giełda pracy na www.leliwa.pl Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • zobaczcie date, kiedy została napisana wiadomość "już niebawem nowa giełda pracy":
    www.leliwa.pl/gpracy.htm
  • Gość: bumi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 17:22
    I tak dobrze że wogóle strona działa, od paru tygodni mi się nie ładowała.
    Wygląda na to, że jedyną aktualizowaną w miarę regularnie tarnobrzeską stroną
    jest www.tarnobrzeg.info
    może jeszcze www.tbg.net.pl, ale tam same cytaty i linki
  • Gość: remik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 19:29
    Porażka z tą giełdą pracy na ich stronie. Już kilka razy pisałem na ich forum
    ale niestety zawsze kasowali moją negatywną opinie o działąniu w/w stronki. Za
    przeproszeniem ale żygać mi sie chce jak sie patrze na to wasze dzieło.
    Najnowsza oferta pracy chyba z października lahahaha jak tak można. Jak nie
    macie ofert pracy to najlepiej wogole nie umieszczać giełdy, a nie śmiać się
    prosto w ... bezrobotnym aktywnie poszukującym pracy!!!.
  • Gość: nieważne IP: 80.51.252.* 27.12.04, 21:46
    Wszystko porąbane w tym upadającym skrawku Rzeczypopolitej Polskiej.Tu po prostu brakuje prawdziwych gospodarzy. Nikogo i to na każdym polu działania kompletnie nic nie obchodzi. Ot... giń Tarnobrzegu w otmętach niemocy.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 09:02
    ostatnio przeglądałem oferty pracy jakie zamieszcza Tarnobrzeski Urząd Pracy na planszach Tv Tarnobrzeg i muszę przyznać, że choć ofert jest mało, ale zawsze są aktualne i na spokojnie można je sobie przejrzeć i zanotować to co się chce

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.