Dodaj do ulubionych

Biuściaste, czy chciałybyscie taki sklep?

16.05.19, 15:20
Cześć dziewczyny,
sama należę do biuściastych i od dłuższego czasu irytuje mnie, że tak trudno znaleźć miękki, wygodny stanik typu "bralette" dla większych biustów. Wszystko lata, wżyna się albo w ogóle nie podtrzymuje. Dużo czasu spędzam w domu i cenię sobie komfort, ale nie chcę wyglądać jak lump. Dlatego sama wpadłam na pomysł, by takowy stworzyć. Chciałabym jednak zapytać, czy faktycznie istnieje zapotrzebowanie na takie produkty.
Myślę o marce o podobnym profilu co Oysho, ale ukierunkowanej na wygodną ("domową" i "nocną") bieliznę dla kobiet o dużych biustach. Np. piżamy-koszulki podtrzymujące duży biust, ciuchy w których można spędzić weekend "w pidżamie" i nadal czuć się stylowo i sexy, staniki do spania, bralette.
Ceny tak 100-150zł za górę.
Czy kupowałybyście bieliznę w takim sklepie?
Co uważacie? Każda opinia jest dla mnie ważna.
Edytor zaawansowany
  • kaga9 19.05.19, 17:51
    Mnie osobiście przydałby się taki stanik domowo - nocny i wdzianka, które opisujesz. Jestem za.
    Natomiast nie wiem, ile osób tu Ci odpowie, bo forum jest praktycznie martwe i brak reakcji niekoniecznie musi oznaczać brak zainteresowania:)
  • jolunia01 22.05.19, 13:19
    Ja to bym była zainteresowana, ale obawiam się, że moje oczekiwania co do konstrukcji i wygody są trudne do zaspokojenia.

--
    Właśnie się dowiedziałam, jak bardzo jestem do tyłu z trendami makijażowymi... jamsu, primer, cakey look, cera porless i wy-airbrushowana, dewy look, finisher sulwhasoo, sleeping pack, urban decey. Jestem zapuszczoną diznozaurzycą - by morgen_stern
  • aguslawa 23.05.19, 23:02
    Jak najbardziej, ale a) niech będą nie tylko koronkowe - CHCĘ COŚ W PRINCIE W PIZZĘ
    b) niech mają jak najlepiej opisane rozmiary

--
    Biuściasta blogerka: www.miskidwie.pl

65F/70E UK 65G/70F EU
  • rudaa26 24.05.19, 10:35
    Ja również byłabym zainteresowana, ale obawiam się że moje 75KK u Effuniaka a 75 P w nessie nic by się nie znalazło ( tak jak w Bravissimo)

--
    corsasport.pl/forum/
  • magdalaena1977 30.05.19, 08:52
    luizaph napisał(a):

> Dużo czasu spędzam w domu i cenię sobie komfort, ale nie chcę wyglądać jak lump (...)
    > ciuchy w których można spędzić weekend "w pidżamie" i nadal czuć się stylowo i sexy

Zaczęłabym od tego, że różne kobiety mają różny styl i wiele osób czuje się ok chodząc po domu bez stanika. I że może im być przykro, jeśli właścicielka sklepu uważa, że wyglądają wtedy jak "lump" :-(

Po drugie - rozumiem, że tych ciuchów nie ma na rynku, a Ty chciałabyś je dopiero zaprojektować i zacząć szyć? Jeśli tak, to czeka Cię mnóstwo pracy, wiele testowych modeli, poszukiwanie tkanin itp.

--
    Magdalaena

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.