Dodaj do ulubionych

Ewa Marszałek- neurolog dziecięcy

IP: *.smsiarkowiec.pl 21.02.11, 16:45
Witam,
Szukam numeru telefonu do poradni na ul. Sienkiewicza w której przyjmuje pani doktor
Obserwuj wątek
  • Gość: z Re: Ewa Marszałek- neurolog dziecięcy IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 21.02.11, 17:21
   Nr tel 814 13 23 tylko trzeba mieć cierpliwość do dzwonienia tam-pani z rejestracji albo ciagle nie ma albo nie odbiera. Jeśli chodzi o neurologa dziecięcego to polecam dr Kotarskiego z Srza. Chwalą też dr Kluk również z Sandomierza- ta drka nie ma specj. neurologicznej ale jest po kursie metodą Vojty i potrafi dobrze neurlogicznie ocenić dziecko
   • Gość: tata Potwierdzam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 19:10
    Witam,
    kilka lat temu byliśmy z naszym bobasem u dr Kluk w Sandomierzu. Miał wtedy bodajże 6 miesięcy. Na 7 odruchów miał aktywne 2. Pani doktor nauczyła nas elementów metody Vojty dzięki czemu udało nam się dopracować 4 brakujących odruchów. Jednego niestety nie, blokada okazuje się była nie do przejścia. Trzeba tylko mieć świadomość, że ta metoda nie jest zbyt humanitarna względem dziecka (tzn. dziecko płacze, nie pozwala "się ćwiczyć", czasem odczuwa ból związany z aktywizowaniem nerwów w jakimś stopniu uszkodzonych bądź z innego powodu źle działających). Ale ma jedną niepodważalną i najwżniejszą zaletę - jest w porównaniu do innych metod rehabilitacji BARDZO SZYBKA. My pierwsze efekty widziliśmy już po tygodniu, może dwóch. W sumie rehabilitowaliśmy (w domu) syna przez kilkanaście tygodni i z perspektywy czasu jesteśmy przekonani, że warto było wybrać tę metodę. Oczywiście równolegle można prowadzić rehabilitację innymi metodami np. Bobathów, która z kolei daje efekty dość wolno i każdorazowa sesja w odróżnieniu od Vojty zajmuje dużo czasu, jednak dziecko jest mniej intensywnie obciążone. Każdy przypadek jest indywidualny i należy go skonsultować z lekarzem. Oczywiście zaczynaliśmy od dra Kotarskiego i to on potem skierował nas do dr Klukowej.
  • Gość: Iza niekompetentna dr marszałek z Tarnobrzega!!!!!!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 25.08.14, 14:40
   Witam. Rejestrowałam telefonicznie dziecko do dr marszałek. Mąż poszedł na wizytę ze skierowaniem i prośbą o zrobienie badania EEG, a pani doktor wyznaczyła kolejny termin za kolejny miesiac i wyprosiła męża z gabinetu. Pani z rejestracji nie zaznaczyła, że chodzi o to badanie, pomimo iż mówiłam, gdy dzwoniłam. Zostaliśmy potraktowani jak śmieci. Wizyta trwała 5 minut i nawet dziecko było tam zbędne. Potrzebujemy wynik EEG do psycholog, która ma wystawic opinię do szkoły, czyli przed 1 wrzesnia, a my nie mamy wyniku!!!!! Pani doktor na to, ze ją to nic nie obchodzi, a na EEG trzeba się osobno zapisać do tego samego lekarza. Masakra jakaś. Nie polecam absolutnie tej lekarki, w dodatku krzyczała na męża aż przestraszyła dziecko. Pani z rejestracji również niekompetentna, bo nie wypelnila swoich obowiązków i nie napisała, że chodzi o EEG. Kotarski w Sandomierzu podobno zdecydowanie lepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka