• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nowe kebaby ? Po co aż tyle ???

• IP: *.szybszyinternet.pl 01.12.12, 20:23
    Tak jak w temacie.Czy nie przesadą jest ilość barów z kebabem , które otworzyły się w ostatnim czasie w Tarnobrzegu? Czy konsumpcja kebaba w naszym mieście jest aż tak duża ??? Po co ich aż tyle ??
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Autor IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 01.12.12, 21:15
      A co Ci to przeszkadza?
      Lubisz to idź se zjedz, nie lubisz to nie idź.

Wielki mi problem...
    • Gość: tbg IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 09:01
      a kto ci kaze jesc - idz i sama otworz taki bar co za problem. Ale nie ublizaj drugiemu czlowiekowi - bo to taki sam czlowiek jak ty. Jak uwazasz ze jest gnida znaczy ty taka sama gnida jestes. Nie nauczyla mamusia szacunku dla drugiego czlowieka widze. Nie szanujesz drugiego czlowieka to i sama szacunku nie oczekuj.
    • Gość: niesamowite IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.12, 09:21
      zgłosiłem komentarz dupka Szok z tsm na policję
      • Gość: ... IP: *.tktelekom.pl 02.12.12, 09:55
        ^ niesamowite ^ nie masz większych problemów? Pójdz po rozum do głowy.
        • Gość: dobrze ci tak IP: 79.141.173.* 02.12.12, 10:26
          a Ty ... jesteś spowiednikiem tego szoku? Rozum nakazuje tak jak zrobił niesamowite, bezrozum tak jak Ty, tą Twoją moralność można o kant...
      • Gość: mar IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 10:51
        to niesamowite i szok, że po 89r są jeszcze kapusie
    • Gość: szok IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 09:41
      Dlaczego nikt nie zgłosi na policję tych którzy ubliżają prezydentowi???????
      Dlaczego nikt nie zgłosi tych którzy obrażają innych, wypisując przy tym ich nazwiska ??????
      Gdzie tu wolnośc słowa :)??
      Zgłaszaj sobie, mam prawo wypowiadac się tak jak chcę a od tego forum ma moderatorów żeby kasowali wypowiedzi takie jak moja:)
      Nadal podtrzymuję co napisałam i biorę stronę lokalnych przedsiembiorców.
      • Gość: dobrze ci tak IP: 79.141.173.* 02.12.12, 09:54
        no normalnie masz @szok przesrane, za rasistowskie poglądy i wzywanie do czynów karalnych, zanim cię nie zlokalizują i nie zapukają do drzwi masz przesrane spanie, dobrze ci tak nieuku przedsiembiorczy i nie licz na łaskę nieuwagi moderatorów, pampersy nie chronią przed sraczką
        • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.12, 10:07
          Pękam ze śmiechu z ostatniego zdania:-)
      • Gość: Do Szoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.12, 10:04
        Nawołujesz do nienawiści, nie popieram Cię, mieszkałam z Arabami w akademiku i nikt mi krzywdy nie zrobił. Grałam z Nimi w tenisa na świetlicy, mili, życzliwi ludzie, to Polacy chlali i akademiki demolowali. Pozdrawiam, miłej niedzieli.
        • Gość: mar IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 10:47
          ...Polacy chlali i akademiki demolowali", ale to nie przez nich zgineli niewinni ludzie w Nowym Jorku, Madrycie i Londynie.
    • Gość: anka IP: *.play-internet.pl 02.12.12, 10:41
      @Szok!!!- dziecko drogie ucz się jeszcze ! bo przerasta cię temat! mamusia pozwoliła ci siąść na neta czy akurat wyszła na zakupy.
      Ucz się też tolerancji! bo zdarzy się że spróbujesz innej kuchni i może ci to w gardle stanąć poprzez swoje głupie dziwactwa-po tym wpisie widać że jesteś nie przygotowany do kontaktu z środowiskiem ktory cię otacza! i nie pojmujesz nawet kim jesteś -czyli szczeniakiem z martwym zarostem i głową pełną idiotyzmów! --no tak! fakt! bo ty masz komputer! o jesteś wielki! pan !!!
      • Gość: Żałosne IP: *.smsiarkowiec.pl 02.12.12, 10:52
        Po to jest forum żeby pisać co się chce .. Co straszycie policją ??? Nie wiesz do czego służy forum to poczytaj sobie w WIKIPEDII a nie że straszysz policją . Opanuj się człowieku i nie zawracaj głowy bzdurami , mundurowych .
        • Gość: wykończony inwesto IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 11:54
          Trzeba się cieszyć, że jakikolwiek kapitał, choćby arabski chce tu jeszcze inwestować. Masztalenko wykończył miejscowych przedsiębiorców. Nawek Kołek, jego pionek nie zainwestował w Tbg ani gorsza. A w Stalowej buduje kolejną galerię...bo tam są normalne władze...
        • Gość: Wstrętne IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.12, 12:04
          masz rację Żałosne, jesteś idiotą, kretynem i debilem (napisalem co chciałem)
          • Gość: Żałosne IP: *.smsiarkowiec.pl 02.12.12, 14:14
            Dzięki za wzruszający komplement <lol > ... :):):)
            • 02.12.12, 15:54
              Gdybym tej dyskusji nie przeczytał,to nigdy nie zrozumiałbym skad wzieło sie 10% głosujacych na Palikota.
              --
              Mój rząd jest jak Stadion Narodowy-Donald Tusk
              www.youtube.com/watch?v=z7BKyISjSHE&feature=player_embedded
              Tak toną wszelkie nadzieje. I tak dziś wygląda Fajnapolska, budowana przez Fajnopolaków przy aplauzie Fajnodziennikarzy. Rży z nas cała Europa.
              www.facebook.com/photo.php?fbid=10151129477337060&set=a.10150879206882060.395726.277681892059&type=1&theater
    • Gość: plus i minus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.12, 01:38
      W Tarnobrzegu to jednak jest ciemnogród... Każdy interes jest zakładany w celu zysków, czyli właściciele (kto by to nie był) chcą zarobić. Kolejna sprawa, że duża konkurencja na rynku zwykle zmniejsza ceny dla kupujących. Ja tam akurat czasem lubię wyskoczyć na kebaba, a jak ktoś mieszka sam to nie wiem czy opłaci mu się gotować... Swoją drogą podejrzewam, że nowy kebab na przeciwko hali zginie śmiercią naturalną jak większość biznesów w Tarnobrzegu.
      • Gość: flegmatyk IP: *.tktelekom.pl 03.12.12, 16:47
        kiedyś było sporo kafejek internetowych, barów z automatami, pubów, pizzeri teraz czas na kebaba, kuzynka w jednym takim robiła i teraz nie ruszam kebaba po tym jak opowiedziała mi co i jak siego robi.
        • Gość: narwaniec IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.12, 20:06
          jak piszesz to robiła i już nie robi?, wyleciała za to co robiła i ci o tym opowiadała?
      • Gość: f IP: *.play-internet.pl 04.12.12, 09:56
        a ja polecam KEBAB LUKSOR na palcu czerwonym, takw ramach przerywnika między bezsensowną dyskusją:)
        • Gość: flegmatyk IP: *.tktelekom.pl 04.12.12, 10:32
          miała swój honor i syfu nie potrafiła ludziom wciskać, znalazła lepszą robotę i odeszła z syfu, popatrza jak tam na zapleczu w restauracjach jest, nawet u słynnej Geslej jak byli pracownicy sie wypowiadają nie jest tak cudownie, a pączki po 6-8zł sprzedaje
          • Gość: gucio IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.12, 13:44
            piszesz głupoty a obiad gotujesz z wiaderkiem pełnym śmieci
    • Gość: ONR_Tbg IP: *.ip.netia.com.pl 04.12.12, 13:37
      Muzułmanie nas zalewają.

Prawdziwy Polak nie je kebaba.

OI!
      • Gość: patriota IP: *.81.186.31.in-addr.arpa 04.12.12, 15:52
        OI - co to jest może ?O impotent ?, Ośmiesza Naród Rzeczpospolitej podejście niektórych pseudopatriotów, sam pewnie siedzi na krześle z chin, jeździ w zagranicznych mks-ach, gotuje mu mam obiady w wietnamskich garczkach, nosi tajwańskie ciuchy, używa telefony z aferyki, wcina bułgarskie i rumuńskie ziemniaki, banany i mandarynki od czarnoskórych chłopów z RPA co mogli nasiusiać choc nie musieli przed wysłaniem towaru do wuropy
        • Gość: smakosz IP: 173.242.116.* 04.12.12, 16:07
          pewnie smaczne sąobsikane i ponadgryzane bananki od małych małpek z piasczystego lądu
          • Gość: lora IP: *.tktelekom.pl 05.12.12, 16:04
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12984867,Nawet_100_tys__kary_za_smazenie_na_starym_oleju.html#BoxSlotII3img
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.