• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

natryskowe opalanie tarnobrzeg

• IP: *.aizon.pl 04.03.13, 17:15
    był ktoś w tej kabinie na opalaniu? to jest na dzikowie solarika czy jakoś tak proszę o opinie
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ela IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.03.13, 10:02
      ja na tym byłam i szczerze odradzam to jest jak samoopalacz porazka totalna plamy na ciele zostaja a kosztuje sporo
      • Gość: jacek IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.03.13, 17:28
        Opalanie jest szkodliwe. Sztuczne tym bardziej. A ja kocham dziewczyny mądre i zadbane.
      • Gość: do eli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.13, 21:43
        a ile ten zabieg kosztował? Czy to było opalanie natryskowe?
        • Gość: kaska IP: *.aizon.pl 07.03.13, 00:59
          ja na tym byłam kosztował 100 zł i to w kabinie natryskowej i tylko pieniądze zmarnowane, a plamy mialam ponad tydzien
          • Gość: tbg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 08:52
            a mam takie pytanie, czy zrobiłas peeling ciała przed zabiegiem??? Bo tak to plamy bedą, nawet po samoopalaczu :(
            • Gość: kaska IP: *.aizon.pl 09.03.13, 10:57
              tak zrobilam i nic to nie dalo, jakieś nie rownomierne te natryski sa, rece wyszly okropnie cale mocno brazowom-pomaranczowe,az wstyd bylo je wyciagnac z kieszeni :/ , szkoda bylo wydac 100 no ale nauczka na przyszlosc jest
    • Gość: naiwny IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.03.13, 18:00
      Wytłumaczcie naiwnemu po co to się robi i to za 100 zł? Chyba po to by udowodnić, że niektóre kobiety mają luzy pod deklem. Za 2 m-ce będzie wiosna, słońce zrobi to za darmo i jeszcze zdrowia doda. No ale jak mówi klasyk w czerwonych portkach "róbta co chceta" i patrzcie końca.
      • Gość: gbur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.13, 00:33
        @naiwny, odpowiedź jest prosta...
        udzieliles jej w drugim zdaniu, co oczywiscie nie deprecjonuje pragnien naszych kobiet wzgledem 'opalenizny' w srodku zimy..
        skoro jemu podoba sie 'solarka', to nie jej wina, tylko nasza, znaczy mezczyzn;

ja tam wole swoja germanska bialaske... przynajmniej wiem, co, gdzie i jak :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.