Dodaj do ulubionych

Pobity w Nowy Rok, a poszło o dziewczynę

IP: *.opera-mini.net 07.02.13, 19:34
Oto do czego to potrafią doprowadzić kobiety.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.radiosiec.pl 08.02.13, 00:34
    Nie wierze po prostu jak tak można!! Nie chodzi mi tu jednak o chłopaków lecz o tą całą sprawe nakręconą niepotrzebnie.. Jak to mówią dziś się biją jutro razem piją także moim zdaniem nie potrzebnie jest aż tak nakręcania ta sytuacja tym bardziej, że to koledzy z jednej wsi..
  • Gość: Franek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 17:57
    Co za Rura bardaszana ich sprzedała.
    jebać.
  • Gość: Gość IP: *.profnet.com.pl 08.02.13, 14:42
    Ja słyszałem o 3 sprawcach a nie o 2 !!
  • Gość: Gość IP: *.profnet.com.pl 08.02.13, 14:45
    Wszędzie się biją ale w Okalewku Bardzo często,Narkotyki z tego co wiem dały dużo w tej sprawie,sprawcy byli pod ich wpływem.
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 10.02.13, 15:16
    z tego co slyszalem to bral tam udzial Bartosz K i jego brat Michal a nie tylko dwoch podanych . a jesli chodzi o dziewczyne to nie jest niczemu winna . :)
  • Gość: Gość IP: *.eltronik.net.pl 10.02.13, 16:31
    policja powinna się zajać tym okalewkiem, bo narkotyki, rozprowadzanie ich i kradzieże to tam na porządku dziennym..i to w takim młodym wieku, tylko czekać aż zaczną gwałcić i zabijać
  • Gość: mmm IP: *.radiosiec.pl 10.02.13, 23:17
    dziewczyna nie jest winna? tez musi byc jakas dziwna skoro ma chłopaka a pisze z innym i to takie smsy.. A narkotyki, pobicia są wszędzie tylko że w większych miejscowościach jest to na początku dziennym wiec moze dlatego sie tak tego nie rogłośnia hahaha Ale koment, że byli pod wpływem narkotyków to pobija wszystko.. ;] ojj ludzie to mają fantazje heh nikogo tam nie było a tyle wersji tego wydarzenia jakby każdy tam był i widział..
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.13, 13:33
    Policja to powinna sie zająć ale ludźmi,którzy piszą takie brednie w beznajdziejnej gazecie...Znam tych ludzi nie od dziś zarówno oskarżonych jak i "pobitego" i wiem,że całą sprawe nakręca jego braciszek policjant i nie piszcie bredni o narkotykach itp bo naprawdę tylko się ośmieszacie.
    Trzymajcie sie chłopaki!!!
  • Gość: Gość IP: *.eltronik.net.pl 11.02.13, 17:59
    nieważne co robi dziewczyna lub co robi ten pobity, mogą robić co chcą a i tak nikt nie powinien załatwiać spraw w TAKI sposob, co to w ogóle ma być, że trzech napada na jednego, ci chłoapcy mają w ogóle jakieś jaja?? najbardziej to mi żal rodziców że muszą takie bydła chować
  • Gość: gosc IP: *.eltronik.net.pl 11.02.13, 22:21
    prawda jest taka, ze bartlomiej k. czyli trzeci z kompanow zaczal to wszystko i rowniez bil, ale jest kryty przez kolegow, bo ma w zawiasach ;]
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.13, 22:57
    Prawda jest taka że jak nawet nie wiesz jak ma na imie K. to nie pisz głupot człowieku.
  • Gość: gosciu IP: *.eltronik.net.pl 11.02.13, 23:49
    W ogóle to ja słyszałem co nieco o tym całym Bartłomieju L. Wiem z zaufanego źródła, że jest to straszny zakapior i typ spod ciemnej gwiazdy. Niestety jest to prawdą, że ma powiązania ze słynną mafią pruszkowską, był tam dość wysoko postawionym gangsterem, żeby nie powiedzieć bossem mafii. Więc jakieś pobicie to naprawdę nic w porównaniu z jego kryminalną przeszłością, gdzie rozboje, gwałty, wymuszenia, a nawet zabójstwa to chleb powszedni. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że nie nadaje się on do życia w społeczeństwie i w końcu powinien trafić do więzienia, ażeby porządni ludzie mogli spokojnie wyjść wieczorem z domu nie obawiając się o swoje zycie. Pozdrawiam wszystkich, dla których liczy się to, aby żyć w bezpiecznym państwie! :) Precz z hołotą! :)
  • Gość: Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 23:59
    Mi się wydaje że to były jakieś porachunki mafijne. Dobrze że darował mu życie, bo mógł zabić.
  • Gość: gosc IP: *.eltronik.net.pl 12.02.13, 08:24
    tam coś w powietrzem jest nie tak, bo tam każdy to taki margines społeczny
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.13, 10:20
    Bartłomiej L. raczej nie ma powiązań z mafia ale wiem z pewnego źródła że Bartłomiej K. obchodzi się w jakimś towarzystwie cichociemnym.Ale żeby w trzech na jednego...
  • Gość: gosc IP: *.profnet.com.pl 12.02.13, 18:46
    Loo.. No prosze. :D Bartlomiej L i mafia.? Sadze, ze znam go bardzo dobrze i nie przypominam sobie, zeby gwalcil zabijal itd. :D Boze smiech na sali co wy tu piszecie. :D wy chyba macie cos baardzo dobrego od jakiejs mafii, zjaracie sie i piszecie brednie xD A i mowa o poufnych smsach.? A znacie ich tresc ze komentujecie.? Pomyslcie troche xD
  • Gość: mmm IP: *.radiosiec.pl 13.02.13, 00:16
    tak piszecie że macie info od zaufanego źródła czyli od samego okalewka a tak nadajecie na nie że taki margines!!! każdy guzik wie a niby tacy poinformowani nagle wszyscy.. a ten brat to owszem nakręca wszystko a tez mieszka w jednej wsi z wszystkimi i na jego miejscu to by mi było najbardziej wstyd!. żegnam. ;]
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 13.02.13, 09:48
    ludzie co wy tu wypisujecie? zadajcie sobie pytanie czy aby napisali w tym artykule prawde? nakrecacie to wszystko nie potrzebnie. a chlopacy sa fajni i dajcie im spokoj!
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 13.02.13, 21:04
    Takich śmieci się nie broni. Pobili jednego gościa w trzech. Margines społeczny. Posiedzą w pierdlu to im się odechce.
  • Gość: gosc IP: *.eltronik.net.pl 13.02.13, 21:26
    ci co ich chwalą i mowią, ze fajni chłopacy muszą być na takim samym poziomie intelektualnym jak oni i tyleeeeee.......naprawdę wspołczuję tego poziomu
  • Gość: gosc IP: *.profnet.com.pl 14.02.13, 21:37
    ja wspolczuje poziomu intelektualnego osobom, ktorzy sie tu wypowiadaja a nie znaja w ogole tej calej sprawy. Wzajemnie wspolczuje poziomu : )
  • Gość: Gość IP: *.profnet.com.pl 18.02.13, 22:07
    Ludziee!! Wy chyba wszyscy jesteście naćpani, Okalewko jest normalną wioską jak każda inna wioska, wszędzie jest alkohol i wszędzie są jakieś konflikty; Wy nawet nie wiecie o kim piszecie, Bartosz, Bartłomiej to zupełnie inne imiona!; a wątek mafii pruszkowskiej to już wgl pozostawię bez komentarza, bo szkoda słów na to co piszecie, wymyślacie historyjki wyssane z palca!! żal mi niektórych ludzi!
  • Gość: xxxx IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.13, 23:58
    kurde gadacie na chlopakow ze sa tacy i owacy ale ten ktory dostal mocno cwaniakowal i wkoncu mu sie zebralo :)
  • Gość: sadf IP: *.eltronik.net.pl 24.02.13, 14:57
    tam każdy to taki cwaniak ;]
  • Gość: yyyyyyyyyyy IP: *.eltronik.net.pl 24.03.13, 00:15
    okalewko=żal

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka