Dodaj do ulubionych

Życie jest zbyt krótkie, żeby o siebie nie dbać

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 12:49
Czy Wy też spotykacie na ulicach niezadbane kobiety? Kobiety, które powinny być ikoną subtelności, powabu, delikatności? Niezadbana cera, brak czegokolwiek wydepilowanego, tłuste włosy, owłosione, niezadbane babochłopy... Z góry przepraszam za obrażanie kobiet, mam do nich szacunek, jednak tym pytaniem spróbuję zmienić coś w społeczności Tarnobrzega. Moja żona jest już niemłoda, ale nadal mnie pociąga. Współczuję moim kolegom z pracy, którzy brzydzą się własnych kobiet, które od wieków nie były u kosmetyczki. Panie, pomyślcie o swoich dzieciach, które wstydzą się zaprosić kolegów czy koleżanki do domu! Czy spotkaliście się z taką, szpecącą ród kobiet, osobą? A może same nimi jesteście? :(
Edytor zaawansowany
  • Gość: kobieta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 13:22
    Masz rację, trzeba dbać o siebie. Subtelność to podstawa! Dorastające dzieci zwracają uwagę na wygląd matek. Gdy jedziemy do miasta , to nas szkolą jak mamy się ubrać. Np.mężowi nie pozwolą założyć skarpetek do sandałów! Mnie nie pozwolą ściąć włosów, bo mówią, że szkoda!I tak sobie zetnę,chociaż miałam się nie zmieniać! Najbardziej pilnują z kolorem lakieru, żeby pasował. Jednym słowem, mam przegwizdane! Pozdrawiam wszystkie kobiety! I Ciebie, Obiektywny. Miłej soboty, robię dzisiaj maseczkę z banana! Potem gimnastyka, kąpiel w olejach, fryz na wieczór, suknia wieczorowa i do rozmowy z Tobą gotowa!
  • Gość: no no no IP: *.tktelekom.pl 06.11.10, 13:35
    Hej hej ----myję się, depiluję,kremuję,maluję,używam dezodorantu,piorę ubrania, interesuję się modą żeby byc na topie i tak robi większosc kobiet nie obrażaj.Polscy męszczyżni to dopiero brudasy od małego do dużego.Ten post przekieruj do facetów! Poproś niech się myją i obcinają regularnie włosy bo nie znoszę jak muszę patrzec na zarosnięte szyje i wyświechtane kołnierzyki jak siedzę w kosciele, a przedemną siedzi pan i kwasotą też zajezdża.
  • Gość: obiektywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 14:30
    Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem tym wątkiem. Nie miałem na myśli wszystkich kobiet :) jednak ja preferuję zadbane kobiety, a koledzy z pracy codziennie mi się żalą, że już nie potrafią wytrzymać w tym domu. Niejednokrotnie niezadbana żona jest przyczyną zdrady, moi kochani. Jak Wy byście się zachowali, gdyby jakaś piękna, zadbana, pachnąca kobieta próbowała Was uwieść, a z Waszą żoną wstyd byłoby gdziekolwiek się pokazać? Na szczęście ja nie mam takiego problemu, jednak niektórzy moi znajomi mają...
    Ja należę do zadbanych mężczyzn, codziennie się kąpię, perfumuję, bardzo często chodzę w garniturze i wiem, że brązowych butów nie zakłada się do czarnych spodni. Pozdrawiam.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 15:06
    Masz rację! Żona musi pociągać męża, jak pisał Dietetyk, ma być sexy i całe życie podobać się, żeby nie latał za innymi. A po co ja tymi ciężarkami macham codziennie przez godzinę, dla przyjemności? Chyba kpicie! Pozdrawiam.Ja się tam nie obraziłam, zawsze można bardziej dbać o siebie. To taki życiowy temat. Trzeba rozmawiać o wszystkim. Jest takie powiedzenie "Łatwiej słomianemu Jasiowi niż malowanej Kasi".
    Dla mnie ważny problem to nadwaga u młodych kobiet. Nic z tym nie robią (znam takie). Przynajmniej trzeba próbować. Szeroki i ciekawy temat. Pozdrawiam.
  • Gość: gbur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 15:46
    nie pomoze blansz i roz, kiedy baba stara juz:)
    pozdrawiam piekniejsza czesc populacji:)
  • Gość: Do Gbura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 17:31
    "Nie zawżdy, piękna Zofija,
    Róża kwitnie i lelija;
    Nie zawżdy człek będzie młody
    Ani tej, co dziś, urody..."
  • Gość: niemodniś IP: 83.238.199.* 06.11.10, 17:15
    >brązowych butów nie zakłada się do czarnych spodni<

A ja właśnie zakładam. Do tego beżowa kurtka i nieźle wyglądam.
  • Gość: niemodniś IP: 83.238.199.* 06.11.10, 17:34
    >Ja należę do zadbanych mężczyzn, codziennie się kąpię, perfumuję, bardzo często chodzę w garniturze <

To miłe ale musisz wziąć poprawkę na temat który poruszyłeś.
    Są ludzie którzy nie muszą o siebie dbać a i tak wyglądają nieźle.
    Są ludzie którzy nie wiadomo co będą robić i tak będą wyglądać nijako.
    Niestety najbardziej z niesprawiedliwych matek - matka natura nie wszystkich obdarza tym czymś, sexapilem, urodą itp.

Ponadto dziś w erze bezrobocia, drożyzny trudno jest pogodzić zadbanie o siebie z opłatami za mieszkanie czy wydatkami na żywność. Ty widocznie jesteś w tej komfortowej sytuacji że na to cię stać i stąd zapewne ten temat na forum.
    Zapewne też jesteś gryzipiórkiem. 8 godzin na komputerku i do domku.
    Zdecydowana większość pracuje ciężko nie po 8 godzin ale po 10-16. Ich dłonie bez przerwy pracują. W domu nie mają nawet sił coś dla niego zrobić. Ty i tak tego nie zrozumiesz.
  • Gość: Lili IP: 83.1.122.* 06.11.10, 17:43
    Niemodniś ja się po części z Tobą zgadzam ,jednak jest masa tanich domowych sposobów aby dbac o skórę i włosy. Nie zawsze się chce bo wiadomo ,jak człowiek pracuje to różnie bywa. Obecnie nie mam dla siebie czasu,muszę czekac do weekendu żeby zadbac o rzeczy dla mnie ważne ale.....to jest mega konieczne. Mi przeszkadza fakt że paznokcie mam zniszczone czy włosy nie takie jak trzeba. Nawet jak biegnę w dresie do sklepu bo mi czegoś braknie to wyglądam schludnie. Na niedbalstwo nie ma wytłumaczenia ...to moje zdanie.
  • Gość: Kocica32 IP: *.hsd1.nj.comcast.net 26.01.11, 01:57
    Dziwie sie Twoim kolegom. Jak w jednej chwili może się zmienić gust, jak brali slub podobała się a później już nie i wstydzą się? Wstyd to jest powiedziec takie coś o własnej żonie. Co do zadbania o siebie, niestety jest tak że gdy ma się rodzinę, to kobieta nie wraca na siebie uwagi skupia sie na dzieciash oby mialy jak najlepiej. Druga rzecz niestety nie każdego jest stać na takie wydatki.
  • Gość: Lili IP: 83.1.122.* 06.11.10, 16:54
    Rzeczywiście bardzo fajny temat...może dzięki niemu kilka osób się zmieni? Przecież to sama przyjemnośc dbac o swoje włosy,skórę....paznokcie itp. Każda kobieta powinna miec to we krwi. Nawet będąc matką,żoną i kobietą pracującą można znaleźc czas aby o siebie zadbac. Zresztą temat powinien tyczyc się obu płci....panowie również powinni byc pachnący i czyści. Najbardziej odraża jak mężczyzna ma zarośnięty kark,brudne uszy i smierdzi mu z ust.
    Czasem mam wrażenie że Ci ludzie myślą że nikt tego nie widzi,że wmieszają się w tłum i po kłopocie.
    Jeśli chodzi o zdrady z tych powodów to uważam że zanim skusimy się na tę ostatecznośc to może warto porozmawiac z żoną...mężem aby zajął się sobą, poświęcił uwagę temu jak wygląda. A jeśli to nie skutkuje to właściwie nie ma się co dziwic że ludzie się zdradzają.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 17:03
    Lili, nawet mądrze gadasz,
    chociaż za mną nie przepadasz...
  • Gość: niemodniś IP: 83.238.199.* 06.11.10, 18:36
    >Moja żona jest już niemłoda, ale nadal mnie pociąga.<
    Myjcie się dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny.

>codziennie się kąpię<
    Myjcie się chłopaki aby nie zeżarły was robaki.

A tak poważnie to szczęściarz z ciebie. Lekka praca elegancka żona, lekkie życie.
    Jedyne problemy to chęć przebywania wśród eleganckich kobiet (bawidamek) i w przyszłości hemoroidy od siedzenia na stołku. Tylko pozazdrościć.
  • Gość: czysty IP: 83.1.118.* 07.11.10, 14:00
    najważniejsze aby być czystym i schludnym.....zabiegi inne faktycznie mogą zależeć od zasobności portfela i czasu...np.po co super pasta do zębów jak ktoś myje raz na dzień lub dwa, wystarczy tania ale stosować częściej itd itd..spotykam się z tym na co dzień.A tak obok-jesteśmy jednym z najbardziej zaniedbanych narodów w europie chociaż się to powoli zmienia na korzyść...
  • sedano 07.11.10, 21:59
    mój mąż ciężko pracuje fizycznie,ale codziennie sie kąpie , goli , używa dezodorantów
    ubiera się zwyczajnie , schludnie ,
    ale jak widzę panów z długimi pazurami , tłuste włosy i jeszcze spluwa na ulicy , obrzydzenie mnie bierze
  • sedano 07.11.10, 22:17
    co do kobiet , może by tak któryś z kolegów zafundował żonie wizytę u kosmetyczki , mówiąc kochanie ty dziś odpocznij , ja zjmę się domem a ty idz zrób się na bóstwo
  • Gość: :-))) IP: 87.118.126.* 09.11.10, 18:37
    Tak wygląda elegancka i zadbana kobieta
    pomponik.pl/galerie/podpatrzono/metamorfoza-anny-kalaty/zdjecie/duze,1261452,0
    Zakochaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałem się
  • Gość: :-))) IP: 87.118.126.* 09.11.10, 18:39
    ....oczywiście obejrzyjcie wszystkie zdjęcia nie tylko to na pierwszej stronie.
  • Gość: Ch łe chłe IP: *.smsiarkowiec.pl 09.11.10, 18:39
    Mnie też twoja pociąga -na wymioty
  • Gość: abc IP: *.tktelekom.pl 10.11.10, 12:50
    Na taką metamorfozę jak Anny Kalaty intotnie potrzebne są pieniądze, popatrzcie na zęby przedtem,a teraz.Często ludzie wyglądają nijako bo nie umieją się ubrac po prostu nie mają gustu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka