Dodaj do ulubionych

Robert N. i blondyna Kołka

IP: 94.125.27.* 18.12.10, 09:03
Czy także z was wciąż nie schodzi szyderczy uśmiech z twarzy gdy myślicie o fachowcach Mastalerza?
Edytor zaawansowany
  • Gość: nowy IP: *.pppoe.sistbg.net 18.12.10, 09:34
    Teraz wszystkich po mózgach trzepneło jak poznaliśćie v-ice kto zna Norbiego to dobrze wie że dla stołka to by zawarł koalicję z diabłem i nawet z Łukaszenką byle KORYTO, PO KIEROWNICZĄ partią w TARNOBRZEGU
  • Gość: stary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 09:42
    Jaką to skandaliczną decyzję podjęli nowi włodarze miasta, że już się wam nie podobają?
    A że PO? A niby kto? PiS, który dostał w mieście łomot?
  • Gość: ktos do stary IP: 178.159.170.* 18.12.10, 10:44
    a może powiesz co do tej pory zrobili żeby nazywac ich fachowcami?
  • Gość: m. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 11:15
    a jakie to kwalifikacje miał w przeszłości Dziubiński pracownik mleczarni?Jakie kwalifikacje miał Stasiak,który w przeszłości w Jeziórku był dyspozytorem autobusów pracowniczych??W sumie Wójtowicz miał jakie takie pojęcie o pracy w administracji,ale ten nigdy nie nauczył się kultury.Dlatego żadnego z nich nie żałuję,bo nie ma ludzi niezastąpionych.Pożyjemy, zobaczymy czy nowi się sprawdzą.Jeśli nie, to następne wybory przegrają.
  • Gość: obserwator IP: 178.159.161.* 18.12.10, 12:32
    jak się ma doświadczenie w gastronomii to się zostaje szefem kelnerów a nie viceprezydentem 50 tysięcznego miasta
  • Gość: gbur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 12:43
    poki co chyba nie ksztalca 'na prezydenta', wiec i elektryk moze nim zostac :)
  • Gość: kika IP: 178.159.163.* 18.12.10, 12:45
    Kompromitacja! Brak słów by ocenić taką decyzję! Wstyd! Miałam nadzieję, że Prezydent tak jak zapewniał powoła na stanowisko osobę z kierunkowym wykształceniem, doświadczeniem w branży, wysoką kulturą. Faktycznie nie chce się w takim mieście żyć!
  • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 12:45
    Stasiak zanim został zastępcą Dziubińskiego był senatorem, a następnie wojewodą tarnobrzeskim, wicemarszałkiem województw podkarpackiego.
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 13:53
    Nie ściemniaj Stasiak krótko pracował jako młody chłopak w Jeziórku, i szybko się wybił . Na pewno nie sprzedawał gazet w wieku 38 lat , był wojewodą senatorem i marszałkiem wiec kiedy został vice miał duże doswiadczenie .
  • Gość: tarnobrzeżanka IP: *.smsiarkowiec.pl 18.12.10, 15:26
    To jest dramat wszystkich nas, którym przyszło żyć w tym mieście, ja próbuję się rozgrzeszać,że
    tonący brzytwy się chwyta i dlatego zagłosowałam na tego młodego człowieka,uwierzyłam mu, ale jak bardzo czuję się zawiedziona,jak bardzo jest mi żal mieszkańców, którzy podobnie jak ja nie mogą uwierzyć w to co się stało, JACY TO FACHOWCY MAJĄ DECYDOWAĆ O NASZYCH WARUNKACH DO ŻYCIA........ SZKODA, SZKODA SŁÓW.
  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.10, 15:41
    .....................mnie trafia jak to widze Vice z wyrokiem ale wieloletni przyjacie prezydenta wiec stolek musi byc , kobieta po podstawowce ale reka reke myje, od oswiaty jakis niezrownowazony psychicznie Prawda jest taka ze wyksztalceni myslacy ludzie uciekli z tego miasta Wybralismy niby mniejsze zlo ale jak tak dalej pojdzie to........... ZAORAC TRANOBRZEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: kolo IP: 178.159.164.* 18.12.10, 16:46
    Panie Prezydencie Mastalerz jak to jest że przez lata zarzucał Pan Prezydentowi Dziubińskiemu że zatrudnia dwóch vice a Pan robi tak samo.
  • Gość: kira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 21:11
    macie to co sobie wybraliście,ja jak widziałam kampanie wyborczą to bałam się tego człowieka!!! On nie miał programu wyborczego tylko wymieniał co poprzednik zrobił źle.A mobilne reklamy przyprawiały mnie o dreszcze... Jestem młodą osoba ale nie dałam sobie zamydlić oczu!!!
  • Gość: grzes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 21:28
    Sory kira, ze musisz cierpiec przeze mnie. Moge ci to jakos zrekompensowac? Jakby co, to daj znac.
  • Gość: OPANOWANY IP: 178.159.170.* 18.12.10, 22:30
    Ludzie proszę, błagam, nie interesuje mnie polityka ale takie oczernianie ludzi ? Jedno proste pytanie - po co ? Dajcie im szansę. Tak nie można niech każdy uderzy się w piersi czy jest wszystko cacy ? Mam w d.... cała politykę ale naprawdę tak nie można.!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 00:00
    tarnobrzeg.info/index.php?module=Artykuly&func=display&sid=2123
  • Gość: śpioch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 12:26
    Przepraszam, ale mam pytanie. Czy pani Kołecka jest politologiem (LOL) czy technologiem żywienia?? Bo raz mówi tak, raz tak i w końcu nie wiem ile kierunków skończyła:) hehe
  • Gość: majka IP: 83.1.112.* 19.12.10, 15:30
    masakra niezły skład "fahofcuf" się utworzył !
    ... teraz już wiem dlaczego podczas kampanii NM unikał odpowiedzi na pytanie JDz o podanie składu najbliższych współpracowników - ręce opadają !!! :-(
  • Gość: Jan IP: 178.159.167.* 19.12.10, 21:21
    Kołek-co za upokorzenie nauczycieli, dyrektorów placówek opiekuńczych i społecznych. Prezydentem ds. oświaty i spraw społecznych zostaje osoba która miała kłopoty z ukończeniem podstawówki, niewiadomo czy wogóle zdała maturę (a jesli tak to jakim cudem ?) i czy skończyła jakieś wymyślone studia. politolog -no no. Nawet kłamstwem jest jej wiek (Pani Kołek ma też kłopoty z matematyka) rocznik 1974 - chyba łatwo policzyć. Dobroczynność trampoliną do dużej polityki, a ludzie to kupują. Czuję się poniżona decyzją Prezydenta. I nie jestem nauczycielem tylko "zwykłym" tarnobrzeżaninem.
  • lechowski51 19.12.10, 21:46
    Oprocz mianowania "blondynki" na swojego vice,bedzieicie mieli jeszcze mnostwo "atrakcji" w wykonaniu lewackiego politologa na uslugach "kapitalistycznych krwiopijcow".
    --
    Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.
  • e-ftalo 20.12.10, 10:45
    gdy czytam taki tytuł,faktycznie nie schodzi szyderczy uśmiech z autora który przecież już wszystkich dobrze zna
  • Gość: uczeń IP: *.flash-net.pl 20.12.10, 11:30
    ciekawe jak Iwonka będzie prezentować się w towarzystwie dyrektorów szkół
  • Gość: hmm IP: *.tktelekom.pl 20.12.10, 14:55
    Miasto się wyludnia,wystarczyłby jeden V-ce prezydent, od oswiaty jest Zamiejscowy Oddział Kuratorium Oświaty i Wychowania i naczelnik tego wydziału, w szkolach są dyrektorzy prezydent od oswiaty to jest tylko figora do brania pieniędzy.Oszczędzec nam trzeba bo długi!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka