Dodaj do ulubionych

kącik samotnych serc

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 07:36
Postanowilam założyć taki malutki zakątek na forum dla ludzi samotnych, aby mogli tu ze sobą pogadać. Dzisiaj pogoda sprzyja. Jest tyle sympatycznych i samotnych ludzi, echo do mnie tak niesie, bo ja mieszkam w lesie:-) Czasem do Was tu wpadnę na kawę. Pozdrówka.
Edytor zaawansowany
  • 4vardtramp 20.07.11, 09:31
    Zakątek? Na tym polu bitwy? Nawet jeżeli ktoś mając dobre intencje podejmie temat, to zostanie przez dyżurnych tego forum zdyscyplinowany i wątek w trzy godziny zmieni się w jatkę polityczno-religijną.
  • mar1mar1 20.07.11, 16:14
    Swoją drogą internet jest takim medium niestety, że różni frustraci, trole, pryszczyle, zwykli idioci w końcu z problemami psychicznymi mogą płodzić różne rzeczy. Trzeba się z tym pogodzić i ignorować takie wpisy, to najlepszy sposób! Łatwo jest wyłowić takiego człowieka po stylistyce i jakości postów które pisze. Po prostu ignorować, pozostając przy wątku głównym chyba że rozmówca tego warta to można odbiec od tematu i sensownie podyskutować!
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 10:26
    Sama sobie musiałam tę kawe zrobić, a o ciastku to można pomarzyć. Wiesz, Trampuś ,masz trochę racji, ale kurde, życie jest jedno. Lubmy się trochę. Jest dużo ludzi samotnych i niestety młodych. Może chociaż ze dwie osoby samotne sobie tutaj pogadają.Samotność zabija. Znam człowieka, z którym kiedyś mogłam pogadać o wszystkim. Bardzo go lubię, chciałabym mu pomóc, ale już tak zdziwaczał, że to niestety już nadaje się do leczenia. Rozkładam bezradnie ręce, mój usmiech i serdeczność wywołuje u niego falę złości. Był człowiek a został wrak. Uciekajmy przed samotnością. Wyjdźmy z tych czterech ścian do ludzi. Zacznijmy od tego wątku na początku. Potem coś się wymyśli, może pomysł się przyśni? Pozdrówka, Tramp i więcej optymizmu, wszystko się da, tylko trzeba chciec:-)
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 13:29
    znajoma pisze .."Rozkładam bezradnie ręce, mój uśmiech i serdeczność wywołuje u niego falę złości.. to takie nietypowe, ta złość. Ale znam takich, że na serdeczny uśmiech pukają się w głowę, że niby stuknięty. A ja też namawiam "lubmy się" może nie na siłę, ale tolerancja mile widziana. Pozdro..
  • Gość: Darko IP: *.pppoe.sistbg.net 20.07.11, 13:33
    Proponuję cenzurę gejów i lesbijek.
    Członki platformerskie i eseldowskie również mogą spadać... do toczenia in vitro na szkle po zaborcjonowanym efekcie miłości
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 13:46
    Darko !!!!!!!!!! wątek nie ten.
  • Gość: nieznajoma IP: 79.139.60.* 20.07.11, 20:20
    Do leczenia ten wrak dawno się nadawał. Przekazać w ręce profesjonalistów. i bez żalu, bo nie ma za czym. Off.
  • 4vardtramp 20.07.11, 14:47
    Drobna poprawka mojego poprzedniego wpisu (ze względu na Darko) -jatka religijno-polityczna udoskonala się w jatkę obyczajowo-religijno-polityczną.
  • Gość: @ IP: *.play-internet.pl 20.07.11, 15:00
    Do ,,Znajomej'-nie wiem czy wybrałaś dobre forum tu są sami gó...arze i malkontenci oprócz nich są podrzegacze forów to oni dołują to forum.
    Może chcesz zrobić coś dobrego w co nie wątpię ale tutaj czeka cię tylko profanacja twoich słów i nikt i nic na to nie poradzi,z całym szacunkiem lepiej nie dawaj karmy idiotom którzy są na tyle zdesperowani i czekają na nowy wątek aby pokazać że umieją pisać co do treści nie chcę zniżać się do ich poziomu bo to uwłacza mojej godności,tak więc są fora normalnych ludzi -wystarczy poszukać -tam się człowiek liczy i szanuje zgadza lub dyskutuje i nie wywarstwia swoich nieobrośniętych jaj,i nie mówi że jest wielki bo wbrew pozorom jest tak malutki że tylko tacy malutcy odpowiadają jemu i to go podnieca!
    Z pozdrowieniami dla znajomej !-,,Małpa" -kor,,
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 17:35
    Zapuściłam tu swoje korzenie i na razie się to nie zmieni. Mam troszkę inne zdanie od Ciebie. Wiesz, każdy człowiek, niezależnie od swoich dziwactw i wad potrzebuje się wygadać. Trzeba próbować, aby to forum było miłe dla wszystkich. Niech sobie będzie taki kącik, gdzie ktoś smutny, wkurzony na coś lub kogoś zostawi swoje żale a my pomożemy:-) Ja tam przemokłam dzisiaj do suchej nitki, ale mnie fajnie schłodziło, że aż miło:-) Na dodatek na własnym podwórku. Pozdrawiam wszystkich samotnych. Z myślą o Was założyłam ten wątek.
  • e-ftalo 20.07.11, 17:54
    A ja uważam że forum jest dobre do takiej dyskucji,tylko po prostu czasem moderator nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków i puszcza płazem posty w stylu Darko.
    a nasz wątek o samotności jest już zarchiwizowany
    forum.gazeta.pl/forum/w,329,120544358,120886412,Re_Samotnosc.html
    Wtedy wysnułem konkretny plan urzeczywistnienia tego kącika ale dyskusja się urwała i jak zwykle skończyło się na pustych deklaracjach i chęciach
    jest masa for typu
    forum.gazeta.pl/forum/f,16314,Dla_niesmialych_i_samotnych.html
    ale to wszystko nie w Tarnobrzegu
  • Gość: nikita IP: 66.49.179.* 20.07.11, 19:11
    przestancie wreszcie pier...ic i zabierzcie sie za temat.

czy znajomej dokucza samotnosc?
  • Gość: Do Nikity IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 19:58
    Nikita, jak mi dokucza samotność to piszę do Ciebie, bo ty zawsze odpowiadasz :-) Wiesz, w poniedziałek byłam na pogrzebie 50-latka. Kapłan podczas pogrzebu powiedział takie zdanie. "My stawiamy kwiaty i znicze na grobach najbliższych a Żydzi przynoszą na groby swoich krewnych kamień, na znak tego, że ktoś tu był. Kwiaty szybko więdną a kamienie leżą na grobie 2 -3 lata" wiesz, niedawno rozmawialam z wujkiem.Ta Żydówka, co uczyła moją mamusię i jego też miala dwóch braci, jeden z nich pięknie grał na skrzypcach. Pochodzili z Mielca. Wujek jak to opowiadał, to widzialam w jego oczach radość. Wychodzi na to, że tutejsi mieszkańcy ich bardzo lubili. Mówię o starszych osobach, które tu mieszkały i pamietają ich. Niedaleko posesji moich dziadków byl cmentarz żydowski z okresu wojny, doslownie w polu, ale został przeniesiony, a gdzie to nie wiem. Myślę, że to byl taki tymczasowy, na warunki wojny. Pozdrawiam cieplutko. Nikita a Ty nie jesteś samotny? Gdybys się kiedyś poczuł samotny, to zawsze tu możemy pogadać. Pozdrawiam cieplutko. Miłego wieczoru.
  • Gość: nikitroll IP: 66.49.179.* 20.07.11, 19:14

ftalo - nie odsylaj do innych watkow i na inne fora. masz cos do powiedzenia to pisz a nie kombinuj. Czy samotnosc jest uleczalna ?
  • Gość: gość IP: 95.154.230.* 20.07.11, 19:19
    Oj tak znajoma! Tylko Ty i Ja. Ty oczywiście wilgotna dla mnie, ja chętny też dla ciebie :-)
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.11, 08:28
    Kochani !! do Was się mówi, a większość jakby nie rozumiała i odwraca się plecami. Czy samotność jest uleczalna ? takie pada pytanie. Sądzę, że tak. Tylko trzeba nad tym "popracować".
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 08:56
    To jest trudne pytanie, nie potrafię na nie odpowiedzieć, można próbować. Siedem lat próbuję wyleczyć z samotności kogoś i jest coraz gorzej. Tu trzeba chyba pracy psychologa. Myślę o takiej samotności, jaką widzę na co dzień. Więc nie miej pretensji do ludzi, że nie odpowiadają na to pytanie, bo jest bardzo trudne.
  • e-ftalo 21.07.11, 09:14
    Z punktu widzenia osoby samotnej,to nie jej wina że jest samotna.Najczęściej przyczyną jest problem w kontaktach z otoczeniem,szczególnie z płcią przeciwną.Zwłaszcza w przypadku osoby hetero ta samotność jest nie do pokonania. Osoby homo na ogół nie są samotne ,bo zawsze znajdzie się ktoś z kim wejdą w związek.

Z mojego punktu widzenia obalenie samotności powinno być banalnie proste:
    1)umawiamy spotkanie gdzieś w klubie czy na plaży
    2)spotykamy się

Z waszego punktu widzenia jest to szalenie skomplikowane bo:
    1)nie macie czasu
    2)nie spotykacie się z ludźmi z internetu
    3)nie ufacie takim osobom
    4)macie już pełno znajomych
    5)macie mężów/żony,itd,wiec po co się z kimś spotykać
    6)umawiacie się tylko w formie "na żywo" lub tylko z osobami które długo znacie
    7)spotkanie z osobą którą się długo zna np na gg (kilka lat) jest także niemożliwe,ponieważ taka znajomość się samoistnie rozpada na skutek znudzenia jednej lub obu stron

Mam nadzieję że przybliżyłem choć częściowo przyczyny tegoż stanu rzeczy
  • Gość: gość IP: *.flash-net.pl 21.07.11, 11:44
    Witam wszystkich ,chciałam dodać, że samotność nie dotyczy tylko singli, także ludzi w związkach, czasem tych z kilkuletnim stażem, miłych , atrakcyjnych, z dobrą pracą itd. ach życie tez piję kawę sama, dziecko na kolonii, mąż jest gościem w domu - mimo wszystko jestem optymistką a przynajmniej staram się - miłego dnia
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 12:10
    Miałam córki na obozie i też to przerabiałam. Współczuję. Doszło pomiędzy nami do takiej kłótni że głowa mała.Zarzucał mi kłamstwo a tego nie znoszę. Oj, było gorąco. Napisałam te slowa, które padły w moim kierunku i prosiłam go o podpis, potwierdzenie jego chamstwa, nie podpisał, ale ja je pamiętam. My, kobiety musimy wiele znoosić dla dobra dzieci i związku, bo co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela:-) Pozdrawiam singli, nie spieszcie się z zaobrączkowaniem, zaufajcie znajomej. Poznajcie dokladnie drugą połówkę i nie miejcie klapek na oczach. Małżeńswo to poważna sprawa i nie gadajcie, że jakoś się ułoży. Tu do kobiet- czasem lepiej samej wychować dzidziusia niz użerać sie całe życie z osobą nie zasługujacą na milość To samo dotyczy mężczyzn. Kobiety są dzisiaj takie wulgarne i lecą na kasę, widzę to niestety. Dobra, bo odbiegam od tematu. Pozdrawiam wszystkich w tym watku bez wyjątku:-) Jest tyle fajnych ludzi w internecie,np. E-ftalo. Dziewczyny, zaufajcie mi, warto go bliżej poznać. Otwarty, szczery i sympatyczny człowiek, więcej nie powiem. Dobry "materiał" na przyjaciela.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 12:12
    Małżeństwo, innych nie poprawiam bo mi się nie chce:-)
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.11, 12:56
    znajoma, pisze..."czasem lepiej samej wychować dzidziusia niż użerać się całe życie z osobą nie zasługującą na miłość ". Tak. miłość to wielkie słowo. Myślę , że tolerancja może je zastąpić.
    I w całej swej okazałości zgadzam się z tym, że lepiej być samej (samemu) Być samym nie oznacza być samotnym. Bardzo często (za często) mamy wokół siebie dużo, bardzo dużo osób, a jesteśmy samotni. I to jest najgorsze.
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.11, 13:01
    Znajoma, a co do e-ftalo, to nie wiem czy on jest godny polecenie. Czytając Jego wypowiedzi na tym forum to mam wiele zastrzeżeń. Nie wszystkie są w takim tonie jak ten ostatni. Chociaż przyznam, że po części (w tym temacie) się z nim zgadzam.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 14:50
    Ja tam swoje wiem i zdania o E-Ftalo nie zmieniam. Fajny chłopak z niego, o!
  • e-ftalo 22.07.11, 15:00
    no cóż,wypowiedzi są jakie są,a życie idzie swoją drogą.Zainteresowanie tematem jest prawie zerowe,czyli tak jak można było się spodziewać.Odpowiadając na twoje pytanie stwierdzam że jest nieuleczalna,widać tak chciał los.
    Jak coś to moje gg:4244080,a mail to ten gazetowy
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.11, 16:33
    Kurde, znalazłam Eftalo Twoje gg, wychodzi na to, że mnie posłuchałeś.Teraz dopiero go zauważyłam. Powtarzam to, co Ci napisałam na gg. Nigdy Cię nie okłamałam. Nie lubię, gdy ktoś bezpodstawnie zarzuca mi kłamstwo. Pozdrawiam
  • Gość: saba IP: *.play-internet.pl 21.07.11, 13:57
    Ale pierdoły sami sobie odpisujecie na pytania przecież to widać tylko pod innymi nickami
  • Gość: Do Saby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 14:52
    A po co czytasz te pierdoły, nie szkoda Ci czasu?
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 21.07.11, 15:55
    Miłość oślepia a sex ogłupia.

Pamiętajcie, miłość kończy się krótko po zawarciu związku małżeńskiego a sex kończy się krótko po urodzeniu dziecka. Kobieta osiągnęła wówczas to co miała osiągnąć czyli sponsora (męża) i dziecko na które przelewa swoje uczucie i....koniec panowie!
    Jesteście samotni.

E-ftalo ma we wpisie powyżej sporo racji. Dodać należy jeszcze egoizm, zwłaszcza kobiet, kryzys takiej instytucji jak rodzina, brak pracy a więc źródła utrzymania człowieka i wystarczy by nie myśleć o przyszłości w związku z drugą osobą. Rodziny rozpadają się bo jedna osoba wyjeżdża za granicę za chlebem, albo osoba nie jest w stanie sprostać wymogom drugiej osoby. To wszystko nie jest w dzisiejszych czasach takie proste.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 18:15
    Masz sporo racji ale życie ucieka i gdy ma się dzieci, to człowiek czuje się młodo, jest dla kogo żyć. Moja mamusia powiada "nigdzie nie ma miodu". Wiesz, znam dużo kobiet, które zabierają mężom wypłatę i wprost o tym mówią. U mnie nie ma takiego problemu. Rzeczywiście trzeba uważać, aby podzielić te uczucia sprawiedliwie na dzieci i męża. Miałam w lipcu 17 rocznicę ślubu, nie jest źle choć mogłoby być lepiej. Zgadzam się, jest kryzys rodziny, bo jest ogólnie kryzys wartości. Do tego dochodzi brak pracy i wyjazdy, co sprzyja zdradom i osłabieniu więzi a czasem też odejściu od wiary. Zobaczcie, gimnazjaliści potrafią się zorganizować i już mieli bądź będą mieć ogniska w Zwierzyńcu, przyszłe klasy licealne. Moja córka też na takie idzie z nowymi znajomymi z klasy. Warto brać z nich przykład. Nie można się izolować. Znam dziewczynę z Tarnobrzega, która już skonczyła studia. Podczas nich leczyła się na strach przed ludźmi. Nie wiem, jak się nazywa taka choroba. Bała się ludzi, bała sie wychodzić gdziekolwiek. Zdolna, mądra i taki problem. Masakra.
    Nie jestem osoba samotną, tylko przeraża mnie to, co się teraz dzieje. Po to jest młodośc, by sie spotkać, mieć jakies pasje, dużo przyjaciól albo chociaż znajomych. Ja żyłam inaczej niż dzisiejsza młodzież. Bardziej aktywnie, nawet patrząc na swoje dzieci lub mojego rodzeństwa. Byliśmy bardziej spontaniczni i zorganizowani, a nie było komorek ani samochodów. Czasem o rower było trudno. Pozdro.:-)
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 22.07.11, 16:12
    "Pozdrawiam singli, nie spieszcie się z zaobrączkowaniem"
    - tak. nie śpieszcie się bo nie warto.

"znam dużo kobiet, które zabierają mężom wypłatę i wprost o tym mówią."
    -esencja małżeństwa czyli kajdany , kula u nogi, kontrola. Dobrze się zastanówcie zanim palniecie głupstwo. Po sakramentalnym TAK u wielu, a zwłaszcza u kobiet następuje obrót o 180stopni. Zaczynają pokazywać kto tu rządzi, co to nie ja, wychodzi przekorny charakterek i wydaje im się że mężczyzna nie ma odwrotu. Otóż jest. Sąd i rozwód. Stąd też tyle założonych spraw w sądach.
  • Gość: Do 199 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 16:47
    Ale jesteś uparty. Co świat bez kobiet byłby warty?
  • Gość: Do znajomej IP: 83.238.199.* 22.07.11, 17:38
    Rzeczywiście gdyby byli tylko mężczyźni to świat byłby nudny. Macie urodę, śliczne aksamitne ciała, ładne buzie ale ...diabelskie charaktery :-P
  • Gość: Do 199 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 17:50
    Potwierdzam końcówkę ostatniego zdania:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 18:27
    wart, kurde chciałam do rymu:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 18:27
    wart, kurde chciałam do rymu:-) Przepraszam.
  • e-ftalo 21.07.11, 18:30
    No cóż ,teorii można snuć wiele,a liczą się konkrety.Zbliża się festiwal nad zalewem.Umówmy wspólne spotkanie,wymieńmy się fejsami,przejdźmy wreszcie od słów do czynów
  • Gość: toja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.11, 13:46
    e-ftalo to : czyńmy . Umówmy się na spotkanie. Może się w końcu do Ciebie przekonam :roll:

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 16:34
    Toja, podaj swoje gg lub maila. Pozdrawiam
  • Gość: Polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 07:43
    www.malinski.pl/?inc=read&id=598
    Udanej soboty i koncertu nad zalewem :-)
  • Gość: Laura IP: *.tktelekom.pl 23.07.11, 09:29
    Poczytałam sobie :) treść oczywiście odbiega od tematu przewodniego w większości wpisów, ale widocznie tak jak piszecie trzeba miec gdzie wyrzucić swoje obiekcje. My kobiety jestesmy cudne, aksamitne i urocze ale faktycznie mamy diabelskie charaktrki, tylko pamiętajmy, że są dwie strony, skoro takie jesteśmy diablice po co lgniecie do nas jak misie do miodu. Czyz nie to częściowo czyni z nas atrakcyjne? Panowie równiez mają swoje dziwne widzimisie, macie kurcze do tego prawo, a świat i tak dalej się kręci, dalej sa związki udane i te które sie rozpadną, dalej będa samotni i szcześliwi w związkach, coż tu się zastanawiać...trzeba żyć tak jak uważamy, że jest dobrze. A inni nie mogą nas oceniać pod swoim kątem, nasze życie nasza sprawa. Chcemy się dać zaobrączkować to robimy to:) i nikt nie powie że skończymy może tak jak inni. Tłum dookoła a samotność doskwiera, człowiek jest sam a potrafi nie czuć się samotny...jak mówiłam, zawsze dwie strony. Jestem za zorganizowaniem takiego spotkania, choć znając życie i tak nic z tego nie wyjdzie, większość o tej samotności potrafi pisać, ale nie koniecznie przyzna się do niej na zewnątrz. A życie ucieka niestety, skoro więc chcemy je marnować wolno nam to zrobić
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 23.07.11, 12:58
    Ja bym sie spokojnie mogła pod tym podpisac Laura. Moge tylko dodac ,ze panowie strasznie narzekaja na kobiety ....... hmmm pomyślmy czy oni są tacy bez skazy.
    Chyba nie ...prawda? Więc zamiast wytykac nam kobietom wredne charakterki, to popracujcie nad własnymi wadami:)
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 23.07.11, 12:58
    Już Laura odpowiadam: Szydło z wora wychodzi po czasie, nie od razu.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 13:11
    Masz rację Dynamic.
    Słuchajcie, być może będe musiała zmienić maila, bo jakiś wariat podający się za Zbyszka z Bogdańca robi sobie ze mnie jaja. Szczegółów nie podam:-) Naprawdę, nie jest mi do śmiechu.
    Ktoś mnie tu ostrzegał, bym nie ufała ludziom. Wkopałam się trochę sama. Może sobie poradzę, jak nie to poproszę o pomoc ochroniarzy z forum:-)
    Pozdrawiam.
  • Gość: rea IP: *.toya.net.pl 23.07.11, 15:00
    A nie mówiłam? Dlaczego Ty mnie nie sluchasz? I znalazł się jakiś idiota, który serce na dłoni wziął za poduszeczkę do wbijania szpilek. Zawsze i wszędzie obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Szkoda, że nie mogę Cię za karę postawić do kąta, bo okazałaś się nieposłuszna.
  • Gość: Do Rei IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 16:27
    Dokladnie tak bylo, jak mówisz. Przeprosił, może będzie dobrze. Powiem tylko tyle, że to jest osoba spoza forum. Pozdrawiam serdecznie. znajoma
    ps.Teraz się nie stawia w kacie:-)
  • Gość: nikita IP: 66.49.179.* 23.07.11, 18:29
    rea - czy ty aby nie boisz sie swojej kobiecoscl ?. Przeciez kobiety lubia kazdy rodzaj zainteresowania, od cukierkowatego do brutalnego, rzecz tylko w tym kto jest tym zainteresowanym. Kobiety sie mizdrza, oburzaja ale kobieca proznosc nadyma ich spragnione zainteresowania ego. I bardzo dobrza. Kobieta to "stworzonko" za ktore bog powinien dostac nobla.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 18:33
    Nic się takiego nie stało. Dostałam na pocztę parę ładnych wierszy:-)
  • Gość: toja IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 24.07.11, 12:28
    Do "znajoma". Przeczytałam. Podam tylko szukam sposobu jak, aby jakiś Zbyszko z Bogdańca mnie nie odwiedzał.
  • Gość: rea IP: *.toya.net.pl 24.07.11, 12:47
    Nikita, nie wiem dlaczego odnosisz takie wrażenie, że boję się swojej kobiecości. Gdy spoglądam w przeszłość, to tak, bałam się, ale od tamtego czasu to się zmieniło. Piszesz, że kobiety lubią każdy rodzaj zainteresowania i to jest prawda, bo nie znosimy obojętności, ale to każdy człowiek tak ma, mężczyźni też. A panom powiem tak: Czy to źle, że chcemy mieć obok siebie mężczyznę zaradnego, zapobiegliwego i odpowiedzialnego? Czy to źle, że chcemy mieć partnera, który zrozumie, wesprze, pomoże w każdej sytuacji? Czy my wymagamy za wiele? Ideałów nie ma, ale jeśli wasze zalety przewyższają wady, to i te wady można pokochać i oswoić.
  • Gość: Do Toja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.11, 14:15
    Eftalo podawał już na forum swoje gg i nawet nr telefonu, ale nie pamiętam, w którym wątku. Miłej niedzieli gościom tego wątku:-) znajoma
  • Gość: Do Laury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 18:04
    Witam, czy my się znamy? Byłyśmy razem w Sokolnikach? Pozdrawiam:-)
  • e-ftalo 25.07.11, 19:35
    I co nieudacznicy,nawet nie wiecie gdzie podawałem gg (bo telefonu próżno szukać na forum)?I co ,udaliście się już na wasze wirtualne ,wyobrażone spotkania? Siedźcie dalej na tym forum i zakładajcie sobie wasze kąciki ale nie strugajcie głupa że to na poważnie,bo żaden anonim na forum nie pisze poważnie,tylko to wszystko ściema idiotów.
    Poważne są tylko rejestrowane fora,gdzie każdy podpisuje się nikiem lub nazwiskiem pod swoim postem,wtedy można mówić o poważnym podejściu do problemu
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 27.07.11, 05:55
    e-ftalo..... a czy Ty uważasz że ktoś będzie mniej anonimowy jak się zarejestruje ???? Bo moim zdaniem absolutnie nie. Na rejestrowanym nicku nadal można wypisywac głupoty jakich mało. Pozdro
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 27.07.11, 05:55
    e-ftalo..... a czy Ty uważasz że ktoś będzie mniej anonimowy jak się zarejestruje ???? Bo moim zdaniem absolutnie nie. Na rejestrowanym nicku nadal można wypisywac głupoty jakich mało. Pozdro
  • palacz67 02.06.12, 10:34
    E ftalo, może być taki nick? Pozdrawiam, miłej soboty.
  • e-ftalo 27.07.11, 11:18
    możliwe,ale ja ten wątek brałem na poważnie w odróżnieniu od reszty
  • Gość: do Eftalo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.11, 13:57
    Nie znalazłam Twojego gg. Mówiłam Ci, że może będę w sobotę nad zalewem. Przykro mi z powodu powodzi. Wiesz dobrze, że ten wątek założyłam ze względu na Ciebie. To nie był powód, żeby się na mnie wściekać tylko dlatego, że nie byłam nad tym zalewem. Córki nie chciały jechać. Pochopnie mnie oceniasz tylko dlatego, że nie jestem zalogowana.Nie mogę tez ponosić odpowiedzialności za wszystkich ludzi i ich wpisy. Pozdrawiam. znajoma
  • Gość: Laura IP: *.tktelekom.pl 28.07.11, 21:31
    a kimże jest ten e-ftalo? taka rekalmę mu tutaj robicie, że hej. Wątek wiadomo było, że nie zakończy się tylko wpisami dotyczącymi samotności, mnóstwo tutaj osób, które mają okazję popisać czasami naprawde banałów. demokracja więc wolno, a samotni....cóż patrza na nas jak na stwory z innej planety, istnieja w ogóle tacy? Podrawiam serdecznie :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.11, 02:39
    Napisz do Niego na gg, jeśli chcesz Go poznać. Tak będzie najprościej. Dobranoc
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.11, 07:48
    Dla tych, co zechcieli tu zajrzeć. Niech nikt z Was nie będzie nigdy samotny. Pozdrawiam cieplutko. Miłego dnia ze słoneczkiem, uśmiechu i życzliwości od ludzi.
    www.youtube.com/watch?v=9oZf0nITHew&feature=youtu.be
  • Gość: nikita IP: *.acanac.net 31.07.11, 03:30
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 07:50
    Miłej niedzieli, Nikita. Jadę na roczek mojej siostrzenicy. Będzie msza w tym kościele, gdzie brali ślub. Podziwiam ich. Ja jeszcze nigdy nie zamawiałam mszy za swoje dzieci a jest za co dziękować Bogu. Pozdrawiam cieplutko.
  • Gość: samotny 21 IP: *.flash-net.pl 31.07.11, 11:30
    chętnie poznam miłą i atrakcyjną dziewczyne w wieku 18- 21 lat
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.11, 16:07
    www.youtube.com/watch?v=lt-UrlAK1xc&feature=related
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.11, 13:18
    Wczoraj rozmawiałam z samotnym 21 -latkiem. Przeraża mnie to, że można być samotnym mając tyle lat. Nie miałam czasu na dłuższą rozmowę. Rozmawiałam z Przyjacielem. Przepraszam.
    Kochana młodzieży, macie tu wątek i możecie sobie pogawędzić.
    Więcej nie mogę dla Was zrobić.
    Sympatyczny, młody człowieku, napisz tu parę zdań o sobie, może w tym kąciku poznasz jakąś dziewczynę. Pozdrawiam wszystkich samotnych.
  • Gość: milusia IP: *.play-internet.pl 11.09.11, 21:54
    Ja tez chętnie poznam samotnego niezależnego materialnie wysokiego faceta kolo 60-tki. Jak widać samotność nie ma ograniczeń czasowych. Pozdrawiam wszystkich samotnych
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.11, 13:42
    Dla Milusi od znajomej:-)
    www.youtube.com/watch?v=ZJe-nW2p4G0
  • Gość: admin IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 22.09.11, 22:03
    Z myslą o samotnych z naszego miasta buduję portalik :)
    Jeszcze sporo mam pracy przed sobą, ale już wszystko funkcjonuje.

Zapraszam :)
    TARNOBRZESKIE RANDKOWANIE
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 24.09.11, 07:10
    Aż trudno uwierzyc że jest tylu samotnych ludzi. Sama mam w moim gronie sporo osób po 30 które są samotne. Niczego im nie brakuje .....atrakcyjni, niezależni i ciągle sami.
  • Gość: gość IP: *.gustan.las.chelas.info 25.09.11, 16:55
    >.....atrakcyjni, niezależni i ciągle sami<

Za wysoko mierzą dlatego nisko upadają.
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 25.09.11, 19:40
    Masz rację gosc, też to zauważyłam. Kobiety często szukają mężczyzn z kasą a mężczyźni kobiet zachwycających urodą i figurą.
  • Gość: gość IP: *.gustan.las.chelas.info 25.09.11, 17:02
    www.youtube.com/watch?v=Av0kPbmCzk8
  • e-ftalo 25.09.11, 22:48
    na samotność nie ma rozwiązania,jak już raz przyjdzie to nie ma od niej ucieczki. I żadne fora,portale nie pomogą.
    Fajnie że wątek odświeżony
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.11, 06:19
    Nie zgadzam się Eftalo z Tobą, chyba, że ktoś jest samotnikiem i stroni od ludzi.
  • Gość: gość IP: *.inowroclaw.mm.pl 26.09.11, 18:20
    Można być samotnym nawet gdy ma się u boku "bliską" osobę a to jet jeszcze gorsze.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.11, 19:22
    Niestety, też tak bywa, że bliscy są dalecy.
  • Gość: (nie) znajomy IP: *.tktelekom.pl 26.09.11, 19:14
    www.youtube.com/watch?v=TpnoNvKMjNg&feature=related
  • e-ftalo 26.09.11, 22:39
    W takim mieście jak Tarnobrzeg ,gdzie liczy się tylko kapitalizm,pieniądze,biznes i interesy nie ma miejsca na leczenie samotności ani szans na związek,no chyba że się ma dużo kasy i jest się niezależnym materialnie.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 18:59
    Dziołchy, piszcie do Eftalo,j est dostępny, ja muszę pomieszkać trochę w domu:-)
    Fajnie się z Nim gada:-)
    gg:4244080
    Ps.On nic nie wie, że przypomniałam Jego gg ale mi chyba nie wleje?
  • e-ftalo 05.10.11, 12:12
    Hehe,gg albo telefon to sobie można rozklejać po całym internecie a i tak nikt nie napisze,to tak nie działa,to nie takie proste. Wszystko musi mieć swój konkretny cel i plan. Poza tym internet to bajka,to nie jest Ameryka gdzie ludzie potrafią się integrować w życiu realnym za pomocą internetu i jeszcze długo nie będzie
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.11, 19:26
    Jak tam ząbek i paluszek,
    martwię się, przyznać muszę;-)
    Oglądam Wiadomości,
    od tego bolą mnie kości.
    Wczoraj było fiku miku
    na aerobiku.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 20:53
    Dla wszystkich samotnych kobiet. Dobranoc
    www.youtube.com/watch?v=5E76fAfk_kI
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.11, 09:27
    Pozdrawiam Samotników:-)
    www.youtube.com/watch?v=1b3fqyu2hsI
  • Gość: MonikaO IP: *.181.168.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 13:24
    Osoba E-ftalo mnie bardzo interesuje i jego zapatrywanie na świat.Chętnie bym z Tobą popisała na gadu,ale póki co nie mam takiej możliwośći.Podaj swojego maila na pewno się odezwę.
  • Gość: Do Moniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 14:04
    Eftalo ma głos anioła, rozmawiałam z Nim kilka razy przez telefon, napisz do Niego na gg. Zaufaj mi, sympatyczny i wrażliwy człowiek. znajoma
  • Gość: Monika IP: *.180.161.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 19:49
    Można prosić o numer do E-ftalo?Wydaje się być bardzo bezpośrednim i szczerym chłopakiem.Póki co bardziej zależy mi na mailu.
  • Gość: Do Moniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 20:16
    Muszę Go zapytać. Nie dam Ci Jego numeru bez zgody. Może Ty daj namiary do siebie. Napisz na moją pocztę. Taki właśnie jest, bezpośredni i szczery, ciekawa osobowość:-) Pozdrawiam
  • Gość: Monika IP: *.146.44.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 21:07
    Znajoma podaj proszę swoją pocztę.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 21:21
    No nie wiesz, Marysia:-)
    Napisałam do Eftalo, ale jest niedostępny.
    maria94w@wp.pl
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 21:23
    Czy Ty jesteś Monika, "dziewczyna ratownika"?
  • Gość: Monika IP: *.146.57.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 22:50
    Znajoma daj znać,gdy dojdzie do Ciebie moja wiadomość.
  • Gość: Do Miniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 07:36
    Doszły 2 wiadomości, dziękuję, masz tu maila od Eftalo. Pozdrawiam
  • Gość: Do Moniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 07:41
    Napisz do Eftalo, na pewno Ci odpisze jak Go znam. Ja nie podaje Twojego maila bez Twojej zgody. Pa
  • Gość: szukający IP: *.flash-net.pl 24.10.11, 19:44
    poznam dziewczyne miła ładna wiek ok 18-23 lata najlepiej szukającej nowej znajomości z możliwością spędzenia wspólnie sylwestra
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.11, 07:18
    Dziewczyny, nie bójcie się tego młodzieńca, On ma dobre intencje, jest tylko nieśmiały:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.12, 08:24
    www.youtube.com/watch?v=0Qv2d3FWcUg
    Serdeczne życzenia urodzinowe:-) Pozdrawiam, miłego świętowania.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.10.11, 19:35
    www.youtube.com/watch?v=VW3gDQ4uVlo&feature=BFa&list=PLBA98EAF28F0F9381&lf=mh_lolz
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 08:20
    Anielskie:-) Poszłam dzisiaj spać o 4.40. Byłam na potańcówce 50 km od domu. Zgadnij, gdzie? Piękny lokal. Idę z powrotem do wyra, bo jak mnie proboszcz po południu zobaczy to za uszy wyprowadzi z kościoła. Miłej niedzieli, pozdrawiam serdecznie:-)
    Podpowiedź - koza:-)
  • e-ftalo 24.10.11, 02:38
    mój mail jest bardzo prosty e-ftalo@gazeta.pl.Czy to ta sama Monika co już kiedyś pisała na tym forum?
    A wiecie ,odkryłem ostatnio ciekawą audycję na radio Fama(100,8fm+antena zewnętrzna),codziennnie wieczorem "szukam dziewczyny/chłopaka" cały wieczór.No to jest radio z misją,nie to co nasza pusta Leliwa.
  • Gość: Do Eftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 07:39
    Nie wiem, czy to ta sama Monika, choć mnie się wydaje, że tak. Dzięki,Eftalo za podanie maila, miłego dnia. Pozdrawiam cieplutko.
  • Gość: papier IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 28.01.12, 23:09
    wszyscy tacy samotni i typowa tarnobrzeska mentalność brak zgrania bo ludzie w większym mieście potrafią grupkami pomysłowo się spotykać a tu w tym mieście stęchlizna każdy pisze jaki to samotny i co zrobić żeby nim nie być, albo wyjść z doma albo założyć profil specjalny na fejsie i ugadać się na spotkania grupowe, bo indywidualnie to można się ugadywać na ryby.nawet papier toal. wie że trzeba się rozwijać, jeżeli nikt nie rzuci inicjatywy to samotność w tym mieście będzie dominantem :-D trochę kreatywności i się uda :-) pozdr
  • Gość: Do Tarnobrzega. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 08:26
    Masz rację ale nie do końca. Byłam w dwóch sympatycznych miejscach w czwartek po wywiadówce u ludzi, których poznałam przez forum. Naprawdę są fajni, życzliwi ludzie w Tarnobrzegu. Kochają świat, ludzi i zwierzęta. Przyjmują i żegnają mnie z serdecznym uśmiechem. Wierzcie mi, nie bójcie się internetowych znajomości. Tam, po drugiej stronie komputera często siedzą wspaniali ludzie o wielkim sercu, których warto poznać. Pozdrawiam serdecznie, milej niedzieli. znajoma

Gdybym mieszkała bliżej, to na pewno by taka grupa powstała. Na przykład można chodzić na spacery z kijkami a tak to sama łażę bo nikt tu nie ma kijków:-)
    Jeżdżę na aerobik i basen, też można fajnie spędzić czas z korzyścią dla zdrowia. Jest tyle możliwości w Tarnobrzegu. Widziałam kiedyś w sobotę grupę ok 10 osób z kijkami, szli wałem wiślanym, szybko! Powodzenia, macie tu watek specjalnie w tym celu założony. Nie jestem osoba samotną, ale mam sąsiada, który zdziwaczał od samotności. Bardzo mi Go żal i nie mogę mu pomóc. Jest nieznaczna poprawa, bo mi powiedział kiedyś "Dzień dobry" Nie siedźcie w domu, bo człowiek nie jest samotna wyspą.
  • Gość: ja IP: *.free.aero2.net.pl 05.02.14, 14:23
    podbijam temat,ktoś chętny na spontaniczny wieczorny spacer?
    może z psami,bedzie o czym gadac:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 19:48
    www.youtube.com/watch?v=oXt9X_2oIUA&feature=fvwrel
    Pozdrawiam serdecznie osoby samotne. Miłego wieczoru :-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.12, 20:58
    "Takie życie"

Romuald Pszczółkowski

Nikt cię nie kocha
    tak do ostatka
    jak ojciec Twój
    i Twoja matka
    Kiedy ich tracisz -
    Samotny zostajesz
    I nie wiesz czy żyjesz
    Czy tylko udajesz
    Przez resztę życia
    Szukasz miłości
    Albo zapomnienia
    I nic nie czujesz
    Oprócz cierpienia
    Żyjesz samotnie
    Jak pies
    Bo życie takie już jest
  • nom73 06.01.12, 10:34
    Gość portalu: znajoma napisał(a):

> "Takie życie"
    >
    > Żyjesz samotnie
    > Jak pies
    > Bo życie takie już jest

Moje życie można opisać w trzech krótkich zdaniach:
    1. Jestem sam.
    2. Nie mam dziewczyny.
    3. Jestem szczęsliwy.
    Czy jestem normalny? :-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.12, 13:52
    Pewnie, że tak, pozdro :-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.12, 16:48
    Mam inny problem, muszę przetłumaczyć te wiersze a jest tego trochę. Mam problem z rymami. Przetłumaczyłam przed chwilą 'Wigilię" Ferie za niedługo, będę mieć zajęcie:-)
    Na dodatek muszę to napisać cyrylicą, nie myśl sobie Tarzanku, że znajoma zrobiła kopiuj - wklej i już powstały życzenia. Za karę przepisz te życzenia w cyrylicy (wejdź w symbole) i będziemy kwita, bom dobra kobita:-) Tylko nie oszukuj, bo od razu poznam:-)
    Jak Ci się uda ( a wierzę w cuda) to Cię poczęstuję ciepłą szarlotką.
    Pozdrawiam serdecznie .
    Do Nom - "sam" a "samotny" to wielka różnica:-)
  • e-ftalo 06.01.12, 18:38
    znajoma,komu to dedykujesz?
    Nikt nie odpisuje,bo nikt nie czuje się adresatem tych wierszy. Jakoś nie widzę sensu kontynuowanie tego wątku,zresztą nie tylko tego. A to dlatego że ja w ogóle nie lubię jak się dużo gada a nic nie robi ,lubię jak słowa niosą za sobą jakieś czyny,jakieś skutki,nieważne czy są napisane ,czy powiedziane,dla mnie to jest to samo. Tutaj skutek słów wynosi 0%,co jest tarnobrzeskim standardem,ciekawe jak w Polsce zachodniej.
    Więc zakładanie takich tematów jest bezsensem
  • Gość: Do Eftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.12, 21:03
    Dzięki za dobre rady, masz głowę nie od parady:-)
  • Gość: gośc IP: 83.238.199.* 07.01.12, 00:57
    e-ftalo masz zapewne rację. Co to za temat w którym nikt nikogo nie opluwa. To nuda! Trzeba komuś nawymyślać, ubliżyć i cała machina rusza. Wpisów że cho cho!
  • e-ftalo 07.01.12, 04:04
    Myślisz że mottem mojego życia jest opluwanie innych? Mylisz się,nie znasz mnie. Ale nie bawi mnie gra pozorów,gdy ktoś udaje że wierzy w możliwość pozania kogokolwiek przez internet,a całość jest świetną zabawą. Nie zabiegam o żadne znajomości,ale gdy już coś deklaruję to tak jest,dla mnie nie ma 2 światów wirtualnego i innego tylko jest jeden
  • Gość: samotny IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.01.12, 23:54
    A tam, dobrze że takie wątki są. Jestem wolny i do wzięcia ! :D
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 00:13
    To się przejedź przez wieś,
    tu tyle pięknych dziewcząt jest:-)
    Dobranoc:-)

www.youtube.com/watch?v=IJc6PfWaq9E
    Słucham tej piosenki dziś już kilka razy, trzeba marzyć:-)
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 08.01.12, 01:27
    Ładne! Tak trzymaj na forum. Ktoś musi pohamować te krwiopijcze zapędy niektórych forumowiczów ;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 08:41
    Dla każdego Samotnika,
    mam pyszne serce z piernika:-)
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    A jak braknie, to dorobię,
    pomogą mi córki obie:-)
  • nom73 08.01.12, 09:52

> A jak braknie, to dorobię,
    > pomogą mi córki obie:-)

A ile córki mają lat? ;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 10:08
    16.5 i 15 z hakiem:-)

Kiedyś starsza spotykała się z 21 latkiem, ale wybiliśmy Jej to z głowy, bo już pracował, zapoznawał Ją z koleżankami, które miały już dzidziusie.Trochę czasu minęło, zanim przyznała nam rację. Pozdro
  • nom73 08.01.12, 16:44

> 16.5 i 15 z hakiem:-)

A to nie mój przedział wiekowy, jakby były 2 razy starsze to kto wie. ;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 17:01
    Szukaj wśród nauczycielek:-)
  • nom73 28.01.12, 11:07

> Szukaj wśród nauczycielek:-)

... bo nauczycielka to kobieta z klasą. ;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 11:20
    Dzieci Ci przypilnuje, wyuczy, zabierze na Zieloną szkolę a Ty sobie odetchniesz w tym czasie :-) Tak na poważnie jest dużo nauczycielek stanu wolnego. Tak przy okazji podpowiedz, gdzie można zabrać dziewczynę na randkę w Tarnobrzegu, bo jeden z Was mnie pytał:-) Jadę po paliwo, bo mi świeci od dawna rezerwa:-)
  • nom73 28.01.12, 18:02

> Tak przy okazji podpowiedz, gdzie można zabrać dziewczynę na randkę w Tarnobrzegu, bo
    > jeden z Was mnie pytał:-)

Nie wiem, bo ja zawsze zapraszam do siebie. :-)
    Chyba, że dziewczyna jest nieufna to wtedy do pizzerii, np. Tertio, ale inne knajpki też są fajne.

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 18:18
    Dzięki, myślę, że sam to przeczyta. Byliśmy w pizzerii w Tarnobrzegu w niedzielę, w wakacje. Wiesz, czym byłam zszokowana? Zapłaciłam za pizzę + picie ok 60 zł. Pani podała dwa jednakowe sosy, poprosiłam o sos czosnkowy ,oddając pomidorowe. Powiedziała"trzeba dopłacić 50 groszy". Lokal był pusty. Dopłaciłam. Córa się śmiała z tej "dopłaty" Gdy schodziliśmy, pan nas "zaczepił" i chciał namalować córom portret. Zostałam z jedną z nich. Nie był za dobrze ubrany, wiadomo, Artysta:-) Zrobił szkic mojej pociechy, pogadaliśmy o innym artyście rodem z Tarnobrzega, zostawiłam Mu "co łaska", miał jechać do Sandomierza szkicować miasto. Miły człowiek z brodą. Pozdrawiam Artystę:-)
  • Gość: Do Eftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.12, 22:05
    Wejdź na ten blog, o którym Ci kiedyś mówiłam. Właśnie się popłakałam ze śmiechu:-) Nie mam gg, nie działa. Gdzie trzymasz psy? Mój już drugą noc spędza w kotłowni, grzeczniutki, całą noc nie zaszczekał. Dobranoc. znajoma
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 29.01.12, 16:17
    "Jadę po paliwo, bo mi świeci od dawna rezerwa:-"
    Nie rezerwa znajoma tylko księgowa się odzywa ;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 16:29
    Dobre, rozbawiłeś mnie. Idę na spacerek, miłego wieczoru:-)
    "Księgowa" mi zabrała 110 złotych :-)
  • e-ftalo 30.01.12, 16:07
    Psy na noc w domu
    Tarnobrzeg już taki jest,pomieszane poglądy.Trudno tu oczekiwać na coś godnego uwagi ,zaskakującego. Zupełnie inaczej jest np w lubelskiem. Wszędzie ruchy społeczne,imprezy kulturalne,fundacje,organizacje.
    Naszym nieszczęściem jest położenie nad Wisłą i tego nie zmienimy
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 16:58
    To dobrze, że w domu, tak myślałam, ale chciałam się upewnić. Moi sąsiedzi nie mają w ogóle psa, mój pilnuje trzech posesji, muszę dbać o niego:-) Zawsze coś można zmienić, tylko trzeba chęci i dobrego pomysłu. Czy jest w Tarnobrzegu jakaś fundacja, stowarzyszenie pomagające biednym? Znam tylu ludzi z Tarnobrzega, którzy chcą pomagać.Jeśli ktoś jest zorientowany, to proszę o informacje. Może przy kościele są prowadzone jakieś świetlice dla dzieci? Pozdrawiam, miłego wieczoru.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.12, 08:53
    Muzyczny upominek dla wirtualnych Gości, trzymajcie się ciepło w ten mroźny poranek:-)

www.youtube.com/watch?v=16bkla7jHw0&feature=related
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.12, 09:31
    Muzyczny upominek dla Samotnych. Pozdrawiam cieplutko, miłej soboty:-) U mnie -20, tak dla pocieszenia, w Tarnobrzegu na pewno cieplej:-)

www.youtube.com/watch?v=AgDN14zFJQ4&feature=related
  • Gość: Do Eftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.12, 16:30
    Chciałam Ci serdecznie podziękować za pomoc w tym tygodniu. Pozdrawiam serdecznie, u Ciebie też tak wieje? znajoma
  • Gość: Do Samotnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.12, 16:33
    Ile masz lat?
  • Gość: gość IP: *.wegorzewo.mm.pl 26.02.12, 16:29
    www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=iJBYa8DXydQ
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.12, 16:53
    Witam, dzisiaj nie mam szarlotki, bo miałam jedno jajco w domu:-)
    Wiesz, ta aktorka przypomina mi moją sąsiadkę, ale to bardzo przykra historia, więc nie będę jej opowiadać. Nigdy nie uderzyłam w twarz żadnego faceta, zresztą nigdzie, choć niejednemu się należało. Chodzę z 2 dziewczynami ze wsi codziennie na spacery, zaczynamy od 18, tylko boją się iść do lasu, mówią, że są tam wilki. Muszę dojść do Nich 2 km, bo mieszkają na drugim końcu wsi. Las pachnie pięknie igliwiem. Jedziemy po kijki do Sandomierza na giełdę, może tam kupimy. Czasami chodzę sama, raz spotkałam ..."wilka" z brodą i huskim. Miałam pietra, bo wieczorem, ale to był tylko sąsiad, też na spacerze. Dziękuję za niedzielne muzykowanie, pozdrawiam cieplutko, miłego popołudnia -)
  • Gość: kol IP: *.flash-net.pl 27.02.12, 22:30
    samotnosc jest straszna
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 08:19
    Masz rację, mam sąsiada samotnika, był taki czas, że chciałam się stąd wyprowadzić, bo nie dało się mieszkać, teraz jest troszkę lepiej. Ludzie samotni często dziwaczeją i nie zdają sobie z tego sprawy. Pozdro
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.12, 16:13
    Pozdrawiam Forumowiczów, miłego weekendu. U mnie są już pąki na drzewach, niech dla Was Eleni śpiewa:-)

www.youtube.com/watch?v=dMFC6z4uUws&feature=related
  • Gość: pobudka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 09:34
    www.youtube.com/watch?v=pcjIWGPzJbQ&feature=related
    Miłego dnia:-) znajoma
  • Gość: michcio IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 22.03.12, 13:52
    ja jestem samotny i jestem z tego dumny Na co mi baba ktora za 15 lat zrobi sie gruba maciora i
    co bede na cale dnie na ryby chodzil albo polerowal codziennie auto zeby z nia nie siedziec jak moi sasiedzi? I na pewno nie znajde spelnienia w osranych pieluchach jak niektorzy To tyle
  • Gość: Lili IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 22.03.12, 16:43
    Chyba że te pieluchy będą Twoje ;) czego nie życzę
  • Gość: Do Andrzeja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 15:11
    Zapraszam tutaj Barana
    niech rymuje co dzień z rana,
    w południe oraz wieczorem
    wpada tu z dobrym humorem.
    Zapraszam do mnie na święta-
    zawsze o Tobie pamiętam:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 15:18
    Moja klasa śpiewała tę pastorałkę podczas konkursu kolęd, posłuchajmy razem:-)
    teksty.org/arka-noego,gore-gwiazda-jezusowi,tekst-piosenki
  • Gość: Wpadnęnakawę IP: *.rzeszow.hypnet.pl 25.12.13, 19:34
    Stręczycielstwo jest karalne! :-((
  • Gość: ONA IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 20:48
    ktoś chętny na spcer?:)
    ale nie za miesiac ani za rok...spontanicznie dzis,albo jutro.
    TYLKO SPACER:)
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 21:08
    no pewno ;-)
    może być dziś..albo jutro.
    TYLKO SPACER:)
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 21:13
    ile masz lat?:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 21:16
    Miałam spontaniczny spacer z sąsiadem i boli mnie prawe ramię:-) Tańczył obok mnie całą drogę:-) Jutro idę w pola:-)
  • Gość: Wpola! IP: *.opera-mini.net 11.01.14, 22:14
    I co na to mąż, że o córkach małolatach nie wspomnę... A w pola to z również nim? ;-((
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 21:18
    jestem pełnoletni;-):)
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 21:25
    akurat niezalezy mi na pelnoletnosci:P
    50+ ,30+?
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 21:31
    skoro ma to być TYLKO SPACER, to wiek nie ma znaczenia;-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 21:42
    Dokładnie, tbg ma rację:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 21:44
    Strzelam, razem macie 86:-)
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 21:48
    pani Danusiu nie potrzebujemy przyzwoitki ani negocjatora...
    no chyba ze chce isc pani z nami:)

Mozesz napisac cokolwiek o sobie tajemncizy czlowieku...nie chcialabym zebysmy byli sasiadami :D

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 21:50
    ok:)
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 22:11
    czy sąsiedztwo przeszkadza ?, nie jesteśmy sąsiadami, to pewne.
    skoro tyle zbędnych pytań, a ma to być TYLKO SPACER to zapraszam Panią Danusię, może Ona
    nie będzie taka dociekliwa:)
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 22:17
    mi sąsiedztwo przeszkadza:) byloby niezrecznie :)
    wbrew pozorom TBG jest duuuzy:) Samotnych ludzi jest multum...ale chyba nikt nie ma odwagi wyjsc z domu i sie niezobowiazująco spoktac,pogadac w realu a nie tworzyc fikcję na forum:)
    a szkoda
    Ps.sa panowie na osiedlu z ktorymi bym nie chciala miec nigdy stycznosci...(nie bede mowic czemu)

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 22:18
    PD idzie spać, dobranoc.
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 22:27
    idę więc sam, lubię spacery więc sobie poradzę, późna pora ale to nie jest przeszkodą:)
  • Gość: ona :) IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 22:34
    moglbys napisac -mieszkam niedaleko Dao,biedronki,kauflanda,jedrusia itp?
    duzo osob z osiedla sie zna:)
    nie chcialabym spotkac gosci ktorzy siedzą co wieczor w barze,albo pana ktory jest osiedlowym natretem...
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 22:45
    TYLKO SPACER i tyle pytań;-)
    nie przesiaduję w barach, nie jestem osiedlowym natrętem i nie mieszkam obok wymienionych
    marketów, za to uwielbiam spacery.....:)
    dobranoc tajemnicza nieznajoma:)
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 23:03
    tylko spacer i AZ 2 PYTANIA...dosc ogolne ,.nie wiem czemu to cie irytuje .Nie wiem co masz do ukrycia.,czego sie wstydzisz.Ja nie pytam o personalia, zawod,zarobki,wyglad,obraczkę itp.
    Tylko ogolnie jakie osiedle-okolica..Skoro masz internet z TSM to raczej blisko siebie mieszkamy:)

Nie chcialabym za nic w swiecie spotkac kilku osob z osiedla ktore omijam szerokim łuikiem,nie chcialabym spotkac kuzyna-wuja,dla ciebie moze to zabawne,dla mnie nie.

pozdrawiam
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.01.14, 23:31
    spacer,....to tylko spacer, pozdrawiam:)
    życzę miłej niedzieli i udanego spaceru, ja spędzę ją w plenerze, to pewne:))
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 11.01.14, 23:34
    moim zdaniem masz 50 lat i boisz sie ze mnie to zrazi :P
    spacer to tylko spacer...nib tak,ale nie mam ochoty na spacaer z kims za kim 20 lat nie przepadam:)
    pozdrawiam

• Gość: gość IP: 67.159.36.* 11.01.14, 23:37
    napisz krótko: Królewicz ma być a ty sobie ocenisz czy ci pasuje na dłuższą metę.
    Ech...kobiety!
  • Gość: JA IP: 83.175.167.* 12.01.14, 11:11
    Czemu każdy i wszędzie szuka podtekstu....spędzam większość weekendów sama i chętnie spotkałabym się z kimś w podobnej sytuacji. Samotność potrafi zmęczyć mimo, że często sami ją sobie serwujemy....czy to królewicz czy dzwonnik ze znanej bajki-osobowość to osobowość. Chętnie popiszę lub porozmawiam z kimś jeżeli ktoś zechce. Nie mam 40 lat (jeszcze) jeśli czasami bywasz dobity wszystkim i wszystkimi odezwij się barbara_314@wp.pl Pozdrawiam
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 12:49
    Witam wszystkich, chętnie się wybiorę na spacer z dziewczyną w wieku od 21-27 latek:)
    Niekoniecznie dzisiaj ale w wolnym czasie :)
    e-mail:dracula888@wp.pl
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 12:52
    Unikajcie samotności i siedzenia w czterech ścianach, pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 13:04
    Dziękuję za zaproszenie, nie wnikam ani w Twój wiek ani miejsce zamieszkania. Kiedyś się z Tobą umówię na spacerek w Tarnobrzegu, mów mi po imieniu, pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 13:05
    Wpis był do "ON"
  • Gość: ON IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.01.14, 13:26
    Z przyjemnością się z Tobą umówię na spacer, ludzie dorośli rozumieją się bez zbędnych pytań.
    Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego popołudnia.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 14:29
    Dla Gości tego wątku od gospodyni:-)
    www.youtube.com/watch?v=bX4aY78cc98
  • Gość: NiewstydCi? IP: *.opera-mini.net 12.01.14, 23:38
    I naprawdę nie jest Ci wstyd odstawiać taki cyrk na forum? :-(
  • Gość: ona IP: *.free.aero2.net.pl 12.01.14, 15:35
    ja nie szukam księcia,jak tu ktoś napisał :P
    to tylko 30 minutowy niezobowiazujacy spacer...Spontaniczny,ale chcialabym zeby to byla zupelnie obca osoba.
    JAKBYS NAPISAŁ jedno zdanie "jestem z dzikowa(nadola,kopernika) poszlabym od razu :)
    Nie to nie.

w zasadzie nawet jakby sie zglosila kobieta chetnie bym poszla,mozemy wejsc do jakiegos wielkopowierzchniowego sklepu,pogapic sie w witryny, czy przejsc sie wieczorem z psami.

pozdrawiam

Dracula napisze zaraz ci mejl :)

• Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 22:31
    ok, czekam na mejla:)
    Dracula :D
  • Gość: Okropnakobieta IP: *.opera-mini.net 13.01.14, 00:45
    "JAKBYS NAPISAŁ jedno zdanie "jestem z dzikowa(nadola,kopernika) poszlabym od razu :)"

Obawiam się, że do Związku Kobiet Katolickich nie przyjęliby Cię. I chyba słusznie!
    Znajomą zresztą też. Wcale nie szanuje męża, że o córkach nie wspomnę, flirtuje z E-Zybim, Doktorkiem, Andrzejem, a nawet podrywa wikarego z Bochni... Na dodatek tego wyłudza ciuchy i buty od ludzi, a nawet zakrętki i pudełka kartonowe... Okropna kobieta! ;-((
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.14, 14:20
    www.youtube.com/watch?v=dutgGRbvXdw
  • mar1mar1 13.01.14, 15:28
    @znajoma nie daj się prowokować trolowi bo takiego człowieka "jara" każdy odpis na jego wstawki. Poczytaj tutaj:
    pej.cz/Kim-jest-troll-internetowy-a737 (ze wskazaniem na "jak rozpoznać trola")
    i nie karm dziadygi to po jakimś czasie sam zdechnie! Może jeszcze kilka razy zmieni providera dla zmyłki ale w końcu zdechnie. Po prostu ignorować takich psycholi i ich posty!
    Jeszcze raz apeluję żeby nie odpisywać trolom bo inaczej nie pozbędziemy się tej zarazy z forum.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.14, 15:36
    Masz rację, Mar, podpisuję się pod Twoją prośbą, pozdrawiam:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.14, 18:22
    Przeczytałam całość ze zrozumieniem, dzięki, Mar:-)
  • Gość: Troll IP: *.opera-mini.net 13.01.14, 22:30
    Ze zrozumieniem? Niemożliwe! ;-))
  • Gość: Troll IP: *.opera-mini.net 13.01.14, 22:28
    Od dzisiaj przestaję karmić nieznajomą, Zybiego, Andrzeja, że o Doktorku i Lechowskim nie wspomnę. Czy jednak to pomoże? Wątpię... Zatem wkrótce wrócę... :-)
    PS. No tak, bardzo budujące są twoje komplementy - "dziadyga", "zdechnie", "psychol", "zaraza". Czy kapłani katoliccy mają zezwolenie na uczestniczenie w różnych podejrzanych forach? I czy powinni używać takiego języka? I czy to już ostatni argument? ;-((
  • Gość: Zaraza IP: *.opera-mini.net 13.01.14, 22:37
    Wielebny, czy Ty naprawdę popierasz takie podejrzane inicjatywy jak ów "Kącik samotnych serc"? Przecież to zakamuflowane stręczycielstwo! :-((
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.14, 17:33
    ZAMYKAM TEN WĄTEK! Dziękuję za życzliwość, pozdrawiam.
  • enieznajoma 04.02.14, 22:49
    ja po prostu ignoruje idiotow...bez sensu im odpisywac...dobrze ktos radzi

dzieki znajoma:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.14, 07:39
    Witam, jeśli są na forum samotne dziewczyny, które chciałyby porozmawiać z samotnym, wesołym 39 latkiem o imieniu Robert to podaję Jego gg
    500 527 51

Pozdrawiam:-)
  • Gość: jack IP: *.play-internet.pl 19.04.14, 14:24
    znajoma -trolu internetu,musisz zawsze grac przyzwoitkę?
    co ten robert jest jakis niedorozwiniety ze sam sie nie oglosi?

poswiecilas juz jaja?upieklas placki? wez sobie tydzen urlopu od kompa,dobrze ci to zrobi...
  • e-ftalo 19.04.14, 23:18
    ojej,jakie wyzwiska na same święta.Bardzo nieładnie.
    Widzę że wątek ładnie odkopany,próbować zawsze można.
    Ale samotność to nieuleczalna choroba,żadne pisanie,mówienie,rozważanie nie pomoże.Winny jest system w jakim żyjemy,sprzyjający osamotnieniu coraz większej liczby ludzi. Czasy gdy ludzie byli na siebie otwarci ,bez względu na wiek,klasę społeczną,zawód minęły bezpowrotnie.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 18:18
    Dzięki, E-ftalo, pozdrawiam i życzę przyjemnego wieczoru:-)
  • Gość: Do Gościnki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 16:28
    Witaj, chodziło mi o ten kącik i mój wpis z 19 kwietnia. Masz tam kontakt do Roberta, który odczuwa samotność, mieszka rzut beretem od Tarnobrzega, ma poczucie humoru a resztę niech Ci sam powie. Jeśli chcesz to napisz do Niego lub podaj do siebie kontakt. On nie bywa na tym forum, pozdrawiam:-) znajoma
  • Gość: Agnieszka IP: 83.175.164.* 03.05.14, 11:03
    Witam wszystkich.
    Chciałabym poznać kobiety i mężczyzn.Może moglibyśmy wychodzić na spacery do kina,kawiarni itp.
    Pozdrawiam.
    Mój nr gg 60-42-135
  • Gość: znajoma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.14, 09:08
    Pozdrawiam serdecznie Samotnych, przesyłam ździebełko ciepełka i życzę dużo zdrowia i pogodnego nastroju. Życie jest darem i nie zamykajcie swoich serc w skorupie, wyjdźcie do ludzi, świat jest piękny, przesyłam uśmiech radosny:-)
  • Gość: łysy IP: *.play-internet.pl 07.05.14, 10:48
    Ile masz lat? z jakiego osiedla jesteś?
  • e-zybi 07.05.14, 11:43

On był dla Ciebie wszystkim
    lecz dzięki swej bierności
    podeptał duszę i serce Twoje
    a Ty szukasz od nowa miłości.

Twe uczucia błądzą w nicości
    co przyszłość przyniesie?
    nieznana, cały czas szukasz
    jesteś spragniona miłości.

Twoje życie jest puste i szare
    pozbawione namiętności
    musisz wciąż wierzyć i ufać
    WARTO wyczekiwać miłości.

Czasami stoi tuż obok
    zjawia się i w serce zapada
    nie zmarnuj szansy Ci danej
    gdy miłość się w Tobie odradza.
  • enieznajoma 07.05.14, 12:21
    piękne Zybi:)

• e-zybi 08.05.14, 17:34
    Samotny pozna samotną
    sprawa to jest oczywista
    szukając swojego szczęścia
    czasami pisząc coś zmyśla.

Problemy piętrzy przed sobą
    nieśmiały, ot! taki domator
    szuka kobiety zaradnej
    zapominając dopisać - amator.

Kobiecych kształtów wielbiciel
    i nie jest wybredny, namolny
    w trosce o dobro rodziny
    poświęci każdy czas wolny.

I w kompie szuka pomocy
    choć drobnej nadziei, porady
    cóż, życie biegnie do przodu
    strata to czasu z zasady.

Tu słowo końcowe wypada
    napisać i podpowiedzieć
    rusz chłopie d... sprzed kompa
    żal w samotności tak siedzieć.

• Gość: Wielbiciel "poety" IP: *.rzeszow.hypnet.pl 09.05.14, 00:00
    No tak, kącik samotnych serc! Dziękuję. Serdecznie! ;-))
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.14, 15:08
    Dla miłych Gości przesyłam muzykę z moich włości:-)
    www.youtube.com/watch?v=B_GOjx7u0QE
  • Gość: Do Sąsiadki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.14, 18:48
    Starsza córa niedawno mi powiedziała, że masz głos i wygląd Aniołka i że jesteś taka delikatna. Nie zmieniaj się, bo teraz kobiety są rozkrzyczane a Ty jesteś taką perełką:-)
  • palacz67 09.10.14, 21:58
    Dobry wieczór, Zołza i Uroczy. Możecie tutaj w moim wątku rozmawiać i przesyłać promyczki słoneczka do siebie. Mnie to nie przeszkadza, dobranoc:-)
  • palacz67 20.02.15, 15:15
    www.youtube.com/watch?v=DXisZV3gxk4
    Pozdrawiam:-)
  • edekzgredek99 20.02.15, 17:39
    A ja mogę tu być?
  • palacz67 20.02.15, 20:00
    Możesz
  • e-ftalo 20.02.15, 20:57
    to piosenka z jednej z płyt długogrających przy których spędziłem pierwsze lata życia.Faktycznie ,nie jest sam.Lecz internet przyniósł fałszywy obraz ludzi oraz sprawił że ludzie coraz częściej są sami,więcej do siebie piszą a mniej ze soba mówią i mniej się widzą.
  • e-ftalo 20.02.15, 21:50
    Prosze bardzo,na dowód powyższej tezy,świeżutki artykuł
    kafeteria.pl/styl-zycia/dorosle-dziecko-nie-wyfruwa-a_9247
    a w nim przerażające statystyki.W ciągu ostatnich 20 lat liczba dorosłych dzieci mieszkająca z rodzicami wzrosła z 12% do 30%.
    współczesny świat kształci ludzi niedojrzałych emocjonalnie.Wiele razy wcześniej otwierdzane na innych przykładach
    Epoka internetu,epoka absurdu i chaosu społecznego,ludzie sie nie spotykają tylko piszą ze soba w internecie,nie mają jak zdobywać postaw społecznych,to jest naprawdę chore,tak chore że aż trudno uwierzyć że takie czasy nastały i będziemy pogrążać się w coraz większym chaosie.
  • edekzgredek99 22.02.15, 17:40
    Jakoś nudno tu. Nic się nie dzieje.
  • wislocki12 22.02.15, 20:35
    Polski film, jednym słowem... :-((
  • edekzgredek99 22.02.15, 20:39
    Kurde, a może tu trzeba jakieś wiersze pisać? Patrz pan, zaprosiła mnie tu nasza droga pani palacz i wcale mnie nie zabawia. Nudy jednym słowem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka