Dodaj do ulubionych

Do tych co to Feraya nie dla nich ;-(

14.04.08, 16:06
Dziewczyny zaczynam przygodę z 65 pod biustem na razie wymierzyłam Freya i kilka M&S i nie dla mnie ci one. Widzę, że muszę zdecydować się jednak na zamawiane przez net, ale nie chciałabym tego robić całkiem na ślepo, stąd moje pytanie do dziewczyn co i im Freya nie leżała co znalazłyście dla siebie w zamian?

Czy Panache to może być zamiennik dla takiego dziwoląga co mu Freya nie pasi ;-P. A może coś innego proszę o pomoc

Może to choć trochę mi pomoże :-)

Acha, we Freya, nie leżą mi ani fiszbiny (próbują przebić mi mostek), ani miseczki, albo spłaszczają mi piersi, albo piersi nie wypełniają całej miski nie wiem jak to nazwać inaczej - wylewa sie pierś górą tuż nad linią miseczki, a wewnątrz puste miejsce hmmmm.....

--
FEMINEUS - forum kobiety myślącej
Obserwuj wątek
    • lirio Re: Do tych co to Feraya nie dla nich ;-( 14.04.08, 16:53
      Zobacz sobie panache tango plunge - niskie fiszbiny i całkiem OK krój. Ja nie
      jestem chyba freyowcem i on mi pasuje, a jedyną Freyą jaka mi pasuje z opisu
      jest właśnie Pollyanna - idzie do mnie przesyłka (jeszcze Madison chyba by mogła
      być, ale rozmiaru nie mogę kupić), i jeszcze zaryzykowałam Fantasie Gabrielle
      full cup - też w drodze - podobno jedyny full cup jaki nie rozstawia piersi
      tylko zbiera, ale boję się wysokich fiszbin. Przymierzałam Freyę Zetę, Lucille,
      Margo, różne M&S, panache tango II - koszmar, (panache harmony było jeszcze w
      miarę do zaakceptowania, gdyby nie rozmiar), Curvy Cate Emily i Portia i
      wszystko było jak opisujesz.
      Ruby Pink jest dla mnie OK bo ma w miarę niskie fiszbiny, ale rozmiarówka kończy
      się na GG i mi bułkuje.
      --
      nie klikaj tu przypadkiem ;)
    • koma77 Re: Do tych co to Feraya nie dla nich ;-( 14.04.08, 20:52
      Mi Freya zdecydowanie nie pasuje.
      Ostatnio sprzedałam Polyannę 65G, bo fiszbiny uwierały mnie potwornie 'z dołu po
      bokach'. To samo Freya Margo plus dziwaczny kształt. Arabella była
      niekompatybilna, wyglądam w niej okropnie-najgorszy stanik jaki mierzyłam.
      Jedyna Freya która mi pasuje to Zeta. Pasują mi też M&S, a Panache to już w
      ogóle 7-me niebo. Nie jakobym miała cycki pod pachami i pasowały mi te
      ogromniaste fiszbiny kończące się na plecach, bo ja je w niektórych modelach
      wyginam bardziej do wewnątrz, ale fiszbiny Panache są takie na dole bardzie
      kuliste od Frei.
      Porównywałam staniki Frei i Panache w tych samych rozmiarach i naprawdę na oko
      nie widzę różnicy w kulistości o jakiej piszę.
      Mogę to tylko stwierdzić po założeniu-Freya-uciska na dole pod piersią, Panache-OK.
      Porównywałam Freyę Zetę i Polyannę, obie 65G - i te fiszbiny są takie same, a w
      Polyannie nie mogę wytrzymać, tak mi się wpijają fiszbiny na dole. Zetka leży
      jak Panache i mogę o niej zapomnieć.
      Tak więc trzeba mierzyć.
      Może spróbuj jeszcze Kalyani?
      --
      :)
      • lirio koma77 14.04.08, 21:05
        A Pollyanna, oprócz uwierania leżała ładnie??? bo właśnie się na nią skusiłam -
        widziałam, że pasuje dziewczynom o podobnych do mnie upodobaniach.
        Zeta była jedyną do tej pory freyą, która mi jakoś nie leżała - nie zachwyciła
        mnie, natomiast nie była koszmarkiem - to tak dla uzupełnienia informacji.
        --
        nie klikaj tu przypadkiem ;)
        • koma77 Re: koma77 14.04.08, 21:10
          Tak, dobrze leżała. Materiał był troszkę uciągliwy w miskach ale naprawdę nic
          nie wisiało i też nie miałam placków. Poza tym śliczny staniczek-miałam białą.
          --
          :)
    • l-u-l-u Re: Do tych co to Feraya nie dla nich ;-( 05.05.08, 21:09
      Podbijam bo mam pytanie. Zakupiłam Panache 30 i co się okazało było, te ichnie 30 już w zasadzie są już za luźne. Pierwszego dnia w jednym zapinam się na ostatnią haftkę, a w drugim na środkową, wydedukowałam więc, że albo kupować 28, albo jakiś "odpowiednik" Panache w 30. Poradzicie coś, proszę?
      Co ma fiszbiny i kroje podobne do Panache. Za wszelkie sugestie będę wdzięczna, bo na razie zaopatruję się "na okazjach" ciągle migruje i nie chcę wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na staniki "tymczasowe".
      --
      FEMINEUS - forum kobiety myślącej
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka