Dodaj do ulubionych

Kotka- nie ma apetytu, wymiotuje i ma biegunkę

22.10.15, 07:20
Moja kicia , lat 10 do tej pory była okazem zdrowia, tylko ma leciutką nadwagę , ale ma tak od wczesnego kociego dziekaństwa , pewnie przyczyna ,ze ktoś małe kociaki wyrzucił (kilkudniowe) i były wychowywane sztucznie, ogólnie ona bardzo mało je zawsze i tylko dwa razy dziennie(inne moje koty jedzą kilka razy na dzień). Je karmy bez zbożowe i przemrożone różne mięsa. Tydzień temu zwymiotowała i zrobiłam trzy brzydkie kupy, w gabinecie u weterynarza zrobiono jej komplet badań i wszystkie okej(morfologia, cukry, wątrobowe i nerkowe, jedynie minimalnie podwyższone krwinki białe) , podano jakieś przeciwzapalne , B12 i przeciw wymiotne i antybiotyk do domu , na 4 dni, diagnoza: lekkie zapalenie żołądka i jelit
Kot ozdrowiał , jadł itp, ale od wczoraj powtórka , tylko mocniej wszystko-bardziej wymiotowała , bardziej miała biegunkę , dziś kroplówki, znowu witaminy, antybiotyki, przeciwwymiotne i nowe badania (jutro wyniki min jakieś na trzustkę) Diagnozy brak , może mogłabym jakoś kici pomóc homeopatycznie? Jakie leki homeopatyczne można by podać?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.