Dodaj do ulubionych

lista rezerwowa kognitywistyka

11.07.14, 19:57
Czy mam jeszcze szansę, jestem 104 na liście rezerwowej
, na kierunek przyjmują 43 osoby?
Edytor zaawansowany
  • olka-th1916 12.07.14, 10:27
    Tez jestem na liście rezerwowej na 79. miejscu, podbijam pytanie :P

Btw. Dostałam sie na stosunki międzynarodowe , ale składałam jeszcze na pare innych kierunków na UW, jesli złoże dokumenty na SM to nadal bede na liście rezerwowej na kierunkach na ktore sie nie dostałam ? Czy jesli złoże dokumenty na SM to na innych juz nie biorą mnie pod uwagę ?
  • mademoisellelennon 13.07.14, 14:15
    wydaje mi się, że szanse są duże. kognitywistyka dla wielu nie jest kierunkiem nr jeden. nie należy sie zarażać. trzeba czekac do 3 tury rekrutacji.

jesli złożysz dokumenty na kierunek na ktory sie teraz dostalas, czyli SM, to w irk, wyświetli, ze jestes przyjęta. ale przez kolejne tury rekrutacji bedziesz sie przesuwać w gore listy na kierunkach na ktorych jestes na liście rezerwowej.
    z listy wypisuje cie (czyli uważa za rezygnację z danego kierunku) dopiero w wtedy, kiedy wyświetlisz sie jako zakwalifikowana na studia ale nie doniesiesz dokumentów. wtedy cie skreśla i udostępniasz swoje miejsce ludziom z listy rezerwowej. wiec bez stresu. zanieś na SM i czekaj na kolejne tury. są kierunki, gdzie dostają sie ludzie z 300 miejsca na rezerwowej. ja na filozofii po pierwszej turze rok temu byłam 70 a w drugiej bez problemu sie dostałam.
  • ewelina-123 12.07.15, 22:34
    Dajmy na to,ze zloze dokumenty na kierunek, na ktory mnie przyjeli i na kierunek,na ktorym jestem na liscie rezerwowej. Na pierwszy kierunek oczywiscie sie dostalam i zalozmy,ze na ten z listy rezerwowej rowniez. Wtedy wybieram sobie ktory kierunek chce?
  • reksik1 16.07.14, 20:02
    No i list przesunęła się o 20 miejsc, czy jest jeszcze szansa, na 3 rekrutację? Ja w zeszłym roku był próg na konitywistykę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka