Dodaj do ulubionych

Czy galeria staników już nie działa?

28.07.18, 09:09
Chciałam wejść, po pewnie latach nieodwiedzania, pojawia się komunikat, że blog nie istnieje.

Czy teraz można jeszcze gdzieś obejrzeć realne, niewyfotoszopowane zdjęcia biustonoszy na prawdziwych kobietach?
No wiecie o co chodzi.

--
pink stinks
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
Edytor zaawansowany
  • anna-pia 09.08.18, 13:18
    Galeria została zlikwidowana, wszystkie zdjęcia usunięte. Gdzie można obejrzeć - hmm, na fejsie jest grupa stanikomaniaczek, stworzona chyba przez Kasicę, tam dziewczyny wrzucają zdjęcia, kiedy potrzebują porady. Poza tym, pewnie na blogach, Kasica publikuje swoje na Stanikomanii i pewnie wiele dziewczyn to robi, ale nie wiem, nie czytam :)

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.
  • paula.anna 09.08.18, 21:17
    O, to szkoda. Taka kopalnia praktycznej wiedzy zniknęła.
    Poszukam w takim razie innych miejsc, dzięki za ukirunkowanie.

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • martvica 13.08.18, 10:52
    balkonetka jeszcze trochę działa, ale bez szału (brakuje mi bardzo realnych zdjęć polskich średniobudżetowych firm)
  • paula.anna 13.08.18, 11:26
    No właśnie. Szukałam zdjęć aktualnych modeli gorsenii, na balkonetce ich nie ma 😐. Jest kilka, bardzo starych i tyle.
    Szkoda...

--
    pink stinks
  • kasica_k 13.08.18, 14:08
    Pewnie Cię to nie pocieszy, ale do Galerii ostatnio nie pojawiały się nowe fotki, więc raczej nie znalazłabyś tam tego, czego szukasz :-/ Nową bazową balkonetkę Gorsenii wrzucałam ostatnio na instagram ;-) Jest kilka bra-blogów (linki u mnie w blogu ;-) ), grupa Stanikomaniaczki, ale tam nie ma póki co zwyczaju chwalenia się nowymi nabytkami, czasem ktoś pyta o radę. Jeśli szukasz bazy fotek to jest Bratabase, polskie firmy też tam się trafiają. Realne foty staników na klientkach wrzucają też czasem sklepy - na swoich profilach facebookowych i na instagramie.

--
    Stanikomania
    Stanikomaniaczki na Facebooku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.