Dodaj do ulubionych

Jak długo formuje się biust?

03.04.08, 21:06
To znaczy, ile to mniej więcej trwa, żeby biust osiągnął rozmiar "docelowy"?
Zaczęłam nosić dobrze dobrany stanik mniej więcej półtora miesiąca temu, w tej chwili mam na sobie chyba trzeci kolejny rozmiar, i tak się zastanawiam, czy już na tym się skończy, czy za jakiś czas znowu będę musiała iść z miseczką w górę? (w tej chwili mam 65G, zaczęłam od Avocado 75E, w międzyczasie miałam jeszcze brytyjskie 70E).
Jak to było u Was?
Edytor zaawansowany
  • lirio 03.04.08, 21:18
    A możecie pisać postęp tych rozmiarów konkretnie, bardzo proszę bo mnie to nurtuje??
    --
    nie klikaj tu przypadkiem ;)
  • magdalaena1977 03.04.08, 22:33
    gania76 napisała:

> To znaczy, ile to mniej więcej trwa, żeby biust osiągnął rozmiar "docelowy"?
    Nigdy nie masz takiej pewności. Z butami sprawa jest raczej prosta i jak mi noga
    urosła w podstawówce, tak wygląda dziś. Ale biust może urosnąć w trakcie ciąży,
    karmienia, w trakcie kolejnej ciąży, przy pigułkach hormonalnych, a nawet bez
    wyraźnego powodu. Bravissimo zaleca sprawdzanie rozmiaru co pół roku.
    --
    Magdalaena
  • ganbaja 08.04.08, 08:41
    magdalaena1977 napisała:

Z butami sprawa jest raczej prosta i jak mi nog
    > a
    > urosła w podstawówce, tak wygląda dziś. Ale biust może urosnąć w trakcie ciąży,
    > karmienia, w trakcie kolejnej ciąży, przy pigułkach hormonalnych, a nawet bez
    > wyraźnego powodu. Bravissimo zaleca sprawdzanie rozmiaru co pół roku.

Ha ha, nie powiedziałabym :-) Miałam 37, po urodzeniu pierwszego dziecka
    przesiadłam się na 38 a po drugim dziecku na 39 :-(

--
    Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a
    jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...
  • origami_21 08.04.08, 10:28
    Ganbaja, dziękuję za ten post, myślałam, że tylko ja mam takie
    nienormalne objawy:))) Zaczęłam od 38, po dwójce dzieci noszę 40,
    dobrze, że powoli zbliżam się do wieku okołomenopauzalnego bo bym na
    starość musiała szukać forum butowego;)

Co do zmiany rozmiaru biustu, to u mnie wystąpiła ona skokowo -
    najpierw w ciągu dwóch miesięcy z około 83/106 na 80/109-110, potem
    przez rok stabilizacja a teraz znowu coś sie zmienia, ostatni pomiar
    to 77/112 (!) Nie tyję, nie chudnę, nie biorę pigułek i nie jestem w
    ciąży.
    --
    Dyskretnej troski trzeba mi...
  • sigrid.storrada 07.04.08, 21:51
    cześć dziewczyny, jestem tu nowa i nie do końca się orientuję: czy te migracje
    to sprawa "obowiązkowa"? Nie ma możliwości, że ten rozmiar będę mieć już przez
    dłuższy czas? Od 2 tygodni chodzę w stanikach w dobrym rozmiarze, najważniejsza
    zmiana to to że jest mi cudownie wygodnie i nic nie muszę poprawiać w ciągu dnia:)
  • pierwszalitera 07.04.08, 22:45
    gania76 napisała:

> Zaczęłam nosić dobrze dobrany stanik mniej więcej półtora miesiąca temu, w tej
    > chwili mam na sobie chyba trzeci kolejny rozmiar,

Nie u każdego ta migracja jest taka duża. To chyba zależy od tego ile się miało upchane po bokach i w obwodzie. U mnie po czterech miesiącach zauważyłam tylko jakieś pół, może nawet 3/4 miseczki do przodu. Jestem gdzieś między 70E i 70F. Biust mi się wprawdzie zwiększa i zmniejsza w zależności od dnia cyklu i czasem wypełnia tą 70F, a czasem nie tak do końca. Trochę szkoda, bo mam piękny stanik 70F z dosyć dużą miseczką i żeby zbytnio nie falował, musiałam zrobić na górnej krawędzi malutką zaszewkę. Ale może po następnych czterech miesiącach przynajmniej w dniach pms-u się wypełni. :-)
    Ale trzeci rozmiar w ciągu półtora miesiąca? To chyba ten rozmiar od początku nie był zbyt dobrze dopasowany?
  • gania76 08.04.08, 10:03
    Zaczęłam z wymiarami 79/92 od Avocado 75E - pod biustem był z początku ciasny, potem się rozciągnął, a pustawe miseczki wypełniły się. Kupiłam brytyjskie 70E (Tango) i doszłam do wniosku, że wąskie fiszbiny są nie dla mnie. W tej chwili mam na sobie 65G i jest dobre :) Czekam też na jeden stanik 70F, żeby sprawdzić różnicę. A wymiary zmieniły mi się na 77/95, a przed okresem dochodzi do 97.
    Przed dopasowaniem stanika, miałam biust rozsmarowany po klatce, bułki podpachowe plus wałek na brzuchu. Teraz wałek w cudowny sposób zniknął, a i bułek w moim nowym Tango nie posiadam :) Czuję się o niebo lepiej i wyglądam, jakbym ze 3 kg schudła.
  • asia.asz 08.04.08, 10:03
    podobny czas - ok 2 miesiace i wlasnie przechodze z 70DD na 65E
    (bryt) - schudlam + migracja, wlasnie planuje zakup 2 stanikow w
    nowym rozmiarze ale watpie zeby to byl koniec zmian w biuscie
    --
    sygnaturki nie ma...
  • rudolfina24 08.04.08, 20:22
    A u mnie było wręcz odwrotnie. Po 6 miesiącach noszenia dobrze dobranego stanika
    z obwodu w biuście 92 zrobiło się 89! Przy czym w tym czasie przytyłam ok 1-2
    kg. Tak więc to chyba bardzo indywidualna sprawa :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka