Dodaj do ulubionych

ciężko schodzący lakier hybrydowy

13.08.16, 18:30
Co robię źle? Za pierwszym razem bez problemu zdjęłam hybrydę sama w domu zgodnie z przepisem kosmetyczki :-) Drugą zrobiłam sobie sama lakierem semilaq i też poszło bez problemu. Trzecią i czwartą wykonałam wstyd przyznać jakimś tanim lakierem po 10 zł za butelczynę i niestety musiałam zdrapywać lakier, bo za Chiny nie chciał się porządnie zmiękczyć w folii nawet po pół godzinnym trzymaniu. Teraz paznokcie wyglądają fatalnie i muszę poczekać by się zregenerowały. Teraz myślę, czy to tylko wina tego lakieru?
Czy może nie powinnam matowić płytki wcześniej (zwłaszcza, że kolor zmieniam co tydzień bo mi się nudził i na moich malutkich paznokciach dłuższy odrost wygląda źle) może nie używać cleanera i zobaczyć efekt? Jakieś porady od doświadczonych?
Edytor zaawansowany
  • justynanails 18.03.17, 21:43
    Witam wszystkich nazywam się Justyna mam 25 lat i uczę sie robić paznokcie od roku, chciałabym się zapytać co sadzicie o nich :)
    czy jest wogóle sens robic dalej :D z góry dzieki!
    www.instagram.com/nails_by_just
  • lucyy3 31.07.17, 19:52
    to ja bym poszła w tym celu do kosmetyczki, tak będzie najbezpieczniej.
  • rosalii929 24.01.18, 10:50
    Przede wszystkim to lakier hybrydowy powinno ściągać się frezarką a nie acetonem. Jeśli chcesz mieć poniszczone i osłabione strasznie paznokcie to nie polecam iść do salonu, żeby kosmetyczka zdjęła Ci frezarką :)
  • malwinabojarska 07.05.18, 21:59
    Mysle, ze to wina lakieru. Ja wlasnie uzywam te z semilaca i nigdy nie mialam zadnych problemow z nimi. Fajnie sie trzymaja :) A teraz nawet zamowilam ten efekt holo i powiem wam, swietnie to wyglada.
  • bunny_wise 08.06.18, 08:39
    Z jednej strony to może być ina lakieru, ale z drugiej strony warto jednak zdejmować lakiery frezarką... Przy topowych markach typu Neonail problemów ze zdejmowaniem nigdy nie ma raczej, niezależnie od metody, wiec polecałabym też korzystać z lakierów sprawdzonych firm :)
  • dzastab 25.09.18, 11:47
    No bez cleanera raczej nie beda ci sie trzymac hybrydy. matowienie tez zwieksza przyczepność kremów.. więc wydaje mi się, że lepiej żebyś więcej takiego badziewia nie używała i tyle ;) a teraz to odżywku albo jakiś zabieg regenerujący u kosmetyczki
  • niunia040419832 25.10.18, 12:57
    Nowosc na rynku rozwijajaca sie firma z akcesoriami do paznokci od ozdob po frezarki lampy i inne profesionalne akcesoria lakiery hybrydowe od 6 zl dla zarejestrowanych.
    Mozna sie zarejestrowac jako klient i kupowac w cenach niskich lub zarejestrowac sie jako konsultantka i zrabiac na tym bez zadnych zobowiazan i kupowania starterow. Teraz jest duzo dziewczyn ktore robia paznokcie i jest popyt na to.
    link jako klient
    meggy.pl/zarejestruj/i-b478e1b04a
    link jako konsultant
    meggy.pl/zarejestruj/a-b478e1b04a
  • girlnextdoor19 19.07.19, 21:01
    Ja też myślę, że to może być wina złych materiałów. Myślę też, że zmiana hybryd co tydzień ma na to wpływ.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka