Dodaj do ulubionych

oddam za darmo

IP: 80.48.174.* 14.10.10, 12:20
moze ktos potrzebuje ,oddam za darmo klawiature i myszke ,,logitech ex100 do komputera-517259193
Obserwuj wątek
      • Gość: znajoma Re: oddam za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.10, 08:35
        Się zaczyna!
        Do Trampa- nie bądź złośliwy, nie czepiaj się słówek! Pozdro
        Miałam założyć wątek "oddam gratis"- też by było źle, bo skoro oddam to po co więcej? Nie zawsze się myśli nad każdym słowem. Liczą się dobre intencje!
        Do Ewy- pozwoliłam sobie wykorzystać ten wątek do czynienia dobra przez Nas Forumowiczów. Myślę, że nie masz nic przeciwko temu!

Drodzy Forumowicze!
        Kolejna moja propozycja. Jeśli macie coś niepotrzebnego w domu i chcecie się tym podzielić z bliźnim to zapraszam do współpracy- agd(np.czajniki el.), meble, dywany, lampki na biurko itp...Podajcie też do siebie namiar. Ja będę szukać potrzebujących i dawać Wam namiary.
        Zapewniam też, że nie robię tego kosztem pracy zawodowej. Dzieciom też poświęcam społecznie dużo czasu.(bawię się w "taniec")

Może znajdzie się ktoś, kto zaoferuje usługi transportowe za cenę paliwa ? Ludzie w mojej okolicy mają ładne meble do wydania- nie wiem , czy się na przyczepkę zmieszczą- jeszcze nie widziałam tych mebli. Mogą się jednak zniszczyć podczas transportu.

Na tę chwilę bardzo przydałby się mały dywanik lub chodniczek dla Magdy oraz krzesełko do karmienia (Madziu, sory, że tak się wpierniczam- miałabyś lżej z synkiem, mogłabyś przygotowywać obiad a on byłby bezpieczny przy Tobie). Ja nie miałam takiego krzesełka, ale wiem jak pomaga w wychowywaniu dziecka.
        Na razie mogę tyle powiedzieć, że mogę załatwić meble ale dokładnie nie wiem jakie (na pewno w dobrym stanie- pokojowe). Gdyby ktoś bardzo potrzebował, to podaję kontakt

maria94w@wp.pl

Transport zorganizuję i opłacę w razie potrzeby. Mogę też wysłać zdjęcia mebli - są to sąsiedzi więc nie będzie problemu.
        Pozdrawiam Wszystkich- trochę przynudzam ( muszę się wygadać). znajoma

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka