09.07.12, 23:10
Witam
Mam 22 lata old 2 mc choruje na niedoczynnosc tarczycy wynik moj to ponad 7 .Od bardzo dawna mam nieregularne miesiaczki czasami bywalo ze nie mialam wogole biore teraz lek Euthyrox N25 biore go od momentu kiedy dowiedzialam sie o tym(jedna tabletka dziennie).W tym miesiacu wystapiła miesiaczka trwala w normie bóli zadnych nie mialam jak do tej pory podczas miesiaczki ani przed krwawienie tez bylo normalne a nie tak obfite jak wczesniej .Teraz moje pytanie otoz staramy sie z chłopakiem o dziecko chcialam zapytac czy w momencie kiedy wystapila miesiaczka jest juz mozliwosc zajscia w ciaze i jak to sie przeklada na plodnosc za okolo 2 tygodnie mam wizyte u lekarza i powtorze badanie TSH .Dodam jeszcze ze w miare systematycznie wspolzyje z chlopakiem bez zabezbieczenia .Od kilku dni mam bole w lewej pachwinie odczuwam kłucie nie jest to wielki bol .Kiedy ciąza bedzie mozliwa ?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.