Dodaj do ulubionych

Manicure hybrydowy czy japoński?

04.02.17, 12:17
Cześć, zastanawiam się nad zadbaniem o łapki, a zdania są podzielone. W salonie obok mnie robią manicure hybrydowy za 55 zł, a japoński za 35 (zresztą, same sprawdźcie cennik na www.dermline.pl, jest jeszcze klasyczny za 30). Pytanie, co wybrać? Mam za dużo sprzecznych informacji :D
Edytor zaawansowany
  • a_ga_90 07.07.17, 11:50
    Hybrydowy manicure wiąże się z utwardzaniem w lampie no i jest kolorowy. Manicure japoński jest zabiegiem regenerująco-wzmacniającym kruche i łamliwe paznokcie. Na manicure japoński nie nakłada się żadnych kolorowych lakierów, bo paznokcie po zabiegu wchłaniają substancje odżywcze i każdy lakier będzie odpryskiwał:)
  • kociaczek456 13.07.17, 13:36
    Mnie bardziej podoba się manicure japoński, jest taki czysty, delikatny.
  • lucyy3 31.07.17, 19:53
    japoński manicure to jest bardziej na odżywienie, aniżeli dla ładnego wyglądu.
  • weronika.slowik 09.08.17, 10:42
    Faktycznie te dwa rodzaje manicure różnią się bardzo od siebie i wybór zależy od tego, co chcesz osiągnąć :) Ja sama zazwyczaj wybieram hybrydy, bo dla mnie to uzupełnienie stylizacji kolorem, ewentualnie wzorem. No i to też daje większe pole do własnej kreatywności, ostatnio kombinuję z kolorkami aquarelle neonail, więc dla mnie to połączenie względów estetycznych z zabawą i jakąś taką odskocznią :)
  • beatdur 25.10.17, 21:36
    U mnie hybrydowy od dłużeszgo czasu, ale pomiędzy czasem idę na japoński żeby wzmocnić płytkę
  • rosalii929 24.01.18, 10:47
    To zależy na czym Ci bardziej zależy. Jeżeli chcesz mieć ładne paznokcie w jakimś kolorze to lepiej manicure hybrydowy. A jeśli chciałabyś, żeby Twoje paznokcie były odżywione to japoński. Mi bardziej podoba się japoński, ale od czasu do czasu robię sobie hybrydowe :)
  • marta.963 26.01.18, 15:08
    ja stawiam na hybrydy, przynajmniej mam spokój z malowaniem paznokci na 2-3 tygodnie :)
  • bognaa76 20.04.18, 14:34
    To skrajnie różne metody w zasadzie. Hybryda to hybryda - ma wywołać efekt "wow" :D i w zasadzie nie zamieniłabym moich lakierów z Neonail na żaden manicure japoński. No chyba, że moje pazurki byłyby w agonalnym zdanie. Na szczęście mają się świetnie.
  • natalie45 23.04.18, 10:45
    Jeśli paznokcie są w dobrej kondycji, to nie ma się nad czym zastanawiać - tylko hybrydy! I w moim przypadku tylko Neonail, jakoś najlepiej mi się pracuje na ich produktach :)
  • bunny_wise 25.04.18, 09:34
    Jak stan płytki na to pozwala, a chcemy zabłysnąć - wiadomo, że hybrydy. Najlepiej jednej z wiodących firm - chociażby Neonail, uwielbiam nasycenie ich kolorów, są świetnie napigmentowane i dobrze kryją.
  • malwinabojarska 07.05.18, 21:54
    Ja tam jestem zadowolona z mojego hybrydowego :) Odkad mam hybrydy semilaca to mega dlugo mi sie trzyma manicure :)
  • eotar 02.08.18, 10:17
    zależy co chcesz zrobić, czy chcesz ozdobić paznokcie czy postawić na ich pielęgnację, odżywienie. Jeżeli to drugie to japoński
  • seba.orlik 17.01.19, 09:51
    Japoński manicure dla mężczyzn okej, czy nie za bardzo?
  • didiana636 23.01.19, 19:11
    Zdecydowanie polecam manicure hybrydowy, jednak alternatywą jest manicure tytanowy, bez lampy dla mnie bomba, sprawdź sobie www.mk-cosmetics.pl
  • amelia1987 10.03.19, 14:03
    Ja polecam manicure tytanowy. Jestem kosmetyczką i pracuje na produktach marki LART. Moje klientki są zadowolone, bo mają trwały manicure a przy tym wzmacniają i odżywiają swoją płytkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.