Dodaj do ulubionych

Dobrze to już było? Czyli co włożyć na stanik

02.11.18, 07:18
Hej dziewczyny! Poszukując ostatnio czarnej, probiuściastej koszulki z krótkim rękawkiem (tak mam, że chodzę zimą głównie w bluzach i polarkach, a pod spodem w krótkim) odkryłam, że dobrze to już chyba było. Biubiu istnieje już chyba tylko w teorii, rosyjskie DD-Atelier padło. Zostało Urkye (Boże chroń tę dziewczynę!) oraz drogawe Bravissimo.

W związku z tym pojawia się pytanie: co teraz? Czy biznes probiuściasty jest po prostu nieopłacalny, skoro z CZTERECH firm na świecie zostały dwie?

Dyskutujecie o stanikach, można w nich przebierać i wybierać, ale w końcu ile tych staników można mieć? A na grzbiet trzeba coś wsadzić i mi trudno będzie wracać do wiszących na biuście worków. JAK ŻYĆ ???
Edytor zaawansowany
  • kasica_k 13.11.18, 17:03
    Nie wiem :( Co do koszul (nie koszulek) wpadła mi w oko jakiś czas temu firma: nattylooker.com/dobierz-rozmiar - są "aż" dwie wielkości biustu w dopasowanych modelach, ale tylko do 111 w biuście, więc np. ja się raczej nie ubiorę.

Oprócz firm, to ja mam też wrażenie, że to forum też istnieje tylko w teorii, więc zapraszam na grupę na fejsie. Tam też ruch nie jest szalony, ale ktoś czasem jednak zagląda ;)
    www.facebook.com/groups/stanikomaniaczki/

--
    Stanikomania
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • edzia100 29.11.18, 16:07
    Dzięki za linka o koszulach – może się skuszę :) Ja tęsknię za BiuBiu, bo ich sukienki i żakiet leżały na mnie lepiej niż Bravissimo/Pepperberry (w których mam spadochron z materiału na plecach – ale to wina konstrukcji moich pleców :)].
  • genepi 18.12.18, 17:12
    A czy ktos wie co się z Biubiu stało? Były zmiany, była zapowiedź jesiennej kolekcji i cisza. Brakuje mi ich.
  • edzia100 31.01.19, 16:48
    Kiedyś na FB widziałam posta Kingi, w którym przepraszała za sytuację. Zapamiętałam, że chyba było to związane m.in. z chorobą...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka