Dodaj do ulubionych

dom na licytację - szantaż byłej

28.04.14, 20:36
Co robić? Była mojego partnera skierowała sprawę do komornika za zaległe alimenty, nie chce spłaty długu w ratach wraz z całą zasadzoną kwotą miesięczną. Całej sumy nie mamy. Powiedziała, że wstrzyma egzekucję, gdy ja się wyprowadzę. Za kilka dni nieruchomość zostania oszacowana i wystawiona na licytację. Kobieta ma pieniądze, mówi swej niedoszłej teściowej, że nie chce pieniędzy, tylko ojca dla dziecka. Ojcu dziecka mówi, że nie będzie miał kontaktu z synem, dopóki nie zacznie płacić. Dodam, że 2 lata temu zafundowała nam kilkumiesięczny stalking, wszystkie smsy z wyzwiskami na mnie, partnera, dzieci moje, dzieci mojego partnera, oraz groźbę wobec niego, mam spisane z dokładnymi datami i numerami telefonów. Pani jest naczelnikiem poczty. Czy da się jakoś uratować dom przed licytacją? Czy taki szantaż oraz stalking to nie łamanie prawa? Jak ratować nasze jedyne miejsce do życia? Kredyt niestety nie wchodzą w grę.
Edytor zaawansowany
  • dluznik24pl 09.06.14, 08:59
    Ile jest tych zaległych alimentów, kto jest właścicielem domu, czy partner pracuje?
    --
    www.dluznik24.pl
    Kompleksowa pomoc dla osób w tarapatach finansowych.
    Zanim zaczniemy sprawdź swój BIK - teraz za 0 zł.
    Może nie jest tak źle.
  • dluznik24pl 09.06.14, 08:59
    Nieważne, nie zwróciłem uwagi na datę postu założycielki ;).
    --
    www.dluznik24.pl
    Kompleksowa pomoc dla osób w tarapatach finansowych.
    Zanim zaczniemy sprawdź swój BIK - teraz za 0 zł.
    Może nie jest tak źle.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka