• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Na specjalną okazję. Dodaj do ulubionych

• 10.05.06, 11:59
    Odkryłam Wasze forum i liczę na pomoc. Szyję u krawcowej suknię na wesele i
    chcę troszeczkę odsłonić dekolt a mam pecha do biustonoszy. Albo spłaszczają
    albo słabo podtrzymują lub stożkują moje piersi!!! Polećcie coś ładnie
    leżącego na rozmiar 80E. Po rozpaczy poszukiwania w sklepach zaczęłam szperać
    i internecie i znalazłam to forum.Z góry dziękuję.
    Zaawansowany formularz
    • 13.05.06, 10:56
      Dołączam się do prośby. Też mam ślub i ten sam rozmiar stanika :)
      • 23.05.06, 09:41
        Kurcze kupiłam model "Nicoletta" z Gaii 80 E ale musiałam odesłać bo za płytkie
        miseczki i wszystko wyłaziło bokami i przodem.A tak pięknie biust prezentował
        się na modelce w tym biustonoszu. Nadal nie mam niczego ciekawego. Proszę
        jeszcze raz o podpowiedzi.Nie odzywałam się tak długo bo choroba dopadła moją
        rodzinkę.
    • 23.05.06, 12:03
      To może zwróć uwagę na Panache.

Ja do dekoltów noszę Panache Heaven i moim zdaniem wygląda się w nim pięknie,
      podtrzymanie też jest dobre.
      tinyurl.com/no98m
      Dziewczyny natomiast bardzo chwalą sobie Tango, także do dekoltów
      tinyurl.com/qnowd
      A najbardziej wydekoltowane suknie znosi chyba Inferno.
      tinyurl.com/ogqpr
      tinyurl.com/qvyn5
      Jeśli nie masz daleko do Gdańska, to możesz je pomierzyć w sklepie firmowym
      Bellissimy, ale tam chyba nie mają Heaven. Jak nie, to zostaje Internet, albo
      sprawdzenie wątku o przyjaznych sklepach.

O stanikach Panache możesz poczytać tu:
      tinyurl.com/pk9ck
      O sklepach stacjonarnych w różnych miejscowościach tu:
      tinyurl.com/l7p3u
      A o sklepach internetowych tu:
      tinyurl.com/q37vj
      • 24.05.06, 10:38
        Ładnie prezentował się ten gorset ale sama wybieram się w wydekoltowanej
        kreacji ( koniecznie szersze ramiączka).Ale ten Ani gorsecin prezentował się
        super. Pewnie dobre szycie!!!Dziękuję za podpowiedzi i wskakuję na stronę
        Bellisimy.
        • 24.05.06, 13:10
          Kochane dziewczyny właśnie zakupiłam w normalnym sklepie u siebie w mieście
          fajny, dobrze leżący biustonosz firmy Alles Michelle U ( 80 F). Ładnie wygląda
          biust, zbiera ok. Tak długo szukałam, że jestem przeszczęśliwa. Nie prowadzą
          niestety sprzedaży internetowej ale polecam fason a cena nie szokuje!!!
          • 24.05.06, 13:38
            O, dopiero teraz wyświetlił mi się Twój ostatni tekst. To świetnie i nie
            będziesz się musiała stresować, czy dojdzie na czas. Pozdrawiam :-)
        • 24.05.06, 13:35
          Tylko jeśli chcesz zamawiać w Bellissimie, to zwróć im może najpierw z 15 razy
          uwagę, że to na ślub, że Ci się spieszy i potem sprawdzaj, czy na pewno mają, a
          nie sprowadzają i kiedy wysłali. Jak ich pognębisz, to jest szansa, że wszystko
          dotrze na czas.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.