Dodaj do ulubionych

Radio Maryja i Telewizja Trwam

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 28.07.12, 16:16
Polecam:
- sobota godz. 18.15 w Radiu Maryja i Telewizji Trwam oraz o godz. 21.40 w Radiu Maryja
rozmowy niedokończone - spotkanie z Panią poseł prof. dr hab. Krystyną Pawłowicz - temat
"Ograniczanie konstytucyjnych praw i wolności obywatelskich przez obecny układ władzy".

- niedziela 29.07 br godz. 18.15 w Telewizji Trwam i o godz. 21.40 w Radiu Maryja -
rozmowy niedokończone - minął miesiąc - spotkanie z Panem prof. dr hab. Robertem
Nowakiem
Edytor zaawansowany
 • Gość: odeon IP: *.play-internet.pl 28.07.12, 17:08
  Znalezione wsieci!
  Siedzi facet przed telewizorem i oglądając program TV TRWAM, skacze po kanałach: Kanał 1. Msza święta z bazyliki o. Rydzyka w Toruniu. Kanał 2."Czterej pancerni i kapelan" - powtórki z serialu. Kanał 3.Diecezja należy do ciebie" - teleturniej dla biskupów. Kanał 4."Szukamy Miłości Wiara i Nadzieja" pr. erot. Kanał 5. "Śpiewa, idzie i sra w krzaki" - sprawozdanie na żywo z pielgrzymek. Kanał 6. Modlitwa poranna z Ojcem Dyrektorem. Kanał 7. "Anielskie pienia" - chór posłow prawicy śpiewa pieśni poranne. Kanał 8. "Rozśpiewne pisanki" program dla dzieci. Kanał 9. "Moherowe cudeńka" - Koło Miłośniczek TV TRWAM proponuje. Kanał 10. "Ssanie z palca" - eksperci A. Macierewicza o zamachu (pr. science fiction). Kanał 11. "Wszyscy jesteśmy agentami" - film dok. reż. A. Macierewicz. Kanał 12. "Nikt mnie nie przekona, że czarne jest czarne" - dram. psych. Kanał 13. "Co z tą Wolską" -pr. publ. Tomasza Pisa. Kanał14. "You can dance" - teledyski Ani Sobeckiej z serii: "Na czworaka". Kanał 15. "Jak oni spowiadają" -program rozrywkowy. Kanał 16. "Wielcy mistrzowie zakonów" - serial historyczny. Kanał 17. "Oto słowo czarne - słówka dla półgłówka" - kazania Ojca Dyrektora. Kanał 18. "K + M + B + 100 zl." - inf. biznesowo - kolędowe. Kanał 19. "Taca na proboszcza kaca", czyli - jak dokonać wpłaty wdowiego grosza na konto Ojca Dyrektora. Kanał 20. "Nie szata zdobi człowieka, lecz sutanna" - najnowsze inf. ze świata mody. Kanał 21. "Uwaga" "Pirat w maybachu" pr. motoryzacyjny. Kanał 22. "Zdrowie tego, co fundacja jego" - ewangelia o charytatywnej działalności fundacji o. Rydzyka. Kanał 23. "Świat według Świeckich" - cała rada w ręce Rad Parafialnych serial kom. Kanał 24."Ksiądz śpi na Jaśku" - dobranocka dla dorosłych Kanał 25. "M jak miłość" czyli trzy miłości księdza: monety, kobiety, fiolety pr. reality . Kanał 26. "Plebania" - Oto wielka tajemnica wiary: "franki, euro i dolary" pr. real. Kanał 27."Londyńczycy" - losy toruńczyków, którzy zbankrutowali przez o.Rydzyka i wylądowali na zmywakach w Londynie (serial obycz.) Kanał 28."Wybacz mi..." - w programie wystąpią Ojciec Rydzyk z kropidłem i Janusz Palikot z wibratorem. pr. na żywo Kanał 29."Niedziela Palmowa" - czyli Ojciec Dyrektor zbija kokosy.( serial przyrodniczy} Kanał 30. "X Pastor" - siedzi ksiądz i mówi: "I czego tak skaczesz po kanałach,palancie?"!
 • Gość: nawiedzony IP: *.tktelekom.pl 28.07.12, 19:37
  e tam lepsze jest radio EREWAŃ bo mówi co dają (zabierają)
 • Gość: jest jak jest IP: *.smsiarkowiec.pl 29.07.12, 21:41
  ty się śmiej , a tu w tv publicznej z Rzeszowia co włączę to msza
 • Gość: @ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 03:42
  Brawo ODEONIE za inteligentny wpis ! Jesteś bardzo mądry, spostrzegawczy i dowcipny.
  Tacy jak Ty powinni często zabierać głos na forum. Czekam na Twoje wypowiedzi.
 • Gość: sceptyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.12, 07:28
  eee, to nie żaden wpis tylko wklejenie gotowca, przygotowanego na takie okazje przez gazetę Wymiotną. Jest zresztą tak samo na temat jak w innych wątkach: temat jest o bezprzetargowej próbie sprzedaży kawałka miejskiego gruntu a odpowiedź o zsiadłym mleku. Taka sama metoda.
 • Gość: Tarzan IP: *.flash-net.pl 30.07.12, 18:38
  > Taka sama metoda.

  Odwracanie kota ogonem.

  Dlaczego to jedyne w Polsce niezależne, obiektywne i wolne medium nigdy nie porusza tematów trudnych dla siebie?

  Np: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12217693,60_procent_polskich_ksiezy_utrzymuje_kontakty_seksualne.html

  Dlaczego?

 • Gość: i tyle IP: *.smsiarkowiec.pl 31.07.12, 00:50
  a co tu odpowiedzieć? kto chce niech słucha
 • Gość: jrn IP: 89.248.173.* 01.08.12, 16:07
  Radio Maryja: Smoleńsk i przeszczepy

  Na pomysł, niczym z opowiadań Rolanda Topora, wpadła słuchaczka rozgłośni o. Rydzyka, Krystyna z Jastrzębia. Niewiasta postanowiła podzielić się nim podczas audycji z cyklu „Minął miesiąc” radiomaryjnego ideologa Jerzego Roberta Nowaka.

  W pierwszych słowach pani Krystyna wyjaśniła, że myśl o pobieraniu przez Rosjan organów od żyjących jeszcze ofiar katastrofy smoleńskiej przyszła jej po lekturze tekstu w „Naszym Dzienniku”, w którym wypowiadali się rodzice jednego z pilotów. Jego ojciec miał powiedzieć, że wysoki rangą rosyjski wojskowy tuż po katastrofie widział kokpit z przypiętymi (zapewne do foteli) pilotami.

  - Być może ci piloci jeszcze żyli - zauważyła kobieta. - A nasunęła mi się taka myśl, że kto wie czy czasami Rosjanie nie wzięli tych ciał na przeszczepy, na to, żeby po prostu te organy przeszczepić, dać innym. I dopiero później powiedzieć, że nie żyli.

  I dalej: - Bo nie wierzę w to, że tak dużo osób zginęło. Niektórzy, fakt faktem, byli roztrzaskani, te ciała były zmasakrowane - ja przepraszam, bo trochę jestem taka wzruszona - ale jak naoczni świadkowie stwierdzili, że w kokpicie były te ciała, to ja takie przypuszczenia mam ...

  Prowadzący audycję redemptorysta o. Janusz Dyrek i gość stacji Jerzy Robert Nowak w żaden sposób nie odcięli się od makabrycznej i idiotycznej teorii niewiasty.
  Duchowny oznajmił tylko, „że nie mamy wraku kokpitu”, a Nowak wskazywał na „setki zaskakujących dziur w argumentacji MAKu”, czyli rosyjskiej komisji badającej przyczyny katastrofy.


  Mottem niech będą niedawne słowa nowego przełożonego polskich redemptorystów, o. Janusza Soka: „To Radio dało mikrofon takim osobom - odpowiedzialnym, żywo zatroskanym o sprawy ważne w naszej Ojczyźnie.”
  Radiu Maryja i „Naszemu Dziennikowi” gratuluję tej odpowiedzialności.
 • Gość: Tarzan IP: *.flash-net.pl 02.08.12, 19:54
  Do krytyków naszego słynnego biznesmena z szarej strefy należy również jeden z biskupów, ale pewnie przez tych najbardziej papieskich papieży wszechwiedzących mentorów wiary Terlikowskich i innych zostanie - po księdzu Bonieckim - ekskomunikowany. ;)

  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojciechowski-do-bpa-pieronka-co-ksiadz-chce-rozli,1,5207145,wiadomosc.html
 • Gość: Renata Sz. IP: 95.141.28.* 09.08.12, 11:26
  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ujawniła listy, jakie otrzymywała w sprawie TV Trwam. Oto co ciekawsze fragmenty tej katolickiej korespondencji:

  - Powiedz mi tępy człowieku dlaczego ja katolik muszę oglądać programy ateisty, pederasty, prostytutki. Dlaczego ja katolik nie mam alternatywy na multipleksie? Czekam kiedy zdechniesz z przepicia za judaszowe srebrniki.

  - Towarzyszu Dworak, kiedyś my katolicy towarzysza rozliczymy. Tv Trwam to jedyna telewizja dla katolika Polaka. Dlaczego ateiści, pederaści, prostytutki mają większe prawa jak Polak katolik?

  - Do Krajowei Rady Radiofonii i Telewizoroni , radia i telewizji PRL: towarzysze, Bronisławie Komuchowski, Pajacu Tusku, Dworaku Janie z prywatnego folwarku. Rozmawiajcie merytorycznie. Łotrzy wszyscy razem tam w tej kuźni kłamstwa nie jesteście warci jednego kłaczka od tyłka księdza dyrektora Tadeusza Rydzyka. Pod każdym względem ostrzegamy was śmiecie warszawskie, bo gdy naród się wpieni, pogoni kijami was z Warszawy jak kiedyś Konstantego Rokosowskiego, Rokosowa namiestnika. Będziecie spie...ć do Moskwy albo Berlina, uważajcie sobie śmiecie warszawskie, bo was wymiotą.

  - Jeszcze was diabły będą w piekle kąsać! Wy wstrętna bando komunistów i gadów. Śmierdzi od was siarką i czerwonym diabelskim piekłem. Jeszcze przyjdzie czas na następną rewolucję. Tylko zaczekajcie wy parszywe narzędzia masonów i diabłów!
 • Gość: babinicz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.08.12, 12:14
  A co Ty myślisz że katolik to nic nie czująca mumia? Jak długo można milczeć? Jak długo znosić obelgi i upokorzenia?
  I nie myśl ze pochwalam chamstwo, ale go tłumaczę.
  Non possumus !!!!!!
 • Gość: Tarzan IP: *.flash-net.pl 09.08.12, 12:51
  > Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ujawniła listy, jakie otrzymywała w sprawie
  > TV Trwam. Oto co ciekawsze fragmenty tej katolickiej korespondencji:

  Spokojnie, to takie "kwiatki", można je znaleźć wszędzie. gdyby zacytować równie ekstremalne wypowiedzi krytyków Rydzyka, to psychoza równej miary by się ujawniła.
  Potraktowałbym je jako ciekawostkę ... to taki "deserek" dyskusji z przymrużeniem oka ;)

  >A co Ty myślisz że katolik to nic nie czująca mumia? Jak długo można milczeć? Jak długo >znosić obelgi i upokorzenia?
  >I nie myśl ze pochwalam chamstwo, ale go tłumaczę.
  >Non possumus !!!!!!

  Obelgi i upokorzenia zwolenników TV Trwam nie wyszły chyba od adresatów tego "chamstwa", które tłumaczysz, więc ... wytłumaczenie nie usprawiedliwia.

  A zastosowanie formy "non possumus" wobec autorów tychże "kwiatków" na poważnie potraktować nie można.

  W dyskusji o problemie TV Trwam używanie takich "argumentów" jest nie do przyjęcia, ci którzy ich używają oraz ci, którzy ich użycie usprawiedliwiają szkodzą, a nie pomagają.
 • mar1mar1 09.08.12, 15:07
  Spokojnie @Renata, nie gorączkuj się. Gdybym ci przytoczył "twórczość" przeciwników Boga, wiary, Kościoła czy radia Maryja to zapewniam cię że długo w nocy nie mogłabyś zasnąć! W/w to wręcz poezja w porównaniu z tym co wypisują świeckie oszołomy!
  Zresztą w tym przypadku to pewnie jakiś promil z korespondencji która dotarła do KRRiT a "spółka" Dworaka skrzętnie to wykorzystuje. Gdyby o.Rydzyk upublicznił korespondencję i rozmowy jakie docierają do radia czy telewizji to napewno "oko i ucho" by ci zbielało! Na szczęście nie zniża sie do rzeczonej ekipy i nie daje powodu kretynom do jeszcze większej frustracji! Tak więc @renatko nie ma sie co podniecać nadaremno...
 • Gość: słuchacz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.08.12, 20:27
  Proponuję dzisiejsze "Rozmowy niedokończone" o godz. 21.40 w Radiu Maryja. Pierwsza część była w Telewizji Trwam o godz. 18.15, proponuję jutro powtórkę lub w internecie.
 • Gość: @ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 08:07
  Katolicy mają czelność pisać że są szykanowani. A niby kto ich szykanuje ?
  Przecież mogą do woli siedzieć w kościele. Z resztą w czasie gdy rządzili komuniści też im było wolno. To oni gnębili i gnębią niewierzących. Ubliżają ateistom bez powodu, co widać na tym forum .

 • Gość: man IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 09:19
  W domu wszyscy zdrowi kochasiu?
 • Gość: isla IP: 199.249.223.* 10.08.12, 09:34
  Niedawno do Radia Maryja dodzwoniła się pani Helena ze Stanów Zjednoczonych, która stwierdziła, że obecny gabinet „to nie jest rząd Polski, to jest rząd okupacyjny”.
  Następnie niewiasta wskazała na pochodzenie dziadka premiera Donalda Tuska i jego ciocię (niestety jakość połączenia była fatalna, zapewne w wyniku działań reżimowej „zakłócarki”).

  - Te rzeczy o których pani mówi, one są znane, tutaj również. A co chciałaby pani nam nowego dopowiedzieć? - przerwał jej prowadzący audycję ojciec Waldemar Gonczaruk.

  (RM, niedziela 29.07.12, godz. 23.11)

  @man i co ty na to ?
 • Gość: man IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 21:09
  No i miała rację kobieta bo to co wyprawia ta ekipa to przechodzi ludzkie pojęcie! Przestań słuchać bredni które serwuje ci publiczna TV i radyjko a zacznij sam/a myśleć to zobaczysz niektóre sprawy w zupełnie innym świetle niż chciałaby tego czwarta władza!
 • Gość: isla IP: *.compute-1.amazonaws.com 10.08.12, 21:21
  Nie mam więcej pytań :-) wystarczy :-)
 • Gość: kto nami rządzi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.08.12, 00:17
  vod.gazetapolska.pl/2213-tydzien-sakiewicza-czabanski-jachowicz
 • Gość: słuchacz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.09.12, 19:00
  W tej chwili w Telewizji Trwam "Rozmowy niedokończone". Gośćmi są przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda i poseł Andrzej Jaworski. Temat : "Obudż się Polsko".
  Dalszy ciąg o 21.40 w Radiu Maryja. Polecam.
 • Gość: radio-słuchacz IP: *.formlessnetworking.net 09.09.12, 20:00
  Módlę się za rząd , za bezdomnych , za bezrobotnych , za ludzi

  nieszczęśliwych , za ludzi chorych i za ludzi biednych, za :
  Archidiecezję Warszawską
  Rada Kapłańska
  Sekretariat Rady Kapłańskiej
  Przewodniczący: Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski
  Zastępca Przewodniczącego: Biskup Marian Duś
  Sekretarz: Ksiądz prałat Grzegorz Kalwarczyk

  Członkowie Sekretariatu:
  Ksiądz prałat dr Andrzej Gałka
  Ksiądz prałat dr Henryk Małecki
  Ksiądz prałat dr Józef Górzyński

  Członkowie Rady Kapłańskiej z urzędu:
  Biskup Marian Duś, wikariusz generalny i dziekan Kapituły
  Biskup Piotr Jarecki, wikariusz generalny
  Biskup Tadeusz Pikus, wikariusz generalny
  Ksiądz dr Jarosław Kośla, wikariusz sądowy
  Ksiądz prałat Grzegorz Kalwarczyk, wikariusz biskupi i kanclerz Kurii
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, wikariusz biskupi ds.

  formacji duchowieństwa, rektor Papieskiego Wydziału

  Teologicznego
  Ksiądz dr Wojciech Bartkowicz, rektor Wyższego Metropolitalnego

  Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie
  Ksiądz prałat dr Alojzij Oberstar, rektor Archidiecezjalnego

  Seminarium Misyjnego "Redemptoris Mater"
  w Warszawie
  Ksiądz prałat dr Henryk Małecki, moderator wydziałów

  duszpasterskich Kurii i dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

  Członkowie z nominacji Arcybiskupa Warszawskiego:
  Ksiądz Mariusz Brzostek
  Ksiądz Sławomir Gocałek
  Ksiądz Krzysztof Mindewicz
  Ksiądz dr Marek Przybylski
  Ksiądz Jarosław Siuchta
  Ksiądz Dariusz Szyszka
  Ojciec Adam Schulz SI
  Ojciec Witold Słabig OP

  Członkowie z wyboru:
  Ksiądz kanonik Bolesław Bolek
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Waldemar Chrostowski
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Andrzej Filaber
  Ksiądz prałat dr Andrzej Gałka
  Ksiądz kanonik Kazimierz Gers
  Ksiądz prałat dr Józef Górzyński
  Ksiądz prałat Andrzej Grefkowicz
  Ksiądz kanonik dr Sylwester Jeż
  Ksiądz prałat Jacek Kozub
  Ksiądz kanonik Andrzej Krynicki
  Ksiądz kanonik Włodzimierz Bobryk
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Ryszard Moń
  Ksiądz prałat Mieczysław Rzepecki
  Ksiądz prałat dr Leszek Slipek
  Ksiądz Krzysztof Stosur
  Ksiądz kanonik Jakub Szcześniak

  Zastępcy członków w kolejności uzyskanych głosów:
  Ksiądz prałat Józef Hass
  Ksiądz kanonik Grzegorz Jankowski
  Ksiądz prałat Eugeniusz Dziedzic
  Ksiądz Andrzej Juńczyk

  Kolegium Konsultorów:
  Biskup Marian Duś, wikariusz generalny
  Biskup Piotr Jarecki, wikariusz generalny
  Biskup Tadeusz Pikus, wikariusz generalny
  Ksiądz prałat Grzegorz Kalwarczyk, wikariusz biskupi
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, wikariusz biskupi
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Waldemar Chrostowski
  Ksiądz prałat dr Andrzej Gałka, rektor kościoła
  Ksiądz prałat dr Józef Górzyński, proboszcz
  Ksiądz prałat dr Henryk Małecki, moderator Kurii
  Ksiądz prałat prof. dr hab. Ryszard Moń
  tych nierobów i udających że się modlą do pana B. pozbawił bym
  praw Obywatelskich Polski.....( no)


 • Gość: życzliwy IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.12, 21:04
  Pozwolę sobie przypomnieć iż wspieranie Radia Maryja i Telewizji Trwam (duchowe i, oczywiście, materialne) to nasz chrześcijański i polski OBOWIĄZEK!!!
  www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/uwaga-na-falszywe-blankiety/
  Dziękować Bogu oprócz powyższych są jeszcze inne podobne zrzeszenia. Ja od kilku lat związałem się z:

  www.piotrskarga.pl/
  Z czystym sumieniem stwierdzam:Oni działają!!! (W duchu mediów Ojca Dyrektora)
  www.piotrskarga.pl/nasze-kampanie,8,1,i.html
  Trafiłem TU szukajac ratunku przed ludzką złością kilka lat temu:
  www.piotrskarga.pl/jesli-szukasz-pomocy,10336,i.html
  Dzięki Jej pomocy powolutku wyłaże z dołka w który wtrąciła mnie bezinteresowna zawiść.
  A więc i Wam polecam tą drogę.
 • ja-tarzan 09.09.12, 21:17
  Chrześcijański?
  Obowiązkiem chrześcijanina jest być dobrym człowiekiem, nieść pomoc innym i postępować wg dekalogu.
  Więc i wspieranie, choćby finansowe, innych ma sens. szczególnie tych poszkodowanych przez los...
  Wspieranie radia, czy tv? No może też...


  Ale czemu ma to być polskim obowiązkiem?

  Czyżbyś uważał, że ktoś, kto tego radia nie wspiera albo jest innowiercą lub w Boga nie wierzy, to Polakiem nie jest?

  Co do linku?
  Piękne idee krzewią, chciałbym bardzo, by człowiek z człowiekiem mógł w przyjaźni żyć i rozmawiać.
  By fakt, że inaczej ktoś postrzega pewne sprawy nie powodował nienawiści.
  By odmienny pogląd był odmiennym poglądem, a nie symptomem jakiegoś lewactwa, bzdury itp.

  Byśmy - jak to ktoś kiedyś powiedział - mogli się "pięknie różnić"...

  Ale do tego trzeba naprawdę przede wszystkim szacunek do Boga mieć.

 • Gość: Bekalosz IP: 178.159.168.* 10.09.12, 21:09
  Może i jest Polakiem tylko tego nie widać jak genitalia u komara!
  radio-słuchaczu uwłaczanie Episkopatowi tylko o Tobie źle świadczy!
 • Gość: kibol IP: *.tktelekom.pl 10.09.12, 21:47
  Gość portalu: Bekalosz napisał(a):
  Może i jest Polakiem tylko tego nie widać jak genitalia u komara! radio-słuchaczu uwłaczanie Episkopatowi tylko o Tobie źle świadczy!
  Bekalosz - czego jesteś biedny ? odp. bo jesteś głupi !
 • ja-tarzan 13.09.12, 15:26
  Poseł PiS Andrzej Jaworski znów publikuje na Facebooku. Właśnie ogłosił tam, że Telewizja Trwam będzie transmitować październikowy mecz Polska - Anglia.
  Zadzwoniliśmy do niego z prośbą o szczegóły tej sensacyjnej informacji. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie jest kolejna facebookowa pomyłka posła PiS.

  Ale nie! Poseł potwierdził, że telewizja ojca Tadeusza Rydzyka ma takie plany, a on załatwia tę sprawę osobiście!


  Może to tylko wymysły załganej szmaty, dobrze by było.

  Bo inaczej trochę się to kłóci z niemożnością zapłacenia grzywny i tą misją nadawcy społecznego ...

  P.S. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to oczywiście kłóci się nie piłka nożna, czy konkretny mecz, ale ta walka o widza... ;) by SKOK wyemitował nie reklamę, ale program informacyjny z cyklu TV Ekonomiczna, odc. 4 pt. Dlaczego najlepiej brać kredyt w SKOK-u ;)

 • Gość: Bekalosz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 14.09.12, 14:06
  KIBOLU! Kto się przezywa ten tak się nazywa! Mam pytanie do Ciebie co to w/g Cie znaczy "biedny"
 • Gość: radzio IP: 95.141.28.* 17.09.12, 10:24
  O. Rydzyk o spisku wokół wyborów: Serwery w Rosji, śmierć profesora

  - Trzeba iść pokazać się, jest nas wielu - zaczął ojciec Rydzyk mając na myśli manifestację w Warszawie 29 września. - Dzisiaj przychodzimy, tak, a jutro będą wybory i będziemy skreślać.

  - Mam nadzieję, że nie będzie już tych serwerów w Rosji - ciągnął redemptorysta. - Te serwery tej głównej komisji wyborczej. Okazało się, profesor ujawnił to, że były w Rosji i na drugi dzień dziwnie jakoś zmarł u siebie w domu. To jest wszystko dziwne. Być może, że normalna śmierć, ale my wiemy jak te śmierci niezbadane normalne były. Jakoś dziwnie jest tych śmierci dużo, tych samobójstw. Nie mówię, żeby panikować, ale jest to wszystko dziwne. Wiele spraw się nie wyjaśnia. A tu się zacieśnia jakaś taka obroża na ludziach, na szyjach ludzi. Zniewolenie: pracy nie ma - Polska może być krajem mlekiem i miodem płynącym!

  (RM niedziela 9.09.12, godz. 23.10)

  Serwery Państwowej Komisji Wyborczej w Rosji wytropił niedawno poseł PiS Maks Kraczkowski. PKW zaprzecza, jakoby korzystała z usług rosyjskich firm. A o co chodzi z tym nieżyjącym profesorem. To wie chyba tylko ojciec dyrektor.
 • Gość: słuchacz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 27.09.12, 11:37
  Dzisiaj 27.09 /czwartek/ w Telewizji Trwam o godzinie 18.15 i o godzinie 21.40 w Radiu Maryja "Rozmowy niedokończone" - temat: "Jak przebudzić Polskę" - gościem jest Rafał Ziemkiewicz.
  To trzeba wysłuchać !!!
 • Gość: nie słuchacz IP: *.tktelekom.pl 27.09.12, 13:07
  gościem jest Rafał Ziemkiewicz.
  To trzeba wysłuchać !!! , a w którym psychiatryku będzie ta rozmowa ?
 • Gość: alien IP: *.broadband.corbina.ru 27.09.12, 13:22
  @słuchacz
  spoleczenstwo.newsweek.pl/sondaz--kto-slucha-radia-maryja,86466,1,1.html
  czy trzeba coś dodawać, chcesz człowieczku to słuchaj i nie zawracaj głowy innym
 • p.m.w.d.k 27.09.12, 16:00
  Ludzie, czy niektórzy z Was naprawdę oglądają i słuchają np.Pani Pwłowicz. Ta kobieta jak
  cekaem, wystrzeliwuje z siebie seriami brednie.
 • lechowski51 27.09.12, 16:19
  Jak medrku wychowasz choc jednego magistra,zostaniesz chociaz sedzia sadu rejonowego na nie Trybunalu Konstytucyjnego jak prof.Pawłowicz to wez sie wowczas za wypowiadanie opini na jej temat.Bo tak jestes zalosny!
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 27.09.12, 20:19
  > Jak medrku wychowasz choc jednego magistra,zostaniesz chociaz sedzia sadu rejon
  > owego na nie Trybunalu Konstytucyjnego jak prof.Pawłowicz to wez sie wowczas za
  > wypowiadanie opini na jej temat.Bo tak jestes zalosny!

  Przyznam, że nie lubię takich dość agresywnych postów, jak i ten, do którego się odnosisz, ale Twój argument miałki.

  Nie użyjesz go przecież do obrony prof. Niesiołowskiego, co?
  ...ja w każdym razie nie użyłbym, ani w stosunku do Niesiołowskiego, ani Pawłowicz.

 • lechowski51 27.09.12, 20:56
  Niesiolowski jest pospolitym chamem ktory nosi tytul profesora.Stwierdzenie chamstwa nie wymaga ukonczenia UJ czy NYU.Dzisiaj ten cham noszacy tytul profesora jak tez Pawłowicz krzyczal w Sejmie do posla Dorna kanalia......
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 27.09.12, 21:33
  > Niesiolowski jest pospolitym chamem ktory nosi tytul profesora.Stwierdzenie cha
  > mstwa nie wymaga ukonczenia UJ czy NYU.Dzisiaj ten cham noszacy tytul profesora
  > jak tez Pawłowicz krzyczal w Sejmie do posla Dorna kanalia......

  Tak jak tytuł nie uchroni przed chamstwem, tak i nie musi chronić przed wygadywaniem bzdur.

 • lechowski51 27.09.12, 22:04
  Jeszcze raz!.Po to aby stwierdzic ze Niesiolpwski jest pospolitym chamem nie potrzba konczyc uniwersytetu.Natomiast aby oceniac wiedze prof.Pawłowicz potrzeba przeczytac chociaz pare ksiazek.Rozumiem z Twoim !Q to pestka aby udowodnic dyletanctwo profesora uniwersytetu a bylej Sedziny Trybunalu Konstytucyjnego.
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 28.09.12, 07:22
  > Jeszcze raz!.Po to aby stwierdzic ze Niesiolpwski jest pospolitym chamem nie po
  > trzba konczyc uniwersytetu.Natomiast aby oceniac wiedze prof.Pawłowicz potrzeba
  > przeczytac chociaz pare ksiazek.Rozumiem z Twoim !Q to pestka aby udowodnic dy
  > letanctwo profesora uniwersytetu a bylej Sedziny Trybunalu Konstytucyjnego.

  Dyletanctwo, czy bzdurność wypowiedzi pani profesor nie dotyczą nauk prawniczych Lechowski, a wypowiedzi politycznych.

  ... nawet profesor nie jest omnibusem, by autorytatywnie wypowiadać się w każdej dziedzinie, a tym bardziej oceniać można deklaracje polityczne i wypowiedzi w ramach gry politycznej.

  Znakomita większość wypowiedzi tej pani, które sę teraz "pod pręgierzem krytyki" nie dotyczy rozwiązań prawnych.

  Stąd nie widze powodu, by jej nie krytykować, choć nawet doktoratu z prawa nie mam.

  Wskazałem na miałkość Twojego rozumowania, argumentu, który teraz chyba należy przetłumaczyć, że skoro kształci prawników, to znaczy, że ma rację, gdy pisze np. o związkach partnerskich.
  Sprawy światopoglądowe, czy "ogólnopolityczne" nie wymagają posiadania równorzędnego tytułu w tej samej dziedzinie, a oceny polityków - bo jako polityk ta pani występuje, a nie ekspert w dziedzinie prawa - może dokonywac każdy wyborca.

  Ty to robisz cały czas czas, a przecież nie masz wykształcenia równorzędnego ze wszystkimi krytykowanymi.

  No i przyjmujesz oczywiście "niepodważalne" założenie, że jej krytyk żadnej książki nie przeczytał.

 • lechowski51 28.09.12, 15:31
  Krytykujac przedstawiam argumenty z czym sie nie zgadzam.Ty twierdzisz ze wypowiedzi Pani Profesor w dziedzinie polityki sa dyletanckie.Problem z tym ze ja i nikt tutaj czytajacy nie wie jakie Jej poglady sa niegodne Profesora uniwersytetu.
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 28.09.12, 18:23
  > Krytykujac przedstawiam argumenty z czym sie nie zgadzam.

  I Twoim argumentem było stwierdzenie, że skoro ma tytuł profesorski, to nie może bzdure klepać.

  ja uznaję to za miałki argument, bo tak jak i paru wykształconych posłów w swej politycznej działalności potrafi bzdury klepać.
  Możesz uznać jej konkretna wypowiedź za nie bzdurę, a mądrość, Twoje prawo, ale nie udowodnisz logiczności wypowiedzi samym stwierdzeniem "no przecież jest profesorem" - ten własnie argument uznałem za miałki dając jako przykład chamskie, a nierzadko bzdurne opnie Niesiołowskiego.

  > Ty twierdzisz ze wypowiedzi Pani Profesor w dziedzinie polityki sa dyletanckie.

  Dyletanctwa jej nigdy nie zarzuciłem, zacytujesz? ;) Oczywiście, że nie.

  Nie podoba mi się w kilku wystąpieniach politycznych, gdzie nie poruszała spraw wymiernych naukowo, a raczej prezentując określoną opinię światopoglądową i charakter wypowiedzi, który uznaję za bezsensowny.

  >> nikt tutaj czytajacy nie wie jakie Jej poglady sa niegodne Profesora uniwersytetu.

  Ja tez nie wiem, czy należałoby uznać takie wypowiedzi, czy jej poglądy ogólnie za "niegodne profesora uniwersytetu (mała litera jest poprawna).
  Raczej tego bym nie powiedział.
  Napisałem tak? ;)

 • lechowski51 28.09.12, 18:59
  Ja to kretaczu napisalem?

  Dyletanctwo, czy bzdurność wypowiedzi pani profesor nie dotyczą nauk prawniczych Lechowski, a wypowiedzi politycznych.

  Dlatego tez poprosilem abys dyletantctwo i bzdurnosc wypowiedzi Pani profesor-Wypowiedzi Politycznych raczyl przedstawic. A Ty dalej bredzisz swoje!
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 28.09.12, 20:19
  > Dyletanctwo, czy bzdurność wypowiedzi pani profesor nie dotyczą nauk prawniczyc
  > h Lechowski, a wypowiedzi politycznych.

  Fakt, zabrzmiało jak zabrzmiało, przepraszam. To moje słowa. Edytowałem post przed wysłaniem i coś pomieszałem, wyszło jak wyszło.
  Chodziło mi o "wypowiedzi "niegodne profesora", bo o tym pisałeś, czego reakcję zostawiłem też nieco później:
  >Problem z tym ze ja i nikt tutaj czytajacy nie wie jakie Jej poglady sa niegodne Profesora >uniwersytetu.

  Przepraszam, przyznaję się do błędu.


  P.S. Potrafiłbyś się tak przyznać do braku precyzji w wypowiedzi? ;) To nie boli. ;)

  -------------

  A co do dyletanctwa i bzdur, to :

  To lewicowo-lewacko-feministyczne poglądy przygotowały grunt pod tego typu postawy, które relatywizują moralność, odrzucają rodzinę i pozwalają odrzucić swoje dziecko, uczą cynizmu i wygaszają uczucia wyższe. Ci rodzice nie wiedzieli co ze sobą zrobić

  Szczególnie w kontekście większej ilości czasu spędzonego przez tych "rodziców" na spotkaniach młodzieży katolickiej niż przed ekranem lewackiej telewizji reżimowej.

  Gdy ktoś upatruje przyczyny takiej tragedii w przekonaniach politycznych, wśród których nie ma pogardy dla człowieka, a bycie zwolennikiem prawa do aborcji w pewnych przypadkach nie jest jednoznaczne z przyzwoleniem do morderstwa.
  nawet typowo lewicowe rozumowanie oparte jest na "nieosobowości zarodka", ale nie urodzonego już dziecka.
  Jakby na to nie patrzeć, z punktu widzenia logiki, własnych przekonań, czy nawet na podstawie lewicowych deklaracji, a więc wczuwając się w sytuację, opinia nieprzemyślana.
  Polityczny manifest w stylu populistów.
  gdy profesor działa jak politykier i korzysta z odpowiednich dla nich metod, to nie występuje jako profesor. Gdy czyni to dziennikarz, od których oczekujemy obiektywizmu i rzetelnego relacjonowania, to przestaje występować jako dziennikarz, ale politykier.
  Prosta zasada.

  Nie uchodzi, by pani profesor takie pierdoły klepała, choć powodów do nazwania tego poglądami niegodnymi profesora, co brzmi jak hańba, raczej nie widzę, ot głupota jaką może człowiek strzelić. Jak widać tytuły przed nią nie chronią, jak i nie chronią przed chamstwem co jako przykład DLA MIAŁKOŚCI TWOJEGO ARGUMENTU PODAŁEM.

  Tak więc każdy ma prawo uznać jej wypowiedź wg własnych kryteriów za np. bzdurną, a ARGUMENT TWÓJ, ŻE TO NIEPRAWDA LUB ŻE KTOŚ TAM JEST DO KRYTYKI NIEUPRAWNIONY BO NIE MA TYTUŁU JEST BEZSENSU.

  Tym bardziej, że piszący ma wiele grzechów w tej dziedzinie na sumieniu, a i tytułów jak sądzę nie posiada. ;)

 • Gość: antykomunista IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.04.13, 12:28
  Chyba niewielu tzw. postępowych zdaje sobie sprawę z tego, że Jan Paweł II popierał Radio Maryja. O tym jest mowa np. na www.lo34.natan.pl/radio.html
 • Gość: aldona IP: *.play-internet.pl 27.09.12, 16:29
  Słuchacz -tak mało macie wiernych że musisz promować cynizm obłudę i cwaniactwo na forum?
 • Gość: słuchacz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 27.09.12, 22:27
  Głupi zawsze będzie się pluł, a mądry skorzystał z mojej propozycji i słucha bo chce znać różne stanowiska, by wybrać najlepsze.
 • p.m.w.d.k 28.09.12, 17:54
  W Radiu Maryja rózne stanowiska? Chyba żartujesz. W tym radiu jest prezentowane jednio stanowisko, przy próbie przedstawiania innego stanowiska, połaczenie zawsze przerywa się
  samoistnie w cudowny sposób. Żeby wyrobić sobie zdanie na temat tego radia, było ono sluchane przeze mnie, przez jakiś czas.
  .....
  Jeżeli zaś chodzi o Panią Pawłowicz nie było z mojej strony oceny jej fachowości, bo nie mam wiedzy na ten temat.
  Tytul profesorski czy piastowane stanowisko w Trybunale Konstytucyjnem albo w sejmie, nie gwarantuje tego, że czlowiek jest wszechwiedzący. Z tego, co widzę w telewizji i slucham wpowiedzi, ta Pani nie budzi mojego szcunku. Wystrzeliwuje z siebie dziesiątki bzdur na temty o których nie ma pojęcia.
  Tylko jeden przyklad bzdurzenia tej Pani.
  Stwierdzenie, że za śmierć małej Madzi z Sosnowca są winne feministki.
 • Gość: aldona IP: *.play-internet.pl 28.09.12, 20:43
  ,Głupi zawsze będzie się pluł'-oj człowieku nie znasz mnie więc jak jesteś wierzący to powinieneś zwinąć jęzor a twoja propozycja to jedna propozycja nastawiona na jeden kierunek i wiem że to stanowisko jest jedno a nie wiele ,więc nie pieprz mi tu teologii ojca dyrektora bo jestem zgoła daleka od tej drogi judzenia i podburzania kogokolwiek, jestem normalnym katolikiem nie chodzę po ulicach z transparętami i nie krzyczę na innych że tylko ja jestem prawdziwym katolikiem,etc.....-i tu właśnie jest różnica!
 • lechowski51 28.09.12, 22:56
  tarzan pisze;
  A co do dyletanctwa i bzdur, to :

  To lewicowo-lewacko-feministyczne poglądy przygotowały grunt pod tego typu postawy, które relatywizują moralność, odrzucają rodzinę i pozwalają odrzucić swoje dziecko, uczą cynizmu i wygaszają uczucia wyższe. Ci rodzice nie wiedzieli co ze sobą zrobić

  Szczególnie w kontekście większej ilości czasu spędzonego przez tych "rodziców" na spotkaniach młodzieży katolickiej niż przed ekranem lewackiej telewizji reżimowej.

  Gdy ktoś upatruje przyczyny takiej tragedii w przekonaniach politycznych, wśród których nie ma pogardy dla człowieka, a bycie zwolennikiem prawa do aborcji w pewnych przypadkach nie jest jednoznaczne z przyzwoleniem do morderstwa.
  nawet typowo lewicowe rozumowanie oparte jest na "nieosobowości zarodka", ale nie urodzonego już dziecka.
  Jakby na to nie patrzeć, z punktu widzenia logiki, własnych przekonań, czy nawet na podstawie lewicowych deklaracji, a więc wczuwając się w sytuację, opinia nieprzemyślana.
  Polityczny manifest w stylu populistów.
  gdy profesor działa jak politykier i korzysta z odpowiednich dla nich metod, to nie występuje jako profesor. Gdy czyni to dziennikarz, od których oczekujemy obiektywizmu i rzetelnego relacjonowania, to przestaje występować jako dziennikarz, ale politykier.
  Prosta zasada.

  Nie uchodzi, by pani profesor takie pierdoły klepała, choć powodów do nazwania tego poglądami niegodnymi profesora, co brzmi jak hańba, raczej nie widzę, ot głupota jaką może człowiek strzelić. Jak widać tytuły przed nią nie chronią, jak i nie chronią przed chamstwem co jako przykład DLA MIAŁKOŚCI TWOJEGO ARGUMENTU PODAŁEM.

  Tak więc każdy ma prawo uznać jej wypowiedź wg własnych kryteriów za np. bzdurną, a ARGUMENT TWÓJ, ŻE TO NIEPRAWDA LUB ŻE KTOŚ TAM JEST DO KRYTYKI NIEUPRAWNIONY BO NIE MA TYTUŁU JEST BEZSENSU.

  Tym bardziej, że piszący ma wiele grzechów w tej dziedzinie na sumieniu, a i tytułów jak sądzę nie posiada. ;)

  Dla kazdego lewaka jak Ty czy Sroda takie poglady beda "pie...mi" zwlaszcza jak z calej wypowiedzi Twoim zwyczajem wytniesz jedno zdanie i gdy pozbawiasz go kontekstu.A tutaj chodzi o zamordowanie dziecka czym zyl Liz.WSI-24 i inni tabloidowi dziennikarze przez wiele miesiecy.Prof.Pawłowicz nie jest "politykierem" a politykiem.No i poczytaj w encyklopedii co to populizm!
  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,4,title,Krystyna-Pawlowicz-lewicowe-poglady-przygotowaly-grunt-pod-smierc-Madzi,wid,14359866,wiadomosc.html?ticaid=1f406
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 29.09.12, 07:10
  > Dla kazdego lewaka jak Ty czy Sroda

  Dla każdego komucha ru...ącego koty jak ty

  > takie poglady beda "pie...mi" zwlaszcza jak
  > z calej wypowiedzi Twoim zwyczajem wytniesz jedno zdanie i gdy pozbawiasz go k
  > ontekstu.

  Masz fobię na punkcie nożyczek? Zacytuj całą wypowiedź, gdzie widać cały kontekst. Nie zacytujesz, bo w szkole propagandy nauczyli obrażać, ale nie dyskutować.

  >A tutaj chodzi o zamordowanie dziecka

  Dlatego nie wolno tej tragedii do polityki wykorzystywać.

  > Prof.Pawłowicz nie jest "politykierem" a politykiem.

  Polityk, który używa prymitywnych zagrywek staje się politykierem. Twoja definicja jest inna? Mam to gdzieś. Ja nie mam obsesji na punkcie semantyki i słów, które poznałem 2 tygodnie temu.

  >No i poczytaj w encyklopedii co to populizm!

  Z którego wydania definicję akceptujesz? ;) Lechowski, ośmieszasz się.

  Populizm - jak wiele innych zjawisk, czy postaw - ma nie jedno oblicze;)

  Jest to też głoszenie poglądów aktualnie popularnych w danej grupie, w celu zdobycia popularności, bez analizowania sensu tychże wypowiedzi.

  Krótko i prosto. udało się zrozumieć? Jeśli nie, przeczytaj jeszcze raz albo poproś sąsiada o pomoc, zakładam, że masz tam kogoś, kto choćby powszechną ukończył?
 • lechowski51 29.09.12, 08:44
  Niedlugo bedziesz dzielil moje wypowiedzi na slowa i z nimi polemizowal!.A kontekst wypowiedzi prof.Pawłowicz odnosil sie do tragedi z zamordowaniem dziecka i byl czescia wypowiedzi w polemice z femi-faszystka Sroda.
  To ze jej opinia byla sluszna a nie wyrazem politykierstwa i populizmu swiadcza chocby argumenty z tego artykulu w dzisiejszej Przepie.
  www.rp.pl/artykul/9158,937640-Rodzina-w-opalach--Komentuje-Bartosz-Marczuk.html
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • Gość: słuchacz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 28.09.12, 23:20
  Jak można z Wami dyskutować jak podstawowych rzeczy nie pojmujecie. Jak można wyśmiewać panią profesor Piotrowicz że za śmierć Madzi wini feministki. Nie myślę Was edukować, tu potrzebny psycholog , egzorcysta albo po prostu dużo czasu do przemyślenia bez ogłupiających mediów, a z biblią i dekalogiem pod pachą . Twierdzę ze świadomie niszczy się rodzinę, wydziera się ludziom Boga, przyznaje się prawa tym co leczyć się powinno itd.
  Stwierdzam że komuś na tym zależy, ale zastanawiam się dlaczego zawodzi nas instynkt samozachowawczy i przepraszam jak barany na rzeż idziemy.
  W różnych rozmowach słyszy się że żydy, masony, ruscy itp. to nasze nieszczęście, to pytam, co zrobiliśmy aby jedność i siłę pokazać, tym samym oprzeć się złu.
  Jestem przekonany, pewny jestem /jest mi obojętne, możecie nazwać mnie oszołomem i nawiedzonym/, jak przestaniemy być jako Naród katolikami chodzącymi do kościoła a zaczniemy być katolikami wierzącymi i praktykującymi problemy miną.
 • Gość: fiś IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.12, 13:53
  Obserwuję na wsi stada zwierząt (bydło, barany).
  Trzymają się kupy
  Bo tak na przestRZeni lat. Od zarania. Bo dzięki temu przeżyli.
  BO TO MADRE!!!

  A w stadzie rządzą jednostki. I one decydują!!!
  (kiedy , gdzie, jak)

  A stado idzie za nimi.
  Bo wie!
  GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ...
  Tam nie ma demokracji.

  U ludzi , jak dotąd w sumie podobnie,
  ale...

  Ponoć u pawianów przywódca (na czele) jak naprowadzi nieopatrznie stado na panterę albo inne cholerstwo...

  NIE UCIEKA!!!
  sTAJE DO nierównej WALKI!!! (I ginie)

  Po co???

  Aby swoim poddanym dać czas na ewakuację


  U ludzi, (a przynajmniej w Polsce) było podobnie!
  (Henryk Śląski, Warneńczyk Władek, Żółkiewski0
  Do czasu !!!

  Wnioski???
 • Gość: aldona IP: *.play-internet.pl 29.09.12, 14:12
  Tak mi wpadło jak Lechowskiemu!
  OSZUKANY WYBORCO Kaczyńskiego PRZECZYTAJ Z UWAGĄ !!! Kaczyński, to notoryczny kłamca, jego zapowiedzi i obietnice nie są warte funta kłaków ! Wmówili wam że to PO chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Tuskiem, Komorowskim i całą PO - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli. Przypomnijcie sobie, PiS, to okradanie państwa i Polaków ! Kaczyński i PiS to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz kompletna indolencja w dziedzinie gospodarki. Dążyli do pełnej kontroli Polaków, mediów i internetu, chcieli pełnej cenzury aby nikt im nie mieszał w ich prywacie i korycie, które sami sobie przyznali. Za rządów PiS panował w Polsce całkowity brak odpowiedzialności decydentów za rządzenie krajem, i całkowita bezkarność za ich poczynania w parlamencie, za złodziejstwo, korupcje, przewały w armii, w instytucjach pomocy społecznej i innych złodziejskich praktykach. Przecież Kaczyński i ludzie z PiS i ich koalicjanci z Samoobory i ZChN-u mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać, okazało się jednak, że ministrowie w rządzie Kaczyńskiego byli niekompetentnymi ignorantami z partyjnego nadania, bez dostatecznej i podstawowej wiedzy na temat resortu którym kierują. Pamiętacie te wszystkie pakty stabilizacyjne i inne podpisywane umowy przez Kaczyńskiego i jego kamarylę Leppera i Giertycha w ciągu tych dwóch lat? Pamiętacie bicie pielęgniarek pod Kancelarią, sprawę inkasenta Lipca, Złotą Płytę posła Lipińskiego w duecie z Renią B, intelektualne wyczyny posła Suskiego i posłanki Sobeckiej, działalność Perona Gosiewskiego, dyplomatyczne wyczyny Fatygi ośmieszające Polskę. World Championship w formule wózek golfowy Karskiego ze Zbonikowskim, konferencje z gwoździami niedouczonego pana "0", wannę i prywatną linię energetyczną Wasermana, przekręty oczyszczalnikowego Putry i drogowca Szyszki, zapracowanego min. Jasińskiego, który nie miał czasu na przeczytanie gazowego kontraktu z Rosją i dzięki któremu Polska straciła 17 dużych baniek, uzdrowiciela rolnictwa Jurgiela, trzeźwe poglądy profesorów Bendera i Zybertowicza, pyskówki Kurskiego, Girzyńskiego i Bruździńskiego, sztuczną mgłę, hel i smoleński zamach z wysuwaną brzozą Macierewicza, coś tam aaa. . . coś tam posłanki Kruk ..... mało??? Kaczyński i PiS DWA LATA opowiadał Polakom bajki. Zamiast obiecywanych ustaw usprawniających gospodarkę i reformujących finanse państwa mieliśmy medialne szopki ( np. relacja z korytarzy hotelu Marriott) , propagandę i zapowiedzi zapowiadające kolejne zapowiedzi oraz ofensywy legislacyjne, których nie było. Ustawy uchwalone przez PiS i spółkę, to były buble krytykowane przez wybitnych ekonomistów , konstytucjonalistów i ekspertów. Kaczyński jest żałosny, dziwię się tylko dlaczego część ogłupiałych Polaków (a może Wolaków?!) jeszcze mu ufa? Nie dajcie się nadal ogłupiać. Dziś tylko przestępcy i skorumpowani politycy więcej się boją, a nie zwykły obywatel. Niestety PiS rozszerzyła propagandowo ten strach na wielu Polaków i nadal to robi i to dość niestety skutecznie. Jednak ten, kto potrafi myśleć wie,że nie było i nie ma się czego bać. PO ZAWSZE będzie lepszy od PiS-u z Kaczakiem. Jedną z metod walki Kaczyńskiego z PO jest podsycanie wśród swoich wyznawców strachu przed przed PO i normalną Polską. Kaczyński i PiS, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PO jest państwem policyjnym. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Kaczyński i PiS nic nie potrafią, wręcz szkodzą ! Od PIĘCIU lat nie wygrali ŻADNYCH wyborów! Ciężko nas los doświadczył zwolenników PiS-u chwilowo rozum im odbierając. I nie chodzi tu o głupotę rodaków głosujących na PiS i Kaczaka, ale o akceptację jego kłamstw.
  ,cytat' pochodzi z jednej z non omen gazet jako dowolny wpis osoby pracującej w tych mediach popierający PiS
 • lechowski51 29.09.12, 15:41
  ...a Ty te idiotyzmy przeczytales i nie wstydzisz sie tego kopiowac?.Jak chociazby to;
  Dążyli do pełnej kontroli
  > Polaków, mediów i internetu, chcieli pełnej cenzury aby nikt im nie mieszał w
  > ich prywacie i korycie, które sami sobie przyznal

  Jak pamietam to gdy PiS przejal wladze po postkomunistach z SLD to Prezesem Telewizji zrobil niezaleznego i powszechnie szanowanego dzienikarza Wildsteina,ktory pozniej zatrudnil Liza.Gdy PO przejal wladze na miejsce Wildsteina narzucil dzialacza PO Dworaka a wszystkich dziennikarzy niezaleznych z TVP wypieprzy na bruk.Reszty bzdur nie chce mi sie komentowac!
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • Gość: aldona IP: *.play-internet.pl 29.09.12, 17:40
  TAK JAK WCZEŚNIEJ GDZIEŚ PISALAM -MOŻESZ SIĘ Z TYM ZGADZAĆ LUB NIE NIE BIORĘ TEGO JAKO WYROCZNIA TYLKO ZWYKŁY CYTAT PISMAKA ale to że przytaczasz swoje słowa mówiąc dobitnie iż jestem mężczyzną to już jest wqu...ające jaja ci jeszcze nie obrosly czy nie czytasz wszystkiego!
 • lechowski51 29.09.12, 18:01
  Ty jestes przede wszystkim prymitywem a nie kobieta...
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • ja-tarzan 29.09.12, 18:04
  Nie mam nic przeciwko, by niezadowoleni ludzie manifestowali, wyniki wyborów pokażą, na ile skutecznie "uświadamiali" lub czy nie mijają się z prawdą.

  Natomiast nieco śmieszy mnie to ciągłe powtarzanie obrony wolnych mediów.

  Skoro gospodarstw odbierających sygnał naziemny jest ok. 3,6 mln. odbiorców telewizji satelitarnej i kablowej jest 10,5 mln.
  Skoro liczba tych pierwszych spada, a tych drugich rośnie, to jakim cudem brak TV Trwam na Multipleksie jest kneblowaniem Wolnych Mediów ... skoro jest ona obecna na satelicie i kablu?
  czyli te tysiące ludzi walczą o dostęp do tej telewizji góra 20% posiadaczy telewizorów, którzy w dodatku się kruszą, bo statystyki pokazują, że chętniej zakupują dekodery hd niż te do odbioru darmowej co prawda, ale telewizji, której nie chcą mieć.

  Chciałbym zapytać te panie, które tak chętnie wygłaszają te orędzia o tv, czy w ogóle wiedzą co to jest Multipleks, czy z niego chcą korzystać?

 • ja-tarzan 29.09.12, 18:11
  Aspekt nr 2, równie chętnie podkreślany przez nie tylko obudzonych, ale też innych walczących i tu o wolność mediów.

  Jakiż to knebel na wolne media rząd Tuska założył, skoro można nadawać sygnał telewizyjny lub radiowy, można drukować gazety i nikt tego nie cenzuruje, nadawców nie każe, nie zamyka?

  Wolność mediów zostanie przez tych walczących potwierdzona, jeśli pozamyka się GównoPrawdę, TVN, a subskrypcja na Gazetę Polską będzie obowiązkowa pod karą grzywny.
  Wolność wypowiedzi oznacza swobodne wyrażanie krytyki pod każda postacią, od słów typu niedobrze po ruchali kota.
  A krytyka Jarka sp. z o.o. oraz Rydzyka powinna byc zabroniona. Pierwsza jest zdradą narodową, a druga walką z Kościołem oraz obraza uczuć religijnych, bo podważanie uczciwości Ojca Menadżera jest gorsze od obrazy Jezusa...wszak to ten pierwszy jest prorokiem i już zaczyna doganiać doczesnym szacunkiem i uznaniem JPII.

  ;)
 • Gość: gość IP: *.ecatel.net 29.09.12, 18:03
  aldona przez ciebie przemawia mściwość i brak wiedzy, brak optymizmu.
  "Od PIĘCIU lat nie wygrali ŻADNYCH wyborów!"
  Dlaczego nie wygrali? Bo połowa polaków to kombinatorzy, złodzieje i obawiali się że im się to ukróci. Pamiętaj że przedsiębiorcy chwalą sobie czas rządzenia przez PiS a Pis chciał dobrać się do d//up tych przy korycie bo ryba zaczyna psuć się od głowy.
  Jeszcze kilka lat rządów her Tuska i będziesz chodzić po śmietnikach złośliwa mało obiektywna kobieto!
 • Gość: 666 IP: *.ip.netia.com.pl 29.09.12, 15:45
  ...
 • Gość: kris IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 29.09.12, 18:07
  Bardzo się cieszę, że mogłem zobaczyć wyborców PISu. Jeszcze 3-4lata i nie wejdą do sejmu
 • Gość: gość IP: *.ecatel.net 29.09.12, 18:49
  No to masz 3-4 lata na przygotowanie roweru i wózka do zbierania puszek , złomu i kolorowej makulatury.
 • ja-tarzan 29.09.12, 19:02
  96 proc. w Polsce katolików, a nie ma jednego miejsca dla telewizji Trwam na multipleksie.

  14,5 mln gospodarstw domowych w Polsce.

  TV Trwam dociera do 10,5 mln.

  To daje 73%.

  Gdzie brakujące 23%???!!!

  A może są to ludzie, których na kablówki, czy talerze nie stać?
  ... zapewne nie kupią dekodera do tv naziemnej, może Rydzyk im sfinansuje, by mogli TV Trwam oglądać? ;)

  P.S. Liczba katolików w Polsce, rozumiana jako liczba ochrzczonych w tym obrządku to w 20120 roku 89%.

  Nie siląc się na interpretację metod statystycznych, no bo to, że ktoś został ochrzczony nie oznacza, że jest nadal katolikiem jedynie zapytam:

  To ile jest tych lewaków i lemingów, co to z Kościołem walczą? Pół promila?

  Sądząc po postach Naczelnego Bojownika o Prawdę chyba raczej pół Polski ... albo i więcej ;)
 • ja-tarzan 29.09.12, 19:44
  My Polacy, polscy patrioci mówimy: "nie" tym, którzy odmawiają nam praw, bo odmowa prawa do nadawania na multipleksie Telewizji Trwam to nie jest odmowa dla jednej telewizji, to odmowa dla pluralizmu, prawdy, podstawowego prawa demokracji - mówił lider PiS.

  Odmowa "wstępu" do Multipleksu, czyli do 20% gospodarstw domowych, przy jednoczesnym dostępie do tejże telewizji w 80% gospodarstw nie jest "domową dla jednej telewizji, a odmową dla pluralizmu, prawdy, podstawowego prawa demokracji".

  Opary absurdu przeradzają się w kłęby ... Coffee Shop, czy już palarnia opium, że o odsetek "zaczadzonych" zapytam? ;)

  To jest książkowy przykład politykierstwa i czarnego PR-u, przeinaczanie rzeczywistości i górnolotne hasła, alarmująco przenikliwy ton wieszczący koniec świata, a wszystko w imię zwycięstwa wyborczego jednego alianta i wyników finansowych biznesu drugiego. ;) • p.m.w.d.k 29.09.12, 22:37
  Obawiam się, że da się na to złapać wielu, niestety :(
 • Gość: zeus IP: *.rzeszow.vectranet.pl 30.09.12, 17:08
  Znalezione w sieci: Bliski i Środkowy Wschód od tysięcy lat próbował podbić i skolonizować Europę naszych przodków. Pierwsze znaczące konfrontacje odbyły się za czasów rozkwitu starożytnej Grecji, gdy wściekły na Greków, król Persji, Dariusz przeprowadził wyprawę karną, która została rozbita pod Maratonem, przez świetnego taktyka Miltiadesa. Pokonał liczniejszych, fanatycznych Persów (przypominających naszą kato-bolszewicką dzicz pod wpływem bliskowschodniego, schizofrenicznego, obłudnego i krwawego boga). 40 lat później Kserkses próbował zmyć hańbę ojca i zmiażdżyć praprzodków Zachodniej Cywilizacji. To co się stało później pod Termopilami, zapewne wie nawet najbardziej prymitywny kato-bolszewik...

  Kontynuatorzy rozwoju Zachodniej Cywilizacji - Rzymianie, posunęli się o krok dalej i nie tylko odparli afrykańskie hordy agresywnego Hannibala, ale przeprowadzili kontratak i w odwecie starli z powierzchni ziemi (dosłownie) Kartaginę. Rzymianie stworzyli wspaniałe imperium, podbili i okiełznali Bliski Wschód i dziką północną Afrykę. Podbili również mniej cywilizowane rdzennie europejskie ludy północy, które zostały przyłączone do imperium a ich bogowie do panteonu. Imperium było wielkie i twardą ręka trzymało znaczna część ówczesnego świata, do czau...
  ...gdy z Bliskiego Wchodu przypełzło chrześcijaństwo i zainfekowało Rzymian, doprowadzając do kłótni, podziałów i w konsekwencji upadku osłabionego wspaniałego imperium Zachodniej Cywilizacji.

  Upłynęło kilka wieków a infekcja bliskowschodnia rozprzestrzeniła się po kontynencie i zakaziła serca białych, rdzennych Europejczyków. Gdy mitologia bliskowschodnia umocniła się dostatecznie, ujawniła swoje zwyrodniałe, zaborcze i okrutne oblicze, rozpoczęła się eksterminacja rdzennie europejskich religii, kultur i zwyczajów naszych przodków. Nie wiele brakowało aby szalone klechy, bliskowschodniego boga poganiaczy wielbłądów, zniszczył cała intelektualna spuściznę po naszych przodkach, starożytnych Grekach i Rzymianach. Wszyscy, którzy walczyli z bliskowschodnią religią, zostali w imię "boga miłości" wycięci, gdy zbrakło im szczęścia kapłani "miłości bliźniego" torturowali ich, aby wymusić najbardziej absurdalne zeznania i ostatecznie płonęli na stosach w niesamowitych męczarniach. Mitologia bliskowschodnia przez wiele stuleci hamowała rozwój i pielęgnowała fanatyzm religijny. Dopiero reformacja na Zachodzie znacznie złagodziła objawy infekcji intelektualnej zarazą z Bliskiego Wschodu.

  Teraz mamy kolejną szansę aby zjednoczyć białych rdzennych Europejczyków i odbudować potęgę Zachodniego Imperium. Niestety zwyrodniałe moralnie klechy bliskowschodniego boga, wspólnie z rodziną przybłędów spod Odessy chcą powstrzymać nas rdzennych Europejczyków od rozwoju i zjednoczenia. Przez lata indoktrynacji wychowali sobie kato-bolszewicką, fanatyczną, bezmyślną dzicz, która przypomina armię Dariusza, Kserksesa, Hannibala, Attyli, są niczym tureccy janczarzy, wychowani od dziecka przez turków, biali fanatycy.

  Jeżeli teraz my, rdzenni Europejczycy, spadkobiercy Rzymian, nie powtórzymy tego co zrobił Cezar z Kartaginą to wciąż będziemy podatni na zagrożenie ze strony bliskowschodniego boga obłudnej "miłości bliźniego" i jego prymitywnych, kato-bolszewickich hord.
 • Gość: Bekalosz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.09.12, 20:26
  Dobrzy ludzie opanujcie! Tylu idiotyzmów wypisywanych w jednym wątku dawno nie czytałem. Dlatego tak ważne wydaje mi się hasło: OBUDŹ SIĘ POLSKO!
 • lechowski51 13.10.12, 12:39
  Jak za komuny!.Gdy nie udaje sie zamknac ust cenzura prewencyjna w POstaci POprawnosci POplitycznej to jak na Białorusi ustala sie takie warunki finansowe licencji ze moga je wytrzymac tylko tacy zlodzieje i wspolpracownicy komunistycznych sluzb jak Solorz i Walter.
  wpolityce.pl/wydarzenia/38314-rzad-znalazl-sposob-na-zlamanie-radia-maryja-i-tv-trwam-sejmowa-wiekszoscia-przeglosowal-wprowadzenie-drakonskich-oplat
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • Gość: nikita IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.10.12, 13:09
  lechowski - tak naprawde radio maryja to malenka spolecznosc skupiona wokol rydzyka i przepelniona sterowana przez niego nienawiscia. Radio maryja to propagandowa tuba rydzyka i nie ma nic wspolnego ani z kosciolem ani z jak to nazywaja ewangelizacja. Poczynania rydzyka stoja w jaskrawej sprzecznosci z naukami patronow katolikow okupujacych niebo ale tak to juz jest, bo kosciol katolicki to przeciez business, a wiec mamona, mamona, mamona. Szatanski wynalazek.
 • lechowski51 13.10.12, 13:21
  Nikita!.Zmien płyte bo Twoich bredni nie daje sie czytac.Wole posluchac madrych opinii ateisty o Radiu Maryja...
  www.youtube.com/watch?v=04IdSZ4p-QM&feature=related
  --
  Wszelkie próby wykorzystywania ambony, czy szat kapłańskich do podniecania namiętności przeciw państwu ludowemu (...) będą przecinane z całą stanowczością i surowością prawa.J.Cyrankiewicz
  www.youtube.com/watch?v=hgb3wpiNRnk
 • Gość: nikita IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.10.12, 13:20
  lechowski - a czyz nie mam racji ? Pokaz choc jeden przyklad pozytywnego oddzialywania kosciola na swoich wiernych. Jeden i tylko jeden, lechowski.
 • ja-tarzan 15.10.12, 06:51
  o. Rydzyk tym razem krytykuje Radio Watykańskie. Rozgłośnia Stolicy Apostolskiej podpadła mu mówiąc o pedofilii w Kościele. - Brak roztropności czy kolaboracja?

  m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,12670514,O__Rydzyk_krytykuje__kolaborantow__z_Radia_Watykanskiego.html
  ... kolaboranci są wszędzie. No bo żeby nie przemilczeć takich spraw, to trzeba być wrogiem kościoła, Boga i Proroka Tadeusza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka