Opinie o KMVT.EU z Rzeszowa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jak w temacie. Czy ktoś coś wie? Można im zaufać?
    • Gość: wezyr IP: *.play-internet.pl 31.01.13, 19:10
      A co to za stwor rozwiń temat bo ni ..ja nie mogę rozgryźć!
      • Gość: mela IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 01.02.13, 17:25
        ta firma oferuje sprowadzenie samochodu za dobra cenę, ale życzy sobie przedpłatę w wysokości 20%. Warto się upewnić więc, bo oszustów nie brakuje...
        • Gość: bogi IP: *.play-internet.pl 03.02.13, 07:20
          że sprowadzają samochody w niskich cenach to wiem. Chodzi mi właśnie o to czy ktoś korzystał z ich usług. A kmvt.eu to adres ich strony internetowej
          • Gość: art IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.13, 16:20
            Witam!
            Ten sam problem. Znalazłem w internecie ich bardzo atrakcyjną ofertę Sportage nową za 61000( w salonie 68 000). Kazali mi wpłacić połowę teraz, druga przy dostawie auta. Nie znam firmy. Ktoś korzystał z ich usług?
            • Gość: mela IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 21.03.13, 23:00
              Nadal nic nie wiem... zadałam pytanie w kilku miejscach i nic!
              Trochę strach ogarnia;)
              • Gość: Greg IP: *.ists.pl 24.04.13, 17:31
                Chyba 35% ?

kmvt.eu/?p=faq
                Firma od 2 miesięcy na rynku ... Powtarza się motyw z " International Motor Corporation " ?

forum.gazeta.pl/forum/w,20,105755781,105755781,International_Motor_Corporation.html
                ??
                • Gość: Greg IP: *.ists.pl 24.04.13, 17:32
                  • Gość: Ewelinka IP: *.tktelekom.pl 31.05.13, 18:05
                    Zamówiłam w zeszłym roku samochód w podobnej firmie jak ta, tzn. mega niska cena, a ogromna zaliczka, na samochód czekałam ponad 6 miesięcy, a po 6 miesiącach otrzymałam informację, że producent nie jest w stanie zrealizować zamówienia, dopiero może za kolejne 6 miesięcy, a w umowie nie było słowa o tym, że po rezygnacja zwracają pieniądze i nie mam ani samochodu ani 35% zaliczki :( Moi znajomi w tym samym czasie zamówili samochody u innych brokerów za wyższe pieniądze i samochody mieli już po 3 miesiącach, a ja mam problem :(
                    • Gość: MisiekT IP: *.ip.netia.com.pl 08.07.13, 10:03
                      Czy poprosiłaś, żeby firma przesłała Ci wzór umowy?
                      To nie jest tajemnica. A umowę zawsze można dopasować - w końcu jest to jakieś porozumienie dwóch stron.
                      Ja poprosiłem o przesłanie i są przedstawione warunki, co w przypadku gdy Ci nie zrealizują zamówienia lub zamówienie nie będzie mogło być wykonane przez producenta.
                      Nie wiem czemu to się nazywa "umowa kupna-sprzedaży" skoro i tak mam mieć FVAT. Ale jak zwał tak zwał. Powinno się to nazywać "umowa warunków przygotowania pojazdu i płatności".

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.