energetyczne centrum Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy spotkal sie ktos z oferowana przez ta firme usluga tz.chodza po domach i oferuja obnizenie pradu,trzeba z nimi podpisac umowe i prad jest o 20 gr tanszy niz z eneii.Jakie są wasze opinie.?
    • coś słyszałem o tym chodzeniu po domach i oferowaniu tańszego prądu. nie interesuje mnie to. ale słyszałem, że po podpisaniu umowy, faktycznie płaci się mniej za prąd, ale dodatkowo płaci się kase eneii za [że tak powiem] "kabel". to coś jest w stylu jak kiedyś zmieniając operatora internetu z tpsa na netie płaciło się [a może nadal sie płaci, nie wiem] netii za neta a dodatkowo płaciło się tpsa za łącze typu fizyczny kabel ;)
      ogólnie to coś tam wiem, coś tam słyszałem, więc w sumie proszę czytać to jako "że nic nie wiem" xD
    • Zona podpisała umowę bez mojej wiedzy licząc że zaoszczędzimy. Jak sie okazało opłaty za energię polegają na prognozowym naliczaniu więc dostajesz bloczki rachunków do placenia na pół roku z góry na koniec roku nastepuje rozliczenie. W tym czasie odwiedziaja Cie Pan z Eneii oraz Pan z Centrum stajesz sie glupszy bo w koncu nie wiesz po co przychodzi ich dwóch do licznika. Płacisz jednemu i drugiemu robi sie chaos bo tak naprawdę nie jesteś w stanie sam sobie pocziczyc ile masz płacic i komu. Ni spodobalo mi się to wcale wiec postanowiłem napisac rezygnacje do centrum.Rezygnujac z ich usług musiałem zaplacic Enegii o dziwo sporo wiecej niz zwykle oczywiscie na nowo zawrzec z nimi umowę i zerwac umowe z Centrum po dokonaniu u nich opłat. Tak zrobilem mimo iz zaplaciłem za wszystko o wiele wiecej. Minąl ponad rok dzwoni jakaś Pani odbiera żona a ona do niej pierwsze slowa Dlaczego nie placi Pani za prąd? Zaznacze ze ton tej Pani był niesamowicie nieprzyjemny i krzykliwy wrecz. Poniewaz nie żona ale ja robię opłaty przez internet żona podala mi słuchawke. Pani wyskoczyla do mnie z pyskiem i pierwsze slowa "Kim Pan jest?" ja na to to Pani sie powinna przedstawic jak dzwoni do mnie na to ona ze z windykacji i ze mna nie bedzie rozmawiac po czym rzucila sluchawke. Myśle jakas pomylka ale minąl miesiac otrzymałem pismo z windykacji ze zalegam z opłatą za prad do Centrum. Pomyslalem przeciez ponad rok temu zarwalem z nimi umowe wiec w czym problem. Oplacilem wszystko jak policzylem wtedy ponad wymagane kwoty liczac ze Cenrtum mi zwroci nadwyżke bo tak powiedziano mi w Eneii. Probowalem dodzwonic sie do tej windykacji nikt nie odbierwal wiec zadzwoniłem na infolinie do Centrum. Jak sie okazalo w Centrum naliczono kur... nie wiem co na infolinii Pani dokonala korekt faktur i okazalo sie ze z niczym nie zalegam.Dostalem rozliczenie pisemna i jest ok. Po co wiec kur... bez mojej wiedzy sprawe skierowano od razu do windykacji tego nie wiem.Wystarczylo w miedzy czasie wyslac do mnie pismo że zalegam z jakąś oplata. Nie polecam tej firmy chyba ze ktoś chce miec bajzel z oplatami za energie to niech zaryzykuje.
      • Witam mam ogromna prosbe o przeslanie wzoru wypowiedzenia umowy poniewaz tak jak Pan znajduje sie teraz w ciezkiej sytuacji gdyz musze placic dwom firmom za dostawe energii a koszta sa kolosalne zwlaszcza ubezpieczenie w centrum energetycznym. Dzwonilam na infolinie o wyjasnienie faktur ale oczywiscie nikt mi nic nie wytlumaczyl juz nie mam sil dzwonic tam do nich bo caly czas powtarzaja to samo. Bylabym wdzieczna za przeslanie wzoru. dziekuje i pozdrawia
    • ja sie spotkałam z tą firmą, jakiś rok temu podpisałam z nimi gwarancje ceny i teraz płacimy o wiele niższe rachunki. Bałam sie tej zmiany ale gdy dostałam 1szy rachunek to naprawdę się uspokoiłam i jestem zadowolona
      • Przestrzegam wszystkich przed tą firmą .Wszystkie wpisy pozytywne dokonali pracownicy tej firmy .Jest to swego rodzaju akcja marketingowa .Najpierw pojawia się na forum w konkretnym mieście zajawka , że niby ktoś jest ciekawy jaka jest nasza wiedza w tej sprawie .Później trafiają się komentarze z reguły negatywne ale natychmiast są odpowiedzi ludzi niby bardzo zadowolonych (tylko niby z dużych miast) ( niby w jakim celu śledzą posty w innych miastach?) a później rusza ofensywa domokrążców i tak co najmniej kilkaset umów uda się wcisnąć ludziom , którzy są poddani sugestii tańszych opłat.Nikt nie jest w stanie przekonać mnie o tym , że jeśli kupimy prąd od firmy pośredniczącej to zapłacimy mniej .Ustawa o wolności wyboru dostawcy energetycznego nie gwarantuje tańszych rachunków tylko jest skierowana do ludzi , którzy zostali bezwolnie przydzieleni do jakiejś spółki energetycznej w momencie prywatyzacji państwowej Energetyki . Czy jeśli wybiorą innego dostawcę prądu to będą płacić mniej? Pomyślcie sami jak to działa . Ktoś położył kable , ustawił trafostacje , nadzoruje bezpieczeństwo w sieci i odda to wszystko tylko po to aby inni z tego bezpłatnie korzystali ? Tylko po to żeby klient płacił mniej? Prawda jest taka że ceny prądu w Polsce w stosunku do zarobków są wysokie i to powoduje nasze zmartwienie i pole do działania oszustów . Kiedy popatrzymy na nasze rachunki za prąd , gaz to jest tam tyle pozycji że człowiek ma dosyć .
        Ciekawy artykuł jest na ten temat pod wskazanym prze zemnie linkiem.
        blog.ratomat.pl/akademia-finansow-domowych/cytac-i-zrozumiec-rachunki-prad
    • Treść postu jest niedostępna.
    • Firma ta ostatnio uaktywniła się we Wrocławiu. Wczoraj chodzili po Wojszycach, ale z tego co zdążyłam się dowiedzieć kilka dni temu byli w Leśnicy. Proszę uważać, gdyż akwizytorzy podają na wstępie, że są z TAURONU i że już ok. pół roku wcześniej przy rachunku za prąd rzekomo dostaliśmy do wypełnienia blankiet, czy decydujemy się na obniżkę ceny na ok. 15%, a skoro tego nie zrobiliśmy do dziś, to jest to ostatni dzień, a oni przyszli do nas, żeby "nam zrobić dobrze" i żebyśmy im pokazali rachunki, bo tylko jeszcze dziś można z nimi podpisać umowę, a potem zniżka przepadnie. Po chwili rozmowy okazuje się, że obniżka ma także objąć cenę gazu. Przepytani dokładniej skąd właściwie są podają nazwę "Centrum Energetyczne" i numer telefonu 801 450 550, który i owszem jest w internecie, ale firma nazywa się odwrotnie tj. "Energetyczne Centrum". Niby tylko przestawienie kolejności słów, ale moim zdaniem mówi wszystko na temat rzetelności tej firmy. Umowy nawet nie czytałam, bo i po co, ale tych którzy skusili się na ich ofertę przestrzegam - jeżeli podpisali umowę bez dokładnego i ze zrozumieniem przeczytania jej treści oraz pakietów dodatkowych do niej dołączonych (szczególnie w zakresie wysokości kar umownych za rozwiązanie umów), a teraz nie są "zachwyceni" - to proszę pamiętać o możliwości odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, ale termin jest krótki. Pozostałym polecam dokładne przeczytanie tego co się podpisuje. PROSZĘ OSTRZEC OSOBY STARSZE przed pochopnym podpisywaniem umów.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.