Dodaj do ulubionych

duzy sklep internetowy z akcesoriami do paznokci

26.01.09, 15:36
macie moze stronke z duzym sklepem ,hurtownia z akcesorjami do
paznokci.zeby byly preparaty,lampy ,parafiniarki,frazjerki
itd.dzieki z gory za odp.
Edytor zaawansowany
  • dariaaa1 26.01.09, 17:20
    ja mogę zaprosic tu : shop.all4nails.pl
  • eda.wilczus 12.02.09, 21:28
    eurofashion - tylko czasem ceny powalają ;)
  • studioeuphoria 31.03.09, 19:03
    Witam, zapraszam na stronę www.studio-euphoria.pl

Pozdrawiam
  • studioeuphoria 31.03.09, 19:16
    studioeuphoria napisała:

> Witam, zapraszam na stronę www.studio-euphoria.pl
    >
    >
    >
    > Pozdrawiam

coś link nie zadziałał więc wklejak ponownie :)

www.studio-euphoria.pl

pozdrawiam
  • lollyjolly 03.11.09, 21:41
  • stokrotka_pospolita 03.12.09, 16:56
    bellis.pl
    Serdecznie zapraszam do hurtowni kosmetycznej www.bellis.pl, mamy bardzo
    szeroką i bogatą ofertę (kompleksowe zaopatrzenie salonów), a od 6 do 24 grudnia
    dajemy rabat 10% na absolutnie wszystko - rabat nie dotyczy serwisu Allegro,
    gdzie sprzedajemy jako www_bellis_pl
  • kaya252 09.02.10, 21:32
    www.eurofashion.pl tu kupisz mega profesjonalny sprzet od A-Z.jedynie lampy UV i
    frezarki (nie frazjerki) radze zakupic gdzie indziej bo tam ceny szok...jesli
    chodzi o polimery,żel,tipsy,pilniki - NIC z Allegro.nie ma wiekszego
    chłamu.jestem bardzo anty.pracuje w zawodzie 6 lat i troche mialam do czynienia,
    dlatego pozwalam sobie wypowiedziec sie.pozdrowionka
    --
    http://www.garnek.pl/kaya28"target="_blank">Gizmaki Futrzaki!</a>
  • 2agnieszka_k 18.10.10, 16:35
    Zapraszamy do sklepu internetowego www.new-nails.com/sklep lub do sklepu firmowego ul. Grzybowska 2/1 od pon.-pt. 9:00-17:00

--
    Kursy i szkolenia kosmetyczne stylizacji paznokci NEW NAILS,
    ul. Grzybowska 2/1, 00-131 Warsawa tel. 22 7112507,
    www.new-nails.com
    kursy stylizacji paznokci, kursy depilacji woskiem, kursy przedłużania rzęs
  • kwiatufek 12.02.11, 21:55
    ja kupuje tu:
    www.dobrarada.com.pl/
    btw. po raz kolejny zlamalam "niezniszczalne" cążki... mozecie polecic jakiej furmy kupic?? wydam juz chocby 150zl i niech wreszcie wytrwaja chocby rok!

--
    carpe diem
  • groszekalle 29.03.11, 21:48
    www.allepaznokcie-groszek.pl
  • aneta_pazurki1 01.06.11, 12:36
    polecam sklep internetowy www.konad.pl
    jest tam wszystko co potrzebne do stylizacji paznokci, a dodatkowo maja zestawy do metody stempelkowej ktora kocham-:)))
    www.konadnail.pl/metoda-konad
  • aneta_pazurki1 22.06.11, 12:38
    a teraz maja super promocje na zmywacze, bede chciala cos zamowic bo ceny sa ciekawe
  • jarzebinka007 23.02.16, 13:35
    To ja polecam sevonia.pl/Swarovski/59/kategoria_wielopoziomowa.aspx kupuję u nich ozdoby i kosmetyki do pielęgnacji paznokci

--
    www.sevonia.pl/
  • overlords 08.11.17, 20:19
    Jestem kosmetyczką i dość często kupuję u przedstawicieli handlowych. Chociaż ostatnio zrobiła się duża konkurencja i ceny w internecie są dużo niższe. Dlatego pilniki, żele, cążki i inne rzeczy kupuję przez internet.
    Szczególnie upodobałam sobie sklep z akcesoriami kosmetycznymi www.apekt.pl
    Może szata graficzna nie powala ale produkty mają sprawdzone
  • overlords 08.11.17, 20:21
    link się nie załączył, więc wklejam raz jeszcze:
    sklep internetowy z akcesoriami kosmetycznymi www.apekt.pl
  • overlords 08.11.17, 20:29
    overlords napisał:

> link się nie załączył, więc wklejam raz jeszcze:
    > sklep internetowy z akcesoriami kosmetycznymi www.apekt.pl

apekt.pl/
  • adamigle 14.06.18, 12:20
    Z dużych sklepów to znam ocean-zdrowia.pl/ , często tam zamawiam akcesoria i urządzenia do mojego gabinetu kosmetologicznego. Ceny bardzo przystępne i duży wybór sprzętu :)
  • niunia040419832 25.10.18, 12:59
    Nowosc na rynku rozwijajaca sie firma z akcesoriami do paznokci od ozdob po frezarki lampy i inne profesionalne akcesoria lakiery hybrydowe od 6 zl dla zarejestrowanych.
    Mozna sie zarejestrowac jako klient i kupowac w cenach niskich lub zarejestrowac sie jako konsultantka i zrabiac na tym bez zadnych zobowiazan i kupowania starterow. Teraz jest duzo dziewczyn ktore robia paznokcie i jest popyt na to.
    link jako klient
    meggy.pl/zarejestruj/i-b478e1b04a
    link jako konsultant
    meggy.pl/zarejestruj/a-b478e1b04a
  • didiana636 23.01.19, 19:14
    Zapraszam - www.mk-cosmetis.pl. Szeroki wybór.
  • niunia040419832 18.03.19, 09:37
    Jeżeli robisz paznokcie w domowym zaciszu sobie lub swoim klientkom to polecam stronę gdzie zarabiam i mam dla siebie za darmo lakiery i wszystkie akcesoria do paznokci mozna na tym zarabiac i jednoczesnie miec dla siebie lakiery są świetnej jakości zawsze klientki do mnie wracają i nabywam cały czas nowe klientki jeżeli jesteś zainteresowana zarabianiem na tym co lubisz to mozesz zarejestrować się jako konsultantka i niec z rekrutacji za darmo dla siebie co ci potrzebne lub zarejestrować się jako klientka i kupować z rabatami lakiery hybrydowe 8,90
    link jako konsultantka
    b478e1b04a.claresa.pl/register/initial.html
    link jako klientka
    b478e1b04a.claresa.pl/shop.html
  • juliamazurska555 19.04.19, 11:28
    Bardzo często kupuje na www.dobrarada.com.pl. Mają tak duży wybór lakierów i akcesoriów do paznokci że każda z Pań znajdzie coś czego potrzebuje. Maja tysiące produktów. Są tez ciekawe promocje i rabaty, także cenowo każdy będzie zadowolony bo patrząc na niektóre produkty z innych stron to różnica cenowa jest mega widoczna. Polecam to centrum kosmetyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.