Dodaj do ulubionych

Wybory Prezydenckie Głosujcie w Wyborach!!

08.02.15, 12:27
Niedługo wybory prezydenckie.Obecnej władzy,która dobrze dogaduje się(wpływy,darmowe reklamy) z mediami bardzo zależy aby przy stanowisku został B.Komorowski.Człowiek,który przez okres swojej prezydentrury zasłynął tym,że zgolił wąsa.Mi soobiście zbrzydł już pare dni po katastrofie smoleńskiej,gdzie z głupkowatym uśmiechem czekał na przylot trumień na lotnisku.Potem było już tylko gorzej-albo pilnowanie żerandola w pałacu,albo podpisywanie szkodliwych dla Polaków ustaw,które PO dawało mu przed nos.Podpisał wszystkie kontrowersyjne ustawy,pozwalał na wyprzedarz majątku polskiego,polskich lasów,stoczni,kopalń.Duże Afery z udziałem posłów obecnej władzy,mimo wielkich dowodów komentował krtóko "nic się nie stało".Jedne komu Pan Prezydent pomaga to banki,korporacje,supermarkety i zagraniczniym inwestorom,którzy wyworzą z Poslki nasze pieniądze.
Oczywiści resortowe dzieci M.Olejnik,T.Lis,propagandowe stacje TVN,Radio Zet,Wyborcza,Nesweek zrobiły już sondaże(z kosmicznym wskażnikiem dl a Komorowskiego)które mają zniechęcać wyborców konkurencji,szczególnie A.Dudy.Portale internetowe dumnie pokazywały przewage sondażową Komorowskiego.ALe nadszedł czas wypowiedzi,przedstawienie poglądów,pomysłów,programu przez A.Dude i się okazało,że Pan Duda nie zadarmo ma doktorat prawnika ekonomii.Momentalenie(mimo blokowaniu przez więkoszość medii jego wystąpień)zdobył wielkie poparcie.Na portalach zaczął przeganiać KOmorowskiego-i cóż się wówczas stało-wycofano możliwość głosowania w sondażach,a po 2 godzinach zniknęły sondaże.Dlatego zachęcam Polaków do głosowania,nie ufania sondażom wyborczym(jako przykład podaje ostanie wybory prezydenckie,gdzie w sondażach Komorowki miał 60%,a Kaczyński 18%-wynik wyborów był taki,że Komorowski miał 54%,Kaczyński 45%).
Kampania będzie bardzo nerwowa i szczerze juz współczuje i życze wytrwałości Panu Dudzie i jego wyborcom.Media,korporacje,banki(Duda chce sprawdzić kontrowersyjne kredyty,czy banki miały franki,czy kłamały łamiąc przy tym prawo) będą robiły wszystko aby utrzymać najpiwerw ich sługe Komorowskiego,a potem sprzymierzeńca Platforme Obywatelską.Proponuje patrzeć na fakty-ile mamy kasiory,jak rosną ceny w sklepach,prądu,gazu,ile wchodzi nowych akcyz,ile ulg likwidują,jak słaba jest złotówka przez co coraz mniej zostajem nam w portfelu.W tych faktór wnioskujmy,na kogo głosować.
Edytor zaawansowany
  • zupa-z-trupa 08.02.15, 13:44
    Człowieku? Jeśli chcesz zajmować się agitowaniem czy jakąkolwiek inną publicystyką, to naucz się chociaż pisać! ?Zgolił wąsa, żerandola, wyprzedarz, wyworzą, zadarmo, przez więkoszość medii,? ? to błędy, które wręcz porażają! Nie wspomnę o gramatyce, całej masie literówek czy braku spacji po znakach przestankowych. Wysil się trochę, bo w takiej formie to wygląda jak bełkot jakiegoś oszołoma!
  • cd-rom2 08.02.15, 19:47
    dużo mądrych słów, zastanów się czy generalnie facet pisze z sensem zamiast się czepiać. A pisze mądrze i napisał samą prawdę. Zakłamane sondaże to standard obecnej partii, ale czemu się dziwić, jak w CBOS pracują ludzie związani z PO ...
  • zupa-z-trupa 08.02.15, 20:21
    "Dużo mądrych słów", powiadasz...? Podaj cokolwiek mądrego z tej wypowiedzi, bo - pomijając już szkolne błędy - to zlepek nic nie znaczących głupot, co najwyżej powtarzanych przez proPiSowskie media. Chaos i ledwie kamuflowane szaleństwo bijące z tej wypowiedzi, wobec właściwie zerowego, zarówno politycznego jak i gospodarczego znaczenia postaci prezydenta, sugeruje że jednak ktoś tu "poczuł misję?, która po prostu nie ma żadnego sensu. Od kiedy to prezydent wpływa w jakikolwiek sposób na to, co się dzieje w państwie? Od tego jest rząd i większość parlamentarna. Prezydent do tylko figura. Ma do powiedzenia mniej więcej tyle, co kapitan drużyny piłkarskiej w czasie meczu.
  • escw 08.02.15, 21:25
    Nie zwracam uwagi na błędy a na sens wypowiedzi,którą popieram w 100%...koniec z kłamstwami i sprzedawaniem naszego kraju po kawałku... Wiele złych ustaw mógł zawetować KOmorowski.... ....ANDRZEJ DUDA na PREZYDENTA !!!!!
  • nonnel 08.02.15, 21:50
    Boże co za bełkot...!
    I pomyśleć że tacy ludzie mają prawo głosu.Nie dość że nie potrafią w miarę poprawnie pisać w swoim ojczystym języku,to na dodatek mają swoim głosem brać odpowiedzialność za wybór najwyżego urzędu w kraju.

..i z pewnością wszystko na co ich będzie stać po np.przegranych wyborach to stwierdzenie że z całą pewnością zostały one sfałszowane.

Oszołomstwo do potęgi!
    Won!
  • jawanda 09.02.15, 08:32
    Matko kochana,Duda w swoich wystąpieniach nie mówi nic sensownego,nie ma żadnego planu,gdzie polityka,gdzie sprawy obronności Kraju itp.Obiecuje tylko zniesienie wieku emerytalnego,co go jako ekonomistę kompromituje,mówi,że jako prezydent wyjdzie do ludzi.Krytykuje Komorowskiego,że nie było go na blokadach rolników,ani u strajkujących górników.Jemu chyba się role pomyliły,takie rzeczy nie należą do obowiązków Prezydenta.
    Poza tym,to polityk z tylnego rzędu,myślę,że po ew.wygranej podzieliłby los Marcinkiewicza,to tylko marionetka w rękach Kaczyńskiego.
  • wi_to 10.02.15, 11:00
    Witam.
    100% Popieram, wysłali nowego na linie frontu, aby ten powiedział wcześniej przygotowane kwestie co lud kupi,ale to stare metody, nikt na te nudne z pauzami przemówienie si e nie nabierze. Duda jak będzie prezydentem, on wyjdzie, on pojedzie, on nie bedzie siedziął w pałacu bo jest żywym człowiekiem... :) tak!!!

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" !!! w Polityce wazne, aby się dostać do koryta i masz zycie ustawione !!!
  • krwawy_marry 09.02.15, 10:39
    Cierpisz bo coś zjadłeś? Coś cię boli? Tona bredni - nic więcej. Nie dziwię się ciągłym porażkom prawicy - poziom wykształcenia ich wyborców widać w tym wpisie.
  • escw 09.02.15, 11:08
    A co Wy moi drodzy macie do zaproponowania oprócz krytyki ? Każdy z Nas ma prawo do swojego zdania i wyboru-w końcu o to walczyliśmy... siedzicie na tych swoich stołkach i trzęsiecie się ze strachu ,że zostaną one Wam prędzej czy później zabrane z pod tyłeczków....pozdrawiam serdecznie !
  • piotr2_pl 09.02.15, 13:10
    escw napisał(a):
    > A co Wy moi drodzy macie do zaproponowania oprócz krytyki ? Każdy z Nas ma praw
    > o do swojego zdania i wyboru-w końcu o to walczyliśmy... siedzicie na tych swo
    > ich stołkach i trzęsiecie się ze strachu ,że zostaną one Wam prędzej czy późnie
    > j zabrane z pod tyłeczków....pozdrawiam serdecznie !

Zgadzam się całkowicie z @escw chociaż jestem zwolennikiem p. Komorowskiego. Monopol władzy i poglądów już przerabialiśmy z marnym skutkiem. Szczerze powiedziawszy, dziwią mnie ataki personalne, zamiast argumentów ludzi uważających się za inteligentów, a przecież można różnić się w poglądach i nadal być przyjaciółmi...
    pozdrawiam
    --
    Mnie nie jest wszystko jedno.
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 09.02.15, 15:50

> Zgadzam się całkowicie z @escw chociaż jestem zwolennikiem p. Komorowskiego. Mo
    > nopol władzy i poglądów już przerabialiśmy z marnym skutkiem. Szczerze powiedzi
    > awszy, dziwią mnie ataki personalne, zamiast argumentów ludzi uważających się z
    > a inteligentów, a przecież można różnić się w poglądach i nadal być przyjaciółm
    > i...
    > pozdrawiam

-Atak personalny był uzasadniony i gdybyś ruszył trochę ta swoją łepetyną,zrozumiałbyś dlaczego i z jakiego powodu!Nikt nikomu tu nie zabrania swoich poglądów czy wyborów-to po pierwsze!
  • piotr2_pl 10.02.15, 08:39
    nonnel napisał:
    > -Atak personalny był uzasadniony i gdybyś ruszył trochę ta swoją łepetyną,zr
    > ozumiałbyś dlaczego i z jakiego powodu!Nikt nikomu tu nie zabrania swoich poglą
    > dów czy wyborów-to po pierwsze!

Nie ma żadnego uzasadnienia dla ataków personalnych. Takie ataki oznaczają wyłącznie brak kultury, czasem brak argumentów merytorycznych i są zwykle oznaką trollowania.
    To po pierwsze. Po drugie panie nonnel musisz chyba czuć się bardzo niedowartościowany skoro swoje wywody podkreślasz pogrubieniem.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 10.02.15, 08:55

> Nie ma żadnego uzasadnienia dla ataków personalnych. Takie ataki oznaczają wyłą
    > cznie brak kultury, czasem brak argumentów merytorycznych i są zwykle oznaką tr
    > ollowania.
    > To po pierwsze. Po drugie panie nonnel musisz chyba czuć się bardzo niedowartoś
    > ciowany skoro swoje wywody podkreślasz pogrubieniem.

-Jeśli widzę że ktoś "bełkocze" czy wypisuje bzdury czy brednie wyssane ze swojego najmniejszego palca-będe to "atakował" i krytykował.Na głupotę już miejsca wystarczy-nie potrzeba nam jej więcej.
    "Swoje wywody"podkreślam pogrubieniem aby oddzielić tekst przytoczony od swojej odpowiedzi.Tak ciężko to "zajarzyć"
    Czy naprawdę trzeba szukać tak "niskich pobudek" w czyimś pisaniu?
    Co trzeba mieć w głowie żeby wymyślać takie dziwaczne teorie?
    Na temat "niedowartościowania"bym na twoim miejscu raczej..hm..milczał.
  • piotr2_pl 10.02.15, 12:24
    nonnel napisał:
    > -Jeśli widzę że ktoś "bełkocze" czy wypisuje bzdury czy brednie wyssane ze s
    > wojego najmniejszego palca-będe to "atakował" i krytykował.Na głupotę już miejs
    > ca wystarczy-nie potrzeba nam jej więcej.
    > "Swoje wywody"podkreślam pogrubieniem aby oddzielić tekst przytoczony od swojej
    > odpowiedzi.Tak ciężko to "zajarzyć"
    > Czy naprawdę trzeba szukać tak "niskich pobudek" w czyimś pisaniu?
    > Co trzeba mieć w głowie żeby wymyślać takie dziwaczne teorie?
    > Na temat "niedowartościowania"bym na twoim miejscu raczej..hm..milczał.

I znowu szanowny kolega odwraca kota ogonem. Nie mówimy o polemice, tylko o atakach personalnych, a to zupełnie co innego. Zwracam też uwagę, że kolega nie ma patentu na mądrość i czasem sam wypisuje takie bzdury i brednie, że normalny człowiek spaliłby się ze wstydu. Nawet nie trzeba daleko szukać. W tym temacie też jest wpis z tej kategorii.
    Z tym pogrubieniem to ciekawe. Inni nie muszą jakoś specjalnie podkreślać swoich wypowiedzi, a nonnel musi i gdzie tu teoria? Proste stwierdzenie faktu i tyle.
    I oczywiście na koniec paskudna insynuacja personalna o tym milczeniu na temat niedowartościowania mieszcząca się w definicji trolla, czyli nic nowego. Normalka...
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 10.02.15, 13:01

> I znowu szanowny kolega odwraca kota ogonem. Nie mówimy o polemice, tylko o ata
    > kach personalnych, a to zupełnie co innego. Zwracam też uwagę, że kolega nie ma
    > patentu na mądrość i czasem sam wypisuje takie bzdury i brednie, że normalny c
    > złowiek spaliłby się ze wstydu. Nawet nie trzeba daleko szukać. W tym temacie t
    > eż jest wpis z tej kategorii.
    > Z tym pogrubieniem to ciekawe. Inni nie muszą jakoś specjalnie podkreślać swoic
    > h wypowiedzi, a nonnel musi i gdzie tu teoria? Proste stwierdzenie faktu i tyle
    > .
    > I oczywiście na koniec paskudna insynuacja personalna o tym milczeniu na temat
    > niedowartościowania mieszcząca się w definicji trolla, czyli nic nowego. Normal
    > ka...

-Aleś ty nudny i przewidywalny jesteś człeku......Zastanawiam sia czasami jak smakuje Ci twój własny ogon..?
    Zresztą...nieważne...nie mam zamiaru się tym przejmować

• piotr2_pl 10.02.15, 14:31
    nonnel napisał:
    > -Aleś ty nudny i przewidywalny jesteś człeku......Zastanawiam sia czasami ja
    > k smakuje Ci twój własny ogon..?
    > Zresztą...nieważne...nie mam zamiaru się tym przejmować

Udowodniłeś właśnie kol. nonnel, że nie interesuje ciebie merytoryczna dyskusja, tylko zwykłe trollowanie, wobec czego każdemu wolno nazwać ciebie TROLL - PROWOKATOR cbdo.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 10.02.15, 15:34

> Udowodniłeś właśnie kol. nonnel, że nie interesuje ciebie merytoryczna dyskusja
    > , tylko zwykłe trollowanie, wobec czego każdemu wolno nazwać ciebie TROLL - PRO
    > WOKATOR cbdo.

--patrz wyżej!
  • piotr2_pl 10.02.15, 15:44
    nonnel napisał:
    > --patrz wyżej!

Tylko na tyle ciebie stać? Cienki jesteś nonnelku. A swoją drogą, gdybyś w realu miotał takie obelgi na wszystkich, to dostałbyś w ry*a i nakrył się wózkiem, sorki, nogami.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 10.02.15, 20:40

> Tylko na tyle ciebie stać? Cienki jesteś nonnelku. A swoją drogą, gdybyś w real
    > u miotał takie obelgi na wszystkich, to dostałbyś w ry*a i nakrył się wózkiem,
    > sorki, nogami.

-co bałwan to bałwan jednak...
    patrz wyżej!
  • piotr2_pl 11.02.15, 08:37
    Sam jesteś bałwan.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 11.02.15, 09:37
    piotr2_pl napisał:

> Sam jesteś bałwan.

-patrz wyżej!!
  • piotr2_pl 11.02.15, 11:32
    Jak widać jedyną reakcją kol. nonnela jest obrażanie innych, obelgi, czy wysyłanie na badanie psychiatryczne ludzi mających inne zdanie niż on sam wyznaje. I to wszystko tylko w tym temacie. Zresztą w innych tematach na tym forum bywa jeszcze gorzej, co każdy sam może z łatwością sprawdzić.
    Rada jest jedna. Nie dyskutować z trollującym gościem bo i tak, prędzej czy później, was opluje. Tu odezwałem się wyłącznie dla ostrzeżenia przed złośliwym użytkownikiem.
    Pozdrawiam all.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 11.02.15, 13:44

> Jak widać jedyną reakcją kol. nonnela jest obrażanie innych, obelgi, czy wysyła
    > nie na badanie psychiatryczne ludzi mających inne zdanie niż on sam wyznaje. I
    > to wszystko tylko w tym temacie. Zresztą w innych tematach na tym forum bywa je
    > szcze gorzej, co każdy sam może z łatwością sprawdzić.
    > Rada jest jedna. Nie dyskutować z trollującym gościem bo i tak, prędzej czy póź
    > niej, was opluje. Tu odezwałem się wyłącznie dla ostrzeżenia przed złośliwym uż
    > ytkownikiem.

--Nie dyskutować to z Tobą sie powinno.Na temat badań psychiatrycznych na Twoim miejscu bym jednak się nie wypowiadał....prawda?
    Na temat merytorycznej dyskusji i bredni wyssanych z palca również.Tak samo jak i nad "prualizmem poglądowym".
    Porady zostaw sobie-w wiekszości ludzie piszący tu mają swoje mózgi i myślą sami.

> Pozdrawiam all.
  • piotr2_pl 11.02.15, 14:02
    Niestety, znowu mamy osobiste wycieczki zamiast argumentów i brzydkie odwracanie kota ogonem. Przecież nie ja chcę wysyłać na badania psychiatryczne oponentów, prawda? :)
    Mimo wszystko dam Tobie kol. nonnel jeszcze jedną radę. Jak chcesz być traktowany jak człowiek, to najpierw sam traktuj innych jak ludzi.
    Pozdrawiam :)
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 11.02.15, 19:50
    piotr2_pl napisał:

> Niestety, znowu mamy osobiste wycieczki zamiast argumentów i brzydkie odwracani
    > e kota ogonem. Przecież nie ja chcę wysyłać na badania psychiatryczne oponentów
    > , prawda? :)
    > Mimo wszystko dam Tobie kol. nonnel jeszcze jedną radę. Jak chcesz być traktowa
    > ny jak człowiek, to najpierw sam traktuj innych jak ludzi.
    > Pozdrawiam :)
    -I Vice Versa!!
  • nonnel 09.02.15, 15:48
    escw napisał(a):

> A co Wy moi drodzy macie do zaproponowania oprócz krytyki ? Każdy z Nas ma praw
    > o do swojego zdania i wyboru-w końcu o to walczyliśmy... siedzicie na tych swo
    > ich stołkach i trzęsiecie się ze strachu ,że zostaną one Wam prędzej czy późnie
    > j zabrane z pod tyłeczków....pozdrawiam serdecznie !

-Czy ktoś tu zabrania krytykiCzy ktoś tu zabrania mieć swój wybór czy swoje poglądy?
    Chodzi zupełnie o coś innego,i gdybyś był troszeczkę bardziej bystry to zrozumiałbyś to w mig...a tak to przepraszam,ale wypisujesz podobny bełkot.

• escw 09.02.15, 16:24
    nonnel cytat:
    Boże co za bełkot...!
    I pomyśleć że tacy ludzie mają prawo głosu.Nie dość że nie potrafią w miarę poprawnie pisać w swoim ojczystym języku,to na dodatek mają swoim głosem brać odpowiedzialność za wybór najwyżego urzędu w kraju.
    Brak jakiejkolwiek merytorycznej odpowiedzi z Twojej strony na post "tadka" poza obrażaniem i poniżaniem.....Niestety czy chcesz czy nie chcesz Każdy z Nas w tym kraju powyżej 18-roku życia ma prawo głosować i Ty tego nie zmienisz....
  • nonnel 09.02.15, 20:17

> Brak jakiejkolwiek merytorycznej odpowiedzi z Twojej strony na post "tadka" p
    > oza obrażaniem i poniżaniem.....Niestety czy chcesz czy nie chcesz Każdy z Nas
    > w tym kraju powyżej 18-roku życia ma prawo głosować i Ty tego nie zmienisz....

-i bardzo tego żałuję!!!Przedewszystkim osoby powinny być badane psychiatrycznie!
  • tadek198802 09.02.15, 18:09
    Dziś zbierałem w mojej firmie podpisy dla kandydatury Pana A.Dudy-byłem przekonany,że co druga,trzecia osoba zgodzi się poprzeć Pana Dude,okazało się,że zebrałem 25 podpisów na 23 osoby-tylko dwie osoby niewiedziały na kogo chcą głosować.Te 23 osoby stanowczo powiedziały,że Ochroniarz Żerandola Bronisław Komorowski nie ma co liczyć na ich głos.Podobnie jest na portalach internetowych kciuk w góre dla Dudy 90%.Będzie miazga w wyborach.
  • zupa-z-trupa 09.02.15, 18:47
    "zebrałem 25 podpisów na 23 osoby" - te bzdety świadczą tylko o tym, że konfabulujesz i uprawiasz propagandę na poziomie ludzi Putina. :) Zebrać więcej głosów niż było głosujących, to tylko oszołomy potrafią. ;)
  • babka55 17.02.15, 19:08
    "zebrałem 25 podpisów na 23 osoby" hehehe bo taki właśnie jest elektorat pana Dudy, nic dodać nic ująć a później powiedzą, że wybory sfałszowane .... tylko przez kogo?
  • babka55 17.02.15, 19:12
    Hej tadek198802 a czy Twój szef wie czym zajmujesz się w godzinach pracy? Dziwna firma, że 23 osoby mówią jednym głosem? Śmieszny jesteś, możesz agitować a każdy pójdzie zagłosować zgodnie ze swoimi przekonaniami, wartościami, doświadczeniami itd
  • aga12101979 09.02.15, 18:41
    Jeden ceniony komentator,Łukasz Warzecha porównał Dude z Komorowskim mówiąc-Duda to porsche,Komorowski stary Polonez-i stwierdzam,że walnął w sedno.To,że Pan Komorowski przez całą kadencje nic nie robił..-nie zgodze sie-robił wszystko dla swojego szefostwa czyli PO-bez jego pomocy nie udało by się wyemigrować miliony Polaków i sprzedać polski majątek.Druga sprawa,jak to możliwe,że Pan,który bronił WSI jest prezydentem?Pan,który ma powiedzieć więcej niż 5 słów potrzebuje kartki,kartki sam nie pisze,bo kamery znowu wyłapią,że w jednym zdaniu jest pare błędów.Odpowiedż jest prosta-WSI opanowała media,które bronią swojego człowieka,bo któż nie będzie bardziej posłuszny,niż Bronek Komorowski.Przez to,że media kreują takie beztalencie jak Pan Bronisław,tracą wiarygodność,ludzie przestają płacić abonament,przestają chodzić na wybory.
  • aga12101979 09.02.15, 21:04
    Tak się kończą wystąpienia P.Bronisława,gdy nie ma w uszku słuchawki z dyktowaniem lub karteczki www.youtube.com/watch?v=KRxvlmBVMl0
  • aga12101979 09.02.15, 21:11
    A tu fajna mapka afer PO- z żadnej z tych afer ani Premier,ani Prezydent nie wyciągneli konsekwencji:
    mapaafer.pl/
  • escw 09.02.15, 21:33
    Brawo "aga1210979" !! p.Duda na konwencji cały czas przemawiał bez karteczek i podpowiadaczy,mówił bardzo sensownie poruszając problemy życia zwykłych,szarych ludzi....
  • jojo2175 10.02.15, 21:28
    Bronisława Komorowskiego można lubić,można nie lubić,ale w pewnych sprawach już nikt go nie przegoni,wymienie:
    1.Bronisław Komorsowki 11 listopada 2012 roku pobił absolutny rekord na świecie-w marszu niepodległości ochraniało go 500 oficerów BORU i 300 policjantów-ciężko zliczyć ile ten marsz kosztował podatników(Kaczyńskiemu wygadywali,że chroniło go 30 oficerów BORU)
    2.Jako jedyny prezydent został przyłapany na zrobieniu w prostym zdaniu 3 błędów ortograficznych,od tego czasu nie pokazywano publicznie jego rękodzieł
    3.Został zdaniem telewizji publicznej mistrzem wpadek,oraz mistrzem zasypiania na mszach świętych
    4.No i ostatni punt-internauci okrzykneli go królem playbacku-95% słów,które publicznie wypowiedział były przeczytane z karteczki.
    Niech żyje Bronek,ku chwale ojczyzny!!
  • nonnel 10.02.15, 22:53
    jojo2175 napisał(a):

> Bronisława Komorowskiego można lubić,można nie lubić,ale w pewnych sprawach już
    > nikt go nie przegoni,wymienie:
    -tak dla ścisłości,skoro wytykasz komuś błędy- pisze się "wymienię" a nie "wymienie"
    > 1.Bronisław Komorsowki 11 listopada 2012 roku pobił absolutny rekord na świecie
    > -w marszu niepodległości ochraniało go 500 oficerów BORU i 300 policjantów-cięż
    > ko zliczyć ile ten marsz kosztował podatników(Kaczyńskiemu wygadywali,że chroni
    > ło go 30 oficerów BORU)
    -"Komorowski" a nie "Komorsowski"..chyba że chodzi o inną osobę..?
    -nie "BORU" tylko "BOR-u"
    > 2.Jako jedyny prezydent został przyłapany na zrobieniu w prostym zdaniu 3 błędó
    > w ortograficznych,od tego czasu nie pokazywano publicznie jego rękodzieł
    -Prezydent Bronisław Komorowski nigdy nie był twórcą jakichkolwiek rękodzieł,a jeśli już uparłeś się żeby użyć tego słowa,to powinieneś użyć cudzysłów aby "odznaczyć jego kontekst.
    > 3.Został zdaniem telewizji publicznej mistrzem wpadek,oraz mistrzem zasypiania
    > na mszach świętych
    > 4.No i ostatni punt-internauci okrzykneli go królem playbacku-95% słów,które pu
    > blicznie wypowiedział były przeczytane z karteczki.
    -Rozumiem że karteczka jest jego odwiecznym suflerem i sam "się pisze"?
    > Niech żyje Bronek,ku chwale ojczyzny!!

- Bronisława Komorowskiego można lubić,można nie lubić,ale gdy wytyka się komuś błędy i niedopatrzenia lepiej najpierw spojrzeć na siebie samego!
    Ku Chwale Ojczyzny!

• japonka-tosukazakase 22.03.15, 22:29
    nonnel 10.02.15, 22:53 napisał:

-tak dla ścisłości,skoro wytykasz komuś błędy- pisze się "wymienię" a nie "wymienie"
    > 1.Bronisław Komorsowki 11 listopada 2012 roku pobił absolutny rekord na świecie
    > -w marszu niepodległości ochraniało go 500 oficerów BORU i 300 policjantów-cięż
    > ko zliczyć ile ten marsz kosztował podatników(Kaczyńskiemu wygadywali,że chroni
    > ło go 30 oficerów BORU)
    -"Komorowski" a nie "Komorsowski"..chyba że chodzi o inną osobę..?
    -nie "BORU" tylko "BOR-u"

Tak dla ścisłości: jaka odpowiedź po wyeliminowaniu błędów?
    Czy ochraniało go 5000 oficerów BOR i 300 Policjantów?:

a) TAK, musieli ochraniać jego wielkie EGO.
    b) NIE, bo zajęci byli ochroną Kaczora w Afganistanie.
    c) Kto to jest Komorowski?
    d) A w Ameryce biją Murzynów!
  • nonnel 23.03.15, 09:30

> Tak dla ścisłości: jaka odpowiedź po wyeliminowaniu błędów?
    > Czy ochraniało go 5000 oficerów BOR i 300 Policjantów?:
    >
    > a) TAK, musieli ochraniać jego wielkie EGO.
    > b) NIE, bo zajęci byli ochroną Kaczora w Afganistanie.
    > c) Kto to jest Komorowski?
    > d) A w Ameryce biją Murzynów!

--sorry ale nie pojmuję twojego "umysłu".....
  • jojo2175 21.02.15, 09:33
    Poprawiam nie wbiłem 1 w wydatkach Kancelari Kaczuńskiego-150mln a nie 50mln.-wtedy właśnie Platforma Obywatelska nazwała skandalem tak wysokie wydatki i zarzekała,oświadczyła,że zmniejszą te wydatki o 30%-no i zmniejszyli jak zwykle w drugą strone,tak jak wszystkie obietnice!
  • nonnel 21.02.15, 17:35
    jojo2175 napisał(a):

> Poprawiam nie wbiłem 1 w wydatkach Kancelari Kaczuńskiego-150mln a nie 50mln.-w
    > tedy właśnie Platforma Obywatelska nazwała skandalem tak wysokie wydatki i zarz
    > ekała,oświadczyła,że zmniejszą te wydatki o 30%-no i zmniejszyli jak zwykle w d
    > rugą strone,tak jak wszystkie obietnice!

1.Piszemy:"kancelarii" przez dwa "i"...a nie tak jak wyżej..
    2.Kaczyńskiego a nie "Kaczuńskiego"...chyba że chodzi o inną osobę..?
    3.Co oznacza twoje "30%-no"?Jak to tłumaczyć?

• piotr2_pl 22.02.15, 11:44
    Przestań nonnel z tym poprawianiem innych, bo sam też błędy walisz czasem takie, że dziwnie się czyta.
    pozdrawiam
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 22.02.15, 13:38
  • nonnel 22.02.15, 18:02
    piotr2_pl napisał:

> Przestań nonnel z tym poprawianiem innych, bo sam też błędy walisz czasem takie
    > , że dziwnie się czyta.
    > pozdrawiam

Po pierwsze nie masz nic do tego kto i jak się wypowiada na tym forum(jeśli nie łamie prawa rzecz jasna)a tym bardziej nie masz żadnych "uprawnień"aby zakazywać komuś pisania.
    Więc twoje "przestań"nie będzie respektowane.
    Po drugie będę poprawiał takie byki i to z jednego prostego powodu....otóż kto kogoś krytykuje i wytyka mu błędy powinien być sam "czysty jak łza"..chociażby w błędach w pisowni!
  • piotr2_pl 23.02.15, 08:48
    Kolejna bezsensowna i nielogiczna wypowiedź mieszcząca się w definicji trolla.
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 23.02.15, 10:39
    piotr2_pl napisał:

> Kolejna bezsensowna i nielogiczna wypowiedź mieszcząca się w definicji trolla.

Równie dobrze swój post powinieneś skierować do samego siebie.Tylko ty sobie nie zdajesz z tego sprawy nawet......
    ...w sumie to nie dziwne

• piotr2_pl 23.02.15, 15:44
    Nieprawda kolego nonnel. Po raz kolejny odwracasz kota ogonem. Mówiłem, że jak sam robisz błędy w pisowni, to nie wypada innym zwracać uwagi na to samo. A ty co robisz? Po staremu palisz głupa, omijając istotę problemu. Chcesz uchodzić za inteligenta, a tak naprawdę, słoma z butów ci wystaje i stać ciebie tylko na rzucanie obelg, czyli zachowujesz się jak typowy, przewidywalny, troll, zgodnie z definicją:
    "(troll)-w środowisku użytkowników Internetu: osoba zamieszczająca na publicznym forum napastliwe, kontrowersyjne, ośmieszające innych wypowiedzi, których celem jest wywołanie dyskusji i skupienie uwagi na autorze"
    Wyjście jest proste. NIE KARMIĆ TROLLA
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 23.02.15, 19:32
    piotr2_pl napisał:

> Nieprawda kolego nonnel. Po raz kolejny odwracasz kota ogonem. Mówiłem, że jak
    > sam robisz błędy w pisowni, to nie wypada innym zwracać uwagi na to samo. A ty
    > co robisz? Po staremu palisz głupa, omijając istotę problemu. Chcesz uchodzić z
    > a inteligenta, a tak naprawdę, słoma z butów ci wystaje i stać ciebie tylko na
    > rzucanie obelg, czyli zachowujesz się jak typowy, przewidywalny, troll, zgodnie
    > z definicją:

> "(troll)-w środowisku użytkowników Internetu: osoba zamieszczająca na publiczny
    > m forum napastliwe, kontrowersyjne, ośmieszające innych wypowiedzi, których cel
    > em jest wywołanie dyskusji i skupienie uwagi na autorze"
    > Wyjście jest proste. NIE KARMIĆ TROLL
    > A

--jaki ty nudny i przewidywalny jesteś...do obrzygania..Daj sobie spokój chłopie z tymi bredniami i głupotami.Poziom sześciolatka.Grtulacje

...no odpisz teraz i dokop,dokop!Czekam!
  • piotr2_pl 24.02.15, 08:24
    Widzisz kolego nonnel, zwracam ci grzecznie uwagę, że jak samemu robi się błędy w pisowni, to nieładnie jest innych pouczać o czymś podobnym, a ty co robisz? Jak się zachowujesz? Otóż w następnych pięciu postach rzucasz obelgi, brzydkie insynuacje, zbaczasz z tematu, odwracasz kota ogonem, starannie omijając poruszony problem nieładnego zachowania.
    Zwykłe trollowanie i nad czym tu się więcej rozwodzić?
    --
    --
    Po czym poznać TROLLA
  • nonnel 24.02.15, 14:47
    piotr2_pl napisał:

> Widzisz kolego nonnel, zwracam ci grzecznie uwagę, że jak samemu robi się błędy
    > w pisowni, to nieładnie jest innych pouczać o czymś podobnym, a ty co robisz?
    > Jak się zachowujesz? Otóż w następnych pięciu postach rzucasz obelgi, brzydkie
    > insynuacje, zbaczasz z tematu, odwracasz kota ogonem, starannie omijając porusz
    > ony problem nieładnego zachowania.
    > Zwykłe trollowanie i nad czym tu się więcej rozwodzić?

--tak,tak...mhmm...masz rację
  • aga12101979 11.02.15, 20:42
    Na stanowisko wraca aferzysta,kolega B.Komorowskiego ,śledztwo mimio 100% dowodów umorzone:
    wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Malgorzata-Kidawa-Blonska-nominacja-Bartlomieja-Sienkiewicza-ciekawa,wid,17250218,wiadomosc.html?ticaid=114535
  • aga12101979 11.02.15, 20:45
    proponuje zjechać poniżej tematu na komentarze i zobaczyć jak Polacy kochają Platforme
  • wi_to 14.02.15, 12:06
    Tak sobie myślę co się aktualnie dzieje w Polsce. Rolnicy, Górnicy i inne branże maja problemy. To wina polityków, którzy są przy korycie za długo...
    Nie ma co dyskutować o partiach i politykach itd. bo to tylko u niektórych ludzi ciśnienie podnosi, a wiadomo ciśnienie powyżej 150 wpływa bezpośrednio na stan zdrowia, skraca je lub powoduje powikłania.

Tak sobie myślę oglądając, gdzieś na YouTube wypowiedz tego Gościa od wizerunku polityków Piotra Tymochowicza, gdzieś zaczepiony na korytarzu przez dziennikarkę podczas przerwy na konferencji miał się wypowiedzieć na temat kandydatki na urząd prezydenta Magdaleny Ogórek . Tymochowicz wypowiedział się , że po raz pierwszy jest taki kandydat na prezydenta to kobieta ładna, druga sprawa jest kobietą mądrą, a brak doświadczenia na stanowiskach politycznych - podsumował "Prezydent to tylko urzędnik i wszystkiego może się nauczyć". A wiadomo jakich mieliśmy, mamy Prezydentów , tym razem może się okazać, że kobieta mądra będzie Prezydentem i nie da tak łatwo sprzedać majtku Polski.
  • wi_to 14.02.15, 12:17
    poszukajcie na youtube wypowiedz - Piotra Tymochowicza na temat Magdaleny Ogórek oraz jak rozmawia o kościele. Nie chciałbym być, żle odebrany, że jestem za kościołem i widzę tylko jedną kandydatkę na urząd Prezydenta, ze mnie taki chrześcijanin od święta. Polska i Polski Kościół powinni być blisko związani ze sobą w jakimś stopniu bo to dzięki polskiemu kościołowi "Karol Wojtyła" Polska pod panowaniem Komunistów mogła liczyć na pomoc ze strony polskiego Kościoła i to dla większości Polaków Symbol.
  • wi_to 14.02.15, 12:19
    przeczytałem, że DZIŚ 14-02-2015r będzie "Inauguracja kampanii kandydatki SLD na prezydenta Magdaleny Ogórek" ciekawe ,cz y nie zanudzi jak DUDA oglądających TV .
  • nonnel 14.02.15, 14:24
    wi_to napisał:

> poszukajcie na youtube wypowiedz - Piotra Tymochowicza na temat Magdaleny Ogór
    > ek oraz jak rozmawia o kościele. Nie chciałbym być, żle odebrany, że jestem
    > za kościołem i widzę tylko jedną kandydatkę na urząd Prezydenta, ze mnie taki
    > chrześcijanin od święta. Polska i Polski Kościół powinni być blisko związani z
    > e sobą w jakimś stopniu bo to dzięki polskiemu kościołowi "Karol Wojtyła" Po
    > lska pod panowaniem Komunistów mogła liczyć na pomoc ze strony polskiego Koś
    > cioła i to dla większości Polaków Symbol.

--a ja uważam że powinien byc jasny i klarowny rozdział państwa od kościoła...Czy w związku z tym nie mogę się czuć "prawdziwym Polakiem"?
  • nonnel 14.02.15, 14:21

> Tak sobie myślę co się aktualnie dzieje w Polsce. Rolnicy, Górnicy i i
    > nne branże maja problemy. To wina polityków, którzy są przy korycie za długo...
    >
    > Nie ma co dyskutować o partiach i politykach itd. bo to tylko u niektóry
    > ch ludzi ciśnienie podnosi, a wiadomo ciśnienie powyżej 150 wpływa bezpośrednio
    > na stan zdrowia, skraca je lub powoduje powikłania.
    >
    > Tak sobie myślę oglądając, gdzieś na YouTube wypowiedz tego Gościa od wizerunk
    > u polityków Piotra Tymochowicza, gdzieś zaczepiony na korytarzu przez dzienni
    > karkę podczas przerwy na konferencji miał się wypowiedzieć na temat kandydat
    > ki na urząd prezydenta Magdaleny Ogórek . Tymochowicz wypowiedział się , że
    > po raz pierwszy jest taki kandydat na prezydenta to kobieta ładna, druga spra
    > wa jest kobietą mądrą, a brak doświadczenia na stanowiskach politycznych - p
    > odsumował "Prezydent to tylko urzędnik i wszystkiego może się nauczyć". A wiad
    > omo jakich mieliśmy, mamy Prezydentów , tym razem może się okazać, że kobieta m
    > ądra będzie Prezydentem i nie da tak łatwo sprzedać majtku Polski.
    --nie chciałbym marudzić ale czy pan Tymochowicz kandyduje czy pani Ogórek?Co z tego że za taką ją uważa?Że ktoś jest "ładny"czy "mądry"to jeszcze nie oznacza że nadaje się na urząd prezydenta,prawda?Czy się mylę.Po za tym proszę mi powiedzieć który Prezydent RP sprzedał jakikolwiek majątek Polski?Kiedy?Co?Gdzie?
    Nie,nie nie jestem wielkim przeciwnikiem pani Ogórek.......
  • wi_to 14.02.15, 14:48
    Po pierwsze słuchając polityków w TV i ich dyskusji na tematy co zrobić dla kraju ... to mam dość (jeden drugiemu musi uświadomić, ze to nie jego partia jest odpowiedzialna za złe pomysły), kierowałem się wypowiedzią Pana Tymochowicza., ze względu na obiektywizm i człowieka, który zna i ma do czynienia z większą grupą i kreuje ich wizerunek w Polityce.
    Co do drugiego pytania, jakbyś się kolego nonnel orientował i znał podstawy przedsiębiorczości ze szkoły podstawowej, średniej to byś wiedział ,ze nie zawsze jest opłacalne sprzedać zakłady ,przedsiębiorstwa państwowe. Prezydent bezpartyjny może się włączyć osobiście i zatrudnić fachowców, którzy przeanalizują wszystkie kwestie. sprzedaży. Nonnel wiesz jak prezydent partyjny, a koledzy z partii trzymają rękę nad sprzedającym państwowym przedsiębiorstwie to o czym tu mówić.
  • wi_to 14.02.15, 14:53
    Przypomniałem sobie 'Tymochowicza" powiedział na koniec wywiadu , że będzie trzymał kciuki za Ogórek.
  • nonnel 14.02.15, 21:47

wi_to napisał:

> Po pierwsze słuchając polityków w TV i ich dyskusji na tematy co zrobić d
    > la kraju ... to mam dość (jeden drugiemu musi uświadomić, ze to nie jego par
    > tia jest odpowiedzialna za złe pomysły), kierowałem się wypowiedzią Pana Tymoch
    > owicza., ze względu na obiektywizm i człowieka, który zna i ma do czynienia
    > z większą grupą i kreuje ich wizerunek w Polityce.
    --hm....nie chce się czepiać ale pisze pan że " słuchając polityków w TV i ich dyskusji na tematy co zrobić dla kraju to mam dość (jeden drugiemu musi uświadomić, ze to nie jego par
    > tia jest odpowiedzialna za złe pomysły"...a za chwilę kieruję się pan opinią człowieka,dzięki któremu słucha pan tych polityków i to co mówią...trochę gonitwa za ogonem jak na moje

> Co do drugiego pytania, jakbyś się kolego nonnel orientował i znał pods
    > tawy przedsiębiorczości ze szkoły podstawowej, średniej to byś wiedział ,ze
    > nie zawsze jest opłacalne sprzedać zakłady ,przedsiębiorstwa państwowe. Prezyde
    > nt bezpartyjny może się włączyć osobiście i zatrudnić fachowców, którzy prze
    > analizują wszystkie kwestie. sprzedaży. Nonnel wiesz jak prezydent partyjny,
    > a koledzy z partii trzymają rękę nad sprzedającym państwowym przedsiębiorst
    > wie to o czym tu mówić.
    --akurat mam pojęcie...hm...cały czas nie odpowiedział mi pan jednak na pytanie,który prezydent?kiedy?co i gdzie?
  • wi_to 15.02.15, 15:32
    nie dajmy się zwariować kierujmy się wyczuciem i sercem!! :D
  • nonnel 15.02.15, 19:08
    Oczywiście.No bo przecież nie bredniom i pomówieniom,prawda?Jaki byłby to sens?
    Tu się z panem zgadzam.
  • wi_to 16.02.15, 03:08
    Oczywiście jakim bredniom !!! Nie masz co robić, :D Nonnel wyjdź z domu przewietrz się na długim spacerze, za nim wdrożysz procedurę wietrzenia i dotleniania głowy to ściągnij nakrycie głowy będzie szybciej :D
  • nonnel 16.02.15, 07:12
    Słuchaj człowieku!Czy ja napisałem coś złego?Nieprawdziwego?Potwierdzam dokładnie to co stwierdziłeś sam osobiście...więc nie rozumiem...?
  • wi_to 16.02.15, 11:20
    Człowieku przestań już się zadręczać, nie masz co robić ? Znajdź sobie jakśś zdrową 30letnią Panienkę i ją .... :):)))
  • nonnel 16.02.15, 13:30
    Hm...no cóż..jest jak myślałem od samego początku że tak właśnie będzie.Żadnej normalnej dyskusji,żadnej wymiany poglądów czy spojrzeń...tylko wypisanie czegoś czego nie można udowodnić a tym bardziej merytoryczniej dyskusji...A na sam koniec tekst rodem z najniższych lotów komedii..Poziom dwunastolatka normalnie..Aż żal komentować.I takie osoby biorą udział w wyborach i decydują o tym kim będzie poseł,czy prezydent.Masakra..
  • wi_to 17.02.15, 01:27
    nonnel kolego, a po co nasza dyskusja! Myślisz, że ktoś nasza dyskusje przeczyta i szybko pobiegnie zagłosować na kandydata X, Y. Zobacz co się dzieje w polityce jacy ludzie zostali przy korycie i dla jakieś idei zmiany systemu demokraci np. poprą w sejmie projekt Kukiza,aby głosować na jednomandatowe okręgi - marzenie.
    Szkoda w tym zbiorze jakim jest Sejm, niektórych wartościowych pojedynczych i bystrych posłów, bo oni mogli by ruszyć gospodarkę ale nikt z pozostałych dziadków, nie będzie ryzykować swojej ciepłej posadki i dalej będą brnąć w tematy zastępcze. Chciałbym, aby się stan jaki obecnie jest w sejmie,senacie, zmienił na wzór USA, gdzie do kongresu wchodzą ludzie, którzy za własną kasę robią sobie spoty Reklamowe,do sejmu,do senatu, inauguracje kampanii prezydenckiej oraz mają doświadczenie w biznesie itd. Odrzuciło by to miernoty i cwaniactwo.
  • nonnel 17.02.15, 16:09
    No wiesz...wszedłeś na to forum i zacząłeś się udzielać w dyskusji pod tematem "Wybory Prezydenckie Głosujcie w Wyborach!!"...tym samym zabrałeś głos w dyskusji.
    A teraz piszesz "a po co nasza dyskusja?"...Dziwaczne...
    Nie myślę że po tej dyskusji ktoś nagle poleci i zagłosuje na kandydata X czy Y,ale myślę że można normalnie o tych kandydatach i ich programach porozmawiać.
    Tylko nie opierać swoich wywodów na plotkach,domysłach czy innych wyszukanych bredni a na rzeczowych argumentach.
    ..Wracając..takim pierwszym lepszym przykładem wzoru rodem z USA jest Janusz Palikot.Cztery lata temu sam opłacał(głównie) kampanię swojej partii i ich członków,a i miał jak wiemy doświadczenia w biznesie.Teraz kandyduje na urząd prezydenta...
  • wi_to 19.02.15, 16:23
    Zgadza się " Janusz Palikot" jak zagłębił się w tajniki jak to ugryźć to zanim zaczął to już zrezygnował, że nic nie zdoła zrobić i stąd te SHOW -RYJ Świni w TVN itd I szopki.
  • nonnel 19.02.15, 19:58
    A Ty potrafisz tak normalnie dyskutować czy raczej marne szanse...?
  • maxima3000 20.02.15, 19:05
    Dzisiaj Pan Duda odwiedził Świecie i miło było go posłuchać-on program w szczegółach ma w głowie.Czym różni się Pan Komorowski od Pana Dudy:
    Duda zna 3 języki-Komorowski prawie 1
    Duda jest Doktorem Prawa-Komorowski Leśnikiem,który podpisał sprzedaż lasów
    Duda zna program swojej partii,Komorowskiemu daja karteczki,bez nich by zginął
    Duda blokował złe dla Polaków ustawy-Komorowski z uśmiechem na buzi je podpisywał
    Duda wspiera normalnych obywateli-Komorowski jest sługą PO,a ta wspiera Banki,Korporacje
    Komorowski przez swój cały urząd zajmował się podpisywaniem tego,co PO mu pod nos położy.No i lubił dawać Ordery,szczególnie dziennikarzom Platformy,ostatnio propagandzista,resortowe dziecko T.Lis został wyrózniony przez naszego "Wybitnego Prezydenta".
    Jedno jest pewne,obojętnie kto nie wygra-gorzej być już nie może.
  • escw 20.02.15, 21:11
    racja maxima..dziś można było osobiście zadać nurtujące pytania panu Dudzie....odwiedził nasze Miasto...warto było posłuchać..
  • maxima3000 20.02.15, 21:31
    Już bojówka internetowa(osoby zatrudniane przez PO do siania propagandy na forach) czepiają się Dudy,o koszta kampani..??o DudoBusa itd.,otóż oświadczam,że Rekordzistą w wydawaniu kasy publicznej jest Komorowski i PO-Kancelaria Prezydenta 175 miliardów rocznie-6 razy więcej niż kancelaria byłego prezydenta,PO na wybory wydała 4 razy więcej niż wszystkie inne partie razem.Jeżli chodzi o wczasowanie i latanie samolotami to tu bohaterem jest Tusk-2.8mln.zł na wczasy w Afryce, 500 tys.zł miesięcznie na przeloty z Gdańska do Warszawy.Ludzie(półmóżdżki,lub tzw.młodzieżówki,bojówki PO na forum wygadują Dudzie DudoBusa..-kosztował 700tys.zł-Pan D.Tusk z kolegami z PO zakupili 17 TuskoBusów za 30mln.zł!!!!!).Jakieś pytania?
  • nonnel 20.02.15, 22:37
    Tak!Ja mam pytania!

"Pan Duda zna trzy języki,prezydent Komorowski tylko jeden"....Czy gdzieś jest zapis,ustawa,jakikolwiek wymóg żeby Prezydent RP miał znać jakikolwiek język obcy?Konstytucja jasno i klarownie ustala kto może byc prezydentem i jakie musi spełniać warunki.
    Wobec tego moje pytanie brzmi:Jaki ma związek ilość języków do prezydentury?

Pan Duda owszem jest doktorem prawa,natomiast Prezydent Komorowski jest historykiem!
    Skończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.Czy jest leśnikiem?..O tym mi nic nie wiadomo..wiadomo że poluje i że to jego pasja.
    Wobec tego moje drugie pytanie brzmi:Skąd ta informacja że jest leśnikiem?Czy możesz to jednak z łaski swojej odwołać?Bo bzdurę napisałeś.

Pan Duda zna program swojej partii...a "Prezydentowi Komorowskiemu dają karteczki,bez nich by zginął.."
    Czyli wg. ciebie człowiek,który od 1977 roku para się polityką,tą opozycyjną i tą "dużą"..nie ma pojęcia co i jak i do kogo ma przemawiać,tak?
    Moje pytanie brzmi:Czy jesteś aż tak bardzo głupi czy bardzo naiwny żeby w to uwierzyć?

Skoro piszesz że PO wspiera Banki,Korporacje....hm...to chyba dobrze,prawda?Czy ma nie wspierać?

Skąd Ty bierzesz takie głupoty?Cytuję:"Komorowski przez swój cały urząd zajmował się podpisywaniem tego,co PO mu pod nos położy.."
    Ty masz pojęcie co to jest ustawa i kto ją zatwierdza?Naprawdę uważasz że to PO tylko jest w Sejmie i Senacie??

Kolejny:"Lubił dawać ordery,szczególnie dziennikarzom Platformy"
    Proszę wyjaśnij mi kto twoim zdaniem jest dziennikarzem w Platformie..?

I na sam koniec-na temat latania samolotem za publiczne pieniądze to proszę jednak albo być
    sprawiedliwym albo się przymknąć..
  • wi_to 21.02.15, 00:18
    nonnel wyluzuj chłopie i nie spinaj się tak bo Ci chłopie kiedyś żyłka pęknie. Jak byłem w Świeciu to widziałem ogrom kobiet 25-35lat bez faceta ,tak sobie chodziły :). Nonnel poznaj to będziesz miał co robić. :D
  • nonnel 21.02.15, 06:34

> nonnel wyluzuj chłopie i nie spinaj się tak bo Ci chłopie kiedyś żyłka pęknie.
    > Jak byłem w Świeciu to widziałem ogrom kobiet 25-35lat bez faceta ,tak sobie
    > chodziły :). Nonnel poznaj to będziesz miał co robić. :D

-po pierwsze jestem spokojny,po drugie nie interesuje mnie co widziałeś w Świeciu,po trzecie musisz to chyba mieć jakieś braki skoro piszesz o tych kobietach nachalnie już drugi raz....
    ..i po czwarte skoro nie masz nic ale to nic ciekawego do powiedzenia w dyskusji,oprócz tych swoich powyższych bzdur to się lepiej nie wypowiadaj-szkoda czasu.
  • jojo2175 21.02.15, 09:06
    Maxima troszke nie zgadzają mi się dane o wysokości utrzymania Kancelarii Komorowskiego-w 2014 roku wydaliśmy 175mln. na utrzymanie Komorowskiego(Kaczyński kosztował Nas 50mln).Jest to chyba rekord,utrzymanie Komorowskiego kosztuje więcej niż utrzymanie Brytyjskiego Dworu Królewskiego Elżbiety II o 10mln.Ile wydajemy na Platforme Obywatelską ciężko zliczyć,gdyż Platforma ma Swoich "tajemniczych sponsorów",ale mówi się że szarańcza o nazwie PO pochłania rocznie miliardy,dlatego jakieś Tusko Busy to bułka z masłem dla PO.
  • aga12101979 21.02.15, 13:54
    Czy ktoś może mi podać link do sondy internetowej(chodzi o prawdziwą sonde,w której każda osoba może raz zagłosować,nie sondy rządowe).Przejżałam 4 największe i w 3 z nich wygrywa A.Duda,w 1 Janusz Korwin-Mikke(naszczęście ta jest najmniejsza).Komorowski natomiast wypada dosyć blado-w dwóch jest 2,w 1-3,w 1-4.Dlaczego portale typu Onet,WP,Interia nie zrobią takich otwartych sond?.Myśle,że było by to uczciwe poznać prawdziwe oblicze myślenia Polaków.
  • wi_to 21.02.15, 15:02
    Sondy!. Nie ma co głosować i zamartwiać się politykami tym, Państwu powinniśmy już jako Polacy podziękować za super dyskusje w programach TV, a czas teraz na nowych bez obycia w polityce. - wyjdzie to na Plus Polakom.
  • aga12101979 22.02.15, 08:20
    Może wi-to masz racje,nawet jak by wygrał inny kandydat to Polityczne media opluwały by go gęstą śliną.Więc niech rządzi dalej agent WSi.
  • babka55 22.02.15, 19:09
    A czy nie ma innych kandydatów? Dlaczego Duda i Komorowski ? A Polacy są przekorni i zagłosują np. na Panią Anię :)
  • wi_to 23.02.15, 13:57
    Tak! to już nie ma ładnych i mądrych kobiet na liście tylko taka Pani Ania ?
  • belphegor-pisu 23.02.15, 18:48
    Styl i sposób pisania masz identyczny jak aga12101979

--
    "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
    forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
  • japonka-tosukazakase 22.03.15, 22:22
    Styl pisania identyczny jak pewnego uciekiniera do Niemiec na pochodzenie. Posiadał owczarka niemieckiego.
  • grethold 19.03.15, 14:38
    Odpowiedź jest prosta: Janusz Korwin-Mikke. Telewizja kreuję go na oszołoma bo o to im chodzi, nie pozwolą mu wysoko zajść bo w latach 90 chciał lustracji starych komunistów którzy tak na prawdę przy okrągłym stole ustalili sobie nową władzę. Tylko JKM mówi jak jest, jest wolnościowcem a w dodatku prezydent wbrew tego co mówią media może zdziałać dużo (weto, własne ustawy, prezydent to tak jakby 40 posłów). Dlaczego Szogunowi i Dudzie tak zależy na wygranej? A wiadomo dostęp do Służb Specjalnych, prezydent jako jedyny ma władzę jakąś nad nimi i to dla niego są sporządzone raporty z pracy służb specjalnych. Z antysystemowych oprócz Korwina ciekawy jest też Kukiz ale JOWy wcale nie są takie dobre zwłaszcza dla małych parti. Tutaj dwa filmiki, jeden o JOWach, drugi najnowszy KORWIN. Polecam:
    www.youtube.com/watch?v=s7tWHJfhiyo
    www.youtube.com/watch?v=jIn6JWCiAiQ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka