Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić koraliki w W-wie ?

19.10.10, 14:50
Witam, Poszukuję sklepów w Warszawie z koralikami i produktami do wyrobu biżuterii. Czasami lubie popatrzeć na coś z bliska zanim kupię :-)
Edytor zaawansowany
  • 17.11.10, 11:58
    na placu bankowym są dwa sklepy. jeden z nich to hurtownia jest tam po prostu wszytko. jeden znajduję się na ulicy ORLI ale nie pamiętam ile, drugi jest w pobliżu. ja tam kupuje chociaż przez internet wychodzi taniej. pozdrawiam "K&MAG"
  • 03.12.10, 23:31
    Mam pytanie czy byłaby któraś z Was zainteresowana koralikami modułowymi typu Pandora .Mam jeszcze parę sztuk do zaoferowania możliwy odbiór osobisty ,więcej informacji pod dusiaz@pozta.fm
  • 03.12.10, 23:34
    poprawiam adres dusiaz@poczta.fm
  • 04.12.10, 11:41
    duży wybór koralików na www.silrex.waw.pl/koraliki.html
    polecam
  • 15.12.10, 23:11
    największy wybór korali pereł kryształow svarovskiego pandorek mnóstwo rodzai zarówno do branzoletek i naszyjników .srebrne posrebrzane ,skórzane itp jeszcze mnóstwo innych rzeczy jest w otwocku na warszawskiej36.Firma nazywa sie flor de mina
  • 28.12.10, 12:51
    można tez kupić w Kuźni Koralików na Nowogrodzkiej. Mają tam też od razu bogaty wybór kursów tworzenia bizuterii dla początkujących, filcowanie, decoupage, wire-wrapping... Każdy może coś dla siebie wybrać :) a po kursie można od razu zrobić zakupy :D
  • 26.01.11, 14:15
    Można też odwiedzić Royal Stone na Puławskiej lub Żelaznej lub w necie :)
  • 16.06.11, 15:25
    Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy. sklep.susanadesign.pl
    Mają tam ogromny wybór koralików, zawieszek czy przekladek. Sama korzystam i naprawde polecam.
    Pozdrawiam
    Aldona
  • 23.06.17, 17:06
    Polecam kamieniezawieszki.pl/

--
    igaleriasklep.pl/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.