• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ruszyła niezalezna TV Tarnobrzeg Dodaj do ulubionych

• IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 01.02.13, 21:36
    Jak Wam sie podobało? Coś im zagłuszało,( a moze ktoś?) ale i tak są lepsi od tej miejskiej nadwornej ideologicznie poprawnej wg mściwie panujacego. Mimo pewnych niedoskonałości technicznych program mi się podoba. Jedyny minus to taki, że niestety musiałem w paru migawkach patrzec na facjate mastalerza, na szczęście tylko w "migawkach".
    Zaawansowany formularz
    • 01.02.13, 21:49
      pseudodziennikarze z miejskiej uczyc się! tak powinien wygladac program i nawet zaszumianie, zagłuszanie i zakłócanie nowej tv wam nie pomoze.
      • Gość: Widz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.13, 22:15
        no co Ty piszesz? MTV ma Cuto, z tą co masztalenką romansiki uskutecznia-czułe smski, wpisy na NK, spotkania wyjazdy, zatrudnienie córeczki do zrzędu, Pają Panią Sobieńkę co ryjkiem kobyłę przypomina i jak jakiś phogham poprowadzić, to oprócz Danielka nikt tego nie ogląda itp.. to jest to niczym TVN
        • Gość: do Widza IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.13, 22:20
          a poza tym zwoje ci się przegrzewają
          • Gość: paranoja IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.02.13, 05:29
            Pamiętacie 40 latka i odcinek jak Mareczka wyrzucili ze szkoły? to chłopaki założyli własną szkołę.Lenardo założył Koziołowi Tv,teraz proponuje 2 magistrat dla mleczarza i szpital dla owsika.
    • Gość: Zdzicho IP: *.stalowa.pilicka.pl 02.02.13, 09:09
      Propaganda zjednej strony, propaganda z drugiej strony, a prawda jest zazwyczaj po środku i wcześniej, niż później to prawda zwycięży. Zdziwią się wszyscy, że tak szybko, oj zdziwią.
      • Gość: ens IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.02.13, 11:45
        dla pełny profesjonalizm, zwłaszcza w podpisie przedstawiającym wiceministra pracy:

SEKRETASZ STANU.

Klasa, naprawdę klasa... tyle, że IV klasa szkoły podstawowej :-)
        • Gość: zamach IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.02.13, 12:52
          A był ten program motoryzacyjny w którym Gospodarczyk radził jak wulkanizować opony? Czy to później poleci?
          • Gość: telewidz123 IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.02.13, 20:20
            nareszcie program informacyjny z prawdziwego zdarzenia !!! brawo
            można się czepiać wszystkiego ale jak dla mnie a znam się !!! aby wyprodukować ponad 40 min. programu informacyjnego trzeba wiele wiele godzin biegania, myślenia, siedzenia przy montażu.
            wszystko merytorycznie dopracowane. i na koniec - nie mam w Telewizji Lokalnej znajomych !!!
    • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.13, 20:53
      totalna autoreklama byłego posła Stępnia; co to On nie zrobił dla Tarnobrzega; i co jeszcze zamierza zrobić!!!
      A jak sprywatyzuje sie na Szpitalu to będzie wina innych
      • Gość: Tomcio Paluszek IP: *.podgorny.cz 03.02.13, 21:31
        To tak fajnie i po Polsku nie spełniony (czytaj spalony) POLYTYK zaspokaja swoje fanaberie za pieniadze mieszkańców spółdzielni mieszkaniowej , nie pytając wcześniej nikogo o zdanie ! W państwie Prawa i Sprawiedliwości to sekretarz partyjny decyduje o wszystkim .
        No jest fajnie panie prezesie tylko nie wiem czy ta telewizja jest spółdzielni mieszkaniowej czy parti hemoroidalnej ? Po kilku programach można stwierdzić że ta telewizja to polityczny gniot , nie dotyczący problemów mieszkańców tej spółdzielni ,a pan L.... powinie stanąć przed sądem czy to nie narusza statusu i własności spółdzielców ?
        • Gość: zdumiony IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 04.02.13, 00:32
          Po jakich kilku programach? przecież dopiero był jeden blok programowy. Może się nie znam, ale jak po jednym dniu można mieć tak celnie wyrobione zdanie, że to gniot programowy. Całkowicie nie jarzę ... . Dla mnie te wiadomości były niezłe.
          • Gość: nie zdumiony IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.13, 02:50
            i hemoroid przyznał się że nie jarzy
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 09:54
          A jak do oferty wprowadzano MTVT to pytano Ciebie o zdanie?Mnie nie a i tak ja miałem w kablówce...
          • Gość: kablarz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.13, 09:49
            nareszcie
            • Gość: mnb IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 05.02.13, 10:58
              Co nareszcie? Czynsz ci podnieśli?
              • Gość: hwenks IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 05.02.13, 11:17
                Stalin zagłuszał.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.