Dodaj do ulubionych

Forum zwariowało z nienawiści.

IP: *.pppoe.sistbg.net 12.09.11, 21:48
Jedni drugich utopiliby w łyżce zupy. Wywlekają swoje grzechy na światło. Może to i dobrze - można się dokładnie przyjżeć postępowaniu obu stron. Skąd jednak tyle inwektyw przy tym wszystkim? Nie można "walczyć" na argumenty? Tymczasem ani jedni święci ani drudzy szlachetni.
Edytor zaawansowany
  • Gość: upierdliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 22:33
    Fakt, masz racje. Tyle tylko że chodzi o łyżke wody.
    Ale pozatym spoko :)
  • Gość: james IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 22:52
    Takie mamy społeczeństwo: pełne nienawiści, chamstwa, nietolerancji i braku szacunku.
    Śmieszy mnie to że potem to społeczeństwo potem dziwi się, że młodzi ludzie uciekają z tego bagna.
  • Gość: Daria IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.09.11, 23:51
    A mnie to wcale nie śmieszy. Mnie to bardzo smuci. Poza tym tu jest głównie rynsztok dla frustratów i ścierania się dwóch obozów politycznych w wykonaniu niedowartościowanych fanatyków. A tacy nigdy nie posługuja się argumentami tylko zajadłą nienawiścią i wulgaryzmami. Nieliczni na tym forum, nie należacy do żadnego z tych obozów, raczej nie mają racji bytu. Dobrym przykładem jest facet, który napisał, że chce kupić orzechy ale napisało mu się "orzeczy" więc natychmiast został zwyzywany i opluty. I obojętnie kto by nie napisał cokolwiek co nie jest hymnem pochwalnym dla obecnego prezydenta natychmiast jest nazywany "mleczną sierotą" albo "PISdzielcem".
  • Gość: Michał IP: 204.45.133.* 13.09.11, 08:41
    Nie, forum nie zwariował. Tacy jesteśmy MY, Polacy. Patrzymy, by posadzić własny tyłek na ciepłej posadzie o później ustawić rodzinę, bo MI SIĘ NALEŻY z tego czy innego powodu zasług kombatanckich/posiadanego historycznego nazwiska itp. itd. W tym wszystkim GINIE Polska. Ale to mało ważne. Ważna jest twarz pełna frazesów. Ważne jest moje TU i TERAZ. Mam jedno życie i chcę się jak najszybciej w nim ustawić i to tak, by moje dzieci i wnuki miały już z górki. Tak myślimy i stąd tyle nienawiści. W niedzielę połączy na Kościól. Na 1 godzinę. Pójdziemy tam pieszo lub pojedziemy limuzynami na 150 000 zł. Z mieszkań M1 w bloku i z rezydencji 300 metrów kwadratowych. Podamy sobie dłonie i rozejdziemy się. Jedni, by zarabiać 40 zł na dzień inni by zarabiać 400 zł na dzień.
  • Gość: Tarnobrzeżanin IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 13.09.11, 14:17
    To nie forum zwariowało, ale sytuacja jaką obecnie mamy w mieście do tego doprowadziła. Jak można ze spokojem patrzeć na to co wyczynia obecny prezydent - przed wyborami wszem i wobec zapewniał, że będzie prezydentem dla każdego tarnobrzeżanina a teraz masz ci los facet oszalał na swoim punkcie i jest sam dla siebie ze swoimi nie zawsze mądrymi pomysłami. Brak szacunku dla drugiego - przykład rodzice i dzieci niepełnosprawne z przedszkola integracyjnego, gdzie wbrew woli ja pan i wladca i tak was przeniosę. To są standardy. Ludzie ustępują ze stanowisk po to aby innych na nie wsadzić. gdzie my żyjemy? Ja mam wrażenie że jest to prywatny kołchoz obecnie rządzącego.
  • Gość: Michał IP: *.flash-net.pl 13.09.11, 14:36
    A ja się Prezydentowi nie dziwię. Opuszczony przez Rodziców trafia do domu dziecka. Protekcję nad nim obejmuje W. Stępień. Młody Norbert trafia do mediów i pracuje jako dziennikarz szlifując gładkowść wypowiedzi. W sposób naturalny wiąże się z SLD. Zostaje wysunięty jako kandydta do Rady Miasta. Wchodzi do niej. W ciągu dwóch kadencji staje sięczołową postacią kojarzonąz "betonem", do którego popiarcia odwołuje się również w spotach. Jest notorycznie lekceważony i niszczony przez prawicę. W 2010 zdobywa upragnioną pozycję.
    Czyści wszystko co może z prawicy.
    Przygotowuje się na dwie kolejne kadencje.
  • Gość: dryf IP: *.formlessnetworking.net 13.09.11, 15:00
    @Michał
    Warto zawsze zachować kulturę, nawet jeśli rozmawia się z gburem.
    Bo nawet cham, mimo swej natury, nauczyć się może od nas kultury.

Dlatego odpowiem ci dowcipem z sentencją:

-Panie Michale,dlaczego Pan ugryzł Pana Mnichała w oko??
    -Nie ugryzłem! Ten idiota sam się ugryzł w oko!
    -Jak mogłem to zrobić?! Oko jest przecież nad ustami!
    -No właśnie! Jak miałby to zrobić?
    -Może stanął na krzesło!

Ludzka złośliwość i głupota nigdy nie będzie miała nic wspólnego z logiką.
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.11, 15:27
    @ Michał
    Trudne dzieciństwo nie tłumaczy takiego postępowania. Znam innych, którzy wychowywali się bez rodziców i wyrośli na porządnych ludzi. Nie dowalają innym tylko dlatego, że mieli gorzej.
  • Gość: jadzia IP: *.ipredate.net 13.09.11, 15:35
    @ Michał w prostych słowach jak na prostego człowieka przystalo dobitnie Ci wytłumaczył o co w tym wszystkim chodzi.
  • Gość: laziuk66 IP: *.tktelekom.pl 13.09.11, 20:55
    Nie jest tragicznie.. Jest tu kilku bełkotliwych trolli którzy z zagranicznych serwerów "wielbią " PIS ułomnym refrenem .Szczęśliwie znikła fanka Lechowskiego.Po za tym mozna rzecz normalnieje nam to forum . Taka znajoma toż przecież anioł słowa tego forum.Tarzan i Olo ku mojemu miłemu zaskoczeniu zwracają sie do mnie- Drogi Kaziuk, oczywiście ze wzajemnością.Pan Lubas też zadeklarował,że będzie starał się ważyć słowa. Cenie sobie gbura za jego ironie i swoiste poczucie humoru. Jest tu jeszcze wiele osób które pomimo różnic darzą adwersarza przynależnym mu szacunkiem.Nie dajmy się zwariować idzie ku lepszemu :):):)
  • Gość: Tarzan IP: *.flash-net.pl 13.09.11, 22:26
    Drogi Kaziuku ;)

Różnica poglądów nie usprawiedliwia epitetów.

To co się tu dzieje, to 1/3 dyskutantów i 2/3 niezrównoważonych emocjonalnie gnojków, którzy po to tylko wypisują bzdety i obelgi by sprowokować do reakcji. Takie hobby.
    Przejdzie im wraz z pierwszą ejakulacją.

Jeśli zdarza się to osobom metrykalnie dorosłym, to chyba pozostaje współczuć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka