14.03.06, 23:52
Wątek poświęcony stanikom firmy DALIA - zapraszam do opisywania konkretnych
modeli, wymiany doświadczeń z ich użytkowania, uwag na temat rozmiarówki itp.

Dla porządku W TYTULE wypowiedzi podajemy zawsze NAZWE MODELU - bez względu na
to, czy opisujemy model, który już nosimy, czy pytamy o jakiś, który dopiero
planujemy kupić.

Staniki Dalia możemy obejrzeć i kupić m.in. w sklepie www.dalia.pl
Edytor zaawansowany
  • 15.03.06, 00:37
    www.twojabielizna.pl/foto/0_76a.jpg
    www.twojabielizna.pl/foto/0_76.jpg
    Mialam wersje biala, 80G. Bardzo krotko go mialam, bo szybko stal sie maly. W
    porownaniu do innego biustnosza 80G jaki mam, to ten Dalii mial mala miske.
    Stalka miala tylko 27 cm gdzie przy takim rozmiarze firmy uzywaja takich na 35
    cm. Ma stalki boczne. 2 rzedy haftek. Przyjemny w noszeniu, mimo ze material
    wyglada na sztywny. Bardzo ladnie uszyty i wykonczony.
  • 15.03.06, 10:01
    Witam!

Znowu zamówiłam stanik tej firmy i znowu jest cudny :-)
    www.twojabielizna.pl/
    (wejdźcie w nowości, na dole jest czarny stanik Federa).

Bardzo dobrze trzyma biust, ma szerokie ramiączka, rozmiarówka do G.
    Jedynym minusem są zbyt wycięte pachy :-(
    Na zdjęciu tego nie widać. Jak kupowałam tam pierwszy raz, to też zwróciłam
    uwagę na to, że porządnie zabudowany pod pachami, a tu kicha. Ale nie jest też
    jakos drastycznie wycięty :-)
    Po prostu te większe rozmiary powinni trochę udoskonalić :-)

Ale poza tym jest porządny. Ramiączka nie rozciągają się, a częściowo są nawet w
    ogóle nie rozciągliwe :-)

(wypowiedź Klerken z 11.05)
  • 15.03.06, 10:06
    właśnie kupiłam sobie biustonosz z dalii - model Agnes soft bordo/wine, rozmiar
    80D - wcześniej święcie przekonana o tym, że posiadam 75E- widać to mrzonki,
    może też fakt że trochęprzytyłam; leży idealnie, ładnie zbiera biust i go
    trochę podnosi.www.twojabielizna.pl/foto/288.jpg to ten

niestety nie ma odpinanych ramiączek.
    a do do staników Dalia w ogóle to polecam przymierzyć przed zakupem, ponieważ np
    rozmiar 80D w jednym modelu niekoniecznie jest taki sam w innym modelu. Taniej
    jest n a ich stronie internetowej, ale ja kupiłam w sklepie, zapłaciłam drożej -
    jednak miałam szansę skonfrontować ten sam rozmiar różnych modeli i okazało
    się, że się bardzo różnią między sobą:(

(wypowiedź Zanzare z lutego'06)
  • 15.03.06, 10:18
    Zanzare ma rację. Kupiłam pewnien czas temu to:
    www.twojabielizna.pl/foto/0_242.jpg

i byłam superzadowolona (wąsko pod biustem, miseczki bardzo dobrze profilowane,
    ładnei kaształtuje biust), więc zachęcona zakupem postanowiłam zamówić jeszcze
    ten:
    www.twojabielizna.pl/foto/0_222.jpg

No i porażka, zamówiłam ten sam rozmiar (75F), podobny krój, a miseczki dobre
    może na D, ramiączka krótsze o 2 cm z każdej strony, krótko mówić duzo mniejszy
    model. Zaraz pisze do nich z pretensjami.

Jeszcze jedna ważna rzecz: do sklepu Twoja bielizna nie można się dodzwonić, tam
    po prostu nie ma numeru telefonu (to trochę niepoważne), na stronie Dalii jest
    oczywiście telefon ale nie ma on nic wspólnego ze sklepem internetowym (mimo ze
    sklep jest też na stronie Dalii). Szczerze mówić, pogubiłam się trochę. Szkoda

A tak to wygląda "na żywo". Zielony to mój faworyt, a czerwony to nowy chybiony
    nabytek:

img315.imageshack.us/my.php?image=rozmiarystanikow12ed.jpg

img133.imageshack.us/my.php?image=rozmiarystanikow23vm.jpg

pozdr.
    Popea

(wypowiedź z lutego'06)
  • 15.03.06, 10:20
    a u mnie wszystkie dalie (mierzylam ze 4 modele) robia efekt
    megaszpica-sterczace piersi na ksztalt stozka przy miseczce wygladaja
    strasznie... ;) a szkoda,bo niektore staniki fajne.nie mialam okazji zmierzyc
    nigdzie modelu agnes,ktory mi sie podoba i juz mialam go zamawiac przez siec,ale
    teraz to sie boje.

(wypowiedź z lutego'06)
  • 25.01.08, 12:17
    Właśnie przeglądam oferte tej firmy i choć biustonosze są ładne i aż
    miło popatrzeć to rozmiarówka jest do kitu.. Mojego rozmiaru tam nie
    ma a nie wydaje mi się żeby był jakis dziwczny (77/103)
    Może któras z koleżanek doradziłaby mi jaki rozmiar powinnam sobie
    dobrać?
  • 15.03.06, 10:27
    W Gorseterii trafiłam na staniczek polskiej firmy Dalia model "Sabrina Soft"
    www.dalia-dk.dk/billeder/katalog/stor/K_23.jpg
    Dalia ma własną stronę i sklep internetowy (www.dalia.pl) ale jest we flashu
    więc podaje linka do zdjęcia jakie znalazłam w necie.

Mam kolor bordowy, bardzo ładny, powiedziałabym nawet że seksowny ;)
    Saniczek ma głęboką fiszbinę (w kształcie litery U) dół zrobiony jest z 2 warstw
    tiulu (bez gąbki) góra - jedna warstwa z haftem. Bardzo ładnie podnosi,układa i
    podtrzymuje biust :) Bardzo mi sie spodobał pomimo że generalnie takich modeli
    nie lubię. POLECAM !!!

W sklepie internetowym 45,90 (ja na wyprzedaży zapłaciłam 35)

(wypowiedź Satii z sierpnia'05)
  • 27.03.06, 18:59
    Dziewczny czy ktoraś z Was sie orientuje gdzie można w Warszawie kupić,
    przymierzć biustonosze Dalii? Troche sie boje kupować w sieci w ciemno...
  • 28.03.06, 07:44
    Naprawde nie wiecie:(:( ????
  • 28.03.06, 11:06
    CH Arkadia - sklep "Gorseteria"
  • 28.03.06, 16:40
    Wielkie dzięki... juz traciłam nadzieje;))
  • 28.03.06, 18:27
    Tylko uważaj, bo w Gorseterii ceny potafią być naprawdę wysokie!!
    Ja np. kupiłam stnik Dalii w Gorseterii w Bydgoszczy przeceniony na 35zł z ...
    79,90!! (w sklepach internetowych widziałam ten sam za 45-53zł).
    Ale warto poprzymierzać :D
  • 17.06.06, 13:37
    Grochowska 204 pawilon 19
    --
    Moim obowiązkiem jest to, że z zasady nic nie robię.
  • 31.01.08, 11:13
    Ktoś może wie gdzie w Krakowie zmierzyć można 75f i 75g, najlepiej Karen soft?
  • 15.01.09, 09:58
    w Galerii Krakowskiej jest stoisko ale nie wiem ktore :(
  • 15.02.08, 15:10
    ja do Dalii napisałam @ w sprawie aktualnych adresów.
    oni podają tylko takie, ktore od nich biorą bezposrednio, a nie przez hurtownie.
    oto co mi napisali:

"Zapraszam do sklepów:
    "Victoria" w C.H. ARKADIA , ul. Jana Pawla II 82 - WARSZAWA
    "Kamila I Grzes" ul. Grochowska 204 , WARSZAWA
    "Szame" , C.H.PROMENADA , ul. Ostrobramska 75 C , WARSZAWA

Produkujemy biustonosze od obwodu 70 pod biustem.
    W naszej ofercie znajdzie Pani biustonosze nawet do miseczki G w rozmiarze 70."

pytałam ich o 65'tki i o więcej niż 70D.
    nie pytałam o wieksze obwody..

--
    skutki uboczne..?
  • 18.04.08, 12:12
    sklep EDEN, przy CH Carrefour na Bemowie :)
    --
    nie korzystam z maila na gazecie!
  • 07.04.06, 14:30
    Hej. A ja napisalam kiedys do Dalii, zeby mi przeslali adresy sklepow, w
    ktorych sa dostepne ich produkty w moim miescie. Dostalam mail z odpowiedzia i
    poszlam poprzymierzac. Zapisalam sobie modele i rozmiary i podziekowalam.
    Zamowilam to samo w necie i mialam taniej. Duzo taniej, a do tego pewnosc, ze
    rozmiar ok. Pozdrawiam
  • 07.06.06, 12:14
    A skąd jesteś?
    Jeśli z Warszawy, to może mogłabyś przesłać mi listę tych sklepów?
  • 07.06.06, 12:30
    ja byłam w gorstterii w c.h. Arkadia- pbsługa beznadziejana, niepomocna,
    zdziwiona, ze taki rozmiar istnieje... Poza tym mieli tylko jeden stanik tej
    firmy. Wiem, ze dalia jest w Atucie, ale tam sama sobie nie wybierzesz stanika
    i ceny są zawrotne.
  • 17.06.06, 13:51
    Kupiłam w małym sklepie na Grochowskiej204 w warszawie.
    www.dalia.pl/index_content.html
    na tym zdjęciu niewiele widać, ale dopowiem tylko, że stanik jest łądny,
    koronkowy,z białym wykończeniem ramiączek. Dalia najlepiej ze wszytskich znanych
    mi biustonoszy zbiera i kształtuje mi biust. Jestem bardzo zadowolna i jedeyne
    co moge zarzucić Nicole, to ramiaczka-jakieś zbyt rozciągliwe, ale to detal (nie
    z takimi problemami się walczyło). Tak sobie myslę, że dla mnie staniki Dalii są
    najlepsze (np. mierzyłam teraz 4 i wszytskie były dobre, we wszytskiech
    wyglądałam, o dziwo, dobrze!).
    A zapłaciłam 100 zł, więc cena jest ok.
    pozdrawiam
    --
  • 01.10.06, 16:24
    Nicole przestałam juz lubić - bardzo rozciagneły mi się ramiączka i obwód. Obwod
    zapinam na najwęższą haftkę, więc jest ok, ale ramiączka musiałam skrócic, bo
    mozliwość podciągnaia niewielka. DAwniej byłam pierwsza do pochwał, ale teraz
    moja ocena firmy spadła. Ciekawe, że mój stary stanik Dalii trzyma się bardzo
    dobrze, a ten kupiony 4 miesiące temu jest w stanie fatalnym. Nie wiem od czego
    to zazleży - traktuję je tak samo:)Świat staników nie przestaje mnie zadziwiać.
    --
  • 31.07.06, 12:56
    napislam do Dalii, zeby mi podeslali liste dystrybutorow, ale mnie olano :(
    takze pytam Was moje drogie- Czestochowa, Krakow lub Trojmiasto- wiecie moze
    gdzie mozna kupic staniki tej f-my?

--
    "Kobiety narzekają na zespół napięcia przedmiesiączkowego, a dla mnie do jedyny
    czas w miesiącu, kiedy mogę naprawdę być sobą."
  • 01.08.06, 12:44
    czekaj cierpliwie. Na pewno dostaniesz maila z listą sklepów.
  • 01.08.06, 17:21
    no... czekam.. tyle, ze ja juz za dwa tygodnie w Polsce bede a potem adresy juz
    mi sie na nic nie przydadza..
    :)

--
  • 25.08.06, 13:12
    miotałam się już dłuższy czas w poszukiwaniu stanika i znalazłam tu na forum kilka słów o stanikach Dalii, cena dla mnie w miarę przystępna bo zapłaciłam za stanik 53 zł plus koszt przesyłki (5 zł). Znalazłam też te staniki w Gorseterii w moim mieście ale tam ceny są o jakieś 40 zl większe niż w necie, swoją drogą zszokowałam się troche.
    A przechodząc do sedna to kupiłam sobie przez internet ten stanik Natalia Soft www.twojabielizna.pl/foto/0_342.jpg i jestem bardzo zadowolona, rozmiar 75 G i wydaje mi się że to rzeczywiscie jest 75 G czyli rozmiarówka względnie ok. Jak dla mnie dobrze trzyma i wszystko jest na miejscu, tylko kolor troche jaśniejszy niż na zdjęciu :) Bardzo jestem zadowolona, już zamówiłam sobie taki sam biały.
    Jeśli ktoś szuka fajnego stanika w rozsądnej cenie i na duży biust (miseczki do G, ale nie w każdym modelu, zazwyczaj do F) to bardzo polecem :)

Kasia

--
    Źli ludzie to ci,którzy myślą,że świat jest zły i źli są wszyscy wokół."
    Masz w domu małe Tornado?? Zajrzyj do nas :)
    GG 1930647 << ☺ >> MAIL lakie@onet.eu
  • 31.08.06, 17:28
    Jeszcze raz w kwestii tego stanika :) Dostałam już Natalię Soft w kolorze białym, niby ten sam model (chociaż to moze być moja subiektywna ocena) ale w porównaniu z różowym jest odrobinę luźniejszy niż różowy, a może to tylko tak mi się stanik trafił, ale na prawdę minimalnie, nawet nie na odległosc haftek tylko po prostu jak założyłam jeden i drugi to biały wydaje mi się mniej ścisły :)\

Kasia

--
  • 07.09.06, 17:22
    lakie napisała:
    > Jeszcze raz w kwestii tego stanika :)

Dzięki za porządek:)
  • 08.09.06, 11:16
    Ależ proszę, po prostu czytam co się do mnie pisze i staram się stosować ;) A tak żeby było na temat to jestem w trakcie zamawiania 2 staników Dalii, Kamelia Soft, to w rozmiarze 85E (dla mamy, hehe dopiero ją przekonałam do zakupów przez net) i Oktawia Soft 75G to dla mnie. Nie omieszkam podzielić się wrażeniami :)

Kasia

--
  • 08.09.06, 10:51
    a czy ma odpinane ramiączka?
  • 08.09.06, 11:04
    niestety nie ma, jest cały miękki, obawiam się że w takim rozmiarze bez ramiączek słabo by się jednak trzymał :)

Kasia

--
  • 09.09.06, 12:45
    bez ramiączek, to nawet nie ma mowy :-)
    Myślałam raczej o "zarzuceniu" jednego ramiączka na szyję w razie potrzeby.

Mam stanik Dalii Federa soft 70E, który ma odpinane ramiączka.
  • 25.09.06, 09:31
    zamówiłam sobie, też różowy, komplet :)
    ładny i ładnie układa biust

--
    Tylko piękności ;)

Toleruję cię, więc jesteś.
  • 28.09.06, 11:26
    wymusza prawidłową postawę - ponieważ ciągle siedzę przed komputerem (taka
    praca), to mam tendencje do garbienia się (a poza tym, jako nastolatka, mając
    biust 70B, strasznie się wstydziłam _takich_wielkich_cycków, hehehe, i się
    garbiłam)
    w Natalii, jak się garbię, to wrzyna mi sie pod pachy, więc musze się prostować
    - cześć i chwała Dalii :))
    --
    No weź nie żartuj. Głupa to ja mogę rżnąć tu, a nie publicznie.
    /txt by Galela/
  • 16.02.07, 21:23
    I jeszcze jedno - prana w rękach trzyma się, raz uprana w pralce (30 st.)
    rozlazła się trochę w obwodzie.
    Jak będę zamawiać następne, to zamiast 75F wezmę 70G czy jakos tak, jeśli będzie.

--
    to ja :)
  • 30.09.06, 19:39
    ja też mam Natalię Soft (75 F) i jestem z niej baaardzo zadowolona, mam już
    czarny i różowy, teraz zamówię chyba biały...
    Natalia Soft to dla mnie strzał w 10, jest idealna, nie jest sztywnym pancerzem,
    ładnie formuje biust, nigdzie się nie wpija. Ten model to dla mnie bomba!

Przymierzałam też ten sam model, ale Semi-Soft i też był bardzo okej, chyba to
    będzie mój nastepny zakup.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą firmą, to w Poznaniu można kupić Dalię i
    przymierzyć na ulicy Półwiejskiej w "Amazonce". Co najlepsze ceny mają tam takie
    same jak w necie:))) Mają prawie pełen asortyment z Dalii, no i są miłe Panie.
    --
    Ludzie są tak nieodzownie szaleni, iż nie być szalonym znaczyłoby być szalonym
    innym rodzajem szaleństwa...
  • 20.10.06, 19:40
    wczoraj odebrałam mój "malinowy" komplet, kolor mailinowy jest trochę
    dyskusyjny, bo jest trochę ciemniejszy niż standardowa mailna, ale nie ma się co
    czepać bo komplet śliczny i cena przystępna (niecałe 77,90zł). Krój już znałam,
    bo mam 2 Natalie, ale Soft i powiem, że teraz to już tylko Semi-Soft!!! Pięknie
    układa biust w apetyczne kulki, ładnie zbliża (ale bez przesady) i zbiera
    piersi, boczne usztywnienie stabilizuje biust, ale góra miski jest miękka, więc
    nie odznacza się pod obcisłą bluzką jak całe sztywne modele z jakimi miałam
    doczynienia. Naramki odpowidniej szerokości. Jestem bardzo zadowolona.

--
  • 08.12.06, 08:45
    więc tak, po wszystkich achach i ochach przyszedł czas na smutne podsumowanie...
    po nieco ponad miesiącu używania stanik wygląda jakbym go nosiła do
    niepamiętnych czasów, naramki się porozciągały, na obwodzie też się naciągnął
    (teraz zapinam się na ostatnią i wcale nie jest mi ciasno),
    jednym słowem beznadzieja, gdybym nie wyrzuciała paragonu, reklamowałabym...
    co ciekawe natalia soft (którą kupiłam wcześniej) ma się dobrze, wygląda jak w
    dniu zakupu i się wcale nie naciągnęła... dziwne...
    polecam natalię soft i odradzam natalię semi soft
    --
  • 08.12.06, 09:04
    to chyba ja tu najgłośniej ochałam nad Natalią, tyle że własnie Soft bo Semi-Soft chciaż bym chciała to nie posiadam, nie mieszczę się juz w rozmiarówce :( A swoją drogą to dziwne, niby staniki prawie identyczne, z tego samego materiału... może Twój egzemplarz był jakiś felerny, chociaż nie przypuszczam. Moje trzy Natalie Soft sprawują się dobrze, chociaż przyznam że nie dbam o nie specjalnie, piorę razem z bielizną mojej córki czyli w proszku dla dzieci :)

Kasia

--
    Mężczyzna dojrzewa do 4 roku życia, potem już tylko rośnie...
    Asinek Okrąglinek :)
    GG 1930647
  • 28.08.06, 13:43
    Mam model Federa Big w czarnym kolorze. Zapłaciłam za niego ok 50zł. Bardzo
    dobrze podtrzymuje piersi, ramiączka nie wpijają się. Na początku czułam się
    jakbym nosiła pancerz, bo jest dosyć zabudowany ale po kilkakrotnym noszeniu
    przyzwyczaiłam się i wygodnie mi w nim. Zastanawiam się czy sprawdzi się
    podczas intensywnych ćwiczeń. Poluję już na następny egzeplarz w grodzie Kraka.
    Do Dalii namówiła mnie sprzedawczyni, miała ten sam model na sobie, a biust
    sporo większy od mojego. Przekonała mnie :))
  • 09.09.06, 21:17
    Za mówiłam i obiecałam opisać wrażenia. Co prawda wrażenia nie moje a mojej mamy bo dla niej był stanik ale zawsze to jakieś wrażenia ;)
    Konkretnie jest to stanik biały w rozmiarze 85 E. www.twojabielizna.pl/foto/0_257.jpg Sprawa detaliczna to to że materiał ma inną fakturę niż na zdjęciu, jest w wytłaczane kwiatuszki ale o tym czytałam gdzieś chyba na stronie gdzie zamawiałam więc nie mam pretensji. Mama nie ponosiła go jeszcze za długo wiec nie wiem jakie będą odczucia w użytkowaniu ale na razie jest ok. Material wierzchni (bo stanik ma 2 warstwy materiału) odrobinę marszczy sie na dole miseczek ale możliwe że to wina nieodpowiedniego rozmiaru, z kolei gdyby miseczki były mniejsze obawiam się że biust "wychodziłby" górą :)

Kasia

--
  • 27.03.08, 12:31
    Zastanawiam sie nad doborem rozmiaru, bo zamierzam kupić właśnie ten model.
    Noszę 75F, a w sumie nawet 75FF.
    Czy któraś z Was ma ten model i jakie są wrażenia? Czy miski wypadają mniejsze ?
  • 09.09.06, 21:17
    Za mówiłam i obiecałam opisać wrażenia. Co prawda wrażenia nie moje a mojej mamy bo dla niej był stanik ale zawsze to jakieś wrażenia ;)
    Konkretnie jest to stanik biały w rozmiarze 85 E. www.twojabielizna.pl/foto/0_257.jpg Sprawa detaliczna to to że materiał ma inną fakturę niż na zdjęciu, jest w wytłaczane kwiatuszki ale o tym czytałam gdzieś chyba na stronie gdzie zamawiałam więc nie mam pretensji. Mama nie ponosiła go jeszcze za długo wiec nie wiem jakie będą odczucia w użytkowaniu ale na razie jest ok. Material wierzchni (bo stanik ma 2 warstwy materiału) odrobinę marszczy sie na dole miseczek ale możliwe że to wina nieodpowiedniego rozmiaru, z kolei gdyby miseczki były mniejsze obawiam się że biust "wychodziłby" górą :)

Kasia

--
  • 09.02.08, 17:14
    Kupiłam ten model kilka dni temu, zachęciła mnie cena 49 PLN. rozmiar 75 G (mam
    85/111). Niestety miska wydaje mi się za mała a obwód za szeroki, pani w sklepie
    mnie przekonała ze jest dobry a większych nie miała. Nie jestem zachwycona, coś
    wyłazi z niego z boku i niemiłosiernie kuje pod pachą. Jak go kupowałam, nie
    wiedziałam jeszcze jakie są ceny na brastopie, dziś już bym tego błędu nie
    popełniła.
  • 09.09.06, 21:39
    I to moja wielka pomyłka. Zamówiłam rozmiar 75G. Przede wszystkim stanik jak i majtki wcale nie wyglądają tak jak na zdjęciu. www.twojabielizna.pl/foto/0_289.jpg
    Już sią nawet nie będę czepiać tej kokardki po środku (strasznie mi się ta kokardka na zdjęciu podobała, w rzeczywistości to zwykła malutka kokardeczka), ale na przykład sam dół stanika wygląda inaczej, ramiączka nie są całe czarne, mają jeszcze naszytą różową tasiemkę co wg mnie wygląda conajmniej jarmarcznie a zlikwidować się tego nie da bo popsuje się cały stanik. Rozmiar teoretycznie jest ok, to znaczy na mnie odrobinę za małe miseczki ale możliwe że to dlatego ze akurat miałam okres a w tym czasie to mój biust sobie trochę "rośnie", a może dlatego też że wczesniej miałam tylko Natalię Soft z tej firmy a to model z elastycznej koronki, Oktawia się nie dopasowuje wogóle, jest kompletnie nierozciągliwa. Kolejna wada to bardzo mały fragment ramiaczek do regulacji, jak ramiaczka zaczną się rozciągać pod wpływem noszenia to nie bedzie jak wyregulować. Tylko obwód jest ok :) Co do miseczek to nie dla mnie, czułam sie jakby mi biust miał zaraz wypaść, nie ponoszę go jednak dłużej, ponieważ już go spakowałam i lecę na pocztę w poniedziałek żeby odesłać to "cudo",
    A i jeszcze najtki. Możliwe że te na zdjeciu to stringi ale nie sądziłam ze "pełne" figi się różnią tak diametralnie. Na zdjęciu widać sliczne koronkowe majteczki z czarną wstawką, a ja dostałam czarne majtki z małymi wstawkami z koronki po bokach ech. Tak samo jak stanik, majtki idą do zwrotu.
    A w zamian wezmę sobie znowu Natalię Soft tyle że w wersji czarnej, trudno, będę miała 3 identyczne staniki tyle że w różnych kolorach :)
    Rozczarowałam się !

Kasia

--
  • 30.09.06, 11:51
    Cieszę się, że opisałaś Oktawię, właśnie chciałam zamówić ten model...nie
    zamówię jednak;) Szkoda, bo na fotce ślicznie wygląda.
    W sumie, wahałam się pomiędzy Oktawia-Soft a Emily-Soft.
    Może którać z Was kupowała Emily i podzieli się wrażeniami?
  • 20.10.07, 21:27
    ja bardzo się rozczarowałam
    zamawiałam jednocześnie komplet Oktawia i Szarlota (czerwony)
    Szarlota jest ok, nawet miseczki są ciut za duże (noszę 70F)
    jednakże Oktawia była dużo za mała -oceniłabym to na D, jeśli nawet nie na C. na
    dodatek zamówiłam stringi, rozm. s, ale w porównaniu z kompletem Szarlota -były
    o 1/4 węższe!! dobre 15cm mniej w obwodzie.
    niestety Oktawię musiałam odesłać, mimo, że bardzo mi się podobała

czas mija...
    Przestrzeń sugeruje, by się przemieszczać,
    jednak jedynym celem podróży mędrców jest ich dom.
  • 15.01.09, 09:39
    Ja też jestem rozczarowana, jednak nie odsylałam. Pisalam maila do
    dali w sprawie tej kokardki pośrodku i odp mi , że nie mają wplywu
    na to gdyż zdjęcia robi jakaś firma a oni nie będą dodatkowo tego
    sprawdzać ani robić wiecej zdjec w swoim zakresie. Co do ramiączek
    to rzeczywiście maja naszytą różową wstązke ale ja ją odprułam i
    wtedy okazalo się, że ramiączka są za duże wiec je skrociłam. Co do
    obwodu to bardzo się rożcignął i też musiałam go poprawiać.
    Biustonosz bardzo mi się podoba na zdjęciu jednak w rzeczywistości
    juz nie jest taki efektowny.

Zamówiłam 95d, teraz jednka gdybym zamawiała to pewnie bym zamówiła
    90e.
  • 30.09.06, 19:45
    Przymierzałam w sklepie i bardzo mi się podobała, nie odbiegała kształtem i
    fasonem od Natalii, no i ten piękny turkusowy kolor...jak kupię to szczegółowo
    opiszę.
    --
  • 24.11.06, 18:04
    Czekałam na niego miesiąc... Zamówiony w intymna.pl Jednak warto było. To mój
    pierwzy stanik polskiej firmy na duży biust(70G angielskie noszę 70FF).
    Spostrzeżenia: obwód lużniejszy niż np. we Freya/Fantasie, miski bardziej
    wykrojone pod pachami, niestety ramiączka mało regulowane. Noszę go dziś cały
    dzień i nic nie czuję- jest wygodny. Do tego ładnie zbiera biust do przodu.
    Niestety z boku nie są okrąglutkie tak jak w heaven, ale też nie stożki- coś
    pośredniego. Do kompletu mam stringi- jak wypiorę, to wypróbuję w całości a
    wtedy powiem jak działa na mężczyzn. Wg. mnie jest seksi, więc narzeczony nie
    powinien narzekać, że mamy przez ten mały zakup debet... Oto link:
    glinki.com/?l=ovefz0
  • 07.12.06, 17:30
    a ja zaszalalam, bo jak mam cokolwiek odsylac, to przynajmniej kilka
    przymierze ;)
    jedzie do mnie Oktawia Soft komplet, Nicole Soft komplet i Natalia soft
    biustonosz..
    komplety ze stringami, wiec moze beda ladne ;)
    dam znac po swietach, bo je dopiero w PL odbiore..

--
  • 20.03.07, 21:57
    Mam pytanie dotyczące rozmiarówki Dalii. Chodzi mi o to, czy z moimi rozmiarami
    70/98 zmieszczę się w ich biustonosze? Przejrzałam dziś na nowo ich stronę i
    nabrałam ochoty na niektóre. Obawiam się jednak, że takiego monstrum jak ja
    producent nie uwzględnia.
    Zgodnie z ich tabelą rozmiarów rozmiar 70F ma w biuście 92-94 cm. Czyli
    logicznie, 70G, którego tabela rozmiarów nie obejmuje - to 94-96 w biuście. Ja
    mam 96 jak się zmierzę tak dość ciasno.
    Mierzyłam dziś biustonosz Samanty, która ma analogiczną rozmiarówkę i 70G było
    malutkie.
    Ech, prawdę mówiąc czarno to widzę.
  • 20.03.07, 23:43
    ekhm, monstrum? ja mam w biuscie 106 ;) i 3 staniki Dalii, 75G jest minimalnie
    przymaławe a w obwodzie idealne, bo zawsze 75 nosze.. mam tez jeden 80G ten ma
    idealne miski, za to przepieknie podjezdza pod łopatki..

--
    W mózgu kobiety jest takie miejsce (wielkości mniej więcej ziarenka groszku),
    które rozumie, że mężczyzna otoczony kolegami z biura NIE powie przez telefon:
    "Ja też cię kocham, CAŁUSKI".
    Jednak odkładając słuchawkę, jest rozżalona.
  • 21.03.07, 10:32
    No monstrum, przecież wyszłam poza przewidywalne normy :):)
    Ale skoro Ty też się w nich nie mieścisz, a ich staniki są dla ciebie
    tylko "minimalnie przymaławe" to może zaryzykować?
  • 23.03.07, 12:29
    masz jakies G z panache?
    dla mnie 75G panache jest za male, nie malawe (inferno, heaven np) i nikt mi
    nie wmowi, ze Polska Dalia jest mniejsza niw Panache w tym samym rozmiarze. co
    wiecej dalia ma bardzo blisko ustawiona miseczki i nawet jakbym 80G zwezyla (co
    zrobie) to stanikowi nie zaszkodzi.
    idealnie kupilabym 75GG w dalii, ale ni ma ;)
    a 3 staniki ktore u nich kupilam sa sliczne.

--
    W mózgu kobiety jest takie miejsce (wielkości mniej więcej ziarenka groszku),
    które rozumie, że mężczyzna otoczony kolegami z biura NIE powie przez telefon:
    "Ja też cię kocham, CAŁUSKI".
    Jednak odkładając słuchawkę, jest rozżalona.
  • 24.03.07, 17:18
    No to przekonałaś mnie. Bo jakoś dopiero teraz ocknęłam się i zobaczyłam że
    mają całkiem ładną bieliznę w rozsądnych cenach. Szkoda tylko że nie załapię
    się na Grację soft, jeszcze niedawno była dostępna w komplecie z majtkami, a
    teraz zostały raptem 3 rozmiary.
    Ale mają inne ładne.
  • 16.04.07, 18:00
    Widziałam ich nową kolekcję, całkiem kolorowa, wiosenna i wesoła. I odkryłam 1
    samotny rozmiar - 75H, a więć czyżby wszystko szło ku lepszemu?
    --
    www.lasso.pl - oceniaj i komentuj aukcje internetowe
  • 23.04.07, 10:42
    Nazwy modelu nie znam, na stonie Dalii też nie znalazłam. Jak wyzdrowieję wyślę
    zdjęcia do galerii, na razie zachwycam się sama. Stanik kupiłam na wyprzedaży w
    rybnickiej plazie La Vantil) za 24,90. Rozmiar 70F, - Fantasie noszę 75F, a w
    Felinie G. Uszytywniany, mocno zbierający - wypycha mi biust do góry i robi
    rowek. Miseczka wyłożona gąbką, z zewnątrz pokryta białą koronką zdobiona w
    pastelowy błekitno fioltewy wzór. Ponosiłam go juz trochę (skakałam i tańczyłam)
    i zauważyłam dwie wady - gryząca koronka (ten milimetr który wystaje nad gąbkę i
    przy tańcu lekko rozsunęły się skrócone ramiączka (niźle podskakiwałam). Ogólnie
    jestem zadowolona.
    --
    Nigdy się ze sobą nie nudzę ;-)
  • 30.04.07, 14:27
    nie tak bardzo zielona jak na zdjęciu, ale bardziej pastelowa.
    Śliczne hafty, szerokie ramiączka. Idealna :-)

Rozmiar 70F.
  • 12.05.09, 12:51
    Mam 70 E w brązie - na moje 78/92 pod biustem ujdzie choć po roku sie naciągnęła
    mimo ze wkładałam rzadko, miski delikatnie przy brzegach falują szczególnie
    kiedy sie nachylę :)Model prawdopodobnie nie do końca dla mnie
  • 02.06.07, 19:12
    Czy mając wymiary 82/111 mogę zaryzykować kupno rozmiaru 80G Dalii? Zazzula, Ty
    miałaś 80G z tego modelu, czy Twoje wymiary są zbliżone do moich?
  • 02.06.07, 23:41
    mam dwie sztuki w rozmiarze 70E, róż antyczny i biały, choć ten biały tak jakby
    miał mniejsze ciut miseczki
    na początku ciasne w obwodzie, teraz bardzo podjeżdżają mi i ciągle muszę się
    poprawiać
    w tym różowym niedawno pękły mi same z siebie plastikowe kółka przy ramiączkach
    na razie zszyłam, ale wyrzucę, gdy kupię coś na zastępstwo, i będzie to chyba
    stanik z obwodem 65 (panache??)
    ogólnie to średnio polecam, choć może pranie w pralce też zrobiło swoje..

--
    :)
  • 29.06.07, 11:33
    Kupiłam, rozmiar 70 G i leży fatalnie:((
    Jestem wściekła. Wkurz mnie już to że nie mogę jak człowiek iść do sklepu i
    przymierzyć pasującego mi stanika, tylko kupuję w ciemno i potem sie okazuje że
    leży jak nie powiem co.
    Rozmiar jest w porządku, tylko że robią się stożki a ja tego nienawidzę.
    Mam nadzieję że przyjmą zwrot?
    Tyle że za przymiarkę zapłacę 12 zł, szlag by to jasny trafił.
    Przepraszam za te bluzgio, ale wiem że nie raz to same przechodziłyście :)))

--
    Są w życiu dwie najświętsze sprawy,
    mieć swoją ziemię obiecaną
    i własny kubek mieć do kawy.
  • 29.06.07, 11:44
    Dalię z miseczkami G można widziałam w sklepach stacjonarnych, np. sieć La
    Vantil ma tą markę. Oczywiście wybór będziesz miała mniejszy niz w interentowym,
    ale może watro przed odesłaniem do wymiany poeksperymentować w sklepie. Ja
    skazana jestem na internet, bo mam wiekszą miskę. Trafność zakupów wynosi ok.
    50% ale dla mnie to jest OK.
    A czy ten soft to bez fiszbin? Jeżeli tak, to by wyjaśniało dlaczego tak
    fatalnie leży.
  • 29.06.07, 12:31
    Ma fiszbiny. Na moje oko, to te miski są jakoś dziwnie uszyte że robią się
    stożki.
    Ja mam taki problem że pochodze zmałego miasta, gdzie nie słyszano o miseczkach
    nawet E :)), najbliżej mam Poznań jeśli chodzi o takie zakupy, ale też pasuje
    mi raczej rzadko.
    --
    Są w życiu dwie najświętsze sprawy,
    mieć swoją ziemię obiecaną
    i własny kubek mieć do kawy.
  • 29.06.07, 12:16
    Mam w biuście o dwa cm mniej i z Dalii mam 70F. A według ich tabeli powinnam
    mieć G, ale przymierzałam i się topię. Tylko one mają bardzo specyficzną budowę
    i nie każdemu biustowi pasują.
  • 30.06.07, 12:50
    Ja mam 73/100 i 70G jest za małe, więc raczej będzie też za małe 70E przy 98 w
    biuscie.
    --
    www.lasso.pl - oceniaj i komentuj aukcje internetowe
  • 29.06.07, 12:20
    Nie będę opisywać tym razem modeli.
    Chciałam pochwalić firmę za kontakt. Na maile odpowiadali mi od razu.
    Potrzebowałam dodatkowe wkładki, takie jak do push upów, choć kupiłam u nich
    miękkie staniki. Przysłali gratis osobną przesyłką i to nie po jednej sztuce
    (umówiłam się na dwa kolory, bo dwa staniki u nich kupiłam), a całą kopertę -
    mam zapas na dłużej! a że jedne są cieliste, to będę je mogła dokładać do
    różnych staników, bo nie będą się gryźć kolorystycznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.