Dodaj do ulubionych

Tarnobrzeski Park Przemysłowo - Technologiczny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.13, 23:02
Informacja "W Olsztynie otwarto Park Naukowo-Technologiczny" skłoniła mnie do poszukania informacji o naszym parku i ze zdziwieniem stwierdziłem podawanie różnych kosztów tego przedsięwzięcia 24 mln, 33 mln, 50 mln. Ile naprawdę kosztowała nas ta inwestycja w porównaniu z podobnymi w kraju? Trudno porównywać różne inwestycje, w Olsztynie zbudowano 6 budynków o łącznej powierzchni 9-11 tys. m2 (różne źródła) z komentarzy wynika, że zainteresowanie najemców jest małe zobaczymy jak u nas. Okazuje się, że nasz park to nie jest jednostkowy ewenement, ciekawe czy ktoś liczy koszty i zyski tych przedsięwzięć w skali kraju i jaki będzie ich los za kilka lat. Zastanawiam się jaki sens mają takie inwestycje, czy nie lepiej było pozostawić te pieniądze w kieszeniach podatników?
Edytor zaawansowany
 • Gość: nie mleczny IP: *.szybszyinternet.pl 07.11.13, 09:09
  To powinno zrobione byc 10 lat temu,lepiej pozno niż wcale,a ty hemoroidku leniuchowałeś?
 • Gość: animals IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.13, 10:03
  bardzo dobrze, że wybudowane zostały te hale. Tam będzie docelowe schronisko dla piesków i kotków.
 • Gość: parkowacz IP: *.centertel.pl 07.11.13, 20:41
  Koszt budowy 1000 zł na mieszkańca a teraz jeszcze składka na utrzymanie, wolałbym część przypadającą na moją rodzinę wydać na czopki.
 • Gość: ząb_mleczny IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.11.13, 20:53
  Sztandarowa inwestycja mleczarni zapowiadana jeszcze przed powodzią. Krytykowana za lokalizaję przez Norbiego. Rozbłyśnie jak gwiazda pierwszej wielkości. I podobnie zgaśnie.
 • Gość: strefowiec IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.11.13, 21:19
  Wam to nic nie dogodzi. Będzie 200 nowych miejsc pracy. Pojawia się szansa na rozwój a wy kwękacie na forum!
 • Gość: parkowacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.13, 23:13
  50 000 000 : 200 : 1600 : 12 = 13 przez tyle lat każdej z tych 200 osób można było wypłacać pensję minimalną, a gdzie koszty utrzymania parku, kredytu itp.. Czy nas stać tworzyć tak drogie miejsca pracy, ma to jakiś sens ekonomiczny dla podatnika?
  Może się mylę, zobaczymy za rok, dwa jak park i działające w nim firmy opublikują dane finansowe.
 • Gość: sceptyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.13, 07:44
  a będą tam jakieś firmy? Wątpliwe.
 • Gość: kuku IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 10.11.13, 08:58
  strefowiec dasz sobie reke uciac ze bedzie tych nowych 200 miejsc pracy ??? Czy juz moze sa jakies chetne firmy na "zainstalowanie" sie w nowych halach ??? Czy moze najpierw sie buduje a potem moze jakos to bedzie. Moze jakas firma sie zglosi a moze nie ... No ale my przeciez probowalismy, wywalilismy mnostwo kasy ... a ze nikt nie byl chetny to przeciez nie nasza wina ... nooo taka sytuacja na rynku ...
 • Gość: Podwykonawca IP: *.nowysacz.vectranet.pl 10.11.13, 00:01
  Ta inwestycja jeszcze sie nie skończyła i jeszcze do końca nie wiadomo ile będzie kosztowała, bo podwykonawcy podali gminę do sądu o wypłatę należności. Prezydent zasłania się depozytem, ale zapomina powiedzieć że utworzył depozyt po wniesieniu spraw do sądu więc koszty sądowe i tak poniesie, zapomniał też wspomnieć że do depozytu przekazał zaledwie połowę pieniędzy, które nawet bez kosztów trzeba będzie zapłacić. Odtrąbienie sukcesu w tym wypadku ma się średnio do rzeczywistości. Ponadto w prokuraturze złożono doniesienie o oszustwie i pewnie już toczy się postępowanie przeciwko generalnemu wykonawcy firmie polbud sa, a miasto pozwoliło na takie machloje, ale co tam dla Prezydenta to koniec sprawy. Szkoda że tylko dla niego, a za jego nieudolność zapłacą oczywiście podatnicy. Gratulacje
 • Gość: do podwykonawcy IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 02:37
  jeśli podpisałeś umowę z Polbudem i on cię robi w ciula to co chcesz od osoby trzeciej z którą nie podpisałeś umowy, wyjasnij mi to
 • Gość: do buca IP: *.smsiarkowiec.pl 10.11.13, 11:24
  Laiku zapoznaj się z prawem kto jest gwarantem umowy po słynnych przekrętach budowy autostrad.
 • Gość: do tępego buca IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 15:40
  możesz mnie cmoknąć, wiesz gdzie bucu
 • Gość: Podwykonawca IP: *.nowysacz.vectranet.pl 10.11.13, 12:38
  Poczytaj przepisy. Jeśli Inwestor na umowę wyraza zgodę i akceptuje podwykonawcę to jest solidarnie odpowiedzialny za płatności wobec podwykonawcy. Jeżeli Generalny nie płaci to powinien zapłacić Inwestor. Sytuacja z autostrad nic widze urzedasów nie nauczyła. Teraz wszyscy składamy się na wynagrodzenia dla podwykonawców i Generalna Dyrekcja grzecznie płaci podwykonawcom, mimo, ze ci umowy podpisywali z generalnymi, bo solidarnie odpowiadała za płatności, a generali mają w d..ie. Kase wzieli, wykrecili podwykonawców i generalną dyrekcję dróg, która setki milionów już wydała, a to jeszcze nie koniec. Ale jak widać Tarnobrzeg stać na procesy sądowe, bo jeszcze raz powtórzę, że sprawy zostały do sądu wniesione przed przekazaniem kwot do depozytu, więc koszty sądowe będą. Depozyt zawiera niewiele ponad połowę kwoty, a co z resztą????? Jeśli prezydentowi się wydaje,że to koniec sprawy to grubo się myli. Gmina w tym konkretnym wypadku nie jest osobą trzecią, jest pozwana do sądu o zapłatę należności na równi z generalnym wykonawcom. Ciekawe jak będą śpiewać jak do gminy zapuka komornik z nakazem.
  Jeśli dalej nie rozumiesz to jesteś zwykłym ignorantem i nie powinieneś zabierać głosu w temacie, o którym nie masz zielonego pojęcia.
 • Gość: ignorant IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 15:43
  jako ignorant rozumiem , że po ignorancku lub z niewiedzy lub z chytrości podpisałeś taką umowę a teraz płaczesz i szukasz ululania u inwestora zamiast w sądzie?
 • Gość: do ignoranta IP: *.nowysacz.vectranet.pl 10.11.13, 16:09
  jak nic jesteś urzędasem, który zawsze na pierwszego ma pieniądze na koncie z moich podatków, w życiu nic własnego nie wyprodukowałeś ani nie stworzyłeś i nie masz pojęcia o gospodarce ani o zawieraniu umów. Siedź sobie w tym swoim urzędniczym bagienku i pierdź w stołeczek, który załatwił ci tatuś również za moje pieniądze. Jak pożyjesz w normalnym świecie, ktoś ci nie zapłaci za pół roku ciężkiej pracy, będziesz musiał zwolnić kilka osób, które mają dzieci i jedno źródło dochodu, politycy i urzędasy się na ciebie wypną to wtedy pogadamy o chytrości, KRETYNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: ignorant IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 16:25
  jesteś typowym polskim small byznesmenem (takim łóżeczkowym) i dlatego podpisując kretyńską umowę liczyłeś na zbicie many, a tu kuku zrobił ci twój pracodawca i z many wychodzą nici i teraz szukasz cycka u inwestora a nie u pracodawcy, dlaczego kretynie masz z moich podatków dorabiać się na swojej nieudolności a nie tracić?
 • Gość: Tbg IP: *.szybszyinternet.pl 10.11.13, 17:07
  Drogi podwykonawco!
  Przeciętny Mieszkaniec Tarnobrzega Panu i innym podwykonawcom współczuje. Wiem, że w wyniku niejasnych sytuacji czujecie się oszukani. Od samego początku ta inwestycja wzbudzała szereg negatywnych emocji. Polbud jeszcze szybciej zszedł z placu budowy niż na niego wszedł. Inwestycja szczytna szczególnie dla wymierającego Tarnobrzega. Poprzedni Prezydent Dziubiński przeprowadził procedurę związaną z przygotowaniem planu, koncepcji, projektów, uzgodnień i pozyskania środków. Następca jeszcze pierwszej łopaty nie wkopał ale odtrąbił sukces w postaci suuper rozstrzygniętego przetargu - chyba ok 5 mln taniej, niż zakładał kosztorys. Z tym jednak, że wykonawca po przeanalizowaniu faktycznych kosztów inwestycji chciał zejść z budowy. Wtedy to Mastlerz odtrąbił kolejny sukces - zawrócił wykonawcę i ten przystąpił do prac. Szkopuł w tym, że ta rzekom oszczędność w związku z tak suuuper korzystnym rozstrzygnięciem przetargu jest kosztem podwykonawców.
  Niestety mamy takiego nieudolnego prezydenta teraz, że nie potrafi żadnej inwestycji przeprowadzić bezproblemowo - patrz Tesco, lodowisko, ronda, galeria handlowa przy ul. Kopernika itp ... Odtrąbia sukces przed rozpoczęciem działania. Jeżeli się nie powiedzie to oczywiście winny jest poprzednik. Tą nieudolność widzą mieszkańcy Tarnobrzega teraz mieszkańcy innych miejscowości. W tym klimacie możemy spodziewać się inwestorów, ale chyba takich jaki miał Tusk z Kataru. Lud głupi obietnice kupi? myślę, że nie.

  My Was podwykonawców - ciężko pracujących podatników po ludzku przepraszamy, że tylko co przykre Was spotkało w Tarnobrzegu, przepraszamy za działania Mastalerza i jego ekipy.
  Nadzieja to listopad 2014 roku i nowy godny prezydent, gospodarz, normalny człowiek.

  ps
  tylko usiądźcie wygodnie:
  norbertmastalerz.blog.onet.pl/2012/02/16/polbud-wybuduje-nam-park/

 • Gość: ignorant IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 17:23
  przeciętny mieszkaniec ma to w doopie co napisałeś i śmieje się z tego, że cwaniak wyruchał cwaniaka a ponadto pisz za siebie a nie za mieszkańców i przepraszaj za siebie jak wyruchałeś tego podwykonawcę, ja sobie tego nie życzę żebyś plótł farmazony w moim imieniu jako mieszkańca Tarnobrzega
 • Gość: ewcia IP: *.flash-net.pl 10.11.13, 18:46
  czy cwaniak i czy wyruchał to się dopiero okaże. Bo może jeszcze tak być, że i cała kasę i te wszystkie koszty sądowo-adwokackie zapłacą mieszkańcy, no bo przecież nie wódz. Zresztą rozstrzygnięcie będzie pewnie już po listopadzie 2014 roku.
 • Gość: adwokat diaboli IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 19:11
  koszty poniosą nie mieszkańcy czyli inwestor a ci co się wzajemnie ru...ą czyli wykonawcy
 • Gość: ewcia IP: *.flash-net.pl 10.11.13, 19:25
  pożiwiom, uwidim - skazał slepoj
 • Gość: gosc IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 24.08.14, 09:32
  a tobie odbiło na dobre?
 • Gość: gizmo IP: *.play-internet.pl 10.11.13, 14:01
  Ktoś strzelił z tzw du.... jest tylko jeden zainteresowany inwestor i to na razie są rozmowy bo nie podobają mu się zasady gry a nie jak ktoś napisał że trzech i biją się o miejsca w parku technologicznym, forma prawno handlowa się kłania i to wszystko! czego ktoś z UM podwaja swoje zasługi?-jestem za ale bez pierdoł!,czytam gdzieś na stronach że inwestorzy biją się o miejsce w parku? homo? było trzech dwóch się wykruszyło trzeci się zastanawia po co te ploty,wydaje mi się też że ten trzeci też oleje to no ale tego na bank nie wiem!
  Swoją drogą jak tak dalej będzie to hale będą stać puste ktoś się musi wziąźć do roboty bo pieniądze na to poszły i szkoda by było aby to tak jak hotel niszczało! a tutaj są miejsca pracy dla ludzi!!!!
 • Gość: wolontariusz IP: *.flash-net.pl 10.11.13, 18:47
  to nie będzie w tych halach schroniska dla piesków i kotków?
 • Gość: czyściciel gówien IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.13, 20:08
  nie, postawią zamrażarki na mlecznych i hemoroidów
 • Gość: hi, hi IP: *.flash-net.pl 10.11.13, 20:11
  skoro tak się nazywasz drogi przedmówco, to najpierw sam siebie spuść do kanalizacji
 • Gość: Zażenowanie IP: *.szybszyinternet.pl 11.11.13, 12:35
  a tak to się robi np 30 km obok u sąsiadów
  www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/nowy-inwestor-i-miejsca-pracy-w-mieleckim-euro-parku

  ale tam nikt nie robi konferencji (samochwalnych) prasowych przed inwestycją jak to robi Mastalerz w Tarnobrzegu i potem się kłócąc na wstępie z wykonawcami i podwykonawcami się kompromituje i miasto. Tylko realizuje inwestycje ściąga inwestorów i same media to dostrzegają i publikują.

  Może nowy prezydent pójdzie po rozum do głowy i odbuduje z zgliszcz Tarnobrzeg
 • Gość: nie masiołom mlecz IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.13, 18:40
  obecny odbudowuje Tarnobrzeg ze zgliszcz po 16 latach mlecznego niszczenia co widać, słychać i czuć po waszym wyciu matoły mleczne na tym forum, wyjcie dalej i im dalej od koryta tym wycie coraz większe, aauuuuuuuuuuu masiołki, aaauuuuuuuuuuuuuuuuuu
 • Gość: ? IP: *.smsiarkowiec.pl 11.05.14, 18:40
  idiota?
 • Gość: wolontariusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.13, 12:20
  jak nie ma tych inwestorów, to może jednak pieski?
 • Gość: kup sobie działkę IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.13, 18:24
  będą, burki hemoroidalne tutaj szczekające, tylko jak skończą rondo aby te burki zasuwały za swoimi ogonami
 • Gość: hi, hi IP: *.flash-net.pl 13.11.13, 19:58
  i po co tak się od razu obrażać. Park będzie wielkim sukcesem polityczno-gospodarczym, rondo nazwane zostanie z pewnością imieniem jego twórcy ( byle rada to uchwaliła przed listopadem 2014 bo potem różnie może być ). Jeszcze za 100 lat na dawny tarnobrzeg na fb będą się ukazywały zdjęcia z przecięcia wstęgi i pokazany ścisk w tłumie inwestorów, zamierzających wynająć hale, niczym na pochodzie 1 majowym.
 • Gość: orkan IP: *.play-internet.pl 11.11.13, 13:25
  Bo on medialnie jedzie jak na burej suce dzięki temu wszycy widzą co zrobił a tak napradę to w rzeczywistości nic nie zrobił,niejeden prywaciarz albo dyrektor spółki zrobił więcej!,dlatego tak bał się powstania nowej telewizji w mieście że zacznie mówić prawdę i punktować jego głupotę!
 • Gość: nie masiołom mlecz IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.13, 18:41
  obecny odbudowuje Tarnobrzeg ze zgliszcz po 16 latach mlecznego niszczenia co widać, słychać i czuć po waszym wyciu matoły mleczne na tym forum, wyjcie dalej i im dalej od koryta tym wycie coraz większe, aauuuuuuuuuuu masiołki, aaauuuuuuuuuuuuuuuuuu
 • Gość: hi, hi IP: *.flash-net.pl 11.11.13, 19:03
  kancelaria w święto pracuje?
 • Gość: Bez różanica IP: 198.204.237.* 11.11.13, 19:27
  Gość portalu: hi, hi napisał(a): kancelaria w święto pracuje?
  No nie klęczy na kolanach ! u Dominikanów i prosi jak to robił 10+Vat dla dobra
  własnej d-upy , a teraz mili katolicy możecie go pocałować i Janka tyż wiadomo w które miejsce....
 • Gość: hi, hi IP: *.flash-net.pl 11.11.13, 20:58
  kancelaria potwierdza, że to jej wypowiedź? Pogratulować poziomu.
 • Gość: wolontariusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.13, 13:17
  a co z przytuliskiem dla kotków w tym całym parku? Będzie czy nie?
 • Gość: he he hauuuuuuu IP: 213.241.1.* 12.11.13, 14:49
  jak na hemoroida przystało to poziom intelektualny sięga dna, szczekaj dalej bo rozumowanie to nie na twój łeb, hauuuuuuuuuuuuuuu
 • Gość: jaś IP: *.flash-net.pl 12.11.13, 18:08
  chyba już są tam te pieski i strasznie wyją
 • Gość: małgosia IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.13, 20:57
  oooo...piesek hemoroid z flash-neta ....hauuuu pieseczku mleczny
 • Gość: WM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.13, 08:05
  Sprawy w Prokuraturze, Sądach, teraz NIK fiu fiu Norberciku cienko pierdzisz
 • Gość: wkurzony podatnik IP: 78.8.191.* 14.11.13, 13:04
  to jedynie radosna twórczość polityków za którą wszycy zapłacimy, a miejsca pracy już powstały- dla wszystkich znajomych królika, przecież ktoś tym wszystkim musi zarządzać. W tym kraju bezkarnie, lekką ręką wydaje się setki milionów zl. z naszych podatków i jednocześnie skutecznie niszczy podatników. Najlepszym przykładem jest Mastalerz, który blokuje wszystkie inwestycje i tak naprawdę niszczy miejsca pracy w Tarnobrzegu i nadal czuje się bezkarny, ale przyjdzie kryska na matyska...
 • Gość: yokin IP: 203.104.126.* 14.11.13, 13:45
  Czy już wszystkie PISdzielskie miernoty powyły sobie od rana ??
  www.2ty.in/59ar
  Czas spuścić wodę bo śmierdzi !
  żal.pl
 • Gość: do ciekawego IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.13, 21:26
  jeszcze śmierdzi ten z flash-netu, ale wyślemy go do łapania własnego ogona na rondzie przy parku, tam może się wyżyć do hemoroida i wyć ile chce
 • Gość: wolontariusz IP: *.flash-net.pl 14.11.13, 21:06
  no i ptokach, nie będzie schroniska dla kotków w Parku Technologicznym. Poseł z ogonkiem nic nie załatwił, nadaje się jak widać tylko do głosowań według rozkazu rudego, skargę na wodza złożyli wykonawcy i przyjdzie CBA.
 • Gość: Wścibska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.13, 09:34
  i życzymy sobie Tarnobrzeżanie pięknego widoku: Msztelarza w kajdaneczkach. Mniam mniam ....
  Czy to sen czy już real?
 • Gość: sen hemoroida IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.13, 11:53
  to sen głodnego hemoroida hi hi
 • Gość: benek IP: *.tbg.edge.wdm.pl 15.11.13, 14:01
  dyżurny chłopie od krytykowania "mlecznych" daj sobie spokój - ja nie jestem "mleczny" ale jak czytam twoją produkcję ( to że masz różne nicki i adresy IP - nie maskuje głupoty) to zaczynam myśleć - o zgrozo - że rządy jaśka to była normalność - więc o ile chcesz aby podobnie myślący jak ja zachowali resztki wątpliwości na kogo głosować za rok ( piszę resztki bo głupota "wazeliny" mastalerzowej przekracza granice ) - zamilknij - folgujesz sobie - mastalerzowi przeszkadzasz - a jak nie przestaniesz to będziesz współwinny spektakularnej klęski swojego mocodawcy - razisz głupotą - jak pisiory ......
 • Gość: buba IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 16.11.13, 07:54
  A jakby zamiast tak szczekac i wyc na forum pomyslec ... Okej zagalopowalem sie ... Ale zamiast budowac w ciemno jakies hale gdzie przy obecnym podejsciu wladz nie wiadomo czy ktokolwiek bedzie zainteresowany wykorzystaniem ich (offsety itp. - juz wykurzyli z tego miasta Tesco i pare firm przez to) można byłoby spróbować sciągnąć jakąs firme do tbg np. porzez zbudowanie hali / budynku przystosowanego juz pod potrzeby kolejnej firmy jednej czy drugiej. Po pierwsze nie wyrzucamy w ciemno kasy (jesli nikt sie nie zainteresuje to jeszcze bedziemy placic za utrzymanie tych hal - albo beda niszczaly) a po drugie chyba jest wieksze prawdopodobienstwo sciagniecia nawet i wiekszego inwestora. Zeby nie bylo problemow oczywiscie wczesniej z taka firma spisujemy umowe wiec dodatkowo jestesmy zabezpieczeni gdyby firma zechciala sie wycofac. Nooo dobra wiem przeciez to za trudne - to nie to co plucie na poprzednikow i ujadanie na forum. I w dodatku na kogo by zgonil ze to nie łun ...
 • Gość: edukacja benia IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.13, 12:33
  walnij taką sentencję beniu do mlecznych i hemoroidów jak masz jeszcze resztę przyzwoitości zamykając paszczę przeciwnikom mleczno-hemoroidalnych, a o przysłowiu z żabą nie wspomnę bo nie pojmiesz aluzji
 • Gość: prawdziej IP: *.flash-net.pl 16.11.13, 18:19
  halę jednak zbudował obecny prezydent i zarówno sukcesy jak i porażki z tą inwestycją związane pójdą na jego konto.
 • Gość: takisobie IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.11.13, 08:47
  oj, zebys sie nie zdziwil. Jak cos pojdzie nie tak to na pewno winni beda inni. Moze pani Zosia z wydzialu architektury albo pan Wiesiu z administracji ... Sukces ma wielu ojcow, a porazka jest sierota.
 • Gość: benek IP: *.wdm.pl 18.11.13, 13:45
  beniu walnie taką sentencję jak jasiek mleczny będzie rządził i będzie pier...ł - jak jasiek rządził i pier..ł - benek pisał- można sprawdzić , teraz rządzi i pier..li na całego księciunio i jego ekipa - podobno piramida potrzeb miała w 2 lata - maksimum - zmienić miasto - i zmieniła - za janka było lepiej - on przynajmniej ludzi słuchał - mądrzejszych - bo jak mniemam twój guru nie slucha nikogo tylko siebie z lustra - "....lustereczko ,lustereczko powiedz przecie kto jest naj .... na tym świecie ...?" no i na koniec nie obrażaj mnie miernoto pisząc o odrobinie przyzwoitości - jestem pewien że mam jej 10 razy więcej od mastalerza - ja d....y platformie nie dałem aby rządzić ....
 • Gość: edukacja benia IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.13, 14:25
  baaaaaardzo długo "myślałeś" beniu, lechowski jest od ciebie lepszy mniernoto forumowa
 • Gość: Maciek IP: *.tktelekom.pl 18.11.13, 14:39
  a nie mówiłem jaja jak barty, zdjąć ze stołka tego Waszego Mastalerza, zamknąć temat i pozytywem pojechać, pozdrowionka
 • Gość: Kuba IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.13, 15:10
  a nie mówiłem jaja jak barty, zdjąć ze stołka tych mleczno-hemoroidalnych w towarzystwie, zamknąć temat i pozytywem pojechać, pozdrowionka
 • Gość: benek IP: *.wdm.pl 20.11.13, 13:21
  "edukacjo benia" - "baaardzo inteligentna riposta" - prawie wersal -w "mniernocie " mniemam że "n" "poszło" z braku wiedzy ortograficznej - "orle edukacyjny" ?
 • Gość: edukacja benia IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.13, 15:10
  świadomie beniu, świadomie , dla podkreślenia twoich "wysokich lotów forumowych"
 • Gość: ciekawy IP: *.flash-net.pl 20.11.13, 18:36
  Są jeszcze wolne miejsca w tych halach czy wszystko już zajęte przez tłum wirtualnych inwestorów włodarza?
 • Gość: Sukces 100% IP: *.centertel.pl 20.11.13, 18:51
  nie ma! wszystkie komornicy już zajęli, jest efekt? brak wolnych miejsc, jest efekt! jest sukces! brawo Norbi jesteś wielki!

  ps
  przynajmniej komornicy sobie pojeżdżą rondem bzium bzium
 • Gość: orkan IP: *.play-internet.pl 20.11.13, 19:08
  A gó... z tego wyjdzie jak zwykle ! już mamy takiego czynu przykłady!
 • Gość: Dobry Franek z W. IP: *.yolau.net 20.11.13, 19:33
  ja nic nie rozumie !!! kto chce tej kasy WYKONAWCA ( łyknął małe co nieco) czy być może podwykonawcy ? niech nam to wytłumaczy mleczne towarzycho , od wzajemnej adoracji ?
 • Gość: wolontariusz IP: *.flash-net.pl 20.11.13, 20:05
  no to będą kotki i pieski
 • Gość: kotek IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.13, 22:19
  nie będą bo hemoroidy to łgarze i kłamcy
 • Gość: ciekawy IP: *.flash-net.pl 07.05.14, 22:22
  to kiedy schronisko dla psów wprowadza się do TPPT? Przed jesienią?
 • Gość: lokin IP: *.smsiarkowiec.pl 08.05.14, 10:02
  Od jesieni będzie tam schronisko niewybranych "polityków". Pierwszy trafi tam już w listopadzie
 • Gość: azor IP: *.flash-net.pl 09.05.14, 23:13
  to nie będzie kotków i piesków?
 • Gość: rakarz ochroniarz IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.14, 00:26
  będzie ochronka dla azorów, DNA itp nicków jednego rozumnego inaczej, i cio ?
 • Gość: ela IP: *.flash-net.pl 11.05.14, 18:16
  To od kiedy będzie w tym parku schronisko?
 • Gość: kopiuj-wklej IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.14, 18:50
  będzie ochronka dla azorów, DNA , el itp nicków jednego rozumnego inaczej, i cio ?
 • Gość: Klata IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.05.14, 21:03
  godają, że tam ma być przytułek dla bezpańskich psów psistalerzowskich po przegranych wyborach.

  Ale będą ujadać huuuuu auuuuu

  a dla psistalerza ma być oddzielna klata z tytanowej stali coby go nie zagryzły jego burki

  hiii hiii


  hauuuu auuuu
 • Gość: cyrulik ad 2014 IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.14, 21:24
  zaszczepiłeś się ?
 • Gość: jaś IP: *.flash-net.pl 22.06.14, 21:47
  W czwartek stał jeden samochód przed halami. W piątek były dwa. Czy to ci inwestorzy, o których mówił nasz prezydent?
 • Gość: ccc IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.14, 22:10
  Są inwestorzy "PETROLOGY" i "SARKO" ale jak popatrzeć w internecie to obie mają w Warszawie ten sam adres i dostali z UNII na badania kasę. Badania to się robi na uczelniach w Warszawie albo w Krakowie, a tu w strefie potrzebują tylko adresu, to pewnie jakaś pralnia kasy a nie ktoś kto da ludziom pracę. Jest też TARES - prowadzi salon FORDA w Tbg, ma malować samochody po swoich naprawach i jest jeszcze 4 firma. Wszystkie one zmieściły by się w jednym większym pokoju, a nie w tych halach? Katastrofa! Wystarczy zapytać o koszty najmu i na tym kończy się rozmowa.
 • Gość: miau IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.14, 08:36
  a schronisko dla kotków kiedy zostanie otwarte w tych halach?
 • Gość: Wolak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.14, 08:40
  To było oczywiste, że masztuch na sztukę jakieś firmy ściągnie coby pokazać, że ściągną inwestorów. Poza kosztami na poziomie ok 100 tys miesięcznie na posady dla swoich kolesi i firmy ochroniarskiej nic się tam nie dzieje i nie będzie działo dopóki masztuch będzie grabarzem Tarnobrzega!
 • Gość: gbur0 IP: 80.51.96.* 25.06.14, 09:37
  A tak z ciekawości. Może ktoś wie po ile miasto proponuje wynajem tych hal?
 • Gość: wezyr IP: *.play-internet.pl 25.06.14, 13:21
  Właśnie wróciłem z Sandomierza jadąc koło paru nie zauważyłem tam jakichś ruchów poza ochroną żadnych inwestorów no to jak to jest jak dostali oficjalnie klucze to teraz oni inwestują w media i pustostan czy może trochę z wyprzedzeniem ktoś odtrąbił kolejny sukces a my dalej za to płacimy wie ktoś coś
 • Gość: parkowacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 14:26
  errata
  50 mln
 • Gość: taśma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.14, 11:09
  To są tajni inwestorzy, przenieśli się tu, bo wszędzie ich podsłuchują.
 • Gość: romantyk IP: *.flash-net.pl 02.07.14, 21:17
  cisza spokój, tak jak powinno być w parku. Kasztany, złote liście, jesień blisko, rok przeminął.
 • Gość: ech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.14, 08:41
  a potem śnieg zasypie i tak do wiosny
 • Gość: gbur0 IP: 80.51.96.* 03.07.14, 09:21
  Wy hemoroidy nie rozumiecie ekonomiki. Nie trzeba będzie ponosić kosztów odśnieżania, oświetlenia, ogrzewania. Policzcie sobie ile zysków z braku najamców może być. ...to taka analogia do tłumaczenia o braku możliowści wynającia stołów na rynku.
 • Gość: Wynajmę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.14, 10:30
  co to jest "ekonomiki" ? upsss soory jak się sam nazwałeś jesteś zwykłym gburem masztuchowym. Jaki Pan taki kram! amen!

  Co do inwestorów to jest taka piosenka: Ale to już było i nie wróci więcej .... było 3 inwestorów w tym jeden Tarnobrzeski, tzn zaparkowali auta pochodzili sobie po placu i tyle ich widziano ...

  Soory takiego mamy prezydenta!
 • Gość: gizmo IP: *.play-internet.pl 03.07.14, 11:33
  Wziąłem rowerek i pojechałem to zobaczyć -pusto tylko samochody ochroniarzy ,ktoś nas robi w bambuko? skoro tak zabiegali o ten park (cyt z wyp.prez miasta) aby tam przenieść lub rozpocząć swoją działalność to co do tej pory stoi na przeszkodzie
 • Gość: Dr Dree IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.14, 12:04
  Dopiero 27.06 odbyły się rokowania przyznające pozwolenie na działalność w strefie, więc dopiero teraz inwestorzy będą mogli rozpocząć działalność.

  Zanim zaczniecie pierdzielić głupoty zorientujcie się w sytuacji bo to ględzenie na tym forum jest żałosne i robicie z siebie głupków.
 • Gość: gizmo IP: *.play-internet.pl 03.07.14, 12:29
  Znaczy pierw dostali oficjalnie klucze a potem były rokowania -qu... muszę się napić to tylko u nas to możliwe!
 • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.14, 08:50
  to tam jest tez strefa? Czyli wódz nie rządzi tym?
 • Gość: ennej IP: *.flash-net.pl 07.07.14, 23:13
  Te puste hale na trasie z Tarnobrzega do Sandomierza to jest ten park? Jakaś wysoka technologia, bo aż niewidzialna.
 • Gość: śledczy IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.14, 00:23
  tam testują jełopa DNA z flasza, szczepiłeś się już?
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 17:30
  Twoje też i wkrótce dowiemy się kim jesteś i czy się szczepiłeś.
 • Gość: Madmoissele IP: *.36-6-213.static.cable.virginmedia.com 09.07.14, 13:52
  Niestety ale za każdym razem jak wjeżdżam do Tbg to ręce załamuje nad tym niewypałem za którego miesięcznie podatnicy płacą 20tys pln! Skandal i niegospodarność.
 • Gość: hihi IP: *.flash-net.pl 09.07.14, 21:31
  ale za to dyrektor, znajomy królika, ma fajną pracę.
 • Gość: animals IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.14, 14:09
  ktoś tu pisał, że ma tam być przeniesione schronisko dla piesków. Wiadomo może kiedy?
 • Gość: ciekawy IP: *.flash-net.pl 12.07.14, 18:17
  Kiedy mieli pojawić się inwestorzy?. Jakaś konferencja w UM o tym była.
 • Gość: miśka IP: *.flash-net.pl 14.07.14, 23:32
  Co do inwestorów, to jak w przedwojennej piosence, może w maju, może w grudniu, może jutro po południu. Tylko kasa dyrektora jest pewna.
 • Gość: Pieniądze w błoto IP: *.szybszyinternet.pl 14.07.14, 23:58
  Jest sukces - zobaczcie przyjechało dwóch incognito gości, zostali przyjęci z pompa i zostały wręczone im klucze do parku. Osobiście klucze wręczył Prezydent norbert Mastalerz, Wice prezydent Łukasz Dybus, Prezes Agencji TARR Czub, dyrektor parku Gołąb. www.tppt.tarnobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=59

  nie, że zainwestowali i np otwarcie produkcji tylko pompa z okazji przekazania kluczy do bram radość przemysłowej, śmiechu warte i żenujące ponad normę.

  Niże jeszcze zerknijcie sobie co to za tajemniczy inwestor o którym nawet w wieściach z pompy/otwarcia: petrology.pl/projekt.html
  Otóż firma się zajmuje pozyskiwaniem środków na nowe technologie. tak naprawdę niczym poważnym się nie zajmuje. Pozyskany świeżo projekt to: Badania przemysłowe i prace rozwojowe nad innowacyjną technologią odzysku surowców i energii z odpadów o wysokiej mobilności WASTE 2PEF.

  Kpinia!!!
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 12:25
  Bo u Mastalerza zawsze najważniejszy jest pijar.Podporządkuje temu celowi wszystko i musi dobrze w oku kamery wyglądać i na zdjęciach.A reszta...reszta go nie obchodzi,inwestorzy także....
 • Gość: łukasz IP: *.cheeloo.net 15.07.14, 13:09
  Przyjedzcie do Mielca i nauczcie się jak to się robi. Przychodzą duże, poważne firmy zatrudniają pracowników i polityków nawet na otwarciu produkcji/usług nie ma. Tu się pracuje i miejsca pracy tworzy a w Tarnobrzegu fetę się robi z samego faktu wizji pojawienia się firmy bez sprawdzenia kto co i jak...
  Mielec się rozwija gdzie dojeżdżamy z znajomymi do pracy a Tarnobrzeg się zwija! Taka to przykra, ale rzeczywistość. Ktoś kiedyś o Mastalerzu napisał "cienki Bolek". Moim zdaniem na takie miano nawet nie zasługuje.
 • Gość: absolwent IP: *.flash-net.pl 08.09.14, 23:37
  Odświeżam temat. Są w końcu ci inwestorzy i jakaś praca u nich?
 • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.14, 09:41
  to zapowiadani inwestorzy nie działają?. To może Biedronka by tam powstała.
 • Gość: azor IP: *.flash-net.pl 18.07.14, 22:08
  a kiedy otwarte będzie zapowiadane schronisko dla piesków w tych pustych halach?
 • Gość: fafik IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.14, 23:16
  po wyborach umieścimy tam wszystkie pieski hemoroidalne i solidaruchowe, niebojsja
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.14, 20:31
  Razem z Mastalerzem!
 • Gość: nocny marek IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.07.14, 21:38
  umiescic to sobie możesz swój łeb w kiblu parobku psitalerza
 • Gość: Weterynarz Fret IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.14, 23:56
  W parku ma być klatka tytanowa jak ktoś napisał na psy psistalerzowskie z oznaczeniem"uwaga wyjątkowo niebezpieczne i skażone jadem"
 • Gość: animals IP: *.flash-net.pl 20.07.14, 20:11
  ale kiedy będzie to schronisko dla piesków?
 • Gość: meloman IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.14, 08:40
  podobno jesień z radiem i występy LP maja tam się odbyć w październiku. Do tego czasu nie wpuszczają inwestorów.
 • Gość: LPman IP: *.flash-net.pl 24.07.14, 22:18
  Lady Pank ma za darmo zagrać w ramach wynagradzania strat moralnych
 • Gość: LPman IP: *.flash-net.pl 27.07.14, 21:16
  naprawdę będą grali w tych halach?. To fajnie. Tylko martwię się, czy zdążą, zanim tam schronisko dla zwierząt powstanie, jak ktoś wyżej pisał.
 • Gość: fafik IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.14, 23:09
  po wyborach umieścimy tam wszystkie pieski hemoroidalne i solidaruchowe, niebojsja
 • Gość: Antytalerz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.14, 08:26
  Ludzie godaja, że tam psy psistalerzowskie mają być. Wcześniej mają uch zbiorczo szczepić przeciwko wściekliźnie.
  Zobaczcie tyle było show, tyle było otwarć, pokazów, wyskoków, medialnych burz a teraz koszty, pieniądze w błoto i wstyd - obnażenie co przedsiębiorcy sądzą o Mastalerzu!
 • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.14, 08:27
  czy to jest oficjalny program wodza, czy tez na własną rękę pieski wodza produkują takie teksty?
 • Gość: wyrostek dupny IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.14, 10:32
  no i h...j
 • Gość: no i ciul IP: 37.236.167.* 28.07.14, 15:39
  bardzo dobra odpowiedź dla hemoroidalnych kretynów tu szczekających
 • Gość: benny IP: *.flash-net.pl 31.07.14, 19:45
  czy to prawda, że wisi tam teraz napis: "Wynajmę komukolwiek za dopłatą, byle przed październikiem"?
 • Gość: pisdzielec IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.14, 21:45
  no proszę, solidaruchom chodzi po łepetynie rewolucja październikowa, a to wsza...e a może to tylko ten kretyn z szybkiego robi im krecią robotę
 • Gość: hihi IP: *.flash-net.pl 31.07.14, 21:59
  nie ma to jak kulturalna wypowiedź. No ale jaka władza, takie i teksty.
 • Gość: pisdzielec IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.14, 00:02
  no proszę, solidaruchom chodzi po łepetynie rewolucja październikowa, a to wsza...e a może to tylko ten kretyn z flash-neta robi im krecią robotę
 • Gość: leszek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.14, 11:05
  tak, tak, wysoki poziom odpowiedzi popleczników władzy.
 • Gość: Beata IP: *.flash-net.pl 02.08.14, 21:43
  To schronisko z budżetu obywatelskiego to ma być w tych pustych od roku halach w Zakrzowie?
 • Gość: marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.14, 11:57
  Czy to prawda, że urzędnicy z um maja parkować swoje autka rotacyjnie według grafiku w TPP-T, tak żeby było widać z ulicy stojące tam samochody?
 • Gość: hihi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.14, 14:42
  od września
 • Gość: ciekawy IP: *.flash-net.pl 05.08.14, 20:04
  co słychać u inwestorów?. Tych dwóch, o których była konferencja z pół roku temu, już uciekło?. Może z Kataru sie pojawią, jak Tuskowi do stoczni?
 • Gość: Carabela security IP: *.szybszyinternet.pl 05.08.14, 23:33
  Zrestrukturyzowali firmę z jednego pokoju w biurowcu w warszawie do części pokoju w mieszkaniu na Pradze Pł. W Tarnobrzegu w ramach restrukturyzacji zmienili plan z "koncepcji" na oddział w parku na "wizję" oddziału w parku.

  ps

  a ochroniarze parku swojej sreberka spokojnie zwijają i rozwijają ...
 • Gość: propozycja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.14, 07:34
  ale żeby za dopłatą nikt nie chciał tego wynająć to aż dziwne. Może ten zespół, zwalczający w sposób niezwykle kulturalny przeciwników władzy, umieścić w tej hali? Zawsze parę biurek by zajęli.
 • Gość: Andżelika IP: *.flash-net.pl 06.08.14, 22:43
  Hej, czy to schronisko z budżetu obywatelskiego to w tym Parku będzie?
 • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.14, 12:09
  Czy to prawda, że rondo przy tych pustych halach w Zakrzowie ma się nazywać "imienia Pustostanu"
 • Gość: Rychu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.14, 13:03
  Ma się nazywać im. pensyjki dyrektorski dla czupków itp.. z pieniędzy podatników.
 • Gość: ciekawy IP: *.flash-net.pl 11.08.14, 21:35
  To jest specjalny dyrektor d/s pustych hal? Czy jego wynagrodzenie jest publikowane, bo chyba jest to urzędnik opłacany z podatków mieszkańców?
 • Gość: Joanna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.14, 23:09
  Nikt w tem parku nie zainwestuje dokąd będzie mastalerz. W dobie ciężkiego businessu nie sposób sobie wyobrazić, że ktoś kto dopiero inwestuje ma się piąć do kamery koło mastalerza po to, żeby mastalerz zyskiwał sobie punkty a potem był łojony z podatków, offsetów, przymusowych danin na sponsorowanie imprez wymyślonych przez mastalerza
 • Gość: logopeda IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.14, 00:23
  a ty jjonkaty to od kogo jesteś uzależniony? na pewno od 10 tys + VAT, a od niebieskiego parasola to na pewno, spadaj na palmę
 • Gość: hm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.14, 08:29
  co twoja wypowiedź ma do tych pustostanów?
 • Gość: Andżelika IP: *.flash-net.pl 15.08.14, 19:17
  Czy to prawda, że w tych halach są tajni, niewidoczni inwestorzy z CIA, którzy mają tam produkować jakąś nową broń na Putina?
 • Gość: dość już tego IP: *.free.aero2.net.pl 21.08.14, 00:02
  Angela, banderówko, mamy ci wybudować pomniki Bandery i SS-Galizien w Tarnobrzegu?
  Przecież ty już sobie zagwarantowałaś dziedziczenie po Panu Wąsiku z Targowej, co z tobą handluje kontrabandą z Ukrainy?
 • Gość: Rex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.14, 13:57
  Kiedy otwarcie schroniska dla piesków w pustych od roku halach?
 • Gość: Anka IP: *.szybszyinternet.pl 20.08.14, 23:44
  Oj nie bezie schroniska bo już w jednej nazwozili materiałów i coś zaczynają robić.
 • Gość: DrDree IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.14, 08:52
  Chyba zmartwię tutaj niektórych malkontentów ale inwestorzy zaczęli zwozić maszyny i wyposarzenie do hal produkcyjnych oraz prowadzone są prace adaptacyjne w środku.
 • Gość: prawdziej IP: *.flash-net.pl 21.08.14, 20:48
  wyposarzenie to pisze się inaczej
 • Gość: Darko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.14, 09:03
  Przed wyborami zwiozą i po wyborach wywiozą. Kto zapłaci za ponad rok niedługo pustostanu parku? nie dam się już Mastalerzowi na nic nabrać. Po prostu temu Panu już dziękujemy!
 • Gość: noico IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 22.08.14, 09:29
  Problemem jest to, że nawet jeśli te firmy zostaną to zatrudnią docelowo po kilkanaście osób. To chyba nie jest zbyt pocieszające. Może i dobre te naście miejsc pracy. Ale to nawet poniesione koszty się nie zwrócą. Pytanie kiedy ta inwestycja zacznie przynosić zyski bo na razie jest na wieeelkim minusie. A i jak na razie pracy nikt spoza kolesi tam raczej nie ma.
 • Gość: gbur0 IP: 80.51.96.* 22.08.14, 10:38
  Z zewnątrz to wygląda na zajęcie jakichś 100m kw budynku + na parkingu 3 samochody osobowe inwestora+- 15 letnie.
 • Gość: hihi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.14, 11:58
  Inwestycja przynosi zyski kolesiom i o to chodzi, żeby im żyło się lepiej. Jak to w peło.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.