Dodaj do ulubionych

Weterynarz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 17:22
Który weterynarz jest według Was najlepszy??
Edytor zaawansowany
  • Gość: ekspert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 22:00
    zależy do jakiego zwierzaka inny będzie dobry dla małych zwierząt inny do krów
    i koni?
  • Gość: Kotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 18:15
    Miałam na myśli koty, psy itd - czyli małe zwierzęta.
  • Gość: ekspert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 22:16
    polecam do małych zwierząt Państwa Machel z dużego rynku.
    Znaja się na swojej robocie .Moje psy ratowali zawsze fachowo ,a co
    najważniejsze w ciężkich przypadkach konsultują z innymi weterynarzami odsyłają
    na fachwe badania i analizy .A nie zgaduj zgadula jak inni.
    Przerobiłam już chyba wszystkich w świeciu i tylko oni w naszym mieście mają
    wiedzę odpowiednią dla małych zwierząt.
    Są również hodowcami psów rasowych ,bo spotykamy się na wystawach:)
    No i cenowo są ok ,bo Jethony to kasują! Oj kasują,a wiedza cieniutka niestety .
    Katarina to cośtam jeszcze wie,ale jej mąż to już zupełnie od świń jest.

• Gość: Kotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 13:30
    Ja tez do Machela chodzę, ale ostatnio słyszałam, że niby na szczepionkach
    oszukuje ... az wierzyc mi sie nie chce, ktos cos o tym wie?
  • Gość: ekspert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 11:31
    nie sądzę! przecież jak w książeczkę wpisuje to wkleja z ampułki metkę do
    książeczki ???? niemozliwe to jest poprostu.
    Ktoś puścił śmierdziela i tyle.Jak się nie znają to niech nie obgadują .
  • Gość: Kotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 22:36
    racja .. dzieki za pomoc w wyborze:)
  • Gość: ekspert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 11:47
    Proszę :) zresztą idż pogadaj tam nikt zaraz pieniędzy nie woła na wejściu:)
  • lusiblanka 20.11.16, 01:50
    Machele najgorsi weterynsrze ze świecia i to nie jest tylko moja opinia. Czyli coś jest na rzeczy....
  • graza205 20.07.07, 19:13
    Dr.Wojciech Mazur jest bardzo dobrym weterynarzem, niestety trudno go zastac w
    domu ponieważ jeżdzi też w teren....przyjmuje za Lucky Luckem... polecam :)
  • Gość: ekspert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.07, 16:17
    dobry Mazur jest ,ale bardziej do zwierzat gospodarskich:) a my tu o małych
    domowych stworach mówimy
  • Gość: Sysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 23:24
    W świeciu niema dobrego weterynarza. Takiego z wiedzą i z
    powołaniem. Z pewnością powiem, że niema w Świeciu kogoś takiego. Po
    własnych doświadczeniach moge to stwierdzić w 100% Polecam panią
    Pierzynowską z
    grudziądza. Pozdrawiam
  • lusiblanka 20.11.16, 01:51
    Machele najgorsi weterynarze ze świecia! I to nie jest tylko moje zdanie, czyli coś jest na rzeczy.
  • iwona1970-70 23.01.17, 20:37
    witam serdecznie wszystkich co mają cztery łapy w domu na samym początku pragnę zaznaczyć że mam własną hodowlę zmuszona jestem na częste odwiedziny w gabinetach weterynaryjnych nie będę się wypowiadała co mnie i moje psy spotkało nie miłego u danego lekarza bo było by to zbyt nie smaczne ale po wielu trudach w końcu trafiłam do moim zdaniem fachowca w danej dziedzinie nasz lekarz pani Kasia Jethon zawsze wita nasze pociechy z radością każdego zawsze dokładnie obejrzy doradzi co by było lepsze dla psa nigdy nie oszczędza na czasie dzięki niej nasze suczki mają zdrowszy łatwiejszy poród dba o nas widać z oddanym sercem każdego szczeniaka jak by mogła to by obserwowała pod mikroskopem dzięki niej już od ponad trzech lat nasze psy nie mają żadnych chorób zawsze dobierze odpowiednią szczepionkę aby zapobiec chorobom fakt faktem jest to dość drogi lekarz ale zależy jaki poziom leczenia my właściciele wybierzemy ona sama zawsze informuje nas co do kosztów leczenia nigdy nie naciąga wymyślając amorze to a morze tamto !!!PANI KASIU HODOWLA RADOŚĆ W DOMU ŻYCZY PANI NADMIARU ZDROWIA ABY ZAWSZE PANI BYŁA POD RĘKA NICZYM KARETKA NA SYGNALE a my zawsze pamiętajmy że prywatny gabinet to nie klinika tu niema dofinansowania tu lekarz sam musi kombinować aby mieć na leki czy aparaturę więc nie dziwmy się ceną lecz zawsze paczmy na oddanie lekarza!!!!
  • krwawy_marry 24.01.17, 06:49
    Jeżeli to 1970 w twoim nicku, to data urodzenia, to zafunduj sobie jakieś korepetycje z języka polskiego. Zero interpunkcji, bełkot i rozwalające system "morze to morze tamto" i "paczmy". Zgłosiłem twój post do wykasowania, bo nie daj boże jakiś małolat to przeczyta i zacznie pisać jak ty. Tragedia połączona z dramatem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka