Dodaj do ulubionych

Domowy Manicure Hybrydowy

31.07.13, 14:05
Witam was ;**. Ostatnio miałam robione po raz pierwszy hybrydy, moja mama i siostra robią sobie już od długiego czasu, ale to wszystko u kosmetyczki, ja też bym chciała ponownie na to iść, jednak mi nie pozwala ... Ale pomyślałam trochę nad tym i postanowiłam, że kupie sobie taki zestaw do domu . Mimo, że na to również nie dostałam pozwolenia (choć za swoje pieniądze chce sobie kupić) to chiałabym się was spytać czy to w ogóle dobry pomysł ? A więc wszystko zakupię z allegro, ale nie zestaw tylko osobno, bo chiałam mieć i dobrą lampę UV LCD (a nie wszystkie są LCD) i dobre lakiery. Postawiłam na firmę Cosmetics Zone

Tutaj lista : lampa, cleaner, lakier baza, lakier kolorowy, lakier top, remover, aceton, waciki bezpyłkowe, oliwka, + patyczki gratis ( pilniki i bloczek już mam w domu )

A tutaj są linki do tego co chce kupić : allegro.pl/lampa-cyfrowa-uv-l...415919575.html  allegro.pl/aceton-kosmetyczny...405553889.html  allegro.pl/zestaw-lakierow-hy...406444153.html  allegro.pl/lakier-hybrydowy-1...408906586.html  allegro.pl/waciki-bezpylowe-1...418468237.html  allegro.pl/oliwka-zapachowa-1...420968713.html  allegro.pl/remover-plyn-do-sk...422209253.html 

Razem wychodzi to 218,82 zł + dostawa 39,38zł.
_________________________ _______

A oto moje pytania :

* Jak namówić mamę na hybrydy ?
* Czy wy uważacie, że samodzielne robienie hybryd w domu to dobry pomysł ?
* Czy któraś z was ma taki zestaw w domu ?
* Czy firma Cosmetics Zone jest dobra ?
* Czy samodzielne wykonanie takiego manicure jest proste i równie skuteczne ?
* Czy to drogo ?
* Czy czegoś mi brakuje ?

Bardzo przepraszam, że się tak rozpisuję, ale jak już wydaję pieniądze, to wolę się upewnić, że nie na marne. ;D Bardzo proszę o pomoc, o odpowiedzi na pytania i własne opinie
Edytor zaawansowany
  • pomi-dorka 04.06.14, 11:23
    Ja jako kosmetyczka pracuję też na lakierach Cosmetics Zone i sobie chwalę - mają śliczne kolorki, są trwałe (około 3 tygodnie trzymają się na paznokciu, potem i tak odrost się robi i trzeba zdjąć kolor), no i ceny nie są wygórowane. Wiem, że na stronie internetowej mają promocję 5%, więc warto skorzystać, tym bardziej, że można u nich cały zestaw łącznie z lampą kupić. Także ja bym kupowała w ciemno ;)
  • microbot12 26.08.15, 15:06
    Ja też myślę nad tym, coby nie kupić sobie podobnego zestawu. Zastanawia mnie jedynie cena - czy za taką cenę jak podałaś kupisz naprawdę dobry zestaw, który jakościowo wykonaną pracą będzie przypominał ten manicure z saonu kosmetycznego?
  • szaryszalik 12.09.14, 00:19
    cosmetics zone jest ok, ja mam od nich lampę i teraz kolekcjonuję lakiery :) u mnie się trzymają ponad 2 tyg. i potem sama ściągam, bo jest odrost - jakość jest naprawdę ok no i cena też ok, patrząc na inne firmy na rynku.
  • pomponikowa 22.08.15, 16:59
    A nie szkoda paznokci? Ja używam lakierów z serii miracle gel o wykończeniu hybrydowym i jedyne co musiałam kupić to lakiery i top coat. Zdecydowanie zdrowsze dla paznokci, tańsze ale równie efektowne :)
  • olaszek0 24.08.15, 19:28
    Top coat z serii miracle gel to najlepszy utwardzacz jaki miałam do tej pory! Nie dość, że nadaje pięknego połysku to jeszcze super szybko wysycha i przedłuża trwałość lakieru.
  • monikbel 15.10.15, 17:50
    Moim zdaniek jesli się ktoś nie zna może jedynie krzywdę sobie zrobić i zniszczyc paznokcie. Lampe trzeba dobrą kupić, nie ma co oszczędzać a co do lakierów to Mistero Milano polecam, ale to marka dla profesjonalistek
  • nejtaan 28.12.15, 21:22
    W domu nie mam czasu, dlatego wolę wizytę u kosmetyczki - wiem, że lakiery z OPI, które ona stosuje są polecane, a przede wszystkim długo utrzymują się na płytce paznokcia, teraz pomalowane mam kolorkiem love is in my card miałam już je na święta i będą na sylwestra.
  • anie-lkaa 01.01.16, 22:19
    ja mam domowy zestaw do manicure hybrrydowego z neonail i nie wyobrażam sobie już wizyt u kosmetyczki :) robie manicure kiedy chce i jak chce, to ogromna wygoda :) a paznokcie zawsze zadbane,lakier trwały,nic więcej mi nie trzeba:P
  • wiolkawiola 02.01.16, 14:59
    Na Twoim miejscu najpierw jednak skorzystałabym z manicure hybrydowego w dobrym salonie. Różne paznokcie różnie reagują na ten manicure i warto sprawdzić, czy to jest dla Ciebie. Polecam salon Tres Jolie na Żoliborzu. Na miejscu ocenią jaki manicure będzie najlepszy, ja właśnie tam robię hybrydowy. :-)
  • inn-ovo 20.01.16, 10:23
    Kurs ,,Paznokcie metodą hybrydową?
    Zapraszamy do udziału w kursie zdobienia paznokci metodą hybrydową.

Termin: rozpoczęcie zajęć Styczeń 2016r.
    Ilość godzin szkoleniowych: 8
    Miejsce realizacji: Radom, ul. Czachowskiego 34
    Cena za osobę: 170 zł

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 667634526
  • deltaedukacja 01.02.16, 14:37
    Szkoła Delta Edukacja ogłasza nabór na Kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH!
    U nas w szkole nie płacisz za NIC,
    Na zajęciach praktycznych nauczysz się zabiegów, które możesz wykonywać samodzielnie w domu!
    Za kosmetyki na zajęciach nie płacisz NIC!
    Po zakończonej nauce dostajesz tytuł TECHNIKA!
    Zapraszamy na Szewską 17/1 w Krakowie lub tel 798 149 906!
  • izazalew 16.10.16, 10:08
    Pewnie ze to fajny i dobry pomysł, musisz na początku trochę zainwestować i sie pouczyć, ale ogólnie spoko. Ja kupuję lakiery z MakeAr sa bardzo trwałe i je polecam.
  • rudaaa999 16.10.16, 22:24
    trzeba zainwestować ale to fakt zwraca się raz dwa.
  • aaapsik78 17.10.16, 21:56
    A ile masz lat? Właściwie to nie wiem od jakiego wieku można robić hybrydy, bo ja już troche starszej daty jestem i nie mam takich dylematów :P Co do samego zestawu- ja wolałam kupić zestaw ze wszystkim, ale moze kompletowanie na własną rękę ma dla ciebie sens- to juz indywidualna sprawa. Cosmetics Zone nie znam, bo swoją kolekcję lakierów mam z EM nail i o nich mogę się wypowiadać ( swoją drogą, jesli zastanawialabys sie nad ich kupnem to z całego serca polecam). W kwestii robienia samodzielnie hybryd- na poczatku moze byc ci troche ciezko, ale wszystko jest kwestią wprawy. Za kazdym razem bedzie ci to wychodzic lepiej. Fajnie jest pocwiczyc na kolezankach za darmo lub za parę złotych ( zalezy jak bedziesz stala z umiejetnosciami). Powodzenia!
  • rudaaa999 17.10.16, 22:53
    dokładnie robię koleżankom paznokcie i na nich dużo się uczę :) Ostatnio kupiłam kolejne kolorki z maker.
  • dorota.nowakowska82 18.10.16, 09:44
    Robienie hybryd w domu jest na pewno tańsze. Oczywiście na początku musisz zainwestować w sprzęt, ale taki kompletny zestaw www.neonail.pl/bestsellery/5028-zestaw-starter-set-neonail-z-lampa-9-w.html za ok 200 zł można kupić. ja robię paznokcie w domu, czasem nawet koleżankom zrobię i jeszcze na tym zarobię kilka groszy. Może właśnei tak mamę przekonaj - że oprócz tego, że będziesz miała paznokcie ładne, to będziesz zarabiała na swoje drobne wydatki? :)
  • mamciadancia86 13.11.16, 14:46
    Zgadzam się !! Jestem z nich bardzo zadowolona ! Od jakiegoś czasu obserwuję ich na fb i mają fajną galerię z paznokciami. Można sobie wejść i zobaczyć :) ja już wybrałam kilka propozycji na Sylwestra :)
  • namyslowska123 14.11.16, 20:12
    faktycznie musze kupić jakieś nowe lakiery na sylwestra:) a mają jakieś metaliki lub jakieś pyłki?
  • klaudia_m88 07.12.16, 10:50
    A ile masz lat? Jeśli mama ci nie pozwala to może po prostu uważa, że na hybrydy jeszcze przyjdzie czas? Ja robię manicure sama w domu i sobie chwalę, wbrew pozorom nie trzeba mieć wielkich umiejętności - jeśli potrafisz ładnie pomalować paznokcie zwykłym lakierem, nie zalewając skórek, to z hybrydą tym bardziej sobie poradzisz, bo jest bardziej "plastyczna" i nie zasycha na paznokciu zanim nie włożysz go do lampy, więc możesz więcej czasu poświęcić na jeden paznokieć i poprawiać do woli. Tutaj znalazłam artykuł o samodzielnym wykonaniu hybryd w domu, może się komuś przyda :) www.favore.pl/baza-wiedzy/manicure-hybrydowy-w-domu-sposob-na-piekne-paznokcie,5694,0.html
  • techio 13.12.16, 18:03
    Ja używam lakierów Semilaca, jestem z nich bardzo zadowolona. Teraz zamówiłam sobie pyłek Semiflash, dzięki którym zrobię sobie na święta i sylwestra efekt metaliczny :) Jakiś czas temu wpadło mi to w oko :)
  • mamciadancia86 16.12.16, 13:35
    Ja na początku robiłam paznokcie tylko sobie i koleżankom. Chodziłam na jakieś kursy a teraz jestem kosmetyczką! Pracuję w małym salonie u siebie w mieście i pracujemy na lakierach makear. Bardzo fajnie się nimi maluje bo mają dobrze wyprofilowany pędzelek. Polecam ich profil na facebook'u bo mają bardzo fajne propozycje świąteczne i sylwestrowe !
  • girlnextdoor19 16.08.19, 16:59
    Moim zdaniem lepiej kupić cały zestaw - wtedy wiesz, że masz wszystko co potrzeba :) Na start polecam zestaw startowy od hi hybrid - nie kosztuje dużo, a jest bardzo dobry jakościowo. Zajrzyj na ich stronkę, mają też bardzo fajne kolorki lakierów <3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka