IP: 109.243.200.* 14.09.10, 15:37
czy ktos może wie czy sa teraz staże w Urzedzie Pracy ?>
Edytor zaawansowany
  • Gość: ;] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.10, 15:41
    podobno na wiosnę mają dopiero ruszyć, tak słyszałam, ale najlepiej zadzwonic do UP i zapytać osobiście
  • Gość: moim zdaniem IP: *.swiecie.vectranet.pl 14.09.10, 15:41
    idz... zapytaj sie, zostaw cv... i poczekaj ...
  • Gość: wiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.10, 08:27
    Wiem,że tegoroczne zakończone,trwają tylko do 30.11.2010r. Kolejna rekrutacja na wiosne przyszłego roku,dla absolwentów fajna sprawa..i 890zł za miesiac to wiecej niz zasiłek..a i doswiadczenie jakies sie zdobedzie itd zadzwoń do PUP-u
  • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.10, 10:07
    Jeżeli nie byłeś/aś już wcześniej na stażu to warto zapytać w UP, chociaż z tego co wim to większość staży kończy się w listopadzie. Jak miałeś/aś już kiedyś staż to pewnie powiedzą Ci tak jak mi powiedzieli, że teraz mam czas na szukanie pracy i nie mogą mi już przydzielić stażu(a staż miałam rok temu i pracy też niestety nie mam). Tak w ogóle to uważam, że wszystkie instytucje, firmy itp. powinny mieć rok lub dwa lata przerwy w przyjmowaniu stażystów to może zatrudnialiby swoich stażystów, a tak skoro wiedzą, że za kolejne 6 miesięcy lub rok będą mieli darmową siłę roboczą(nowych stażystów) to nie opłaca im się zatrudniać.
    Staż to dobra rzecz dla młodych ludzi po szkole, ale powinno to być raczej na trochę innych zasadach (lepszych dla stażysty), bo na dłuższą mete nie jest się w stanie dostać pracy bez znajomości po takim stażu....
  • Gość: x IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 21.09.10, 00:38
  • Gość: 12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 10:59
    .......................

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka