Dodaj do ulubionych

->nowa grupa rowerowa<-

• e-zybi 23.06.13, 13:45
    jeszcze rano udało mi się zaliczyć trasę Tgb->Stale->Furmany->Trześń->Sandomierz->Tgb ,
    przekręcić pierwszy tys km ( opisany na trasie ) i czekam na pogodę....oraz konsolidację grupy rowerowej , jest ryzyko.........:)
    pozdrowienia :)
  • enieznajoma 23.06.13, 14:39
    gratuluję tego 1000siaka......u mnie skromne 840 km ze stacjonarką łącznie....ps. niebawem wyruszymy w teren:)
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.13, 15:09
    Gratuluję Ci tych kilometrów, miłego popołudnia:-)
  • e-zybi 24.06.13, 12:45
    kto ma czas i ochotę wybrać się w małą trasę rowerową ?? .....tylko jakieś 3-4 dychy na rozgrzewkę , lub dłuższą bez ograniczeń.......:-)
    pozdr
  • enieznajoma 24.06.13, 13:46
    ja od jutra od 17 mam free, jesli pogoda bedzie sprzyjac do dam znac :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.13, 16:51
    Ja też, pozdrawiam:-) Byłam dzisiaj w pracy dwa razy rowerem, mam zaliczone 14 km:-)
  • enieznajoma 24.06.13, 19:21
    gratuluje znajoma-oby tak dalej.....u mnie 900 km na liczniku (nawet siedzac w domu mozna pedalowac, choc wole w terenie) :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.13, 20:00
    Plus 3 okrążenia na Orliku:-) Boso, bo byłam w sandałach, kolega się ze mnie śmiał:-)
  • e-zybi 25.06.13, 15:12
    do znajomej:-)
    jeżeli jeszcze do tego doliczyć wieczorną kąpiel......moje gratulacje w triatlonie jesteś z nas najlepsza .Tak trzymaj , a efekty same przyjdą...:-)
    pozdrawiam:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 15:35
    Dzięki za wsparcie, pozdrawiam:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 17:39
    Pozdrawiam tych, co jeździli dzisiaj nad zalewem:-)
  • enieznajoma 26.06.13, 11:07
    tez chlodzilam sie na dwóch kóleczkach tym dajacym ulge powietrzem znad tafli jeziorka...pozdrowka dla wytrwalych:) pt sb nd mam wiecej czasu na dłuzsze trasy-moze gdzies pojedziemy jesli pogoda dopisze
  • e-zybi 26.06.13, 14:10
    @znajoma , widzę , że aktywnie czas wykorzystujesz , jak z czasem wolnym w pi-ek... n-lę ??
    może mały sprawdzian formy ?...co Ty na to ?
    @e-ftalo , jest okazja zasilić grupę cennymi radami i pośmigać bo pogoda ma być...to pewne:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.13, 21:16
    Witaj, Zybi, odpiszę Ci na maila, pozdrawiam, miłego wieczoru.
  • e-zybi 28.06.13, 16:32
    @znajoma
    .....są tańce jest zabawa , goście jadą......jak pogoda dopisze to prawdopodobnie w niedzielę się wybierzemy w Twoje strony i się spotkamy . Jak będziemy na miejscu to się zdzwonimy:)
    pozdrawiam:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 17:27
    Bardzo mnie to cieszy, serniczek już upieczony, zapraszam w rodzinne strony:-)
  • Gość: nieznajomaaa IP: *.flash-net.pl 28.06.13, 19:43
    znajoma

ten serniczek nie daje mi przynajmniej spokoju:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 20:44
    Muszę Was czymś skusić:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 21:59
    Gg mi płata figle, przepraszam. Dobranoc:-)
  • e-ftalo 29.06.13, 11:50
    hej,ja otrzymałem pełną odpowiedź,więc z gg w porządku. Na pewno nie zabraknie osób które zasilą grupę dobrymi radami.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 16:23
    Miałam problem z wysłaniem kolejnej wiadomości. Pozdrawiam:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 22:10
    Zapraszam na Orlik 10 i 12 lipca w godz 9-12, możemy zagrać w nogę , siatkę , kosza a nawet pobiegać boso. Zamówię pogodę, zjedzcie cytrynkę na noc i wskoczcie pod ciepły koc. Dobranoc.
    Ps. Pękam ze śmiechu:-)
  • enieznajoma 30.06.13, 22:15
    niezły kabaret to był ;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 22:19
    No, zapomniałam powiedzieć, E- ftalo, skarpetki też zatrzymaj:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 22:21
    Dobranoc, miłego tygodnia:-)
  • e-ftalo 30.06.13, 23:02
    no,skarpetki i spodenki bardzo wygodne,dziękuję!
    No oczywiście,jeśli będzię umówione,to nawet huragan i gradobicie nas nie powstrzyma przed przyjazdem. Ciekawe jakie drużyny będą grać.Oj,ja już nie pamietam ile lat temu grałem na orliku.
  • e-zybi 01.07.13, 04:56
    znajoma
    przepraszam , dzięki za wszystko , takich "wariatów" rowerowych pewnie jeszcze nie spotkałaś i masz prawo się śmiać .Czasami człowiek daje ponieś się emocjom i wychodzą takie ja...a .
    Udanego wyjazdu i wypoczynku.....pozdrawiam:-)
    enieznajoma , e-ftalo
    pierwszy chrzest bojowy za nami , jeszcze tylko jakieś małe gradobicie i śnieżyca zimową porą
    i szkoła przetrwania zostanie zaliczona....
  • enieznajoma 01.07.13, 13:45
    (podpowiada mi kobieca duma) nic innego mi nie pozostaje jak tylko podjąć wyzwanie :)

dobrego dnia;)
  • enieznajoma 01.07.13, 13:58
    dziękujemy pięknie znajoma,

i czekamy wspólną wycieczkę
  • e-zybi 02.07.13, 07:42
    zaplanujcie wyjazd na niedzielę , jeżeli wszyscy będą czasowi i nic nieprzewidzianego nie wypadnie a pogoda dopisze to kolejna lekcja przetrwania przed nami;)...ja wracam w sobotę ,
    niedzielę mam na luzie.....złapcie kontakt ze znajomą
  • e-ftalo 02.07.13, 18:58
    no proszę,co nas ominęło w niedzielę tiny.pl/hs4lx
    ale my mieliśmy wtedy swój rajd rowerowy
  • enieznajoma 03.07.13, 10:10
    bede dyspozycyjna znow za jakies 2 tyg. , milego rowerowania....mi pozostaje stacjonareczka znow...moze zaczne na skakance trenowac, hmmmm jak dawniej

• Gość: niezanjomaa IP: *.flash-net.pl 05.07.13, 14:10
    spamujesz !!!!
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 09:09
    Witam, może Nowa Dęba? Tak jak ostatnio, ok. 15 pod lasem? Pasuje? Zybi, to raczej ja powinnam przeprosić za głupie żarty:-) Mój tatuś mawia "lepiej żartować jak chorować":-) Pozdrawiam, do zobaczenia:-)
  • e-ftalo 06.07.13, 12:52
    oczywiście jak najbadziej,jutro.Co sądzicie o wcześniejszej godzinie?Szczegóły na gg
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 15:29
    Nie mogę odczytać gg, napisz jeszcze raz. Pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.13, 20:28
    Dobry wieczór, zaliczyłam królewskie miasto z rodzinką. Mój niewidzialny licznik pokazał dzisiaj ok 50 km:-) Ciepłe pozdrówka:-)
  • enieznajoma 09.07.13, 22:34
    wow gratuluję, pięknie:)

pobijaj swe rekordy rowerowe znajoma :)

• e-ftalo 09.07.13, 23:18
    również gratuluję.No to masz wreszcie zaliczone
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.13, 07:40
    Piękna trasa , pojedziemy kiedyś razem. To była najdłuższa wyprawa rowerowa z moją rodziną. Dzisiaj czuję nogi, jak chodzę po schodach:-) Pozdrawiam
  • e-zybi 11.07.13, 06:42
    wielki szacun dla znajomej a jeszcze większy dla rodzinki za poswięcenie , będę Was motywował do jeszcze większych poświęceń co przełoży się na wymierne efekty....................i nie tylko , sam na sobie sprawdziłem:-)
    jeżeli niedzielę macie wolną to zaplanujcie jakiś wyjazd i piszcie:-)
    pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.13, 13:39
    Chciałam zostać w połowie drogi w lesie ale spylałam w podskokach, tak mnie te gadziska obsiadły. Pozdrawiam, do niedzieli coś wymyślimy:-)
  • e-zybi 12.07.13, 09:32
    ....jak będzie pogoda , a ma być to możemy zaliczyć w niedzielę ten przekładany wielokrotnie wyjazd do Nowej Dęby . Co Wy na to ??
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.13, 12:10
    Jestem za:-)
  • e-zybi 14.07.13, 11:25
    pogoda przestraszyła ?? czy brak czasu , ja tam swoje 45 wykręcę po obiadku bo tylko systematyczny trening daje pozytywne efekty...........:-)
    pozdrawiam :-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 12:07
    Ja też, ale może trochę mniej:-) Pozdrawiam:-)
  • e-zybi 14.07.13, 16:52
    ....i Nowa Dęba pokonana , trasą na Stale-> Budę Stalowską->ND-> i dla relaksu Huta Komorowska->znajoma->Wola Baran->BarSand->relaks nad zalewem czyli około 68 km .
    Wiatr lekką przeszkodą ale do pokonania .Szkoda , że nikt się nie pisał na wyjazd byłoby raźniej......a tak sam podkręcałem tempo .Pogoda dopisała ,tak jak planowałem nie zaskoczyła .
  • enieznajoma 14.07.13, 17:07
    wow zalejesz Zybi szalejesz----

podaj nam przepis na tego powera :)

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 18:57
    Szkoda, że nie zaproponowałeś. Napisałam "jestem za":-) Gratuluję kilometrów i pozdrawiam.
  • e-ftalo 14.07.13, 22:04
    czasem musicie się dogadywać,gdy nas nie ma.Pewnie za tydzien będzie jakaś wycieczka
  • Gość: Do e-ftalo IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 15.07.13, 07:05
    ?????.....zrobiłeś zbyteczny komentarz , w grupie powinny obowiązywać te same zasady dla wszystkich . Przeanalizuj swoje wpisy , wnioski nasuwają się same....grupa jest jak "peleton" , czekanie na ....prowadzi do osłabienia i błędnych decyzji . Tylko zgrana grupa może osiągnąć jakiś cel i na zasadzie dobrej integracji i pozytywnej komunikacji:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 06:19
    Witam, pewnie temu "Komuś" chodziło o to, że jak ktoś nie może jechać, to wystarczy napisać wcześniej. Ja nie napisałam, że nie mogę ( w domyśle, że jadę). Być może wprowadziłam w błąd, bo zawsze pisałam. Następną niedzielę też mam zajętą, mam imprezę rodzinną. Potwierdzam, że tylko zgrana grupa może osiągnąć cel. Ten człowiek ma rację. Moim celem jest schudnąć a przy okazji poznać fajnych ludzi i zwiedzić okolicę:-) Pozdrawiam
  • e-zybi 16.07.13, 06:22
    ..szykuje się niezła pogoda na rower , jeżeli ktoś z grupy ma czas i jest chętny pokręcić w terenie
    to piszcie . Spróbuję się dopasować z czasem , dla mnie dodatkowe km oprócz tych co staram się codziennie wykręcać nie stanowią przeszkody:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 08:10
    Witam, dzisiaj nie mam czasu, robię ogórki i dżemy, może jutro z rana? Jadachy ok 8 -9? Tam, gdzie na Was czekałam ostatnio. Co Wy na to? Pozdro:-)
  • e-zybi 16.07.13, 11:51
    Witam , może być jutro o 9.00 tam gdzie piszesz . Przed wyjazdem wyślę SMS-a .
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 15:36
    Dobra, może nie zaśpię:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.13, 11:38
    Cel osiągnięty:-)
  • e-zybi 17.07.13, 14:30
    masz rację , cel osiągnięty a nawet poprawiony 55 + 30 i padam na r.....dodać jeszcze nieprzespaną noc to niezła jazda:-)
    jak pogoda dopisze i będzie czas to można zaplanować niedzielę i koniecznie zmobilizować do wyjazdu e-ftalo i nieznajomą niech dochodzą peleton.........:-)
    pozdr:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.13, 14:38
    Muszę koniecznie kupić licznik, bo jeździłam w sumie 3 godz 10 minut i dalej nie wiem, ile kilometrów nabiłam. Wypoczywaj:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.13, 21:14
    Po południu mąż mnie wyciągnął na przejażdżkę do lasu, po drodze potrenowaliśmy trochę na siłowni, na końcu wsi , pokazywałam Wam ten dom, wysoki:-) Podkradł mi prawdziwka w moim lesie! Nie znalazłam braciszka. Jest tu fajna siłownia, dostępna bez ograniczeń:-) Zapraszam w ramach odpoczynku w trasie:-)
  • e-zybi 18.07.13, 18:50
    no , no strach się bać......... , jazda i trening siłowy to jest to .Właśnie dzisiaj przekręciłem 1.5 tys km i jestem bardzo ciekawy ile do końca sezonu uda się jeszcze wykręcić . Połowa naszej grupy zniknęła z tras rowerowych ?? może niedziela ich zachęci do wspólnego wyjazdu . Lato z radiem nad jeziorem w niedzielę to pokusa dla e-ftalo , może połknie haczyk , kto wie...:-)
    pozdr:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.13, 19:23
    Witam, nie dam rady w niedzielę , Tatuś mnie dzisiaj poprosił o zawiezienie do brata. Na koncerty nie mam jakoś nastroju, tak się złożyło... Spędziłam 5 godzin w lesie + dwukrotny dojazd rowerem. Zrobiłam też trochę kilometrów z siekierką+ taniec pomiędzy komarami:-) Życzę Wam miłej zabawy:-) Pozdrawiam:-)
  • e-ftalo 19.07.13, 00:39
    do anonima pod nazwą "do eftalo".Nic nie było zbyteczne,tylko wysnułem wniosek że był problem z dogadaniem się.A nie musisz mi od razu wytykać słowa kimkolwiek jesteś.
    Do grupy rowerowej:
    W sobotę i niedzielę jestem,możemy gdzieś pojechać,obojętny kierunek.No chyba że pogody nie będzie.Ja oczywiście preferuje kierunek na Stalową,ale nie będę nic narzucać
  • e-zybi 19.07.13, 06:39
    Możemy w niedzielę wyskoczyć do Stalowej , tylko wcześniej przed południem , warunek dobra pogoda .Więcej w sobotę wieczorem na gg :-)
  • e-ftalo 19.07.13, 23:19
    Naprawdę nie wiem kto to i mnie nie było tydzień temu ani się z nikim nie umawiałem,i to wszystko.A tu nagle agresywny tekst "Przeanalizuj swoje wpisy , wnioski nasuwają się same". Twoje wnioski "ktosiu" mnie średnio interesują i jak chcesz robić "wycieczki osobiste" to wybierz inny wątek,bo ja też tak mogę i będzie niemiło.

@znajoma,doskonale cię rozumiem,być może masz inne zajęcie,nie trzeba się tłumaczyć.Nikt z nas nie żąda wyjaśnień.

@e-zybi, w niedzielę jest lato z radiem,więc zostaję na festynie.Mam nadzieję że tym razem pogoda dopisze a nie będzie tak beznadziejnie jak na majowych dniach Tarnobrzega
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 06:31
    To nie był agresywny tekst:-) Pozdrawiam.
  • Gość: Do E-ftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 06:50
    Przeczytaj dwa ostatnie swoje wpisy ze zrozumieniem:-) Rano nie ma koncertów, chciałeś jechać w kierunku Stalowej Woli, Zybi się zgodził, więc o co chodzi? Przecież wiedziałeś, że będą imprezy, to po co proponowałeś Stalową Wolę? Nie rozumiem, no , chyba, że zapomniałeś o koncertach. Nie podoba mi się Twoje zachowanie, wyciągnij wnioski i popraw się. Jadę w niedzielę do szpitala w odwiedziny a za tydzień mam chrzciny. E-ftalo, masz obok siebie życzliwego i fajnego kompana do wypadów rowerowych, doceń to. Więcej się pomiędzy Was nie wtrącam. Pozdrawiam:-)

Zaczynam osiągać cel, schudłam 5 cm w pasie, da się!

• Gość: Do E-ftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 06:51
    Napisała to Znajoma:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 08:45
    Może na tygodniu uda nam się razem pojeździć? Chciałabym poznać drogę na skróty nad zalew. Podjadę tam kiedyś z Wami. Może uda mi się namówić rodzinkę na wypad rowerowy nad zalew. Pozdrawiam, jadę na siłownię, pa:-)
  • e-ftalo 20.07.13, 11:56
    Ja nic nie wiedziałem.Nie śledzę lokalnej prasy(czasem mam jej dość).No np dziś mogę.
    A jak mam się zwracać do osoby bez nika na anonimowym forum?Nikt się nie przyznał i nie podpisał pod swoim wpisem,więc o co chodzi?Ja to doceniam ,ale nie mieszajmy standardowego języka forum z realitą.Moje "zachowanie" czyli treść wypowiedzi nie zmienia się od 10 lat w całym internecie,więc proponuję czytanie bez emocji i nie doszukiwanie się ukrytego sensu.
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 13:01
    Ok, czytam bez emocji, pozdrawiam:-)
  • Gość: cichy IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.07.13, 12:02
    siemka.

mam pytanko do jeżdżących. ile jest powiedzmy od McDonalda do końca ścieżki rowerowej ? tam gdzieś przed , czy już w Sandomierzu , no przed torami , chyba wiadomo o co kaman. nie mam licznika w rowerze to się pytam. do Sandomierza jest 14 km no ale to by chyba pod samą bramę opatowską trza dojechać.

dzięki z góra z odp.
  • Gość: nika IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.07.13, 17:56
    tyle samo co od końca ściezki do McDonalda , mierzyłam hi hi
  • Gość: Do Cichego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 18:43
    Ok 10 km:-)
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 15:01
    Witam, nie gniewaj się na mnie, że się rozgadałam w Twoim wątku, poprawię się, pa:-)
  • enieznajoma 21.07.13, 15:27
    Zybi doganiam Cie:)

1522 km mam zrobione-wprawdzie na stacjonarce czesciowo-no ale to tez rower i tez trzeba krecic nozkami, by licznik cos pokazywal :)

ps. racja --z tym celem-toc mam ten sam:) znajoma zazdroszcze tych 5 cm, chyba tez zaczne chodzic w las z siekierka ;))

\od dzis mam free do konca lipca mozemy jezdzic ile sil w nogach :) a pogoda dopisuje i bedzie dopisywac....do zobaczenia w trasie:) pozdrawiam
  • e-zybi 21.07.13, 20:26
    Ok , przymykam oko , ale za karę dodatkowe km na rowerku . Nieznajoma jest dostępna i jeżeli znajdziesz chwilę wolnego czasu w zajęciach domowych to pisz , pomożemy Ci te km odpracować....:-)pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 21:04
    Dobra:-) Dopiero wróciłam do domu z pikniku rodzinnego pod modrzewiami:-)
  • enieznajoma 23.07.13, 19:06
    d.... boli , ale warto było :)
  • e-zybi 23.07.13, 20:14
    enieznajoma napisała:

> d.... boli , ale warto było :)
    poboli , poboli i przestanie......no , no co ja czytam....masz na myśli jazdę na rowerze ? :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 20:23
    Pękam ze śmiechu:-) Coś taki dociekliwy, Zybi? Mam inny problem, nie wiem, czy wypada wybrać się na przejażdżkę w krótkich spodenkach? Chyba nie wypada pokazywać kolanka z ranka?
  • enieznajoma 23.07.13, 20:56
    hahahahaaa :) sie uśmiałam....
  • e-zybi 23.07.13, 21:13
    Koniecznie w krótkich , pokazać kolanka z ranka to dla oczu sama śmietanka....hi hi
    Może być chłodno..... , no trudno jakoś to przeżyję .
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 21:21
    Naraziska, do zobaczyska:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.13, 07:14
    Melduję: chowam kolana,
    bo cosik za zimno z rana:-)
  • e-zybi 24.07.13, 07:33
    A ja wystawię , bo na pogodę patrzę łaskawiej....ale się rymnęło:)
    poz
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.13, 18:47
    Pozdrawiam grupę rowerową i dziękuję za mile spędzony czas.
  • Gość: nieznajomaaa IP: 93.154.155.* 24.07.13, 18:55
    www.tekstowo.pl/piosenka,lech_janerka,rower.html

to ja dziękuję za motywację :)

pioseneczka o rowerze
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.13, 21:08
    O tym filmie Ci mówiłam. 1.16 ta scena z filmu i wcześniejsze, o których Ci opowiadałam, dobranoc:-)
    www.veoh.com/watch/v173680112DSHdkht?h1=Czarne+chmury+odcinek+1
  • enieznajoma 24.07.13, 21:33
    super dzieki:)
  • e-ftalo 24.07.13, 23:39
    jak tam grupa rowerowa,co ciekawego zwiedzaliście?
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 06:35
    Zwiedzaliśmy zamek w Baranowie Sandomierskim, pozdrawiam.
  • e-zybi 25.07.13, 06:48
    Pytasz o grupę rowerową , co robimy ?? Albo jesteś cholernie cyniczny , albo kpisz z nas . Ja w przeciwieństwie do ciebie czytam twoje wpisy ze zrozumieniem a Ty nasze tylko czytasz i masz nas w d....Wyżalanie się w innych wątkach forum i pisanie o przyjaźni......, przyjaźń to wielkie słowo na które trzeba zasłużyć , czasami jeden głupi wpis może przekreślić wszystko .Twoje postępowanie pozostawia wiele do życzenia , czytaj to co piszą inni i myśl pozytywnie.......powiem krótko - POPRAW się . A tak nawiasem mówiąc u nas wszystko OK , dużo jeździmy , podziwiamy okolice i czasami nam takiego " indywidualisty " jak Ty brakuje....;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 10:53
    Spodobała mi się trasa przez Zwałkę, tylko muszę obczaić lepszy rower w domu:-) Może w poniedziałek lub wtorek zajadę znowu do Nagnajowa. Chciałabym zobaczyć z drugiej strony ulicy roześmiane buzie, które mnie pokierują nad zalew. Jestem spragniona wody! Obiecuję, że wskoczę do wody i przepłynę kąpielisko strzeżone w poprzek:-) ( w stroju kąpielowym)

Nieznajomą, liczę na Ciebie, wskoczysz ze mną? Nie będę sama robić z siebie głupka:-) Pozdrawiam, miłego dnia:-)
  • enieznajoma 25.07.13, 15:02
    :) kolejny dzień odkryć i zaskoczeń w trasie, bo kto nie podejmuje ryzyka ten.....(wiadomo)

znajoma/
    ależ oczywiście że tak podaj tylko godzinę a zjawię się nawet w czepku i okularkach do pływania:)

(tylko żeby przypadkiem nas ktoś nie pomylił ze złotymi rybkami i nie próbował na wędkę lub sieć złowić:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 18:58
    Dobrze, umówimy się mailowo, może namówię starszą córkę. W tym tygodniu raczej nie dam rady. Od poniedziałku będę mieć więcej czasu. Teraz pomagam rodzicom i bratu przy żniwach. Pozdrawiam.
  • e-ftalo 25.07.13, 15:52
    @e-zybi ,dobrze że wreszcie mówisz to co myślisz i pod własnym nikiem-ja to robię od lat i się nie wstydzę,poglądów nie zmienię.Na serio,czytam ale nie mam ostatnio czasu,więc,dlatego pytam co u was.

Tak właśnie było mi przykro z powodu niedzielnej sytuacji,nie chodzi o przyjaźń tylko zasady i po to mam klawiaturę aby o tym pisać.Tylko proszę-nie w tym temacie,po co zaśmiecać?

Cieszę się że miło podróżujecie,a ja w niedzielę na kolejny festyn,pozdrawiam!
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 21:53
    Zerknijcie do wątku "Warto zobaczyć". Nie byłam jeszcze w tym muzeum. Czy Ktoś z Was byłby chętny wybrać się tam ze mną? Zybi, znasz trasę, poprowadzisz? Pomyślcie nad tym, dobranoc:-)
  • e-zybi 26.07.13, 07:12
    Jestem za , trasa prosta , trudno się zgubić .Niech reszta grupy się wypowie . Pozostaje uzgodnić termin , miejsce i czas spotkania drogą mailową , pogoda pewna . Lecę swoje 40 wykręcić , zapowiada się ciepły dzień , ojjj ciepły....:)
    pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
    do zobaczyska
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 07:24
    Miłego kręcenia:-) Pozdrawiam:-)
  • enieznajoma 26.07.13, 08:23
    jestem za też....:)
    poki co u mnie laba sie konczy,

ostatnie 2 dni -rowerowego szalenstwa przede mna;)

do zobaczenia w trasie :)
    pozdrawiam

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 13:02
    Nieznajoma, może byśmy jutro z rana razem gdzieś śmignęły, np nad zalew? Wygospodarowałam trochę czasu. Co Ty na to? Mogłabym podjechać do Nagnajowa. Pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 13:06
    Dzisiejsze popołudnie też mam wolne:-) Chyba bryknę na siłownię:-) Możesz przyjechać, zapraszam:-)
  • enieznajoma 26.07.13, 17:32
    ok:) włożę strój kąpielowy to się popluskamy przy okazji bo żar z nieba będzie się lał, o 9.30 może być?
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 17:39
    Może być:-) Też wezmę strój kąpielowy, do zobaczyska:-)
  • e-ftalo 26.07.13, 17:41
    a wy nie w trasie?Taki piękny dzień no i najbliższe też mają być.To sobie pozwiedzacie okolice
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 26.07.13, 17:49
    "Też wezmę strój kąpielowy, do zobaczyska:-) "
    Jak Twoja figurka? Linia jest? Jest na co popatrzeć?
  • enieznajoma 26.07.13, 18:43
    raczej bym poprosiła o masaz stop-po tych intensywnych wycieczkach rowerowych oj stopy daja znac o sobie.....(jutro dobije do 2000 km w 3,5 mca:) ....oj boli boli....ale i tak warto sie tak pomeczyc dla tych endorfinek

gosciu : prawdziwy dżentelmen w kazdej kobiecie potrafi dostrzec piekno i walory nie tylko czysto fizyczne:) pamietaj o tym
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 26.07.13, 17:46
    Umyję ci plecki :-)
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 26.07.13, 17:47
    "Umyję ci plecki :-)" to do enieznajomej
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 18:22
    Nie ma na co, pozdro:-)
  • Gość: viola IP: *.ml-ext.ucar.edu 26.07.13, 18:26
    Lubię opalać się toples i też jutro będę nad jeziorem . Może znajdzie się jakiś mężczyzna i dotrzyma mi towarzystwa . Może gość będzie miał ochotę posmarować mi plecki ? Co Ty na to ?
    Jestem niezła laska , tak koledzy mówią o mnie . Czekam nad jeziorem , do jutra .
  • Gość: gość IP: 83.238.199.* 26.07.13, 19:18
    "Jestem niezła laska , tak koledzy mówią o mnie" No a koledzy nie mogą posmarować plecków? Może będzie to >ten właściwy<
  • enieznajoma 26.07.13, 19:32
    >gość

oj tam koledzy, (viola) woli Twoją pomoc
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 20:24
    Może jest wierny swojej wybrance?
  • enieznajoma 26.07.13, 20:32
    racja nie bede tu namawiac do....nie wiadomo czego...

a propo : viola jak masz za duzo powera polecamy rower-po 75 km bedziesz miala dosyc wszystkiego:) ale za to rano poczujesz swietne endorfinki
  • enieznajoma 26.07.13, 20:34
    po dzisiejszych 75 km -oj piecze piecze-mam dosyc --do 6 rano mi przejdzie:)

znajoma plywamy jutro tez:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 20:34
    Zwłaszcza pod górkę:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 20:43
    Biorę strój jednoczęściowy, bo ostatnio mnie Niemiec podrywał. Muszę poprzykrywać wystające wdzięki:-)
  • enieznajoma 26.07.13, 20:43
    hahaha obym tylko nie utopila sie w jutrzejszym skwarze:)
  • enieznajoma 26.07.13, 20:55
    :))....mi dzis slonce przypalilo cala dlugosc rąk....przed snem okład z kefiru zapodam ---no i do jutra....ciekawe kto jutro bedzie Cie podrywal? ;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 21:00
    Na razie mam kotka i on mi wystarcza, mruczy i łasi się do mnie:-) Mąż go przegania. Na facetów już nie lecę, bo Oni nas nie doceniają. Mam takie zdanie po 19-u latach małżeństwa. Dobranoc.
  • Gość: Plapla pla IP: *.castiano.com 26.07.13, 21:30
    "znajoma " czy wy nie macie żadnych komunikatorów tylko tak musicie pieprzyć bzdety na forum
    bla bla bla i du.....pa
    bla bla bla i du...pa itd.........
  • enieznajoma 26.07.13, 21:58
    a jednak zaklikałeś ....paplitku
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 22:10
    Mamy, dobranoc:-)
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 22:17
    Przepraszam, że zaśmiecałam Twój wątek, dobranoc.
  • e-zybi 27.07.13, 05:53
    .....wakacyjne szaleństwo ? ;) Kota nie ma to myszki harcują ?? Szkoda , że obowiązki mnie wzywają i nie mogę Was " dopieścić " . Udanej soboty życzę , od niedzieli jestem free , możemy
    gdzieś wyskoczyć , piszcie....koniecznie na temat wątku;)
    pozdr:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 07:01
    Miłego weekendu, Zybi, dziękuję za wyrozumiałość:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 12:59
    Właśnie wróciłam znad zalewu, przepłynęłam kąpielisko 10 razy, muszę to powtórzyć. Może ktoś da radę na tygodniu? O 9 już pływałam, ciepła woda. Pozdrówka:-)
  • enieznajoma 27.07.13, 13:48
    troszkę się tu rozgadałyśmy,
    faktycznie, jeszcze raz dziękuję za ...:)
  • enieznajoma 27.07.13, 13:48
    troszkę się tu rozgadałyśmy,
    faktycznie, jeszcze raz dziękuję za ...:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 08:58
    Mówiłam Ci, Nieznajoma, że dopiero po miesiącu zacznę spadać z wagi i dwa kilo mniej:-) Dziękuje Wam, że zachęciliście mnie do dłuższych przejażdżek rowerowych, a szczególnie Tobie, Zybi. Próbuję zachęcić rodzinkę na wypad rowerowy nad zalew, ale kiepsko mi idzie. Wczoraj dzwoniłam znad zalewu do męża, ale nawet autem nie chciało się mu przyjechać. Do zobaczenia nad zalewem, dam znać, kiedy będę mogła przyjechać. Pozdrawiam serdecznie grupę rowerową i zachęcam do wspólnych wypadów. Zaczynam osiągać cel drobnymi kroczkami:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 19:09
    Witam, może jutro dam radę wyskoczyć nad zalew z rana. Będę najpóźniej o 9 nad zalewem. Wyjadę ok 7.30 z domu. Do zobaczenia w trasie:-) Mam zamiar też pływać, bo wodzie jestem szczęśliwa:-) Pozdrawiam:-)
  • enieznajoma 28.07.13, 20:30
    ma byc jeszcze upalniej niz dzis....ja bym poczekala do wt sr lub czw....:) ja odpuszczam kiedy żar leje sie z nieba
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 20:44
    Zobaczę rano, jak będzie bardzo gorąco, to zrezygnuję. Dziękuję za informację, pa:-)
  • e-zybi 28.07.13, 20:44
    ...ufff , nareszcie prysznic i koniec męki , tylko 75 , czadowe dni są dobrym wyzwaniem . Pogoda tylko na moczenie się w wodzie ,masz rację znajoma odrobinę szaleństwa się przyda .
    Kilka pozytywnych myśli na dobranoc:)
    pozdrawiam;)
    pozytywne....:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 20:51
    Dzięki, Zybi, w taki upał tyle wykręciłeś ? Podziwiam. Spędziłam prawie całą niedzielę w klimatyzowanym lokalu, muszę spalić te kalorie:-) Dobranoc:-)
  • enieznajoma 28.07.13, 21:38
    że tak powiem "szczęka mi opadła"..... :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 06:00
    Witam, dopiję kawę i jadę w teren zobaczyć, co w trawie piszczy. Życzę Wam miłego dnia:-)
  • e-zybi 29.07.13, 07:42
    Niech o wielkości człowieka świadczą jego czyny nie słowa.....taka myśl . Dziś kolejny ciężki dzień i kolejne wyzwanie .Wyruszam na kolejne 3s rower , pływanie , bieganie...:)
    Miłego dnia również życzę :) , i do zobaczenia ??....kto wie .
    poz;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 10:31
    Miło było zobaczyć Twój uśmiech:-)
  • e-zybi 29.07.13, 11:56
    Gość portalu: znajoma napisał(a):

> Miło było zobaczyć Twój uśmiech:-)
    Dodam szczery uśmiech , tak postąpił by każdy mężczyzna , jak chłopiec nie wiem......;)
    Zobaczyć takie słońce z rana....aż serce mocniej bije , od 5-tej śmigam w dwóch turach i takie miłe zaskoczenie...w przerwie śniadaniowej zrobiłem wpis , czy trafny oceń sama:-)
    Każdy ma prawo do odrobiny prywatności i .........i tak to oceniam . Jak temperatura spadnie , wt śr czw możemy gdzieś pojeździć , jak znajdziesz czas.......:)
    "chłodno" na ten upalny dzień pozdrawiam , do zob;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 12:06
    Zastanowię się, pływałam od 8 do 8.30. Odpowiadam na "ahoj" nawet, gdy obcy ludzie tak do mnie mówią, pozdrawiam:-)
  • e-zybi 29.07.13, 12:44
    Szkoda , że błędnie odczytałaś moje intencje i zachowanie , masz prawo do oceny , może zdam w kolejnej sesji a może.........:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 15:23
    Daj przepis na dobrą zupkę i będziemy kwita:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 15:27
    Uwielbiam pływać i chyba jutro znowu przyjadę nad zalew. Następnym razem zajadę Ci drogę i skoszę ten Twój piękny rowerek:-) Moje i tak złomy, więc nie poniosę wielkiej straty:-)
  • e-zybi 29.07.13, 18:42
    Oj karzesz ostro , Ty potrafisz uszczęśliwić faceta . Skoro ma być kara to trudno , coś tam wyprodukowałem - patrz pogaduchy :).
    Ale do końca nie jestem pewny czy na to zasłużyłem , jak Cie coś wciągnie pod wodę to będzie
    to rekin a nie ja .Miej się na baczności:)
    pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 18:55
    Przecież żartowałam, nie zrobię Ci krzywdy:-) Szkoda roweru:-)
    Wiesz, próbuję rękami złowić rybkę, naucz mnie, bo nie potrafię:-)
  • e-zybi 29.07.13, 19:10
    Teoretycznie to trudne ale w realu bardzo proste , rekin odłowi Ciebie a ja małą rybkę :)
  • e-ftalo 29.07.13, 19:44
    pogodę macie idealną na wyjazdy.Tylko życzyć udanych wycieczek
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 19:54
    Po dziesiątej już byłam z powrotem w domu, domownicy dopiero jedli śniadanie. 6.14 wyjechałam z domu, całą drogę pstrykałam zdjęcia. Mam 5 krów, 3 konie i te Twoje indyki, Zybi, na ławeczce przed kapliczką, w ogóle nie uciekały:-)
  • enieznajoma 29.07.13, 19:58
    zaskakujecie pozytywnie...na mysl sama 3x......poce sie jakbym to ja jechala :)

ps. i znowu bede wzdychac na widok gorek niebawem:)

pozdrawiam;)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 20:01
    Wysyłam Zybiemu tego indora z wieczora:-) Za pięć minut dostawa:-)
  • e-zybi 29.07.13, 20:30
    Dzięki za fotki , ale to pierzaste to podziwiać czy do piekarnika ??
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 20:35
    Podchowaj na balkonie a potem upiecz żonie:-)
  • e-zybi 29.07.13, 20:52
    Żona dba o linię i mi się od jedzenia wywinie , indyk się utuczy i kto go na rowerze jeździć nauczy ??.....:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 20:54
    Dobre:-)
  • e-zybi 29.07.13, 21:17
    @ e-ftalo dzięki , że o nas pamiętasz . Nadal jesteś uczestnikiem tej grupy i szkoda , że się tak rzadko odzywasz .Każdy z nas jest inny i każdy coś wnosi do grupy i każdy może wyrażać opinie , ale to nie powód by się izolować .Nadal jestem otwarty na Twoje propozycje wyjazdów :)
    Myślę , że grupa podziela moje zdanie:)
    Pozdrawiam:)
  • e-ftalo 29.07.13, 22:10
    Przyjąłem.Ale dopóki się nie wyjaśni kilka spraw(po obu stronach) to ja raczej nie wrócę .Wiemy o co chodzi,reszta wyłącznie w prywatnych wiadomościach
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 22:46
    Wzajemny szacunek to podstawa. Gdzieś go zabrakło.
    Nie mam zamiaru nikomu się narzucać.
    Dobranoc
  • Gość: Do Nieznajomej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 22:56
    Przyjadę kiedyś do Ciebie rowerem, tylko obczaję drogę od końca zalewu do Tarnobrzegu. Jak się ochłodzi to może w tym tygodniu. Myślę, że nie ma więcej niż 4 km od miejsca, gdzie byłyśmy ostatnio na plaży, pa, dobranoc:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 06:22
    Jadę podziwiać brzozy z rana, pozdrawiam:-)
  • enieznajoma 30.07.13, 10:33
    a ja brzozę podziwiam
    pedałując w pokoiku na dywaniku,
    ocierając pot z czoła
    zerkam przez okno na
    targane dziś wiaterkiem brzozowe ramiona

:) pozdrawiam i dzis wiatru w plecy rowerzysci;)
  • e-zybi 30.07.13, 11:27
    ....Kręcę mocno z samego rana , moja głowa rozczochrana ,
    wiatr kołysze me ramiona , a z przeciwka jedzie ONA .
    Któż to taki ...któż to taki , postać znana i lubiana
    w grupie bardzo szanowana , zawsze buzia roześmiana .
    No kto zgadnie o kim mowa , niech napisze wiersz od nowa.....

@ nieznajoma , trenuj pilnie bo na koniec sezonu mały sprawdzian . Jest to tylko 100 m , które nam powie wszystko , czy praca nie poszła na marne . Jak zaliczysz to będzie nagroda niespodzianka.......:)
    pozdrawiam
  • Gość: podpowiedź:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 13:57
    Pływa, jakby się topiła,
    poza tym jest nawet miła.
    Objechała wiosek kilka
    nie spotkała w lesie wilka.
    Pokonała dziesięć górek,
    uśmiechała się do chmurek.
    Jej miłość w Rekomendacjach,
    wkrótce będzie na wakacjach:-)
    Ciągle siedzi w internecie
    o kim mowa, czy już wiecie?
  • e-zybi 30.07.13, 14:39
    No to wszystko nam wyjaśnia ,
    postać czysta i klarowna
    Z wody właśnie się wyłania ,
    obraz mego pożądania
    A kto dalej nic nie kuma ,
    niech nad wierszem dalej duma....
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 15:22
    Zrób kilometrów 30
    to rowerek Cię dopieści:-)
  • e-zybi 30.07.13, 15:52
    Dobrze radzisz , warto słuchać ,
    lecz to przedmiot tylko martwy
    Brak mu czucia i rozwagi ,
    w kręte ścieżki mnie wprowadzi .....
    ps
    koniec poezji niespisanej na dzisiaj;)
  • enieznajoma 30.07.13, 15:38
    kto chce niech dalej główkuje, ja sobie troszkę porymuję,
    bo cóż mi pozostaje jak nie rymem podjąć wyzwanie,
    ta pani nóżki rowerem trenuje,
    jak ryba w jeziorze nurkuje,
    leni takich jak ja do działania inspiruje,
    zawsze słowem właściwym życiowo motywuje,
    pozytywnie zaskakuje,
    nawet siekierką w lesie wymachuje...
    kto nie wyspany-niech dalej zgaduje,
    bo ja tu słowo wszystko mówiące ZNAJOMA, wpisuję :)
  • e-zybi 30.07.13, 16:13
    Coś napisać tu wypada , enieznajoma w rymy wpada ,
    duch poety się obudził , myśl ulotną nam przekaże
    Nic tu dodać , nic tu zmienić , rozwiązania nadszedł czas
    jedno słowo tu pasuje .......... , enieznajoma dobrze kombinuje
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 18:19
    Siekiera, motyka, widły, pole
    buda z pieskiem przy stodole.
    Traktor, bale, brat kierowca
    na górze wiezie "sportowca".
    Pozbierane z pola snopki
    wkrótce zaczną się wykopki.
    Ściągnę grupę rowerową-
    będzie mieć rozrywkę zdrową.
    Zapraszam więc na hektary
    dam koszyk dla każdej pary.
    Nieznajoma i E-ftalo
    będą pierwszą w polu parą.
    Zybiego też się sparuje,
    niech "emocje" wyładuje.
    Mam też las do wypielenia-
    ślę serdeczne pozdrowienia:-)

• enieznajoma 30.07.13, 20:32
    o matkooooo-szczęka mi opadła

hahaaa,

jakie ładneeeee urocze rymowanie kochana....to ja już nic dzis nie rymuje....hahaa
    cudaśne--zdolna kobitko:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 21:32
    Tak mi się smacznie spało a tu mąż mnie wybudził i zapytał "jedziesz jutro nad ten zalew?" Spasowało im, nikt się z rana nie tłucze po domu, dzisiaj po 10 wróciłam i ich obudziłam:-) Nie rymowałam już długo:-)

Dziękuję za uznanie:-) Dobranoc
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 07:36
    Witam, może jutro lub pojutrze skoczylibyśmy do tego muzeum w Hucie Komorowskiej? Co grupa rowerowa na to? Dzisiaj mam zamiar dusić królika, gdyby Wam było po drodze, to zapraszam na dobry obiad. Ok 7.30- 8 jadąc od strony Majdanu K jest znak z lewej strony informujący o muzeum. Będę tam na Was czekać, pozdrawiam, szczegóły na gg:-)
    Zybi, podoba mi się Twój opis na gg:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 07:37
    Przepraszam za błąd, ale wiadomo, o co chodzi:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 07:54
    Doczytałam, że zwiedzanie dopiero od 10. Znalazłam też informację o koncercie:
    www.cardinalekozlowiecki.pl/index.php/2013/07/30/claretgospel1/
    Pozdrawiam

• e-zybi 31.07.13, 08:32
    Witam :) , zawsze zgodna grupa rowerowa jest za , może być jutro ? jeżeli Ci odpowiada ,
    jeżeli nie zmienimy termin . Szczegóły na gg . Jak upieczesz królika to wrzuć zapach na forum ,
    będziemy się delektować . poz :)
  • enieznajoma 31.07.13, 08:45
    znajoma wie jak działać na zmysły:)

jak nie sernikiem to królikiem smaka robi...

a tak na poważnie zostawcie garstkę wrażeń z wycieczki do H.K.

ja za tydzien bede free,
    ps. Zybi-czy ten test sprawnosciowy na koniec sezonu bedzie w jeziorze? :))

pozdr.
  • Gość: do enieznajomej IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 09:06
    Z przykrością powiem , że nie w jeziorze , ....ale podsunęłaś mi dobrą myśl , nad tym popracuję .
    Cały sezon śmigamy na rowerach , test dotyczy tego tematu......to tylko 100 m i powie nam wszystko . Jak nie zdasz to jezioro też się przyda...haha .Udanego dnia życzę i myśl o nas , tak jak my o Tobie ;) do miłego...:)
  • e-zybi 31.07.13, 09:10
    ...." lecę " na rower , niech mnie dopieści , do popołudnia....poz:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 09:52
    Ja go duszę z warzywami:-) Może być jutro, wróciłam z przejażdżki, byłam u rodziców, wracałam okrężną drogą przez las. Zaliczyłam siłownię. Pa, do zobaczyska:-)

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 13:56
    Jadę nad zalew autkiem, będę tam ok 16, zapraszam na piłkę plażową:-) Mam przywieźć królika?
  • e-zybi 31.07.13, 16:08
    Witam :) tak , możesz przywieźć , szynszyle będą miały towarzystwo , mam jeszcze wolne miejsce . Dzisiaj w mękach wykręciłem 80 -tkę i mam dość takich " pieszczot " . Jutro totalny luz i świętowanie , 20000 na liczniku .poz:)
  • e-zybi 31.07.13, 18:32
    błąd , oczywiście chodzi o 2000 km......20000 w sezonie , ale frajda....:)
  • Gość: do Marcina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.13, 18:06
    Witam, gdybyś chciał z nami pojeździć, to ja nadal zapraszam do mojego domu i okolic:-) Grupa zna drogę. Pozdrawiam, jadę na siłownię poznęcać się nad ciałem:-)
  • Gość: Do Nieznajomej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 08:05
    Na podpowiedź przyszła pora,
    górka jest blisko jeziora!
    Śrubki dobrze podokręcaj
    i nad ciałem się poznęcaj.
    Gdy zaliczysz górkę ładnie
    prezent- niespodzianka wpadnie.
    Chociaż mi Cię trochę szkoda,
    lecz w jeziorze zimna woda.
    Kiedy egzamin oblejesz
    dobry Zybi Ci nie wleje,
    lecz Cię do jeziora wrzuci,
    na plaży zostanie bucik.
    Ja rezygnuję z nagrody,
    bo się boję zimnej wody.
    Mam egzamin wyznaczony-
    ładne prawdziwki dla Żony.
    Koszyk wkrótce się zapełni
    podczas księżycowej pełni.
    Kończę, na siłownię zmykam-
    na początek radio pstrykam-
    urządzam tańce, swawole-
    echo niesie muzę w pole.
    W końcu będę kiedyś laska,
    ja mu pokażę, do diaska!!!
    Przecież mam dwie zdrowe ręce
    wszystkie śrubki mu dokręcę:-)
    Rowerzystom ściskam dłonie
    jest mi dobrze w Waszym gronie:-)

• enieznajoma 02.08.13, 08:21
    superancka ta fraszka:)

mysl powaznie o pisaniu Znajoma takich fraszeczek na kazda okazje:)
    dobrego dzionka:) i do zobaczenia w trasie--dam znac kiedy:)

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 10:41
    Zaliczyłam świetną trasę
    pobliskim polem i lasem:-)

Zrobiłam zdjęcia, wyślę Wam wieczorem. Jedzie się pół godziny lasem, gdy jechaliście pierwszy raz do mnie, to w tym miejscu, gdzie skręca się do mnie w prawo, należy pojechać prosto:-) Spokojna okolica i wiele atrakcji po drodze. Jechałam pierwszy raz tą trasą, chciałam sprawdzić dla Was:-) Jeśli zdjęcia Was zachęcą do pokonania tej traski, to się zmówimy. Pozdrawiam, zrobiłam taką pętelkę blisko mojego domu, przyszły dzieciaki, muszę lecieć , pa:-)
  • Gość: Do E-ftalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 20:22
    Jadę jutro do Mielca z córą, wyjazd 8.20. Spędzę tam kilka godzin (ortodonta, odwiedziny w szpitalu) Mam 3 miejsca wolne, mogę Cię zabrać. Tak marzyłeś o wycieczce do Mielca. Pozdrawiam:-)
  • e-zybi 03.08.13, 05:40
    Gość portalu: znajoma napisał(a):

> Zaliczyłam świetną trasę
    > pobliskim polem i lasem:-)
    >
    > Zrobiłam zdjęcia, wyślę Wam wieczorem. Jedzie się pół godziny lasem, gdy jechal
    > iście pierwszy raz do mnie, to w tym miejscu, gdzie skręca się do mnie w prawo,
    > należy pojechać prosto:-) Spokojna okolica i wiele atrakcji po drodze. Jechała
    > m pierwszy raz tą trasą, chciałam sprawdzić dla Was:-) Jeśli zdjęcia Was zachęc
    > ą do pokonania tej traski, to się zmówimy. Pozdrawiam, zrobiłam taką pętelkę bl
    > isko mojego domu, przyszły dzieciaki, muszę lecieć , pa:-)

My tą trasę zaliczymy w trochę dłużej niż pół godziny ,
    to warunek tej wyprawy nigdy za wiele dobrej zabawy:)

Znajoma , dzięki za fotki , zawsze warto zobaczyć nowe miejsca , odkryć coś nowego . Co terminu i czasu się zmówimy .Szkoda , że soboty mam zajęte z chęcią bym się z Wami wybrał
    do Mielca i pokazał ciekawe miejsca , ale tak to już jest , jedni chcą a nie mogą inni być może mogą a nie chcą .Udanej podróży i miłego dnia życzę , do zobaczenia :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 07:02
    Dziękuję, Mielec się bardzo zmienił, jest tam naprawdę ładnie. Weźmiemy Cię kiedyś za przewodnika, pa:-)
  • enieznajoma 03.08.13, 16:16
    :) dzieki za fajniusie widoki ....

pogoda idealna na takie wycieczki i spalanie boczków;)

ach sie rozmarzylam.....nie bawem dolacze do was;) pozdrawiam

ps. Zbybi -zanizyles zrobione km by nam razniej bylo? :)
  • e-zybi 03.08.13, 19:17
    Hej ...;) , czekamy na Ciebie , pogoda murowana i warto to wykorzystać :)

"Coś na szybko wymyślimy , nową traskę zaliczymy"

Chciałbym w sezonie tyle wykręcić co napisałem , jest to marzenie nie do spełnienia . W realu każdy km to jest już sukces . Pokręcimy się luzacko , trasy 80 -cio km pozostawię sobie na wyjazd w góry . Pokażę Ci tą tajemniczą setkę i pod moją nieobecność możesz się z tym tematem przespać . Warto spróbować .......jak nie w tym sezonie , to może w następnym ;)
    do miłego spotkania , pozdrawiam:)
  • enieznajoma 03.08.13, 20:32
    od poniedzialku od 16- jestem free

Zybi-doczekac sie moge...:)

czy Znajoma przechodzila juz Twoj test?

i...ciekawa jestem czy ty Z. przejdziesz nasz test?(znajoma mysl o zadaniu dla Zybiego;))
  • e-zybi 03.08.13, 21:15
    Ten test jest tylko dla Ciebie , znajoma będzie Cię dopingować . O widzę , że szykujecie zmowę
    ............ trudno , może uda mi się podkupić na lewo.......i stanę na wysokości zadania .
    Znajoma , proszę o wyrozumiałość ;) , zresztą wykupię korepetycje po zajęciach i jakość może to będzie . Na poniedziałek kontakt SMS-em . pozdr:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 21:22
    Padam, byliśmy nad zalewem, dobranoc:-)
  • e-zybi 04.08.13, 06:44
    Właśnie zaczyna się kolejny piękny i słoneczny dzień.........żyć się chce , i jak tu nie zaplanować wyjazdu w plener . Szkoda , że mamy dziś zajęcia indywidualne , ale pomyślmy przez chwilę o sobie , o miejscach gdzie byliśmy i o miejscach których jeszcze nie odkryliśmy . Może uda nam się spotkać choć w świecie wirtualnym.........ale się rozmarzyłem:)
    Miłego dzionka życzę , pozdrawiam :) pa :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 08:56
    Ale się rozmarzyłeś:-) Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli:-)
  • Gość: ja IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 04.08.13, 14:44
    Kurde, Ty masz romans ze znajomą. No, niech Cię jej stary dopadnie to ci nogi z du.y po wyrywa i będzie po rowerze
  • Gość: Do ja IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 04.08.13, 16:45
    ...ja , czyli kto , k/m , czyli nikt . Jak na to wpadłaś/eś ?? , żałuję ,że sam na to nie wpadłem i okazałem się takim "gamoniem" . Te informacje są bardzo dla mnie cenne , idąc Twoim tokiem rozumowania wydaje mi się , że ktoś jest tu zazdrosny/a , albo życzliwy/a . Wielki szacun człowieku dla Twojej inteligencji i zapraszam na rowerowe trasy , lubię się dzielić z bliźnimi tym co mam , jeżeli Ci brakuje....... to poproś a będzie Ci dane;)
    pozdrawiam i życzę miłego popołudnia:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 18:02
    do ja
    Przeczytaj ze zrozumieniem, pozdrawiam i życzę pogodnego wieczoru.
    www.malinski.pl/?inc=a_focus&id=1426&gazeta=dp
    Do Nieznajomej- Zybi już zdał u mnie egzamin z ...człowieczeństwa:-)
  • Gość: Do Nieznajomej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 15:41
    Witaj, Młoda, umówimy się kiedyś nad zalewem, jechałam tą trasą autem, córa obiecała, że pojedzie ze mną rowerem. Pozdrawiam grupę rowerową i życzę miłego, niedzielnego popołudnia:-)
  • enieznajoma 04.08.13, 15:47
    ja:
    czyżbyś tak łatwo dał się ponieść fantazji pod wpływem wirtualnej iluzji?

znajoma:
    jestem -za:)

Zybi:
    .....
    ...nastawiam się psychicznie do tej górki, coś czuję że nie będzie łatwo....

pozdrawiam rowerzyści;)
    dziś Zbigniew Wodecki o 20.00 na Pl. B.G. w Tbgu-zapraszamy:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 15:57
    Nie wiedziałam, dzięki za informację, może namówię rodzinkę na wyjazd, pozdrawiam:-)
  • e-zybi 04.08.13, 18:11
    ...jakiś lis się zakrada na nasze podwórko , przynęta i się go odłowi , albo delikatnie futro w......aż się zjeży....
    nieznajoma :
    masz mnie za tyrana ?...ja też tak zaczynałem , będę Cię wspomagał , dasz radę.....;):)
    znajoma :
    jak Ty to robisz , 16 czasami nie nadążam 29..;):)
    :) dziewczyny , całuski do podusi i do zobaczyska :)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 18:18
    Nie kapuję o co chodzi z cyframi?
  • e-zybi 04.08.13, 18:23
    ...oj słucham , słucham:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 18:26
    Nie rozumiem, pa:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 21:58
    Dzięki, Nieznajoma, wróciłam z koncertu, warto było:-)
  • enieznajoma 04.08.13, 22:45
    szkoda, ze sie nie zdzwonilysmy to bysmy pokołysały sie...no chyba ze meza zabralas...:) i mialas z kim kolysac ...

koncert byl przecudny....od dzis mi w duszy gra Zbigniew Wodecki, tralala:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 22:51
    Mąż był z tyłu, kołysałam się o boczki jakiegoś innego fana:-)
  • e-zybi 05.08.13, 05:37
    Widzę , że jednak wszyscy byliśmy bardzo blisko.....muzyka łączy nie dzieli , a szkoda tylko , że komunikacja zawiodła i bujałem żonę a nie sąsiadkę....haha:)
    Jadę zobaczyć co w trawie piszczy jak to mówi znajoma , może spotkam " coś " ciekawego , kto wie .
    pozdrawiam ciepło ;)
  • enieznajoma 05.08.13, 10:03
    odkrywaj nowe trasy Zybi -i testuj....

ja dzis preferuję zacienione trasy...

Znajoma jak bedziesz w tym tyg nad jeziorkiem daj znac-tez poplywam z toba--tylko ze ja po 16 dyspozycyjna:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 13:02
    Ok, dam znać mailowo, pa:-)
    Ps. Trzymam kciuki:-) Mam nowego kierowcę w rodzinie:-)
  • e-zybi 05.08.13, 19:15
    No to gratulacje i zielony liść w bagażnik:)
    Dziewczyny dzięki za wsparcie ;) , tylko 9 dych wpadło na licznik i jeszcze dodatkowo lekki spacer
    wieczorny z moim skarbem to niezły wynik na dziś :)
    pozdrawiam ciepło:)
  • enieznajoma 05.08.13, 19:31
    znajoma:

gratuluję ;) spoko to czekam na poplywanie

Zybi-to my dziekujemy za motywacje....

:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 21:53
    Dobry wieczór, chciałam tylko powiedzieć, że odchodzę z tego wątku, szanuję Zybiego i Jego rodzinę, mam czyste ręce, dobranoc.
    Do ja
    Niech Cię Bóg sądzi.
  • enieznajoma 06.08.13, 06:00
    do zobaczenia w trasie zatem:):*;)
  • e-zybi 06.08.13, 08:40
    ...i znów rozpoczyna się kolejny piękny dzień i kolejne nowe wyzwania...

Tak chciałbym napisać , ale nie tym razem . Biorąc pełną odpowiedzialność za słowa i czyny jak i to , że szanuję decyzję każdego uczestnika tego wątku podjąłem trudną dla mnie decyzję o jego zamknięciu . Moim jedynym celem było znalezienie ludzi z pasją i zawiązanie grupy do wspólnych wycieczek rowerowych . Jak sami wiecie było to trudne , choć mogę powiedzieć , że to się w jakimś stopniu udało . Swój status uczestnictwa w takiej grupie określiłem na samym początku i pozostałem mu wierny do końca , co pozwala mi podjąć taką decyzję .
    Jeżeli udało mi się zaszczepić w Was bakcyla rowerowego to jest to mój osobisty sukces .

" tak niewielu potrafi coś zrobić , a tak wielu coś zniszczyć...."

Te słowa kieruję do Ciebie " ja " , kimkolwiek jesteś wiedz , że człowiek dorosły powinien odpowiadać za słowa . Jaki miałeś/aś cel ........ , niech to będzie dla Ciebie nowe doświadczenie życiowe......

znajoma
    Szanuję Ciebie i Twoją rodzinę , decyzję jaką podjęłaś . Wydaje mi się , że jest coś o czym nie wiem.....albo się mylę . Wielokrotnie o to pytałem . Dzięki za wszystko , Twojemu kunsztowi literackiemu nie dorównam.......ale się starałem . Może będzie to moja nowa pasja , kto wie . Zawsze możesz liczyć na moją przyjaźń .
    enieznajoma
    Przeczytaj uważnie każde słowo , warto czerpać doświadczenie i uczyć się na błędach innych ,
    to nic nie kosztuje . Kontakt na gg
    e-ftalo
    Szkoda , że tak odczytywałeś moje intencje , Twoje odejście było być może początkiem .....dopisz sobie sam , szanuje Ciebie , jesteś mądrym człowiekiem . Jestem nadal otwarty na Twoje propozycje .

Kończę , bo jest mi przykro to pisać . Proszę o nie komentowanie tego co napisałem .
    Jest to mój ostatni wpis w tym wątku . Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie mojej decyzji .
    Ciepło pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku......:)
    Wierzę w to , że jeszcze nieraz się spotkamy...:) pa

Tak niewielu potrafi coś stworzyć , a tak wielu potrafi to zniszczyć
  • e-ftalo 07.08.13, 22:45
    Było zamknięcie,ale otwieram ponownie,bo jest kilka spraw do wyjaśnienia.Zacznę ode mnie.Nigdzie nie napisałem że opuszczam grupę,tylko bardzo zależało mi na wyjaśnieniu poprzez prywatną wiadomość pewnych dziwnych słów które padły na tym forum,ale to już nieaktualne.Zawsze w takich sytuacjach robię sobie przerwę aż sprawa się przedawni.
    Właśnie czytam wpisy "ja" i to jest właśnie to od czego się zaczęło-wypisywanie anonimowych wypowiedzi ,z nielogowanych ników.Każdy może napisać co mu pasuje i rozwalić dowolny temat. Nigdy nie wcinam sie w wasze żartobliwe pogadanki,bo jak widać są ludzie którzy to wykorzystują przeciwko wam.Podejrzenia o romans padają zawsze jeśli wypowiedzi nie są klarowne i są niedopowiedzenia,poważne wypowiedzi mieszają sie z poezją.Za dużo tego w tym temacie.Oczywiście znam was i wiem że jest to KOMPLETNĄ BZDURĄ wymyśloną przez anonima.
    Tak więc jestem za reaktywacją grupy,a może się dopiszą nowe osoby.
  • e-zybi 08.08.13, 05:20
    Dziękuję , że zabrałeś głos w tej sprawie . Szanuję Cię , Twoje uwagi były zawsze dla mnie cenne . Z trudem podjąłem decyzję o zamknięciu tego wątku , odejście znajomej było dla mnie zbyt bolesne żeby to dalej prowadzić . Brakowało by mi jej zawsze trafnych wypowiedzi , jej mądrości życiowej , jej twórczości literackiej , jednym słowem wszystkiego . Ona była ( jest ) spoiwem tego co tu pisaliśmy , naprawdę w tej chwili zastanawiam się czy postąpiłem słusznie i nie próbowałem jej zatrzymać . Szkoda przejść obojętnie wobec tego co stworzyliśmy , pozostawić to własnemu losowi . Przecież jeden nieodpowiedzialny wpis , który da mu/jej wiele do myślenia nie może przekreślić wszystkiego . Jak jest naprawdę tylko my wiemy .
    Jestem gotowy na ponowne otwarcie , pod warunkiem , że znajoma i enieznajoma powrócą i zasilą ten wątek , wierzę w nich . Nie przekreślajmy tego co udało nam się stworzyć i nie szukajmy się w świecie wirtualnym po innych wątkach , bo mamy coś co sami stworzyliśmy , coś co nas łączy . Kochani wierzę w Was , liczę , że się nie zawiodę .
    Warto się spotkać , zaplanować wspólny wyjazd i porozmawiać .
    Wstaje kolejny nowy dzień i nowe wyzwania........:)
    pozdrawiam:) pa
  • e-zybi 08.08.13, 05:46
    ...a może też warto wypić poranną kawę , pojechać i sprawdzić co w trawie piszczy .....:)
    miłego dnia życzę :) pa
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 06:18
    Warto!!!
  • enieznajoma 08.08.13, 05:50
    cieszę się

witajcie ponownie e-zybi, e-ftalo i nie każąca nam długo na siebie czekać mam nadzieję: znajoma

dla was:

www.tekstowo.pl/piosenka,zbigniew_wodecki,lubie_wracac_tam_gdzie_bylem.html
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 06:14
    Witam, nie zdawałam sobie z tego sprawy, że moje odejście tak Cię zaboli, tłumaczyłam Ci, dlaczego odchodzę. Nie chciałam sprawić Ci przykrości. Odeszłam z tego wątku, ale nie od Was. Nie przewidziałam, że kolejnym etapem będzie zamknięcie przez Ciebie tego wątku. Nie chciałam tego. Jestem wesołym człowiekiem z poczuciem humoru, ale mam poukładane w głowie i nie bawią mnie przygody. Miałam przyjaciela, zmarł w kwietniu ubiegłego roku. Mąż zawoził nas, tzn mnie i córy do Niego, zostawiał na wakacje na kilka dni. Czasami zostawał z Nami. Córy uwielbiały go. Rozpieszczał ich, co mnie drażniło. Spałam u góry, obok w pokoju córy. Nigdy nie przyszedł do mojej sypialni, był prawie 30 lat starszy ode mnie. Był bardzo bogatym człowiekiem, wiele razy chciał mi pomóc, nigdy nie chciałam przyjąć tej pomocy. Opierniczałam go, gdy czasem chciał kupił coś dziewczynom, np. ubrania, których ja nie chciałam kupić, bo były za drogie. Jedyny raz tak zrobił, gdy nie chciałam im kupić tunik. Poszedł z Nimi na lody i wrócił z tymi tunikami, kosztowały razem niecałą stówę. Córy były uradowane a ja wściekła na Niego. Ze łzami w oczach prosił "Pozwól mi sobie pomóc, to mi sprawia radość, kocham Twoją rodzinę itp..." Mówił to przy mężu. Spędzał u nas święta, bo był samotnym człowiekiem. Zybi, było mi przykro, gdy pomyślałeś, że chcę zakończyć to wszystko. Zależy mi na Waszej znajomości. Jeden paskudny, oszczerczy wpis nie może przekreślić tego, co tu zbudowaliśmy. Jestem za tym, by z powrotem było tak jak kilka dni temu. Zabolały mnie słowa anonima i dlatego stąd odeszłam. Dzisiaj jestem zajęta , bo będą wstawiać okna u znajomego a on jest w pracy. Zacznijmy jeszcze raz.

E-ftalo, wróć do nas, jeżeli czujesz taką potrzebę. Uważam, że przyjaźń to wielki skarb i trzeba go chronić i dbać o niego. Bardzo bym chciała znaleźć Przyjaciela na tym forum. Będę się starać, by zasłużyć na pochwały, które tu padły pod moim adresem
    Zybi, jesteś ważnym dla mnie człowiekiem i nie wątp tak szybko we mnie:-) Pozdrawiam, do zobaczyska:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 08:04
    Niechaj dzień nowy da Wam nadzieję
    a cała grupa znowu się śmieje.
    Dodam piosenkę też do wierszyka
    będziemy znowu razem pomykać.
    A jeśli kogoś dopadną smutki
    niech wpadnie pod mój dom wesolutki.
    Przedstawię Wam też Macieja, Kota
    to jest nasz nowy domownik- Psota:-)

www.youtube.com/watch?v=rX1KAyqGURY
    www.youtube.com/watch?v=1EALaCxUGdY
  • e-zybi 08.08.13, 12:09
    Kota nie znamy , lecz go poznamy ,
    zapewne fajny z niego kumpela .
    Swe ścieżki przetarł dokładnie wszędzie ,
    Jak goście będą to nie będzie .
    Taki to już jest urok kociska ,
    powraca wtedy gdy pełna miska.....
  • Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 12:25
    Ładnie:-)
  • e-zybi 08.08.13, 12:26
    W małych rzeczach odnajdujemy szczęście ,
    w pięknej muzyce szukamy chwili spokoju .
    W cudownym obrazie odkrywamy inspiracje ,
    w słowach wiersza poszukujemy natchnienia
    A ciepła w sercach Przyjaciół...

• Gość: Do Zybi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 14:55
    Cudnie:-)
  • e-zybi 08.08.13, 07:56
    JEŻELI CHCESZ WNIEŚĆ COŚ POZYTYWNEGO DO TEGO WĄTKU TO PISZ DROGI FORUMOWICZU ,
    JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS TO DOŁĄCZ , JESTEŚMY OTWARCI NA ŚWIAT ,
    ALE JEŻELI CHCESZ COŚ SP......Ć , TO WIEDZ , ŻE BĘDZIESZ I G N O R O W A N Y .
    Pozdrawiam
  • e-zybi 08.08.13, 08:36
    Witam:) , niedługo weekend i wydaje mi się , że powinniśmy to uczcić spotkaniem " po latach " tak można rzec , choć to przesada .Sobotę mam zajętą , jak zwykle ,ale niedzielę free .Jeżeli macie czas w niedzielę to piszcie to gdzieś wyskoczymy na rowerkach .
    pozdrawiam:) ,pa
  • e-ftalo 08.08.13, 11:12
    Ja dwuznacznie zrozumiałem wypowiedź znajomej-nie mam pewności czy odejście z tematu oznacza odejście z grupy,ale nie śledzę dyskusji od jakiegoś czasu i dlatego nie wiem co się dzieje.
    Będę dopiero za 2 tygodnie. Ale jak zaznaczyłem w innej wypowiedzi-sezon trwa cały rok i nigdy nie jest za późno na wycieczkę
  • e-zybi 08.08.13, 11:55
    Znajomej chodziło o odejście z tematu .Utrzymywanie wątku dla 2 osób , Ty też milczałeś , nie miało sensu . Są inne komunikatory do tego celu . Jak będziesz na miejscu to daj znać to się zgadamy i gdzieś wyskoczymy .
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 12:19
    Dokładnie, tak, jak mówi Zybi. Wczoraj kupiłam ciepłe dresy i mam zamiar jeździć z Wami cały rok. Ciepłe pozdrówka:-)
  • e-ftalo 08.08.13, 12:25
    a propos. innych komunikatorów,ja jestem z natury pamiętliwy i nie otrzymałem wyjaśnień.Więc milczałem na forum,w tym temacie.Nie obrażam się ale nie nawidzę jak ktoś mnie ignoruje i unika odpowiedzi celowo czy przez zaniechanie
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 12:27
    E- ftalo, masz problem chyba ze sobą, ja tu nie pomogę. Przeczytaj jeszcze raz naszą ostatnią rozmowę na gg, miłego dnia:-)
  • e-ftalo 08.08.13, 13:01
    Nie,ze sobą nie mam,zresztą nie wiesz o co mi chodzi. Miło że wracasz do grupy,pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 13:22
    Nigdy od grupy nie odeszłam, pozdrawiam:-)
  • enieznajoma 08.08.13, 13:52
    jestem za wycieczka-znajoma-szykuj sie na fajna traske ze nami, cos wykabinujemy , na nd jesli bedziesz mogla oczywiscie:)

e-ftalo za bardzo sie nakrecasz, co powoduje ze pewne slowa interpretujesz niezgodnie z intencja rozmowcy...po prostu -proponuje bardziej zajac zyciem od strony praktycznej niz myslec tylko o zyciu... :) to taka mysl mala na reszte dnia

pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 14:44
    No, pewnie, że pojedziemy, o ile nie wyjadę, ale w taki ukrop nie chce mi się pakować:-) Dam znać w sobotę wieczorem:-) Nawet na wsi jest spiekota:-) Pozdrawiam
  • e-zybi 08.08.13, 15:43
    Jak dziewczyny się trzymacie ?? Ale czad , jeszcze rano to można myśleć o jeżdżeniu , a teraz tylko łazienka zapewnia komfort egzystencji . Jak żona wróci to pewnie mnie wykopsa z tego cudownego miejsca .
    znajoma , w niedzielę to możesz myśleć o wyjeździe ale tylko z nami , pamiętaj o tym !!
    enieznajoma , jak tam po botoksie ?? ;) , mam nadzieję , że wszystko OK
    poz:)
  • e-ftalo 08.08.13, 15:52
    @enieznajoma,ty się mocniej nakręcasz.Od praktycznej strony dawno mnie obraziłaś i dobrze o tym wiesz.
  • enieznajoma 08.08.13, 18:00
    zybi
    jestem za -pogoda ma byc sprzyjajaca, czekamy na reszte grupy:)
    Z. dajemy rade, ja schladzam sie mrozona garaletka wisniowa, lezakuje , popijam soczki , w pracy klimatyzacja ratowalam sie...oby do sb-ma byc chlodno:)

eftalo
    tak jak pisalam wczesniej,,,i tyle z mojej strony....

znajoma
    moze jak bedziesz mogla to gorke pokonamy na miechocinie:)

dobrych mysli zycze marudom:)
    pozdrawiam
  • enieznajoma 08.08.13, 18:40
    eftalo

nie analizuj choc jeden raz i przeczytaj wartosciowe reflexyjne madre zyciowe przemyslenia:

www.astro.eco.pl/astro2/przebudzenie.html
    sluchajac jednoczesnie

www.youtube.com/watch?v=YM5BIlBNXrQ

mysle ze zrozumiesz wtedy moje dobre intencje :) pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 19:23
    Trzeba myśleć pozytywnie i to robię, nawet jak zauważyłam przed chwilą wgniecione auto, dzisiaj ktoś się do męża przytulił z boku w Tarnobrzegu. Uszyłam dzisiaj po południu 3 firanki, jedną mamusia mi dała powiesiłam u znajomego, dostałam w nagrodę loda, czekoladę, nie odmówiłam, bo nie wypada:-)

Wymyślcie jakąś trasę na niedzielę, prawdopodobnie jeszcze będziemy w domu, bo mam u rodziców robotę w sobotę:-) Pozdrawiam, do zobaczyska, gorąco, więc nie ściskam:-)
  • e-ftalo 08.08.13, 20:30
    @enieznajoma ,ani chwili nie wątpiłem w twoje dobre intencje,ale zabawne że wywołujesz mnie na forum,a prywatnie ignorujesz.Mi chodzi tylko o zasady.Nie chcesz to nie musimy rozmawiać.Myślisz że się ugnę pod twoim pantoflem .Masz alergię na facetów,a ja na niektóre kobiety i oczywiste że się nie dogadamy.Dalsza dyskusja nie nadaje się na forum.
    @znajoma i to kolejny argument dlaczego nie warto mieć auta tylko rower i pilnować kondycji.Ale podziwiam cię że umiesz zachować spokój
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 20:55
    życie jest jedno, nie będę się denerwować o kawałek wgniecionej blachy, nawet jeśli auto kupiłam z przebiegiem 4 tysięcy. Trzeba mu zrobić żółwika od spodu i się naprostuje:-)
    Ps. Nieznajoma to przesympatyczna dziewczyna i lepiej pływa ode mnie:-)
  • enieznajoma 08.08.13, 21:09
    Andrzej
    skoro tak uwazasz to postepuj w zgodzie ze swoim systemem wierzen i wartosci i tyle... -rob tak jak uwazasz dla siebie za sluszne i dobre, i co wazne jednak by zycie i swiat i ludzie byli przyjazni: nie krzywdzace innych zbyt pochopnymi wnioskami i niezrozumialymi odbiegajacymi od rzeczywistosci interpretacjami dobrych intencji innych ludzi..no i tyle...polecam raz jeszcze jak we wczesniejszym wpisie lekture De Mello....

pozdrawiam wszytkich:) ide moczyc stopy w zimnej wodzie dla ochlody
  • e-zybi 08.08.13, 21:26
    @znajoma , obtarcia często się zdarzają tylko , że społeczeństwo nie dojrzało do tego problemu ,
    wystarczy kartka z numerem tel.za wycieraczką i po sprawie . Ludzie wydają pieniądze na ubezpieczenie , pytanie po co ? Trudno winić męża , dla niego to też pewnie stres a gamoń uciekł i po sprawie . Widzę , że ciężko pracujesz , daj luz , zrelaksuj się......:)
    @enieznajoma , e-ftalo , podobają mi się te wasze gierki . Jesteście jak woda i ogień , fajne to jest jak się patrzy z boku . Nie znam problemu to Wam nie pomogę , ale wydaje mi się , że zawsze można pójść na kompromis .

I dla relaksu :
    youtu.be/0KJ60uJZ3-Q
    Pozdrawiam:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 21:38
    Dzięki za relaks, nie winię go, pojechał zarejestrowąć auto. W taki upał każdy się spieszy. Nawet nie zauważył bo z prawej strony, z tyłu, tuż za drzwiami. Bardzo lubię tę piosenką , dobranoc, chyba zatargam tapczan do piwnicy:-)
  • enieznajoma 08.08.13, 21:40
    zybi

zeby bylo zabawniej to o to chodzi ze ja tez nie wiem o co chodzi
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 21:43
    Ja wiem!
    O to chodzi, że E-ftalo trudno dogodzić:-)
  • e-zybi 08.08.13, 21:46
    no , no to nawet ja nie jestem taki wymagający.....chociaż lubię się zabawić:)
    poz
  • enieznajoma 08.08.13, 21:50
    hahahaa

fakt bo do zabawy tez trza miec wyczucie odpowiednie zalezne od sytuacji i towarzystwa czyli skromnie obserwowac, uwaznie sluchac, prawdziwie wnioskowac i dzialac pozytywnie inspirujac:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 21:52
    Dzięki, Nieznajoma za porady, wykorzystam je w najbliższym czasie :-)
  • enieznajoma 08.08.13, 21:54
    hahaha

to ja sie ucze od ciebie ;) skromniśko-poetko-wesola:)
  • e-zybi 08.08.13, 21:58
    Dziewczyny , bo go wezmę w obronę , solidarność p...w :)
    haha
  • enieznajoma 08.08.13, 22:00
    a to bierz....... jak to zwykl powiadac jeden z kolegow rowerzystow ;jest ryzyko jest...." :)
  • enieznajoma 08.08.13, 22:08
    „Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.”
    - Alan Alexander Milne

skoro tworca Kubusia Puchatka nie ogarnial dlatego wybaczcie ze i ja nie ogarniam czasami dywagacjii,

tez snijcie fajne sny:) ( moze takie jak Kubus Puchatek:))
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:09
    Jest ryzyko, jest zabawa,
    jest w termosie zimna kawa:-)
    Za to serce jest gorące,
    zwłaszcza, gdy przypieka słońce:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:12
    Pod górkę, Zybi, pomału, pomału,
    bo u znajomej ryzyko zawału:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:13
    Może zmówimy się na górkę tak wiecórkiem?
  • enieznajoma 08.08.13, 22:22
    jestem za....odwrotu juz nie ma:)

zybi przywiezie kawe w termosie,
    by sie wdrapywac nam bylo raźniej na kofeinowym koksie,:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:28
    Mam na podwórku węże, zrobiłam nawet zdjęcie, Zybi już w wannie chrapie, ale może E-ftalo złapiesz? Dobra, to z gorąca, dobranoc:-)
  • e-zybi 09.08.13, 05:40
    Wstawać śpiochy....... ale wam się fajnie gaworzyło .
    Ja szybciutko spać poszedłem ,
    by raniutko się poderwać .
    Kilka wprawnych wygibasów ,
    dla kondycji zrobie zawczasu .
    Być ratownikiem trudna sprawa
    będzie zapewne dobra zabawa...

i przebudzanka.........
    youtu.be/jD76PBngAYU
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 06:56
    Ładnie pachnie z rana kawa,
    będzie w jeziorze zabawa.
    My się nie będziemy głowić
    "rekin" piłeczkę wyłowi:-)
    Mieć takiego ratownika!
    Można nieźle w wodzie fikać.
    Ładna Twoja przebudzanka,
    i wierszyk z samego ranka:-)
  • enieznajoma 09.08.13, 20:42
    wreszcie ulga pod wieczór---udało sie posmigac nawet:)

jeszcze nie mam odwagi zmierzyc z gorka miechocinska--moze jutro :)

pozdrawiam
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 20:57
    Mój mąż ma nogi, jakby chodził w różowych skarpetkach. Spiekliśmy się na raczka, przepłynęłam 10 razy z trudem, bo dużo ludzi, raz mi nawet zabrakło gruntu pod nogami, spanikowałam, ale żyję:-) Schudłam 3.5 kg odkąd śmigam pod te górki, czyli w ciągu miesiąca. Jestem Wam bardzo wdzięczna za doping, pozdrawiam, do zobaczyska:-)
  • e-zybi 10.08.13, 05:28
    znajoma
    Słońce kocha nas bezinteresownie , efekty tej miłości są zawsze widoczne wieczorem i czasami po nieprzespanej nocy , aaa jak piecze aaa jak boli....:)
    W zdrowym ciele zdrowy duch....i dobrze , że żyjesz bo masz dla kogo .....zrzucone kilogramy
    jeszcze bardziej Cię wylaszczą , choć i tak miło popatrzeć:):):)...ktoś mi kiedyś za to pisanie nogi..................nie kończę , wiadomo...:)
    enieznajoma
    Była to ulga dla każdego , szkoda ,że nie dałaś znać ....też wieczorem śmigałem 40 rano+40 wieczorem , w dwoje raźniej , chyba ,że masz nowego inspiratora......;);)
    Dziewczyny szykujcie formę na niedzielę , myślę , że jak o 13-tej wyjedziemy to o 14-tej się spotkamy ze znajomą w J...ch i polecimy na BST i tak dalej... , w Leśnej Polanie też zagościmy
    Wieczorem jeszcze to potwierdzimy....:), miłego dnia życzę...:) do zobaczyska , pa

i na dobry początek kilka piosenek w słonecznym klimacie.....
    youtu.be/WGQn8Zp6-FY
    youtu.be/rLNVzE6Ah0c
    i pomijając dedykację........
    youtu.be/NZEY7jrHr-M
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 07:28
    Dzisiaj pauzuję, bo mam różowe pośladki:-) Nie bojsa, za patrzenie nic nie grozi:-) Dziękuje za piosenki, potwierdzimy wieczorem, bo teraz rodzinka jeszcze śpi i na razie nie załatwię przepustki a tak bez zezwolenia, to ryzyk- fizyk:-) Do zobaczyska:-)

• Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 08:39
    www.youtube.com/watch?v=yHikHQk67qU
    :-)
  • enieznajoma 10.08.13, 09:15
    znajoma-dla pocieszenia dodam, ze ja tez bede miec rozowe-wieczorem

zybi
    wyrobilam sie i ok 18 wyjechalam, zatem nastepnym razem bede miec odwage na propozycje wczesno-wieczornego smiagania:)

do zobaczenia jutro-dobrego dzionka:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 11:02
    Wstał z pielesz mój małżonek-
    pozwolenie załatwione:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 11:02
    pieleszy:-)
  • e-zybi 10.08.13, 20:04
    Nareszcie po pracowitym dniu już w domciu . Witam moje sympatyczne przyjaciółki od rowerowych szaleństw cieplutko , bo zrobiło się chłodniutko...... , taki oddech się przyda. Jutro ma być dużo lepiej . Ja jestem jutro gotowy na wyjazd , jeżeli Wam odpowiada moja propozycja podana wyżej to proszę o potwierdzenie akceptacji :-) Jeżeli nie.....to będzie mi przykro , uronię łezkę i będę smutasem cały dzień .:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 20:12
    To już jest szantaż:-) Wyślijcie sms-a z Tarnobrzegu, jak będziecie wyjeżdżać. Do zobaczyska, jak mnie licho nie porwie po drodze:-)
  • e-zybi 10.08.13, 20:24
    Ale jaki miły.... nieprawdaż ?? OK , czekam na odpowiedź enieznajomej , pewnie gdzieś się zaszyła i łakocie łyka :-), poz
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 20:37
    Córa wczoraj zrobiła placek ze śliwkami, ale już się kończy:-) Obchodzę go krajem, bokiem, ale kusi swym widokiem:-)
  • e-zybi 10.08.13, 20:58
    Oj kusi...oj kusi , enieznajoma potwierdziła wyjazd , tak , że jesteśmy ugadani . O 13-tej wyjedziemy , czekaj na nas w J...ch na rozstaju....jak zwykle .

Robisz smaka , trudno zasnąć ,
    zapach placka się unosi .
    Ten dostanie kto poprosi ,
    kto daleko się obliże .
    I spać pójdzie pokorniutko ,
    z kwaśną miną i cichutko...
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 21:01
    Dobrze, dobranoc, fajnie rymujesz:-)
  • Gość: ciekawy IP: *.yolau.net 10.08.13, 21:33
    Gość portalu: znajoma napisał(a): Dobrze, dobranoc, fajnie rymujesz:-)
    "znajoma" i "e@znajoma" czy wy musicie tak pierdo_-lić takie smenty zamiast
    napisac coś do rzeczy ! siuśki piszcie o moczu bo kiedyś będziecie pod siebie LAĆ sikawy.
    Piszcie sobie na komunikatorach , anie na forum piz_-dy w wybujałej w fantazji !

• Gość: zybi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 10.08.13, 21:58
    JEŻELI CHCESZ WNIEŚĆ COŚ POZYTYWNEGO DO TEGO WĄTKU TO PISZ DROGI FORUMOWICZU ,
    JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS TO DOŁĄCZ , JESTEŚMY OTWARCI NA ŚWIAT ,
    ALE JEŻELI CHCESZ COŚ SP......Ć , TO WIEDZ , ŻE BĘDZIESZ I G N O R O W A N Y .
    Pozdrawiam
  • enieznajoma 10.08.13, 22:44
    poczułam sie wyjatkowo dzieki swojej wyobrazni-co mi uswiadomil--ten ktos tam skads:)

do jutra
  • e-zybi 11.08.13, 04:26
    Gość portalu: ciekawy napisał(a):

> Gość portalu: znajoma napisał(a): Dobrze, dobranoc, fajnie rymujesz:-)
    > "znajoma" i "e@znajoma" czy wy musicie tak pierdo_-lić takie smenty zamiast
    > napisac coś do rzeczy ! siuśki piszcie o moczu bo kiedyś będziecie pod siebie L
    > AĆ sikawy.
    > Piszcie sobie na komunikatorach , anie na forum piz_-dy w wybujałej w fantazji
    > !

> Rozumiem , że po kilku dniach gorących przyszedł i jeden chłodniejszy i Twój przegrzany umysł tego nie wytrzymał . SZANUJ ZŁAMASIE KOBIETY , być może jeszcze nie podziękowałeś matce za wyssane mleko z jej piersi ........jakbyś się czuł gdyby ktoś tak napisał o Twojej matce . Rozumiem , że możesz być sierotą znalezionym w OKNIE ŻYCIA ale czy warto było się urodzić ?? TWÓJ PROSTACKI STYL PISANIA zmusił mnie do wyrażenia tej opinii , napij się zimnego mleka....to może to pozwoli Ci osiągnąć równowagę i słowo PRZEPRASZAM nabierze dla Ciebie jakiegoś znaczenia.....
    .>
    >
  • Gość: korzeń żeńszenia IP: 74.63.212.* 10.08.13, 21:39
    Gość portalu: znajoma napisał(a): Dobrze, dobranoc, fajnie rymujesz:-)
    "znajoma" i "e@znajoma" czy wy musicie tak pierdo_-lić takie smenty zamiast
    napisac coś do rzeczy ! siuśki piszcie o moczu bo kiedyś będziecie pod siebie LAĆ sikawy to dopiero bedzie temat !.
    Piszcie sobie na komunikatorach , anie na forum piz_-dy w wybujałej w fantazji !
  • enieznajoma 10.08.13, 21:45
    ezybi-
    skad wiedziales? ;)

znajoma
    zazdroszcze silnej woli;)

ps. moze popelnimy jakas rymowanke dla zazdrosnikow? ;) i do jutra:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.13, 23:25
    Dla takich ludzi szkoda natchnienia, do miłego zobaczenia:-)
  • e-zybi 11.08.13, 04:55
    To dla WAS moje urocze PANIE , na dobry początek dnia:):):)
    youtu.be/eAnXTlVPJ4s
  • enieznajoma 11.08.13, 09:38
    ezybi
    o tej porze to snilysmy jeszcze fajne sny:) przekrecaly na drugi boczek, i ja chyba chrapalam:)
  • e-zybi 11.08.13, 10:46
    A ja jak czytasz , twórczo pracowałem , bo skrobnąć czasami coś wypada by nie wyjść z wprawy i swoją opinię wyrazić...;):):)
    poz
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.13, 18:28
    Dziękuję Wam za mile spędzone popołudnie. Piękne tereny, dobry pomysł, Zybi, miłego wieczoru, naraziska:-)
  • enieznajoma 11.08.13, 19:09
    znajoma i zybi
    dzieki za nowe traski i inspiracje:)
  • e-zybi 11.08.13, 21:08
    Dziękuję Wam znajoma , enieznajoma za mile spędzone popołudnie , przyznam się , że pierwszy raz odczułem zmęczenie po przejechaniu tej trasy . Jestem godny podziwu dla Was , ogromny szacun za wytrwałość i poświęcenie .:):)
    znajoma , zaliczyłaś test na 6 -tkę , pokonałaś samą siebie , to nie był krótki odcinek............... i dzięki za fotki
    enieznajoma , Twoje poświęcenie anuluje zaliczenie wymyślonego testu , niech to będzie zadanie na przyszłość

..i na dobranoc dla Was
    youtu.be/TqgrtK92N_I
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.13, 21:15
    Marudziłam dzisiaj wyjątkowo, przepraszam, dziękuję za piosenkę. Też jestem zmęczona, dobranoc:-)
  • enieznajoma 11.08.13, 21:21
    zybi-ja sie nie zgadzam na anulowanie! czemu tylko ty masz miec licencje na wieksze gorki?

znajoma -ze stoperem bedzie czuwac i odliczac czas mojego wspiecia pod gorke,

pozytywny dzionek-fajnie -dziekuje Wam rowerzysci:))
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.13, 21:38
    Zybi, dla Ciebie na dobranoc:-)
    www.youtube.com/watch?v=In04XdUSP7k
    Nieznajoma, kiedyś podjadę na górkę i będę Cię wspierać:-)

Dobrej nocy, rowerzyści
    z rowerka same korzyści.
    Bolą nogi oraz pupa,
    smakuje wczorajsza zupa:-)
  • e-zybi 11.08.13, 22:19
    Dzięki za dobranockę znajoma:):):)

Korzyść to jest oczywista ,
    powie każdy kto korzysta .
    Kiedy rower posmakuje ,
    żar tropików nie odstraszy .
    By popędzić chen przed siebie ,
    i być ciągle głową w niebie...

dobrej nocy , pa:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 06:43
    Ja Cię kręcę! Jakie rymy, brawo! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego dnia:-)

• e-zybi 11.08.13, 21:51
    OK ;);) , pod moją nieobecność trenuj pilnie , masz kilka dni , pogoda będzie Ci sprzyjać , doceniam Twoje zdrowe ambicje :-)
  • e-zybi 12.08.13, 07:03
    I na początek tak uroczego dnia...:):)
    youtu.be/nxNjKOY9eWg
    Mocno ściskam i pozdrawiam , miłego dnia zyczę:):)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 08:28
    Piękny utwór i widoczki, czeka mnie za chwilę ciężka i niebezpieczna praca, dzięki za poranny relaks i uściski, które odwzajemniam:-)
  • e-zybi 12.08.13, 14:37
    Taka już ze mnie romantyczna dusza , patrzę na świat realnie , ale czasami daję się ponieść muzie....taki już jestem .:):)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 17:39
    Wiem, porządny z Ciebie człowiek:-)
  • e-zybi 12.08.13, 19:33
    Pokrewne dusze rozumieją się bez słów......szczęście jednego jest szczęściem drugiego , można dzielić się nim wzajemnie .:):)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 19:36
    Trzymaj się cieplutko:-) Ładnie to ująłeś, napisz chociaż sms-a, jak dojedziesz, dzięki za piosenkę:-)

www.youtube.com/watch?v=XOMwRWd04HM
  • e-zybi 13.08.13, 03:42
    Dzięki za piosenkę , bardzo na czasie:):) , skrobnę jeszcze coś prędziutko , bety do samochodu i wyjazd .
    Gdy rozstajesz się z przyjacielem , nie smuć się ,
    gdyż w czasie jego nieobecności to , co w nim kochasz najbardziej ,
    może stać się wyraźniejsze , podobnie jak góra , wydaje się turyście większa
    gdy patrzy na nią z doliny , przyjaźń , krótkie słowo..a tak wiele znaczy , czasem daje szczęście ,czasem łzy rozpaczy , przyjaźń niczym róża ozdabia cały świat..... ,
    maleńka czy duża zostawia w sercu ślad .
    Kochani , czas upływa szybko , niebawem znów pośmigamy na rowerkach , trzymajcie się ciepło :):) poz , pa
    youtu.be/oG-uW9IITHM
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.13, 07:42
    Witam, rozrzewniłam się, piękny utwór i teksty o przyjaźni, z którymi się całkowicie zgadzam.
    Dziękuję, do zobaczyska:-)
  • enieznajoma 16.08.13, 06:36
    oj posmigamy, test gorki przejde/dziemy :)

mysle o was kochani:)
    dobrego dzionka
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 06:58
    Wczoraj wracałam od rodziców przez las, jest tam fajna, piaszczysta górka, można ją pokonać, bo mi się udało:-) Jest okropnie sucho, dwa km jechałam piaszczysta drogą, zarzucało mnie ale nie spadłam z roweru. Zrobię Wam teścik, możesz przyjechać dzisiaj, to potrenujemy:-) Do zobaczyska:-)

• enieznajoma 16.08.13, 09:29
    zaskakujesz znajoma

2 km-przez piasek?szok

to bedzie duze wyzwanie....(az mi zaschlo wgardle, hehe) dam znac jak bede czasowa:) w tym sezonie na pewno dam sie przetestowac na tej trasie:)

pozdrawiam serdecznie:)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 18:02
    Trzymam Cię za słowo:-) Musimy powtórzyć niedzielny wypad, tylko go skrócić o jakieś 20 km:-) Ciepłe pozdrówka:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 23:56
    Na powitanie dla Gospodarza:-)
    www.youtube.com/watch?v=GpCmSmbhtRs
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.13, 00:05
    www.youtube.com/watch?v=CANx5RcdPdo
  • e-zybi 17.08.13, 10:36
    Uroczo , że o mnie pamiętasz jest to bardzo miłe:):):) , co widziałem i przeżyłem opowiem jak się spotkamy . Mam jeszcze wyjazd po mojego "pieszczocha" i wieczorem wracam , będę na łączach .

www.youtube.com/watch?v=WPVHNLuK6F4
  • e-zybi 17.08.13, 19:02
    Niedzielne popołudnie mam wolne , jeżeli są chętni na mały rekonesans rowerowy to zapraszam ;) , zaznaczam totalny luzik , żadne jechanie na zmachanie , trasa spontaniczna....:)
    poz
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.13, 20:21
    Dobry wieczór, Zybi, na tę chwilę nie wiem, źle się dzisiaj czułam, pękała mi głowa. Jutro może sprawdzę, co w trawie piszczy, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:-) Dziękuję za piosenkę:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.13, 10:48
    Witam, rodzinka jeszcze śpi, idziemy po południu do kościoła, jest gorąco, może wieczorem troszkę pośmigam, miłej niedzieli, cieple pozdrówka:-)
  • e-zybi 18.08.13, 20:40
    I na dobranoc....dla wszystkich rowerzystek:)
    www.youtube.com/watch?v=N4OqkYeZXC8
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.13, 21:25
    Wróciłam niedawno z przejażdżki rowerowej, muszę kupić oświetlenie rowerowe, ta kołysanka mnie nie utuliła, za głośna, ale dziękuję, dobranoc:-)
  • e-zybi 19.08.13, 03:29
    Strach jeździć po ciemku , choć nieoświetlona rowerzystka.....to może być miłe spotkanie . Mam zamiar dziś rano wykręcić jakieś 6-7 dych , jak będę blisko Ciebie , to prześlę pozdrowienia...:)
    Szkoda , że Ci pożeracze rowerowych tras na innych wątkach tylko piszą .....a tak ciężko ich spotkać w realu , znajoma napisz jak będziesz czasowa to śmigniemy jakąś traskę......;):)
    miłe pozdrowionka z rozpoczętego dzionka i do zobaczyska :):)
  • e-zybi 19.08.13, 04:19
    I jeszcze przebudzanki na dobry dzień:)

www.youtube.com/watch?v=knSqgkXMpoQ
    www.youtube.com/watch?v=aSzux0R6ttE
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.13, 14:46
    Za dwie ładne przebudzanki,
    też melodię masz od znajomej:-)

www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ
  • e-zybi 19.08.13, 15:42
    Dziękuję znajomej , to wymaga piosenki odwzajemnionej:)
    www.youtube.com/watch?v=qKe4zSbeO1A
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.13, 16:29
    Cudna piosenka, dzięki, właśnie wypiłam kawę bez cukru z włoskiego ekspresu:-) U mnie 42 stopnie w słońcu a ja zrobiłam sobie przerwę w prasowaniu, ciepłe pozdrówka:-)
  • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.13, 06:14
    Czasowa to ja jestem, gorzej z kondycją:-) Wypiję kawę, może mnie postawi na nogi i pojadę sprawdzić, co w trawie piszczy:-) Pozdrówka:-) Piosenek wysłucham po powrocie, dzięki:-)
  • enieznajoma 19.08.13, 11:39
    jak milo powitac Was:)

Zybi-nie znam nikogo wierniejszego swojemu rowerowi, pasji, stylowi zycia-niz ty-szok pozytywny ----dzieki za energie

znajoma--nie tylko ty miewasz gorsze dni, i rowerowe kryzysy:)

milo posluchac sympatyczna nutke:)dzieki i pozdrawiam-

-aaaaa od dzis do srody 21 VIII/ od 10-18 rekiny w duzym akwarium na placu b glowackiego bilet-norm 12 zl -ulga 8zl