AERO2 opinie

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.free.aero2.net.pl

..szału nie ma, ale po 10 maja podwojenie prędkości no i darmocha także polecam. Mobilny internet za free

Gość: ... 30.03.12, 21:36 Odpowiedz
      ...aha dla nie wtajemniczonych aero2.pl/bdi.html
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: wezyr 30.03.12, 21:52 Odpowiedz
      Nie polecam ściema! na dwa miechy! a potem po staremu za te same dukaty!

Gość: ... 30.03.12, 22:42 Odpowiedz
        po pierwsze nie reklamuję, dostałem wczoraj kartę sim i chciałem poznać opinie innych użytkowników. Tak samo reklamą mogą być np wątki o kablówce TSMu. Po drugie nie uważam że ściema bo ma to działać do 21 grudnia 2014, w domu mam neta z TSM a dodatkowo do laptopa własnie AERO2 i naprawdę mogę polecić dla osób które używają sporadycznie i nie wymagają wielkich prędkości. A ciebie jak nie stać na kaucję zwrotną 20 zł to nie zabieraj głosu tylko weź się do roboty. Pozdro
        • 31.03.12, 01:29 Odpowiedz
          SPAM
          • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: asdf 31.03.12, 08:25 Odpowiedz
            Jakiego modemu używasz, nie ma problemu z zasięgiem w mieście?
            • IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl

Gość: ... 31.03.12, 12:44 Odpowiedz
              Modemu używam HUAWEI K3765 w Tarnobrzegu nie ma najmniejszego problemu z zasięgiem, natomiast na okolicznych wioskach też jest OK z tym że na zewnątrz budynków.
              • IP: *.tktelekom.pl

Gość: gość 31.03.12, 15:35 Odpowiedz
                Jeden nadajnik jest na najwyższym kominie w Machowie drugi nadajnik na drugim wieżowcu na Zwierzynieckiej

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.