• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Radiówka SiS co oniej myślicie??? Dodaj do ulubionych

• IP: *.sisttbg.net / *.inernet250.sistbg.net 13.04.04, 05:53
    Radiówka SiS Tarnobrzeg moim zdaniem to dno. Chcą robić szybki internetowy
    sygnał a nie potrafią tego robić (tak jest w moim przypadku). SiS daje
    promocje zwiększenie prędkości dla wszystkich ale w moim przepadku jest to
    zmiejszenie??? w dni wolne od pracy i wieczorami nie mam wcale bo nie ma
    wogule sygnału. Dzwoniąc do nich mówią że serwis mi przyślą jak se zapłace.
    Bo wstyd mówić im że mają system do dupy.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: mieszkaniec24 IP: *.internet250.sistbg.net 13.04.04, 07:43
      U mnie jest podobnie. Po południu, wieczorem i w dni wolne trudno otworzyć
      jakąkolwiek stronę. Też do nich dzwonię, ale ostatnio odpuściłem, bo nie ma
      sensu. "Zapycha" się im w tym czasie, czy co???
      • Gość: fogo IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 21.12.04, 22:19
        Najlepszym dyrektorem był św pamięci dr Wilk!
        Nawet gdy donisół kto z kim spi -tu muszę wrzucuć p.Podporę nigdy nie doniósł
        do UB ,inaczej niż Pan,że to tylko spontaniczność a nie polityka...
        • Gość: agata IP: 80.51.159.* 26.07.08, 14:15
          Porażka, nie tylko radiówka!Mi się wepchali do bloku, nie mając mojej zgody
          odcięli mi internet który miałam z TP, miało być szybciej, w wyszło drożej i
          taniej.ludzie niekompetentni, niewychowani, prezes - naprawdę przez małe
          p.!Odradzam!!!
      • Gość: dziekan IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.05, 12:12
        Jak sie leci za kasą a nie dba o jakosć to tak bedzie. Przyjdzie wieczór i
        można pomarzyć o miłym sufrowaniu. Czytam kilka posów i wogóle w szkou bylem ze
        przeczytalem pozytywne komentzre na temat sisu i flashnetu. Sieci osiedlowe
        posiadające łacze 1M maja ok 20-30 uzytkowników ,a ja czuje ze w obydwóch
        firmach tych uzytkowników na łączu jest znacznie ponad stan. Pieniążki panowie
        to nie wszystko. Liczba uztowników rośnie internet gorzej działa, a wam
        zaległosci idą z ekipami naprawczymi...
      • Gość: ergg IP: *.pppoe.sistbg.net 14.08.14, 22:14
        OSZUŚCI -dno lepiej unikać tej firmy na serwisanta czekam 2 tygodnie i nie wiem czy w ogóle przyjedzie w poniedziałek zdejmuję antenę i osobiście zawożę do oddania i rozwiązuję umowę z nimi z winy operatora ; powiadomię RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA i jeszcze przekażę znajomemu z gazety żeby opisał ich odpowiednio i ostrzegł innych klientów.
    • 13.04.04, 07:54
      Nie mam tego i nie planuje raczej korzystania z uslug SISu. 400 pln za wjazd to
      zdecydowanie przegięcie - ponoc sprzet warty ok 150 pln wyceniaja dwukrotnie
      drożej i do tego sprzet nadal jest wlasnoscia SISu-wiec za co 400 plnów na
      wejscie ? ? ? ?
    • Gość: AA IP: 80.53.179.* 13.04.04, 21:03
      Przyznaję cakowitą rację.Jest faktycznie do d...y.Obiecują cuda na kiju.
      • Gość: WELL IP: *.nowadeba.net 14.04.04, 09:33
        STRACIŁEM CIERPLIWOŚĆ,ROZWIĄZAŁĘM UMOWĘ Z FIRMĄ SIS WOLE PŁACIC TPSA.
        NIGDY WIĘCEJ FIRMY SIS W MOIM ŻYCIU.!!!!!
        • Gość: Janek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.04, 16:04
          A może zabraby głos ktoś z szanownej firmy SIS.Może być prezes.
          • Gość: mieszkaniec24 IP: *.internet250.sistbg.net 14.04.04, 19:52
            Ten post otwierałem przez 28 min. od godz. 19.20 do godz. 19.48. Teraz męczę
            się,żeby wysłać. Może uda się za pół godziny.
          • Gość: Zawiedziony IP: *.sisttbg.net / *.inernet250.sistbg.net 17.04.04, 12:52
            Pewnie maja za dużo awarii i niemoga się wyrobić albo mają poprostu system do
            d.... i niechcą się wypowiadać. Ja też chętnie bym usłyszał ich zdanie na ten
            temat. A więc zapraszamy szefostwo SiSu na forum.
            • Gość: dsl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 15:05
              ja mówiłem, że to jest qpa,
              lepiej postawić sieć na neo albo dsl,
              nic Wam szfostwo nie odpowie, bo co ma powiedzieć, że będzie lepiej,
              uwierzycie w to??
            • Gość: Rybka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 10:24
              ja w sumie nie nazekam mieszkam niedleko anteny i moze to dlatego.. szczerze to
              wam wspołczuje ;/
        • Gość: JACU626 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.04, 18:26
          Nio jeszcze coś napisze dla tych co sie o swoje 400 zł martwią :-))))))

Przeczytajcie sobie paragraf 7 umowy - i co??? Ten paragraf nabiera mocy
          prawnej tylko i wyłącznie gdy firma sis jest w posiadaniu kopi regulaminu
          zaparafowanej na każdej stronie przez operatora i abonenta w innym wypadku
          paragraf 2 punt 1 to ........................ jest takie prawne określenie
          pobrania kwoty?????
    • Gość: Adam IP: 80.53.179.* 17.04.04, 22:51
      SiS to jest wielkie nieporozumienie,najgorsze z ich strony jest to jak ignoróją
      swoich "chlebodawców".Straszna pomyłka i błąd że się zdecydowałem na to gów.....
      • Gość: Adam IP: 80.53.179.* 17.04.04, 22:57
        Moja żona ma o nich podobne zdanie albo jeszcze gorsze,na telefon do nich można
        wydać tyle kasy ile kosztuje abonament,a i tak sekretarka miłym głosem mówi że
        szefowie już o awarii wiedzą i coś tam robią i że za chwilę internet
        będzie .Mówię wam gów.....
    • Gość: dsl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.04, 11:13
      wykupili w telekomunie łącze dsl 1Mb i dzielą sygnał na 200 osób,
      proste ale w działaniu zawodne, kiedy większa część sisowców używa programów p2p
      • Gość: Pablo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.04, 02:26
        sis to lipa, mój kuzyn czeka juzmiesiac na kolesia zeby zobaczyl czy da sie u
        niego zalozyc to g****o
        • Gość: Sasiad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 00:46
          Wspolczuje wam...wezcie olejcie ta firme, pozakladajcie jakies sieci (o ile
          jest to fizycznie mozliwe) a zobaczycie ze albo zbankrutuja albo wezma sie w
          koncu do roboty.

Powodzenia zycze:)
    • Gość: rollo tomasi IP: 213.76.135.* 21.04.04, 07:47
      zawsze mozna zmienic na konkurencje - ja mam Flash Net i bardzo zadowolony
      jestem.
      • Gość: sieciowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 07:54
        pisalem kilka razy na maila jaki flashnet podawało w swojej ulotce, z prosba o
        podanie szczegolow oferty.
        na zaden list nie odpowiedzieli - moze maja dobra oferte, ale to chyba jakies
        buraki?
        zdecydowalem sie na inne rozwiazanie
        • Gość: gg55 IP: *.internet250.sistbg.net 21.04.04, 22:16
          Przeważnie czytam - mało piszę - jestem może leniwy (raczej zmęczony,codziennie
          12 - 16 godzin.(mam własną firmę).Mam SIS - nie miełem awarii - czy Wy nie
          mieszkacvie tam gdzie wrony nawracają i nie można korzystać z internetu.
          Dajcie im jeszcze miesiąc lub dwa - dlaczego nie.
          Czy Wy wszyscy myślicie,że każdy projekt teoretyczy jest odzwierciedleniem
          praktyki.Dajcie spokój i poczekajcie kilka tygodni - myślę że poradzą sobie z
          problemem.
          Jestem wyrozumiały,ponieważ z tym pieprzonym biznesem
          jestem związany od 1986 roku - teraz nie mogE się wycofać gdyż zostałbym
          bankrutem.
          • Gość: Zawiedzony IP: *.sisttbg.net / *.inernet250.sistbg.net 23.04.04, 08:16
            Ja też pracuję 16 godzin dziennie przychodzę zmęczony po pracy chcę sprawdzić
            pocztę, porozmawiać ze znajomymi dowiedzieć się co się w świecie wydarzyło a tu
            pojawia się niemożna znaleźć serwera lub połączenie niedodostępne. A firma SiS
            ma miłą sekretarkę i miłym głosem oznajmia że szefowie wiedzą już o awarii i
            postaraja się ją naprawić jak najszybciej a to trwa u nich w granicach dwu
            tygodnii jeszcze warunkiem że przyjadą jest to że przez cały tydzień trzeba
            codzinnie dzwonić i zdawać sprawozdanie jakie są problemy z internetem. Jak już
            przyjadą szef zadzwonii i pojawia się szybki internet. Ale dlaczego firma SiS
            niezałatwi tego odrazu tylko tak ignoruje swoich chlebodawców??? A na to
            pytanie chyba nigdy mi nikt nieodpowie !!!
            • Gość: gg55 IP: *.internet250.sistbg.net 23.04.04, 23:04
              Właśnie przed godziną przyjechałem z pracy - odświeżony - czytam.Masz rację
              jeżeli to jest prawdą nie będę się wypowiadał na ten temat.Może się mylę.
              Czy próbowałeś sprawdzić teoretycznie warunki konkurencji.Bardzo chętnie
              przeczytam a później wyciągnę wnioski.
          • Gość: zniesmaczona sisem IP: 80.51.252.* 28.10.04, 13:41
            ty to chyba jesteś prezesem sis-u bo nikt normalny o nich nie napisałby w taki
            sposób.prezes też jest wiecznie zmęczony.trzeba było sie nie brać za coś czego
            się nie potrafi.
            • Gość: SŁUCHACZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 14:26
              sis reklamuje sie w radiu leliwa - hmm coś jak tańcowały dwa michały.
            • Gość: ADAM WAŁEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 00:14
              Jak narazie nie mam co narzekac ale mialem pare zastrzezen ale naprawde to jest
              dobra ekipa !!!!!!WIELKIE POZDRO DLA SZEFA OD CAŁEJ TARNOWSKIEJ WOLI
              • Gość: TADEK SYSOK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 13:20
                JESTESCIE spoko nic do was nie mam ale wezcie sie za robote i zacznijcie robic
                neta w Tarnowskiej bo mam tam dziewczyne i chce miec z nia kontakt!!!
            • Gość: MTM-owiec IP: *.mtm-info.pl 26.11.05, 04:31
              Q r w a co wy sie znacie!!!!!!!!!!
              Dupa shit MTM to dopiero nie chodzi dno jak nie wiem qrwa mac!!!!!
              A wy nazekacie na SIS mam kumpla co ma SIS to mu zajefajnie chodzi ja mam MTM
              to dno jak nie wiem ludzie pomocy!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: MTM_woeic2 IP: *.mtm-info.pl 26.11.05, 04:35
                Ja tez mam ten pier..dolony mtm. Marny To Msygnal.Hujnia taka i tyle.W SIS-ie
                to internet zapierdziela.Ludzie zakladajcie SIS od rwszty to zdala, dobrze
                radze...
                • Gość: Flash Net-TBG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 22:30
                  Gość: MTM_woeic2 IP: *.mtm-info.pl -------------->>>CIAG SIE HUYASIE!! SAM SE
                  ZAKŁADAJ SIS
                  • Gość: szybki sygnał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.05, 18:35
                    Nio czy już wszyscy zadowolenia z sisa?? czyżby sierpniak i jego świta nabrali
                    powyborczego przyspieszenia>>
                    • Gość: o boze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.05, 21:28
                      A ja sie dowiedziałem ze się szykuje fuzja flaszneta z sisem, dobiero jaja
                      bedą!! tandeta + tanteta ciekawe co wyjdzie
        • Gość: mensir67pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 09:13
          (moze maja dobra oferte, ale to chyba jakies
          buraki?)Buraki to Ci ktorzy bioa sygnal od SiS_u
          Z powazaniem jak (narazie) zadowolnoy uzytkownik sygnalu Flash_net_u
          • Gość: gg IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 11.02.05, 07:31
            Tak, zadowolony jesteś z Flash Net, to Ci powiem że zadowolenie Ci minie jak
            będziesz miał problemy z internetem. Ja dzwonie do nich a oni bez odzewu, a
            szef nawet tel. nie odbiera i mają to dalekooooooooooo że ktoś zgłasza awarie.
          • Gość: Flashnetowy Użytko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 22:26
            FLASH NET JEST SPOKO- MAM JUŻ ROK I SPOKO DZIAŁA :)) POZDRO DLA SZEFA
      • Gość: Antek IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.05, 12:12
        Boże flasznet to totalne dno dokladnie to samo co sis lepsze juz sdi z tp sa
        niezakladajcie u nich neta bo zgarna kase i o was zapomna
        • Gość: alek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.09, 16:24
          samo dno
      • Gość: agata IP: 80.51.159.* 06.11.08, 17:52
        Bardzo współczuje Pani sekretarce która tam pracuje, słychać w jej głosie, że
        dziewczyna już tylko przytakuje, bo nie wie co powiedzieć, ale czemu ma się
        wstydzić za GŁUPICH szefów jakich ma?W tej chwili czekam na tą firmę- jeśli taki
        twór można nazwać firmą?od godz. 16.30, o 17.00 zadzwoniłam zapytać się czy mam
        czekać dalej?tak, tylko 1/2 godzinki i tak czekam....Szlag mnie trafia.Zakończę
        ten rok i szukam nowe firmy!
        Powiedziałam tej biednej dziewczynie, że nie ona to powinna wysłuchiwać, ale ona
        tam tylko pracuje.
    • Gość: Zawiedziony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 15:47
      :) śmiech się na usta nasuwa patrząc, jak działa ta firma. Pchają się gdzie
      popadnie, wszystkie wiochy obskakują z internetem, a na mieście nie ma kto
      zrobić serwisu.. ciekawe ile muszą czekać na wioskach, by szanowne prezesostwo
      przyjechało coś naprawić... Zakładali mi szybko internet,tak jak obiecali w
      ciągu dnia, a jak się zepsuło to doproś się serwisanta... Najweselsze ta
      kobietka przy telefonie codziennie obiecuje, że ktoś gdzieś przyjedzie za pół
      godziny :-). A koledze obiecali założyć, przyjechali, popatrzyli, powiedzieli,
      że jadą po drabinę i wp...ło ich i już ich nie widział nikt przez 4 miesiące.
      Ciekawe ile pociągną, skoro tak traktują klientów???
      • Gość: Prezes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 22:13
        Zacznijmy od tego, że aktualnie w fimie Sis zostało trzech prezesów i "JEDNA"
        (jedyna)sekretarka(apeluję do wszystkich uzytkowników sieci Sis - zostawcie ją
        w spokoju, ona jest bogu ducha winna). Jezdem byłym ich pracownikiem i wiem co
        tam sie dzieje w związku z czy nieliczcie na Serwisy(chyba że chcecie sie do
        nich podpiąć- wtedy przyjadą bo na tym zarabiaja). Niewieżcie SYFOWI=Sis'owi.
        Niepolecam również iść do nich do pracy. Sam pracowałem miesiąc i zrezygnowałem
        bo niepłacili, a pracujesz od 8.00 do 1.00 - w nocy!
        Pozdrawiam wszystkich Sisowców!!! :) he he he
        • Gość: prze musk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 22:28
          faken zostaje przy telekomunie choc i ona nawala, pozdrawiam sisowcow ktorzy
          otwieraja posta przez pol godziny
        • Gość: drugi prezes IP: 212.244.136.* 29.04.04, 00:19
          czy to ty pojechałeś po drabinę?
          • Gość: THX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 22:52
            Dokładnie praca tam to kosmos szefów stać na wszystko ale pieniedzy nei
            wypłacaja pozatym za najgorszy kabel jaki jest na rynku chca 5 zł!! za metr
            kumplowi dali antene która kosztowała na allegro 20 zł i sie dziwili dlaczego to
            po tygodniu nie chodzi udaja wielkkich kozaków a sami sie nie znaja na tym co
            robia i mowia ze daja najleprzy kabel karte i antene w ogule sa najlepsi :)ja
            mam flasha i powiem ze w nocy za 65 zł miesiecznie w nocy mam srednio 260 kb!! z
            programem dc++ i z rapidshare w dzien srednio 50 kb niema limitów p2p cały
            dzień nie jest zle ale jeszxcze nadajnik by sie blisko mnie przydał pozdro
            kozacy z sisa wezcie sie do roboty bo ludzie nie sa głupi :) ja juz przeonałem
            na zamiane na flasha 4 osoby:)
            • 15.08.14, 13:59
              Jak kiedys probowalem p2p na Bitlord to momentami mialem predkosc 800 Kb/s do 1,5 Mb/s.
              Wszystko to na interku z kablowki.
        • Gość: drugi prezes IP: 212.244.136.* 29.04.04, 01:22
          Nie wiem o co chodzi w tym wątku tak naprawdę , nic on nie wnosi nowego do
          sprawy a jest nieustającym pasmem użalania się nad firmą SIS i każdym
          zawiedzionym przez tą firmę. Ludzie jak wam nie pasuje mieć internet od nich to
          sobie weźcie od kogoś innego. Temat ten już był wałkowany na forum kilkanaście
          postów wcześniej. Nasuwa mi się na myśl, że to ktoś z SIS robi sobie reklamę
          negatywną. W końcu w każdej reklamie chodzi o zwróceniem uwagi na siebie. Muszę
          napisać o swojej firmie.
          • Gość: SiS IP: *.sistbg.net 29.04.04, 09:49
            Drogi Mirku i Robercie rozumiem wasze rozgoryczenie po odejściu z firmy SIS.
            Jednak za defraudacje finansowe nie pozostało nic innego jak wyrzucić was z
            pracy.
            Może inni pracodawcy dadzą się okradać. Nas na to nie stać. W dzisiejszych
            czasach praca jest na wagę złota jeśli ktoś nie potrafi tego uszanować to
            bardzo mi go żal.
            P.S
            Jadę do firmy sprawdzić jaki jest stan załogi w pracy bo wyczytałem w
            internecie że już są nowi pracownicy. Może oni dowiozą drabinę na czas.
            Pozdrawiam
            • Gość: zewnętrzny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.04, 20:46
              zauważcie, że przedstawiciel firmy SIS nie tłumaczy się z tego że nie płacił
              pracownikom, ani że pracowali po 17 godzin (a gdzie kodeks pracy?).
              Widocznie tak właśnie było.
              Nie wyjaśnia również dlaczego są problemy z łączem i serwisem.
              Zamiast tego informuje wszystkich, że ZATRUDNIŁ DWÓCH ZŁODZIEI!
              Fajna firma: 3 prezesów, 2 złodziei i sekretarka. Jak tu się dziwić, że łącze
              nie działa!
              • Gość: ktoś IP: 212.244.136.* 29.04.04, 23:00
                Rozumiem przedstawiciela SIS, tłumaczą się winni. Wynika z tego że płacił, oraz
                że pracownicy nie pracowali po 17.00 godzin. Też mam fimę i wiem jak bardzo zły
                jest pracodawca szczególnie gdy jest odrobinę wymagający. Natomiast idąc Twoim
                tokiem myślenia, to Ty czasem nie jesteś murzynem? jeśli nie zaprzeczysz tzn że
                jesteś, bo widocznie tak jest. Dlaczego były problemy z serwisem to już wiemy
                po tym co napisał. Wykaż się kolgo odrbiną inteligncji. Pozdrawiam
                • Gość: prze musk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.04, 23:49
                  pany!!!
                  -serwis do dupy, bo złodzieje (kradną z chciwości lub im nie płacili-i tu mieli
                  prawo) wbrew pozorom choć podobno robili do 1 w nocy ( u userów?)

-prezesi do dupy, sieć zależy od ilości serwisantów 2 zakłada sieć, przy 2
                  serwisantach nie ma mowy o podłączeniach i serwisie istniejących, kupa !!

-firma do dupy, nie napiszą jasno o co chodzi i dlaczego maja problem, dużo
                  ściągaczy? słabe łącze? na linuxie wszystko można zablokować i userszkodnikow
                  się pozbyć,

----tepsa tez leci ostatnio w kulki, brak sieci od początku tygodnia--->
                  notoryczny !!!

SIS-owcy nie jesteście sami :]

a drabiny nigdy nie znajdą, chyba że u prezesa w stodole !!!!
                  • Gość: elo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 23:19
                    najlepiej zapytajcie ludzi ktorzy tam pracowali i zobaczycie jaka jazda ja
                    słuchałem kolegi opowieści wciagające :) pozdro THC znasz to .:)
                • Gość: zewnętrzny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.04, 08:19
                  A masz coś do murzynów?
                  Czy w Twoim interesie jako przedsiębiorcy byłoby informowanie wszystkich
                  klientów, że cały twój personel techniczny to złodzieje? Czy to nie wpływa na
                  to jak odbierany jesteś TY i cała firma? Może warto lepiej wybierać ludzi, albo
                  lepiej ich traktować? Pozdrawiam kolego.
                  • Gość: JA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 23:20
                    jak oni nie wybieraja ludzi idziesz i masz prace o wszyscy wiedza jak sie tam
                    pracuje i nikt nie chce a z koro nikt nie chce tam pracować to jak i z czego
                    maja wybierać pracowników!!
            • Gość: były sisowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 22:52
              Darku ale ściema kto kogo okrada tylko szczerze bo 400 pln - 19% dochodowego za
              17 godzin pracy przez 6 dni w tygodniu to lekkie przegięcie pomyśl troche co??
              I mam nadzieje że już Wojtek nie rozlicza ludzi z kazy bo ten dopiero kręnci.
          • Gość: Sokolniki IP: 80.51.159.* 14.09.06, 17:27
            Jednym zdaniem.
            To .. SiS po..y jest on
    • Gość: damiano IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.04, 01:27
      SIS to porażka!!! Odradzam usługi tej firmy. Kilka razy się prosiłem o zmianę
      lokalizacji mojej anteny (z tbg do mokrzyszowa), podawalem nr tel. gdyby nie
      mogli przyjechac o umówionej godzinie i nawet nie chciało im sie zadzwonić i
      powiedzieć, ze nie przyjadą. Niestety Panowie i Panie z SIS-u nie szanują czasu
      swoich klientów. Juz nie wspomne o przerwach i przepustowości. W tej chwili
      jestem zadowolony, ze mam to (SIS) juz za sobą i współczuję troche innym jak
      czytam te komentarze. A mowienie ze ktos pracuje tyle i tyle i ze
      zbankrutuje..... kogo to obchodzi??? jak płacę to żądam!
      • Gość: RomperStomper IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 03.05.04, 01:53
        Hehe, wygląda na to że przy takich "Sisowcach" Tepeesiaki to dopiero wybitne
        specjalisty, mimo dyletanctwa bijącego od nich z każdeej strony...
        • Gość: damiano IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.04, 11:07
          Dokładnie. juz tepesiaki sa o niebo lepsi. Widze ze niezłe brudy tutaj wychodzą
          (ten nie placi, ten jest złodziej..). Sprawdza się tutaj stara prosta zasada:
          niezadowolony klient powie 10 znajomym o tym, ze jest DNO, a zadowolony tylko
          dwóm. Pozdro dla Presesów! :)
          PS.
          Sugeruję zmianę działalności np. tresura psów drogą radiową :)
          ......ach ta antyreklama...
      • Gość: JACU626 IP: *.internet250.sistbg.net 08.05.04, 23:39
        To ja tez sie dołącze, mam juz sis-qurwa dość. Olewaja wszystko totalnie
        zastanawiam sie nad neostrada i jak jeszcze ze dwa razy siąde przy kompie i mi
        sie strona przez 5 min nie otworzy to niech sobie w d... ta antenę wsadzą. Co
        do sekretarki to nie przeszkadzajcie jej w pracy bo traci wątek na gadugadu. Ma
        ktoś namiar na flashnet-a?
        • Gość: zawiedziony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.04, 12:40
          głowa do góry :) ja już mam to (syf) za sobą. podobno neo tanieje w odpowiedzi
          na radiówkę, bo telekomunie zabierają klientów. nie wiem ile, ale ponoć
          przyłączki mają być około 150 zeta... a kto powiedział, że neo się nie dzieli??
          (w papierkach mają, że jak mają zrobić kontrolę, to najpierw tydzień wcześniej
          się muszą zapowiedzieć, a wtedy tylko odpina się kabel od switcha i ci mogą
          naskoczyć :) )... siusiaki zastanówcie się co robicie.
          • Gość: Mirek IP: *.sistbg.net 10.05.04, 20:28
            Chyba robisz złą reklamę sobie bo piszesz z Dsl’a a reklamujesz Neo. Wydaje mi
            się że mas z jakiś wewnętrzny uraz więc zapraszam do psychoterapeuty. Z Neo
            widzę masz bardzo kiepskie pojęcie więc nie namawiaj ludzi na dzielenie bo jest
            to w umowie zapisane że nie można go dzielić. Co do kontroli to popisałeś się
            istnym debilizmem bo TPSA nie uprzedza o kontroli (bo co to za kontrola) a po
            za tym kontrola nie polega na wyłapaniu ile kabli biegnie od danego delikwenta
            do innych lecz na sprawdzeniu ile w danym czasie zostało otworzonych portali
            internetowych (wiadomo że nie można ich otworzyć więcej niż jeden na jakąś
            minutę a jeśli otworzysz 10 takich przeglądarek w ciągu 15 20 sekund jest to
            dowód że masz podłączonych ludzi zresztą widzę że masz blade pojęcie na ten
            temat i tylko siejesz propagandę więc jeśli chcesz albo lubisz weź sobie Neo
            i podłącz go wszystkim jak jesteś taki chojrak choć widzę że tylko mącisz wodę
            (może pomieszaj sobie w spodniach to da lepszy efekt)
            • 11.05.04, 23:31
              " lecz na sprawdzeniu ile w danym czasie zostało otworzonych portali
              > internetowych (wiadomo że nie można ich otworzyć więcej niż jeden na jakąś
              > minutę a jeśli otworzysz 10 takich przeglądarek w ciągu 15 20 sekund "
              Ha ha ha !! Ale sie usmialem ! Rzeczywisie musisz miec lacze z sisu bo ja na
              swoim moge w ciagu minuty otworzyc nawet 5 portali naraz.
              A jezeli w domu masz przykladowo 4 komputery to oczywiscie nie mozesz na nich
              koorzystac z inetu ?? Po drugie jezeli ktos z tepsy przychodzi i chce
              skontrolowac czy nie dzielisz np neo to mowisz mu delikatnie zeby wyp... i
              przyszedl z nakazem sadowym pozwalajacym na kontrol.Czlowieku zyjemy
              w XXI wieku i kazdy ma swoje prawa
              • Gość: damiano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 00:24
                przychylam sie do zdania przedmówcy. Pan z SiSu (przedmówca przedmówcy) chyba
                jedyną lekturę jaką przeczytał to umowa Telekomuny. Dokładnie nie ma takich
                mozliwosci zeby mogli jasno ustalic, że łącze jest dzielone. (no chyba że
                abonent zawali sprawe :)) Wciskacie ludziom g***o a oczekujecie poklasków.
                Moja "przygoda" z Waszą firmą na szczęście dobiegła końca (powód opisałem
                gdzieś powyżej). Parę razy mnie przekonywaliście, że firma jest "młoda" i, że
                potrzeba troche czasu zanim zacznie normalnie funkcjonować. Czyżby przez ten
                czas i przy tylu skargach "firma nie zdążyła wydorośleć"? Ileż można grząść w
                g****e Panowie?
                • Gość: phi IP: *.org 14.05.04, 06:37
                  Jak was debile czytam to az mi sie smiac chce.... Mariusz Ty chyba jestes
                  poszkodowany przez los... przeczytaj sobie dokladnie papiery tpsa z neo i k****
                  zobaczysz, ze tpsa ma prawo do kontroli bez nakazu. Pffff
                  • Gość: damiano IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.04, 23:07
                    Gość portalu: phi napisał(a):

> Jak was debile czytam to az mi sie smiac chce.... Mariusz Ty chyba jestes
                    > poszkodowany przez los... przeczytaj sobie dokladnie papiery tpsa z neo i
                    k****
                    > zobaczysz, ze tpsa ma prawo do kontroli bez nakazu. Pffff

nawet gdyby tak było... to wystarczy odpiac kabelek od switcha i podpiąć do
                    siebie. a jakby pytali to poprostu gramy w quake'a w sieci :) nie maja prawa
                    nawet ci kompa wlaczyc (chyba ze sam im wlaczysz :))...

żenada!
                    zresztą jak się misiu boi kontroli to misiu nie dzieli neo :) i otwiera jedną
                    stronę na minutę (w SIS-ie) przy sprzyjających wiatrach.

i po co tu ludzi błotem obrzucac? jak masz wiedzę to sie podziel z innymi a nie
                    pisz, ze kogoś los nie oszczędzał (z takimi tekstami można znaleźć się na
                    listach wyborczych samoobrony!!!)
              • Gość: ha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 23:28
                goście juz sami nie wiedza jak sie tłumaczyć a jesli tak dalej pujdzie bedzie po
                sisie a ja sie bede z tego cieszył :)) pozdro
            • Gość: Marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 10:59
              Witam
              > Chyba robisz złą reklamę sobie bo piszesz z Dsl’a a reklamujesz Neo. Wyd
              > aje mi się że mas z jakiś wewnętrzny uraz więc zapraszam do psychoterapeuty

A mnie się wydaje, że sam myślisz nie głową, a jakimś innym narządem - czy on
              napisał, że "klepie" od siebie z domu ? A może siedział u znajomego, lub np w
              pracy ? Więc się go nie czepiaj o to.

> Z Neo widzę masz bardzo kiepskie pojęcie więc nie namawiaj ludzi na dzielenie
              > bo jest to w umowie zapisane że nie można go dzielić.

Też nie do końca, w umowie zapisane jest, że nie możesz wyprowadzać sygnału poza
              lokal, w jakim wykupiona usługa neo została zamontowana. Co nie zmienia faktu,
              że oficjalnie nie możesz jej bez dodatkowej opłaty odstąpić/udostępnić stronom
              trzecim.
              {cut}
              > do innych lecz na sprawdzeniu ile w danym czasie zostało otworzonych portali
              > internetowych (wiadomo że nie można ich otworzyć więcej niż jeden na jakąś
              > minutę a jeśli otworzysz 10 takich przeglądarek w ciągu 15 20 sekund jest to
              > dowód że masz podłączonych ludzi zresztą widzę że masz blade pojęcie na ten
              > temat

Widzę, że Ty również masz blade pojęcie o tym - czemu napisałeś tylko o
              możliwościach technicznych ze strony firmy świadczącej usługę (na co zresztą ci
              dobrze odpisano, że mogę mieć kilka komputerów w "lokalu"), a nie napisałeś o
              ich niemożliwościach prawnych. Co z tego, że Telekomunikacja może sprawdzić
              technicznie ile portali/usług jest uruchamianych równocześnie ? co z tego, że
              może sprawdzić to, iż z jednego łącza korzystają równocześnie komputery z
              różnymi systemami operacyjnymi (co też jest możliwe nawet przy jednym kompie,
              słyszałeś o VMWARE ?) - skoro oficjalnie nie mogą tych danych użyć przeciw
              klientowi, gdyż w takiej sytuacji przyznają się do prowadzenia "podsłuchu"
              danych elektronicznych, do czego nie mają żadnego prawa - chyba, że jest to
              zlecone przez odpowiednie instytucje. Inaczej mówiąc prawnie takie dowody z ich
              strony, to mogą mi wsadzić ... zresztą sam już chyba wiesz gdzie ... ;-)

Pozdrawiam
            • Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.04, 10:15
              www.dialog.pl/dialog/main/sub.php?id=209&news_id=51
              teraz wszystko dostanie po dupie :)

co do neo to nie kazdego stac na dsla, a to ze neo jest tansze miedzy innymi ze
              wzgledu na brak licencji na dzielenie łącza to cóż... a czy jesli ktos wlasnie
              pije "chateau '74" to nie moze powiedziec ze dobre jest "fresco"?? to dobre i
              to dobre. moze go stac na drozsze ?? :)

pozdrawiam!
          • Gość: Sekretarka IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.05, 21:20
            Wiem z pewnych źródeł ze SIS pokawałku przejmuje Flash neta ponieważ szef i
            jedyny pracownik flaszneta niedaje sobie juz z tym rady :) tak ze i flesznet
            dlatego na psy zeszedł bo sis sie wtrąca :)
            • Gość: adamwalek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 09:25
              POJEBALO CIE SEKRETARKO!!NIGDY NIE PRZEJMIE FLASH NETU!!
      • 11.05.04, 23:35
        Piszcie w jakich miejscach dzial wam net do dupy a w jakich dobrze
        (chodzi o miejscowos i ulice).Moze to ich zmobilizuje do poprawy dzialani.
        A tak na marginesie jaki macie wykupiony abonament i czy rzeczywiscie jest taka
        predkosc jaka oferuja :) ???
        • Gość: JACU626 IP: *.internet250.sistbg.net 13.05.04, 21:41
          PRĘDKOSĆ którą gwarantują jest ale po godzinie 23 23:40 jak mało ludzi siedzi a
          tak to Q...wa mać szkoda gadać. Wielokrotnie o 19 siadam do kompa i interia mi
          sie otwiera otwiera otwiera 4 minyty i otwiera i i i i wyłączam ompa aby si
          enie wk...ać. Z okna widze tę całą ich siedzibe i niby główna antenę - qurwa
          szkoda gadać. Mam pytanko - czy słyszal ktoś o przypadku zabrania lub kary
          danej przez tp za dzielenie neo bo ja nie.
          • Gość: zawiedziony IP: *.sandomierz.pilicka.pl 14.05.04, 22:18
            krótko mówiąc powtarzam to zawsze.... sis to qpa!!!
            • Gość: Krzysiek IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.04, 23:41
              Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale w Urzędzie Miasta Tarnobrzeg jest taka osoba
              jak Rzecznik Praw Konsumenta (o ile pamietam to chyba we wtorki przyjmuje)
              Zawsze możecie pójść i porozmawiać (to nic nie kosztuje). Jeżeli kogoś
              interesuje np. zerwanie umowy z ich (sisu) winy + zwrot pewnych kosztów za nie
              spełnianie warunków umowy.
              Rzecznik P K moze naprawde duzo w przypadku kiedy tak duza liczba osob
              twierdzi, że firma nie wywiązuje się z własnych zobowiązań wynikających z umowy.

Myślę, że tak długo bedzie "rzucany groch o ścianę" jak długo nikt nie
              zdecyduje się na taki krok. Jak narazie widać że firma SIS nie przejmuję się
              wypowiedziami tutaj na forum. Mało tego poniża swoich potencjalnych klientów:

"może pomieszaj sobie w spodniach to da lepszy efekt" (to wycinek z jednej z
              powyższych wypowiedzi pracownika lub prezesa firmy SIS, niestety autor sie nie
              przedstawił). Niestety takim ludziom przyszło wam "napychać kieszenie".
              • Gość: Prezes Zarządu SIS IP: *.sistbg.net 15.05.04, 11:49
                Szanowny Panie Krzysztofie, Szanowni Państwo tak się złożyło że nie miałem
                czasu od dawna odwiedzić tej strony a konkretnie strony na forum dotyczącej
                Firmy P.H.U. SIS, której jestem Prezesem Zarządu. Na tej stronie są
                sygnalizowane kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem Internetu w łączach
                dostarczanych przez naszą firmę, a które nie zawsze wynikają ze złej jakości
                naszej usługi. Wypisywane są najprzeróżniejsze rzeczy o Nas i na Nas. Na
                wstępie chciałbym wszystkich poinformować że wypowiedzi o mieszaniu itp. nie
                wypłynęły z naszej firmy i nie są naszego autorstwa. Proszę Państwa to jest
                forum, gdzie każdy może napisać co tylko chce i nie podpisać się pod tekstem,
                który zamieszcza, tak więc trudno jest ocenić kto jest autorem takiej
                wypowiedzi. Pomijam słownictwo jakiego używają autorzy powyższych tekstów, co
                świadczy tylko o Nich samych. Ubolewam tylko nad tym ,że osoby te próbują
                podpisać się za kogoś z firmy SIS. Ewidentnie wskazuje to na próbę popsucia
                reputacji naszej firmie, oraz nadania jej złego imienia. Pytanie komu na tym
                zależy? Może konkurencji? A może to tylko zwykła ludzka zawiść? Co do
                konkurencji nie ukrywam że jest bardzo ostra w Tarnobrzegu. Co do zawiści
                firma dynamicznie się rozwija pomimo trudnej sytuacji rynkowej dookoła. Nasz
                sukces natomiast wynika z ogromnego nakładu wiedzy i przede wszystkim ciężkiej
                pracy Naszych pracowników.
                Sam pisze Pan Panie Krzysztofie z innego łącza niż oferowane przez naszą firmę,
                więc pytanie jaki ma Pan interes na zrobieniu nam złej opini? Zarzuca nam Pan
                poniżanie i nie przejmowanie się Naszymi klientami "
                (to wycinek z jednej z > powyższych wypowiedzi pracownika lub prezesa firmy
                SIS, niestety autor się nie > przedstawił)- to Pana słowa . (Niestety takim
                ludziom przyszło wam "napychać kieszenie".)
                Myślę że trudno Panu ocenić poziom naszej usługi i Nas samych na podstawie
                postów zamieszczonych na tej stronie. Co do zainteresowania tą stroną, bardzo
                ciekawą na marginesie, to śpieszę donieść że nie można wszędzie być obecnym. A
                poza pracą mamy jeszcze rodziny, którym również chcielibyśmy poświęcić swój
                czas i pozostałą po pracy energię. O takim rozwoju rzeczy w tej witrynie,
                poinformował Mnie przyjaciel, więc zareagowałem. Spiesze donieść że wolę
                poswięcić swój czas na czyny niż słowa. Nie znaczy to że osoby piszące na tej
                stronie lekceważę. Wręcz przeciwnie jestem cikaw ich opini ale wyrażanej w
                bardziej kulturalny sposób.
                Co do dzielenia neostrady moje zdanie jest następujące; Zapis w regulaminie
                korzystania z Neostrady mówi jednoznacznie o zakazie jej dzielenia poza lokal
                do którego takie łącze jest doprowadzone. Proszę Państwa takie zachowanie jest
                karane grzywną w wysokości 10 krotnej opłaty za udostępnione łącze na dodatkowy
                komputer, (było o tym o ile dobrze pamiętam w Gazecie Prawnej), natomiast jak
                to sprawdzić i czy jest to do sprawdzenia, sądzę że fachowcy z Telekomunikacji
                Polskiej, mogą się szczegółowo wypowiedzieć na ten temat, ja nie chcę. Co do
                osób, które są niezadowolonymi użytkownikami naszej sieci i twierdza że My jako
                firma ich ignorujemy a wypowiadają się na tej stronie zapraszam do osobistego
                kontaktu ze Mną. O ile moi pracownicy nie są w stanie Państwu pomóc pomogę
                osobiście, ale proszę o kontakt ze Mną. Mój numer telefonu 691 300 701. Jestem
                do Państwa dyspozycji. Aby nie było niedomówień kto jest autorem tego listu.
                Prezes Zarządu P.H.U. SIS sp. z o.o.
                Dariusz Sierpniak
                p/s Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Gazety
                • Gość: Jacek N IP: *.internet250.sistbg.net 17.05.04, 20:08
                  Darku piekne słowa i co z tego. Jest pońdziałek, robie drugie podejscie do neta
                  bo o 19 strona interi otwierała się 4 minuty i nie otworzyła do końca. Słowa
                  słowami ale trzeba je podeprzeć faktami, wysłałem do was w sumie 5 (piec) maili
                  i na żaden nikt nie raczyl odpowiedzieć. Myslałem że to siec sie blokuje
                  ogólnie ale siedziałem w firmie w ubiegłym tygodniu do 19 i na neo wszystko
                  śmigało idealnie a po powrocie do domu - kupa. Nic tu słowa ne pomoga tylko
                  trzeba cos zdziałać, nie mam zamiaru wysłuchiwać też twoich pracowników którzy
                  za każdym razem wmawiają że to wina kompa i mam wirusa i inne głupoty. Ponad
                  pięc lat pracowałem w gambicie gdzie zajmowałem się nie tylko sprzedaża ale i
                  instalacjami i serwisem więc jakie takie pojecie o tym mam. Naprawdę nie jest
                  to to co obiecywaliście na początku - a początki milo wspominam. Jeżeli dalej
                  tak będzie to działało to bede zmuszony zrezygnować bo naprawde szkoda wydawać
                  w zasadzie niewiele ale chyba po to by się denerwować, i założyć sobie neo.
                  Przed napisaniem tych gorzkich i smutnych slów próbowałem sie dodzwonic do
                  firmy ale zgłosił sie automat a ty kom. nie odebrałeś.
                  Zawiedziony - Klient - Jacek
                  • Gość: prezes SIS tbg IP: 212.244.136.* 17.05.04, 21:57
                    No cóż drogi Jacku w tym momencie odpowiadam Ci na twój telefon ale zrobie to
                    osobiście na telefon do Ciebie do domu. Co do mojej komórki to napisz człowieku
                    że miałem wyłączoną (padła mi bateria) a nie pisz że nie odebrałem. Bo to jest
                    chyba różnica.Poza tym to mam pocztę na komórce więc skoro się dodzwoniłeś to
                    się nagraj. Pozdrawiam i rano jestem u Ciebie. Chyba że pojedziesz rano do
                    pracy do Sandomierza i nie dasz mi szansy zrobić Ci neta. A niestety tak
                    czasami też bywało, o czym nie napisałeś.
                    • Gość: prezes SIS tbg IP: 212.244.136.* 17.05.04, 22:48
                      A przepraszam autor Jacek N. zapomniał napisac że telefonował do firmy po
                      godzinie 18.00 a zgodnie z zapisem w regulaminie po godzinach pracy biura,
                      zgłoszenia serwisowe przyjmowane są na automatycznej sekretarce. Pozdrawiam
                      • Gość: JACEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 11:41
                        No to pokolei:
                        - jestem jedynym który się przyznał kto jest i za to otrzymałem takie
                        odpowiedzi jakie otrzymałem od Darka - ale cóż do odważnych świat należy
                        - co do sieci to mam wymienioną antenę - ale o jakości wypowiem się za jakiś
                        czas - narazie chodzi o niebo lepiej
                        - czytając inne wypowiedzi stwierdzam że problem nie tylko mnie dotyczył ale
                        innym brak odwagi by tu na forum sie przyznać - w pełni ich rozumiem
                        - Darku napisałeś że juz kończysz z pisaniem na forum ale myśle że odpowiesz na
                        ostatnie pytanie "DLACZEGO POTRZEBA BYŁO TU PISAĆ ABY BYĆ ZAUWAŻONYM"

JACEK
                    • Gość: Jacek IP: *.internet250.sistbg.net 17.05.04, 22:55
                      No to po kolei, fakt kom nie działała i sie nie nagrałem. Co do tego że nie dam
                      szansy zrobić neta i pojade do sandomierza - bo musze sie w pracy stawić a nie
                      czekać aż ktoś sie zjawi pomiedzy 9 a 13. Zresztą to nie miejsce na takie
                      teksty. Wiem Darku i wszystkim oświadczam - ten czlowiek jest solidny i dba o
                      swoja firme wkłada w nia całe serce - ale nie jest w stanie sam wszystkiego
                      zrobić i jest jak jest niestety. Z innych postów wiemy jak podchodzą do
                      klientów pracownicy i Mnie tez to spotkało. Co do neta to jak będzie działał
                      jak nalezy to oczywiście Darku napisze że tak jest. Szkoda że tu dopiero
                      zostałem wysłuchany - nie tak powinno być ale sie stało. Pozostaje Mi tylko
                      mieć nadzieję że będzie to ostatni post w tym temacie.
                      Z wyrazami szacunku
                      Jacek
                • Gość: ...maks.pejn... IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.04, 23:49
                  wnioski nasuwajace mi sie po przeczytaniu posta:

1. Pan Prezez to megaloman.
                  2. Nie ustosunkowal sie do wyzyskiwania pracownikow.
                  3. Nie odpowiedzial na zarzuty o kiepska jakosc swiadczonych uslug.
                  4. Znakomicie zna warunki umow konkurencji. To sie chwali. Ale latwiej kogos
                  niz siebie krytykowac...

jestem klientem. nie powiem skad i od kiedy. bo jeszcze "nasila sie klopoty" z
                  korzystaniem z lacza. i powiem jedno - dziala fatalnie. nie spodziewalem sie
                  szybkosci. spodziewalem sie czegos podobnoego do modemu [no, moze troszke
                  szybszego] - ale _STALEGO_. a nie jak sciagam plik 79MB z mojego konta FTP to
                  rwie sie 12 razy [na szczescie mam wznawianie transferu].
                  panie prezesie - pisze przez proxy. niejedno. nie namierzy mnie pan...
                  • Gość: prezes SIS tbg IP: 212.244.136.* 18.05.04, 03:04
                    Panie Maks.pejn
                    już odpowiadam
                    pkt 1. ..................
                    pkt 2. proszę uściślić co znaczy wyzyskiwanie pracowników, bo to co zostało
                    napisane w tym forum o tak strasznych warunkach pracy to brednie. No chyba że
                    chodzi o mnie to fakt pracuję bardzo długo, co widać z godziny podanej przy
                    tekście.
                    pkt 3. Sieć internetowa to żywy organizm, który potrzebuje systematycznej
                    pielęgnacji, tak w strukturze sieci wewnętrznej jak i komputerach w domach u
                    klientów końcowych. Co się da zrobić po naszej stronie to robimy ale w domu u
                    klienta nie jesteśmy w stanie niczego naprawić lub poprawić jeśli nie mamy
                    sygnału że coś jest nie tak. A mamy różne, najczęściej banalne, wgranie softu
                    (najczęściej bezpłatnie) bo to z naszej winy stery poszły w kosmos, dialery się
                    sciągnęły, pliki się wykasowały, ludzie się poprzepinali do innych nadajników i
                    nie potrafią potem przywrócić ustawień. Po prostu wszystko co tylko jest
                    możliwe do wyobrażenia. Nie mamy o to pretensji. Sieć to żywy twór. Ale czasami
                    niektóre rzeczy należy zrobić samemu, szczególnie te najbardziej banalne.
                    Kiedyś kolega powiedział do mnie ucz się, bo jak mnie zabraknie to.... . Więc
                    uczę się codziennie i uczę i mam wrażenie że coraz mniej wiem, ale wtedy klikam
                    www.google.pl i czytam, czytam i czytam. Społeczeństwo od niedawna ma dostep do
                    nowych technologii, więc ma prawo czegoś nie wiedzieć, a my w SIS robimy co
                    możemy by ludziom powiedzieć co zrobić i jak zrobić i dlaczego zrobić. Fajnie
                    gdy pytają, kiepsko gdy nie pytają a tylko chcą aby im naprawić, poprawić,
                    ustawić. Liczba Tych ostatnich, wraz z rozbudową sieci w naturalny sposób
                    rośnie. A każdy jest równorzędnym naszym Klientem. Nie ma lepszych , czy
                    gorszych, więc jeśli gdzieś się spóźnimy to przepraszamy. Nie możemy nikogo
                    sobie odpuścić. Będziemy napewno, czasami wcześniej, zdarza się też, że
                    później. Lecz lepiej późno niż wcale.
                    pkt 4. Jeśli chodzi o regulamin sieci P.H.U. SIS. to znam go doskonale. Pisałem
                    go, więc go znam w każdym detalu. Warunków umów konkurencji nie znam, bo nigdy
                    takowych nie widziałem na oczy, regulaminów również.
                    Co do krytyki innych to fakt niezaprzeczalny. Ale tu ma być krytykowane P.H.U.
                    SIS a nie ja . Zawsze trudniej znaleźć pozytywne niż negatywne strony. Co do
                    mojej osoby: jestem zbyt drobiazgowy, każdemu chciałbym zrobić łącze osobiście
                    oraz zbyt mało pracuję (szkoda że muszę się jeszcze przespać, w innym przypadku
                    nic bym nie robił tylko pracował). Moją mocną stroną jest silna wola - rzuciłem
                    palenie. (Sory wyrwało mi się, miało być o SIS). Więcej złego o mnie niż
                    dobrego. Zresztą nie moge więcej o sobie pozytywnego rzec, bo zaraz by się
                    pojawiły docinki na mój temat (i tak pewno się pojawią). Eeee, jak widać wcale
                    nie tak trudno siebie krytykować. Innych łatwiej? też nie, szczególnie gdy nie
                    wtyka się nosa w nieswoje sprawy i niewiele się wie na temat innych.
                    Bardzo Proszę Pana Panie Maks.pejn niech Pan nie mówi skąd Pan jest i gdzie ma
                    Pan łacze i od kiedy. Jutro rano powróżę z kuli i podjadę aby Pana podpiąć do
                    sieci SIS. Jest szybsza i nie rwie się 12 razy. Co do programów podtrzymujących
                    ściąganie to też mam zainstalowane u siebie na kompie. Osobiście polecam .....
                    (to byłaby reklama, więc nie napiszę). W związku z posiadaniem przez Pana tak
                    fatalnego łącza, proponuję specjalnie dla Pana opłatę przyłaczeniową 1 zł.
                    Szanowni Państwo przepraszam ale na takie posty jak ten nie będe odpowiadał,
                    uczynię to po raz pierwszy i ostatni. Pan pisze że jest klientem - czyim?
                    Gdzie ? - nie wiadomo. Od kiedy - nie poda, bo co? A przy tym jaki specjalista
                    pisze przez proxy i to niejedno i jest nienamierzalny. Ja nie mam co robić
                    tylko namierzać Pana Maksa. Ja Cię kręcę ale Pan Maks.pejn zrobił na mnie
                    wrażenie, niesamowite, no super, Pan Maks.pejn pisze w technologi stealth .
                    Przepraszam Państwa, nie będę więcej odpowiadał na pytania zadawane na forum w
                    ten sposób. Zresztą w inny też nie. Proszę nie sądzić że Osoby zainteresowane
                    tematem lekceważę. Podałem swój numer telefonu, więc zapraszam do użycia go w
                    celu skontaktowania się ze mną lub firmą SIS. Mowa jest srebrem a milczenie
                    złotem. Ja wolę rodzinę, przyjaciół, swoich Klientów i internet . A każdy niech
                    lubi (woli) to co ma.
                    Pozdrawiam Dariusz Sierpniak
                    Amen
                    • Gość: a_tak_się_wtrącę.. IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 19:02
                      "no niezle jajca tutaj odchodzą"... wszystko jest ok, firma lux, nawet prezes
                      swoje osobiste rozterki wyglasza. Tylko gdyby ta punktualność byla dobrze w
                      firmie rozumiana ("lepiej pozno niz wcale")...
                      Nic nie powiem.. zalozyli mi antene w imponujacym tempie!
                      tylko pozniej zaczely sie schody... czekam na wykonanie pewnej uslugi (niech
                      pan prezes sie domysli jakiej) bądź stwierdzenie, ze sie nie da juz chyba PONAD
                      PÓŁ ROKU!!! i nic... mieli byc (klilka razy) mieli dzwonic (...). Niestety
                      dotad nie zobacza pieniedzy (ani sieciowki) odemnie dopoki nikt sie tam nie
                      obudzi.

A czy zgloszenie bylo? Bylo i to kilka razy osobiscie (tzn. kto, gdzie, jaki
                      problem).
                      A czy ja bylem o umowionej godzinie? oczywiscie ze bylem i czekalem kilka
                      godzin (nawet nikt nie zadzwonił).

teraz tylko czekac :) bo panowie maly poślizg mają.

Pare miesiecy po tym jeszcze byl jakis pan u mnie z SISu (z faktura.. nie
                      potrafil powiedziec nawet za co ona jest). Oczywiscie po wysluchaniu mnie
                      zapewnil mnie ze wyjasni sprawe do jutra i przyznał mi racje ze to skandaliczne
                      i zapewnil ze jutro zadzwoni (dupa) czy wy nie macie tam telefonu? biedaki.

Nie ujawniam w tym liscie kim jestem i o co chodzilo. A dlaczego? przeciez
                      zglaszalem osobiscie chyba 2 razy, czy to nie wystarcza?

Nie mam zamiaru sie juz upominac. Zgloszenie bylo przyjete przez pracownika.

Pozdrawiam!!!
                      PS
                      Nienawidzę dyletanctwa

Z wyrazami głębokiego szacunki, oddany i cierpliwie czekający: uzytkownik
                      (były) sieci SISsss!!!
                      • Gość: a_tak_się_wtrącę IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 19:08
                        aha.. chcialem dodac, ze nie jestem zadna konkurencją firmy SIS, ze takie
                        okropności wypisuję. I nie zalezy mi szczegolnie na popsuciu im jakże
                        wspaniałego wizerunku :)
                    • Gość: ...maks.pejn... IP: 213.186.78.* 18.05.04, 20:14
                      a ja wole jak ktos sie wywiazuje z obietnic skladanych kilkukrotnie i
                      tyluzkrotnie niedotrzymywanych. wole aby ludzie byli uczciwi.

zdaje sobie sprawe, ze firma SiS nie jest potentatem finansowym [rzeklbym nawet
                      sponsorem] aby zagwarantowac sprzet swiatowej klasy a poprzez to silny sygnal i
                      dobre lacza.

ale po co na sile podlaczac ludzi [kasujac pieniazki, a co] kiedy nie jest sie
                      im w stanie zagwarantowac minimalnej jakosci uslug? bo "lepiej pozno niz
                      wcale"??

jak widze nie jestem jedyna osoba, ktora ma zastrzezenia co do jakosci
                      swiadczonych uslug. i to nie daje do myslenia?

prosze mnie nie zwodzic tym, ze nie umiem sobie zainstalowac sterownika czy tez
                      powodem przerywania sygnalu jest to iz mam poinstalowane dialery.
                      pytam - dlaczego sygnal sie gubi? mimo, ze przed chwila jego sila byla ponad
                      80% to za kilkanascie sekund na chwile zamiera? ptak siadl na antenie? czy moze
                      wiatr mocniej zawial? jak juz pisalem wczesniej - podpisujac umowe nie chcialem
                      szybkiego sygnalu, chcialem staly. czuje sie moze nie oszukany, ale napewno nie
                      moge siebie okreslic jako zadowolonego klienta. no bo w koncu jaka mam
                      alternatywe? znowu sie spiac z paroma cieciami z klatki kablem i jechac
                      nielegalnie na SDI? niestety jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie
                      ma... :(
                      • Gość: Quake IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 20:50
                        Zepnij sie z sąsiadami na na neo (jeśli DSL za drogi), postawisz sobie router
                        (Coyote lub freeco, więcej informacji na ten temat
                        www.freesco.pl/freesco/index.php ) na starym Pentiumie z ubiegłego wieku
                        ( minimalne wymagania Pentium 486Mhz, pamięć 8Mb, bez dysku twardego jedynie
                        stacja dyskietek + dwie karty sieciowe) może być coś lepszego (to i lepiej
                        będzie chodzić). I masz neta na stałe lub jak wolisz na sztywno. Telekomuną nie
                        przejmuj się, ja nie słyszałem o jakichkolwiek kontrolach.
                        Pan prezes pisze, że to nielegalne. To zwykłe straszenie z jego strony jeszcze
                        nie usłyszałem argumentów którymi przekonałby mnie, że firma SiS jest godna
                        zaufania. Tak na marginesie.
                        Mam DSL-a i bardzo sobie chwale na www.numion.com/YourSpeed/ mam (18
                        maja 2004 20:44:39 39122 Bps 313 kbps) przy kilku userach wymieniających sie
                        plikami za pomocą programów p2p.
                        pozdrawiam
                        • Gość: Quake IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 20:52
                          zjadłem ''es'' i wyszło ''friko'' :]]
                        • Gość: ...maks.pejn... IP: 213.186.78.* 18.05.04, 21:01
                          teraz jestem nie u siebie na kompie i mam 77 kbps na world i 94 kbps na
                          Poland...

a tutaj maja 2x512 z tego co wiem... tylko ze userow jest ponad 70 osob...

zapuszcze sobie to mierzenie jak bede u siebie w mieszkaniu
                          • Gość: Quake IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 21:14
                            na world mam 18 maja 2004 21:13:46 27034 Bps 216 kbps testuj Sisa,
                            powodzenia napisz ile wydusiłeś
                            • Gość: ...maks.pejn... IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 08:00
                              jak juz pisalem wcesniej - nie zalezy mi kompletnie na kosmicznych
                              predkosciach. nie sciagam ani duzo ani czesto - ot czasem sie zdarzy
                              maksymalnie 150MB plik. i wcale nie musze go miec szybko. moglbym czekac i 5
                              godzin. problemu nie mam jak sciagam ze swojego FTPa, ktory pozwala na
                              wznawianie sciagania plikow po zerwaniu polaczenia. powstaje on natomiast kiedy
                              sciagam z takowego FTPa, ktory tego nie umozliwia.

dlatego bezcelowym wydaje mi sie pomiar predkosci :) nie jestem ssaczem. nie
                              sciagam ani filmow, ani gier ani mp3.
                              • Gość: Quake IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 18:49
                                Tak, ale jak długo otwierasz stronę np. forum, aby wysłać posta? Czy prędkość
                                nie jest ważna? Jestem innego zdania. Nie myślę o zawrotnych prędkościach,
                                zauważ niektóre strony trochę ważą i na słabym łączu otwierają się wieczność.
                                www.2advanced.compozdrawiam
                    • Gość: ktos IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.05.04, 20:07
                      ...fajne CV ale co to ma do sieci?

• Gość: były sis pracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 22:48
                      Darku szanuje cię ponieważ jesteś jedyną osobą z prezesesostwa SIS'u która jest szera i nie wali ściem ale reszta to ...... brak słów.A szkoda bo nie szanują pracowników a to źle o was świadczy.Bo jak wy nas tak my was i źłe się to skończyło.A szkoda, ale jedno wan przyznaje uczycie świetnie kantować ludzi :P
                      A tak pozatym to weźcie się do roboty bo jak tak dalej będzie to was zlinczują.
                      Pozdrawiam
                • Gość: mieszkaniec24 IP: *.internet250.sistbg.net 20.05.04, 07:45
                  Panie Prezesie, to co Pan pisze może jest i prawdą, ale prawdą jest również to,
                  że internet nie działa tak jak powinien. Jego prawidłowe działanie jest tylko
                  rano, mniej więcej do godziny 12.00, później zaczynają się kłopoty z
                  otwieraniem stron. Otwierają się coraz wolniej, wolniej i wolniej i już między
                  godz. 18.00 a 23.00 /tak jak to było np. wczoraj/ wcale się nie otwierają,
                  pomimo, że sygnał jest prawidłowy. Jestem zwykłym Waszym klientem, jednym z
                  pierwszych i chciałbym normalnie korzystać z Waszych usług. Wcześniej - na
                  początku byłem nawet zadowolony, ale teraz jest coraz gorzej. Jestem
                  człowiekiem wyrozumiałym, ale tak dłużej nie można. Coś z tym musi Pan zrobić,
                  gdyż wyraźnie widać, że łącza mają za małą przepustowość i się "zapychają".
                  Rano wszystko śmiga jak błyskawica. W tych sprawach niejednokrotnie
                  inerweniowałem i osobiście i telefonicznie u Waszego informatyka, ale on jest
                  bezradny i nawet go rozumiem. Miła Pani, która odbiera telefony pomimo
                  najszczerszych chęci też jest bezradna i też ją rozumiem, bo napewno chciała by
                  jak najlepiej. Jeśli Pan tego nie załatwi to straci Pan klientów, przynajmniej
                  w Tarnobrzegu, bo spółdzielnie mieszkaniowe już zaczynają robić to na kablu i
                  nawet im to wychodzi. Nie znam się aż tak bardzo na tym, ale myślę, że sprawa
                  jest do załatwienia, czego Panu i sobie życzę.
                  Pozdrawiam
                  • Gość: ZAWSZE NIE DOINFOR IP: *.internet240.sistbg.net 23.05.04, 22:49
                    Psy wieszają z zazdrości chyba ci co dużo płacą i nie wiedzą za co - codzi mi
                    o TEPSIAKÓW - zmienią zdanie już niedługo.
                • Gość: Piękny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.04, 21:54
                  Wypisywane są najprzeróżniejsze rzeczy o Nas i na Nas

Cóż za kutafon, o sobie piszę z dużej litery. Nie zamówię u niego nawet paczki
                  zapałek.
        • Gość: 350 kilo :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.06, 23:35
          płace 65 zł w flasgnecie i mam w nocy jak sciagam dwa pliki 350 kilo jak sciagam
          jeden to mam 280 a łącze to 512 w nocy ale nadajnik przydał by sie gdzieś na
          slezakach i kaczakach bo musze zdzierać z dąbrowicy a na kaczakach chca kumple
          ale niema zasiegu
          • Gość: neo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 19:32
            ludzie olejcie flasha i sisa mialem to gowno i ten ciemniak chmielowiec olewal
            wszystko totalnie teraz mam neo i jest gites
            • Gość: Wrzawy IP: *.mtm-info.pl 29.10.06, 21:25
              Witam mialem to gowno przez jakies 2 lata i wkoncu wszedl na wrzawy 2 operator
              MTM przepiolem sie i odrazu moje problemy znikly!!!! SiS przyjezdzal do mnie na
              serwis ponad 3 tygodnie w koncu im podziekowalem!! I radze wam koledzy zrobic
              tak samo!!! Pozdrowienia dla ekipy sis za swerwis.
              PS: I tak by nic nie zrobili nawet gdyby przyjechali!!! :)
              • Gość: były mtmowiec IP: *.sistbg.net 30.10.06, 10:56
                Jak sama nazwa wskazuje "mnie to męczyło" jakieś 3lata i przeszedłem właśnie do
                sis problemu nie ma.Ci z mtm też przyjeżdzali i nic nie robili a co do tego
                gówna może trzeba było wytrzeć tyłek fuuuuuu 2 lata z gównem
                przesadziłeś.Pozdrawiam wszystkich internautów.
          • Gość: tom IP: 80.51.159.* 07.11.08, 19:00
            nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi miec sisa to straszna kara nikomu
            nie polecam z wolniejszym netem sie nie spotkalem. DNO
            • 16.11.08, 18:20
              szybkosć neta zalezy od twojej anteny i tego jak deleko jesteś od stacji.
              Ja mam inną radiówkę na 512kbps i jestem zadowolony,a żeby było szybko,to używam
              szybkiej przeglądarki z wyłaczenim zasobożernych elementów stron.Do ściągania
              -też bardzo dobrze
              • Gość: Mysza tbg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 21:16
                Ja za żałożenie w SIS zapłaciłam 400złotych i co z tego ?to było
                totalne dno .Strony nie można było OTWORZYĆ kiedy się chciało .Gdy
                przyjeżdżali serwisanci zwani przez firmę to okazywało się że na
                kompie namieszali tyle ze mój 8 letni wnuk więciej miał wiedzy niż
                Ci PANOWIE ////NIGDY SISU
                • Gość: binia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.09, 12:12
                  Proszę jeszcze coś o sis napisać ,bo oni też chcieli nas
                  naciągnąć.Ale dowiedzieliśmy się o ich nieuczciwości i pogonilismy
                  ich.
        • Gość: wojtek IP: 80.51.159.* 18.01.09, 19:12
          totalna porażka płace za 512 a nie mam nawet 1/4 i nawet jest problem z
          otworzeniem onetu niedawno mi podłączyli a już mam dość idę rozwiązać umowę i
          niech sobie zarabiają na kimś innym albo na czymś innym może inna branża bo w
          tej są beznadziejni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 30.05.04, 19:05
      PANOWIE...ISTNA TRAGIKOMEDIA JAK TAK CZYTAM WASZE SŁOWNE POPYCHANKI-UFF DOBRZE
      ŻE FORA NIE SĄ ORGANIZOWANE ONLINE-BO BY KREW SIE POLAŁA CZUJĘ...JAK NIE
      CHMIELOWCA TO SIS TO TPSE UJEŻDŻACIE, HMMM....TAKIE CZASY KAŻDY MUSI KRĘCIĆ
      ŻEBY JAKOŚ NA TYM WYJŚĆ.........TAKIE RZĄDY WPL NASTAŁY...JESTEM DOBREJ
      MYŚLI...MIMO WSZYSTKO...MOŻE FIRME ZAŁOŻE I KAŻDY BEDZIĘ
      USSSATYSSFFFAKCJONOWANY W KOŃCU,CHOCIAŻ PODOBNO NIE WSZYSTKIM MOŻNA DOGODZIĆ...
      • Gość: Myślący - pozytyw IP: *.internet240.sistbg.net 31.05.04, 22:02
        Chłopie załóż firmę - wreszcie wpadłeś na wspaniały pomysł- że też mi przez
        głowę to nieprzeszło 30 lat temu - dopiero zwariowałem 19 lat temu i
        doświadczam co to jest BIZNES.
        PRZECIEŻ TEŻ MOGŁEM WYBRAĆ INTERNET RADIOWY.
        • Gość: GRABOWA COŚ/ĆOŚ IP: *.internet240.sistbg.net 31.05.04, 22:17
          Panowie Prezesi - olejcie cienko głupie refleksie na tym forum.
          Spotkajcie się z FACHOWCEM - POGADAMY,WY..ŚLIMY(napewno nie wypijemy).
          Napewno się domyślicie kto jest kto - i oto chodzi.
          Czekam na Was - piwo też.(OKOCIM BEER O.K.).TYLKO 24 GODZINY MA OKRES WAŻNOŚCI.
          NO TO - PRZYBYWAJCIE
          • Gość: wesoły IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.04, 15:04
            randez-vous sie szykuje? kto na górze??
    • Gość: Adam IP: *.internet249.sistbg.net 09.06.04, 15:28
      Zakładając sisa wiedzieliście jaka jest prędkość więc o co macie pretensje. Mam
      zastrzeżenia co do serwisu bo prosiłem sie tydzień żeby przyjechali ale jak już
      przyszli i zrobili to hula. Aha jeśli wzywacie serwis polecam odrazu gadac z
      prezesem, wtedy napewno przyjadą, Ja poszłem do nich pogadałem z prezesem i za
      godzinke byli u mnie.
      • Gość: JACEK N & JACU626 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 15:32
        A JA JUZ Z NIMI NIE BEDE GADAŁ ALE ZAŁOŻE O TYM OSOBNY TEMAT.
        • Gość: JACU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.04, 23:08
          No ja juz nie w sis co opowiem niedługo - ale ulga.
          • Gość: Pawel IP: *.tbg.net.pl 17.06.04, 18:48
            Ludzie, jesli macie okazje to zakladajcie sieci wspolnie! To naprawde nie wychodzi tak drogo, w blokach zawsze znajdzie sie z 10 osob, a to na dsl 0,5MBit juz styknie. Owszem, na poczatku trzeba zainwestowac w przewody, sieciowki, switche i jakis serwer/router, ale potem juz jest tylko z gorki. No i transfery rzedu 60 - 64 KB/s to naprawde full wypas. Trzeba tylko chciec i sie za to wziasc. Jeszcze jedno - jak zakladalem siec, jakies 3 lata temu na sdi, to nie mialem prawie wogole chetnych do przylaczenia.. Ale jak juz ruszylo, to ludzie walili do mnie drzwiami i oknami. Do tej pory walili.. tylko administracja z netem wskoczyla :)
            • Gość: beavis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.04, 22:28
              no nie zgodze sie ze zawsze znajdzie sie grupka osób. umnie np. w bloku młodsze
              pokolenie albo sie pochajtało i mieszka w innym juz miejscu albo wyjechało na
              studia. a ze starszymi to juz inaczej sie sprawa ma. moze i niektorzy by
              chcieli ale wiesz jak to jest ze starszym pokoleniem... ja nie chcialbym byc
              adminem takiej sieci :) poprostu niektórzy nie odróżnialiby pewnych spraw i np.
              jak by im sie coś upierdliwego sciągnęło z sieci to zaraz bym miał opinię u
              sąsiadów że zepsułem. Niestety w większości starsze pokolenie albo mają
              trudności ze zrozumieniem "jak to się je" albo już uważają że już się tego nie
              nauczą. Nie pisałbym tego gdyby tylko w moim bloku była taka sytuacja. Takich
              bloków jak mój jest troche. A może i takich przybywa...
        • Gość: markotbg IP: 83.1.126.* 23.07.08, 12:37
          miałem to w 2004r przez 2 mce ale zianie jeszcze sie ludzie
          nabierają,przeciez o tym trombił cały tbg i okolice ze to
          kicha,myślałem ze ktoś im sie dobierze do dupy a tu jak było tak
          jest hahaha (jeleni nie sieją sami sie rodzą)
          • Gość: ser IP: 80.51.159.* 23.07.08, 18:55
            A mi działa ja widać na teście

1. Modem analogowy 56 kbps
            2. Neostrada 128 / ISDN 2 kanały kbps
            3. Neostrada 256 kbps
            4. wynik - 361 kbps SIS
            5. DSL 512 kbps
            6. Neostrada
            • Gość: grafi_tg IP: 83.1.117.* 23.07.08, 21:34
              polecam TSM :)

na podstawie www.speedtest.pl/

1. Modem analogowy 56 kbps
              2. Neostrada 128 / ISDN 2 kanały kbps
              3. Neostrada 256 kbps
              4. DSL 512 kbps
              5. wynik - 968 kbps kablowka TSM
              6. Neostrada 1024 kbps
    • Gość: Reno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 11:53
      Kto mi powie jak odzyskać zainwestowane 400 zł w SIS.Mam ich serdecznie
      dość.Pozdrawim
      • Gość: Pablo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 14:16
        Witam. Bardzo częto spotykam się z opiniami ze SIS działa fatalnie, i
        potwierdzam to, problemy z transferem,problemy z wysyłaniem załączników
        itp.Proponuje udać się do rzecznika praw konsumenta, mnie to osobiscie nie
        dotyczy bo mam DSL'a 512, ale wiem ze w/w rzecznik moze wiele pomóc.Pozdro dla
        wszystkich internautów
        • Gość: ...maks.pejn... IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 16:11
          taaa...

no nie wiem. regulamin jest tak skonstruowany, ze pozwala operatorowi na
          wszelakie ograniczenia transferu itp. [punkt 24 ww. regulaminu] - a poprzez to
          pozwala na traktowanie klienta wedlug niekwestionowanego punktu widzenia
          wlasciciela.

otoz moze on sobie ustalic nizszy limit transferu niz ten za ktory placimy bo
          jest za duze obciazenie sieci [za kiepskie lacze zewnetrzne]

ot co.

jest zawsze droga cywilna, lecz niestety nie dla zwyklego zjadacza chleba.

chyba ten rzecznik lub inspekcja handlowa pozostaja jedynym wyjsciem dla
          naciagnietych na koszty userow.

• Gość: Quake IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 16:47
            przy podpisywaniu umowy warto negocjować warunki,
            jeśli sprzedawcy zależy na kliencie, nie powie mu podczas negocjacji ''fakaj
            sie stary idź do konkurencji''
            w przypadku sis jest juz tylu niezadowolonych kilentów, że powinni roznieść tą
            firmę w pył, wystarczy się skrzynąć i uderzyć kupą do rzecznika
            pozdro
            • Gość: JACU626 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 22:07
              Rzecznik w Tarnobrzegu

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
              SP w Tarnobrzegu
              Ul. 1 Maja 4
              39-400 Tarnobrzeg

Szkoda że nie ma meila ani telefonu na stronie rządowej.
              Ja narazie pisemnie zwróciłem się do sis o zwrot kasy - jedno jest pewne nie
              odpuszczę i środków nie bedę żałował.
              wk.....
              • Gość: PHI! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.04, 10:55
                Robicie szum nie wiadomo po co.... jak wam nie dziala to dlaczego nikt z was
                nie pojdzie i nie pogada osobiscie? moze jestescie tylko cwani na drugim koncu
                kabla? zaczynam powaznie watpic w to co piszecie... moze chcecie ich po prostu
                wygrysc w rynku bo z tego co wiem to SIS jest najwiekszym dostawca internetu
                przez radio w TBG. Ech.... plakac mi sie chce jak to wszystko czytam... ale
                jedneo jest pewne konkurencja ostro dziala :-)))
                • Gość: beavis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.04, 11:48
                  co masz na myśli pisząc, że konkurencja ostro działa? Przecież nie bez powodu
                  ludzie tutaj piszą. Dlaczego nie piszą o konkurencji? Najwidoczniej tylko SiS
                  wali w h***. krótko. Gdyby było tak w konkurencyjnych firmach chyba byłby tu
                  osobny temat. To forum wygląda jak zbiorowe sado-maso ale to jest obraz tego co
                  SiS uwskutecznia w mniejszym czy w większym stopniu ("w każdej bajce jest nić
                  prawdy")
                • Gość: Jacuuu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 00:42
                  Wielkie G*&NO. Taka prawda! Przyklad. Mam znajomego, ktory korzysta z
                  flashnetu. Jego transwer jest wyzszy jak w umowie, przeciwnie do SISu. Tam
                  obiecuja wiecej jak moga. Caly czas zakladaja instalacje z wygorowanymi cenami.
                  Chyba z tych instalacji zyja. Przezucili sie na okoliczne miejscowosci bo
                  wiedza ze w tbgu nie maja juz szans. Na wiosce jednostka mniej moze zrobic
                  takiej "firmie". Zyja na niedokonca zorientowanych w temacie jednostkach, ale
                  to do czasu... Osobiscie kozystam z bardziej bezposrednioch laczy (neo, dsl)
                  czasmi warto wydac troche wiecej... a nie tak jak w przypadku wyzej
                  wspomnianego "przecudownego SISu" (pomijam koszty instalacji) placimy mniejszy
                  abonament, ale bywa (dosyc czesto) i tak ze serwisanci nie przyjezdzaja przez 3
                  tyg. bo tyle maja do naprawy... Zeby nie zapomnieli o usunieciu usterki
                  u "mnie" czy Ciebie (czyt. klienta SISu - dla sprostowania nie jestem nim i NIE
                  BEDE!) nalezy czesto dzwonic, wiec do instalacji nalezy doliczyc koszty
                  instalacji lacza tel. chyba ze takowe mamy, to tylko niepotrzebnie wyzszy
                  rachunek telefoniczny. Jesli mamy komoreczke to nie musimy sie martwic o
                  instalacje - sieci komorkowe zasypuja nas ciagle jakimis promocjami za
                  przyslowiowa zlotoweczke ;), ale osobiscie nie polecam dzwonic z komoreczki za
                  takimi sprawami... bo wiadomo... nalezy podac swoje dane, rodzaj usterki i
                  takie tam, do tego po kilka razy... a to troche czasu... jak wiadomo czas to
                  pieniadz, a sieci komorkowe dosyc wysoko sobie go cenia ;). Biorac sprawe
                  sumarycznie SIS to zaj$&^% kosztowy sposob laczenia sie ze swiatem... Jesli
                  jednak ktos sie uprze na internet niesiony droga radiowa to polecam zapoznanie
                  sie z oferta flashnetu...(choc i tu nie ma idealow, jednak dziala o wiele
                  lepiej). POZDRAWIAM Wszystkich Poszkodowanych i tych co sie nie dali...
                  • Gość: jj IP: *.org 21.06.04, 15:09
                    Skoro nie jestes klientem sisiu to nie rozumiem Twoich problemow. Na Twoim
                    miejscu podrapal bym sie w tylek i poszedl spac :P
                  • Gość: dano tbg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.04, 16:27
                    jestem uzytkownikiem flash netu i jak narazie wszystko dziala bez zazutu raz
                    mialem usterke ale wynikiem tego byla burza przesyl za dnia jest w granicach
                    rozsadku 16kB/s zas po24do6 mam32kB/s za tepieniadze niema co narzekac po
                    nocach mozna sobie sciagac co sie chce zas sis moze pomazyc o takim przesyle to
                    jak internet dziala jest zalezne od naszego kompa przeglondarki i systemu ja
                    mam 2 pcety i niechodzi tak samo net w jednym jest starsza plyta gluwna i juz
                    wszystko sie dusi wiec niema co obwiniac wszystkich tylko trzeba patrzec co sie
                    w domu ma bo mam kolege ktory posiada bardzo rozbudowany komputer i mu net
                    chodzi prawiejakneo mysle ze jak ktos nsie decyduje na internet radiowy to
                    powinien wybrac flacha anie sis a co do serwisu to po lekkim przycisnieciu
                    powinien sie zjawic nasz serwisant w ciagu paru godzin anie tak jak w sisie po
                    tygodniu narka niedajcie sie wykolowac tym sciemniaczom
                    • Gość: hehehe IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 18:31
                      akurat ja tez mam net we flasznecie i ten serwisant przyjedzie owszem ale po 2
                      tygodniach codziennego dzwonienia wiedz tu ludziom kitu niewciskaj chmielowiec
                      to śmierdzący skunks !!
                      • 25.03.05, 19:28
                        Ja nie rozumiem jak można wejsc w takie g...o bo wejscie kosztuje 400 lub 350
                        zależnie od firmy a sprzęt który udostepniają kosztuje ok 150 zł. Ja osobiście
                        mam internet z TVK przekaz wynosi 64 za 40 zł miesiecznie z vatem ale przekaz
                        jest stale na poziomie 64. Wszystko chodzi ładnie a wejscie kosztuje 1 zł
                  • Gość: Jacuuu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 00:55
                    Owszem nie mam netu w sisie i nie bede mial! A jesli kiedys bede mial wybierac
                    to napewno wybiore flashneta. Mam troche znajomych, ktorzy sa mocno zawiedzieni
                    ta firma, o dziwo nie mniej znajomych nie narzeka na flashneta. Poporstu
                    wyrazam swoje zdanie. Polska WOLNY KRAJ. POZDRO...!
            • Gość: nina IP: 217.96.44.* 12.06.06, 05:57
              słaba
        • Gość: sisman IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 14:36
          nie polecam najgorszemu wrogowi tego szajsu
    • Gość: Mr.X IP: *.sistbg.net 21.06.04, 17:35
      Sis to padaka,niemam już co do tego wątpliwości.Wcześniej starałem sie być
      wyrozumiały bo sieć jak to sieć,lubi sie psuć ale skoro tacy ludzi tam pracują
      to sie wcale niedziwie.Po załorzeniu sisa miałem brak neta często i gęsto,no
      ale myślałem że dochodzą nowi ludzie itd. i sis ma więcej motki,więc za jakiś
      czas to minie.I w sumie tak było ,po jakimś czasie wszytko sie poprawiło i było
      oki.Ale to co ostatnio zapodali mi "fachowcy" z sisa ,woła o pomste do nieba.Na
      weekendzie padł mi necik,no ale se myśle,niebęde dzwonił bo jeżeli to jakaś
      awaria to i tak wystarczająco dużo telefonów pewnie mają.Poczekałem dwa dni a
      neta jak niebyło tak niebyło.Dzwonie do sisu,podałem adres,sekretarka wzieła
      numer do mnie i mówi że jak przyjdzie informatyk to zobaczy co jest nietak.Po
      jakiejś godzince oddzwoniła(i tak nieźle:-) i mówi mi że mam virusa,który
      zapycha sieć, i musze windoze przeinstalować i oddzwonić do nich.Windoze
      reinstaluje co pare tygodni bo mi zawsze coś pada.Dopiero co niedawno
      instalowałem i na samą myśl o kolejnej reinstalce rozbolała mnie głowa.Owszem
      viruska miałem(Korgo to wredny typ)ale jakieś dwa tygodnie przed "awarią", i w
      chwili gdy dzwoniłem zapytać o neta miałem od tygodnia
      świerzutki,czyściutki,zabezpieczony antyvirem system.Chciałem to powiedzieć
      sekretarce ale "gadał dziad do obrazu".Więc odczekałem godzinke,niby że
      reinstaluje winde,zadzwoniłem,powiedziałem ze mam świerzutki system a
      sektretarka poninformowala mnie że za jakieś piętnaście minut informatyk mnie
      podłączy do neta.Tak też sie stało.Pomijając fakt "niedogadania" sie z
      sektretarką,dlaczego do chuja wafla odłączyli mnie na weekendzie??? Bo miałem
      virusa???Qurwa,po ich telefonie i instrukcjach nieprzeinstalowalem windy i
      wszystko działa więc po co te jebane ściemy że to przez virusa którego
      niemiałem ???Czyżby chłopaki z sisu chcieli sobie coś pościągać na weekendzie i
      przejeli "troszke" transferu od paru użytkiwników ???Niemam pojęcia i na
      szczerą odpowiedż od szefostwa sisu nielicze bo pewnie ich na to niestać...
      Ja rozumiem że taki virus to poważna sprawa ale to niejest sposób na
      rozwiązanie takiego problemu...Kiedyś myślałem że sis jest bezkarny, "niepasuje
      wam to rozwiąrzemy umowe,kaski i tak niemusimy zwracać za załorzenie,i
      sieciówka wraca też do nas..."ale tak niejest.Dobrze ze ktoś na forum wspomniał
      o "Rzeczniku Praw Konsumenta" co może troszke przywoła "was" do
      porządku.Podejrzewam że gdybyście zwracali przynajmniej połowe kasy w przypadku
      rozwiązania umowy duży procent waszych klientów już by to dawno zrobił.Ale
      sprytnie sie zabezpieczyliście.Okey,kończe przynudzać.Życze wszystkim Sisowcom
      dużych tansferow i jak najmniej "awarii".Dobrze ktoś napisał na
      forum :"Sugeruję zmianę działalności np. tresura psów drogą radiową :)" :-)
      • Gość: JACU626 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.04, 18:04
        Mr.X - nic dodać nic ująć juz to przerabiałem na tym forum. Co do odpowiedzi
        prezesostwa to nie ma co liczyć przeczytajcie ostatnią wypowiedz prezesa????

Po moich postach sisowcy poprawili mi łącze i chodziło nawet nawet - powiedzmy
        jak 1/4 tego co mam teraz. Aż tu jednego siadam do neta i wszystko po staremu
        czyli no "sis-kupa-dupa" i strony sie nie otwierają
        Może naświetle tylko częśc wypowiedzi prezesa D.S. firmy sis po moim telefonie
        "miałeś napisać na forum że net ci dobrze chodzi a nie napisałeeś więc wszystko
        wróciło do normy" czyli ----- "sis-kupa-dupa"

Nie komentuję tego zeleży jak zakończy sie rozwiązanie umowy.
        No to ------ do usłyszenia.
        • Gość: Prezes SIS tbg IP: 212.244.136.* 22.06.04, 03:39
          Szanowni Forumowicze, Szanowny Jacku
          Na wstępie przepraszam wszystkich za Pana Jacka wyszukane słownictwo (oby tylko
          nie sprawdziło się powiedzenie o wchodzeniu między wrony), czego sobie i innym
          forumowiczom życzę. Napisałem, że się nie odezwę, ale nie mogę pozwolić, aby
          pozostały bez komentarza Twe wyimaginowane przeżycia drogi Jacku, które potem
          rzutują na moją osobę. Ujmę krótko twą wypowiedź "Masz wenę"
          >łącze chodziło nawet, nawet - za to teraz chodzi 4 razy szybciej - pan Jacek
          jeszcze nie rozwiązał umowy z SIS... Wnioskuję, że Pan Jacek jest zadowolony z
          Naszego łącza. Nie podpiąłeś się Jacku czasami za pomocą naszego sprzętu do
          innej firmy? Jeśli tak to Pan Jacek już wie, kto robi SIS pod górkę. A dlaczego
          Panu Jackowi tak zależy na naszej złej etykiecie o to nie pytam, bo znowu
          będzie musiał zmyślać.
          > Aż tu jednego siadam do neta i wszystko po staremu - czyli nawet nawet? Ale
          Jacek pisze, > czyli no "sis-kupa-dupa". co za porównania - co za bogate
          słownictwo. Piękne są strony tego posta najpierw SIS potem ku...a potem du..a.,
          Wcześniej wkładanie tam czegoś gdzieś - katastrofa - a taki z wyglądu miły ten
          Pan Jacek. Ale nie szata zdobi człowieka jak widać.
          A niestety nie ma chyba nikogo na tych stronach, kto mógłby wyciąć tak
          sformułowane teksty. Proszę się, więc nie dziwić, że tylko czasami tu zaglądam.
          Ale konkretnie:
          > Nie komentuję tego zeleży jak zakończy sie rozwiązanie umowy. - ja też nie
          będę tego komentował - postaram się skontaktować natomiast z konkurencją na
          temat twojego przejścia do Niej. Jeśli się natomiast nie skontaktuję to może
          rzeczywiście będziemy musieli się wreszcie rozmówić z Tobą i z Nieuczciwą
          konkurencją, która kopie nam dość ostro szczególnie tutaj. Ale przyganiał
          kocioł garnkowi. A póki, co to My jesteśmy garnkiem, a konkurencja próbuje być
          kotłem. I jeszcze jedno drogi Jacku nie próbuj wkładać w moje usta nie moich
          słów gdyż nie ma takiej potrzeby.
          > No to ------ do usłyszenia - napisał Jacek

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Dariusz Sierpniak
          • Gość: fleshnetowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.05, 11:56
            brednie pana prezesa!!
      • Gość: Prezes SIS tbg IP: 212.244.136.* 22.06.04, 02:05
        Najpierw może odpowiem Panu który ma tzw.blasterka i który przeinstalował swój
        windows tak jak to opisał. Szanowny Panie robala (wirusa), którego Pan znalazł
        tydzień wcześniej wykasował Pan tak jak pisze, poprzez sformatowanie swego
        windowsa i bardzo dobrze. Lecz niestety sformatowanie nie zabezpiecza go przed
        atakiem w przyszłości i tu należało dodatkowo zainstalowac sobie tzw łatki i to
        dopiero zabezpieczyłoby Pana kompa w przyszłości przed tego typu robalami. Co
        do tego że po godzinie chodziło to zgadza się bo miało prawo i tu prosze o
        zapoznanie się ze sposobem działania tego robala i wtedy proszę o wypowiedź na
        forum jak to Pan zrobił SIS w ..... . Co do weekendu to nie przejmowałem
        żadnego transferu od innych tylko zabezpieczyłem innych userów przed pobraniem
        tego robala do swego kompa od Pana a sam zająłem się swoimi prywatnymi sprawami
        na co mam świadków, ale to nie temat na to forum. I cóż sądzę, że nadal nie
        będzie chodził Pana komputer prawidłowo. Polecam lekturkę "W32.Blaster.Worm
        infekuje komputery podłączone do internetu z systemami operacyjnymi Microsoft
        Windows NT / 2000 / XP" może wtedy wszystko się wyjaśni i wróci do normy. A na
        szczerą odpowiedz zawsze mnie stać.
        Pozdrawiam
        Daiusz Sierpniak
        • Gość: JACU626 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.04, 09:09
          Po pierwsze to fajnie że się prezes wypowiedział
          Po drugie wypowiedzenie wysłałem 09-06-2004 listem poleconym i od tego dnia nie
          korzystam z waszej sieci mimo że zapłaciłem za czerwiec ale niech będzie na
          rozwój i chwałę waszej firmy.
          Po trzecie sprzęt dostałem od konkurencji z przyłączeniem a wasz leży sobie w
          pudełku i jak nie dostanę kasy za instalację to nie oddam sprzętu.
          Po czwarte - czyżby prezes wstydził się własnych słów??????
          Po piąte - jestem miły ale tylko gdy ktoś jest dla mnie miły a nie robi mnie
          ciągle w balona, obiecuje cuda a nic z tego nie wychodzi i jeszcze kase za to
          bierze.
          Kończąc powiem tylko że nie przypuszczałem że pan prezes taki niemiły się dla
          mnie zrobi ale mówi sie trudno. Jak ktoś zada sobie tród i przeczyta wszystkie
          posty to zrozumie bez czytana moich wypowiedzi że sis to .........
          • Gość: JACU626 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.04, 11:29
            Dodam jeszcze że teraz mam łącze cztery razy szybsze tak jak napisałem ale juz
            nie w SIS tak jak to sobie prezes w swojej wypowiedzi napisał lecz u
            konkurencji za takie same pieniądze.
    • Gość: Mr.X IP: *.sistbg.net 22.06.04, 04:14
      Sorry Daiusz jak to napisałeś,chyba mimo wszystko powinno być Dariusz....Broń
      Boże niejestem jakoś negatywnie nastawiony do sisu(niejestem z
      konkurencji).Mimo twoich nadzwyczajnych zdolnści żle przewidziałeś błędy w moim
      komputerze....Sprawdziłem właśnie teraz(22 czerwca,03:40) mój dysk programem
      usuwającum tego całego ,jak mu tam win 32 czy cóś(napewno ten bo skopiowałem
      linka)i wykryło wielki chuj za przeproszeniem....Niechce sie czepiać(autentyko)
      ale niestety znowu nietrafiłeś...No niewiem...Musisz sie bardziej
      postarać...Niezamydlisz oczu użytkownikom...Sorry,No Bonus....Ten tekst pisze
      na lekkim gazie,więc sorki za błędy ale po przeczytaniu twojej wypowiedzi
      niemogłem zwlekać aż wycześwieje.....Wrazie czego korekta rano na czeźwo,choć
      myśle że niepowinno być takiej potrzeby....Pamiętaj,niejestem złośliwy,mówie
      jak jest....
      Ps.Wszystkie "łatki"(Service pack 1 i reszta) do Windows Xp posiadałem dzwoniąć
      do was,a także wcześniej na weekendzie kiedy mnie bez powodu odłaczyliście....
    • Gość: Bidas IP: *.sistbg.net 01.07.04, 15:12
      potrzebuje kodu na W3 bo jestem obecnie na W1 a SiS nie chce mi podać kodu
      • Gość: picc0 IP: *.internet249.sistbg.net 04.07.04, 17:11
        jakiego kodu?
        adresu mac nadajnika?

jesli tak to prosze: 00-02-6f-09-d7-3c
        • Gość: bidas IP: *.sistbg.net 05.07.04, 21:25
          chodzi o 26 cyfrowy numer dostepowy
          • Gość: pic IP: *.internet249.sistbg.net 06.07.04, 15:04
            to niestety ja Ci nie pomogę
      • Gość: kod IP: *.internet249.sistbg.net 08.07.04, 12:49
        na W3 nie mam ale jak chcesz to moge ci podac na W2, a ty jak mozesz napisz na
        W1. kod na W2 11891201710221730419751025
        • Gość: xxx IP: *.net / *.sistbg.net 11.07.04, 15:25
          W1 75102573041971022189120111
          • Gość: Karolciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.04, 19:29
            No to dodam jeszcze jedno - siedzę w biznesie od kilku lat. Prowadzę podobną
            firmę w Krakowie (ale pochodzę z TBG) i gdyby któryś z naszych klientów nie
            miał BARDZO DOBRZE działającego netu w przez kilka godzin to bylibyśmy
            zlinczowani. Usuwamy awarie łącznie z weekendami. Aż zastanawiam się czy nie
            zacząć robić sieci w tbg.... na pewno bylibyście dobrymi klientami... Pozdrawiam
            • Gość: PREZES IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 00:38
              zakładaj chłopie zakładaj. zrobisz tu niezłą kasę. sam bym się za to wzią ale
              nie znam się na tym ani trochę
      • Gość: filip z konopi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 15:13
        hej,jak chcesz to mam kod na W2 i W3

APROPOS SiSu- to totalna pomyłka, jak nie wieje to jeszcze jako tako chodzi a
        jak lekko zawieje to tragedia -nic nie chodzi, totalne dno,wpakowałem się w
        bagno a teraz trzeba za to płacić....
        • Gość: polek IP: *.sistbg.net 16.07.04, 16:11
          dziś nie wieje a ty piszesz z neo jak to jest? a tak na marginesie to jeśli
          wszyscy zaczną się przepinać jak chcą to nikomu nic nie będzie działać.
    • Gość: szejtan IP: *.internet253.sistbg.net 03.07.04, 18:23
      Witam !
      jestem klientem SISu i o dziwo jestem w miarę zadowolony z ich usług. Miało być
      80 kBit i jest 80 kBit, co jakiś czas zdarzały sie przerwy w dostawach, no ale
      cóż, to jest Tarnobrzeg, a nie Cikago. Mam natomiast pare uwag co do oferty
      firmy.Po pierwsze, dlaczego jest tak znikoma różnica pomiędzy łączem za 35 zł,
      a tym za 55 zł (64 i 80 kBit)? użytkując 80 kBit czuję się trochę "frajerem".
      Po drugie, dlaczego nie ma możliwości (za dopłatą - niech stracę) uzyskania
      zewnętrznego IP, przecież technicznie jest to w ograniczonej ilości do
      zrobienia ? Od niedawna TELEKOMUNA proponuje NEO w opcji 128 kBit za 59 zł, ja
      za 80 kBit płacę 55 zł, ciekawe czy SIS na to zareaguje ?
      • Gość: picc0 IP: *.internet249.sistbg.net 04.07.04, 17:21
        oby zareagowali :)

a mnie choci toto po przyslowiowemu japonsku: jak-tako.
        narzekac nie moge za bardzo, ale do zadowolenia jest mi bardzo daleko.

hmm...80kiloBajtow to jest 640kilobitow? bo jesli tak to nawet jesli place za
        to tansze lacze to przy tym co piszesz, czyli 64kiloBajtach powinno na moim
        wskazniku byc maksymalnie 512kilobitow???

ja sie myle czy Ty sie mylisz? ja mam na wskazniku maksymalnie jak zauwazylem
        150 kilobitow!
        • Gość: szejtan IP: *.internet253.sistbg.net 06.07.04, 22:54
          Witam !

Na wskaźniku mam 80 kBit, czyli w Windowsowym okienku 10 Kb/s (Kilobajtów),
          ujdzie, je4śli nie ssiemy. Ale coraz bardziej przymierzam sie do Neostrady w
          opcji 640 kbit (kilobitów).
          Choć gdybym był Prezesem SIS postapiłbym tak:
          Wprowadził za dodatkową opłata np. 15 zł abonament zaawansowany PLUS (tak go
          sobie nazwałem), i w tym abonamencie użytkownik miałby po staremu 80 kbit, ale
          dzielone DYNAMICZNIE, co pozwalałoby na optymalne wykorzystanie łącza (nikt nie
          ściąga - jest szyyyybko, dużo userów - jest 80 kbit). W ten sposób klienci są
          zadowoleni, łącze wykorzystane optymalnie, czyli tzw. PEŁNY MIÓD ...
        • Gość: :) IP: *.org 07.07.04, 20:05
          64 kbit/s = 6,4 kb/s
          • Gość: beavis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 19:21
            oj panowie widze ze macie trudnosci w przeksztalcaniu bitów na Bajty
          • Gość: :) IP: *.internet249.sistbg.net 08.07.04, 22:34
            Pojebało cie 64 kbit/s=8kB/s chyba nie masz kompa ani nigdy nie miałeś
            informatyki. NARA
      • Gość: Gomez-sisowiec IP: *.net / *.sistbg.net 08.07.04, 23:36
        Chciałem zauważyć,że firma SIS pobiła wszelkie rekordy
        oglądalności /przeglądalności/ na biednym tarnobrzeskim forum /i całym
        podkarpaciu/.Pobiła /a nawet skopała/ i tak leżące,posty rzecznika spraw
        obywatelskich Józefa M.aferę Roberta N.złego pana prezydenta Jana D.problemy
        pani/a redaktor Madaszki,bakterię koli - coś w tym musi być.Chyba podniosę
        sobie abonament.A może w Międzyzdrojach prezes SISu powinien odbić sobie łapkę
        ewentualnie uśmiech ? W aleji sław. No ten no Kulczyk,przecież ma za życia
        tablicę upamiętniającą swoją osobę.A k..a kto to jest? Ani razu go nie
        spotkałem na tym forum.No to narazie wam pa!!!

ps. a propo chodzenia sisu jako tako jak nie wieje od Kielc.
    • Gość: Mr.X IP: *.sistbg.net 01.08.04, 21:24
      Mam prośbe do niejakiego JACU626 który niegdyś często wypowiadał sie na tym
      forum.Coraz poważniej zastanawiam sie nad zerwaniem umowy z sisem z wiadomych
      powodów.Czy mógłbyś napisać jeżeli jeszcze tu wpadasz (chyba żeby sie pośmiać)
      jak skończyło sie twoje zerwanie umowy ,czy zwrócili ci jakąś kaske za
      założenie netu i czy np. byłeś w u rzecznika do spraw konsumenta i czy może on
      coś zdziałać w takim przypadku ?
      • Gość: Czekam... IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 01.08.04, 23:28
        Czekam,czekam aż się otworzy w a Ty Panie Szanowny pytasz o kaskę.
        Umowę masz w ręku - co Ci jeszcze potrzeba? Tłumacza?.
        • Gość: Mr.X IP: *.sistbg.net 02.08.04, 15:06
          Głombiu kapuściany nikt cie o zdanie nie pytał.A co do umowy to niewiele tam na
          temat rozwiązania umowy Z WINY dostawcy netu czyli sssssissssuu (aż mnie ciary
          przechodzą jak słysze tą nazwe ),więc zamknij kłapaczke i jak chcesz poszczekać
          to sobie temat o sdi załuż...
          • Gość: JACU626 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 21:30
            Mr.X - odpowiadam
            Nie mam narazie czasu i wezmę sie za to po wakacjach, zapytam się tylko czy tzw
            sis ma podpisaną przez ciebie umowę i podpisany na KAŻDEJ STRONIE REGULAMIN?
            Jeżeli nie to - ale ... ale to będzie po wakacjach.
    • Gość: Gowno nie Internet IP: 80.53.179.* 08.08.04, 14:55
      To sie tyczy nie tylko Ciebie u mnie jest to samo. Juz mnie zaczyna to pomalu
      wqrwiac. Trze zrobic pozadek w tej zajeb... firmie. Bo to jest Huj nie robota !!
      Pracownicy SIS-u wezcie sie qwa do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: z elementarza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 15:53
        SIS to firma jest dziadowa,
        przed innymi niech się schowa,
        szybki sygnał się urywa,
        i debila każdy zgrywa.
        Ciągle mówią - "będzie jazda!!!",
        ja wam mówie - chyba pizda.
        A, gdy zjawią się nareszcie,
        po mieściącu, gdyś zły jeszcze,
        przy antence coś zmajstrują,
        lecz na opak zreperują.
        Kiedy skończą, każdy wesół,
        że nic więcej nam nie zepsuł.
        "Wszystko działa, nie zaprzeczać",
        a ty nie chcesz się już sprzeczać,
        więc dziękujesz im niechętnie,
        licząc na to, iż jest pięknie.
        Włączasz kompa, neta również,
        nawet okiem znów nie mrugniesz,
        a chujostwo wnet szwankuje,
        nic już tutaj nie skutkuje.
        Lecz ekipy znów nie wezwiesz,
        swoje przecież dobrze wiesz,
        że gówno z tego im tu wychodzi,
        a wszystko działa, jak po powodzi.
        • Gość: forumowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.04, 17:05
          Toz to prawda najprawdziwsza
        • Gość: budyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 00:14
          LOL... Widze, ze na cos sie ten SIS przydal - lokalna poezja kwitnie :-)
          pozdrawiam
    • Gość: prezes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.04, 23:21
      ludzie pogadajcie z flesh netem. firma solidna a internet tylko bzyka. sławek
      najpierw sprawdzi czy mozna założyć i w tedy decyduje czy zakładać czy nie.
      koszt załozenie to około 200zł i sprzet jest własmnością społecznosci.
      abonament 35 zł i żadnych kłopotów. jeżeli sie jakies pojawiaja to naprawdę
      szybciutko to załatwiają.
      polecam FLESH NET
    • Gość: Nemezis IP: *.sistbg.net 30.08.04, 16:00
      Zgadzam się z opinią większości!!!Ja też wpakowałam się w to bagno i teraz
      tylko do NICH dzwonię i proszę by coś zrobili i zgadnijcie co??? I nic!!!
      Internet dalej jak wolno chodził tak chodzi- o ile w ogóle chodzi.Strony się
      nie wyświetlają. Sygnał przerywany- ale zapewne już to wszyscy wiedzą.Jestem
      strasznie zawiedzina i zła(na siebie oczywiście,że dałam się w to
      wkopać).Zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy i poszukaniem czegoś lepszego.
    • Gość: Olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 18:55
      to prawda skonczone dziadostwo nic wiecej
      • Gość: zadowolony IP: *.sistbg.net 30.08.04, 21:52
        a mi pomyka świetnie a Ty może włącz komputer bo co możeż napisać pisząć z NEO
        pozdrawiam
      • Gość: JACU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 08:52
        Olka nie obrażaj dziadostwa bo dziadostwo ma koniec a to coś nie ma . . .
    • Gość: zadowolony1 IP: *.sistbg.net 30.08.04, 22:51
      Mnie też teraz chodzi super. Miałem trochę problemów, ale teraz jest naprawdę
      bardzo dobrze. Żeby tylko tak dalej to sdi się nie umywa.
      • Gość: g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 23:22
        swietnie sobie goscie robia reklamę że im inte4rnet z sisu chodzi, i do tego
        szybciej niż na sdi.
        przeczytajcie wczesniejsze posty macie wirusa hihihihihihihihihi
        jak to p. prezes okresla i nie potraficie obsługiwać kompa
        • Gość: JACU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 08:53
          G - święta prawda
          • Gość: user IP: *.sistbg.net 31.08.04, 10:52
            to ty nie obrażaj urzytkowników mi chodzi dobrze a chyba można napisać prawdę a
            nie tylko krytykować. a jak widzę to jest to zgrana ekipa która tylko tym się
            zajmuje (ktoś wam za to płaci ? a może lubićie takie zabawy pozdrawiam
            • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 14:37
              taaaaa pewnie.Na pewno to prezes pisze albo jakis jego prcownik. Z kim sie nie
              spotkam kazdy psioczy i narzeka. Gdyby nie wysoki koszt instalacji dawno bym to
              pojebal.A tak??? Musze sie meczyc. Z netu korzystam tylko po poludniu i wtedy
              jest kaprawka. Zreszta po co to opisywac...... I tak pozostanie to bez echa. Ci
              co wiedza o co chodzi to mnie zrozumieja.......
              Pozdrawiam wszystkich forumowiczow
              • Gość: Sisowiec IP: *.sistbg.net 31.08.04, 17:44
                A ja zauwarzylem ze od kilku dni net z sisa hula mi jak nigdy-PODZIWIAM,
                coprawda sa jakies takie przerwy ale zdarzaja sie rzadko i trwaja najwyzej
                kilka minut a tak to suuper- OBY TAK DALEJ
                • Gość: AAAAAAAAAAAAAAAAAA IP: *.sistbg.net 31.08.04, 17:46
                  MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE- DLACZEGO NAJWIĘCEJ NEGATYWNYCH WYPOWIEDZI JEST OD
                  LUDI KTÓRZY NIE PISZĄ Z ŁĄCZA SISA?? TROCHĘ TO DZIWNE!! ALBO CI LUDZIE TACY
                  UPIERDLIWI, WAŻNE DLA NICH BYLE KOGOŚ ZGNOIĆ!!
                  • Gość: prezes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 21:05
                    ależ bardzo proszę. sisowcom tak szybko chodzi net że zanim ukazała by się jaka
                    kolwiek post to minie dzień. jak to napisał ktos wcześniej post otwierał się
                    28minut. wg mnie i tak nieźle. zawsze może sie otwierać 5h. mam przyjemnośc
                    pracowac z ludzmi którzy mają neta z sisu. tych naiwnych ludkow jest tak okoł
                    15-u. mnie też chcieli przekabacić. ale mam od sławka i chula nigdy nie miałem
                    problemu.
                    pozdrawiam sisowcow i życzę i cierpliwości
                    prezes
                    • Gość: wojtuś IP: *.sistbg.net 01.09.04, 08:43
                      czyli reklama sławka pisz otwarcie.Ja też mam z sisu a miałem od sławka wielkie
                      bagno u niego było (i jak widział że już nie da rady wysłał mnie do sisu)
                      chłopaki przyszli zrobili i chula aż miło i piszę tak jak jest (i zaznaczam że
                      nie mam żadnych koloigacji rodzinnych i nie jestem prezesem)
                    • Gość: zawiedzony IP: *.sistbg.net 01.09.04, 14:31
                      Rzeczywiście od czasu gdy rozpoczołem ten wątek zmieniło się wiele radiówka SiS
                      teraz chodzi nie źle ale (czasami mają jakieś problemy i zapycha się im czy co
                      że połączenie się urywa. Myśle że i to z biegiem czasu się poprawi. Brawo
                      chłopcy tak czymać dalej a będzie dobrze.
                  • Gość: małymózg IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.05, 01:56
                    a więc szczeka się na tych co nie mają przemyślanej zbytnio infrastruktury
                    hardwarowej sieci. Zbyt często jestem w "innym świecie" jak dla większości
                    mieszkańców tego regionu i wiem że gdyby się zdażały takie awarie jak w sieci
                    sis'u to nikt by nie kupił takiej usługi. Pozatym czemu jest tak drogo??? W
                    małopolsce takie usługi to wyglądają inaczej z opłatami 100PLN za wypożyczenie
                    sprzętu, 50 za przyłączenie, abonament za gwarantowane 128 kbps jedyne 35PLN.
                    Ale monopolista w naszym regionie ma inne dyktowane z powietrza ceny. A do tego
                    nie ma odpowiednio doświadczonych pracowników. Sieć nie tylko sie da na XP
                    postawić lecz na starszych systemach M$.
                    • Gość: wieś-mack IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.05, 17:44
                      małymózg masz 100 % racji dlatego teraz sis atakuje wioski gdzie nie ma żadnej
                      konkurencji a pozalsie boze serwisanci mają sie za guru wiedzy wszelkiej - miej
                      boze w opiece ich klientów amen
                      • Gość: waldi IP: *.sistbg.net 25.01.05, 22:00
                        Jestem niestety użytkownikiem radiówki "sis".Może ktoś zacznie szanować klientów
                        i postawi sieć z prawdziwego zdarzenia.A te "sisy" , "ethernety" i inne to
                        jedna wielka kupaaaaa..Nawet przez Skypa nie można pogadać. O graniu online
                        trzeba zapomnieć.Internet w wydaniu tych firm to jakby "telegazeta".
                • Gość: karol IP: *.sistbg.net 31.08.04, 20:59
                  Ja jestem zadowolony faktycznie ostatnio chodzi nacik gitara(oby tak dalej)
                  pozdro dla wszystkich internautów
                  • Gość: Sisek IP: *.sistbg.net 31.08.04, 23:35
                    Coś chłopaki zrobili dobrego bo rzeczywiście hula jak ta lala. Coś wspaniałego
    • Gość: klient IP: *.sistbg.net 01.09.04, 19:47
      Ludzie!!! Co oni zrobili? Internet hula jak szalony. Nosiłem się z zamiarem
      przejścia do spółdzielni, ale teraz mam w nosie. No chyba, że się coś zepsuje.
      Teraz jest pięknie.
      • Gość: tbg.piwko.pl IP: 80.53.179.* 01.09.04, 22:14
        Nie jest wcale trudno zauwazyc na czym polega ten turbocud nad Wisła, bo ci dla
        których główna siłą pociągową ..do internetu był Osiołek teraz nie maja wogole
        powodu do radości bo tymże jakze pozytecznym zwierzakom (i wszelkiej innej
        masci klonom kryjacych sie pod kryptonimem P2P) SiS odciął dojście do żłobu, a
        nie jest to żadną tajemnicą że to właśnie one są najbardziej pazernymi
        pochłaniaczami sygnału internetowego. Faktem jest że dzięki tej blokadzie
        przeglądarki internetowe nabrały teraz kopyta...ale należałoby się zastanowić
        czy postępowanie Sisowców jest zgodne z zawartą umową bo przynajmniej w mojej
        nie ma żadnej wzmianki że dostęp do internetu może być ograniczony dla jakiejś
        tam części usług tak więc wg. mnie jest to juz powód do zgłoszenia reklamacji!
        Co do samego transferu, to żadnych zastrzeżen mieć nie mogę bo jak dotąd przez
        okres wakacyjny jest on 2-krotnie wyższy od obiecywanego choć dziury (czasem
        kilkusekundowe ale i kilkugodzinne) rzeczywiście sie zdarzają.
    • Gość: Mr.X IP: *.sistbg.net 02.09.04, 12:29
      Niemam zamiaru tu robić Sisowi antyreklamy ale nie rozumiem ludzie czym sie tak
      podniecacie ? To że niecik teraz śmiga jak trzeba to żadna rewelacja bo powinno
      być tak zawsze , czy może sie myle ? Druga sprawa to fakt że gdy zakładałem u
      nich neta nie było mowy o blokowaniu programów p2p więc co ja mam teraz o tym
      myśleć ? Do czego wykorzystuje mój transfer to chyba wyłącznie tylko i moja
      sprawa czyż nie ?
      • Gość: zorro IP: *.sistbg.net 02.09.04, 21:12
        stary sorry ale z tego co widzę u siebie p2p jest dostępne po 22 i goście mieli
        racje to robiąc bo w ciągu dnia siadło paru napaleńców którzy przed wyjściem do
        pracy zapuściło sciąganie a reszta cierpiała bo nie mogła normalnie korzystać
        np. wysłać poczty. Każda sieć ma swoją przepustowość nawet ta po kablu a ja nie
        mam zamiaru cierpieć przez to tylko że dla pewnej grupy użytkowników net to
        kazza i nic więcej chcesz sciągać zapuść w nocy na rano będziesz miał.
        Teraz szybkość jest rewelacja nawet w godzinach szczytu ja jestem HAPPY !!!!!
        • Gość: zupełnie obcy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.04, 23:14
          To że w sieci macie przycięte usługi P2P nie jest niczym nowym. Nawet
          amatorskie sieci blokowe to robią. Rozglądnijcie się dookoła to zobaczycie. U
          mnie w sieci też jest przycięta kaza i inne, do godzin nocnych i jestem bardzo
          zadowolony bo przynajmniej pograć w dzień można z innymi po sieci, a tak to
          zawsze byłem ostatni w naszych klanowych rozgrywkach. Posunięcie bardzo
          rozsądne. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
          • Gość: JACU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 11:41
            PODCIĄGAM TEMAT DO GÓRY

SIS O SOBIE

Jesteśmy doświadczoną firmą na rynku IT. Stawiamy na najnowsze i
            najlepsze rozwiązania technologiczne. Wykonujemy sieci stałego dostępu do
            internetu w technologii wireless. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wykonać dla
            każdego stały dostęp do sieci, a co najważniejsze w każdym miejscu. Na rozwój
            naszej sieci nie szczędzimy środków, otrzymując w zamian satysfakcję osób,
            które do nas dołączyły. Najważniejszym celem dla nas jest szybki transfer
            danych w sieci oraz łatwe i komfortowe korzystanie z naszej usługi.

Dzięki stałej, 24/h obsłudze serwisowej naszej sieci zapewniamy
            stabilność dostępu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców każdy może
            mieć stałe łącze internetowe bez obawy zerwania transferu. Zaspokajamy
            wszystkie wymagania naszych klientów. Oprócz wykonywania sieci dostarczamy
            jeszcze innych usług. Nasz zespół wykonuje profesjonalne strony internetowe dla
            każdego, zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Usługi IT to tylko
            niektóre z propozycji w naszej ofercie.

• 13.09.04, 20:36
              hahaha . Niezle to sobie wymyslili :))
            • Gość: filip z konopii IP: *.sistbg.net 17.09.04, 11:58
              doświadczona firma- heheheheheheh,satysfakcja klientów-heheheheeee, fachowcy-
              hehehehehee, paranoja, totalne dno a nie firma
              • Gość: zawiedziony IP: *.sistbg.net 08.10.04, 20:20
                Ostatnio radiówka SiS gorzej chodzi połączenie jest coraz częściej niedostępne
                strony długo się ładują a było już tak dobrze. Czy u was jest podobnie???
                • Gość: zadowolony IP: *.sistbg.net 08.10.04, 20:49
                  u mnie rewelacja jeśli piszesz że ci zrywa połączenie to pewnie masz coś z
                  anteną pozdrawiam
                  • Gość: xange IP: *.sistbg.net 28.11.04, 13:28
                    O co chodzi z tym W1 W2 W3?? i gdzie to się wpisuje?
              • Gość: zawiedziony IP: *.sistbg.net 08.10.04, 20:48
                Ostatnio radiówka SiS nawala połączenie się urywa strony się długo ładują albo
                się nie otworzą wogule. Czy u was jest podobnie???
                • Gość: po przejściach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 09:45
                  a ja tam mam wszystko w DUPIE... :) przeżywałem to samo, co wy ale teraz jestem u Sławka zapięty. I nie pierdzielcie, że jest niesolidny. może i ma nawał pracy, trochę się spóźnia, ale k...wa jak nie mogłem złapać sygnału postawił mi nowy nadajnik więc... :) pozdrawiam...
                  • Gość: Xange IP: *.sistbg.net 28.11.04, 13:29
                    O co chodzi z tym W1 W2 W3?? i gdzie to się wpisuje?
                    • Gość: :) IP: *.sistbg.net 28.11.04, 16:11
                      W1, W2 i W3 są to oznaczenia nadajnkików znajdujących się na wierzowcu przy
                      ulicy Zwierzynieckiej a kody do tych nadajników wpisujesz w programie który
                      masz zainstalowany do netu, jak wybierzesz nadajnik to wpisujesz to w polu
                      Default key.
    • Gość: Eternet fan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 22:27
      A ja mam Eterneta prędkośći może nie mam najszybszej ale za to nie mam z tym
      żadnych problemów. Prędkość mam do 33 kb/s Strony mi nawet nawet wchodzą nie
      musze długo czekać A SiS to jest jeden wielki pic na wode-- Gó..
      • Gość: sisowiec IP: *.sistbg.net 15.12.04, 10:44
        33 kb/s :-) śmieszna prędkość, czym sie chwalisz ?? Ja mam sisa i za 35 zeta
        mam 128 kb/s. Jak bym miał mieć 33 to wolałbym już modem, zawsze to szybciej.
        • Gość: Eternet fan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:46
          a ja mam za 27 zł I przynajmniej należe do sto razy lepszej sieci niż ty. Bo
          ilu ludzi sie pytam to nikt nie nażeka na Eternet. A ty jesteś po prostu
          leszczem który nie wie co dobre
        • Gość: Były Eternetowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:52
          A czym ty sie chwalisz że w umowie masz napisane do 128 kb/s a prawdziwa
          prędkość twojego łącza to może 20 kb/s. I czym sie chwalisz nie masz czym. Ja
          teraz mam Chello i mam 100 razy lepszy net niź ty a wcześniej miałem Eternet i
          nie narzekałem tak jak pół Tarnobrzega na Sisa. Dlatego Eternet uważam za
          najlepszą sieć radiową w Tarnobrzegu
          • Gość: SISOWIEC IP: *.sistbg.net 18.12.04, 13:02
            Nie wiem czy wam chodzi o oczernienie jakiejś sieci czy o zrobienie reklamy
            Eternetowi. Ja na waszą sieć nie będę najeżdzal bo nie znam, a pozatym chyba
            każdy sam decyduje gdzie jest podpięty. A co do mojej prędkości mam 128 realnie
            a nie tylko na umowie, być może jak by mi to lipnie chodziło sam przeszedłbym
            do Eternet ale hula i to nieżle wiec korzystam z Sisa. ps. co do Chello-wiem że
            jest lepsze od radiówki, więc nie musisz sie tym tak chwalić.
            • Gość: abonent sissa IP: 80.51.252.* 21.12.04, 12:30
              nie wiem jak to jest że u innych chodzi internet a u mnie nie? przyznam sie że
              jestem abonentem sis-u od 14 lipca 2004r. i przez ten czas naprawdę nie mam o
              nich dobrego zdania. szybkość jaką oferują a jaka jest w rzeczywistości- to
              jest obłęd (na modemie była gdzieś ze trzy razy lepsza). a serwis ich jest do
              bani - wyobrtaźcie sobie że 26.11.2004r. jak były te mocne wiatry urwało mi
              antenę i jak do tej pory nikt się nie pofatygował. na zgłoszenia telefoniczne
              wcale nie reagują. niedawno pani która przyjmuje zgłoszenia powiedziała że nie
              przyjadą do mnie za szybko ponieważ mają nowe (promocyjne) instalacje (wolą
              łapać kolejnych jeleni) gdyby nie to że na początku zapłaciłem 476zł (za
              instalację i kabel) wypisał bym się z tego. moim zdaniem SiS to BAGNO
              najgorsze jet to że wciągają w to następnych frajerów
        • Gość: MEGI IP: 80.51.159.* 04.01.08, 16:02
          ja jestem bardzo wkurzona na sis bo to juz moja trzecia firma ktora
          dziala nie z prawem klienta i go olewa dzisiaj konkurencji jestco
          nie miara.Stwierdzilam ze bardzo nie przyjemna jest obsluga. Ludzie
          kto to widzial klient nasz Pan a oni nie tylko kasa sie liczy czy
          masz dziala czy nie to plac .
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.