Dodaj do ulubionych

jak sie obronic? co robic?

15.09.16, 21:06
musze uciec przed wysmianiem i kompromitacja, narobilam sporo glupot w zyciu, moj styl zycia pozostawial tez wiele do zyczenia.. rozczarowalam, oklamalam i zranilam wszystkich ktorych znam..raczej nieswiadomie, chcialam bardziej przez to odwrocic swoja uwage od wlasnych problemow i niedoskonalosci tylko ze jak to czesto bywa prawda wyszla na jaw. Wszyscy sie ode mnie odwrocili, zaczeli wysmiewac i drwic ze mnie, nigdy w oczy, bezposrednio, kazda drwina jest skrzetnie ukryta pod postacia aluzji, docinki ktora rownie dobrze moglaby byc czescia zwyczajnej rozmowy, tylko ja doskonale wiem ze odnosi sie do mnie i mojej przeszlosci. Jesli sie poskarze wszyscy zgodnie jak jeden twierdza, ze tylko mi sie wydaje, i ze przeciez wszyscy mnie uwielbiaja..taka gra..ktora niszczy mnie psychicznie. Juz nawet doszlo do tego ze zaczeli mi wmawiac ze to glosy w mojej glowie! i zebym zaczela brac leki! :( To jest jakis koszmar, historia nieprawdopodobna, jak z filmu. Wiem, ze ludzie ktorzy mi to robia sie nie poddadza, wiem ze jest ich coraz wiecej-bo plotki szybko sie roznosza i gdziekolwiek sie nie rusze pojda za mna. Nie wiem czy jest jakas osoba na swiecie, ktora da mi druga szanse, nie wiem gdzie sie udac i co ze soba zrobic? Tu chodzi o moja przyszlosc, jeszcze nigdy sie tak nie balam.. Macie jakies rady?
Edytor zaawansowany
  • maria88 20.09.16, 17:19
    Na pewno w Twoim środowisku jest biuro w którym udzielana jest
    bezpłatna pomoc prawna. Powinnas sie tam zglosic. Są tez
    rózne organizacje dla ludzi szukajacych pomocy, schronienia.
    Umiesz posługiwac sie komputerem więc możesz ustalic adres
    telefon.Tu na forum bez znajomości faktów trudno cos Ci radzić.
    Może zmiana środowiska? ale to na pewno nie jest proste.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka