Dodaj do ulubionych

Prawdziwe oblicze homoideologii!

30.07.13, 20:10
No i powoli dewianci zaczynają już grozić!
www.pch24.pl/polska-w-szponach-homoterroru,16268,i.html
Edytor zaawansowany
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 20:27
  Przecież niedawno Franciszek powiedział, że jemu geje nie przeszkadzają, a w lobby nie wierzy, ale widać nasi księża są bardziej katoliccy od papieża, ba nawet niejaki Marmar jest od niego bardziej katolicki.
 • lechowski51 30.07.13, 20:45
  Mnie również homosie nie przeszkadzają,jak i każdemu katolikowi,dopóki nie wychodzą na ulice i nie demoralizują naszych dzieci i dopóty nie chcą uznania ich zboczenia za normalność.
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 21:01
  Oj przeszkadzają wam i to bardzo, podobnie jak żydzi, masoni, prawosławni, protestanci, ateiści, feministki w zasadzie to chyba łatwiej powiedzieć kto wam nie przeszkadza. Gdyby tak nie było nie wtrącalibyście się w ich życie. A trącacie się na wiele sposobów idąc od przymusowej religii w szkołach (obecnie łatwiej dostać zwolnienie z WF niż z religii), a kończąc na mszach gdzie otwarcie piętnuje się tych ludzi.


 • Gość: anty IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 22:01
  W R PIsze <Oj przeszkadzają wam i to bardzo, podobnie jak żydzi, masoni, prawosławni, protestanci, ateiści, feministki w zasadzie to chyba łatwiej powiedzieć kto wam nie przeszkadza>
  Mylisz się ponieważ lechujskiemu nie przeszkadzają kibole.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 22:12
  Rzeczywiście względem chuliganów i bandytów ma daleko posuniętą tolerancję.
 • ja-tarzan 30.07.13, 22:16
  > Rzeczywiście względem chuliganów i bandytów ma daleko posuniętą tolerancję.

  Oj, on by nawet pedofilów wychwalał, gdyby tylko zebrali się ze dwa razy i na jakimś capstrzyku wygwizdali Bufetową, Tuska i Komorowskiego...
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 22:17
  E tak daleko by się chyba nie posuną chociaż kto wie.
 • mar1mar1 30.07.13, 23:05
  @tarzan, ty wdajesz się w taką denną pisaninę?!
  Miałem o tobie trochę lepsze zdanie ale chyba je zrewiduję, kiedyś @nikita rzeczywiście napisał chyba prorocze słowa...
 • ja-tarzan 31.07.13, 07:24
  > @tarzan, ty wdajesz się w taką denną pisaninę?!

  Tylko i wyłącznie w stosunku do dennego człowieczka.
  On bywał poniżej tego dna ...

  I czynię to świadomie bez względu na czyjąś opinię, czy pseudo-proroctwa.
 • mar1mar1 31.07.13, 11:05
  Ale podobno starasz się żyć wg zasad wiary?! Jakoś mi to inaczej pachnie.
  Rozumiem twoje zdenerwowanie, raz, drugi ale żeby stale wykorzystywać okazję do "dowalenia"
  oponentowi tylko dlatego że ma odmienne zdanie w wielu dziedzinach!
  I dodatkowo karmisz trolów a później dziwicie się że to forum ma takie opinie jakie ma!
 • mar1mar1 30.07.13, 22:57
  Naczytałeś sie za dużo propagandy antykościelnej i bujasz w obłokach absurdu.
  Masz do wyboru etykę, prawda?
  Nie piętnuje się ludzi tylko mówi o grzechu a że wam mieszają się pojęcia (celowo) to już inna inszość.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 23:36
  No właśnie wyobraź sobie, że nie ma się do wyboru etyki, przynajmniej za moich czasów czyli jakieś 10 lat temu sytuacja wyglądała w sposób następujący. Starano się na wszelkie sposoby nie dopuścić do zajęć z etyki, najpierw dając nauczyciela o którym wiedziano, że uczniowie go nie zaakceptują bo co tu kryć był on po prostu katechetą, a potem tłumacząc się, że liczba chętnych jest zbyt niewielka by opłacało się grupę, koniec końców ateiści musieli uczęszczać na lekcje religii bo przecież nawet o zwolnieniu nie było mowy. Teraz z tego co wiem sytuacja jest podobna więc naprawdę nie pisz tutaj o etyce bo to fikcja kościelna, że dają wybór.


  A piętnując grzech piętnuje ludzi i temu nie zaprzeczysz.
 • mar1mar1 31.07.13, 00:50
  Wybór należy do rodziców i uczniów wiec nie widzę problemu. Mi też niektóre rzeczy nie pasują w kraju a muszę to znosić bo na tym polega życie w społeczeństwie.
  Piętnowanie grzechu to tak naprawdę piętnowanie postępowania. To że absolutnie nie pochwalam ZACHOWANIA człowieka nie znaczy że jego samego odrzucam.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 01:17
  Nie widzisz problemów w tym, że religia w szkołach zostaje narzucana uczniom siłą bo nauka etyki to fikcja i nie mają wyboru, no to masz problem. I tak ja żyje w społeczeństwie i rozumie jego prawa tylko widzisz, żadne prawo nie każe mi słuchać księdza i żadne prawo nie powinno zmuszać uczniów do chodzenia na religię a do tego się sprowadza takie zachowanie. I powiedz mi co takiego tobie katolikowi nie pasuje w naszym państwie, a musisz z tym żyć. Bo widzisz mi nie pasuje kościół i jego wtrącanie się w życie niewierzących nie obchodzi mnie czy zdaniem kościoła prezerwatywa jest dobra, czy geje są dobrzy i czy ateiści są fajni bo ja mam swoje zdanie, które każe mi się nie wtrącać w nie swoje spray. Tymczasem wy walczycie ze wszystkim co nie jest zgodne z waszym światopoglądem nie uznając, że ktoś może mieć inny pogląd na życie.

  I nie ściemniaj mi, tutaj, że piętnowanie grzechu nie prowadzi do piętnowania człowieka bo dobrze wiesz, że tak nie jest. Wy przecież odrzucacie taką osobę i nie macie z nią kontaktu dopóki się nie nawróci i czy to nie prowadzi do pogardy dla tej osoby i jej izolacji.

  Odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie dlaczego kościół tak zabiega o lekcje religii w szkołach dlaczego nie zdecyduje się na prowadzenie religii w salach katechetycznych.
  Czyżby to strach, ze niewielu by przychodziło na te katechezy, a może to, że pensja dla księdza który prowadzi takie lekcje by nagle się ulotniła zmusza, do utrzymywania tych lekcji siłą.
 • mar1mar1 31.07.13, 01:37
  Fikcją są twioje bezpodstawne i niedorzeczne argumentacje. Idż na stronę MEN i się dokształć a póżniej pisz coś mądrego w danym temacie bo jak narazie to wylewasz tutaj swoje interpretacje.
  Dużo rzeczy mi nie odpowiada, ale nie napiszę o tym bo i po co? Nic to nie zmieni a być może zachęci cię do niezdrowych wynurzeń, niepotrzebnie!
  Nie wiem skąd u ciebie taka interpretacja grzechu, być może przez nadgorliwe "babcie ławeczkowe" :)
  Reszty nie skomentuje, zwykłe dywagacje.
  Kiedyś religia była w salkach i zapewniam cię że frekwencja była o wiele większ niż na niektórych wiecach ateistycznych :)
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 01:52
  Więc dlaczego nie wróci do tych salek? I powtarzam, ateista to nie komunista. Wytłumaczę ci to najbardziej łopatologicznie jak potrafię każdy kwadrat jest prostokątem ale nie każdy prostokąt jest kwadratem, więc każdy komunista jest ateistą ale nie każdy ateista jest komunistą. Idąc twoim tokiem myślenia musiał bym przełożyć następującą relację każdy katolik jest jak nasze moherowe babcie czy to prawda nie ale według ciebie tak powinienem myśleć.
 • mar1mar1 31.07.13, 02:10
  Komunizm to tak naprawdę ateizm. A ze wspólczesny ateista to nie komunista? Zapewne (narazie nie ma na to szans), ale dążenia i wytyczne są te same.
  Przecież ty ciągle generalizujesz chrześcijaństwo więc nie wysilaj się na puste frazesy.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 02:25
  I weź tu tłumacz nie jak się uprze to już koniec dla niego ateista to komunista i już świetnie. A więc dla mnie kościół ma twarz faszystów bo ksiądz Tiso i ukrywanie faszystów w klasztorach, moherowych babć bo stanowią oczywistą większość w kościele, no i złotej młodzieży blokowej w ortalionowych dresach. Rzeczywiście wykładnie moralne. Chce by chociaż to do ciebie dotarło ateista to nie komunista i zrozum to. Jak dotrze chociaż jedna mądra myśl to będzie mój osobisty sukces, ale wątpię w to.

 • mar1mar1 31.07.13, 02:35
  Możesz generalizować ale Kościół ma swój niezmienny nurt nauczania i opiera się na Ewangelii.
  Komunizm też ma swój nurt a opiera się na ateizmie i internacjonaliżmie!
  Zresztą faszyzm również opiera sie na ateizmie wiec nie bardzo pasuje do Kościoła za to doskonale do twojego swiatopoglądu!
  Dobranoc.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 02:41

  Który to nurt zmienia według uznania i robi z nim co chce kiedy mu to pasuje. Rzeczywiście wykładnia.

  Tematykę historyczną już przerabialiśmy i stwierdziłem, że na tym polu bredzisz więc rzeczywiście skończmy tutaj i dobranoc.
 • ja-tarzan 31.07.13, 07:31
  > Nie widzisz problemów w tym, że religia w szkołach zostaje narzucana uczniom si
  > łą bo nauka etyki to fikcja i nie mają wyboru

  Mają drogi WR, jeśli szkoła lekcji etyki nie zapewni to nie jest jednoznaczne z nakazem uczestniczenia w lekcjach religii.

  >Kiedyś religia była w salkach i zapewniam cię że frekwencja była o wiele większ niż na >niektórych wiecach ateistycznych :)

  Frekwencja była większa Marmarze, bo i były to inne czasy.
  Moralność się zmienia, wiara kruszeje, twarde zasady postępowania rozmywają się ... dziś nawet "gorliwy katolik" otwarcie łamie zasady Dekalogu ...
  Podobnie z frekwencją z kościołach.

  Pewien spadek frekwencji jest "naturalnym zjawiskiem" ... część wynika z winy samych księży i hierarchów Kościoła.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 10:37
  Niestety ale często brak etyki jest to równoznaczny z nakazem uczęszczania na religie zwłaszcza kiedy religia jest środkową lekcją, chociaż oczywiście nie zawsze. Niestety, ale jak już pisałem w dzisiejszych czasach łatwiej przestać chodzić na WF niż na religię.
 • mar1mar1 31.07.13, 11:01
  Z tego co wiem frekwencja w Kościołach ma się całkiiem nieźle a moralność dla katolika zawsze jest taka sama.
  Gorliwy? Chyba pokazowo bo prawdzie zyjący Ewangelią i w Chrystusie nigdy nie będzie dawał zgorszenia.
  Jak najbardziej jest naturalny przy obecnym ujemnym przyroście.
 • mar1mar1 30.07.13, 22:59
  Geje nie ale to co robią już tak!
  www.fronda.pl/a/prozne-nadzieje-wiary-i-teczy,29778.html
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 23:46
  A więc teraz Fronda będzie tłumaczyć co Franciszek miał na myśli fajnie. Ale przecież powiedział prosto i wyraźnie, że kim on jest by piętnować gejów. Więc jeżeli on uważa, że nie może ich piętnować to wy postanowiliście, że będziecie lepsi od niego i wytłumaczycie, że w rzeczywistości pała nienawiścią.

  Trochę to podobne do tłumaczenia stwierdzenia Franciszka, że jeżeli tylko ateiści będą postępować dobrze, to nie widzi przeszkód by byli zbawieni. Zaraz na drugi dzień w kościołach odwoływano, że jednak nie wystarczy czynić dobrze by dostąpić zbawienia.

  Kurcze jeszcze trochę a naprawdę polubię tego Franciszka bo tyle co on napsuł krwi naszym hierarchom kilkoma stwierdzeniami to cały zastęp ateistów nie dał by rady. Nie dziwota, że wielu ateistów go lubi. Mam dla was rade kiedy umrze zróbcie go patronem ateistów my się nie obrazimy. I widzisz wasz przełożony daje wam przykład jak rozmawiać z ludźmi by ich nie zrażać, ale wy zamiast tego wolicie piętnować i walczyć co rodzi zawsze opór.
 • mar1mar1 31.07.13, 01:04
  Cóz, Fronda nic nie musi tłumaczyć, po prostu szkoda ludzi którzy robią sobie lichą nadzieję, przekręcając słowa Ojca sw. czy wyrywając z kontekstu jego wypowiedzi, dlatego ten art się tam znalazł, właśnie dla zainteresowanych.
  Kazdy ma otwartą drogę do zbawienia, Chrystus Pan wszystkim taką możliwość wysłużył i sądzę że ludzie którzy postępują zgodnie z miłoscią Boga i bliźniego napewno dostąpią tego daru ale, no właśnie, eliminując Boga ze swojego zycia automatycznie znajdziesz sobie innego bożka a ten napewno nie da ci zbawienia.
  Bardzo dobrze, może wielu którzy dzisiaj błądzą zwiedzeni na manowce, odzyska wiarę i znajdzie Boga, tego również Franciszkowi życzę aby rzeczywiści był takim "patronem" ateistów i wszystkich zagubionych!
  Na marginesie to taką kanoniczną patronką ateistów powinna być św. Teresa od krzyża która zanim została świetą była ateistką.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 21:20
  Swoją drogą Marmar dałeś nam autorytet niema co. Przecież ten księdż ma ewidentnie opsesje na tym punkcje co już nie jest zdrowe a w dodatku wydaje mi się, że ma manie prześladowcza. który ma ewidentnie manie prześladowczą. A kto komu grozi to już jest ewidentne odwracanie kota ogonem, tutaj masz kilka wycinków o pobiciach gejów przez gorliwych katolików

  www.pardon.pl/artykul/9647/zboczeniec_ciota_pedaz_strasnicy_miejscy_pobili_geja
  gejowo.pl/index.php?pid=3&n_id=10420
  a to prawdziwa perełka
  wawalove.pl/Wpadli-na-gejowska-impreze-i-pobili-uczestnikow-a8239
  Jak znajdziesz mi informacje o pobiciu katolików podczas mszy to pogadamy. Narazie mamy tylko dosyć mało wiarygodne opowieści księdza o tym, że mu grożono. To także chyba obala stwierdzenie Lechosia że Katolicy tolerują homoseksualistów i się w nich nie wtrącają skoro nawet prywatnie potrafią ich pobić.
 • mar1mar1 30.07.13, 22:50
  Nigdy nie popierałem i nie popieram przemocy wobec żadnego człowieka!
  Prawda jest taka że pedziów "leją" przeważnie rozwydrzeni gó...arze ogoleni na łyso albo goście którzy mają problemy z własną osobowością i emocjami!
  A ci strażnicy być może byli ateistami, kto wie :))
  Prawdziwy i gorliwy chrześcijanin jeżeli kieruje się w życiu Ewangelią napewno nie dopuści się takich czynów.
  Łap na szybkiego kilka linów
  www.pch24.pl/zwolennicy-tolerancji,12173,i.html
  www.bibula.com/?p=39459
  www.bibula.com/?p=11966
  www.bibula.com/?p=24688
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 23:29
  Fajnie, ze którykolwiek z podanych przez ciebie linków tyczy się Polski, a nie, żaden ale ok. to nie może być zarzutem.

  Co do filmu bo on uderzył mnie najbardziej w jakiej sprawie, szli ci ładnie ubrani chłopcy, a w obronie małżeństwa, przed kim je bronili chcą niech zakładają małżeństwo mam tylko jeden problem nie widziałem wśród nich ani jednej kobiety mogą mieć więc problem. Niestety marsze samych mężczyzn ubranych w mundury wzbudza u mnie jednoznaczne skojarzenie. Czemu zachowali spokój wydaje mi się, że mieli taki rozkaz i chyba się jednak balii bo to druga strona miała przewagę liczebną. Chociaż oczywiście zachowanie homoseksualistów było skandaliczne i wymaga potępienia.

  Kolejne przykłady pochodziły z Włoch i Hiszpanii czyli tradycyjnie katolickich krajów gdzie sytuacja wygląda podobnie jak w Polsce czyli kiedy jedni organizują marsze i atakują z ambon drudzy muszą o każdą manifestacje walczyć a każda akcja jest od razu wykrzykiwana jako obelga dla Boga.

  W przypadku Hiszpanii przyczyną akcji była bodajże odmowa pozwolenia na legalną manifestację, więc przeprowadzono ją nielegalnie i widać jak to się skończyło. To także pokazuje, że jedna strona może mówić a to drugiej zabrania się nawet kontr manifestacji.

  Akcji w Mediolanie nie pochwalam nie powinni wchodzić i przerywać mszy ostatecznie wierni nie byli niczemu winni. Ale czy ksiądz miał prawo mówić z ambony, że mają się leczyć i co tu kryć napuszczać na nich wiernych zastanów się, czy ksiądz miał takie prawo. Czy gdyby oni zaczęli głosić publicznie, że ksiądz ma się leczyć z wiary było by ci miło nie. Kto sieje wiatr zbiera burzę.

  Co do ostatniego przykładu ciekawe, że także z Mediolanu gdzie transwestyta zaatakował księdza kijem nie ma dla niego obrony i powinien odpowiedzieć za swoje czyny bo to był zwykły chuligan. Co nasuwa mi ciekawą myśl, czemu macie taki ciekawy styl, czyżby brakowało wam odwagi. Kiedy przedstawiciele tej złotej młodzieży ONR lub pospolity kibol pobiją kogoś (pomińmy na razie preferencje bo dostają także zwykli ludzie mający za długie włosy albo nie takie ciuchy) to piszecie, że to zwykli kryminaliści nie mający nic wspólnego, z kościołem. Ale kiedy ci sami ludzie idą w marszach obrony małżeństwa to są to wasi ludzie i patrioci. No to jak z nimi jest wasi czy nie wasi. Bo ten transwestyta jest w moich oczach zwykłym bandziorem na równi, ze stadionowymi chuliganami.

 • mar1mar1 31.07.13, 01:15
  To były tylko przykłady, inne bez trudu znajdziesz w necie.
  Jeżeli będziesz chciał się "przyczepić" do czegoś to powód znajdziesz zawsze, nawet najbardziej irracjonalny. Co d okraju to tylko wspomnę o wulgarnym emailu z pogróżkami który dostała prof. Pawłowicz resztę sobie poszukaj.
  Mylisz bardzo dużo pojęć. Jeszcze "cieplutki" link na twoje zarzuty
  www.fronda.pl/a/tam-gdzie-zaczyna-sie-przemoc-takze-wobec-homoseksualistow-tam-konczy-sie-chrzescijanstwo,29771.html
  Zresztą chcesz przeanalizować "trochę" zjawisko homoseksualizmu i czym tak naprawdę jest to przeczytaj sobie "Lubiewo", wtedy zobaczysz jak postrzegają świat ci ludzie i że tak naprawdę oni sa chorzy i należy im współczuć oraz zachęcać do zmiany życia co właśnie czyni Kościół na czele z Franciszkiem. Kwestię leczenia tutaj pomijam.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 01:48
  Przyczepiłem się do przykładów bo mogłem i było do czego widzisz nie zwykłem łykać wszystkiego jak pelikan i lubię się czepiać, zresztą do ostatniego się nie przyczepiłem i potępiłem tego pana/panią.

  Co do Lubiewa nie przeczytałem i nie przeczytam tej książki właśnie ze względu na autora, który w moich oczach jest takim standardowym przykładem przegiętego geja który na swojej orientacji stara się zarobić i raczej mnie nie interesują jego zwierzenia. Bo widzisz mnie nie interesuje co ludzie robią w łóżku. Chciałbym tylko by wszyscy się szanowali, a ponieważ w starciu geje kościół to oni są częściej szykanowani i to do ich życia kościół się wtrąca będę stawał po ich stronie. Co nie oznacza, że dałbym im dziecko czy samemu wskoczył bym z którymś do łóżka, ale nie widzę problemów by mogli zawierać związki i żyć razem bo jak pisałem ja im do łóżka nie zaglądam i mnie to nie rusza. A jeszcze w kwestii dzieci muszę ciebie zaskoczyć ale lesbijka i gej mogą mieć w pełni legalnie dzieci i nie potrzebują do tego adopcji, jak pomyśl i wpadniesz, podpowiem tylko, że to że jeden i drugi nie lubią kobiet nie czyni ich bezpłodnymi i odwrotnie to, że lesbijka nie lubi kobiet nie oznacza, że jest bezpłodna. Więc chłopaki musicie otworzyć jeszcze jeden front.


  Co do przykładu z kraju, rzeczywiście ja pobicia ty rzekomo mail z pogróżkami każdy polityk otrzymuje takich maili setki bo taka ich dola.

  Ciesze się, że fronda potępiła agresje na gejów szkoda tylko, że tutaj pisze tak a z ambony mówi się inaczej, że razem z naszymi narodowcami często idą księża co jednoznacznie wskazuje po której są stronie. Przy okazji fajnie na początku tekstu potępiamy narodowców z Litwy i Czarnogóry, a gdzieś tam w połowie tekstu piszemy coś o jednym naszym narodowcu i to tak delikatnie, żeby się chłopaczek nie obraził. Parę rzeczy mi się w tekście rzuciło, można było na przykład wyczytać, że tak trzeba ich kochać i nie stosować przemocy, ale jednak tych gejów trzeba wysłać na terapie. Podoba mi stwierdzenie, że kościół wchodzi z daną osobą w relację jeżeli ona tego chce i to należy podkreślić chce tymczasem kościół wchodzi w życie czy chcesz czy nie. W prawdzie na kocu dowiaduje się, że kościół jest jak matka, która chroni mnie przede mną bym nie zrobił sobie krzywdę kurcze identycznie mówiła partia ona także była matką i dbała by nie zrobić sobie krzywdy. A je nie chce by kościół o mnie dbał i mam gdzieś jego matczyne uczucia względem mnie bo widzisz ja mam matkę i nie potrzebuje kolejnej.
 • mar1mar1 31.07.13, 02:04
  Anatomii człowieka nie musisz opisywać, wszyscy ją znamy.
  Czyż opis codzienności homoseksualnej nie jest najbardziej rzetelny i bliski prawdy kiedy tego opisu dokonuje "aktywny" homoseksualista?
  Brawo za tok rozumowania, więc zostawmy homo bo też taka ich "dola"!?
  Kościół jest matką dla wierzących i praktykujących dla ciebie jest jedynie drogowskazem który możesz minąć obojętnie.
  A jak ci zabraknie mamy to co?
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 02:35
  Tak zostawmy homo bo to ich sprawa i tylko ich poco się wtrącać. A bo wy macie misje wiesz świadkowie jehowy też mają ale kurcze im jak raz na rok zamknę drzwi przed oczami to potem mam cały rok spokój, a tutaj co chwilę słyszę a to matura z religii, a to awantura o in vitro, a to związki partnerskie, a to awantura o ziemie bo jej nie dostali albo dostali za mało, a to awantura o podatek na kościół. Słowem gdzie się nie odwrócisz kościół.

  Piszesz, że kościół jest tylko drogowskazem więc czemu musi mnie non stop walić tym drogowskazem w głowę i wpychać się do mojego życia.

  Co zrobię jak mi zabraknie mamy wprawdzie nie bardzo rozumie poco zadałeś to pytanie ale odpowiem. Jak mi zabraknie mamy to się zasmucę, i ją pochowam, pewnie jeszcze długo będę się smucił, ale będę żył dalej bez wytycznych kościoła bo wychowała mnie tak bym myślał samodzielnie i nie potrzebował czyichś wytycznych. Chociaż nie bardzo rozumie
 • mar1mar1 31.07.13, 02:41
  Jakoś nie wierzę z tymi świadkami.
  Cóż przyzwyczaj się do tego bo już taka twoja "dola".
  Drogowskazy są po to żeby "waliły" po oczach a i tak wielu je ignoruje. Jak póżniej tacy delikwenci kończą, wszyscy wiemy.
  To było pytanie merytoryczne.
  Dobranoc.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 02:50
  To uwierz.
  A czemu ja mam się przyzwyczajać, niech kościół się przyzwyczai.
  No jak kończą ci delikwenci którzy nie słuchają wytycznych jedynego słusznego kościoła no jak normalnie żyją sobie.

  Dobrze kończę i dobranoc.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 02:43
  Oczywiście to ostatnie chociaż nie bardzo rozumie jest błędem i należy je wykreślić.
 • Gość: śmiało IP: *.smsiarkowiec.pl 30.07.13, 21:33
  papież jest nieomylny i właśnie powiedział, że nie ma prawa oceniać gejów, to chyba wszyscy pokorni chrześcijanie powtórzą to za Franciszkiem
 • mar1mar1 30.07.13, 23:11
  Ewangelia jest nieomylna a tam wyraźnie jak byk stoi że to co wyprawiają homosie jest obrzydliwe, niemoralne i stoi w jawnej sprzeczności z naturą oraz prawem Bożym!
  Wszystko w temacie.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 30.07.13, 23:53
  A czy niewierzących też ma obejmować ta ewangelia i który testament stary nowy oba bo stwierdziłeś ostatnio, że tylko nowy jest ważny. A jeżeli niewierzących też ma obowiązywać to to mi pachnie państwem wyznaniowym na wzór państw Arabskich, a to nieładnie. Wolę jednak by mnie obowiązywała konstytucja i prawo świeckie, a te mi dają wolność sumienia i wyznania i nie wkracza za bardzo w moją osobę. Dodatkowo jakim prawem, chcesz im narzucać twój system wartości.
 • mar1mar1 31.07.13, 01:21
  Pisze jak byk EWANGELIA!
  Nigdy nie twierdziłem ze któryś z nich jest ważniejszy, oba są tak samo ważne z tym że nowy jest ostatecznym dopełnieniem starego.
  Nikt ci niczego nie narzuca to ludzie z twojej paczki próbowali narzucać ten chory system, do czego to doprowadziło wszyscy wiemy z tragicznej martyrologii wielu narodów.
  Już to kiedyś przerabialiśmy wiec bądź tak uprzejmy i powstrzymaj się od bezsensownego bełkotu.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 01:54
  Przerabialiśmy i niestety dalej bredzisz i mieszasz fakty. A narzucać próbujecie i często.
 • mar1mar1 31.07.13, 02:12
  Daj sobie lepiej spokój, dobranoc.
 • Gość: Czyniezadaleko IP: *.rzeszow.hypnet.pl 31.07.13, 00:00
  Czyli Franciszek nie jest nieomylny, a w konsekwencji nie może być papieżem? Czy nie za daleko posunąłeś się, Świątobliwy?
 • Gość: ObliczePana? IP: *.rzeszow.hypnet.pl 30.07.13, 23:55

  A może podejśc do problemu tak, jak Jego Eminecja Franciszek?

  "Papież Franciszek: Kimże ja jestem, by osądzać kogoś, kto jest gejem?"

  Cały tekst: wyborcza.pl/1,75248,14355484,Papiez_Franciszek__Kimze_ja_jestem__by_osadzac_kogos_.html#ixzz2aZIMVRXw
 • lechowski51 31.07.13, 11:08
  WR pisze;
  Niestety ale często brak etyki jest to równoznaczny z nakazem uczęszczania na religie zwłaszcza kiedy religia jest środkową lekcją, chociaż oczywiście nie zawsze. Niestety, ale jak już pisałem w dzisiejszych czasach łatwiej przestać chodzić na WF niż na religię.

  KIedyś mniejszość bolszewicka w imię swojej chorej ideologii zburzyła kościoły,usunęła krzyże z przestzreni publicznej a etykę chrześcijańską zastąpiła etyką Pawki Morozowa i Lenina,w myśl której "cel uświęca środki".
  Dzisiaj jej spadkobiercy,w imię "obrony praw mniejszości" a już nie bolszewizmu,znowu mają te same cele,tylko zmienili metody i argumentację.Religia w szkołach jest,bo tak sobie życzą rodzice a nie kler!.Chcesz to zmienić to wpłyń na polityków aby wprowadzili bon oświatowy a potem wraz z takimi jak Ty założycie sobie szkołe gdzie nie będzie religii,dzieci w ramach wychowania obywatelskiego będą sie masturbować i uczyć jak donosić na swoich rodziców i że Jasi wcale nie jest Jasio dlatego,że się nim urodził a dlatego że ma taki kulturowy pogląd na swoją płeć.
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • mar1mar1 31.07.13, 11:17
  On i tak tego nie zrozumie, uparł się na religię i koniec.
  Rodzice mają prawo wyboru, religia czy etyka i właśnie na tym polega życie w społeczeństwie gdzie wiekszość decyduje a jednostka musi się dostosować.
  Pisałem o tym a i tak nic nie załapał.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 11:22
  Tak tak towarzyszu, Lechowski wiemy, że jesteś byłym Ubeckim agentem który jeździł po świecie w czasach kiedy o wyjazd do Bułgarii trzeba się było gimnastykować i teraz postanowiłeś odpokutować swoje winy walką na forum.

  Religii w szkołach chcą rodzice katoliccy więc ateistyczni rodzice nie mają nic do powiedzenia i mają się słuchać, rzeczywiście wolność wyznania. A i lekcje etyki ci się pomyliły z lekcjami wychowania seksualnego, ale co tam. Nawiasem gdyby tym dzieciakom ktoś wytłumaczył o co z tym seksem chodzi nie mielibyśmy 14 letnich matek, ale przecież rodzice się wstydzą o tym mówić z dziećmi, a szkoła to przecież nie miejsce na to.
 • lechowski51 31.07.13, 11:47
  Nie tylko byłem ubeckim agentem a też porywałem dzieci do czarnej Wołgi...
  A tak wygląda szczęśliwe i nowoczesne społeczeństwo,gdzie od 6 roku życia ucza jak używać prezerwatywy i tabletki poronnej.
  www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6309701,Najmlodsze_matki_Europy.html
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 11:57
  A przeczytałeś co tam pisze coraz częściej one decydują się świadomie zostać matkami nie wpadają bo nie umieją się zabezpieczyć, a to spora różnica. Dostają spore zapomogi i jest im łatwiej. Gdyby w Polsce na nastoletnią matkę przypadało nawet nie 19 tyś funtów tylko złotych też by się decydowały. Kiepściutki przykład.
 • mar1mar1 31.07.13, 12:51
  Ładne mi to częściej, skoro może kilka na te codzienne 20 podchodzi do tego dojrzale ponad połowa abortuje z tych pozostałych 3/4 traktuje rodzicielstwo jak zabawę a i jeszcze z tych klku co pragną mieć większość robi to dla kasy!
  Więc ile zostaje?
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:00
  O a skąd takie dane. Część oczywiście robi to dla kasy chyba to jednak lepiej niż z niewiedzy jak nasze niewiasty. Nasz kraj nie ma takich świadczeń socjalnych więc dzieciak nawet dla kasy nie urodzi, ale żyjmy dalej w fałszu, a dzieciaki niech rodzą i wychowują się w biedzie.
 • mar1mar1 31.07.13, 13:05
  Z rzeczonego artu.
  Zaczynasz bełkotać nieskładnie i nie na temat. Wygląda na to że gubisz nawet wątek własnych interpretacji!
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:16
  Cóż ty bełkotałeś nieskładnie i nie na temat już od dłuższego czasu, a zgubiłeś się też bardzo szybko.
 • mar1mar1 31.07.13, 13:27
  Kończymy bo nie masz nic konkretnego do napisania oprócz paru pierdów i dupereli!
  Ponownie sugeruję aby na przyszłość przygotować się przynajmniej "jako tako" do dyskusj bo póki co to potrafisz tylko wywołać uśmiech współczucia!
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:31
  Cóż tym razem przedstawiłeś kilka argumentów jest postęp, ale ponownie w pewnym momencie zacząłeś po prostu uciekać od odpowiedzi i kryć się. Kończmy bo znowu niewiele do ciebie dotarło.
 • Gość: Skojarzenia IP: *.rzeszow.hypnet.pl 31.07.13, 12:20
  Nie bardzo tylko rozumiem, co owe młode matki mają wspólnego z homoideologią. Chyba, że wszystko kojarzy Ci się...;-D
 • mar1mar1 31.07.13, 12:43
  Nie mają do powiedzenia bo Polska to kraj w 99,99% katolicki jak to z lubością podkreślają ateiści i dlatego taka już twoja "dola" nie inna :)
  Jak będziesz miał swoje to będziesz im mógł tłumaczyć nawet po roku, od innych trzymaj sie z daleka.
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 12:46
  Już dyskutowaliśmy jak to z tymi 99.99% jest, więc nie będę się powtarzał.
 • mar1mar1 31.07.13, 12:53
  Nie dyskutowaliśmy i nie zamierzam bo o faktach się nie dywaguje!
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 12:56
  Jak to to już nie pamiętasz jak wskazywałem na dane, że prawdziwych katolików jest jakieś 8% pozostali wierzą sobie w reinkarnacje, wróżki i przeznaczenie ale kościołowi tacy wierni nie przeszkadzają. No to naprawdę nie ma potrzeby do ciebie pisać skoro nawet nie czytasz, a potem zapominasz albo jeszcze lepiej ty wypierasz te dane
 • mar1mar1 31.07.13, 13:09
  Proszę o rzeczonego posta, zobaczymy jak ta "dyskusja" wyglądała?
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:11
  Dyskusja wyglądała tak ja dałem dane a ty jak zwykle uciekłeś od odpowiedzi zresztą zawsze tak robisz.
 • mar1mar1 31.07.13, 13:33
  Aha tak właśnie myślałem ze odpiszesz!
  A pamiętasz jak dyskutowałeś o zielonym ludziku co to go na balkonie ujrzałeś i przez to po nocach nie mogłeś spać przelewając swoje wynurzenia na klawiaturę...
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:39
  Oj nieładnie, tak kłamać chyba, że to rzeczywiście słaba pamięć. O ufo nie dyskutowaliśmy, za to na przytoczone przez ciebie 99,99% dałem już raz odpowiedz a ty wtedy uciekłeś dlatego nie zamierzam pisać ponownie tego samego. Dziękuje kończę.
 • mar1mar1 31.07.13, 13:48
  No jak to, ja ci daje dane a ty uciekasz?
  A tak na marginesie to nic a nic chłopie nie łapiesz, kompletnie :)
 • Gość: W.R IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 13:53
  Powiedział bym, że to raczej ty nic a nic nie łapiesz. Ale, że już skończyłem to nic nie powiem.
 • lechowski51 31.07.13, 15:21
  Ateistyczna dewotka poda,że w Polsce jest 8% katolików,fachowcy od Rucha Kota wyliczą,ze wydatki państwa na kościół to 9 mld zł a Tobie biedny marmar wypada tylko przytaknąć,bo z wiarą nie wypada dyskutować....trzeba to uszanować.
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • Gość: Trzeba uszanować IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 31.07.13, 20:25
  Tak tak lechujski -wiadomosci.onet.pl/skandal-w-seminarium-duchownym-w-wuerzburgu/5t4ve
 • lechowski51 31.07.13, 21:23
  ...a Ty chłopie tylko o swoich obsesjach.Wracamy do homosiów...
  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7bmt1xWBcGs
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • Gość: 8%? IP: *.rzeszow.hypnet.pl 01.08.13, 00:10
  Masz rację, "z wiarą (nawet w 3 w 1) nie wypada dyskutować... trzeba to uszanować".;-)
 • Gość: Obsesja IP: *.rzeszow.hypnet.pl 01.08.13, 01:24
  Czy ten człowiek jest normalny? Kto kłamie? Kto grozi? Jaka władza totalna? Gdzie jest ta brutalna ofensywa homoideologii? Obsesja? Najpewniwj!

  "Spotykam się z groźbami, że zostanę zamordowany jak ksiądz Popiełuszko.(!?) To pokazuje, z kim mamy tu do czynienia. Ludziom, którzy aż tak kłamią (?) i aż tak grożą (?), tym bardziej trzeba się przeciwstawiać – żeby nie zdobyli władzy totalnej (?) – o brutalnej ofensywie homoideologii (?) mówi w rozmowie z magazynem "Polonia Christiana" ks. Dariusz Oko."

  Read more: www.pch24.pl/polska-w-szponach-homoterroru,16268,i.html#ixzz2afURguy1
 • Gość: Obsesja IP: *.rzeszow.hypnet.pl 01.08.13, 01:25
  Przepraszam, miało być "Najpewniej".
 • lechowski51 01.08.13, 08:24
  Zamiast mnożyć pytania,spróbuj chociaż na jedno bez kopiowania na nie odpowiedzieć.
  --
  -
  fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998742_581237558593883_2068144656_n.jpg
  Mamy pokusę, aby stawiać siebie w centrum, aby sądzić, że my sami budujemy swoje życie lub że będzie ono szczęśliwe, jeśli będziemy posiadali rzeczy, mieli pieniądze czy władzę. Ale tak nie jest! Oczywiście posiadanie, pieniądze, władza mogą dać chwilę upojenia, złudzenie, że jest się szczęśliwym, ale w ostateczności to one nas posiadają, pobudzają nas do tego, aby posiadać coraz więcej, by nigdy nie być zaspokojonymi".-Papież Franciszek
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/387776_577236905660615_1230763591_n.jpg
 • Gość: Nielubiszpytań IP: *.rzeszow.hypnet.pl 02.08.13, 00:32
  Przyznam, że odpowiedzi na te pytania znam. To proste, obsesja paranoidalna!
  A co Ty o tym sądzisz? Przepraszam - znowu pytanie! Wiem, nie lubisz pytań... Wolisz odpowiedzi? Najlepiej gotowe! Na oko?
 • ja-tarzan 02.08.13, 08:08
  > A co Ty o tym sądzisz? Przepraszam - znowu pytanie!

  Jakże trafne.

  Lechowski nie ma opinii, on nic nie sądzi. Jedyne co potrafi "od siebie" napisać, to: "mnożysz pytania" (choć fakt faktem, że dwa pytania lub jedno nieco rozbudowane przerastają jego intelekt ... czy raczej karykaturę intelektu, którą posiada) ewentualnie coś o lewactwie.

  Za to chętnie przepisuje Frondę i teksty przesłane mu przez kierownika sekcji Propagandy Internetowej, gdzie "walczy o wolność Polski". To taka jego "barykada na Woli" zamiast pistoleciku wystruganego z drewna...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka