Dodaj do ulubionych

Przekładka anglika

IP: *.pppoe.sistbg.net 09.06.11, 04:55
Witam. Czy znacie może w okolicach Tarnobrzega kogoś kto zajmuje się przekładkami anglików?
Konkretnie Renault Clio II i Renault Laguna? Dzięki serdeczne za ewentualną pomoc. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • e-ftalo 09.06.11, 18:41
    chodzi o tłumaczenia(przekłady) anglików? Czy o jakieś nakładki które się przekłada przez coś w czasie przerejestrowania?
    Wyjaśnij swój neologizm
  • Gość: juzek IP: *.smsiarkowiec.pl 09.06.11, 20:19
    blysnales intelektem a widocznie google znowu chinczycy zamkneli
  • Gość: ciekawski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.11, 09:30
    e-ftalo nieświadomie już od paru ładnych lat jeździ "kontynentalną" (tak przynajmniej go zapewniono przy zakupie) wersją vauxhalla :) , stąd nie wie "o co kaman"
  • Gość: Mirek IP: *.pppoe.sistbg.net 10.06.11, 11:10
    Słuchaj pajacyku, może masz ochotę spotkać sie osobiście i porozmawiać? Może wtedy pokażesz mi jaki to mądry jesteś i wszechwiedzący? Czy coś w moim pytaniu było skierowane do twojego porytego czerepa? Daruj sobie gościu docinki i durne komentarze bo zacznę cie smarować guanem i ten twój zas..any intelekt, pajacu. Zdrowia zyczę. Mirek
  • e-ftalo 13.06.11, 20:01
    Mirku,nie odpowiedziałeś na pytanie,a zrozum że wszyscy na forum są ciekawi nowego wyrazu "przekładka" ,wybacz że nie wiemy,w słowniku nie ma. No cóż,tak to jest na forum że obnaża się niedoskonałości językowe :)
  • Gość: arek IP: 95.145.149.* 20.06.11, 21:28
    znam firme z Sokolowa Malopolskiego jest super polecam
  • Gość: Mirek IP: *.pppoe.sistbg.net 20.06.11, 21:54
    Dzięki serdeczne, postaram się ich namierzyć. Jedno zdanie a konkretne, bo już jeden matoł większość forumowiczów zaniża do swojego poziomu pisząc, że '' MY nie wiemy''. Jeszcze raz dziękuje. Mirek
  • Gość: .... IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 21.06.11, 16:14
    Mogę Ci polecić gościa do przekładki w Lagunie II, robi to u siebie ale gwarantuje profesjonalizm. Jeśli jesteś zainteresowany daj maila to ci napiszę nr do niego. Jest to ok 20 km od Tarnobrzega.
  • e-ftalo 21.06.11, 16:43
    no i co matole,powiesz wreszcie co to nakładka ,znaczy przekładka?Co będziesz przekładał? Powiesz wreszcie ,czy temat do kasacji?
  • Gość: Mirek IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.06.11, 20:54
    Siedź burku gdzie cie przywiązano, temat kompletnie poza twoim zasięgiem. Pozdrawiam bezproblemowych ludzi. Mam już kontakt z przyzwoitym zakładem. Dziękuje serdecznie. Mirek
  • Gość: londyńczyk IP: *.tktelekom.pl 28.06.11, 08:40
    jeśli chodzi o nakładkę to kiedyś w reklamie tv widziałem nakładkę wibracyjną ale nie wiem czy była ściagana z angielskiego ch..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.