Dodaj do ulubionych

DOBRE sklepy stacjonarne

12.03.08, 19:23
W tym wątku opisujemy stacjonarne sklepy z dużym wyborem biustonoszy.
Pamiętajcie, żeby nie wpisywać tu przeciętnych sklepów. To miejsce dla najlepszych!
Jak poznać czy sklep jest naprawdę dobry?
Powinien spełniać jak najwięcej spośród niżej wymienionych warunków:

1. Duży wybór rozmiarów. Od najmniejszych obwodów (60, czyli brytyjskie 28) do największych miseczek (brytyjskie K). W rozsądnym połączeniu obwodu z miseczką, czyli nie mały obwód=mała miska, duży obwód=duża miska! W dobrym sklepie dostaniemy też 60H i 90A.

2. Sprowadzanie staników zagranicznych (najlepiej brytyjskich) marek. Polskie staniki mają mocno ograniczoną ilość rozmiarów (obwody są szerokie, a miseczki małe), więc właściciel dobrego sklepu sprowadza też staniki o szerszej rozmiarówce.

3. Dostępność staników "do zadań specjalnych". W dobrym sklepie poza codziennym stanikiem znajdziemy też koronkowe kusidełko, stanik dla mamy karmiącej i stanik sportowy!

4. Kompetentni sprzedawcy. Dobry sklep to miejsce, w którym na pytanie o 65G ekspedientka nie odpowie "Niech pani weźmie 80C, to to samo!". Poza tym sprzedawczyni będzie umiała pomóc w doborze stanika. Oceni, czy obwód i miseczki są dobre, a jeśli nie - doradzi jaki rozmiar i fason przymierzyć.

5. Umiejętność dopasowania asortymentu sklepu do klientek, a nie odwrotnie. Jeśli w dobrym sklepie nie ma akurat naszego rozmiaru, to ekspedientka obieca, że modele w takich rozmiarach niedługo się pojawią, a nie zaproponuje inny rozmiar nakłaniając nas do przeróbek. Żadnego "pani sobie zwęzi!"

Spróbujmy dbać o porządek w tym wątku, żeby było nam łatwiej wyszukiwać informacje o dobrych sklepach.
Niżej krótka instrukcja dla osób, które chcą dopisać nowy sklep, a nie są oswojone z działaniem gazetowych "drzewek" forumowych:
Ten wątek jest podzielony na województwa. Jeśli chcecie dopisać sklep kliknijcie na post z nazwą województwa, następnie naciśnijcie "odpowiedz" i stwórzcie post, w którego TYTULE będzie nazwa miasta (oczywiście jeśli tego miasta nie ma jeszcze na liście). Potem PRZEJDŹCIE DO TEGO POSTU i odpowiadając na niego opiszcie sklep (w tytule podając nazwę/adres sklepu).

Istnieje kilka tak rozwiniętych i popularnych na Lobby sklepów stacjonarnych, że zasługują na osobne wątki. Te sklepy opisujemy w ich własnych tematach, a tu zamieszczamy tylko linki przenoszące do nich.

Oby lista była jak najdłuższa!

A to link do poprzedniego wątku o tradycyjnych sklepach:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=27220992
Zrobił się tam bałagan i trudno wyszukać informacje (a niektóre polecane tam sklepy okazały się jednak sklepami kiepskimi), dlatego teraz przenosimy się tu.
--
Czy Twój stanik ma dobry rozmiar?
Lobby Biuściastych
Edytor zaawansowany
  • 06.08.08, 19:47
    Spełniam obietnicę i polecam: sklep Matina, ul Jedności Narodowej 98. Zajrzałam
    tam, żeby schronić się przed ulewą... i wyszłam ze stanikiem. Panie nie tylko
    nie psioczą na LB, ale same tu zaglądają (drogie Panie, mam nadzieję na jakiś
    rabacik za tę reklamę :D). W ofercie są 70., ja przymierzałam Krisa Line, który
    ma brytyjską rozmiarówkę, więc zatrzymałam się na G, ale większe chyba też są.
    Można sprowadzić na zamówienie od producenta. Panie żywo zainteresowały się
    ofertą Effuniak i zanotowały, że Milena ma od 60. (narzekały, że nie mają od
    kogo sprowadzać dla klientek 60. na zamówienie), więc za czas niedługi zapewne
    doczekamy się stacjonarnych 60. z większymi miseczkami. Do tego miłe ceny. Cena
    Krisa Line "Karmazyn", wersja Big, w necie kosztującego ok. 120-140 zł - tu była
    90 zł, ale ponieważ to ostatni egzemplarz, którego panie chciały się pozbyć -
    dostałam baaardzo miły sercu i portfelowi rabat.

--
    Powieści:"Personiusz", "Nominiusz", "Plagiat" - do poczytania.

Uwaga! Nie używam e-maila Gazetowego.
  • 08.08.08, 10:21
    Jestem w szoku!Wreście znalazłam to, co chciałam .Wreście znalazła
    się osoba, która potraktowała mnie z uwagą i profesjonalnie.Starsza
    Pani w sklepie [Gorseteria] bez problemu uporała się z moim
    rozmiarem.
  • 08.08.08, 10:24
    A moze napiszesz konkretniej, gdzie ta gorseteria jest i co tam
    oferuja, romziarowke, firmy.
    --
    garud24@gmail.com- nie piszcie tu do mnie :)
  • 23.08.08, 23:51
    to może ja napiszę, bo chyba myślimy o tym samym sklepie >>
    Gorseteria w Centrum Borek, czyli Carrefour na ul.Hallera
    (Gorseteria jest też w Koronie, ale tam mieli mały wybór). Na razie
    widziałam tam tylko Freyę (głównie Arabelki) w rozmiarach od 65,
    mieseczki na pewno F - dalej nie wiem, bo pytałam tylko o moje.
    Niestety nie kupiłam, bo 65 było za szerokie (zaopatrzyłam się na
    allegro). Miła Pani w wieku dojrzalym chyba zna się na rzeczy - za
    drugim razem towarzyszyło jej jeszcze nieco spłoszone dziewczę w
    wieku "naoko" stydenckim, ale się przyuczy. Tylko te ceny...
  • 07.09.08, 04:23
    Szczerze mówiąc, mnie ta pani nie tylko nie podpasowała ale dzis wrecz wstrętnie
    wkurzyła.
    Wpadłam ostanikowac rodzicielkę (niespecjalnie zapaloną do mierzenia staników) i
    grzecznie zaczynam, miła i usmiechnięta, ze chciałabym jakąs freye 65D na
    początek tutaj dla mamy i ze coś bym potestowała, plaplapla. A pani na to, z
    drwina w głosie zapytała "skad pani PRZYSZEDL DO GLOWY ten rozmiar?!". Musze
    przyznać, ze oniemiałam. Zaczełam tłumaczyc ze o ile się nie mylę wiekszosc
    freyi zaczyna się od D i mam taką fantazję zeby zobaczyć ten stanik na mojej
    mamie. A ta dalej swoje - jak ja to sobie wymyslilam, ze co to za pomysł, ze
    jakie 65 i ze skad mi to do głowy przyszło. Juz mi się cisneło na usta ze za
    przeproszeniem "z dupy" i zeby mi go dała zanim dostanę szału.
    Pani wyskoczyła do mojej rodzicielki z miarką (koochaam too...) i zaczyna swoje
    ze tu zadne 65 ze mama ma 67 i ze musi miec 70 i ze ja to sobie moge nosic bo
    jestem od niej wezsza (a jest mnie kilka cm wiecej) a pozatym to: (i tu dalej
    glosem wielce oswieconej) ze ona nie wie kto to wymyslil i kto mi nawbijał do
    głowy z obwodami ze mają byc ciasne i to jakis szczyt głupoty i ze w ogole mrok,
    zło, zniszczenie i wroga internetowa propaganda.
    Rodzicielka zaczeła sie wycofywać, ze te fiszbiny coś tam i ze miska za wielka i
    ze ona musi miec szerokie fiszbiny i ze miska jakas tam i czeka nas koniec
    swiata. Pani natychmiast podchwyciła i zaczeła swoje magiczne ze tak! ze te
    brytyjskie staniki to w ogole cos dziwnego i z nimi nigdy nie wiadomo i ze na
    moja mamę to 70B albo 75A i bedzie super ale mi to daje jakies 70D. Agresor
    wypłynał mi uszami i chciałam przegryzc tej pani tętnice.
    Rozumiem ze chce się wykazać wiedzą - ale skoro prosze ją o konkretny cyckonosz
    to niech mi go da w łapę i nie obsmiewa moich stanikowych teorii. Mama jest
    szerokie fiszbiny friendly - ale miałam fantazję zeby zmierzyla przy mnie Freye
    (nie mieszkamy w tym samym miescie) i kropka. Mogłabysmy ten stanik kupić zeby
    go przeszyć, porozciagac fiszbiny traktorem, zespawać je na nowo, nosić jako
    pasek do spodni albo zalozyc na oczy bawiąc sie w człowieka muchę. Za to pani
    natychmiast rzuciła się do wieszaków z samantą 70 i 75whatever. Wwrr! Mamę
    wepchnełam do przymierzalni, Cassie jej się nie spodobała, kobiecina znów
    podchwyciła i zaczeła marudzić o tych złych obwodach i dziwnych miseczkach JJ i
    o tych głupich pomysłach ze stanikami ktore sie rozciagają (HaHa!).
    Niestety zatrzymała mnie permanentna chcica na Cassie i musiałam ją zmierzyć :P
    Mówię pani ze zobaczyłabym 65ff. Pani foch ze to bedzie za duze. Zalozylam,
    lekko bułkowało (a nie zdazyłam wygarnąc biustu z pleców) poprosiłam jeszcze o
    G. Ona znowu jęk ze to bedzie za duze i ze on jest dobry i czy moze pomacac. Coś
    tam pogmyrała, ten kawałek biustu z ktorym walczę o powrot z pach na klatę
    wpełzł spowrotem do podpachowej krainy i takim o to magicznym sposobem stanik
    okazał sie IDEALNY ;>
    Pani jeszcze wpadła na pomysł zebym załozyla bluzke i postanowila sprawdzic czy
    aby moj biust nie jest za wysoko (hy) i ze ma taki magiczny punkt na ktorym
    sprawdza czy aby cyc jest proporcjonalny do sylwetki...
    Potem zaprezentowała u siebie jakby to było gdyby ona miala biust tak wysoko -
    powstrzymałam się od komentarzy ze lepiej wygląda niz w polowie drogi do pępka.

Cos tam jeszcze kurtuazyjnie popeplałysmy: zdazyla jeszcze pochwalic Arabelkę za
    taki wspaniały nierozciągliwy materiał (hrhr) i wyraziła zdziwienie ze ani Zeta
    ani Arabella nigdzie mi się nie wzyna.

Na odchodnym jeszcze nie chciała dac mojej mamie kostiumowych majtek S - uznała
    ze beda na nia za duze bo taka głupia ta brytyjska rozmiarówka.

Ogolnie: NIE POLECAM.
    Niby coś tam wie (i zna ponoc freye juz od pieciu lat...) ale w kwestii
    odpowiedniego biustonosza bym jej nie zaufała...
    I te ceny...

Przepraszam za flooda :D

--
    "I'm killing you on purpose, hope you don't mind."
    69/95
  • 21.07.11, 23:39
    Nesene, ubawiłam się setnie czytając o Twoich przeżyciach, ale zaraz śmiech mi przeszedł w westchnienie, bo mam te same problemy, kiedy moje wskazania o konkretne rozmiary kończą się dyskusją z panią sprzedającą "że na pewno nie taki", albo że "takich rozmiarów w ogóle nie ma, proszę pani" (uzupełnione kpiącym uśmieszkiem)...
    No a teraz dochodzi jeszcze ten sam problem - ostanikowania mam i cioć, które zapierają się wszystkimi kopytami, że 70F to na pewno jakaś bzdura jest, a tymczasem KapAhlowy 80E, okrzyczany na pierwszy rzut oka "Jezu, to przecież o wiele za duży..." ... okazał się za mały w miskach... No i jak tu przekonać, jak się jeszcze trafi na taką panią sprzedającą....
  • 09.08.08, 15:36
    Wrocławianki, za tydzień-dwa Matina będzie miała nowe modele Krisa Line w
    rozmiarze 70 do J. Te nowe modele są znacznie ściśliwsze (porównując
    wcześniejsze wypowiedzi forumek), jak odbiorę mojego Karmazyna z naprawy,
    napiszę obwody.
    O nowej ofercie KL napiszę też w wątku producenta.
    --
    Powieści:"Personiusz", "Nominiusz", "Plagiat" - do poczytania.

Uwaga! Nie używam e-maila Gazetowego.
  • 11.09.08, 16:50
    No niestety nie moge napisać tego samego. Kompletnie niekompetentna Pani, choć
    bardzo miła. Zdziwiła się nieco, że pytam o 60-kę ( 62/84), a o 65 koleżanka.
    Powiedziała, że nie mają i nie mieli obwodów mniejszych niż 70, a byłam kilka
    dni temu, no i tylko polska bielizna. Także w moim przypadku trud i wyprawa do
    sklepu była bezsensowna:(. W Gorseterii w Koronie Pani tez się zdziwiła i
    powiedziała że owszem, były ale tylko stroje kąpielowe:(
  • 12.09.08, 20:20
    Powiedziała, że nie mieli? To chyba jakaś odmiana amnezji. No chyba,
    że ta Arabella 60F, którą mierzyłam w Gorseterii w Carrefourze była
    ułudą.
  • 14.09.08, 22:53
    Naprawdę??? Arabelkę?? Och i to w moim rozmiarze!chociaz nie wiem czy na pewno:)
    Z całą pewnością Pani twierdziła, że były tylko stroje kąpielowe i żadnych
    60-tek. Albo amnezja faktycznie, albo zmiana personelu:( No w każdym razie nic
    nam z kuzynką, która świeżo uświadomiona z Wrocławia (i świeżo zrozpaczona, bo
    była pewna, że 65 cokolwiek dostanie) nie zaproponowała. Pozostał jej więc póki
    co internet:)
  • 15.09.08, 04:20
    kerfursrerfur:P
    Pani z gorseterii mówimy stanowcze nie!

Za to, madziaost otwiera w sobotę sklep na Ruskiej i tam proszę się udać ;)

--
    "I'm killing you on purpose, hope you don't mind."
    69/95
  • 30.03.09, 20:54
    Hej dziewczyny;) Byłam dzisiaj w Matinie z koleżanka i owszem mają
    tylko polskie staniki, ale już znalazło się trochę 65;) co prawda
    na mój rozmiar 72/89 znalazło sie tylko 2 -65 E a ostatecznie
    przypasowało 65 F , ale to już coś. Niestety z 65A-D jest problem 60-
    tek brak ale panie są chętne powoli "męczyć" szefa aby posprowadzałi
    proszą o "nawiedzanie sklepu w celach przypominania" Wiem że
    brytyjskie rozmiarówki są bardziej sprawdzone no i większy wybór,
    ale niestety nie stac mnie na nie;) więc postanowiłam okupowac ten
    sklep i myślę że będzie tam coraz większy wybór, co zresztą panie
    obiecują , łacznie z przystępnymi cenami (dzisiejszy zakup to 80 zł)
    Maja tam staniki z Dali a ten mój to jakiś "pan" im szyje ponoć
    miseczka ta sama co dla Avocado, tylko nie te koronki;) Aha panie
    miłe, ale na 65 trza nalegac i być pewnym;), bo dostałąm kilka 70D
    zamiast 65E, ale w końcu postawiłam na swoim;)
  • 24.02.09, 17:47
    Dzisiaj przechodziłam tamtęty, coś mnie tknęło, weszłam. Na wieszaczkach
    widziałam m.in. 65H Dalii, a do tego jakaś nieznana firma, którą mierzyłam -
    65F. Było na mnie za luźne, ale bardzo ładnie leżało, robiło ładny kształt
    biustu. Gdy panie usłyszały, że 65F za luźne, to powiedziały, że już mają jakąś
    realną klientkę, na którą faktycznie 65 są zbyt luźne i powiedzą producentowi,
    że jednak jest zapotrzebowanie na 60 i za niedługi czas coś się powinno pojawić.
    Dodatkowo model, który mierzyłam, kosztował 80 złotych, a był naprawdę ładny.

Byłam naprawdę miło zaskoczona, bo weszłam nie licząc, że coś poniżej 70 będzie
    :) Dodatkowo jest naprawdę ładna, duża przymierzalnia, z licznymi wieszakami,
    dużymi lustrami, półeczkami na rzeczy, zamykana na zamek. Spokojnie zmieściłoby
    się kilka osób. Jest w osobnym pomieszczeniu, toteż np. przy podawaniu klientce
    staników nie widzi jej cały sklep i pół ulicy. Szkoda, że tylko jedna, w
    przyszłości mogą się kolejki zrobić, jeśli sklep utrzyma tendencję poszerzania
    rozmiarówki i wprowadzenia większej liczby modeli :)
    --
    67/91 - 60F
  • 24.02.09, 17:49
    *tamtędy, nie lubię braku editów
    --
    67/91 - 60F
  • 17.06.09, 18:32
    Wklejam swój post z LMB:

Teraz już mając 60-tki! I to w dodatku z Mileny, więc na prawdziwe 60.
    Byłam dzisiaj, sama sobie wzięłam z wieszaka do przymierzenia staniki, więc brafittingu nie testowałam.
    Kupiłam 2 staniki - Magnolię z Mileny za 70zł i jakiś z tej firmy, która specjalnie dla nich szyje za 80zł. Ten drugi jest faktycznie podobny do Avocado, a konkretnie tego:

www.avocado.com.pl/sklep/pl/shop/boutique/boutique_creole2.html
    Teraz ma głównie białe i kremowe, ale już się dogadywała z tym dostawcą, żeby na jesień jakieś kolory były. Ma być m. in. brąz.
    Poza tym pani mówiła, że wymaga też od niego, żeby szukał w miarę tanich surowców, żeby cena za stanik była <100zł.

Ale mówiła, że mało osób pyta o obwody <70, więc jest okazja do lobbowania.

Ale fajnie :) Mam sklep 100m od domu :))))
  • 08.04.10, 19:47
    Witam Was forumowiczki :-)
    Jestem dopiero w trakcie zdobywania stanikowej wiedzy i to mój pierwszy post.
    Byłam wczoraj w Milli na Ruskiej i zostałam zmierzona i oznaczona jako 30E, ale
    nic nie kupiłam bo jakaś wybredna jestem (no i cenami też nie byłam zachwycona,
    choć byłam przygotowana na większy wydatek).
    Ale - w związku z tym wybrałam się dzisiaj do Matiny - i tu szał. Na wieszakach
    wisiały dwa staniki 65E, ale jak powiedziałam Pani że szukam czegoś w tym
    rozmiarze to zaczęła przekopywać szuflady i jak poszłam do przymierzalni z
    czterema biustonoszami to skończyło się na tym, że zmierzyłam za dwadzieścia :-)
    Pani ciągle donosiła staniki i obdarowywała nimi mojego Męża, który dzielnie
    czekał przed przymierzalnią :-)
    Jestem bardzo zadowolona, zmierzyłam wiele rozmiarów i wiele modeli i
    ostatecznie kupiłam dwa staniki - jeden GAIA Betty 70D (ściśliwy jest i na oko
    nie wygląda jak by się miał dużo rozciągnąć), a drugi od tego Pana (co dla
    Avocado szyje) - śliczny czarny stanik koronkowy z bordowymi wstawkami - no
    cudeńko po prostu w rozmiarze 60E :-) za przyzwoite 90 zł.
    Bardzo komfortowo jest w Matinie - przestronne ogrzewane (nie znoszę marznąć
    podczas przymierzania...)przymierzalnie na zapleczu z dwoma lustrami i
    normalnymi drzwiami, a nie tam jakąś szmatką co to ma mnie niby zasłonić.
    Polecam Wam bardzo serdecznie Matinę.
  • 20.04.10, 01:31
    Hej dziewczyny, wciągnęło mnie lobby i nadrabiam wątki avocadowe, bo jestem z
    Avocado i to w sumie nic takiego, ale dla Avocado nikt nie szyje, same sobie
    szyjemy we własnym zakładzie:) Modele też mamy własne i żadnemu panu ich nie
    udostępniamy;) Nigdy też dla nikogo nie robiłyśmy projektów - wiem to na pewno,
    bo materiały i projekty to ja (ale konstrukcje ktoś inny). Pozdrawiam:)
  • 24.09.14, 19:34
    Łódź ul. Piotrkowska 287 (wejście od Czerwonej)
    Bieliźniany Luxus - Brafitting
    Marki: Dalia, Agio, Triumph
    rozmiary: 65 - 105 cm miseczki A-L
    Zapraszamy
  • 24.09.14, 19:38
    Przepraszam, zle wpisałam proszę moderatora o przesuniecie tego watku do lodzi.
    dziekuje.
  • 31.05.09, 22:30
    Sklep Disera - Arkady Wrocławskie

Weszłam tam w sobotę z nastawieniem, że na 100% nie będą mieli mojego 65F.
    Spytałam. Pani zaczęła szukać wśród wieszaczków.
    Musze przyznać, że pomyślałam, że nie dosłyszała, i powtórzyłam "ale ja szukam
    65efff". Pani na to, że owszem, słyszała, że obecnie rozmiar "wyszedł", ale może
    go dla mnie sprowadzić. Względnie mam sobie zaglądać, na pewno coś będzie. Zero
    zdziwienia, zero 'nie ma takich rozmiarów", pełna kultura i fachowość. Bardzo
    gorąco polecam!
    Wyszłam w głębokim szoku.
    Jedyny minus to ceny, raczej z tych wyższych. Ale nie można mieć wszystkiego...
  • 25.06.09, 23:25
    super sklep polecam bielizne szczegolnie biustonosze dla wszyskich ,wlasnie kupiłam dobrze trzymajacy i dobrze dopasowany biustonosz. Panie pracujace w tym sklepie miłe i naprawde potrafia doradzić i dobrac biustonosz lezy jak ulał.
    Podaje adres WROCŁAW UL. J. NARODOWEJ 98
    OTWARTY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 10.00 -18.00
    A W SOBOTE OD 10.00-14.00
  • 28.03.11, 17:29
    Witam

W tym wątku go sklepu jeszcze nikt nie dopisał, więc czym prędzej to czynię

Polecam stacjonarnie Only Her Jagiełły 3/7
    a tutaj wątek sklepu
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,116821039,116821039,OnlyHer_stacjonarnie_we_Wroclawiu_Jagielly_3_7.html
    Pozdrawiam
  • 07.11.13, 21:00
    MD STYL ul. Piłsudskiego 97
    50-017 Wrocław

tel. 071 344 41 48
    kom. 693 069 905
    e-mail: amazonka-md@xl.wp.pl
    www.mdstyl.pl
    czynne w godz. Pn-Pt. od 9:00-18:00, Sob. od 10:00-15:00
  • 07.11.13, 21:43
    Zapraszam na zakupy pięknej bielizny w szerokiej rozmiarówce np. od 60F bardotki. 65 C-K push up. semi soft. soft. full cup
    70A-J j.w.
    75A-K -"-
    80A-J -"-
    85A-J -"-
    90B-H -"_
    95B-I -"-
    100B-E
    Biustonosze Polskich Firm bardzo dobrej jakości, pomagamy w dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru dla klientki.
    Zapraszamy do przetestowania naszego sklepu.

amazonkamdstyl napisał(a):

> MD STYL ul. Piłsudskiego 97
    > 50-017 Wrocław
    >
    > tel. 071 344 41 48
    > kom. 693 069 905
    > e-mail: amazonka-md@xl.wp.pl
    > www.mdstyl.pl
    > czynne w godz. Pn-Pt. od 9:00-18:00, Sob. od 10:00-15:00
  • 03.01.14, 21:12
    a ja polecam nowiutki sklep Sekrety Kobiety ul. Swietego Wincentego 41 (miedzy trzebnicka a slowiańska) pelna rozmiarowka, (od 60), profesjonalny brafitting, pani dobrala stanik z wyczuciem, nie narzucala sie, pytala, uwzgledniala wszystkie sugestie, doradzala
    asortyment glownie polski poki co, dopiero sie rozkrecaja (sklep od pazdziernika)
    ceny dobre, lepsze niz w duzej czesci sklepow braffitingowych we Wroclawiu
    z cala pewnoscia polecam :)
  • 22.09.08, 09:50
    Pierwszy prawdziwy sklep z brytyjskimi stanikami we Wroclawiu.
    Obecne marki: Masquerade, Freya, Panache, Fantasie, Fauve Fantasie w
    rozmiarach zroznicowanych :)
    Obsluga bardzo mila, kompetentna, zyczliwa, wyrozumiala-metr
    krawiecki na szyi :)
    Sklep jest przestronny, przymierzalnie ukryte z tylu, tak ze mozna
    swobodnie mierzyc, miejsca w kabinie jest na tyle, ze ekspedientka w
    razie potrzeby moze wejsc i pomoc w skroceniu ramiaczek, zapieciu,
    doradzeniu, czy stanik lezy odpowiednio.
    Jest tez sofa i TV dla oczekujacych.
    Sklep otworzyl swoje powoje 20 wrzesnia, i na pewno bedzie wzbogacal
    swoj asortyment, co mnie, wroclawianke bardzo cieszy.
    --
    Sygnaturki brak
  • 19.11.08, 15:01
    I można się załapać na kawę ;)
    Ja też tam byłam i polyanne nabyłam. Obsługa miła. Niestety nie
    wszystko co mnie interesowało było w pełnych rozmiarach (trudno,
    jest dodatkowy powód żeby wrócić). Wnętrze super, zwłaszcza te
    kapelusze. Polecam!!!
  • 17.01.09, 19:12
    Ostatnio zachaczylam o w/w sklep i jestem w 99% zadowolona jesli
    chodzi o 1% to kwestia cen stanikow, ale co tam raz sie zyje;-)
    Podsumowujac obsluge sklepu bylam w 100% zadowolona kobieta donosila
    ciagle mi staniczki i wszystkie pasowaly<szok>:D kobieta pomagala mi
    z dopasowaniem a jesli cos nie tak bylo od razu mniejsza albo
    wieksza miske przynosila, wkoncu zeszla godzina czasu jak
    przymierzalam i powiedzialam do Pani ze chyba zameczam ja takim
    probowaniem, a ona sie usmiechnela i powiedziala ze jesli trzeba to
    do zamkniecie sklepu bedzie mi pomagac:-) Naprawde godny polecenia
    sklep, obsluga rewelacyjna. Jesli kiedys bede znow we Wroclawiu to
    napewno zawitam do sklepu:-)
  • 18.01.09, 18:15
    suonko82suonko napisała:

> Ostatnio zachaczylam o w/w sklep i jestem w 99% zadowolona jesli
    > chodzi o 1% to kwestia cen stanikow, ale co tam raz sie zyje;-)
    > Podsumowujac obsluge sklepu bylam w 100% zadowolona kobieta
    donosila
    > ciagle mi staniczki i wszystkie pasowaly<szok>:D kobieta pomagala
    mi
    > z dopasowaniem a jesli cos nie tak bylo od razu mniejsza albo
    > wieksza miske przynosila, wkoncu zeszla godzina czasu jak
    > przymierzalam i powiedzialam do Pani ze chyba zameczam ja takim
    > probowaniem, a ona sie usmiechnela i powiedziala ze jesli trzeba
    to
    > do zamkniecie sklepu bedzie mi pomagac:-) Naprawde godny polecenia
    > sklep, obsluga rewelacyjna. Jesli kiedys bede znow we Wroclawiu to
    > napewno zawitam do sklepu:-)
    Mogę to potwierdzić, byłam tam w grudniu, obsługa wspaniała,
    ekspedientki miłe i kulturalne. Kupiłam tam pierwszy stanik Freyi,
    bo przez internet nie chciałam bez przymierzania. Noszę go już
    miesiąc i jestem zadowolona, czyli przymierzanie się sprawdziło
    (sama wg tabeli zamówiłabym chyba inny), nie był tani, ale na cenę
    byłam przygotowana i nie żałuję.
  • 18.03.09, 16:47
    Ja niestety mam złe doświadczenie odnoście tego sklepu. Pani baaardzo źle
    dobrała stanik (ściślwą Polyannę 65HH przy rozmiarach 75/94)...., ja
    niedoświadczona też, to nie powiedziałam, ze mi trudno w tym oddychać, bo
    myślałam, że to tak ma być.... Eeee.. szkoda gadać, coś nie wyszło i mi, i tej
    Pani;p

Ale taka główna wada tego sklepu moim zdaniem - nie ma zwrotów... A ceny są
    wysokie... :(((
  • 18.03.09, 17:11
    Ceny są takie, jakie narzuca dystrybutor. A brak zwrotów dotyczy wszystkich
    sklepów stacjonarnych - nie mają takiego obowiązku.
  • 22.03.09, 22:31
    jeśli chodzi o ścisłość, to ceny są w rzeczy samej wyższe niż np. w Krakowie -
    mam porównanie, bo kupowałam stacjonarnie w obu miastach. Jednak pomimo to z
    jakichś metafizycznych powodów wolę robić zakupy w Milli, niż w Intimo. Większy
    wybór dostępnych modeli w moim rozmiarze? Tak i chyba jednak lepszy bra-fitting.
    W Intimo panie mają tendencję do dobierania zbyt ciasnych obwodów, w Milli mi
    się to nie zdarzyło. Dla początkujących to istotna sprawa.
  • 25.03.09, 17:03
    Naprawdę niższe? O matko! To w takim razie w Polsce jest ogólnie lipa:((

A obwód ja właśnie "dostałam" od tej pani za ciasny, ale, tak jak pisałam, też
    nie oponowałam jakoś bardzo, a przecież ona w mojej skórze nie siedzi, nie?;p

• 25.03.09, 17:06
    No w sumie racja z tymi cenami. Ale ze zwrotami - jeśli nie ma obowiązku, to nie
    znaczy, że nie można czegoś zrobić. A myślę, że możliwość zwrotu albo chociaż
    wymiany na inny rozmiar czy model przy towarze za 230 zł to jednak ważna rzecz.
  • 08.04.09, 20:52
    Panie są przemiłe:) Doradziły i nawet namawiały na niekupowanie nowego stanika,
    bo stary jednak ich zdaniem dobry - czyli że w sumie tak na niekorzyść sklepu"
    by to wychodziły, bo nie dokonałam kolejnego zakupu;p
    (inna sprawa, że nadal, mimo że to 65HH jednak leży ślicznie, coś jest nie tak z
    tymi moimi oczami... bolą jak cholera po noszeniu staniczka, nawet krótkim, i to
    nie tylko tego, ale każdego innego, tylko w różnym stopniu... Chyba pójdę do
    lekarza, zwłaszcza że ostatnio gorzej widzę:((((((()

Ale sam sklep fajny:)
  • 03.03.10, 16:01
    Witam,
    Mila jest pierwszym sklepem gdzie zostałam "wymierzona" i "uświadomiona".
    Obsługa przemiła, Panie bardzo sympatyczne i konkretne. Ceny? Eh... jak wiecie
    do najtańszych profesjonalne staniki nie należą. Ja jednak lubię tam wpadać,
    obejrzeć nowości a potem szukać tańszych w internecie:)
  • 03.04.09, 11:01
    Bardzo sympatyczna obsługa, pani mnie wymierzyła, zrewidowała moje
    własne pomiary (jednak nie 30E, a 28FF), po czym wytrwale donosiła
    miękkie staniki, o które prosiłam. Niestety, wyszło na to, że jednak
    najlepiej czuję się w gąbeczkowych, spłaszczających plungach. Na
    pocieszenie zakupiłam porcelankę, która okazała się fantastyczna
    (witajcie bezramiączkowe topy 8) i niedroga (105pln). To było moje
    drugie podejście, w sobotę była 7dmio osobowa kolejka, ale we wtorek
    akurat trafiłam na pustki :) Pani obsługująca grzecznie pukała
    pytając, czy może wejść, pomagała dopasować ramiączka - ogólnie,
    gorąco polecam :)
  • 11.09.10, 21:17
    Bardzo sie ucieszyłam że mamy wreszcie sklep dla biusciastych, ale byłam tam 2 razy w odstępie roku i więcej pewnie nie pójdę. Ani razu nie mogłam przymierzyc sąsiednich rozmiarów dla mojego 34J-36HH bo ich po prostu nie było w wybranych modelach. Ponadto - poszukiwałam wygodnych pewniaków - top sellerow od Panache i Freya (np. Tango, Rio, Millie), w czerni, cielistym lub białym kolorze, a zamiast tego zawsze oferowano mi tylko cudaczne modele z kolekcji. Ani razu nie dobralam zatem stanika jak należy. Za pierwszym razem kupiłam jedynie kolekcjowe różowe Tango - przypadkiem w moim sprawdzonym rozmiarze, w dobrej cenie - 100 zl. Róź powalający ale nawet polubiłam :)... Ale za drugim razem juz się nie udało. Nie było dla mnie NIC pasujacego. Panie nie były też spacjalnie miłe. I poczułam się znów źle z moim dużym biustem - znów sklep nie dla mnie??? W dodatku powaliły mnie ceny - 180- 280 zl za stanik? Ups... po co tyle płacić! Polecam sprawdzone Bravisimo: zamawiam kilka sąsiednich rozmiarów z modelu, przychodzi paczka, mierzę, mogę w dłuzszym czasie sprawdzić czy nie uwiera, odsyłam nietrafione. Własnie wczoraj przyszła paczka - stanik razem z przesyłka wyszedł za 135 zł (zamówiłam 2). Trochę cierpliwosci ale naprawdę sie opłaca. I pełny wybór. Naprawdę polecam.
  • 28.10.10, 09:34
    Z przykrością muszę potwierdzić - byłam tam w sobote, ubrano mnie w jakiś cudaczny zielony stanik z najnowszej kolekcji Frei, byl to jedyny na mnie pasujacy stanik i jeszcze wciskano mnie w zaciasny obwód. Jak się wczoraj okazało jestem 32H - kupiłam wczoraj stanik w innym wroclawskim salonie i tam wybor byl OGROMNY siedzialam tam z dwie godziny przymierzylam cala tone stanikow i ostatecznie mialam do wyboru 4 z różnych kolorów i polecone 2 inne staniki ktore beda dobrze pasować, ale w większych miskach niz w sklepie. Słowem - odradzam jeżeli macie nietypowe biusty (odstaja mi mostki, mam dużo większą lewą pierś, piersi zniekształcone złymi stanikami) i pustą kieszeń. Staniki w Milli kosztowały 250 - 300 zł (Freya Leona - 245zł, w niedziele patrzylam na strone frei, 175zł z gaciami i przesyłką :>).
    Oczywiscie wizyta w Milli skonczyla się zjedzeniem tony lodów i ryczeniem w ramie mojego faceta - na szczescie mam juz stanik i chodze dumnie w mojej krągłej kasi :D
    Pozdrawiam!
  • 17.05.10, 12:15
    Nareszcie znalazł się również w Głogowie na Balwierskiej (nie
    pamiętam numeru). Mam 70H i to właśnie się dowiedziałam wczoraj od
    przesympatycznej pani, która wyciągneła mi chyba z 15 modeli.
    Pasowało 8 i to już dla mnie był szok, nie wiedziałam który wybrać i
    wzięłam 2 przepiękną czarną Elizę z Panache i z Dalii Lorette 70J.
    Pani za każdym razem jak przymierzałam stanik wchodziła do
    przymierzalni sprawdzić czy dobrze leży, poprawic ramiączka i wcale
    nie zachwalała każdego. Nawet przy niektórych wręcz mówiła że to nie
    mój ktrój i absolutnie nie nadaje się dla mnie.
  • 03.01.14, 21:11
    a ja polecam nowiutki sklep Sekrety Kobiety ul. Swietego Wincentego 41 (miedzy trzebnicka a slowiańska) pelna rozmiarowka, (od 60), profesjonalny brafitting, pani dobrala stanik z wyczuciem, nie narzucala sie, pytala, uwzgledniala wszystkie sugestie, doradzala
    asortyment glownie polski poki co, dopiero sie rozkrecaja (sklep od pazdziernika)
    ceny dobre, lepsze niz w duzej czesci sklepow braffitingowych we Wroclawiu
    z cala pewnoscia polecam :)
  • 06.02.14, 19:16
    Dziękujemy bardzo za miłe słowa:) 60-tki owszem posiadamy, ale na chwilę obecną tylko w kilku miseczkach. Wiele 65-ek polskich producentów jest jednak bardzo ścisłe i wypadają jak 60-tki angielskich producentów. Chętnie sprowadzamy rozmiary, których aktualnie nie posiadamy, jak i modele, które zainteresują klientki. Pracujemy od 10:00 do 18:00 a w soboty od 10:00 do 14:00. Nie ma również problemu z umówieniem się na przymiarki w innych godzinach (tel. 514830750).
    Serdecznie zapraszamy:)
    Ewa i Beata z Sekretów Kobiety
  • 07.03.10, 11:48
    Oferta: Panache, Masquerade, Krisline
    Otwarte: Pon - Pt: 10.00 - 18.00, Sob: 10.00 - 14.00

Bardzo miła i kompetentna obsługa.
    --
    --
    http://www.i-am-pregnant.com/countdown/_foot/1255417200.jpg
  • 01.12.09, 19:38
    Sklep troszkę trudno znaleźć, bo znajduje się na osiedlu, gdzie numeracja jest
    mało przejrzysta(Znajduje się w pawilonie za kościołem.
    Przemiła pani ekspedientka, chętnie pomoże w prawidłowym doborze rozmiaru (nie
    wciskając na siłę za luźnych obwodów jak to czasem bywa). Szeroki wybór
    rozmiarów, myślę , ze każdy znajdzie coś dla siebie :) Zdecydowanie polecam.
  • 04.01.10, 17:20
    Po latach zakupów internetowych nie liczyłam że uda mi się znaleźć
    coś w moim rozmiarze (30h) i to ciekawego - a tu miłe zaskoczenie.
    Przemiła Pani pomierzyła i dobrała co trzeba + było z czego wybierać
    (a podobno było przed dostawą). Duży wybór marek, modeli, rozmiarów.
    Na pewno wrócę a i serdecznie polecam wszystkim Toruniankom :))
  • 03.04.10, 13:40
    k8ee napisała:

> Po latach zakupów internetowych nie liczyłam że uda mi się znaleźć
    > coś w moim rozmiarze (30h) i to ciekawego - a tu miłe zaskoczenie.
    > Przemiła Pani pomierzyła i dobrała co trzeba + było z czego wybierać
    > (a podobno było przed dostawą). Duży wybór marek, modeli, rozmiarów.
    > Na pewno wrócę a i serdecznie polecam wszystkim Toruniankom :))

a mozna widziec jakie marki sie znajduja w sklepie i jak sie nazywa
  • 08.04.10, 08:05
    Sklep nazywa się Aszanti. Znajduje się na ul. Kozackiej 17, za
    Piotrem i Pawłem. W tej chwili oferujemy marki Panache i Kostar.
    Serdecznie zapraszam.
  • 20.04.10, 14:50
    Ja również potwierdzam.
    Sklep prowadzony przez b. profesjonalną panią, miłą,uprzejmą, a przede wszystkim
    kompetentną! a to najważniejsze :)Rozwiała kilka moich błędnych "filozofii".
    Pokazała jak prawidłowo powygarniać co'nieco, no i oczywiście dobrała
    odpowiednią miseczkę :) No i są przeceny! :P <na wiosnę teraz właśnie trwa
    kolekcji zimowych :) > Obecnie dostępne modele są od 30 :)
    Sklep znajduje się między kościołem M.B. a "Piotrem i Pawłem" patrząc od ulicy
    Kozackiej, w niewielkim odrębnym pasażu. Na wejściu widnieją wielkoformatowe
    reklamy Panache i Masquerade <których jestem dumną posiadaczką od jakiejś
    godziny :P >
    Bardzo polecam! Warto poszukać :)
  • 25.04.10, 14:28
    dolaczam moja ocene - super pozytywna!
    sklep nie za duzy nie za maly, a wybor zadowoli kazda pania :)
    Panie bardzo uprzejma i cierpliwie tlumaczaca teorie wygarniania :)

sklep swiezynka ale widze duze mozliwosci rozwoju (takze innych marek)
  • 27.02.12, 12:26
    Bardzo dobry sklep. Brafitterka pomogła mi w doborze odpowiedniego rozmiaru i fasonu biustonosza oraz nauczyła , jak go zakładać by leżał najlepiej. Wrócę gdy przyjdzie kolekcja wiosenna. Szczerze polecam!!!
  • 04.11.13, 15:15
    Na Piekarach powstał nowy sklep Bra Boutique - bardzo duży wybór dużych rozmiarów - polecam.
  • 04.11.13, 15:50
    > Na Piekarach powstał nowy sklep Bra Boutique - bardzo duży wybór dużych rozmiar
    > ów - polecam.

Sklep nie jest nowy. Działa już 3 lata i od dawna ma swój wątek na forum.

--
    Gdzie kupić porządny stanik
    Stanikowa Mapa
  • 05.11.13, 09:20
    Hehe - tak często bywam w centrum ;).
  • 04.12.12, 13:21
    Witajcie
    Informujemy, iż od grudnia znajdujemy się na ulicy Krasińskiego 8.
    Zapraszamy na dopasowanie albo herbatkę ;)

Pozdrowienia
    BraMiracle
  • 22.08.08, 08:40
    dziewczyny to gdzie w lublinie jest taki sklep ?????????
  • 18.08.09, 20:38
    czy dostepne sa w sklepie jakies biustonosze rozmiar 75 F z
    odpinanymi ramiączkami
  • 29.08.09, 18:56
    dopiero trafiłam na to pytanie - tak, są dostępne biustonosze z odpinanymi
    ramiączkami, zapraszam.
  • 08.06.10, 20:53
    Dziewczyny, w maju tego roku założyłam sklep z damską bielizną "Ogród Zmysłów" w
    Puławach ul. PCK 9
    Mamy rozmiary pod biustem od 60 cm do 105 cm, miseczki od A do L, ale na
    zamówienie ostatnio sprowadziłam 80 pod biustem z miseczką "O"
    W ofercie biustonosze gładkie, z koronkami, z haftami, z fiszbinami, bez
    fiszbin, biustonosze dla amazonek, dla karmiących.
    Bielizna modelująca, bezszwowa i inna.
    Staram się doradzać według brafiterskich zasad i sprowadzam to co klientki ode
    mnie oczekują.
    Prowadzę rozmowy z brytyjskimi firmami i mam nadzieję w niedługim czasie
    sprowadzać biustonosze z Wielkiej Brytanii.
    Zapraszam serdecznie do mojego sklepu i proszę o wasze rady i opinie, w końcu
    ten sklep powstał z myślą o Was :)
  • 09.06.10, 12:24
    Tak naprawdę testuję dopiero firmy.
    Mam Gaje(ale mimo że sie deklaruje że ma dużą rozmiarówke,większe miseczki
    zaczynają sie od 70cm pod biustem)
    Ava(zaczynają od 65cm z miseczkami do "I" pełnej rozmiarówki jeszcze nie
    sprowadzałam,więc nie do końca przetestowana)
    Gorsenia(mają kilka modeli od 65cm do miseczek "M" ,sprawdzona,ładnie
    podtrzymuje piersi)
    Melissa(Mają wszystko ,od 60 miski jakie sie chce,podobno ich rekord to
    55P,wszystko według życzenia,nawet pół usztywniane ,chociaż głównie produkują
    miękkie,dla amazonek z takimi koronkami jakie się wybierze,dla karmiących w
    kilkudziesięciu kolorach,oczywiście na zamówienie)
    Alles(dla amazonek)
    po za tym kilka innych firm ze standardową rozmiarówką.
    Mam nadzieje w te wakacje mieć już brytyjczyki.

godziny otwarcia
    Poniedziałek -wyjazd po towar
    wtorek-piątek 10.00-18.00
    sobota 10.00-14.00
  • 03.07.10, 13:06
    z racji tego że panie nie mogą nas znaleźć podczepiam mapkę do nas.
    www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d41fc5355cbb1dd7.html
  • 10.07.10, 10:59
    Ponieważ przyjeżdżają do mnie dziewczyny, które znalazły mój sklep dzięki temu
    forum, informuję wszystkie Panie wybierające się do mnie na zakupy, że w dn. 12
    lipca do 19 lipca wyjeżdżam i będzie nieczynne.
  • 06.08.10, 16:21
    Ava się sprawdziła -ładnie podtrzymuje piersi, szeroka rozmiarówka i sporo modeli.
    Zgodnie z zapowiedzią mam też już w ofercie Panache, choć na razie kilka modeli
    m.i strapless :)
  • 28.08.10, 14:31
    Matko z córką i ja nie wiedziałam, że mamy stanikowy sklep w puławach?! jak
    tylko wrócę do mojej rodzinnej miejscowości to zajrzę na pewno z mamą :)
    --
    nie odbieram gazetowej poczty
    70G :)
    kobieta swojego TŻta :)
  • 14.07.12, 00:00

Informujemy wszystkie klientki, że wkrótce nastąpi zmiana lokalizacji "Ogrodu Zmysłów" - przenosimy się do większego lokalu, przy głównej ulicy. Teraz przeprowadzamy tam remont generalny. Gdy sklep będzie gotów, podam nowy adres.

Na koniec sierpnia otwieramy nasz trzeci sklep w Puławach - w Galerii Nova. Ponieważ jest to nowiutki obiekt, jeszcze nie oddany do użytku, mamy nadzieję, że nie będzie poślizgu w otwarciu.
    O otwarciu "Galerii u Brafitterki" poinformujemy w osobnym wpisie.
  • 14.07.12, 14:14
    To ja w takim razie proponuję założyć osobny wątek dla całej grupy puławskich sklepów (niekoniecznie teraz, może być w momencie informowania o nowym adresie). Wszystkie dane będą w jednym miejscu. Klientki łatwiej do nich dotrą, a tutaj nie będziemy niepotrzebnie rozwijać już i tak dłuuuugiego wątku

--
    stanikowamapa.prv.pl
    * Mapa się zmienia *
  • 10.12.12, 18:38
    Zgodnie z sugestią Róży, zawiadamiamy wszystkie klientki, że nasz sklep został przeniesiony z ul. PCK 9
    Tu jest odnośnik do wspólnego linku naszych sklepów:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,141045873,141045873,siec_sklepow_u_Brafitterki_Pulawy_lubelskie.html

Z przyjemnością zapraszamy do naszych nowo otwartych sklepów z bra-fittingiem w Puławach:
    "Ogród Zmysłów u Brafitterki" - ul. Piłsudskiego 85 (obok USC wejście od ul. Centralnej)
    "u Brafitterki" - ul. Wojska Polskiego 11 (wejście od strony szkoły chemicznej)
    "Galeria u Brafitterki" - Galeria NOVA (za galerią Zielona)

Sklep w Galerii czynny:
    poniedziałek - sobota: 9.00-20.00
    niedziela: 11.00-19.00

Sklepy na ul. Wojska Polskiego 11 i ul. Piłsudskiego 85 czynne:
    poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
    sobota 10.30 - 14. 30

Oferta: Freya, Panache, Curvy Kate, Ewa Michalak, Dalia, Kris Line, Konrad, Ava, Alles Glamour, Linea Maxima, Kinga Sophie Verney, Gorteks, Henderson i inne.

Ponadto biustonosze dla amazonek i mam karmiących, w razie potrzeby również przeróbki.

Oprócz bielizny posiadamy w ofercie również ubrania z miejscem na biust firmy Urkye w pełnej rozmiarówce.

Zapraszamy :)
  • 02.03.13, 20:46
    Informujemy o przeniesieniu salonu z bielizną ''u Brafitterki" z Galerii Nova.
    O nowej lokalizacji poinformujemy w dalszym terminie.
    Jednocześnie zapraszamy do naszych salonów w Puławach czynnych od poniedziałku do piątku 10.00-18.00 w soboty 10.30-14.30:

"u Brafitterki" - ul. Wojska Polskiego 11
    i
    "Ogród Zmysłów u Brafitterki - ul. Piłsudskiego 85
  • 11.03.11, 22:39
    Chciałam się Wam pochwalić, że oferta w moim sklepie powiększyła się o biustonosze firmy: Dalia - do miseczki M,
    Gorteks - do miseczki H
    Kinga Sophie Verney - do miseczki H
    oraz Henderson dla małobiusciastych :)
  • 13.10.11, 14:36
    Byłam w tym sklepie we wtorek (11.10.2011r.).Ogólnie jestem meeega zadowolona:)Biustonosz dopasowany idealnie, nosi się bez żadnych komplikacji:)Nic nie odstaje, wszystko idealnie dopasowane:)Duuży wybór jeśli chodzi o duży biust:)Bardzo miła, pomocna i profesjonalna obsługa:)Polecam gorąco i napewno jeszcze tam zajrzę :):)Pozdrawiam
  • 01.02.12, 14:42
    Serdecznie polecam wszystkim Paniom sklep "Ogród Zmysłów"! Byłam tam dzisiaj po raz 1 -szy i jestem zachwycona! Pani właścicielka dobrała mi stanik (braffiting) w mniej niż 15 minut i nauczyła jak się układa biust. Pewne rzeczy były dla mnie kompletną nowością! Jest najlepsza z wszystkich Pań, które zajmowały się braffitingiem (poprzednie były z Warszawy). Oczywiście zamówiłam już bombowy stanik Panache, w którym można fikać koziołki i skakać na disco -trzyma biust na mur beton, a ja mam 70 H!
    Jest bardzo duży wybór staników na każda kieszeń. Są sexy kolorowe, białe gładkie oraz sportowe. Różne marki. I różne rozmiary. Jest sympatycznie, można usiąść na kanapce, są też katalogi, no i przymierzalnia. A Pani właścicielka-brunetka jest cierpliwa, uśmiechnięta i delikatna.
    --
    stella
  • 23.02.12, 14:16
    dziękujemy pięknie i zapraszamy ponownie :)
  • 23.02.12, 16:04
    stella.tecza - 1 post na forum, 3 tygodnie temu, chwalący sklep
    plameczka1611 - 1 post na forum, w listopadzie, chwalący sklep
    przypadek?

--
    Moje smoczki dragcave.net/user/milstar
  • 23.02.12, 18:19
    do tej pory największą wagę przywiązywałam do opinii klientek w realu niż na forum, może dlatego liczba ostanikowanych na mojej liście to 1200 :):):)
    a w zeszycie dostępnym w naszym sklepie nie brakuje wpisów zadowolonych klientek, które wracają z koleżankami, jednak skoro to dla ciebie takie ważne, mogę zmodyfikować zwyczaj i liczba wpisów o moim sklepie szybko tu się zmieni :)
  • 23.02.12, 22:25
    Chyba się nie zrozumiałyśmy - nie interesuje mnie ilość wpisów o Twoim sklepie, zresztą do wyrażania opinii służy wątek konkretnego sklepu, bo tu wprowadza to tylko niepotrzebny bałagan. Tyle, że osoby, które mają tylko 1 wpis, na dokładkę zachwalający sklep, są mało wiarygodne i sprawiają wrażenie spamu, co mnie osobiście zniechęca do wizyty u Ciebie.
  • 24.02.12, 13:36
    milstar napisała:
    > Tyle, że osoby, które mają tylko 1 wpis, na dokład
    > kę zachwalający sklep, są mało wiarygodne i sprawiają wrażenie spamu, co mnie o
    > sobiście zniechęca do wizyty u Ciebie.

większość kobiet jednak woli wpisy zachwalające sklep :)

No cóż, nikogo nie namawiam na siłę, ani na wizytę, ani (jeśli już ktoś u mnie jest) na zakupy.
    Kto chce - przychodzi, kto nie chce - nie przychodzi.
    Dzięki stanikowej mapie, kto chce przyjść, ten może mnie na niej znaleźć - ot tyle.
    pozdrawiam

• 11.07.10, 22:16
    Zamość Brafiteria ul. Partyzantów 53 (na I piętrze)
    Bardzo przyjemny wystrój i przemiła, fachowa obsługa :) Buduarowa przymierzalnia
    z tak oświetlonym lustrem, że po raz pierwszy nie chciałam wybiegać z krzykiem
    widząc swoje odbicie ;) Poza lubelskim "BODY" jedyny tak dobrze wyposażony sklep
    w województwach lubelskim i podkarpackim :) Jak na sklep stacjonarny bardzo
    kuszące ceny - na pewno go jeszcze odwiedzę :)
  • 26.12.10, 15:52
    Witam,

Od stycznia zmieniamy lokalizację sklepu DESU w Chełmie, woj. Lubelskie.

Od stycznia zapraszamy na ul. Lwowską 45 A (vis a vis Cmentarza Miejskiego). Mam nadzieję, że 3-4 stycznia uda nam się przeprowadzić z ul. Strażackiej 4 (obok wejścia do Kina Zorza) i otworzymy sklep w nowym miejscu od 5 stycznia.

W ofercie posiadamy biustonosze dla dużych biustów marki: Gaia, Belle Femme (Gorteks), Gorsenia, Linea Maxima, Ava.
    Od 2011 roku będziemy systematycznie specjalizować się w biustonoszach dla dużych biustów, z pozostałych rozmiarów pozostawiając tylko bazowe modele ( Kinga, Ava, Nipplex, Lupo, Livia Corsetti, Pascal Morabito z Francji).

Mam możliwość niemal codziennie być w hurtowni w Lublinie. Jeżeli dany model i rozmiar jest w hurtowni to bez problemu zostanie sprowadzony do sklepu. Zatem jeżeli jesteście zainteresowane konkretnymi rozmiarami, to będziemy wdzięczni za informację:
    desu@onet.pl.

Naszym zamiarem jest stworzenie najlepszego w mieście sklepu z biustonoszami (w średniej cenie) dla Pań z dużym biustem. Proszę o uwagi, jak i wskazówki na maila (będę wdzięczna także za wskazówki od osób, które również prowadzą sklep dla osób z dużym biustem).

DESU przy ul. Lwowskiej 45 A (od stycznia 2011)
    Godziny otwarcia:
    poniedziałek – piątek : 9-17
    sobota: 9-14

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie

• 27.12.10, 20:53
    Przypominamy uprzejmie, że to forum konsumenckie.
    Owszem godzimy się, żeby do tego wątku wpisywały się sklepy, jeśli faktycznie spełniają wymogi. Dlatego zaczynając od podstaw, prosimy o podanie informacji o dostępnej w sklepie rozmiarówce. Najlepiej w podziale na firmy. W jakich rozmiarach są te marki (większość nie kojarzy mi się z zauważalnym wyborem rozmiarów - wyjątkiem są jedynie Gorsenia i Gaia, ale posiadanie marek nie gwarantuje jeszcze prowadzenia ich pełnej rozmiarówki). Jak to zatem naprawdę wygląda?
    Brak odpowiedzi spowoduje wykasowanie wpisu o sklepie z wątku.
    --
    A na Święta... kaganiec na biust ;)

Kasia Figura nie jest jabłkiem
  • 06.01.11, 16:50
    Witam,

Otwarcie sklepu w nowej lokalizacji nastąpi w sobotę, 8 stycznia 2011. Godziny otwarcia sklepu: poniedziałek - piątek 9-17, sobota 9-14.

Tak jak wspomniałam wcześniej, planujemy specjalizować się w biustonoszach dla większych biustów. Szybko zorientowaliśmy się, że 75-85 E, F, G, można powiedzieć "bazówka". Miseczki H, I to też nie jest takie rzadkie.
    Oferujemy biustonosze w rozmiarówce 65 - 95 , miseczki od A nawet do K (K dotyczy modeli Gorsenia). Na ten moment sporo rozmiarów zostało sprzedane w okresie świątecznym i noworocznym. Niestety, hurtownie, w których zaopatrujemy się prowadzą inwentaryzacje.
    Wkrótce uzupełnimy modele.

Teraz planujemy od 8-15.01.2011 super promocje:
    - biustonosze (wszystkie) - 15 %
    - figi (wszystkie) - 10 %
    ...i inne.
    Praktycznie wszystkie produkty w cenach promocyjnych.

Nawiązaliśmy kontakt z firmą zajmującą się dystrybucją Freya. Mam nadzieję, że wkrótce rozwiniemy współpracę.
  • 09.09.11, 17:40
    Witam,

W celu uzupełnienia informacji o markach i rozmiarówce.
    Marki brytyjskie: Freya, Elomi, Fantasie, Panache Superbra, Panache Cleo ; rozmiarówka od 30 na razie do 42 , miseczki do HH [za ok. 2 tygodnie mają dotrzeć kolejne modele i już od rozmiaru 28] ; wraz z wejściem na rynek pojawi się u nas Panache Sport w pełnej rozmiarówce.
    Marki polskie: Dalia, Gorsenia, Gorteks (Belle Femme), Gaia ; rozmiarówka od 60 do 95 , miseczki do L.

• 13.02.11, 19:07
    Witam,

Mam nadzieję, że w tym tygodniu, ewentualnie na początku przyszłego, dotrą do Sklepu DESU zamówione koszule Vanity Fair, kolor biały i fuksja. Na początek, by zachęcić Panie z Chełma i okolic do zakupu Vanity Fair z BiuBiu proponowana jest promocyjna cena 85 zł

Gdyby Panie z Chełma i okolic były zainteresowane pojawieniem się w sklepie DESU w Chełmie konkretnego rozmiaru i koloru Vanity Fair (czy w przyszłości - pojawiających się nowości), to proszę o email. Pozwoli to dostosować ofertę do zapotrzebowania.

Jeżeli będzie zainteresowanie ubraniami BiuBiu, to będę starała się, by wkrótce w DESU pojawiły się koszule w kolejnych kolorach oraz nowości mające pojawić się w BiuBiu.

Pozdrawiam :-)
  • 23.02.12, 14:12
    Z przyjemnością informujemy o otwarciu naszego drugiego sklepu w Puławach.
    Sklep nazywa się "u Brafitterki" i mieści się w Puławach na ul. Wojska Polskiego 11 (wejście od strony Szkoły Chemicznej).
    czynne od pn do pt 10.00 - 18.00
    sobota 10.30 - 14.30

w ofercie:
    bra-fitting
    biustonosze w obwodzie od 55 cm do 100 cm
    miseczki od AA do brytyjskiego K

firmy: Panache - masquarade, cleo, superbra
    Ewa Michalak, Dalia, Kris Line, Keya Pink

biustonosze dla mam karmiących: Alles, Kris Line
    i sportowe: Panache
    oraz piękne prawdziwe gorsety (na basty, ze stalowymi fiszbinami) a wiosną będą dodatkowo ubrania pro-biusciaste
  • 23.02.12, 14:29
    > biustonosze w obwodzie od 55 cm

Jakiej marki?

--
    stanikowamapa.prv.pl
    * Mapa się zmienia *
  • 23.02.12, 16:50
    w zasadzie każdej która dysponuje 60 cm w obwodzie
    - zwężamy je o 1 rozmiar. ostatnio zwęziłyśmy Panache Tango II.
    robimy to tylko na specjalne zamówienie klientki
  • 14.07.12, 00:03

Informujemy wszystkie klientki, że od 1 czerwca mamy dostępne w ofercie naszego sklepu ubrania idealnie dopasowane do sylwetki firmy Urkye.
    Aktualnie dostępna pełna rozmiarówka.

Ubrania te wraz z konstruktorką Ulą Jerzak, były zaprezentowane po raz pierwszy na pokazie mody bieliźnianej zorganizowanej przez "Ogród Zmysłów" w "Strefie Kobiet" pod patronatem Agaty Młynarskiej 11 marca 2012.

Zapraszamy
  • 10.12.12, 18:38
    Zgodnie z sugestią Róży, zawiadamiamy wszystkie klientki, że nasz sklep został przeniesiony z ul. PCK 9
    Tu jest odnośnik do wspólnego linku naszych sklepów:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,141045873,141045873,siec_sklepow_u_Brafitterki_Pulawy_lubelskie.html

Z przyjemnością zapraszamy do naszych nowo otwartych sklepów z bra-fittingiem w Puławach:
    "Ogród Zmysłów u Brafitterki" - ul. Piłsudskiego 85 (obok USC wejście od ul. Centralnej)
    "u Brafitterki" - ul. Wojska Polskiego 11 (wejście od strony szkoły chemicznej)
    "Galeria u Brafitterki" - Galeria NOVA (za galerią Zielona)

Sklep w Galerii czynny:
    poniedziałek - sobota: 9.00-20.00
    niedziela: 11.00-19.00

Sklepy na ul. Wojska Polskiego 11 i ul. Piłsudskiego 85 czynne:
    poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
    sobota 10.30 - 14. 30

Oferta: Freya, Panache, Curvy Kate, Ewa Michalak, Dalia, Kris Line, Konrad, Ava, Alles Glamour, Linea Maxima, Kinga Sophie Verney, Gorteks, Henderson i inne.

Ponadto biustonosze dla amazonek i mam karmiących, w razie potrzeby również przeróbki.

Oprócz bielizny posiadamy w ofercie również ubrania z miejscem na biust firmy Urkye w pełnej rozmiarówce.

Zapraszamy :)
  • 26.07.08, 21:31
    sklep raczej znośny niż dobry - mały wybór rozmiarów, sprzedawczynie
    nie bardzo wiedza co proponowac. po godzinnym prawie pobycie
    zmierzylam pol sklepu i tylko jeden w rozmiarze zblizonym do mojego
    byl.
    --
    no women no art
  • 30.08.10, 14:46
    Sklep przeprowadził się do centrum handlowego Focus Mall przy ul. Wrocławskiej 17.
    Nowe godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 9.00 - 21.00

--
    BiuściastaMapa Świata
    Tabela z ofertą sklepów
    Blog oMapie i sklepach
  • 01.04.09, 13:04
    Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
    że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
    do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagające biusty
    mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
    każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
    po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
    dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
    mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...
  • 01.04.09, 13:38
    Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
    że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
    do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagające biusty
    mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
    każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
    po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
    dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
    mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...
  • 05.09.08, 13:54
    Pierwszy w Łodzi sklep z bielizna brytyjskiej marki Panache!!!

W ofercie m.in. najnowsza kolekcja Superbra i Masquerade.
    Pelna gama rozmiarow oraz obwodow. Profesjonalna pomoc w doborze
    rozmiaru i fasonu.
    Realizujemy rowniez zamowienia indywidualne!
    W najblizszym czasie poszerzymy oferte o inne brytyjskie marki, m.
    in. Freya, Fantasie etc.

MERCADO
    ul. Rokicinska 367
    pon-pt 10:00 - 17:00
    sb 10:00 - 13:00

Mozliwosc umowienia indywidualnego spotkania w centrum Łodzi pod
    numerem telefonu: 0-697 603 364

Serdecznie zapraszamy po 10 wrzesnia 2008r.!!!
  • 11.10.08, 17:14
    Duży biust-mały obwód - to nie problem jeśli mieszkasz w Łodzi.
    Byłam wczoraj w sklepie MERCADO przy ul. rokocińskiej 167 i jechałam tam
    szczerze mówiąc jak zwykle z myślą że się zawiodę (już parę razy jeździłam do
    innych miast bo ktoś mi mówił ze maja pełną rozmiarówkę i niestety ale 70 obwód
    najmniejszy, a miseczki do D).
    I jestem kompletnie zaskoczona, powiedziałam nieśmiało ze może cos 70 w obwodzie
    się znajdzie z miseczka F. Pani powadziła, ze chyba obwód to za duży chce
    pierwsze zrobiła to spytał czy może mnie zmierzyć centymetrem- werdykt brzmiał
    ż potrzebny mi stanik 60 FF lub G. Pani dał mi na początku cztery rodzaje
    staników, a potem donosiła mi kolejne do przymierzalni. Sklep jest super ma
    pełną rozmiarówke, od małych obwodów, takich których nie mogłam zapiąć po moje
    60, a miseczki bodajże do L można tma kupić. Ja wybrałam jedne stanik, który
    leżał najlepiej, bo niestety nie zarabiam dużo i stanik za 165 zł to dla mnie
    duży wydatek ( są w cenach 135-165), ale pierwszy raz w życiu mam dobrze dobrany
    stanik, idealnie przylegający do mostka, nic mi nie wypada górą, idealny obwód i
    na pewno tam wrócę -Pani spisała mój rozmiar biustu, numer tel. i maila
    powadziła z przy kolejnej dostawie da mi znać ż e możemy się spotkać w Łodzi w
    centrum, żebym nie musiała tyle dojeżdżać (tka też można się z nią umówić). Dal
    mnie jedyny problem, choć dla innych to zaleta, ze staniki są tam w przeróżnych
    kolorach, a nie ma jednolicie czarnych-tka bieliznę lubię najbardziej,
    jednolicie brązowe, kilka odcieni niebieskiego (od jasnego, poprzez ciemny do
    turkus, białe, ekru, fioletowe, zielone, czarne z różnymi wstawkami, staniki w
    panterkę- czarno-biała i długo by wymieniać). Pani powadziła ze nikt nie pytał o
    klasycznie czarne, ale zamówi w takim razie dla mnie –oczywiście nie
    zobowiązując mnie do kupienia. Ja jestem zachwycona i polecam.
  • 05.07.12, 15:39
    drogie panie i dziewczęta,
    orientujecie się może co się stało z tym sklepem przy ul. Piotrkowskiej 59 w Łodzi? Został zamknięty czy może gdzieś przeniesiony? Będę wdzięczna za podpowiedź :)
    pozdrawiam!
  • 05.07.12, 15:51
    > orientujecie się może co się stało z tym sklepem przy ul. Piotrkowskiej 59 w Ło
    > dzi?

Ten sklep został zamknięty już ponad rok temu :(

--
    stanikowamapa.prv.pl
    * Mapa się zmienia *
  • 30.09.09, 13:36
    Od 3 października 2009 sklep Mercado zostaje przeniesiony do centrum
    Łodzi!

Mercado
    ul. Tuwima 6
    90-003 Łódź

tel. 697-603-364 lub 697-987-436

mercado@poczta.onet.pl
    www.mercado.com.pl

Godziny otwarcia:
    poniedziałek – piątek 11.00 – 18.00
    sobota 11.00 – 15.00

Bielizna Panache (kolekcje Superbra, Masquerade, Cleo, Swimwear),
    Freya (w tym bielizna sportowa), Fantasie, Fauve, Curvy Kate, Lisca,
    Emily B. oraz Elomi.

Pełna gama rozmiarowa: obwody od 60 - 120 cm, miseczki A-KK!

Profesjonalna pomoc w doborze rozmiaru i fasonu. Realizowane są
    także zamówienia specjalne zgodne z indywidualnymi potrzebami
    klientek.

Serdecznie zapraszamy!

• 27.09.14, 11:31
    Zdarzyło mi się mieszkać 2 miesiące w Łodzi w 2013 roku i właśnie wtedy poszukiwałam stanika sportowego. Po obdzwonieniu kilku sklepów, które znalazłam w necie okazało się, że duże rozmiary sportowych biustonoszy ma tylko Mercado.
    Sklepik faktycznie bogato zaopatrzony, w moim rozmiarze 34HH były aż 2 modele biustonoszy sportowych do przymiarki, z czego każdy w pełnej rozmiarówce. Wiem, że dwa modele to wydaje się mało, ale rzadko się zdarza, że mam z czego wybierać, biorę zazwyczaj co jest akurat dobre.
    Przymierzałam Shock Absorbera i Panache Sport Bra. Wybrałam ten drugi, lepiej leżał i był ładniejszy ;P
    Pani byłą miła i pomocna, tylko trochę mało pewna swojej opinii na temat tego jak leży biustonosz. To był mój pierwszy sportowy, z racji tego co dźwigam wiedziałam tylko, że ma dobrze trzymać pod biustem, ale nie wiedziałam jak bardzo. Liczyłam na dosłowną poradę. Efekt jest taki, że kupiłam NAPRAWDĘ ścisły obwód i po treningu dosłownie marzę aby go zdjąć. Trzyma się kurczowo ;)
    Ale sklep oceniam na dobrą 5, za bogactwo modeli i pełną rozmiarówkę :)
  • 17.05.09, 11:59
    Gorsenia w Saspolu na Piotrkowskiej ma w ofercie tylko produkty
    swojej firmy, ale niedawno bardzo poszerzyli rozmiarówkę niektórych
    staników do:
    D 70-95
    E, F 65-100
    G, H 65-95
    I, J 65-90
    K 65-85
    L 65-80
    M 65-75
    i na swoje 69/94/100 znalazłam tam stanik 65J. Poza tym Panie są
    miłe i chętne do pomocy, ale czy rzeczywiście potrafią dobrać stanik
    to nie wiem, bo sama wiedziałam czego szukam.

--
    69/94/100 30G/GG
    Fotoblog:)
  • 12.08.10, 11:55
    Panie są OK. Moja kumpela po "nawróceniu" poszła właśnie do Gorsenii i
    pani włożyła dużo wysiłku, aby pomóc jej dobrać rozmiar. Wyszła w
    pięknie skrojonym 75F. Byłam przy tym, więc o ile mogę ocenić, był to
    dobrze dobrany stanik, żadnych buł, ciasny obwód, równo leżał itd.
    Ja tam chodzę dość regularnie i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio
    przeszłam z 70E na 70F i dobierałam go właśnie w Gorsenii.
  • 10.11.11, 14:09
    Witam! Mam przyjemność poinformować Panie, że 4.listopada 2011 otworzyliśmy w Łodzi pierwszy sklep z bielizną skandynawskiej marki CHANGE. Butik mieści się w centrum handlowym Port Łódź, w strefie Ocean. W ramach promocji "Wielkie Otwarcie" oferujemy do 18.listopada 50% rabat. Serdecznie zapraszamy!
  • 13.03.08, 13:39
  • 19.03.08, 09:47
    Autor: sq9oj 13.03.08, 13:47

Sklep Intimo4you.com
    ul. Wysłouchów 3,
    30-611 Kraków.
    Zapraszamy w godz:
    pn-pt 11:00-18:00
    sobota 11:00-13:00
    jak się cieszę że to w Krakowie jest taki sklep :)
    Wszystkie cuda świata moża zobaczyć i zmierzyć nabiustnie
    szkoda tylko, że pół miasta trzeba przejechać, ale warto
    wersja online sklepu opisana w ponizszym wątku
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=70769183
    --
    Lobby Biuściastych
  • 04.07.08, 20:11
    Potwierdzam, byłam: spędziłam tam chyba godzinę, mierzyłam i mierzyłam, nie
    mogłam się zdecydować. Miłe, cierpliwe, a przede wszystkim uświadomione
    stanikowo dziewczyny, nie dadzą kupić, jeśli miseczka jest choć o milimetr za
    mała. Problem miałam z kostiumem kąpielowym, nawet tam był tylko jeden model
    dobry na mnie (Freya).
  • 09.07.08, 11:14
    Sklep rewelacyjny, przemiła obsługa, POLECAM!!!
  • 14.07.08, 13:43
    a jakie mają ceny? ;)
  • 15.07.08, 11:34
    Ceny standardowe czyli, no cóż, drogo ;) Kupiłam tam mój pierwszy "dobry" stanik, Fantasie Gabrielle. Panie faktycznie miłe i cierpliwe, tylko nie wiem, jakim cudem na moje 67/86 dostałam ostatecznie 65F. Oczywiście jest za duży, a że wymian nie przyjmują, a ja dałam za niego 200zł, musiałam skorzystać z pomocy pani gorseciarki, aby go dopasować. Mimo wszystko wolę chyba jednak kupować przez internet, bo mam wówczas dziesięć dni na mierzenie i stwierdzenie, że chyba jednak rozmar nie jest dobry.
  • 01.09.08, 11:05
    Rozczarowałam się tym sklepem. Spodziewałam się wyrozumiałej i chętnej do pomocy
    obsługi i dużego wyboru. Niestety ani tego, ani tego.
  • 01.09.08, 18:15
    Ja też się rozczarowałam - na początku było inaczej - panie chętne
    do pomocy, bardzo miłe i wogóle przyjemna atmosfera w sklepie. A
    teraz jest zupełnie inaczej - panie się nie interesują wogóle, czuję
    się jakbym musiala się wręcz prosić o pokazanie jakiegoś modelu i
    zajmowała czas :(
  • 25.11.08, 16:41
    a ja mam własnie przeciwne doznania zwiazane z tym sklepem. Byłam tam nie
    dawno,panie bardzo miłe, przyjemna atmosfera, napewno tam wróce;)
  • 26.01.09, 21:28
    Na podstawie swoich dwóch wizyt w Intimo stwierdzam, że wszystko zależy od
    tego, ile klientek jest w sklepie. Kiedy byłam jedyną klientką (potem dołączyła
    do mnie jedna pani), miałam rewelacyjną obsługę i wszelką pomoc. A kiedy
    trafiłam na pandemonium stanikowe w sobotę, było już o wyłączną uwagę pań ze
    sklepu trudno. Tyle tylko, że to zrozumiałe - trudno ogarnąć watahę spragnioną
    przymierzania staników.
  • 17.06.09, 09:06
    Byłam w Intimo tylko raz - w sobotę. Nie polecam tego dnia. Godzina czekania na
    przymierzalnię. Jak w końcu przyszła moja kolej staniki okazały się nie tegez
    jak dla mnie. Spróbuję jeszcze raz, w tygodniu, żeby się przyjrzeć tym cudom
    dokładnie.
  • 23.06.09, 19:10
    Ja w Intimo byłam 2 razy w dzień powszedni w godzinach południowych.
    Dla mnie obsługa super. Pierwszy raz siedziałam w przymierzalni godzinę. Pani
    układała, poprawiała , wygarniała i przynosiła kolejne modele pomimo że
    obsługiwała mnie i jeszcze jedną klientkę (pozostałe panie odbierały towar)
    Myślę, że na pierwszą wizytę mającą na celu dobranie odpowiedniego rozmiaru
    warto się wybrać w dzień powszedni w pierwszych godzinach otwarcia sklepu.
  • 11.09.08, 18:16
    ostatnio wlasnie tam zakupilam swoja pierwsza freya'e i jetsem
    zadowolona, moglam liczyc na pomoc pani ze sklepu i dorade
    zmierzylam kilkanascie modeli i nie widzialam znuzenia w oczach
    ekspediantki, ode mnie plus
  • 23.09.08, 20:24
    Byłam tam kilka dni temu, SUPER :)
    Przyszłam po Coquette (wcześniej telefonicznie prosiłam o odłożenie rozmiaru na kilka dni - panie zgodziły się bez problemu), bo wydawało mi się, że lubię tylko usztywniane ;). Do przymierzalni - za namową dziewczyn - poszło ze mną kilka biustonoszy. Spędziłam w sklepie pewnie ponad godzinę, tysiąc razy przymierzyłam każdy ze staników i koniec końców wyszłam z miękką Eleanor ;).
    Obsługa miła, kompetentna i cierpliwa :)))
  • 03.10.08, 22:57
    Byłam i niestety nic z tego. Młoda osóbka zmierzyła mnie i wyszło 60DD.
    Przymierzyłam kilka staników Frei (rio, pollyanna, clarysa, sashina linnen,
    cassie) i nic. Arabelli pani nawet nie zaproponowała (choć wg strony
    internetowej był w rozmiarze 60DD). Pasował tylko cassie 60DD, ale mi się nie
    podobał. Te okropne kwiatki na zielonym tle i do tego róż... a ja chciałam coś
    seksownego. Mimo że leżał to wyglądałam w nim na 15 letnią dziewczynkę. Reszta
    najczęściej miska za duża, czasem za mała. Ani jeden fason mi się nie podobał.
    Zapytałam czy wszystkie są takie "kwiatkowe" i usłyszałam, że tak... i że może
    parę "normalnych" modeli może będzie w grudniu lub styczniu. Nie wiem, może się
    mylę, ale pani jakby chciała mnie przekonać do tego zielonego...
  • 13.10.08, 16:15
    Ja nie twierdze, ze kupowanie czegos, co Ci sie nie podoba jest calkiem sluszne,
    ale wiekszosc z nas miala pierwszy stanik ortopedyczny. Prawdopodobnie
    zmigrujesz i dopiero, jak rozmiar Ci sie ustabilizuje, to bedziesz przebierac.
    Arabelli Ci nie dala zapewne dlatego, ze to trudny model i bardzo rozciagliwy.
    Na Twoim miejscu przebolalabym miesiac w "brzydkim" staniku, zeby potem moc
    szalec. Z drugiej strony 60DD tez jakiegos wielkiego wyboru nie ma.
    --
    70/94= 30FF

75B nie istnieje.
    95A tez nie.
  • 07.11.08, 17:13
    Polecam ten sklep,
    byłam tam dzisiaj pierwszy raz - pierwszy raz po pierwszy w życiu dobrze dobrany
    stanik. Na wizytę namówiłam dwie znajome (jeszcze nienawrócone były).
    Spędziłyśmy tam chyba z godzinę. Cały czas w przymierzalni. Dwie Panie nas
    obsługiwały. Obie przemiłe - młodsza troszkę mniej "otwarta" i jakby mniej się
    znająca. Ta troszkę starsza wyglądała na bardziej doświadczoną. Każdy stanik
    dokładnie oglądała po przymiarce, dopasowywała, przynosiła kolejne, porównywała.
    W zasadzie większość czasu spędziła z nami w przymierzalni dopasowując staniki.
    Nawet demonstrowała na sobie jak powinien leży poprawnie. Koleżanki wyszły z
    zakupami. Ja niestety nie - nie znalazłam nic na siebie - zawsze coś było nie
    tak, a jakoś nie chcę kupować stanika za taką cenę, jak coś nie leży. Jednak
    Pani zaproponowała, że skoro nic na mnie nie pasuje to może mi DAĆ jakieś
    Avocado, jak będzie dobrze leżało. Okazało się, że klientka nie nosiła i
    zostawiła w sklepie dla kogoś w potrzebie. Nie leży idealnie ale na początek,
    dopóki się nie doczekam na nową dostawę, może być. Tak więc mam w zasadzie nowe
    Avocado i szukam dalej czegoś idealnego.
    Sklep polecam - obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna.
  • 17.08.09, 16:21
    Przejechalam pol miasta, bylam dzis, chyba juz po raz trzeci. Oferte
    mozna sprawdzic w necie. Bylam kolo poludnia, wiec pusto w sklepie,
    panie zjamowaly sie mna :) Wszystkie mile i uczynne, jednakze tylko
    jedna (z krotkimi wlosami, wlascicielka?) sie usmiechala! Polecam
    usmiech pozostalym paniom. Kupilam Comexim Esmeralda plunge 70G i
    Showgirl Tease Me black/aqua 30GG. W sumie moglabym przymierzyc i
    kupic w necie, ale... jak nikt nie bedzie kupowac stacjonarnie, to
    sklep upadnie, a tego to chyba nikt nie chce :)
  • 30.12.09, 16:47
    Przedwczoraj wybralam sie do sklepu przy Dietla. Podziele sie wrazeniami
    poczatkujacej stanikomaniaczki :) Sklep bardzo mi sie podoba, jest dosc
    przestronny. Swietnie rozwiazane sa przymierzalnie, ktore mieszcza sie w tylnej
    czesci sklepu, tak ze ma sie wrazenie osobnego, bardziej intymnego
    pomieszczenia. Samych kabin jest chyba trzy (moze 4), wiec mierzy sie bez
    stresu, ze ktos wchodzi do sklepu i pewnie czeka. Obsluguja dwie panie, bardzo
    mile, spokojne i usmiechniete i rzeczywiscie zainteresowane klientka. Zmierzylam
    19 stanikow (policzylam), pani przychodzila spojrzec, jak wygladam w kazdym
    rozmiarze i fasonie, pomagala mi wlasciwie wygarniac i regulowac ramiaczka. Na
    koniec zostaly mi 3 staniki najlepiej dobrane do wyboru. Zdecydowalam sie na
    Fantasie Olivie Cappucino 70G. Jestem bardzo zadowolona. W sklepie, mimo ze
    dopiero co otwartym, mozna placic karta, co dla mnie jest duzym plusem. Poczekam
    troszke, zobacze, czy cos zmigruje :), i ponownie sie tam wybiore na zakupy :)
    --
    77-84/108-111
  • 17.08.10, 14:11
    Oddział Intimo przy ul. Wysłouchów (Kurdwanów) zakończył swoją działalność. Obecnie działa tylko sklep na Dietla 50 (centrum Krakowa).

--
    Biuściasta Mapa Świata
    Tabela z ofertą sklepów
    Blog o Mapie i sklepach
  • 09.01.09, 00:31
    Przy okazji wyjazdu snowboardowego miałam przyjemność !!znaleźć się w tym
    sklepie (bo nie jestem z Krakowa).
    Miałam taką możliwość tylko w Sylwestra i sklep był wtedy otwarty :) pierwszy +
    Panie przywitały mnie sympatycznie i od razu spytały czy znam swój rozmiar czy
    też chciałabym żeby mnie obmierzyły.
    Wybrałam mierzenie więc mąż i koleżanka (za nic nie dała się przekonać na zmianę
    swojego 75 oczywiście B) zalegli na sofach, a ja udałam się do przymierzalni z
    jedną z pań.
    Przymierzalnia to mocny punkt tego sklepu bo pomimo tego, że są tam tylko
    przesuwane zasłonki i nie są jakieś specjalnie luksusowe, to znajdują się w
    oddzielnym pomieszczeniu z tyłu sklepu co daje duży komfort podczas mierzenia.
    Wynik tego działania 82/99. Pani odczytała z tabelki 75E i przyniosła Rio 75F
    to imho plus mimo, że okazał się być za duży w miskach
    kolejny + za to, że widząc moją niezbyt zachwyconą minę nawet nie próbowała mi
    proponować mniejszego
    Za to przyniosła Freye 75F Matisse - ta już pasowała lepiej ale nie obłędnie.
    Druga pani zainteresowała się rezultatami przymiarek i zawyrokowała, że potrzeba
    mi czegoś lepiej zbierającego z boków.
    Przymierzałam jeszcze czarną Arabellę i Madison. Arabella przyduża,
    Madison pasowała najlepiej (po delikatnym acz bardzo skutecznym wygarnięciu
    biustu spod pachy) i niespodziewanie bardzo ładnie w tym wyglądałam. Ostatecznie
    to ten właśnie model kupiłam chociaż zmierzyłam jeszcze Fantasie Bridgette
    brązową, Freyę Retro (oba bardzo dobrze leżały)i coś potwornie rozciągliwego z
    kostara co nawet w 70 było luźnawe.
    No szału z wyborem nie było i zdaje się to wszystkie modele z mojego rozmiaru
    dostępne w sklepie (a na Cassie Frei miałabym ochotę) - to jedyny minus sklepu.

Ale za to ogromny plus za brafitting. Naprawdę warto się wybrać.

Sama bym takiego rozmiaru jeszcze długi czas nie spróbowała, a nawet gdyby to
    pewnie pochopnie skreśliła jako zbyt obszerny. Nawet teraz jeszcze po zdjęciu
    bluzki irytują mnie pewne luzy i zmarszczenia (moje wygarnianie nie takie
    skuteczne) ale nawet w cienkich i obcisłych rzeczach tego nie widać, biust
    prezentuje się rewelacyjnie, a Madison szybko stała się moim ulubionym
    biustonoszem (na razie jedynym w tym rozmiarze) i jakoś nie mam ochoty nosić nic
    innego (mimo że 36D na ostatnią haftkę jeszcze trzymają)

Podsumowując - bardzo polecam
  • 31.01.09, 09:37
    Ja wybieram sie tam w poniedziałek. Właśnie odkryłam że jest to rzut beretem od
    miejsca gdzie jeżdzę regularnie co dwa tygodnie.
    Jako że owładnęła mnie mania stanikowa już sie nie mogę tego poniedziałku doczekać.
    Po wizycie obiecuję zdać relację :)
  • 02.02.09, 17:56
    Byłam, zdaję relację :)
    Spedziłam tam ponad godzine, byłam jedną z dwóch klientek w sklepie. Obsługa na
    5 z plusem, nawet.
    Pani mega cierpliwa, donosiła, donosila, kombinowała z rozmiarami,
    fasonami....naprawde mogła powiedziec żebym sobie odpuściła, mało tego kiedy
    zdecydowałam sie na model który byl prawie idealny namawiała, ze jesli nie do
    końca mi pasuje to żebym sie wstrzymała z zakupami do dostawy, która ma być ok
    polowy lutego.
    Jednak zdecydowałam sie na bialą Fantasie, już prawie byłam w kurtce jak
    przybiegła z jeszcze jednym modelem Freya, który wygrzebała no i wyszłam właśnie
    z nim.
    Generalnie na pewno tam wrócę, bo jestem bardzo zadowolona.
  • 08.03.09, 21:40
    Również miałam okazję być w tym sklepie osobiście, a nie tylko on-line.
    Po około czterdziestominutowym mierzeniu różnych staników w rozmiarze 30 G i GG (pod biustem mam 73 cm w biuście 96-99cm) wyszłam z czerwoną Princess 30 GG i szortami do kompletu (a jeszcze 30 GG z Panache Ariza i 30 G oliwkowej Freya Eleanor kusiły...).
    Duży plus za obsługę, panie przyjazne i zainteresowane, profesjonalnie pytają o rozmiar oraz czy na pewno jest to rozmiar sprawdzony. Następnie same proszą o możliwość sprawdzenia jak stanik leży i nawet pokazują jak należy wygarniać piersi do miski (zanim sama zdążyłam :) ). Duży wybór i profesjonalna obsługa spowodowały, że na pewno tam wrócę, choć w Krakowie bywam tylko czasami i tylko towarzysko.
  • 27.05.09, 14:21
    Kiedyś pisalam juz o tym sklepie, ale bylo to dosc enigmatyczne.
    Kupuje bielizne glownie w tym sklepie, jestem z Krakowa.
    Przede wszystkim wielki plus za przemila obsluge, chodze do tego
    sklepu z wielka przyjemnoscia, jest to dla mnie pelny relaks.
    Jest naprawde spory wybor stanikow w roznych rozmiarach, dziewczyny
    sa przy tym bardzo pomocne, przynosza narecza stanikow, wiec jest co
    mierzyc.( w moim rozmiarze 30G jest wyjatkowow duzy asortymencik).
    Jesli stanik nie wyglada na 100% OK, to dziewczyny mowia, zeby nie
    brac i poczekac na cos lepszego. Naprawde wspanialy sklep!!!!
  • 02.06.09, 15:22
    Potwierdzam z przekonaniem pozytywną opinię o tym sklepie - a
    dokładniej o obu paniach, które dwoją się i troją, aby zadowolić
    klientki. Byłam tam już dwukrotnie razem z córką w krótkim odstępie
    czasu, bo podczas pierwszej wizyty nie udało się - mimo pełnej
    godziny spędzonej w przymierzalni - znaleźć dla jednej z nas
    biustonosza, który byłby rzeczywiście idealnie dopasowany. Panie
    wytypowały więc rozmiar i krój i trafiły w 10! Wielkie słowa uznania
    za tak profesjonalną obsługę! Szkoda, że takich zakupów nie robi się
    codziennie...
  • 06.07.09, 11:52
    Bardzo lubię intimo, panie są przemiłe i nigdy nie próbowały mi wciskać czegoś co mi się nie podobało, albo czegoś co źle leżało.
    W przymierzalni zawsze można liczyć na radę i pomoc.
    Jedyna wada to trochę ograniczony wybór. Ale wiadomo, że jest on ograniczony kwestiami finansowymi...
  • 29.06.10, 23:08
    poe_157 napisała:

> Potwierdzam z przekonaniem pozytywną opinię o tym sklepie - a
    > dokładniej o obu paniach, które dwoją się i troją, aby zadowolić
    > klientki. Byłam tam już dwukrotnie razem z córką w krótkim odstępie
    > czasu, bo podczas pierwszej wizyty nie udało się - mimo pełnej
    > godziny spędzonej w przymierzalni - znaleźć dla jednej z nas
    > biustonosza, który byłby rzeczywiście idealnie dopasowany. Panie
    > wytypowały więc rozmiar i krój i trafiły w 10! Wielkie słowa uznania
    > za tak profesjonalną obsługę! Szkoda, że takich zakupów nie robi się
    > codziennie...

ja jestem zadowolona jak nic z obsługi!!dzieki dziewczynom z Intimo moje piersi
    są jakie są ,a są w miare dobrej kondycji.
  • 31.08.10, 13:10
    Urlopowo byłam na Dietla - bardzo jestem zadowolona z obsługi i zakupu.
    BTW, nie ma oddzielnego wątku sklepu czy ja tylko nie znalazłam?
    --
    Magda
    Od 21.04 codziennie zaglądam na blog Balkonetka
  • 14.08.09, 19:14
    Byłam tam dziś pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe i
    kompetentne, dały mi do zmierzenia kilka modeli, które chciałam oraz kilka tych,
    o które nie prosiłam ;) Były również wyjątkowo pomocne i dopasowały mi dobrze
    rozmiar. Miałam kupić 75G, wyszłam z 70GG. Niestety, z kilku modeli, które
    najbardziej mi się podobały, nie było mojego rozmiaru, ale trafiła się śliczna
    Fantasie Evie, która pasowała, zatem niezwłocznie powędrowała do kasy :)

Mam nadzieję, że asortyment sklepu się powiększy i będzie więcej kolorowych
    cudeniek (zwłaszcza Frei w moim rozmiarze, bo miałam ogromną ochotę na Rio).
    Ogólnie jednak wróżę im ogromne powodzenie i tego im również życzę :)
    --
    83/107 - na początek ;)
  • 24.05.10, 19:51
    ja wcześniej jeździłam na Kurdwanów, pierwszy raz byłam na Dietla. Lało
    strasznie, więc pełna uwaga pań ekspedientek była dla mnie ;) Jestem bardzo
    zadowolona, bo pierwszy raz dostałam coś usztywnianego, ładnego w swoim
    rozmiarze (65G) i na dodatek była przecena :D Przyjechałam po Madison
    Masquerade, nie leżało zupełnie, wyszłam z Annalise Masquerade i jest ekstra!
    Sklep polecam, ten na Dietla póki co wydaje mi się nawet lepiej wyposażony niż
    placówka na Kurdwanowie - nigdy nie dostałam tam nic usztywnianego na siebie -
    ale może to moje szczęście ;)
  • 13.08.10, 17:45
    czy na dietla dalej jest tak dobrze jak opisujecie, chodzi mi o panie bra fitterki które pomogą DOBRZE dobrac rozmiar?
  • 10.01.11, 22:07
    Jest BARDZO dobrze tylko trzeba trafić na odpowiednią zmianę :D.
    Od dwóch lat nie kupuję staników w innym miejscu niż intimo stacjonarnie.
    Wpadłam kiedys na długą 18, ale jednak to nie to... Pani juz nie tak pomocna, a i stres w przymierzalni (bo jedna i to z zasłonką i ciasna... :|). Tam tos ie wybrać po coś co się wie, że pasuje i wtedy tylko wyjść i kupić. Kiedyś byłam wredna, bo dobrałam rozmiarowo w Intimo, a kupiłam na promocji na długiej18, no ale to była kwestia prawie 5 dych, więc... miektórzy zrozumieja:)
    --
    Zakochałam się. W moich mężczyznach.
    Jakub Franciszek urodzony 08.12.2010
  • 07.02.11, 14:34
    nie było źle, pani bardzo miła, przynosiła mi duużo staników, nie wybrałam jednak nic dla siebie, cóż, taki mój urok, pójde szukac gdzie indziej. widocznie ten sklep nie był mi pisany ;)
    --
    Stop your diet baby you don't have to slim down
    I love your curves and believe me it is every pound
    Stop your diet, come on, do it for me
    I love you round, round, round 'cause you're so sexy
  • 23.04.12, 16:35
    Nie mogę za cholerę znaleźć osobnego wątku sklepu, więc dopisuję się tu. Proszę o pouczenie, jeśli się mam gdzie indziej przekleić.

W ten weekend byłam koło sklepu na Dietla, a że chciałam od jakiegoś czasu obadać Fauve, to weszłam. Były 2 modele w moich okolicach rozmiarowych, więc wyruszyłam do przymierzalni. Coco było najśliczniejsze, 70FF leżało dobrze w obwodzie i miska w sam raz mieściła pierś. Pokazałam się sprzedawczyni, ona sprawdziła, że obwód jest w sam raz, i że miska nie bułkuje i orzekła, że jest bardzo super. Ja omal się nie zgodziłam, wtem! przyjrzałam się jeszcze ułożeniu fiszbin. Niestety okazało się to co się ostatnio okazuje w brytyjczykach, mianowicie że fiszbina jednak za bardzo mi leci na plecki, 1-2 cm. IMO nie powinno tak być, więc nie wzięłam. Szkoda jednak, że to sprzedawczyni nie zwróciła mi uwagi na ten problem - mniej doświadczona osoba raczej na pewno by sama tego nie zauważyła.

Z wcześniejszych doświadczeń: 0. Ostanikowałam się u nich jeszcze na Wysołuchów milion lat temu, więc mam sentyment. 1. Kupiłam u nich poprzedniego lata 2 kostiumy kąpielowe (dwuczęściowa Freya i jednoczęściowy Panache) i było OK, tzn. dostałam ochoczą pomoc przy donoszeniu rozmiarów i kompetentną poradę co do dopasowania, ale sama też widziałam mniej więcej, jak co leży. 2. Kupiłam straplessa Freya Deco, mierzyłam wtedy ze 3-4 inne straplessy. Obsługa mi się podczas tych konkretnych zakupów b. przydała w pomocy, bo na straplessach się nie znam. 3. Koleżanka średnio-uświadomiona szukała stanika, kupiłyśmy którąś Maskaradkę, obsługa jw. (pomocne donoszenie rozmiarów, ocena dopasowania bardziej zgadzająca się z moją oceną, niż dodająca coś nowego).

Podsumowując - fajny, szeroki asortyment, wygodne przymierzalnie i miła obsługa, która bez wątpienia wie, o co biega, ale jednak osoby bez doświadczenia bym tam nie wysłała samej, bo za dużo zależy od konkretnej sprzedawczyni "na zmianie". Nie wiem, może zostałam oceniona na osobę, która wie, czego ma szukać i dlatego obsługa nie skupiła się tak bardzo na wykazywaniu inicjatywy, ale jednak sytuacja z tą niewykrytą fiszbiną trochę nie pasuje w super-pozytywny obraz, jaki by się chciało mieć dla miejsca, w które można wysłać nowe osoby do ostanikowania.
  • 03.02.09, 19:35
    Niniejszym oświadczam, że znalazłyśmy z koleżanką myszką.xww światełko na końcu
    tunelu ;). Eldorado to to nie jest, ale coś się rusza w interesie!

Mianowicie jeden ze sklepów w Galerii Krakowskiej, La Chanson, posiada w swojej
    ofercie staniki Gai o obwodach 65 i miseczce F oraz G. Jest więc również
    nadzieja na rozmiary pokrewne (przyznaję że o nie nie ppytałam). Więcej, pani
    sprzedawczyni jest obdarzona świadomości istnienia innych rozmiarów niż A-C! Na
    pytanie o staniki na wymiary 90/74 najpierw miała odruch szukania 75C, ale gdy
    tylko usłyszała "65" od razu bezbłędnie zaproponowała miseczkę G oraz F. Chwała
    tej pani :). Oba mierzone przeze mnie staniczki Gai były bardzo ładne i
    dopracowane w szczegółach. Niestety, jeden był zbyt duży, a drugi robił mi z
    biustu klasyczne rakiety... Wystrzelić się w kosmos chęci nie miałam, więc
    spasowałam, acz stanik był śliczny. Na innym biuście ma szansę leżeć lepiej,
    więc warto do tego sklepu zajrzeć :).
  • 07.02.09, 14:18
    Jeśli dobrze kojarzę i jest to sklep na najniższym poziomie po tej
    stronie gdzie Empik, to rzeczywiście ma pewien potencjał w zakresie firm
    polskich. Gai akurat nie widziałam, ale mają Dalię, co najmniej kilka
    fasonów z obwodem 65, dostałam do przymierzenia miskę F i G. Przeszukałam
    wieszaczki i w obwodzie 70, 75 miski tak do H dało się znaleźć, pani
    zagadnięta powiedziała, że z Dalii mają naaawet coś do I, tylko musiałaby
    poszukać, o szukanie nie prosiłam, bo to było pytanie jedynie z ciekawości.

Obsługa maksymalnie znudzona i niepomocna, wręcz niezainteresowana,
    ale co poprosiłam dostałam. Na plus na pewno należy zaliczyć brak
    zdziwienia tudzież niestosownych komentarzy na na temat miseczek większych
    niż D. Ale dla nieuświadomionych to się raczej nie nadaje.

--
    When people agree with me I always feel that I must be wrong...
    Kliknijta w pajaca
  • 11.05.09, 00:56
    Bardzo duży wybór Gai ma jeden ze sklepów z bielizną przy ul. Długiej. Niestety nie pamiętam numeru. To taki mały sklepik z niepozorną witrynką i przymierzalnią na zapleczu.
    Sprzedaje tam zawsze ta sama pani.
    Niestety - pani nie jest dobrym doradcą i trzeba twardo żądać odpowiedniego rozmiaru, mimo że wciska nam co innego (na przykład luźniejszy obwód).
    Jeśli chodzi o zaopatrzenie, jest naprawdę niezłe. Sama kupiłam tam już trzy Gaie w rozmiarze 80 F, a za każdym razem wybierałam z co najmniej trzech nieźle leżących. Ile biustonoszy mierzyłam - nie zliczę :)

Jeśli będę w pobliżu obiecuję sprawdzić dokładny adres i dopisać.
  • 02.07.09, 14:51
    Na ul. Długiej kojarzę jeden sklepik, w którym około marca kupowałam stanik
    firmy Malinez. Pani bardzo przyjemna, dużo daje do wyboru staników, choć lepiej
    jest mniej-więcej się orientować, jaki ma się rozmiar... Minusem jest tylko
    jedna przymierzalnia i czasami brak asortymentu (na miseczki >I przy obwodzie
    <75 ciężko coś dostać).
  • 05.07.09, 18:54
    Zdecydowanie nie polecam. Wybór kiepski (ale może trafiłam na taki czas), a
    sprzedawczyni wyjątkowo niemiła - zwrócenie uwagi na fason (pokazała mi stanik
    ze sztywną koronką w górnej części miseczki - mierzyłam taki i ta koronka mi się
    wbijała w pierś, choć rozmiar miseczki był dobry... po prostu zły fason na
    bardziej miękki biust) skutkowało prychnięciem i stwierdzeniem "oczywiście ja
    się nie znam, pani wie lepiej". W ogóle wrażenie jakby miała "muchy w nosie", a
    ja z mamą jej wielką krzywdę zrobiłyśmy, jak poprosiłyśmy, żeby nam pokazała coś
    z miseczką J, co zrobiła z wielką łaską.
  • 29.06.10, 23:09
    terefetka napisała:

> Zdecydowanie nie polecam. Wybór kiepski (ale może trafiłam na taki czas), a
    > sprzedawczyni wyjątkowo niemiła - zwrócenie uwagi na fason (pokazała mi stanik
    > ze sztywną koronką w górnej części miseczki - mierzyłam taki i ta koronka mi si
    > ę
    > wbijała w pierś, choć rozmiar miseczki był dobry... po prostu zły fason na
    > bardziej miękki biust) skutkowało prychnięciem i stwierdzeniem "oczywiście ja
    > się nie znam, pani wie lepiej". W ogóle wrażenie jakby miała "muchy w nosie", a
    > ja z mamą jej wielką krzywdę zrobiłyśmy, jak poprosiłyśmy, żeby nam pokazała co
    > ś
    > z miseczką J, co zrobiła z wielką łaską.

zgadzam się,obsługa fatalna!
  • 01.03.10, 20:08
    Bylam tam jakis miesiac temu. Wybor jest taki sredni, ale nie dziwi
    mnie to za bardzo, bo i sklepik malutki. Oprocz tego przebieralnie
    sa na wprost szyb wystawowych, wiec jak ktos chce sie sprzedawczyni
    pokazac to go widza przechodnie! Pani sprzedajaca mila aczkolwiek
    jeszcze chyba niewprawiona, nie byla pewna czy stanik mi pasuje, nie
    bardzo potrafila doradzic, mysle ze nie jest to sklep dla
    poczatkujacych.
  • 03.06.10, 20:52
    Bardzo dziękuję za zakupy :D Polecam sklep. Faktycznie mam rozmiar 65F a nie 75B, nieprawdopodobne!! W moim rozmiarze przymierzyam chyba z 10 biustonoszy. W sumie wyszłam nie z tym co zaplanowałam kupić ale na pewno jeszcze wrócę bo marzy mi się Freya Arabella
  • 10.10.11, 23:02
    To mial byc moj pierwszy sklep z brafittingiem, spodziewalam sie, ze ktos naprawde mi doradzi, a ja bede miala problem z decyzja, ktory stanik kupic. Bardzo sie rozczarowalam - ekspedientka malo aktywna i najwyrazniej niezbyt zorientowana w rozmiarach. Wlasnie sie zorientoalam, dlaczego Comexim 70E byl za maly, kiedy Freya i Panache byly ok - bo brytyjskie 70E odpowiada polskiego 70F! SZkoda, ze sprzedawczyni nie potrafila mnie uswiadomic. Strasznie maly wybor biustonoszy w moim rozmiarze, o co nie zapytalam - nie bylo. Jakby likwidowali sklep.
  • 14.10.11, 11:03
    asiek_asiekowaty napisz proszę kiedy byłaś w sklepie i kto Cię obsługiwał. Byłaby to dla mnie cenna wskazówka kto i co robi źle. Chcąc nie dopuścić do takich sytuacji chciałabym porozmawiać z dziewczynami, które u mnie pracują.
    Biustonoszy w Twoim rozmiarze jest mnóstwo, bardzo mi przykro, że nie znalazłaś nic dla siebie. Sklepu nie likwidujemy, wręcz przeciwnie :)

--
    bieliznakrakow.pl/sklep/
  • 23.11.09, 11:41
    Maja jakies Avy i inne takie... popluczyny stanikowe, ale jest tez Dalia. Do
    miski I, co prawda, nie jest to wiec szczyt marzen, ale spory wybor modeli. Ceny
    Dalii okolo 100-120 zlotych. Pani z obslugi mila, podala, co chcialam i nie
    patrzyla dziwnie, ze chce 65I :) Licze na nich, ze bedzie wiecej polskich firm.
    --
    70/95= 30FF

75B nie istnieje. 80D teznie.
  • 23.11.09, 11:45
    Chantelle, Simone Pérèle - to nas malo interesuje, ale jest tez Samanta, Corin i
    Freya. Z Corin juz teraz sa 60 i 65, do I bodajze. Samanta ma miec wezsze obwody
    na wiosne, na wiosne tez sprowadza wiecej Freyi i pelniejsza rozmiarowke (na
    razie glownie staniki z miska F i FF widzialam, od 70). Na razie jest Arabella,
    Antoska i Polly. Pani mila, zorientowana, rozumie zapotrzebowanie na szeroka
    rozmiarowke.
    Duzym minusem sa ceny - wszystkie Freye za okolo 199 zlotych, takie same ceny
    Corin i Samanthy.
    --
    70/95= 30FF

75B nie istnieje. 80D teznie.
  • 18.08.10, 18:33
    bardzo miła pani, gotowa pomóc, od samego wejścia zachęca do przymierzania, szeroka rozmiarówka, 2 przymierzalnie ;)
    miękke do miseczki H, usztywiiane do miseczki E!
    pani bardzo stara sie pomóc, mnie prowadziła od jednego k do drugiego końca sklepu, zapraszała do przymierzalni, polecała ;)
    ceny od 150- ponad 200 ;)
  • 10.10.11, 23:05
    Bardzo mi odpowiadala ekspedienta - sympatyczna, z wyzuciem, bardzo aktywna. Spedzilam w tym sklepie bardzo duzo czasu, dostawalam rozne biustonosz do mierzenia, w roznych rozmiarach, a po wstepnej selekcji jeszcze dlugo mierzylam na zmiane 3 wybrane modele zanim sie zdecydowalam. Podobalo mi sie to, ze sprzedawczyni pomagala w wyborze, ogladala, czy stanik dobrze lezy, ukladala go, podnosila, jesli fiszbiny byly za nisko, ustawiala ramiaczka. Zwracala uwage, czy obwod nie ejst za luzny i czy miseczka jest odpowiednia. Polecam!
  • 04.01.11, 17:04
    Brafitteria. Kraków ul. Krakowska 5.

Byłam dziś i jestem po prostu zachwycona. Pani bardzo dyskretna, taktowna, prze-uprzejma, z poczuciem humoru i co najważniejsze profesjonalna. Mimo, że na wstępie zapowiedziałam, że nic nie kupuję na razie, tylko przyszłam sprawdzić teorię, to z uśmiechem na twarzy donosiła mi coraz to nowsze modele, sprawdzała, poprawiała, mówiła co jest źle, co jest dobrze i dlaczego, no po prostu super. Nie wiem jak to się ma do innych sklepów ale np. Ewa Michalak (Effuniak chyba) ok 130-150 zł, Antoinette tak samo.

PS. wreszcie na własne oczy zobaczyłam antośkę, o której tu tak głośno, pomacałam, przymierzyłam no i się zakochałam:D
  • 14.08.15, 11:00
    Nie polecam salonu na ul. Krakowskiej 5. Żle dobrany biustonosz i to jest opinia sprawdzona. Jakość biustonosza budzi zastrzeżenie- drażni skórę. Pani informuje, że dyskomfort jaki się ma- minie....niestety nie mija i już nie można zwrócić ani wymienić biustonosza. Tak więc te dobre opinie na temat tego sklepu są już nieaktualne.
  • 08.05.11, 12:58
    Wiodące firmy to Dalia i Samanta i Gorsenia w pełnych rozmiarówkach
    Obwody 60 - 110
    Miseczki A - M
    Stroje kąpielowe również w obwodach od 60
    Biustonosze do karmienia w miseczkach do J miękkie i usztywniane różne kolory i wzory.
    MN Świat Bielizny
    Kraków ul.Stradomska 3
    tel. 886 338 647
  • 08.05.11, 22:21
    bielizna2011 napisała:

> Wiodące firmy to Dalia i Samanta i Gorsenia w pełnych rozmiarówkach
    > Obwody 60 - 110
    > Miseczki A - M
    > Stroje kąpielowe również w obwodach od 60
    > Biustonosze do karmienia w miseczkach do J miękkie i usztywniane różne kolory i
    > wzory.

Wydaje mi się, że to chyba pomyłka? :) Tzn. zdawało mi się, do tej pory, że
    to jest wątek, gdzie dobre sklepy mają polecać LOBBYSTKI, a nie właściciele sklepów?

Sklepy natomiast powinny mieć odrębny wątek na forum, z nazwą sklepu w tytule,
    zaczynający się właśnie od informacji takich, jak wpisane powyżej :)
    --
    Clarisse
  • 09.05.11, 21:47
    W takim razie to pomyłka )))
    Znowu coś pomyliłam,myślałam że tu właśnie można polecić swój sklep.Od niedawna uczestniczę w Waszym Lobby i jeszcze się nie do końca orientuję co gdzie można wpisać ))
  • 12.05.11, 12:19
    A tu nie trzeba się w niczym orientować, wystarczy czytać posty wprowadzające, tam jest zawsze dokładnie wyjaśnione, do czego służy dany wątek :-)
  • 07.11.11, 18:23
    Mały sklepik zaraz obok bramy, bez nazwy. Duży wybór Gai, ja mierzyłam też One Lingerie, Kingę, Avę. Sporo staników w obwodzie 65, miseczki do J (tak jest napisane). Ja mierzyłam głownie 70E i 65F i było tego sporo. Pani sprzedająca nie przekonuje, żeby na siłę coś sprzedać. Myślę, że warto się wybrać, no bo poza typowymi sklepami z brafittingiem oferującym brytyjczyki, w którym "zwykłym" bieliźniaku znajdziecie 65 w obwodzie i miseczki większe niż E?
  • 08.11.11, 19:21
    Sklep blisko skrzyżowania z Dietla, w hmm tunelui? pasażu? W każdym razie zaznaczone jest, że tu brafitting. Brytyjskie marki: Panache, Freya, Keia, Pour Moi, z polskich Dalia, Comexim i Ewa Michalak. Bardzo sympatyczna, cierpliwa i uważam, że kompetentna pani sprzedająca. Niestety mimo przymierzenia wielu modeli nic mnie nie powaliło, ale na pewno tam będę wracać.
  • 08.11.11, 21:44
    To jest sklep Brafitteria. Znany na forum, ma swój wątek, najlepiej tam wpisywać opinie o nim:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,107576713,107576713,BRAFITTERIA_stacjonarnie_w_Krakowie.html

--
    stanikowamapa.prv.pl
  • 26.03.08, 19:09
    irjakrk 25.03.08, 18:35

Freya i Fantasie w Nowym Sączu!!!!!!!
    Mają, mają! Pasaż Rynek 13 na I piętrze ;)

Rozmiarówka lipna, ale to i tak wieeeelki krok naprzód.

(a obok, w Ortexie, mają Gaję)
    --
    Lobby Biuściastych
  • 13.10.08, 19:10
    besame.mucho napisała:

> irjakrk 25.03.08, 18:35
    >
    > Freya i Fantasie w Nowym Sączu!!!!!!!
    > Mają, mają! Pasaż Rynek 13 na I piętrze ;)
    >
    > Rozmiarówka lipna, ale to i tak wieeeelki krok naprzód.
    >
    > (a obok, w Ortexie, mają Gaję)

Sklep zmienił siedzibe na Rynek 31
    Maja też gaię oraz nową angielską firmę Panache i masquerade!
    rozmiary od 65efgh do 75efgh. Polecam są super!
  • 13.10.08, 20:08
    Świetnie, że podajesz aktualne informacje na temat sklepu, ale...

1) wystarczyłoby, gdybyś napisała jeden, konkretny post w tej sprawie (w tym wątku staramy się zachować przejrzystość),

2) i to jest ważniejsze -
    napisz precyzyjnie jak to jest z rozmiarówką w tym sklepie. Jaki jest zakres obwodów, a jaki miseczek. Czy są obwody 60? Czy są miseczki większe od H? Czy są rozmiary z podwójnymi literkami (FF, GG itp.)? Dobrze znamy na forum marki Freya i Panache, i wiemy jaki zakres rozmiarów produkują te firmy. To ważna informacja, czy w danym sklepie jest dostępny pełen zakres rozmiarów, czy tylko jego część (jaka?)?
  • 18.09.16, 15:21
    Polecam sklep przy ul. Jagiellońskiej 34.
    Bardzo duży wybór, profesjonalna i miła obsługa. Mam rozmiar 65F, Pani podała mi do przymierzalni chyba z 15 biustonoszy. Kupiłam 4 co w moim przypadku rzadko się zdarza. Marki zarówno polskie jak i zagraniczne. Naprawdę gorąco polecam:)
  • 11.05.08, 14:39
    Przeczytałam że w Nowym Sączu mają Freyę i Fantasie, tylko "lipną rozmiarówkę"
    :) czy jest tu ktoś kto mógłby sprecyzować co mają? ja nie mieszkam w Sączu, ale
    znam kogoś kto mógłby skorzystać ;)
  • 22.06.08, 13:05
    "najlepiej zaopatrzony sklep w sączu" :-) pani z dumą stwierdziła że rozmiary miseczek do F..
  • 13.10.08, 19:14
    kotwtrampkach napisała:

> "najlepiej zaopatrzony sklep w sączu" :-) pani z dumą stwierdziła
    że rozmiary m
    > iseczek do F..

Sprawdź sobie sklep Rynek 31 mają duże biusty!
    Jest Freja Gaia i będzie angielska firma Panache rozmiary od 65efgh
    do ....
  • 13.10.08, 19:24
    lawendowata napisała:

> Przeczytałam że w Nowym Sączu mają Freyę i Fantasie, tylko "lipną
    rozmiarówkę"
    > :) czy jest tu ktoś kto mógłby sprecyzować co mają? ja nie
    mieszkam w Sączu, al
    > e
    > znam kogoś kto mógłby skorzystać ;)

Nowy Sącz Rynek 31 mają Freje,Gaię i będą mieć za dwa tygodnie
    angielską firmę panache mają duże rozmiary od 65efgh do 85def polecam
  • 15.11.08, 15:10
    Obok "SKOKu Stefczyka" ;-) znalazłam stanikowy raj. Wprawdzie znalazłam tam
    tylko jeden biustonosz, ale Pani zapisała mój rozmiar oraz numer telefonu ( z
    tego co zauważyłam lista jest spora) i obiecała, że na pewno sprowadzi coś
    seksownego dla mnie.

Dodam, że to właśnie sprzedawczyni mnie uświadomiła co mam nosić 70H.
  • 15.11.08, 15:12
    Jak zwykle za szybko wysłałam - SKOK Stefczyka w Rynku
  • 15.11.08, 15:21
    pathysia napisała:

> Obok "SKOKu Stefczyka" ;-) znalazłam stanikowy raj. Wprawdzie znalazłam tam
    > tylko jeden biustonosz, ale Pani zapisała mój rozmiar oraz numer telefonu ( z
    > tego co zauważyłam lista jest spora) i obiecała, że na pewno sprowadzi coś
    > seksownego dla mnie.
    >
    > Dodam, że to właśnie sprzedawczyni mnie uświadomiła co mam nosić 70H.

A jakie mas wymiary?

Czy sklep spełnia chociaż punkt pierwszy z pierwszego posta w tym wątku?
    1. Duży wybór rozmiarów. Od najmniejszych obwodów (60, czyli brytyjskie 28) do
    największych miseczek (brytyjskie K). W rozsądnym połączeniu obwodu z miseczką,
    czyli nie mały obwód=mała miska, duży obwód=duża miska! W dobrym sklepie
    dostaniemy też 60H i 90A.

Jakie marki były w tym sklepie, jakie obwody i miseczki?
    --
    Lobby makes you feel sexy :)
    72/99=65GG/65L
  • 15.11.08, 16:25
    Sklep spełnia wymagania w punkcie pierwszym. Maja tam i Felinę, Gaję, Panache i
    kilka innych marek angielskich
  • 15.11.08, 16:27
    Czyli są obwody od 60 i miseczki do k?

Ale w swoim poście napisałaś, że mieli tylko jedno 70H.

A resztę punktów spełnia? Bo jak nie to, mamy jeszcze "znośne sklepy"
    --
    Lobby makes you feel sexy :)
    72/99=65GG/65L
  • 15.11.08, 16:43
    Heee bo wszystko zostało wykupione ...
    Ale sklep (zresztą otwarty niedawno i widzę że dopiero sprowadzają potrzebny
    towar)polecam i naprawdę nie jest to "znośny sklep". Jest w nim większy wybór
    niż w sklepie na Wyszyńskiego i w galerii Rynek 13.
    A co do pytania to myślę, że mają obwody od 60 i miseczki K.
  • 15.04.09, 12:55
    Mają jedyny w rozmiarze 75H, drogi i brzydki.
    Może być zakwalifikowany jako 'znośny sklep', podobnie jak sklepy
    Atlantic - jeden w rynku a dwa tych samych właścicieli w EuropieII,
    mieli 70I firmy Gaja.
    --
    ponad 11tys postów, o Bogini!
  • 05.04.09, 13:14
    Jest jeszcze GORSETERIA w Solvayu na Zakopiance, niedawno kupilam
    tam dwa Kostary, 65E i 65F, przymierzylam duzo biustonoszy. Aha i
    ceny byly przystepne bo za dwa staniki zaplacilam niecale 120 zl
    przy czym jeden nie kosztowal nawet 50 zl!!! jakies przeceny byly.
    Napewno tam wroce ! Wkoncu mam stanik 65 !!
  • 18.11.09, 20:11
    Witajcie jestem tu nowa. U mnie w mieście są dwa fajne sklepy z bielizną na
    Mickiewicza 5 i w Galerii EP. Znajdziecie tu wszystko co potrzeba na co dzień i
    na randkę w długie zimowe wieczory. Rozmiarów i kolorów od zatrzęsienia.
    Miseczki tu mają do M i 65 pod biustem. Ekspedientki też nie "deski" i rozumieją
    nasze potrzeby. Tu bez kompleksów dobierzecie biustonosz. Jak poszłam tam
    pierwszy raz bo koleżanka mi poleciła to do przymierzenia dostałam 20
    biustonoszów i nikt mi łaski nie robił a nawet panie mi donosiły inne rozmiary i
    modele do przymierzenia. Nie sposób wyjść stąd bez super dobranego biustonosza.
    A i rajstop w wielu kolorach i wzorach nie brakuje. Po męską bieliznę też tu
    można wpaść i z pustymi rekami się nie wyjdzie. Sklep super, towaru dużo obsługa
    kompetentna i z uśmiechem.
  • 18.11.09, 20:33
    Mamy tu na forum taki zwyczaj, że jak ktoś prowadzi sklep z bielizną, albo w nim
    pracuje, to pisze o tym otwarcie i zaprasza lobbystki do siebie.
    Poza tym rozumiem z Twojej wypowiedzi, że uważasz, że jak brafitterka ma mały
    biust, to jest "deską" i nie rozumie potrzeb bardziej biuściastych? Czyli
    powinnam zmienić miejsce pracy z moim 65E... Takie słownictwo na forum jest
    niedopuszczalne i z reguły moderatorki wycinają takie posty. Dobra rada zatem -
    napisz swój na nowo.
  • 18.11.09, 23:26
    Jeżeli kogoś obraziłam to soryyyy, ale tak jest jeżeli w sklepie z bielizną
    stoją za ladą szczupłe młode dziewczynki to rozmiar biustonosza kończy się na D
    a jak słyszy już G to czy otwiera i paczy na człowieka jak na monstrum nie z tej
    ziemi. Ja mam rozmiar 75 H i dla niejednej ekspedientki jestem wybrykiem natury.
    Tak samo ma moja mam jak chce kupić bieliznę nocną elegancką w rozmiarze XXL. W
    większości sklepów rozmiar L to max.
    Nie pracuję w tym sklepie ale polecam potrzebującym bo naprawdę warto tam
    zaglądnąć.
  • 29.10.10, 21:44
    Zdaję sobie sprawę, że tarnowskie sklepy nie spełniają kryteriów dobrych biuściastych sklepów, ale chcę napisać ten temat dla wszystkich dziewczyn, które tak samo jak ja, zdesperowane przeszukują kolejne strony w google a tam ani jednej informacji na temat sklepów w Tarnowie.

Krakowska 2- ceny dość duże w porównaniu do jakości i możliwości wyboru. Bez problemu można znaleźć 70, jednak na moją prośbę o 65 pani stwierdziła że przecież 70 trzyma się idealnie. Ale polecam wszystkim dziewczynom z trochę większym obwodem lub poszukujących mniej ściśliwe staniki, oprócz powyższego zarzutu obsluga była bardzo miła i doradziła mi we wszystkim. Niestety staniki raczej w podstawowych kolorach-biały, beżowy, czarny.
    Sklep z tej samej firmy był także na ulicy Wałowej, ale niestety został zlikwidowany.

Bellina Wałowa 29 i Urszulańska 5. Oba sklepy posiadają końcówki kolekcji, rozmiary są-widziałam 65G, H ale niewątpliwie trzeba mieć szczęscie i często tam zaglądać. Myślę, że warto spróbować.

Dama Kier-Wałowa 1- mój ulubiony sklep w Tarnowie, wybór rozmiarów bardzo duży, a do tego staniki bardzo ładne, kolorowe, we wzory. Materiał nie rozciągliwy, zwykle noszę 65 a tej firmy mam 70, materiał praktycznie się nie rozciąga w trakcie noszenia. Niestety teraz w tym pomieszczeniu odbywa się remont, wysłałam maila do firmy co się stało ze sklepem, jak mi odpowiedzą to powiadomię.

Jak widzicie jest cięzko, ale jeśli nie macie możliwości kupowania przez internet czy jazdy do Krakowa, to zachęcam do poszukiwań.
  • 23.11.10, 12:11
    Witam i zapraszam na Plac Rybny 2 . Być może uda się coś wybrać. Są rozmiary od 60 pod biustem do miseczki L.Pozdrawiam.
  • 12.03.08, 22:33
  • 01.12.08, 21:35
    Z wielką radością wpisuję sklep stacjonarny Peachfield :-)
    Z moją mamą przetestowałyśmy asortyment sklepu i cierpliwość bra-fitterek
    (zasługują na to szlachetne miano). Ja wyszłam z 60 F, a mamusia z 75 H, a obie
    celowałyśmy trochę inaczej z rozmiarami. Na szczęście zostałyśmy sympatycznie
    przekonane do zmiany poglądów, przez co zasoby sklepu uszczupliły się o 4 sztuki
    biustonoszy.

Przymierzalnie duże, przestronne, bez trudu mieszczą klientkę i osobę
    doradzającą. Minusem jest to, że znajdują się naprzeciwko wejścia i witryny,
    więc nawet przy lekkim uchyleniu drzwi widać wyraźnie każdą wchodzącą i
    przechodzącą jednostkę, a ona nas :-( Najlepszym rozwiązaniem byłoby przełożenie
    zawiasów drzwi tak, by otwierały się w drugą stronę...

Na wieszaczkach widziałam staniki do karmienia (kolorowe) oraz kostiumy
    kąpielowe i bikini. Oraz oczywiście majtki do kompletu.
  • 13.08.09, 18:17
    Dziś wybrałam się na Zeromskiego w celu zakupienia stanika.
    Wg kalkulatorów mam 65K albo 70J lub 70JJ.
    Od progu zostałam przywitana uśmiechem, wysłuchana a potem zaproponowano mi
    ponowne mierzenie moich obwodów w celu znalezienia odpowiedniego rozmiaru.
    Wymierzona poprosiłam o interesujący mnie kolor.
    Wszystko mierzyłam, pani wchodziła, sprawdzała czy jest jak trzeba, doradzała
    przy czym nie była namolna, nie mądrzyła się.
    Ostatecznie wyszłam ze stanikiem Freya i kostiumem kąpielowym tejże firmy w
    rozmiarze 70GG.
    Drogo było ale warto. I dla jakości i dla obsługi.
    Jestem naprawdę zadowolona.
    --
    Miki ma już...
    Bruno ma już...
  • 16.08.09, 21:39
    Rozmiar mam jak przedmówczyni:) Zdanie nt sklepu na Żeromskiego równie
    pozytywne:) Którego dnia, zwiedziłam niemal wszystkie sklepy w w-wie w
    poszukiwaniu kostiumu (głównie kostiumu). W tym sklepie BARDZO podobał mi się
    jeden model w moim rozmiarze, jednak był nieco za luźny w obwodzie. Pani bez
    wahania odradziła zakup, widząc, że obwód za luźny, choć widząc moje upodobanie
    sobie tego modelu mogła mi go chcieć 'wcisnąć'. Byłam bardzo zadowolona z takiej
    postawy i na pewno wrócę do tego sklepu. Zwłaszcza porównując inne warszawskie
    miejsca gdzie próbowano mi wcisnąć coś, co na mnie nie leżało (Lady's Place).
    Przy okazji, mogę też powiedzieć, że "wciskanie" obce jest też Paniom pracującym
    w Promenadzie, Chatte, gdzie kupiłam zwykły stanik. Pozdrawiam Panie w Chatte i
    na Żeromskiego.
  • 06.07.08, 11:18
    Byłam. Panie profesjonalnie doradzają i pomagają dobrać rozmiar oraz fason.
    Niedawno kupiłam przez internet Avocado Kitty rozmiar 65 F, a ponieważ wydawało
    mi się, że jest za duże, pragnęłam przymierzyć rozmiar mniej, żeby ocenić, co i
    jak. Ten pomysł zrealizowałam, bo akurat w sklepie był ten model, w rozmiarze,
    który mnie interesował (zdecydowanie ten rozmiar mniej był za mały), ale
    niestety, nie znalazło sie w danym momencie nic innego, co by na mnie pasowało.
    Znów więc ten "duży wybór" okazał się za małym. Pani jednak doradziła fason i
    ustaliłyśmy rozmiar, który będzie na mnie bardzo dobrze leżał, dostałam katalog
    z zaznaczonym stanikiem Kioto (typ A) i jeśli będę chciała, zamówię go przez
    internet. Więc właściwie nie wyszłam z pustymi rękami, tylko mądrzejsza o jedno
    doświadczenie i z odpowiedzią na pytanie, które mnie dręczyło :-)
    I jeszcze jedno: ja mam różnice rozmiarów jedna pierś F, druga E i zapytałam o
    silikonowe wkładki (bawełniane nie zdają egzaminu) - pani powiedziała, że nie
    mają, ale muszą wprowadzić do swojej oferty, bo całe mnóstwo kobiet ma taki
    właśnie problem.
  • 15.09.08, 23:48
    Byłam również, był to mój pierwszy bra fitting, i po dłuższym namyśle, okazuje
    się że całkiem dobry. Panie na moje pytanie o usztywniane "coś" i w rozmiarze
    "eeee, no chyyyyyba, 70E", powiedziały, że trzeba sprawdzić mi rozmiar miękkim,
    i rzeczywiście, wyszło 65F. Natomiast, usztywnianych, względnie
    nieprzezroczystych nie było w rozmiarze moim (dowiedziałam się, że są, ale w
    większych obwodach). Wybór koroneczek, przezroczystości bardzo dobry, choć poza
    jednym stanikiem wszystko sporo ponad 200 zł. Ponadto Panie namawiały mnie
    bardzo na Empreinte - z wiadomych względów - jeden staniczek 360zł.
    Sam bra-fitting przyjemny. Ekspedientki przyjazne, donoszą, proszą o zawołanie
    ich gdy się juz stanik założy, cierpliwie podciągają, zapinają, przesuwają i
    układają :). Uczą jak prawidłowo wygarnąć i tylko jedno zastrzeżenie - miały
    skłonności do odmawiania mi większego rozmiaru ze względu na asymetrię.
    Ogólnie, do polecenia :)
  • 27.01.09, 15:16
    Wspaniały sklep, pierwszy w którym poczułam że jestem profesjonalnie obsłużona
    przy okazji okazało się że nie do końca prawidłowo oceniałam mój rozmiar i
    zamiast 85F powinnam nosić 80G (tym samym z 95D przeszłam na 80G - a to wszystko
    dzięki wam)!
    Staniki drobie ale obsługa wspaniała.
    Szczególnie osobom nie do końca pewnym swojego rozmiaru zdecydowanie polecam!!
  • 08.04.09, 22:38
    Piękny sklep. Kameralne wnętrze, świetnie zaaranżowana przestrzeń. Śliczne
    światło. Można się tam poczuć komfortowo.
    Przymierzalnie trochę małe (jednoosobowe).
    Obsługa fantastyczna - pomocna ale nie nachalna - zostałam zmierzona oraz
    wysondowana co aktualnie noszę w brytyjczykach i w jakich obwodach się dobrze
    czuję. A potem ekspedientka donosiła mi staniki szybciej niż zdołałam mierzyć,
    również w sąsiednich rozmiarach dla porównania. (Lub niestety odpowiedniki w
    szerszym obwodzie z tego co nie mieli akurat w moim - szkoda, że producent mając
    tylko dwa sklepy nie dba, by dostępna tam była pełna rozmiarówka)
    Miło się z panią rozmawiało o różnych krojach i od razu mi tłumaczyła dlaczego
    dany krój nie leży na mnie dobrze, a inny świetnie.
    Na wstępie zaznaczyłam, że nie jestem z Warszawy i interesuje mnie przede
    wszystkim Avocado (z perspektywą zakupów przez internet) i pani dopilnowała bym
    zmierzyła wszystkie kroje (nawet jeśli nie było w nim nic mnie aktualnie
    interesującego - akurat czarnego stanika szukałam)
    Na koniec dostałam katalog nr 16 z notatkami co w jakich rozmiarach i krojach na
    mnie dobrze leżało, a co absolutnie nie.
    To wszystko zrobiło tak dobre wrażenie na mojej nieuświadomionej koleżance,
    która poszła ze mną dla towarzystwa i na wstępie odmówiła mierzenia, że zmieniła
    zdanie (sama!!) postanowiła dać się zmierzyć i potem była niepocieszona gdy
    zdiagnozowałyśmy u niej szerokofiszbinowość a w związku z tym całkowitą
    niekompatybilność z Avocado (które jest bardzo wąskofiszbinowe). To też był dla
    niej szok, że nie usiłuje jej się sprzedać na (niewprawne)oko całkiem nieźle
    leżącego stanika.
    Ogólnie wyszłam zachwycona i samym sklepem i marką Avocado (ale to już w
    producenckim napiszę) oraz z akurat bardzo potrzebnym sportowym Grand Prix.
    Tylko tego czarnego stanika znów nie kupiłam (ale zamówię).

Ceny jak w internecie.
    Bardzo duży wybór kostiumów kąpielowych, staniki Frei (ale zupełnie nie
    zwróciłam uwagi co i za ile)
  • 30.07.08, 11:36
    Osobiście polecam sklep Chatte w ch Promenadzie (ul. Ostrobramska 75C)
    ->www.promenada.com/kontakt.html

Mają bardzo duży wyrbór staników od Samanthy, Dalii i Krisa po Freyię, Panache
    oraz Felinę. Osobiście zakupiłam tam Panache Harmony 70G na PRZECENIE za 130zł.

Mają miłą obsługę, Panie nie wciskały się do przymierzalni - ale pytały "czy
    można zobaczyć".

Polecam.
  • 09.08.08, 18:19
    Wybrałam się tam dzisiaj i kupiłam Freyę Eleanor 60G. Wybór spory, szeroka
    rozmiarówka. Jestem bardzo zadowolona :)
    --
    69/94
  • 19.10.08, 18:22
    hej,
    byłam w Chatte wczoraj i muszę przyznać, że wybór jest tam
    rzeczywiście spory!! Króluje Freya i Samanta. Było kilka modeli
    Panache. Poprzymierzałam różne modele właśnie Freyi i kupiłam w
    końcu Arabelkę, gdyż leżała najładniej:-) Gdyby był mój rozmiar to
    wygrałaby Eleanor oliwkowa, jest na prawdę śliczna.
    Panie ekspedientki są bardzo miłe i widać, że zorientowane w swoim
    fachu:-) Polecam odwiedzenie tego miejsca:-)
    pozdr
  • 02.12.08, 12:16
    Potwierdzam! Fachowa obsługa, duży wybór i porządna rozmiarówka.
    Zwracałam uwagę szczególnie na Freyę i to 28/30 w biuście: jest w
    czym wybierać. I panie super miłe i pomocne
  • 04.02.09, 16:12
    dziewczyny pomożcie!!
    od kilkunastu dni studiuję LOBBY, postanowiłam kupić swój 1 odpowiedni
    biustonosz...niestety zakupy internetowe odpadają bo muszę sporo po przymierzać
    aby wybrać odpowiedni rozmiar;
    postanowiłam w najbliższą niedzielę wybrać się do Promenady do CHATTE;
    i moje prośba...byłyście tam ostatnio? jak z wyborem biustonoszy? czy mogę zdać
    się na panie bo choć naczytałam się wiele to wcale nie jestem bardziej mądra w
    tym temacie; czy są jakieś promocje? jaki biustonosz polecacie na 1 rzut...mam
    79/101??
    z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
  • 23.03.09, 10:59
    Pani w tym sklepie zupełnie nie pomocna...dała mi do przymierzalni
    to co chciałam i zniknęła...łaskawia podała mi inne rozmiary jak
    poprosiłam, ale raczej nie była zainteresowana obsługiwaniem mnie
    mimo że w sklepie nie było nikogo (widac nie wyglądam na taką co
    może zapłacić za stanik ponad 200zł). Ceny są tu wysokie i w sumie
    nie ma sensu nic tam kupować a jednynie poprzmierzać MASQUERADE Maia
    cena 210.50zł, ale ceny iście Promenadowe.
    --
    72/96 mój rozmiar 65G
    athena83@amorki.pl (kontakt ze mną)
  • 23.03.09, 13:18
    Jeżeli chodzi o ten sklep to - nie dokońca się zgadzam widocznie nie trafiłaś na inne ekspedientki! Ja tam kupuje może, dlatego,że mam blisko do Promenady i ceny są adekwatne do sklepu stacjonarnego.
    Ostatnio kupiłam Grete taniej niż widziałam w necie…..bardzo lubię ten sklep i Avocado.

• 23.03.09, 23:00
    Ja tez powtorze raczej pozytywna opinie - trafilam na mila i pomocna Pania,
    wyszukiwala mi wszystko w moim rozmiarze, sugerowala nizszy obwod przy
    rozciagliwcach (slusznie zreszta!), nie byla nachalna, a pomocna i uprzejma.
    Dopytywala, czy znam swoj rozmiar.
  • 17.09.09, 20:45
    A ja muszę powiedzieć, że w związku z czekającą mnie imprezą
    obdzwoniłam wszystkie wymienione tu sklepy stacjonarne (muszę od
    nowa dobrać rozmiar po 2 karmnieniach) i niestety w Chatte
    dowiedziałam się, że rozmiarówka zaczyna się od 70 i kończy na D.
    Trochę mało jak dla forumowiczek Lobby Biuściaste moim zdaniem. Ja w
    każdym razie swojego rozmiaru tam nie dostanę.
  • 12.11.09, 11:32
  • 15.09.08, 12:52
    Za to w CH Bemowo na pierwzsym pietrze (nazwy nie pamietam) maja freye, samanthe
    (niestety od 70 ale od 5 miesiecy nosze i sie nie rozciagnela) i jeszcze cos,
    czego nie pameitam. Panie mile, chociaz zabiegane, ale z drugiej strony ja nie
    lubie, jak ktos mi na sile pomaga a sama o pomoc nie prosilam, wiec nie wiem.
    A gdzies w Wawie mozna dostac Masquerade? Sni mi sie po nocach, a nie ufam
    sklepom internetowym...
  • 15.09.08, 12:59
    W Peachfield są Maskaradki. Rozmiarówka już nieco przebrana, ale można się
    umówić z p. Marysią i pomierzyć.
    --
    to się dzieje naprawdę
    77/102
  • 18.09.08, 21:51
    Własnie przeczytałam Pani posta i myślę, że mogę pomóc. Jutro
    wybieram się do Łodzi, gdzie otwieram z mamą sklep stacjonarny z
    bielizną Panache i Freya. Właśnie otrzymałyśmy nową dostawę i
    dysponujemy większością modeli Masquerade w szerokiej gamie
    rozmiarów. Jeśli jest Pani zainteresowana konkretnymi modelami, mogę
    je dla Pani przywieźć w niedzielę do Warszawy. Proszę o kontakt pod
    nr tel. 0 693 15 18 69 lub mail: mercado@poczta.onet.pl
    Pozdrawiam serdecznie :)
  • 25.02.09, 19:25
    Ja niestety nie mam dobrego doświadczenia z tym sklepem. To właśnie tam "pchano"
    mnie w inną rozmiarówkę, która po prostu aktualnie była dostępna. Podobają mi
    się modele Samanty wiec z rozmiarami 73/101 kupowałam biustonosze 75E/F i 80E/F
    :) Dopiero teraz po trafieniu na te forum zrozumiałam jak bardzo były to złe zakupy.
  • 23.03.09, 21:47
    Na ulicy Mehoffera na skrzyżowaniu ze Światowida. Jest tam kilka
    pawilonów, zaraz koło da Grasso. Dokładnie Mehoffera 26 paw. 18.
    Jest to też sklep internetowy, więc można przed wyprawą sprawdzić
    ofertę www.ladysplace.pl
    Rozmiary do K, od obwodu 60. Staniki Freya, PAnache i jakieś polskie
    (Dalia i coś tam) + super staniki Hot Milk aż sama zastanawiałam się
    czy nie przymierzyć, choć do karmienia piersią to ja mam jeszcze
    długą droge. Taki dizajn antoinette tylko, ze do karmienia piersią ;)
    Jest tam Pani, która nie jest namolna, cicha, spokojna, umie
    zażartować, ale ma wyczucie, dobiera rozmiar stanika (mamie z z bra
    fittera wychodzilo 34e, a wyszla z 34G). Nie naciska (co niestety
    zdarzyło mi sie w intimo w Krakowie i od tego czasu znowu zaczęłam
    unikać sklepów w bielizną, aż do teraz). Dlatego polecam (a ja mam
    naprawde niezłą traumę stanikową). Wybór nie jest ogromny, ale ja
    mam nadal obraz sklepu w polsce w stylu: wchodzę pytam o D, a pani
    podaje jeden namiot z pogardą, mówiąc, że ja to spokojnie w 85B bym
    się zmieściła (obecnie 60ff). Ja tylko przymierzałam, ale pani nie
    miała nic przeciwko (Kosmitka czy co ;) ). Jak na razie jedyny do
    zaakceptowania i polecenia co nimniejszym czynie!!! Oy takich
    więcej!. Mam nadzieję, że Pani będzie miała szybko motywację do
    zrobienia nowej przymierzalni i sprowadzenia większej ilości
    staników. :) Acha. No i jakby co to jest też możliwość zamówienia
    intersującego nas modelu. Ceny mniej więcej Polyanna 165 pln. Tango
    plunge przecenione chyba ok 85. Ale to wszytsko na stronie :)
  • 22.07.09, 21:23
    Polecam ten sklep.

Fantastyczna, przemiła, KOMPETENTNA obsługa :-)
  • 23.09.09, 11:26
    Dzieki za otwarcie tego sklepu. Wysiadam z metra i juz jestem w
    sklepie. Wielkie dzieki.
    Obsluga bardzo mila. Czuje sie, ze bardzo zalezy im na doskonalym
    doborze a nie tylko na sprzedazy. ZADKOSC DZISIAJ. Bardzo duzy wybor.
    Jesli czegos brakuje, pani zamawia natychmiast, specjalnie dla mnie.
    Bylam wczoraj ze swoja szefowa, dobrano jej cudownego HOT MILKA do
    karmienia piersia. Jest zachwycona. POLECAM!!!
  • 19.05.09, 18:53
    byłam tam dzisiaj, ekspedientka przesympatyczna, przegadałam z nią z
    pół godziny :) wnioski: sklep ma w ofercie jedynie biustonosze
    feliny, ale obwody już od 65, miseczki na razie do H. zapytałam
    panią co mi doradzi, spojrzała na mnie i bez mierzenia stwierdziła,
    ze felinowe H będzie za małe bo na jej oko, to ja powinnam wąski
    obwód mieć czyli pewnie 65 (byłam w szoku). potem pani powiedziała,
    ze sporo klientek do niej pzychodzi i ona sama widzi ze Polki są
    wąskie pod biustem a biuściki mają spore więc ona i inne patronackie
    stoiska feliny naciskają na produkcję większych misek. na razie jest
    problem bo felina jest niemiecka, a Niemki statystycznie są szersze
    od Słowianek więc producent się opiera, moooooże wyjdzie jakas
    próbna kolekcja na Polskę ale to na razie obiecanki-cacanki. potem
    pani sama zaczęła mnie uświadamiac, ze teraz w wielu sklepach jest
    nacisk na poprawne dobieranie staników, ze bardzo sie cieszy ze
    rozmiarówka się zwiększa i ze ma nadzieje ze felina wkrótce
    zareaguje na zapotrzebowanie.

potem zapytałam o kostiumy kąpielowe, wtedy pani zaproponowała mi
    freję i zachwalała, że pięknie modeluje biust. potem jednak
    stwierdziła, że nic dla nie nie znajdzie, bo wąskie obwody juz się
    sprzedały, ze ma tylko 34G/H lub 36G/H i następnie powiedziała, ze
    sama miska może i by na mnie pasowała ale obwody za szerokie wiec
    niestety nic mi nie moze zaproponowac (kolejny szok).

generalnie byłam pozytywnie zaskoczona wiedzą i podejściem
    ekspedientki.

--
    69/99 --> 30H//65J-K
    ------------------------------------------------------------
    All animals are equal, but some animals are more equal than others.
    Animal Farm
  • 24.05.09, 20:03
    sheena777
    z Twojego opisu wynika, ze sklep zasługuje najwyżej na miano "przyjaznego", na
    "dobry" musi sobie zapracować. Na moje 60FF nic tam nie znajdę, a taki jest
    (m.in.) warunek stawiany w poście otwierającym wątek.
  • 05.03.11, 21:16
    sklep nieco się zmienił - sprowadza więcej modeli w małych obwodach przynajmniej do miski G. Obecnie ma również 60 i 65. Kinga, Ava i Felina. Co tydzień przyjeżdża nowy towar - i są to inne staniki niż w poprzednim, więc warto zajrzeć jeśli ktoś ma blisko.
  • 08.07.09, 22:02
    warszawianki, jest nowy sklep!!!
    ba koszykowej, tuz przy skrzyzowaniu z emilii plater. latwo go
    znalezc, bo na wystawie wisza staniki przyczepione do sznura na
    bielizne :)
    spory wybor, duzo fajnych kolorkow - roze, blekity, zielenie,
    turkusy, wzorki...miodzio, pani bardzo kompetentna, mierzy obwod pod
    (golym) biustem, dobrze dobiera rozmiar, doradza..nie wpycha towaru
    na sile, a nawet potrafi powiedziec, ze np majtki do danego stanika
    (bralam gladka porcelanke) moze sprowadzic, ale lepiej dobrac
    podobne w dowolnym sklepie w znacznie nizszej cenie.
    ogolnie super. i ladnie tam pachnie :)
    jedyny minus - tylko jedna przymierzalnia, w zwiazku z tym nietrudno
    o kolejki.
  • 22.07.09, 14:16
    Rzeczywiście bardzo fajny sklep. Pani świetnie zna się na rzeczy, potrafi doradzić początkującej (takiej jak ja :) i dobrać coś ciekawego w rozsądnej cenie. Sklep urządzony jest bardzo przyjemnie, chociaż jedna przymierzalnia to faktycznie spora wada :( Ale mimo to polecam bardzo, sama na pewno zajrzę tam jeszcze nie raz.

PS
    Abrakadabrę opisywała też na swoim blogu kasica (stanikomania.blox.pl/2009/06/Abrakadabra-daj-sie-zaczarowac.html)
  • 19.10.09, 23:35
    Po spędzeniu nocy na forum wybrałam się do Abracadabra i jestem zachwycona!! :)
    Przemiła pani cierpliwie wybierała mi staniki i dokładnie wyjaśniła jak je
    prawidłowo zakładać i układać piersi, dodatkowo powiedziała mi tyle miłych
    komplementów na temat mojego biustu i figury że cały dzień chodzę radosna. :)))
    Skorzystałam też z obecnie przysługującego rabatu. :) Ogólne wrażenie
    całkowicie na plus, na pewno jeszcze nie raz tam kupię coś ładnego. :)
  • 09.08.09, 09:14
    o jakie kolejki?
    w piątek byłam
    na drzwiach kartka ZARAZ WRACAM i podany nr telefonu
    nie wiem po co ten numer bo pani nie raczyła się wysilić i odebrać
    dzwoniłam kilka razy
    ponad godzinę tam byłam więc ZARAZ się trochę przedłużył
    jak obsługa taka sama kompetentna jak słowna to ja dziękuję
    na szczęście w warszawie są też inne sklepy

--
    Miki ma już...
    Bruno ma już...
  • 17.09.09, 17:12
    A możecie podać adres?
  • 08.07.09, 22:14
    na Chmielnej.
    bylam tam krotko, bo szukalam slubnego, a mieli na moj rozmiar tylko
    hestie, ktora mnie splaszcza. zatem tylko pierwszew wrazenia: duzy
    asortyment, koolorowe wieszaki,kilka przymierzalni, dzieki czemu nie
    ma kolejek, dziewczyny chyba znaja sie na rzeczy, w kazdym razie
    pomagaja ukladac biust w miseczce i potrafia zaproponowac mniejsze
    obwody (z 60-tkami wlacznie) a takze patrza, czy nie robia sie
    buly...wydaje mi sie, ze moze byc dobrze!
  • 22.07.09, 15:21
    A tu niestety trochę się rozczarowałam obsługą sklepu. Widać, że panie się uczą,
    zwracają już uwagę na właściwy kształt, są gotowe wprowadzać poprawki, ale
    niestety nie wszystko jest tak, jak powinno być. Kiedy wyjaśniłam, czego szukam,
    panie stwierdziły, że "może się mnie wciśnie w 80C", bo taki akurat stanik miały
    na składzie. Ale może to tylko zły początek, zajrzę jeszcze kiedyś i zobaczę :)
    Bo kolorowa oferta rzeczywiście kusi :)
  • 06.08.09, 05:01
    Szkolenie przeprowadzone przeze mnie w Li Parie zaczęło się różnymi ścięciami na
    linii nowa wiedza/stara wiedza, zakończyło się z bardzo pozytywnym efektem dla
    obu stron, jak myślę.

Pod koniec szkolenia już mogłam tylko przytakiwać na dobierane przez dziewczyny
    staniki, nic dodać, nic ująć! Naprawdę, odwaliły kawał dobrej roboty.
    Czym innym jest przecież nauka brafittingu w momencie, jeśli nie ma się o nim
    zielonego pojęcia, a czym innym - jeśli dobierało się wcześniej staniki inaczej,
    nieraz przez wiele lat.
    Zresztą - sklep był zorientowany na brafitting (na ówczesne możliwości) już
    wcześniej, bo przeróbki typu zwężanie obwodu, gdy nie było szerszej oferty
    bieliźnianej, były tam na porządku dziennym.

Wg mnie sklep obecnie całkiem spokojnie może oferować brafitting na najwyższym w
    Polsce poziomie. Miks wiedzy, którą im przekazałam, z usługami gorseciarskimi
    oraz dotychczasowym doświadczeniem wg mnie stawia sklep w bezwzględnej czołówce
    krajowej.
    O ile wiem - nigdzie indziej nie zostaną klientce np. podcięte wrzynające się w
    pachy miseczki w stanikach o rozmiarach miseczek H+. Widziałam w ten sposób
    przerabiane staniki - gdybym nie wiedziała, że jest przerobiony, nie miałabym o
    podcięciu zielonego pojęcia.
    Sklep oferuje również przerabianie zwykłych staników na staniki do karmienia, co
    dziewczyny z forum robiły samodzielnie już dawniej.
    W razie potrzeby zwężane są obwody czy też skracane ramiączka, co w wielu
    modelach jest konieczne już przy zakupie.

Ze względu na to, że przed majem b.r. sklepy Li Parie handlowały polskimi
    markami, jest tam także masa towaru typu 80B czy 90C. Jeśli mogę pozwolić sobie
    na niedyskrecję w tym zakresie - nowe staniki w tych rozmiarach nie są już od
    kilku miesięcy zamawiane, ale to, co jest na sklepie, trzeba oczywiście
    sprzedać, i myślę, że świetnie to rozumiecie.
    Jeśli więc idziecie do tego sklepu, i stwierdzicie, że macie 80C, istnieje
    możliwość wręczenia Wam dokładnie tego rozmiaru w kilkunastu modelach, z
    propozycją zwężenia, jeśli wyrazicie niezadowolenie ze zbyt luźnego obwodu.

Jeśli jednak poprosicie o dobranie Wam rozmiaru, to ekspedientki przedstawią Wam
    bardzo szeroką ofertę, od profesjonalnego brafittingu na stanikach o szerokiej
    rozmiarówce poczynając, po zaoferowanie różnych przeróbek, jeśli wyrazicie
    niezadowolenie z dobranych staników (nigdy nie wiadomo, z jaką klientką ma się
    do czynienia, a bywają baaardzo różne, więc baaaardzo różne bywają propozycje).

Polecam!
  • 25.08.09, 17:41
    Byłam tam 22.08 i faktycznie jest super - dziewczyny są bardzo miłe,
    chętne do pomocy, wiedzą jak dobrać stanik. Ekspedientka, która mnie
    obsługiwała była szczerze usieszona, że wiem jaki chcę rozmiar i
    niekoniecznie musi mi tłumaczyć, że 95C to nie jest to czego
    szukam :)
    Wyszłam z nowym Panache - czarnym z beżowymi kwiateczkami - jest
    cudny, dobrze mi w nim i cieszę się, że tam trafiłam :)
    --
    Bądźcie jak jasny promień słońca, które dla każdego stworzenia ma
    ciepło i światło - Św. Urszula Ledóchowska
  • 27.08.09, 08:20
    Ja mam duży problem z dobraniem biustonosza! Nie mam bliskiego ani szerokiego rozstawu powód lewa pierś idzie pod pachę a prawa do środka i praktycznie z boku wygląda Ok…, ale z przodu „strasznie”,tak naprawdę powinnam kupować biustonosz szyty na miarę.
    Ale do rzeczy [..]Właśnie w Chatte panie dobrały mi taki, który spełnia moje oczekiwania jest to model Antoinette Masquerade turkus i Dalii bardotka mam wypełniony małą wkładką z jednej strony, co spowodowało wypełnienie pustej przestrzeni super!!! Pewnie długo już nie kupie bielizny to wystarczy mi do wiosny, ale cóż warto było i pozdrawiam panie z Chatte.
  • 17.09.09, 21:02
    nie widzę wielu aktualnych wpisów, więc może już tu nikt nie
    zagląda ;), albo znalazłyście już wymarzone sklepy (mam
    nadzieję :)). chciałam tylko napisać, że zweryfikowałam wcześniejsze
    wpisy, nawet te z linku przed usystematyzowaniem po miastach i
    wyszło mi, że nie ma już sklepu na Koszykowej 67 (Primadonna),
    Jagiellońskiej 1, Grójeckiej 67 oraz w CH Wola Parku Splendo. Z
    pozostałych rozmiarówka wygląda tak: Eden w CH Bemowo od 70 do C,
    Triumph Gorseciarnia przy Al. Jerozolimskich 59 od 75 do D (ale
    panie zmniejszają we własnym zakresie), Victoria z CH Arkadii i
    Chatte z Promenady od 70 do D. Największy zakres ma Szósty zmysł z
    Fashion House w Piasecznie (od 60 do K), Satine na Puławskiej 24 B i
    Mazowieckiej 3/5, Li Parie (też zmniejszają, choć Pani się zdumiała
    moim 65G ;)) na Chmielnej 15 i Zamienieckiej 90 oraz Peachfield na
    Żeromskiego 55/67 i Bruna 9. Do innych się nie dodzwoniłam/nie
    byłam. Może komuś się to info przyda.
  • 18.09.09, 10:21
    Natalio, najbardziej aktualny spis dobrych sklepów (wraz z telefonami do nich) znajdziesz na Biuściastej Mapie - link w sygnaturce.

Przy Koszykowej 67 mieści się obecnie świetna Abrakadabra:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,93161657,0,ABRAKADABRA.html
    Nie wiem, jak jest z pozostałymi sklepami, ale w Edenie widziałam ostatnio ze 3 Freye w 65HH, więc pewnie i inne biuściaste rozmiary się tam znajdą. Niestety, wiedza obsługi bardzo znikoma.

--
    stanikowamapa.prv.pl
  • 18.09.09, 14:39
    No tego to nie wzięłam pod uwagę. Zakładałam, że nie ma to jak
    pierwej telefon, żeby nie jechać na darmo. O jakże byłam naiwna ;)
    Dziś odwiedziłam Peachfield. Polecam - schludnie, spokojnie,
    przyjemnie i Pani na każde skinienie :) a nawet bez :)
  • 12.11.09, 11:34
  • 12.11.09, 11:38
    Trafiłam z polecenia koleżanek z pracy i bardzo podobała mi się
    obsługa - młoda dziewczyna miała kilka klientek ale i tak cierpliwie
    wyjaśniła mi zasady układania piersi w miseczkach - nie wiedziałam,
    że to takie istotne?!.Mają duzy wybór polskich i brytyjskich marek
    no i moje 70FF w kazdym kolorze. Jestem raczej konserwatywna, więc
    tym razem wybrałam gładki fioletowy stanik, ale wrócę po coś mega
    koronkowego. Z przyjemnością zakwalifikujesz sklep do Dobrych
    sklepów w Warszawie.
  • 12.11.09, 12:53
    Już wcześniej pisałam na forym o tym sklgepie. Fajnie,że Bella-karo
    zamieściła go w dobrych sklepach tradycyjnych:D warty polecenia ze
    względu na jakość obsługi i asortyment. Jestem wierną fanką!!
  • 20.11.09, 21:36
    Witam Panie,
    mam przyjemność poinformować Panie o jesiennych nowościach w
    sklepach Satine bielizna.
    Polecam Paniom model Fallon oraz Corrida marki Kris Line w wersji
    semi-soft : 70 do H,75 do GG,80 do G,85 do FF ....
    Rozmiary odpowiadają w przybliżeniu stanikom Masquerade.
    Godne uwagi są także staniczki o nazwie Sofie oraz Evita ( Kris Line)
    delikatne konstrukcje softowe.
    Zapraszam Panie na zakupy!!Na hasło "lobbybiuściaste" udzielimy
    extra 10% rabatu.
    Zapraszam na zakupy!
    www.satine.pl
    MW
  • 19.10.12, 11:14
    Uaktualniamy dane adresowe Satine bielizna.

Sklep przy ul. Mazowieckiej 3/5 jest nieczynny od 1 października 2012.
    Nowy sklep został otwary przy al. Jana Pawła II 43A/33 ( Pasaż Muranów).
    Zapraszamy serdecznie:)
    Większy asortyment brytyjczyków, okazyjne ceny staników Fauve :)
  • 04.12.09, 20:11
    w Partnerze na dole. Duży wybór i obsługa cudowna.
  • 09.03.10, 23:58
    Witam wszystkie Lobbystki! Wasze forum czytuję od niedawna i jestem nim zachwycona.

Jeśli chodzi o sklepy godne polecenia, to wczoraj natrafiłam na stronie Panache
    na uaktualnioną listę sklepów i weszłam na stronę jednego z nowych -
    brarevolution.com . "Sklep" ten bardzo mnie zaskoczył. Piszę "sklep", gdyż
    miejsce to nie przypomina typowych sklepów z bielizną, a przynajmniej takich, w
    których miałam przyjemność (ale zdecydowanie częściej nieprzyjemność) bywać.
    Po kontakcie telefonicznym zostałam umówiona na dzisiaj na konkretną godzinę na
    dobór stanika. "Sklep" mieści się w jednym z prywatnych mieszkań przy ul.
    Chłodnej. Panie, które go prowadzą poświeciły mi godzinę. W tym czasie
    przymierzyłam około 10 staników (plus minus, bo po kilku straciłam już rachubę)
    i zostałam poczęstowana herbatką (niby nic wielkiego, ale jednak to miłe). Do
    tego uzyskałam kilka rad na temat noszenia biustonoszy itp.
    Dodam, że już wcześniej zostałam, jak Wy to nazywacie - uświadomiona o rozmiarze
    swojego biustu (70F) w sklepie "Atut" (nie, pani Hani już tam nie było :)), ale
    okazało się, że jednak powinnam nosić bieliznę o obwodzie 65, więc przeżyłam
    uświadomienie powtórne.

Jak dla mnie klep jest całkiem nieźle zaopatrzony, wyszłam z niego z 2
    staniczkami (Panache i Show Girl), co uważam za wielki sukces.

W sklepie tym wyczuwa się jakby atmosferę intymności. Przynajmniej ja odniosłam
    takie wrażenie. W porównaniu z innymi sklepami, gdzie czasem zdarzają się
    kolejki i przymierzalnie są ciasne, a sprzedawczynie trochę nachalne (podawanie
    nieodpowiedniego rozmiaru, czy krepujące przesadne obmacywanie) i gdzie wciąż
    czułam się zestresowana, bo przecież mierzę już 3 stanik, który źle leży, a
    sprzedawczyni kręci nosem i staje się niemiła, a za plecami słyszę jeszcze głosy
    kolejnych klientek czekających w kolejce do przymierzalni brrrr... w tym
    sklepie przynajmniej nie musiałam przejmować się takimi głupotami (takie
    sytuacje po prostu nie miały tam miejsca) i mogłam skupić się tylko i wyłącznie
    na doborze stanika (co zawsze było dla mnie koszmarem).

Gorąco polecam ten "sklep". Jak na razie jestem z tej wizyty bardzo zadowolona.
    Jeśli któraś z Was go odwiedzi napiszcie także o swoich własnych wrażeniach, czy
    są podobne do moich, czy też nie.
  • 18.05.10, 20:22
    Jako mieszkanka Piaseczna jestem prze-szczęśliwa, w sobotę został otwarty nowy
    sklep "Świat bielizny" przyznam, że dość nieufnie przekroczyłam jego próg, z
    moim 65J naprawdę ciężko znaleźć dobry rozmiar+ ciekawy model. . . Sklep zawiera
    pełną rozmiarówkę i w moim rozmiarze miałam do wyboru kilka ciekawych modeli,
    czym byłam mile zaskoczona.
    Nie jestem osobą skorą do pochwał, ale obsłudze należy się taka pochwała, ja
    jestem kobietą uświadomioną pod względem rozmiaru, ale mierząc biustonosz do
    przymierzalni obok weszła młoda dziewczyna przekonana że ma 75B, ekspedientce
    chyba udało się wyprowadzić ją z błędu:) Pod względem wystroju sklep również
    przypadł mi do gustu, luźny, przestronny, widny. Jak dla mnie sklep na 6 . . .
    Co za radość, że w moim mieście nastąpił stanikowy przełom. Pozdrowienia dla
    wszystkich biuściastych. . . Czy któraś z Was już odwiedziła sklep? Jakie są
    wasze opinie?
  • 08.06.10, 14:03
    ja byłam wczoraj w tym sklepie. Weszłam również z pewnymi wątpliwościami, ale
    szybko zostały rozwiane:) obsługa bardzo miła i baaaardzo pomocna:) jest w czym
    wybierać, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajnie, że ekspedientka ma
    dobre oko i nie próbuje wciskać czegoś co źle leży. Sklep bardzo przestronny.
    Super :)
  • 18.05.10, 20:22
    Jako mieszkanka Piaseczna jestem prze-szczęśliwa, w sobotę został otwarty nowy
    sklep "Świat bielizny" przyznam, że dość nieufnie przekroczyłam jego próg, z
    moim 65J naprawdę ciężko znaleźć dobry rozmiar+ ciekawy model. . . Sklep zawiera
    pełną rozmiarówkę i w moim rozmiarze miałam do wyboru kilka ciekawych modeli,
    czym byłam mile zaskoczona.
    Nie jestem osobą skorą do pochwał, ale obsłudze należy się taka pochwała, ja
    jestem kobietą uświadomioną pod względem rozmiaru, ale mierząc biustonosz do
    przymierzalni obok weszła młoda dziewczyna przekonana że ma 75B, ekspedientce
    chyba udało się wyprowadzić ją z błędu:) Pod względem wystroju sklep również
    przypadł mi do gustu, luźny, przestronny, widny. Jak dla mnie sklep na 6 . . .
    Co za radość, że w moim mieście nastąpił stanikowy przełom. Pozdrowienia dla
    wszystkich biuściastych. . . Czy któraś z Was już odwiedziła sklep? Jakie są
    wasze opinie?
  • 19.05.10, 21:59
    > Co za radość, że w moim mieście nastąpił stanikowy przełom.

Nie wiem czy drugi uświadomiony sklep można nazwać przełomem, ale fajnie że coś
    nowego powstało.
    (w Piasecznie jest już od dawna "6 zmysł":
    www.fashionhouse.pl/index.php?shop=6zmysl_4 )

Sklep zawier
    > a
    > pełną rozmiarówkę i w moim rozmiarze miałam do wyboru kilka ciekawych modeli,
    > czym byłam mile zaskoczona.

Jakie marki są dostępne w tym sklepie? I jakie są ceny? Jak możesz, to napisz
    coś więcej. A przede wszystkim witaj na forum, bo to chyba Twój pierwszy post
    tutaj :)

• 19.05.10, 22:07
    w fashion house rzadko bywam ale zajrzę na pewno :)
  • 19.05.10, 22:22
    A możesz napisać co to były za marki w tych pełnych rozmiarówkach? I jakie
    biustonosze 65J mierzyłaś, bo rzeczywiście dość trudno w tym rozmiarze coś
    fajnie leżącego znaleźć.
  • 08.06.10, 14:10
    mała poprawka, adres to Jana Pawła 29 a nie 26
  • 20.05.10, 10:41
    Sklep na Jana Pawła otworzyła jedna z pracownic sklepu " 6 zmysł" z Fashon House

• 11.10.10, 14:33
    aishabra.pl/
    Jest m. in. Keia, Curvy Kate, Samanta, bielizna korygująca marki, której nie pomnę. W moim rozmiarze do mierzenia było sporo modeli, a panie znają się na brafittingu. Sklep jest nowy, ale myślę, że już teraz można go polecić. Mieści się w odległości paru minut spacerku od stacji metra Stokłosy.

--
    78/108 -> było 75(34)H, szukam 32H/34GG, ale jeszcze nie znalazłam
  • 12.11.10, 21:25
    akj77 napisała:

> aishabra.pl/
    > Jest m. in. Keia, Curvy Kate, Samanta, bielizna korygująca marki, której nie po
    > mnę. W moim rozmiarze do mierzenia było sporo modeli, a panie znają się na braf
    > ittingu. Sklep jest nowy, ale myślę, że już teraz można go polecić. Mieści się
    > w odległości paru minut spacerku od stacji metra Stokłosy.
    >

Wątek sklepu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,118625517,,AISHAbra_Wyjatkowa_Bielizna_Ursynow.html?v=2&wv.x=2

--
    78/108 -> było 75(34)H, szukam 32H/34GG, ale jeszcze nie znalazłam
  • 23.07.14, 23:37
    Tu znajdziecie szeroki asortyment biustonoszy na mały obwód 65 a duża miseczkę G H I. oraz duże obwody i duże miseczki nawet K L. Obsługa profesjonalna , dobór biustonoszy na wysokim poziomie, bardzo miła atmosfera, duuuża elegancka przymierzalnia.
  • 03.04.08, 11:31
    jeszcze nie bylam, ale pani z wroclawskiej Gorseterii (chwilowo tylko Arabella,
    ale nawet 60E;)) zapewnila, ze w Opolu jest duzy wybor Freyi
  • 29.06.08, 23:01
    Wiadomości o dużym wyborze są mocno przesadzone, bo nie udało mi się, niestety,
    nic dopasować. Ale panie zapewniły, że jesienią będą miały daleko większy
    asortyment. Tak w ogóle to polecam ten sklep waszej uwadze: obsługa miła i nie
    dziwiąca się, że ktoś pragnie przymierzyć rozmiar 30 F. Nie mniej jednak w marcu
    kupiłam tam dwa staniki, które zdaniem pań wyglądały na mnie rewelacyjnie, były
    idealnie dobrane, ale po dwóch dniach okazywały się absolutnie nietrafione.
    Myślę, że panie podczytują forum i inne zaprzyjaźnione stronki, bo razem z
    koleżanką po artykule w WO polecałyśmy im i artykuł, i internetowe źródła
    informacji. mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła w tym sklepie buszować
    wśród różnych marek i rozmiarów zbliżonych do moich.
  • 03.01.09, 21:15
    hej dałaś mi nadzieje ze w koncu znajde dobry stanik:) możesz mi powiedzeć w
    jakich cenach są te staniki??
  • 04.07.08, 19:38
    Byłam tam dzisiaj. Pani była bardzo sympatyczna:) Na razie z Freyi mają tylko 3
    modele Pollyanne białą i czarną i Arabellę czarną, są też jakieś stroje
    kąpielowe. Rozmiarówka jest już dość przebrana, bo wykupione zostały 60tki, ale
    o ile dobrze zapamiętałam to w przyszyłam tygodniu będą składać zamówienie na
    inne modele z Freyi:) Cieszę się, że powstał w Opolu sklep stacjonarny, bo moje
    nawrócone koleżanki będą mogły od razu zobaczyć jak wygląda ich biust w dobrym
    staniku;)
  • 25.07.08, 23:17
    Panie zapisują rozmiary i imiona swoich wymagających klientek, ich numery
    telefonu, potem dzwonią z info o nowej dostawie. Dzięki temu od dwóch dni
    jestem posiadaczką mojego pierwszego dobrze (przynajmniej mi się tak wydaje)
    dobranego stanika: Polyanny Frei, rozmiar 30F :-) Dlatego polecam wizytę w
    Gorseterii: nawet jeśli aktualnie nie ma nic w waszym rozmiarze, możecie
    poprosić o kontakt, gdyby coś przyszło.
  • 03.01.09, 16:53
    pani sprzedawczyni uświadomiona, spory wybór Freyi, widziałam też Fauve , a z
    Masquerade jest kilka sztuk jasnej Hestii. Pani mówiła, że w okolicach lutego
    będzie jeszcze większy wybór 60 i 65-ek.
    Poza tym jest też Corin, Samanta i coś tam jeszcze. A, i jest też jakaś
    francuska firma robiąca małe obwody, ale przy miskach do D.

--
    'il vaut mieux etre seul que mal accompagné...'
  • 29.06.08, 19:12
    Witajcie! (:
    Na piętrze Galerii Opolanin przy Ozimskiej jest malutki sklep bieliźniarski.
    Zamierzam tam jutro zajrzeć.
    Odradzacie czy polecacie? (;
    W każdym razie i tak zrobię rozeznanie. Albo Was będę przed nim przestrzegać,
    albo polecać. (:
    --
    +/ maruda.r, kretynofil, cyberdemokracja, maaac
    -/ poszeklu
  • 29.06.08, 22:52
    Ja tam chodzę pooglądać i pomarudzić. Nie ma nic, co by miało obwód 65, o
    miseczkach powyżej E można pomarzyć.
  • 05.09.08, 12:04
    ja tam kupiłam ładną, lekko przezroczystą koszulkę nocną na ramiączkach, która
    pomieściła moje 30F/30FF ;) niestety faktycznie staników powyzej E nie mają, i
    to jeszcze większosc to szerokie obwody
  • 29.07.09, 16:56
    hej, bylam dzisiaj i kilka dni temu w sklepie z bielizną w Opolu w rzemieslniku
    na samym dole, maja bardzo duzo polskich firm: Dalia, Comexim chyba Kris Line
    poza tym chyba jeszcze Felina, ale nie jestem pewna. wybor rozmiarow jest
    szeroki, ja mierzylam 65e, 60e i 60f a moja siostra 60h 60j i 60k no i wlasciwie
    na tym koncza sie dobre komentarze dotyczace sklepu, sa dwie panie
    sprzedawczynie, ktore widac, ze cos czytaly na temat dobierania stanikow, ale
    chyba jeszcze niezbyt duzo i niedokladnie, jedna najpierw uparcie chciala mi dac
    70 i 65 na moje 67 pod biustem, a pozniej jak przymierzylam i stwierdzilam, ze
    luzne to z wyzszoscia w glosie stwierdzala, ze za luzny i ze o 10 cm powinnam
    zanizyc obwod, a gdy mowilam, ze nie przylega mi do mostka, to mowila, ze nigdy
    nie bedzie, bo mam zbyt "wklesla" klatke piersiowa! ?? cokolwiek to mialo
    znaczyc, poza tym panie sa dosc nachalne, wchodza do przymierzalni bez przerwy i
    pchaja rece do stanika bez pytania, ja tam jestem dosc tolerancyjna i
    bezpruderyjna, wiec nie mam z tym problemow, ale moge sobie wyobrazic, ze sa
    kobiety, ktore moze to przerazic... nie wiedza tez dokladnie gdzie ma sie
    konczyc fiszbina i ze pod pacha tez mamy troche piersi
    ogolnie fantastycznie, ze pojawiaja sie w opolu staniki w obwodach ponizej 70 i
    miskach powyzej D i cenach 70-130 zl, ale panie ekspedienki musza sie jeszcze
    duuuuuuuzo nauczyc i pod wzgledem merytorycznym ale takze jak taktownie i
    grzecznie sprzedawac towar jakby nie bylo intymny :)
    przepraszam za dlugasnego posta i pozdrawiam
  • 22.03.10, 20:22
    Witam zapraszam wszystkie osoby z Kędzierzyna i okolic do nowego sklepu Amelia
    przy ul.Głowackiego 7a 1piętro
  • 23.03.10, 14:55
    Witam , mam CURVY CATE i MILENE lada dzień mają nadejść EFFUNIAKI, rozmiarówka
    pełna. Jeśli chodzi o jakiś szczególny rozmiar to chętnie napisze czy jest
    dostępny. Mam również nadzieję że asortyment będzie się poszerzał.A oczywiście
    najważniejsze otwieram już jutro.
  • 27.09.11, 13:57
    Sklep Amelia został zamknięty w kwietniu 2011 roku
  • 27.09.11, 14:03
    Witam
    Zapraszam do nowo otworzonego salonu z damską bielizną Sfera Kobiety znajdującego się w Kędzierzynie-Koźlu
    ul. Kozielska 42
    (obok Prowentu i Centrum CHińskiego)
    47-220 Kędzierzyn Koźle

Oferuje Profesjonalny dobór biustonoszy, przeszłam szkolenie prowadzone przez Panią Marię Dastych

Oferta biustonoszy będzie się systematycznie poszerzeć
    w tej chwili w ofercie mam Dalia, Ewa Michalak, Freya, Elomi, Audelle, Panache super bra, Panache Cleo

dodatkowo oferuje rajstopy, piżamy, szlafroki, bieliznę nocną i zmysłową

pozdrawiam i zapraszam
    Kasia
  • 02.07.08, 13:21
    Ulica Mickiewicza, koło księgarni Dębickich :)
    Ale protestować by jeszcze można :)
    Przede wszystkim kompetentna sprzedawczyni, która zamiast 90 (triumph mi
    proponował) podała 80 i zapytała, czy nie dać 75 dla testu, jednak nie było
    misek dostatecznie dużych w sklepie.
    Na pytanie o odpowiedniejsze rozmiary pani zaoferowała się zamówić dowolny wg
    moich wskazówek - tylko do przymierzenia, bez konieczności kupna. Nie wiem, jak
    z zagranicznymi, nie pytałam, ale niewykluczone - wiem, że sprowadzała dla
    kumpla gorset z zagranicy. Znaczy dla dziewczyny kumpla ;)
    --
    "Każdy tuman, który nie umie dodawać, twierdzi, że jest humanistą. Każdy
    niechluj, który robi błędy ortograficzne, twierdzi, że jest umysłem ścisłym."
    Nie klikaj - psuje wzrok
  • 03.11.09, 13:00
    Wczoraj z wystawy usmiechal sie do mnie komplet zloto-czarny Confertti. W
    sklepie widzialam Verone, Tango II, Confetti (w tym body). Pani mowila, ze od
    roku stara wprowadzac Panache, ale wiadomo - cena robi swoje. Rozmiarowka od
    60-65 do miseczki G. (jak wiemy to malo ale skoro jest male zainteresowanie to
    nie mozna oczekiwac stanu magazynowego na 100 sztuk, szczegolnie ze sklepik
    malutki). Byla zainteresowana kontaktem do B.style. Podalam tez namiary na
    Lobby. Spotkanie mile, szczegolnie ze Pani (chyba wlascicielka) wiedziala o co
    chodzi z rozsmarowanym biustem zyjacym wlasnym zyciem :)

--
    78/117 ->32JJ Alana (Bravissimo)/34J George (Cleo)
    Biu Biu powiedział Ćwirek :)
  • 12.11.11, 15:32
    trudno nie trafić - pomoc w doborze nie do przecenienia :)
    a wybór i rozmiarówka??? każda pani z pewnością znajdzie coś dla siebie
  • 05.05.16, 01:30
    Sklep zlikwidowany :(

--
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • 20.10.08, 09:01
    W nowo otwartej galerii Alfa w Białymstoku odruchowo zaszłam już do
    nieznanego sklepu z bielizna Tessoro (na najwyżsyzm piętrze) i ku
    mojemu zdziwieniu Pani się nie obruszyła na moje pytanie czy w
    obwodach 65 pod biustem cos dostane tylko powiedziała, że
    oczywiście. I nawet maja dość duże miseczki. Ja mierzyłam 65H. Co
    prawda nic nie kupiłam, bo jakos te 65H było jednak obwód był jakiś
    dużawy a miski za małe (ja nosze z brytyjczyków 28GG i też zaczynają
    się jakby górą wylewać) ale zawsze to jakaś aleternatywa.
    Nie zwróciłam niestety uwagi na cenę a jesli chodzi o obsługę to
    Pani sprawiała wrażenie średnio kompetentnej ale starała się byćc
    pomocna.
  • 14.11.08, 12:52
    Ja poszłam za radą Nimrodelli i wybrałam się do Tessoro w Alfie. I
    co? :) SUPER! :) Panie znalazły mi ze 20 staników do zmierzenia (i
    jeszcze pare innych, których mierzyc nie chciałam, bo stwierdziłam
    że mi se nie podobają- piękne nie? :) ) [noszę, po uświadomieniu,
    70F], i nawet jeden kupiłam :) Ceny jak najbardziej przystępne, za
    swój zapłaciłam 78, cośtam :) I nawet kartę stałego klienta
    dostałam ;) A panie naprawdę bardzo miłe, co chwila donosiły mi nowe
    staniki... I ja z kolei odniosłam wrażenie, że wiedzą, co
    sprzedają :)
    Idąc za ciosem i widocznie dobrym stanikowym dniem zaszłam do
    Sekretu, również w Alfie. I również byłam bardzo mile zaskoczona-
    pani nie wywaliła oczy, że niby ILE, tylko była bardzo miła,
    pomocna... Tylko dla więcej mających w biuśce niż ja może być
    problem- widziałam staniki do G... i poniżej 70 też niewiele. A już
    na pewno nie znajdziecie tam np. 65G :) Ale jak na moje potrzeby
    super- znów zmierzyłam z 15 sztuk i wybrałam coś dla siebie :) I
    cena znowu przystępna- 62zł :)
    Pozdrawiam ;)
    Jak jeszcze się gdzieś wybiorę po moim wielkim uświadomieniu (ale to
    za jakiś czas dopiero ;) ) to zdam relację ;)
  • 16.11.08, 21:44
    Aniu odwiedziłam sklep o którym wspomniałaś w Galerii Alfa 'Tessoro' i powiem, że jestem mile zaskoczona. Panie były bardzo sympatyczne i pomocne. Na pytanie czy dostane 70E/F dostałam szybką odpowiedź, że owszem i od razu miałam kilka modeli przed oczami. Oby więcej w Białymstoku sklepów z takim wyborem i obsługą!
  • 05.12.08, 09:28
    Zachęciłyście mnie dziewczyny do odwiedzenia galerii, będę musiała się tam
    wybrać, chociaż nie wiem kiedy, bo nie jestem z Białegostoku ;|. Poszukuję
    stanika w rozmiarze 65D- jestem z LMB, zajrzałam tu tak do Was z ciekawości i
    proszę czego się dowiedziałam :)
  • 15.11.08, 08:51
    biegłam przez Alfę i w oczy rzuciły mi się dwa sklepy, w których na wystawach
    stały manekiny z naprawdę dużymi piersiami. jednego nazwy nie pamiętam (może to
    ten na T), a drugim na pewno było Sekret.

nie wiem, jak jest teraz w innych białostockich Sekretach, bo rzadko bywam w
    Białymstoku, ale wygląda na to, że w tym w Alfie można liczyć na ładne staniki w
    rozmiarach innych niż do 75D :D

--
    przepraszam...
  • 01.01.09, 15:30
    Na moje pytanie w tessoro o niewinne 80f/75g pani nie zaczęła od reedukacji w
    stronę 90C tylko podała mi kilka modeli, kupiłam dwa i9 wyszłam zachwycona.
    Tessoro rządzi :)
    --
    "Nie zgadzam się z tobą, ale nie było moim celem zrobienie ci przykrości." /by
    Idomeneo/
    Więcej mnie
  • 01.02.09, 11:11
    Polecam wszystkim tessoro! Kupiłam tam wczoraj dwa staniki- rozmiar 60E!!!! A Panie miały pełną rozmiarówkę! Nie dość, że kupiłam taniej niż w sklepie internetowym, to jeszcze dostałam 5%rabatu oraz kupon na 30zł. do wykorzystania u kosmetyczki. To się nazywa dbanie o klienta :)
  • 07.02.09, 12:00
    A ja wczoraj w Tessoro usłyszałam: "65J nie mamy... Ale mamy 75J", więc moim
    zdaniem nie jest rewelacyjny. No fakt, obwody były od 60, a to już coś
  • 17.04.09, 14:46
    Dziś w tessoro... Po zmierzeniu 3 staników zapytałam: 'czy może są jakieś modele
    z tych staników usztywnianych, które nie biegną tak ściśle pod pachą' a pani
    blonynka mi na to, że 'nieee tylko bardotki'. no to pytam czy moze cos z
    miękkich bo ja asymetryczna i ciezko cos mi znalezc. Pańcia na to: 'ja mierzylam
    te co pani dalam na mnie sa dobre. nic wiecej pani nie poradze.'. Co z tego, że
    tam jest mnóstwo staników jeśli nie da się pominąć elementu
    sprzedawcy-wszechwyroczni? :-\
    --
    Same ładne rzeczy.
    Same dobre rzeczy.
  • 20.04.09, 23:42
    Zwiedziłam dziś oba białostockie wymienione powyżej sklepy.
    www.alfacentrum.com.pl/bialystok/sklepy/46-moda/172-tessoro
    W tessoro staniki owszem są w rozmiarówce od 60 do H ale co to za
    jakość od siedmiu boleści.
    Staniki są firm polskich białostockich + chantelle.
    Jakieś coriny, linea maxima, kostar.
    Ceny - od 29 zł, średnio koło 70... droższe też :)

Oczywiście nie byłam tam kupić czy nawet oglądnać coś na siebie
    (30hh) ale dla koleżanki noszącej brytyjskie 32F.

60 zapinala na ostatnia haftke i można bylo strzelać. Rozciągliwe
    cholerstwa jak nie wiem co.

www.alfacentrum.com.pl/bialystok/sklepy/46-moda/169-sekret
    W Sekrecie jest samanta i kris line i jakieś inne białostockie :)
    Też nic nie dobrałyśmy. Jakoś to tak nie lezy odpowiednio. MImo ze
    kris line i samanta obwód 70 bardzo ścisła (nie patrzyłam na
    modele). Poniżej 70 nic nie ma. Miseczki na pewno do G, czy do H nie
    dam głowy.

W tessoro na pewno nie zamierzają wprowadzać nic z brytyjczykównnych
    firm.
    --
    siarenka
  • 17.08.10, 14:01
    Zielona Kamienica

Godziny otwarcia
    Poniedziałek - Piątek 10.00-17.30
    Sobota - 10.00-13.00

Marki brytyjskie (Freya, Fantasie, Panache Superbra i Masquerade), powoli wchodzą także polskie (jest już Dalia, planowane są kolejne)
    Miseczki od D do K

Wątek sklepu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,111770903,111770903,BraZone_Bialystok_sklep_stacjonarny.html

Strona sklepu: www.brazone.pl/

--
    Biuściasta Mapa Świata
    Tabela z ofertą sklepów
    Blog o Mapie i sklepach
  • 20.12.08, 21:49
    polecam stronke www.kontri.pl/

sklep znajduje sie na ul. Białówny

zamawiasz przez neta, na drugi dzien mozna zmierzyc(jesli nie pasuje
    mozliwosc zwrotu lub zamiany-nigdy nie bylo problemu) a i panie sa
    bardzo mile i pomocne:)
  • 20.12.08, 22:09
    Eee, nic ciekawego.
    --
    Anonimowa lumpeksoholiczka.
    68/94=28(60)H
  • 26.08.08, 16:10
    Sklep ze stanikami, który od wielu lat był w tym miejscu (ul. Tkacka tak mniej więcej na przeciwko Zbrojowni) poszerzył ofertę i powierzchnię o część, na której były dotychczas swetry i inne.

Weszłam przypadkiem, żeby trochę polobbować i odkryłam Freyę (RIO, to paskudztwo o szerokich ramiączkach, ale przynajmiej przymierzyłam stacjonarnie i wiem, że Freya nie dla mnie). Nie mają niestety Panache, ale będą mieć więcej modeli Freyi i to w szerokiej rozmiarówce. Dziewczyny, zajrzyjcie tam i polobbujcie, to może oferta powiększy się o inne brytyjczyki.
    Ekspedientka, z którą rozmawiałam sama zaproponowała mniejszy obwód, gdy stanik (70-tka, nie pamiętam producenta) był za szeroki z czego wnioskuję, że mniejsze obwody jej nie straszne.
  • 03.09.08, 15:52
    potwierdzam - przy mnie ekspedientka rowniez mowila jakiejs Pani ze dla niej to
    65tka lepsza.
    i to ze komus Rio nie pasuje, to nie znaczy ze Freya jest kiepska:)
  • 18.09.08, 13:48
    A czy 60tki są?? I jakie są ceny? Tak na oko?
  • 18.09.08, 18:15
    hej hej akurat dzisiaj tam bylam.
    Freya Arabelka czarna z zlotym i ciemnorozowym haftem
    rozmiary 65,70,75 bodajze E-G/GG za 162zl - nie wiem czy jest pelna na
    wieszaczkach tak bylo napisane, nie zwrocilam uwagi na wiecej
    Freya Mimi 219zl, sliczny model, lekko usztywniany, chyba pionowe szwy,czarny w
    czerwono rozowe chyba? kwiatki, tu chyba 65D-E, i cos 70tek
    Freya Rio biala i fuksja, cos z 65tek tez bylo. nie pamietam po ile freya ale
    chyba tez cos ok.165zl
    na razie panie czekaja jak im sie to bedzie sprzedawac. przy mnie przegladaly
    katalog Freyi i sie smialy co to za nazwy polyanna, antoinette, itp jakbym nie
    byla akurat w tym czasie w przymierzalni to bym im cos powiedziala.
    inne to Samanta do rozmiaru F, oczywiscie Triumph, kilka modeli Valisere,
    Felina, Kalvin Klein.
    tylko pani mowila ze 65tki i duze rozmiary powyzej F to chyba tylko we Freyi na
    razie.
    a zamowily BO PANIE PYTALY!!! wiec chodzcie kupujcie i pytajcie dalej:)))
    --
    ------------------------------
    Sprzedam staniki: allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=381434
  • 13.10.08, 16:04
    Byłam na Węglarckiej w piątek- kupiłam Freya Cassie 70GG. Mieli jeszcze Arabellę
    i Mimi, teraz planują sprowadzić bodajże Darcey.
  • 13.10.08, 16:05
    Aaaa jeszcze różowe Rio było.
  • 19.11.08, 23:30
    Po 2 miesiącach niewiele się zmieniło ;)

Miałam nadzieję na więcej firm Brytyjskich, ale nadal jest tylko Freya i to w
    ograniczonym wyborze (bardzo mało 65-tek). Pani póki co nie przewiduje
    rozszerzenia oferty o inne firmy. Koleżanka pytała o polska Milenę - też nie ma
    w planach.

Z nowości pojawiła się Freya Darcey (zaskoczyło mnie trochę, ze jest cała
    przezroczysta) i Freya Cassie. Poza tym jest Arabella czarna, usztywniana czarna
    Mimi, Rio róż i biały. Dostępne też stringi i figi do kompletu.

Oraz - uwaga - jeden egzemplarz firmy Samantha 65F! Z poziomym szwem, robiący
    piękne kacze dzioby :) Samantha 65-tki szyje od miseczki F.
    --
    67/86
  • 27.09.08, 10:11
    Dziewczyny, ten sklep jest przy Węglarskiej, będącej przedłużeniem
    Tkackiej. Łatwo poznać po tabliczce z nazwą ulicy, wiszącej tuż przy
    sklepie;)
    No chyba że kilkadziesiąt metrów wcześniej jest drugi sklep, którego
    nie zauważyłam. Byłoby to prawdziwe Eldorado stanikowe:)
    --
    Dobrze dobrany stanik
  • 19.01.09, 20:54
    Byłam w sklepie na Węglarskiej 6/7. niestety bardzo mały wybór...
    przymierzałam MIMI, CASSIE, DARCEY ... wszystkie Frei... niestety
    nic na mnie nie pasowało, brak pełnej rozmiarówki... aha był jeszcze
    RETRO WHITE... i Samanta- śliczny biały, ale oczywiście nie było
    mojego rozmiaru... Freia w cenie ok 180 zł...
    pani była bardzo miła i naznosiła mi różnych rozmiarów, ale nic nie
    lezało idealnie, albo brakowało rozmiarówki... szkoda... chyba mało
    osób tam zaglada...
  • 19.01.09, 21:41
    Mają może tam 60-tki?
  • 30.01.09, 12:18
    byłam w tym sklepie (chyba, że tam jest więcej sklepów z bielizną)
    pytałam o biustonosz do karmienia w swoim rozmiarze, pani zrobiła
    tylko wielkie oczy i powiedziała, że więcej niż E to nie ma...
    zapytała panią w głębi sklepu (jakby tam były 2 niezależne sklepy),
    czy ona coś ma - tamta też nie miała...
  • 16.02.09, 00:12
    niestety 60 nie mieli...
  • 25.02.09, 17:52
    Byłam dziś w okolicy, wiec poszłam pozwiedzać.
    W sklepie na Węglarskej tryumfuje TriumPH. Jest trochę Samanty i odrobina Frei
    (mocno przebrana). Obsługa bardzo miła i otwarta. Na pytanie o Panache
    odpowiedziały, że szefostwo się zastanawia. Podały mi nr tel., pod który można
    dzwonić z pytaniami (058 301 57 36).
    Podsumowując - zaliczyłabym go raczej do 'znośnych', 'niż dobrych', ale rozwojowych.

--
    hobby? lobby!
    89/120 - 75JJ
  • 28.02.09, 15:47
    po wizycie na Świętojańskiej bardzo się zwiodłam... Panie
    obsługujące "nie powaliły mnie na kolana", nawet nie zaproponowały
    pomocy, nie spytały się czego szukam; wybór staników - żaden... było
    tylko kilka sztuk Freyi i to głównie w rozmiarze 80,85... na pytanie
    o dostawę, usłyszałam, że jeszcze długo nie będzie, może za miesiąc,
    może za dwa... ogólnie jestem niezadowolona
    --
    ślub inny niż wszystkie