Dodaj do ulubionych

Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin

19.03.09, 10:51
Wczoraj odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań w Babim Lecie w Lublinie
dotyczące prawidłowego dobierania stanika. Cykl jest efektem współpracy, którą
zapoczątkowałyśmy zlotem w BL na jesieni. Pod koniec stycznia zostałyśmy jako
Lobby zaproszone na Dzień Kobiet, na którym propagowałyśmy ideę dopasowywania
staników. 7 marca dzięki uprzejmości sklepu Dopasowana.pl, pracy Agafki88 i
mojej (przy pomocy staników Comeximu) starałyśmy się dopasować staniki jak
największej liczbie osób - częściowo się to udało. Niestety nie miałyśmy
wszystkich potrzebnych rozmiarów w wariantach szeroko i wąsko fiszbinowych
stąd część osób odeszła jedynie z orientacyjnym rozmiarem od którego warto aby
rozpoczęły poszukiwania.
Wczoraj ta część kobiet, która 7 marca nie zdążyła się wymierzyć i po
przymierzać staników mogła sprawdzić jaki rozmiar będzie na nie pasować.

Od razu apel od jednej z tych pań, która aktualnie nosi protezę: dziewczyny
badajcie się, to bardzo ważne!!!

Na spotkaniu było trochę osób, które już mają dopasowane staniki ale chciały
się upewnić oraz kilka świeżo uświadomionych kobiet. Dziękuję Wam bardzo za
przybycie, warto było się z Wami spotkać pomimo przeziębienia, które mnie
dopadło. Cieszę się, że dotarłam do Babiego Lata i mogłam pomóc dobierać staniki.

Gorąco dziękuję Wolffie, która okazała się nieocenioną pomocą i dzielnie
pomagała w prelekcji, następnie w mierzeniu i dopasowywaniu staników. Dzięki
jej wsparciu byłam w stanie przetrwać wczorajsze spotkanie fizycznie a
dziewczyny otrzymały od niej kompetentną pomoc podczas mierzenia staników.
Jest wspaniała i dziękuję za zaangażowanie, które okazała mimo, że dopiero we
wtorek wieczór dostała maila o zaistniałej potrzebie.

Najbliższe cykliczne spotkanie odbędzie się w środy od godziny 18.00: 1
kwietnia, kolejne 15 kweietnia, 6 maja itd. Dopóki będzie istniała duża (w
sensie ilości osób do mierzenia) potrzeba postaramy się utrzymać spotkania w
liczbie 2 w ciągu miesiąca, potem ulegną zmniejszeniu do jednego w miesiącu.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania.
Obserwuj wątek
    • wolffie wolfie bardzo dziękuje i cieszy się że mogła pomóc 19.03.09, 18:26
      To Marysia jest bohaterką. Z pełnym poświęceniem tłumaczyła każdej kolejnej
      dziewczynie co jak i dlaczego, mimo że była naprawdę w kiepskim stanie i padała
      z nóg. Dosłownie!! (bywało, że niektórych rad udzielała z podłogi)
      Podziwiam też anielską cierpliwość dziewczyn które przyszły - ostatnie czekały
      prawie 3 godziny.
      Wspaniale było zobaczyć minę jednej z dziewczyn po zdjęciu pushupa z kilogramem
      gąbki i założeniu dobrego miękkiego stanika. Metamorfoza jak ze stanikomanii
      tylko, że widać jeszcze reakcję bohaterki. Jak to się ostatnio nadużywa - bezcenne.
      Brafitting to ciężka praca ale warto było.

A i sama wolffie wyszła z odrobinę większym biustem ;))))
      i ogromnie wiele się nauczyła (znowu :))))

Szkoda tylko ech, że Comexim pasuje na tak niewiele osób
    • wariamiktoria Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 19.03.09, 19:37
      Agafka wiem, że to była wyjątkowa sytuacja i że na kolejnych spotkaniach
      dzielnie nas wesprzesz (szczególnie, że teraz jeszcze pracujesz nad lubelskim
      zlotem).
      Co do podłogi: ok, nie miałam już sił, ale czekające kobiety dodawały mi ich. No
      i przemiany były wspaniałe :) Z jednej strony można odtańczyć taniec radości z
      drugiej: kto wpędził te świetne dziewczyny w jakieś durne kompleksy z powodu
      biustu. Ta gąbka była makabryczna, szczególnie ta wychodząca z nich fiszbina,
      która pewnie dodatkowo raniła biust. No i to jak ta gąbka rozpłaszcza zgrabny
      biust jest bardzo smutne. W miękkim staniku piersi były równie duże jak w
      push-upie z tym, że to była pierś a nie gąbka. Radość dziewczyn - bezcenna :D

Kurczę Lublin coraz mocniej się rozwija, coraz więcej informacji przekazujemy
      coraz szerszemu gronu i cieszę się, że mogę być jednym z płatków w tej kuli
      śnieżnej :D

• wariamiktoria Babie Lato, adres 24.03.09, 14:40
      Babie Lato w Lublinie mieści się na ul.Głębokiej 8A
      Najłatwiej tam trafić kierując się od skrzyżowania ulic: Muzycznej, Głębokiej,
      Narutowicza i Nadbystrzyckiej. Klubokawiarnia mieści się na początku ciągu
      pawilonów na I piętrze.

Jeśli macie pytania lub chcecie np aby wcześniej się spotkać piszcie w tym wątku.

Jeśli sprawa wymaga szybkiej reakcji możecie dzwonić: 668 561 653
      • wariamiktoria Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 24.03.09, 15:24
        Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść np 1 lub 15 kwietnia albo 6 maja itd
        o 18. Rozpoczynamy krótką prelekcją o zasadach doboru stanika a potem mierzenie :)
        Jeśli któraś z dziewczyn chce sprzedać swój stanik może go przynieść. Dobrze
        jeśli będziemy miały na czym dopasowywać. Staniki Comeximu są stale ale one są
        wąskofiszbinowe co niektórym osobom nie pasuje i wtedy inne modele będą jak
        znalazł :)
    • malgos_j Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 26.03.09, 22:33
      Wszystko wskazuje na to że nie dość że się załapałam na zlot lubliński to uda mi
      się przyjść też w środę:) Może będę mogŁa wspomóc stanikami, ponieważ migracja
      dopadŁa tez starsze pokolenie w mojej rodzinie i coś tam zalega do przymierzania
      a i do sprzedania ewentualnie. Dotrę do rodziny to napiszę co:)
      --
      61/85
      • wariamiktoria Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 27.03.09, 06:21
        Błagam: lubelski a nie lubliński (choć to tylko moje zboczenie językowe i możesz
        się niem nie przejmować).
        Co do staników: zaczyna się szykować mini zlot przed zlotem właściwym.
        Pamiętajcie, że pierwszeństwo mają absolutnie nieuświadomione osoby,
        dopasowujących będzie 3 także szybciej powinno to iść (może i 4 jak Kasieńka.b
        ze swoimi stanikami dotrze to pewnie i zaangażuje umiejętności). Sprzedaż
        używanych staników: myślę, że nie będzie problemów tylko doróbcie do swoich
        staników zawieszki aby od razu było wiadomo czyj i czy jest na sprzedaż.

Do zobaczenia w środy :)
        • gasolina84 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 27.03.09, 10:40
          mam małe pytanko, otóż wybieram się po raz pierwszy w środę na takie spotkanie
          do Babiego Lata, czy jest szansa że będę miała dobrany odpowiedni rozmiar
          biustonosza itd?Czy wcześniej w domu muszę zmierzyć swój obwód itd? z góry
          dzięki za odpowiedź, ale moje informacje są bardzo skąpe
        • malgos_j Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 27.03.09, 11:16
          Spłonęłam właśnie przed monitorem...
          Masz rację, żadne zboczenie, trzeba poprawiać. Czasem jeszcze gafa rodem z
          Podlasia mnie dopada:)))Chociaż w moim zawodzie też nie powinna... i zważywszy
          na słuszny wiek;)
          Rozumiem, że te spotkania są dla osób nieuświadomionych, właśnie taką świeżynkę
          ze sobą przyprowadzę, mam nadzieję że sobie coś dobierze. Ja ewentualnie służę
          pomocą, jeśli będzie taka potrzeba:).
          Chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania takiej akcji z zaprzyjaźnionym domem
          kultury, dlatego chętnie podpatrzę jeśli nie macie nic przeciwko temu.
          Mam nadzieję znaleźć zatem nianię do mojego szkraba i dotrzeć, nawet jeśli na
          krótko:)
          --
          61/85
            • wariamiktoria Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 27.03.09, 13:39
              Mierzymy jeszcze raz na miejscu przed dobraniem stanika. Często same się
              oszukujemy przy mierzeniu i osoba z zewnątrz zmierzy nas dokładniej niż same
              siebie. Szanse na dopasowanie są ale nie 100%. Może się okazać, że nic ze
              staników, które będą nie pasuje a wtedy trzeba się skupić na zaleceniach. Jeśli
              dana osoba jest szerokofiszbinowa nie ma bata aby pasował jej np comexim, a to
              czy będziemy mieć szerokofiszbinowce zależy od: modeli przyniesionych przez
              chętne osoby i np czy do Kasienki.b dotrą staniki i czy będzie mogła dotrzeć z
              nimi. Comexim będzie na pewno ale jest on wąskofiszbinowy. Nie będziemy wciskać
              stanika na siłę który jakby pasuje: ważne jak się w nich czujecie. Nie ma sensu
              się krępować: parę skłonów i podskoków upewni nas czy stanik dobrze leży i nie
              wygląda to dziwnie.
              Dzieci nam absolutnie nie przeszkadzają ale w Babim Lecie nie ma dla nich
              żadnego kącika do zabaw i mogą się nudzić
              Malgos_j z mojej strony zboczenie zawodowe, wczoraj nie mogłam skupić się na
              szkoleniu bo gafy językowe prowadzącego wytrącały mnie z równowagi, a dziś
              czytając regulamin zaznaczałam błędy stylistyczne (odmiany, osoby itd) i zgodzę
              się go podpisać dopiero gdy poprawią błędy.
              Co do organizowania podobnych imprez w innych miejscach jestem jak najbardziej
              za :) Gdy skończę zmagania sesyjne to ruszam w trasę weekendową po lubelskich
              miejscowościach, napisz gdzie a dotrę i tam.
              • niinka Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 27.03.09, 22:45
                To ja Wariomiktorio zapraszam do Zamościa:)) bardzo, bardzo:)))
                Po wielogodzinnym czytaniu forum ,wymierzeniu wybrałam się na zakupy,panie ze
                stoisk nie zorientowane wogóle,rozmiarówek brak.
                Co prawda do Lublina mam tylko 80 km ale sytuacja rodzinna nie pozwala mi na
                taki wypad.
                Zamość błaga o takie spotkania:)))
                Może jeszcze jakieś zamościanki się odezwą?:)

--
                pomoc dla Igorka
                • wariamiktoria Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 28.03.09, 08:03
                  W Zamościu byłam tylko raz przy mało wdzięcznej okazji więc tym chętniej pojadę
                  aby zmienić wspomnienia. Najwcześniej jednak w pierwszy weekend po świętach.
                  Szczegóły możemy ustalać w mailu aby nie przeładować tego wątku, który jest
                  głównie o dopasowywaniu w Babim Lecie a gdy będziemy miały podstawowe dane
                  założymy watek o zamojskim dopasowywaniu. Pozdrawiam
    • mala-misia Babie Lato - Lublin 01.04.09, 11:06
      Udało mi się namówić Mamę! będziemy dzisiaj na pewno <hura> od razu zaznaczam że Mamuśke to trzeba będzie wymierzyć ze wszystkich stron, bo ja jakoś nie miałam nigdy okazji :) pozdrawiam i do zobaczenia :)
          • elizabarbara Re: Babie Lato - Lublin 01.04.09, 15:06
            witam:) chcialabym przybyc dzis na spotkanie, gdyz jestem w ogromnej
            potrzebie"stanikowej" i licze ze bedziecie mogly mi cos doradzic albo
            dopasowac:) jestem "swiezynka" ze zle dobranym biustonoszem. zalezy mi w
            szczegolnosci na poradach w zakresie biustonoszy strapless, gdyz w trybie nagłym
            musze kupic jakis do sukni slubnej bez ramiaczek :)
            poza tym licze na to, ze w koncu moj biust dostanie taki staniczek na codzien,
            na jaki zasluguje:)
            pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem Eliza
            • monjan Re: Babie Lato - Lublin 02.04.09, 08:29
              dzięki za spotkanie
              co prawda nie znalazłam na razie nic dla siebie, ale wiem czego mam szukać
              mąz patrzy na mnie jak na wariatke-idziesz biustonosze mierzyc??a co z twoim
              jest nie tak?mi sie podoba bla bla bla
              a ja wezme mame na nastepne-juz sie napaliła jak jej opowiadałam przez telefon:))

1 kwietnia dniem dla mojego biustu-rano usg piersi a wieczorem spotkanie z LB:)))
              --
              Witaj moje Słonko
              Stefanek
    • aksanti Podziękowanie;)) 02.04.09, 20:55
      Dziękuję naszym bra-fitterkom i dziewczynom mierzącym staniki za cierpliwe znoszenie mojej obecności w przymierzalni jako uczącej się bra-fittingu:)
      Bra-fitterki zaangażowane, udzielają świetnych rad, zobaczyłam teorię w praktyce:) aż mi się potem staniki śniły;P
    • wolffie 1 kwietnia 02.04.09, 23:57
      Dziewczyny, napiszcie jak było
      czy przyszło dużo osób, czy udało wam się właściwie kogoś ostanikować i w ogóle
      no i wysłałam wam 2 znajome liealistki, ciekawe czy były?
      • wariamiktoria Re: 1 kwietnia 03.04.09, 14:38
        Jak zwykle nie policzyłam ile osób przyszło ani ile dało radę wymierzyć. Może
        koło 20? Chyba powyżej tej liczby. Zaczęłyśmy o 18 a skończyłyśmy o 22. Dzielnie
        walczyłyśmy z Agafką i jeszcze jedną dziewczyną która może mi głowę urwać, że
        zapomniałam jej imienia (chyba Monika ale pewności nie mam). W walce sekundowała
        nam Aksanti, która gdy ja byczyłam się na fotelu wykonywała moją czarną robotę.
        Potem tylko mówiłam do delikwentki aby podeszła i maltretowałam jej plecy w
        poszukiwaniu piersi, które pomimo wygarniania ciągle się tam ukrywały. Agafka
        dzielnie walczyła z comeximem, który na mniejszych biustach się układając
        większe jakoś tak po macoszemu traktował. Ja znając już jego sztuczki musiałam
        niestety co jakiś czas rozkładać ręce gdy okazywało się, że pasującego rozmiaru
        nie mamy.
        Z wniosków smutnych: dziewczyny się nie lubią, wyszukują jakieś wady w sobie i
        się nimi karmią. A tymczasem są świetne, mają super figury, cudne włosy a
        uśmiechy co niektórych to niebiosa :)
        To nie lubienie siebie samych przekładają na okrutne traktowanie swojego ciała.
        Tymczasem są bardzo fajne i życzę im aby poznały się na sobie :)
        Co do młodych dziewczyn: były głównie bardzo młode. Gdy jedną taką na oko
        23-latkę zapytałam czy przyszła ze znajomą wskazała na dziewczynę mierzoną obok
        niej i stwierdziła, że przyszła z córką. Jak ja bym chciała tak młodo wyglądać :)
        Ogólnie było bardzo fajnie, miałyśmy więcej miejsca do dyspozycji:
        dopasowywałyśmy w tej małej salce, wykład poprzedzający był na dużej. Mam
        nadzieję, że u Ciebie było równie fantastycznie na Upiorze i do zobaczenia jutro
        (mam ogromną chrapkę na spróbowanie Twojego chlebka).
        • malgos_j Re: 1 kwietnia 03.04.09, 15:58
          Nie urwę Ci głowy:)Zważywszy na dodatkowe okoliczności:) i tak jesteś dzielna i kompletnie usprawiedliwiona. Szkoda że nie mogłam wspomóc was dłużej, niestety mój szkrab dopominał się mamy.
          Pomysł jest świetny. Oby więcej takich akcji, Paniom robiły się cooraz większe oczy, coraz intensywniej przytakiwały:) Rewelacyjny pomysł z pokazaniem niemalże namacalnym jak wygląda i jak pracuje źle a jak dobrze dobrany stanik, zresztą taką figurą jak ma Agafka można świecić nie w jednej kawiarni.
          Mama z córką też zrobiły na mnie wrażenie. Siostra przyprowadziła dwie lubelskie świeżynki, jedna nad wyraz szczęśliwa wyszła z kawiarni z nowym nabytkiem. Niestety potwierdziło się że comexim kompletnie nie radzi sobie z większymi miseczkami, myślę że jest to jednak polska firma, w której można pokładać spore nadzieje.
          --
          61/85
          • agafka88 Re: 1 kwietnia 03.04.09, 17:51
            > e namacalnym jak wygląda i jak pracuje źle a jak dobrze dobrany stanik, zresztą
            > taką figurą jak ma Agafka można świecić nie w jednej kawiarni.

Agafka się zarumieniła ;))
        • wolffie Re: 1 kwietnia 03.04.09, 19:22
          Dzięki za wyczerpujący opis i fajnie że chętnych coraz więcej.

[ot]
          A chętne na zakwas proszę o maila. Bo jak na razie to planuję tylko dla Agafki
          przynieść. I od razu ostrzegam, że będzie trzeba pomyślnie przejść test z opieki
          nad zakwasem. Nie oddam biedaków na śmierć głodową ;))
      • mala-misia Re: 1 kwietnia 03.04.09, 15:45
        co do chlebka to i ja chętnie bym spróbowała ;) ale większa ochotkę mam na Twój ręcznie robiony zakwas ;) (zlot warszawski się chwalił że robisz :P)
        • kasienka.b Re: kasienko.b 23.04.09, 15:22
          niestety ciągle czekam :( nie mam pojęcia czemu tak długo, mam nadzieję, że do
          następnego spotkania w Babim Lecie będzie juz przynajmniej Freya :) dam znać na
          pewno jak tylko coś przyjdzie :)
                • agafka88 Re: pytanie dot. spotkania 15 kwietnia 29.04.09, 19:32
                  paula.anna napisała:

> jakie staniki były do przymierzenia?
                  > bo moja mama była, zna już rozmiar (34GG), ale nie pamięta, jakich firm i jakie
                  > modele...
                  > a chciałaby na początek kupić coś z tego, co przymierzała

Jeżeli była na ostatnim dopasowaniu, to było Curvy Kate (portia i princess) oraz
                  Comexim (modeli nie pamiętam). Jeżeli była kilka tygodni temu, to był tylko
                  Comexim. Tak czy siak, na następnym dopasowaniu będzie i to i to ;)
                  --
                  LUBLINIANKI zapraszamy na cykliczne dopasowaniestaników

72/99=65H/65K
                        • monjan to juz jutro!!! 05.05.09, 10:22
                          kasienko czy doszło coś nowego?
                          ja juz wysłałam kilka świeżynek na obmierznie
                          ps. moja mama zakochana w curvy kate:)
                          --
                          Witaj moje Słonko
                          Stefanek
                          73/93 jeszcze przed migracją->szukam 65FF/G?
                            • monjan Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 12:53
                              nie:) juz sie przyzwyczila:)i jest zadowolona
                              i jeszcze kolezankom pokazuje jaki ma ładny biustonosz
                              no i te kolezanki mamy mają przyjsc jutro:))
                              a mama czeka na otwrcie sklepu coby cos nowego dokupic
                              --
                              Witaj moje Słonko
                              Stefanek
                              73/93 jeszcze przed migracją->szukam 65FF/G?
                              • dejanira.ja Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 16:13
                                monjan napisała:

> a mama czeka na otwrcie sklepu coby cos nowego dokupic

ja też czekam ;] chyba :D
                                Czy, jako niezorientowane w świecie dziecko, mogłabym się dowiedzieć dokładnie co, jak i gdzie? Bo chętnie coś wreszcie kupie we właściwym rozmiarze...tak szukam i szukam i nic :/ Internet odpada. Ja muszę pomacać ;] a przede wszystkim dokładnie wymierzyć, bo to ten pierwszy ma być :P
                                --
                                "Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję."
                                • agafka88 Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 17:33
                                  dejanira.ja napisała:

> co, jak i gdzie? Bo chętnie coś wreszcie kupie we właściwym rozmiarze...tak szu
                                  > kam i szukam i nic :/ Internet odpada. Ja muszę pomacać ;] a przede wszystkim d
                                  > okładnie wymierzyć, bo to ten pierwszy ma być :P

Sklep będzie w ciągu miesiąca, ale dejanira.ja zapraszamy jutro na dopasowanie!
                                  o 18 w Babim Lecie, będziesz mogła pomierzyć staniki
                                  • dejanira.ja Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 18:19
                                    jutro o 18 to ja będę przymierzać się do notatek :/ i tak mi chyba zleci cały maj i czerwiec...a we wrześniu powtórka z rozrywki xD
                                    a w którym miejscu ten sklep?
                                    --
                                    "Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję."
                          • kasienka.b Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 15:27
                            cieszę się, że mamie się Ck podoba :)
                            Jutro na 99% będę miała Panache i Maskaradki, ale wszystkiego raczej nie dam
                            rady przynieść, więc reszta w sklepie albo na "prywatnych" spotkaniach ;)
                            • white_cherry Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 16:49
                              kasienka.b napisała:

> cieszę się, że mamie się Ck podoba :)
                              > Jutro na 99% będę miała Panache i Maskaradki, ale wszystkiego raczej nie dam
                              > rady przynieść, więc reszta w sklepie albo na "prywatnych" spotkaniach ;)

Kasiu, a gdzie ten sklep? Myślałam, że dopiero będziesz otwierała. Jak sama nie
                              dasz rady, to ja pomogę przynieść;) to będzie mój pierwszy raz na spotkaniu, ale
                              migracja już od 3 tygodni postępuje:D Tak strasznie się cieszę.
                              • agafka88 Re: to juz jutro!!! 05.05.09, 17:35
                                >hite_cherry napisała:

> Kasiu, a gdzie ten sklep? Myślałam, że dopiero będziesz otwierała.

Kasia jest w trakcie otwierania sklepu, na pewno na forum ogłosi ten moment w
                                osobnym wątku :) Ale zapraszamy serdecznie na jutrzejsze dopasowanie
                          • paula.anna Re: pytanie dot. spotkania 15 kwietnia 05.05.09, 14:02
                            agafka88 napisała:
                            > to może my musimy Ciebie zobaczyć? ;)

może?
                            na razie noszę doradzony na LB rozmiar 32FF(zresztą na początku mojej przygody z
                            forum miałaś chyba ten sam rozmiar)
                            ale chyba jest ZA DUŻY... czyżby moje piersi tak szybko reagowały na chudnięcie?
      • agafka88 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 05.05.09, 23:31
        fizula napisała:

> Cześć dziewczyny!
        > Byłam na ostatnim spotkaniu i uważam, że było bardzo miło.

Cieszę się, że atmosfera Ci odpowiadała. Uważam, że to strasznie fajnie, że tyle kobiet o diametralnie różnym wyglądzie jest razem w jednej przymierzalni i nikt na nikogo krzywo nie patrzy tylko panuje taka przyjazna atmosfera :)

Niestety
        > nie zdążyłam na teorię i jutrzejszy termin mi nie pasuje. A więc
        > ewentualnie zapisuję się na kolejne spotknie czerwcowe, zabieram ze
        > sobą szwagierkę.

A udało Ci się coś dobrać na ostatnim spotkaniu? Jak ja żałuję, że nie kojarzę Was po nickach! Spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca o 18stej, zapraszamy serdecznie! :)
        • naughty-angel Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 07.05.09, 13:29
          A czy długo jeszcze będzie ta pierwsza i trzecia środa? Bo ja
          niestety kwiecień musiałam odpuścić, a w tym miesiącu chyba będę
          miała problem ze znalezieniem opieki dla swojego malucha;(
          A tak strasznie chciałabym jeszcze przed wakacjami zacząć wreszcie
          nosić odpowiednią bieliznę...pozdrawiam
          • agafka88 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 07.05.09, 13:34
            naughty-angel napisała:

> A czy długo jeszcze będzie ta pierwsza i trzecia środa? Bo ja
            > niestety kwiecień musiałam odpuścić, a w tym miesiącu chyba będę
            > miała problem ze znalezieniem opieki dla swojego malucha;(
            > A tak strasznie chciałabym jeszcze przed wakacjami zacząć wreszcie
            > nosić odpowiednią bieliznę...pozdrawiam

Dopóki będzie duże zaintersowanie, to zostajemy przy 1 i 3 środzie. Kiedy
            zainteresowanie się zmniejszy, przejdziemy na spotkania raz w miesiącu. A nie
            możesz przyjść z maluchem? Kiedy nam zgłosisz wcześniej, potraktujemy Cię
            priorytetowo i obmierzymy jako pierwszą.
            • lost-in-time Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 13.05.09, 16:04
              Kasieńka, czy jesteś w stanie powiedzieć cokolwiek na temat tego, kiedy będziesz
              miała Freye? Qqqqrcze, ciepło się zrobiło, a ja nie mam co założyć pod jasne
              bluzki :( Jeszcze trochę i będę zmuszona zabawić się w rozmiarową loterię przez
              internet :( Wolałabym jednak, żeby mnie "ubrała" doświadczona stanikomaniaczka.

--
              79/106 -> 32HH/70M
    • rebellious0139 20 maja? 12.05.09, 18:31
      Rozumiem, że kolejne spotkanie 20 maja (tj. środa) o 18.00 tak? :)
      Chyba w końcu dam radę się zjawić, bo matura już za mną.
      Przyprowadzę mamę, i koleżankę, i mamę koleżanki i w ogóle.. wszystkich! :D
      --
      65/92-93
    • lidekpe Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 13.05.09, 15:10
      Cześć wszystkim. Zupełnym przypadkiem udało mi się trafić na to forum, przeczytałam całe od deski do deski i, ponieważ także jestem w "stanikowej" potrzebie, zamierzam stawić się na kolejne spotkanie w Babim Lecie 20/05. Będę musiała co prawda zrezygnować z lekcji hiszpańskiego na to konto, ale czytając relacje z poprzednich spotkań myślę, że warto :). Również należę do grona "świeżonek" z niedopasowanym stanikiem i ciągłym bólem głowy z tego powodu, więc jeśli tylko będziecie w stanie mi pomóc i coś podpowiedzieć w kwestii rozmiaru/modelu/firmy, będę 100-krotnie wdzięczna! :))) Pozdrawiam bardzo serdecznie!
        • sun-83 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 14.05.09, 14:56
          Witam,
          uczestniczyłam w jednym z takich spotkań i bardzo się cieszę, że się tam znalazłam. Informacje jakich sie dowiedziałam nie szokowały mnie ponieważ wcześniej zainteresowałam się tematem i poczytałam na ten temat na różnych portalach. Niestety od spotkania oczekiwałam zdecydowanie więcej. Przede wszystkim mam apel do Pań prowadzących spotkanie aby bardziej zadbały o swój wygląd, niestety jeśli o sprawach biustu opowiada osoba która nie prezentuje się najlepiej to dość ciężko jest takiej osobie zaufać w kwestii własnej pielęgnacji. Druga sprawa to muszę z przykrością stwierdzić, że wybór biustonoszy był niewielki, i wyglądem te wzory nie grzeszyły, ale to już producenci się mało starają. A propo producentów, byłam na stronie Comeximu i z przykrością muszę stwierdzić, że za biustonosz zakupiony u Pań słono przepłaciłam, ponad dwukrotnie więcej zapłaciłam za biustonosz niż cena prducenta. Rozumiem ze Panie również muszą zarobić, obmierzanie też jest coś warte, ale kwota 2,5 razy większa to lekka przesada.
          Pozdrawiam i mimo wszystko zachęcam do uczestnictwa w tych spotkaniach.
          • wolffie Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 14.05.09, 15:49
            sun-83 napisała:
            > Rozumiem ze Panie również muszą zarobić, obmierzani
            > e też jest coś warte, ale kwota 2,5 razy większa to lekka przesada.

Chyba spojrzała Pani na cenę stringów lub fig na stronie producenta.
            Ceny biustonoszy są w okolicach b szeroko pojętych 100 złotych.
            I za tyle sprzedaje je wariamiktoria.
            Zdecydowanie NIE są sprzedawane w BL za 250.
              • kasienka.b Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 15.05.09, 11:39
                no ale może napisz dokładnie o co chodzi? Co to znaczy, że osoba prowadząca
                spotkanie nie prezentowała się najlepiej? Nie miała makijażu? Odpowiedniego
                stroju? Jeśli już coś komuś zarzucasz to napisz do końca :) Druga kwestia -
                wybór biustonoszy - uważam, że jak na takie warunki był bardzo duży. Były 3
                walizki biustonoszy, większość w pełnej rozmiarówce, co równa się mniej więcej
                500 stanikom. Nie jest to sklep i niestety nie jesteśmy w stanie wziąć więcej :)
          • agafka88 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 14.05.09, 21:23
            sun-83 napisała:

> Nies
            > tety od spotkania oczekiwałam zdecydowanie więcej.

To znaczy czego?

Przede wszystkim mam apel do
            > Pań prowadzących spotkanie aby bardziej zadbały o swój wygląd,
            niestety jeśli
            > o sprawach biustu opowiada osoba która nie prezentuje się
            najlepiej to dość cię
            > żko jest takiej osobie zaufać w kwestii własnej pielęgnacji.

A konkretnie to co jest nie tak z wygladem?

Druga sprawa to mu
            > szę z przykrością stwierdzić, że wybór biustonoszy był niewielki,
            i wyglądem te
            > wzory nie grzeszyły, ale to już producenci się mało starają.

Na poczatku mialysmy tylko comexim, teraz jest comexcim, curvy kate
            i panache, kilkanascie modeli do wyboru. To za malo? Niestety my nie
            prowadzimy w BL sklepu, tylko spotkania uwiadamiajace i w takich
            warunkach zwyczajnie nie da sie fizycznie zmiescic 50 modeli, nawet
            gdybysmy je mialy.

> wzory nie grzeszyły, ale to już producenci się mało starają. A
            propo producent
            > ów, byłam na stronie Comeximu i z przykrością muszę stwierdzić, że
            za biustonos
            > z zakupiony u Pań słono przepłaciłam, ponad dwukrotnie więcej
            zapłaciłam za biu
            > stonosz niż cena prducenta.

wariamiktoria sprzedaje staniki za ok 90-110zl, nie widzialam u
            Comeximu za 36-43zl w regularnej sprzedazy. No chyba ze podasz
            linka.
          • limonka_01 Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 14.05.09, 22:04
            Droga Sun-83, cieszę się, że mimo tylu przykrości, które Cię spotkały w Babim Lecie, udało Ci się przymierzyć i kupić w Lublinie biustonosz w Twoim właściwym rozmiarze. Do niedawna Lublinianki skazane były na zakupy internetowe.

Spotkania prowadzą dziewczyny z forum i, o ile mi wiadomo, robią to społecznie. Trudno mi odnieść się do czyjegoś wyglądu, ponieważ to kwestia gustu. Dodam tylko, że jedna z brafitterek jest w pierwszym trymestrze ciąży i pomimo kiepskiego samopoczucia i przykrych dolegliwości związanych z ciążą, dopasowuje innym kobietom staniki.

W kwestii producentów zgodzę się z Tobą, że mało się starają. Jednak teraz starają się o wiele bardziej niż jeszcze kilka miesięcy temu i wszystko idzie ku lepszemu.

--
            Lublin - Warszawa, ważna sprawa
          • mirka.zdzirka Re: Cykliczne dopasowywanie: Babie Lato - Lublin 15.05.09, 12:40
            Na pewno biustonosze Comeximu nie są sprzedawane powyżej ich cen
            producenta. Wiem, bo sama takie biustonosze kupowałam od
            wariamiktorii na zlocie i cena była nawet niższa od ceny podanej na
            stronie Comeximu. Na stronie Comeximu cena większości staników
            wynosi 125 zł. I za tyle sprzedaje staniki m.in. Dopasowana.pl,
            sklep mógłby sprzedawać je drożej niż po cenie producenta, a jednak
            nie sprzedaje. Po jakiej cenie widziałaś na spotkaniu staniki
            Comeximu?

--
            Noszę balkonetki i czytam Balkonetkę.pl;)
            Ja już się o-BiuBiu-ałam, a Ty? ;)
    • wariamiktoria Moje ostatnie dopasowywanie w BL Lublin 18.05.09, 12:25
      Z przykrością informuję, że z powodu kłopotów zdrowotnych (ostatnio zakończonych
      szpitalem, właśnie wróciłam) nie mogę więcej prowadzić cyklicznych spotkań
      dopasowujących. Mam nadzieję, że Kasienka.b szybko otworzy sklep a wtedy
      zainteresowane osoby będą mogły u niej dopasować i kupić stanik. Na najbliższym
      środowym spotkaniu postaram się uczestniczyć jednak nie obiecuję pełnej
      kondycji, prędzej z fotela będę podpowiadać.
      Jeśli stan zdrowia mi się poprawi będę organizować spotkania uświadamiające (już
      w terenie) ale dopóki tak nie będzie zdrowie jest najważniejsze.