Dodaj do ulubionych

Co oznacza głos na PIS?

• Gość: gośc Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 67.159.36.* 18.12.13, 21:01
      Dzięki tym bandytom POlitykom tam, czyli do Niemiec, wyjeżdżają polskie rodziny. To również ich spotyka. Chcieliście UNII to macie to samo co robili hitlerowcy.
      wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Musieli-uciec-do-Polski-przed-niemieckim-Jugendamtem,wid,16012719,wiadomosc.html
      • lechowski51 Re: Co oznacza głos na PIS? 18.12.13, 22:27
        olo pisze;
        W zasadzie @lechowski twoja opinia o Premierze Polski (ktokolwiek by nim był), tylko pokazuje stan twojego umysłu i twój nienawistny stosunek do wolnej Polski, ale nie o tym...

Wiem!.Wiem olo!.Brak szacunku dla Tuska to wg.Ciebie,Niesiołowskiego to zamach na wolną Polskę i jego konstytucyjne organy.Mam Ci palancie przypomnieć co tacy jak Ty pisaliście i mówiliście za życia i po jego śmierci o Prezydencie RP Kaczyńskim?!
        --
         scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1506697_1385102195075288_1802813142_n.jpg
        Gdyby Kaczyński wyniósł dziecko z pożaru, oskarżono by go o pedofilię-Michał Kamiński europoseł
        www.facebook.com/photo.php?fbid=561434107272537&set=a.383881715027778.90322.373046469444636&type=1&theater 
      • lechowski51 Re: Co oznacza głos na PIS? 19.12.13, 09:52
        Namawiam na głosowanie na programy a nie na ładne twarze i tatuaże...
        fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQCR522WGWCi0huG&w=398&h=208&url=http%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fsite_media%2Fmedia%2Fcache%2F68%2Feb%2F68ebd5c213ed0e7ad8e27749d531456c.jpg&cfs=1&upscale
        --
         scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1506697_1385102195075288_1802813142_n.jpg
        Chciałbym wiedzieć,czy Aleksander Kwaśniewski był trzeźwy czy pijany,gdy wetował podatek liniowy J.Palikot Newsweek 16 kwietnia 2008
        www.facebook.com/photo.php?fbid=561434107272537&set=a.383881715027778.90322.373046469444636&type=1&theater 
          • lechowski51 Re: Co oznacza głos na PIS? 19.12.13, 10:20
            programpis.org.pl/
            --
            Chciałbym wiedzieć,czy Aleksander Kwaśniewski był trzeźwy czy pijany,gdy wetował podatek liniowy J.Palikot Newsweek 16 kwietnia 2008
            • Gość: sympatyk_PiS Re: Co oznacza głos na PIS? IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.12.13, 10:44
              Jaki jest program PiS WIEM i ten program mi ODPOWIADA. NIE ODPOWIADA mi banda cwaników, którzy podczepili się pod PiS i udają wieeelkich polytyków, a im "kury szcz... prowadzać". Do wymienionych poprzednio dorzucam podpitego Przemusia Wiplera. Jak na opozycję to zachowują się jak szczeniaki, więc nich zabiorą zabawki - czyli np. Porsze - i spier...ją.
              • lechowski51 Re: Co oznacza głos na PIS? 19.12.13, 10:49
                A czy ja Ci proponuję głosowanie na Wiplera,Hofmana czy Kaczmarka?!
                --
              • Gość: Cyt onet Pamiętacie |AWS??? czyli PIS i PO? To dlaej na nic IP: *.sdl.vectranet.pl 23.12.13, 05:24
                Drugą szansę dała Balcerowiczowi historia w roku 1997: wybory wygrała AWS i zawarła koalicję z Unią Wolności. Praca w rządzie Buzka, to najbardziej kontrowersyjny okres w karierze Balcerowicza. Firmowanie „czterech wielkich reform” – jak się okazało, źle przygotowanych i bardzo kosztownych. Schładzanie gospodarki, według Balcerowicza „przegrzanej” czyli narażonej na wzrost inflacji. Dziś mało kto o tym pamięta, ale ten wybitny ekonomista powołał na pełnomocnika rządu ds. odbiurokratyzowania gospodarki dość zabawną postać, byłego prezydenta Bytomia Janusza Paczochę, który zaczął urzędowanie od rozporządzenia w sprawie… spinaczy, jakimi spinano urzędowe dokumenty. Gospodarki tradycyjnie już nie udało się odbiurokratyzować.

Unia Wolności wyszła z koalicji, a jej szef z rządu na rok przed końcem kadencji, zanim ujawniły się w pełni rezultaty tej polityki. A były one fatalne: wzrost gospodarczy spadł niemal do zera, co oznaczało faktyczną stagnację. Bezrobocie wzrosło do 20 proc. Minister finansów Jarosław Bauc pozostawił po sobie słynną dziurę budżetową: najpierw oszacował ją na 17 mld zł, potem ostrzegł, że – bez poważnych cięć w budżecie – sięgnie ona 60 mld zł, a w dalszej perspektywie nawet 100 mld. Budżet znowelizowano, choć nie dość radykalnie. Wyborcy ukarali okrutnie tamtą ekipę: ani AWS, ani UW nie weszły do Sejmu. Następcy z rządu SLD-PSL musieli zasypywać dziurę Bauca, decydując się na tak niepopularne posunięcia, jak obcinanie ulg studenckich na bilety czy dotacji do barów mlecznych.
    • Gość: gość Re: Sukcesy PO? IP: 74.63.112.* 20.12.13, 23:05
      PRAWDZIWY STAN PO-zydoskiego PAŃSTWA
      pod rządami Herr Tuska i angielskiego żyda Rostowskiego na rok 2012
      - 3 ! miejsce w Europie w indeksie BIEDY, przed Bulgaria i Rumunia
      - 470 zł realna średnia renta netto.
      - 880 zł realna średnia emerytura netto.
      - 1.420 - zł - realna średnia płaca netto.
      - 1 700 000 - osób - nie objętych ubezpieczeniem medycznym.
      - 5 000 000 - bezrobotnych bez prawa do zasiłku poza rejestrem, łącznie z emigrantami zarobkowymi.
      - 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto
      - 320 000 - bezdomnych.
      - 2 000 000 - emigrantów wyjazdy w latach 2007 2012.
      - 370 000 - dzieci niedożywionych.
      -13 500 000 - osób żyjących poniżej min. biologicznegoprzyjęto kryteria
      ONZdzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA.
      - 93% - przedsiębiorstw państwowych sprywatyzowanych zlikwidowanych.
      - 98% - sektora bankowego w obcych rekach, rządowa propaganda twierdzi że jest to 70%.
      - 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki
      - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r
      - 56 000 - samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp.
      - 45 - m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!!
      - 67 - lat wiek emerytalny.
      - 2.000.000.000 zł koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w
      Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. - - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi.
      - - najdroższa energia elektryczna w Europie
      - - najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej
      - - najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki.
      - - najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne
      - - najdroższe leki w Unii Europejskiej.
      - - najdroższe opłaty za naukę i przedszkola.
      To tylko maly % dorobek rudego psycholka.
      Euro2012: Nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy. Nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów. Nie długofalowe zyski liczone w miliardy, tylko owszem, liczone w miliardach, ale odsetki od kredytów. Jeśli do tego dodać rozczarowanych restauratorów, zadłużenie miast-gospodarzy na gwałt podnoszących podatki i opustoszałe stadiony, na których nic się nie będzie działo z uwagi na koszty, to trzeba dojść do wniosku, że Euro 2012 było gorszym kataklizmem niż słynna powódź tysiąclecia z 1997 roku. W końcu kosztowała ona jedyne 4,5 miliarda tyle co nasze puste stadiony.
      Rok 2013: Większa akcyza zgodnie z dyrektywą (sic!) UE na olej napędowy i gaz LPG, wzrosną ceny żywności i tak już drogiej w stosunku do zarobków większości Polaków.
      18-20% rejestrowanego bezrobocia, mimo ogromnej emigracji zarobkowej niespotykanej w żadnym cywilizowanym europejskim kraju.

By żyło się lepiej Żydo-UBekom...
      • Gość: Ewa Re: Sukcesy PO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 10:34
        Gość portalu: gość napisał(a): PRAWDZIWY STAN PO-zydoskiego PAŃSTWA...pod rządami Herr Tuska i angielskiego żyda Rostowskiego na rok 2012

Z takimi typami jak @gość, jakakolwiek dyskusja nie ma żadnego sensu.

Zamiast płakać, @gościu wysupłaj kilka baksów i idź do jakiegoś cheap liquor stora'a, po co się martwisz nami Polakami...PRAWDZIWYCH numerów w totka też nie podawaj.
    • Gość: ja Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 74.63.112.* 23.12.13, 20:27
      Komentarz jednego z forumowiczów
      >przez dlugi okres nie pisalem na wirtualnej polsce,ale teraz chcę wszystkim Polakom powiedzieć z jakim szacunkiem odnoszono się do śp.Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w niemieckich mediach.Sam slyszalem dyskusję o sprawach Polski w telewizji niemieckiej,gdzie dyskutowali przedstawiciele rządu i dziennikarze i o Prezydencie powiedziano, że jest to polityk zdecydowany,stanowczy i konsekwentnie walczący o dobro Polski i Polaków/zaznaczam ,że w tym czsie wykonywal jeszcze swoje obnowiązki/. Czy jest jeszcze coś lepszego co można uslyszeć w obcych mediach o glowie państwa? To tylko polskie media tak konsekwentnie niszczyly dobre imię Pana Prezydenta. Do WP jeżeli macie zamiar tą wypowiedz umieścić na jednej z ostatnich stron, to proszę w ogóle nie umieszczać tej wypowiedzi<
    • Gość: ja Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 74.63.112.* 24.12.13, 16:18
      kopiuj-wklej

Hej Donaldzie, gdzie te cuda?
      Same kłamstwa i obłuda.
      Nic dobrego się nie dzieje,
      świat zachodni z nas się śmieje.
      Gospodarka nam się wali,
      bieda rośnie Tusk się chwali.
      Naiwniakom cuda wciska,
      bo naiwni są ludziska.
      Postkomuna mu wtóruje,
      ======================
      taki premier im pasuje.
      W Polsce obcym tworzą raj,
      bo to bardzo dziwny kraj.
      Polskę dawno rozsprzedali,
      służbę zdrowia zrujnowali.
      I nauka także leży,
      nikt Tuskowi już nie wierzy.
      Na kryzysie rząd nie traci,
      bo za wszystko naród płaci
    • Gość: gość Re: Najlepszego w nowym roczku POlacy! IP: 67.159.36.* 31.12.13, 17:29
      Kopiuj-wklej:
      Próbowałem przez wiele lat zacząć działać biznesowo. Przedzieranie się przez biurokrację, niekompetencję, kolesiostwo urzędnicze, odległe terminy, niekorzystne decyzje często wykluczające się, walkę z wiatrakami, polityczny bełkot pełen frazesów lecz pozbawione działania itd. itp.

Jedyne w tym kraju co się robi to dowala się coraz większe obciążenia i udaje się, że się nie widzi oczywistych rozwiązań.

Mniej znaczy więcej. Niższe podatki oznaczają wyższe wpływy do budżetu z racji rozwijającej się gospodarki, a zamiast tego mamy kombinowanie jak tu jeszcze więcej wydrzeć kasy by otrzymać tą armię urzędników.

Wybiórczo działające prawo i korupcja w tym kraju to codzienność.

Chciałbym żyć w Polsce, nie chcę być emigrantem ale okazuje się, że w Polsce funkcjonować się nie da.

Nie wiem kto ciągnie za sznurki ale ten kraj jest skrajnie nieprzyjazny Polakom i ludziom chcącym coś zrobić więcej niż żyć na socjalu albo zostać księdzem i wypasać się na koszt obywateli.

Mam po prostu dość. Z mojego środowiska większość wyjechała, widzę jak funkcjonują, jak żyją, jak zarabiają i na co sobie mogą pozwolić w kwestii czasu.
      Dlaczego zatem ja mam wegetować w tym kraju? Dlaczego to chore Państwo robi wszystko by tacy jak ja spakowali manele i wynieśli się z Polski? BO już coraz mniejsze mam wątpliwości, że to przypadek.

Państwo robi wszystko by od siebie nie dać nic, by nie stracić przywilejów i pewnym grupom społecznym tych przywilejów nie zabrać bo się boją utraty elektoratu.

Gdzie nie pojadę w Polsce to marazm, syf i dziadostwo.

Brak szacunku do innych, brak fachowości, brak rzetelności, brak uczciwości, brak empatii, brak kultury.

Ten kraj trawi rak,nie interesuje mnie czy ten rak ma na imię PIS czy PO, czy PSL, czy jakkolwiek inaczej.
      Bez względu na banderę i populistyczny bełkot w mojej ocenie wszystkie te ugrupowania są winne obecnej sytuacji, a dodatkowo problemem jest mentalność Polaków, którzy nie chcą ponosić za nic odpowiedzialności i żyją złudzeniami, że kasa będzie na ich socjal lecieć z nieba...

Kościół nas dryluje finansowo za pośrednictwem Państwa. Urzędnicy niszczą nasze firmy, sądy niewiele mają wspólnego z prawem, wyroki często są niepoważne, zachwiane są wszelkie proporcje.

Proszę spojrzeć chociażby na taką ustawę Vatowską, jest doskonałym przykładem na to jak wygląda w tym kraju biurokracja i mnożenie przepisów. VAT jest najbardziej ryzykowną dziedziną związaną z prowadzeniem działalności, zamiast uprościć ustawę VATowską to spasiono ją jeszcze bardziej. Jest kilkukrotnie obszerniejsza niż wersje wcześniejsze.

Ten kraj niszczy jakiekolwiek objawy przedsiębiorczości u ludzi, jakiekolwiek chęci by zrobić coś więcej.

Mi się nie udało doprowadzić firmy do długotrwałego funkcjonowania, nie z racji niewiedzy czy braku umiejętności, po prostu ja nie zamierzam dawać w łapę, ja nie zamierzam robić to metodami jakie są charakterystyczne dla bandziorów. Chciałem założyć firmę ,jedną, drugą, ale stale konfrontuję się z twardogłowiem w postaci urzędów, powalonych przepisów i niepewności jutra bo nagle fiskus stwierdzi, że taka i taka interpretacja bublowatego prawa jest właściwa i do zapłacenia jest podatek, który niszczy całą firmę.

Polska to kraj Kościołów i urzędników.

Po wstąpieniu do Unii stłamszono wszelką produkcje, obszary konkurencyjne dla krajów Unii duszono aż do skutku, jednocześnie zalano nasz rynek Unijnym chłamem w postaci chociażby mieszanek miodów z krajów Unii niewiadomej jakości i pochodzenia.

Polska stała się takim śmietnikiem gdzie oferuje się tandetę za zawyżone ceny, gdzie leje się na prawa konsumenta, który chcąc dochodzić swoich praw w sądzie musi przygotować się na to że byle sprawa będzie wlokła się latami.

Ja mam dość i chcę wysiąść z tego pociągu zwanego Polska. Długo się opierałem ale nie zamierzam marnować życia na babranie się w tym chlewie widząc ciągle gęby polityków uprawiających gwaizdorkę.
      • Gość: gość Re: Co oznacza głos na PIS? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.14, 12:35
        Komuna się tylko przestawiła na system w którym momonklatura mogła się bogacić kosztem państwa i obywateli. Towarzysze i służby sprawnie to wykonali i doja nas ile wlezie. Tak mogę ocenić przekształcenia ostatnich 25 lat. Ludzie z tamtej solidarności z lat 80 -tych nie mieli wpłwywu na nadawany kierunek zmian, w dodatku mając w swoich szeregach na szczycie samych agentów i sprzedawczyków. Ludzie pracy zostali oszukani, zostali bez pracy i perspektyw a obecnie trwają przygotowania do pozbawienia ich jednej z ostanich posiadanych wartości, mówię tu o mieszkaniach i domach ponieważ nie będą ich w stanie utrzymać. Wmawia się nam poczucie winy za grzechy innych, opluwa i wyśmiewa patriotyzm porównując do do antysemitów i faszytstów. Lewactwo światowe z dobrym wynikiem zmienia światopogląd młodego pokolenia wykorzystując brak ogólnonarodowego przeciwstawienia się temu a nieraz i akceptację. Znane sa cele tych działań tj. unicestwienie i podporządkowanie całego społeczeństwa interesom obcych. Czy możemy na to pozwolić, kłócąc się o głópstwa celowo wywlekane do robienia sieczki z mózgu.

Obecnie jest tylko jedna opcja pozwalająca na wyrwanie się z tych szponów a jest nią wybranie władz stawiających na narodowy patriotyzm także gospodarczy.
        • Gość: gość Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 83.238.199.* 17.01.14, 14:45
          To prawda ale i tak za mało napisałeś prawdy o darmozjadach przy korycie.
          Dla mnie na dzień dzisiejszy jest tylko jedna partia istotna która próbuje utrzymać jeszcze odrobinę normalności. To jest PiS i tylko na nich będę głosował. Problem jest w tym czy będą samodzielnie sprawować władzę gdyby wygrali w wyborach. W przeciwnym wypadku los Polski i polaków jest przesądzony: komornicy, eksmisje, szczaw i mirabelki, niewolnictwo, zadłużenia przymusowa emigracja, drenaż portfeli, grabieżcze działania fiskusa wobec przeciętnego człowieka, ciągła walka państwa (mafii) z bezbronnymi obywatelami tego kraju itd.
          Nie dajcie się zwieść obietnicom PO, SLD, PSL. Zaczynają nam mydlić oczy swoimi "dokonaniami" planami i fantazjami.
          Tu macie dowód na to kto Was sprzedał dla własnych interesów i dlaczego coraz gorzej żyje się w tym państwie sprzedawczyków
          www.youtube.com/results?search_query=nocna%20zmiana&sm=3
      • Gość: stary Re: Co oznacza głos na PIS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.14, 17:46
        A jak premier posumował ostatnie cztery lata rządów?
        Błędy? A kto ich nie popełnia?! Nie wszystko poszło idealnie...
        Co konkretnie, zdaniem Tuska, „nie poszło”? Tego się nie dowiedzieliśmy.
        Były za to przeprosiny z głębi duszy za „błędy i zaniechania”. Hm...
        Socjalizm TAK, wypaczenia NIE? To już było!
        Nie wiem, czy to wystarczy, by przekonać wyborców, że warto zaufać PO na następne cztery lata.
        • Gość: koncert życzeń Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 74.63.112.* 29.01.14, 18:19
          Skoro już tu zajrzał przedstawiciel PiSu to go informuję aby zajął się tym co niżej napiszę:
          -Nie chcę w Polsce elektrowni atomowych (mają być 2 o małej mocy ale o dużym niebezpieczeństwie katastrofy)
          -Nie chcę umożliwienia sprzedaży ziem w Polsce po 2016roku obcokrajowcom
          -Nie chcę legalizacji homoseksualizmu i zezwalania na adopcję dzieci
          -Nie chcę stwarzania Żydom możliwości zamieszkiwania w Polsce bo to oni RUJNUJĄ NASZ KRAJ a to dopiero początek
          -Nie chcę by rząd polski łożył na Żydów z moich podatków na organizacje żydowskie (200mln zł na muzeum żydowskie w Polsce)
          -Nie chcę służalczości Polski wobec UNII, USA, Izraela. Pozbawiamy się w ten sposób narodowej tożsamości
          -Nie chcę by POLSKIE WOJSKO walczyło w imię interesów amerykanckich na kontynentach Świata. Ma bronić Polski jej granic i obywateli
          -Nie chcę kraju skorumpowanego do krwi i kości
          -Nie chcę by rządziła Polską mafia (w tym Żydowska)
          -Nie chcę by Polacy byli niewolnikami we własnym kraju
          -Nie chcę niszczenia kraju od środka. Wróg jest wewnątrz kraju a nie na zewnątrz
          itd
          Przekaż moje przesłanie do najwyższych władz PiSu
          Wystąpienie prezesa bardzo mi się podobało. Tak trzymać! Polskę trzeba odbić z rąk złodziei:
          www.youtube.com/watch?v=zBIMR0gdWBo
          www.youtube.com/watch?v=GwbNwL21Qsg
          Ten ostatni klip dotyczył sytuacji sprzedazy szpitala w Mysłowicach za 135 tyś zł wartego 4,6mln zł.
          • ja-tarzan Re: Co oznacza głos na PIS? 29.01.14, 19:16
            Elektrownie atomowe? No można mieć mieszane uczucia.

Sprzedaż polskiej ziemi obcokrajowcom? No jeśli chcemy móc kupować ziemię zagranicą, to nie przejdzie, ale mnie tam poletko we Francji niepotrzebne.

Homoseksualizm nie jest nielegalny, a adopcja jest legalna i to zupełnie właściwe rozwiązanie ... nawet potrzebne.

Mówiąc o Żydach masz na myśli obywateli Izraela, czy również obywateli polskich pochodzenia żydowskiego? Może ich wzorem 68 wydalić?

Kasa na muzeum żydowskie? No cóż, a jak w innych krajach polskie cmentarze, czy miejsca wazne dla naszej historii zarastać chwastami będą, to będzie OK?

Tożsamość narodowa? Jestem ZA. Tyle, że dla mnie ta tożsamość nie oznacza odwracania się dupą do wszystkich.

POlskie wojsko ma bronić POlski. Tak jest!

KOrupcji zdecydowane NIE.

Zero mafii, bez względu na pochodzenie.

Niewolnictwo zniesiono już dawno, więc sie go nie boję.

Wróg wewnątrz kraju ... uuups, zabrzmiało intrygująco.

Też bym chętnie głos z czystym sumieniem zakreślił ...

• Gość: gość Re: Co oznacza głos na PIS? IP: 74.63.112.* 30.01.14, 12:43
              >Elektrownie atomowe? No można mieć mieszane uczucia.<
              Skutki awarii to skażenie terenu na dziesiątki lat.

>Sprzedaż polskiej ziemi obcokrajowcom? No jeśli chcemy móc kupować ziemię zagra
              > nicą, to nie przejdzie, ale mnie tam poletko we Francji niepotrzebne.<
              Spróbuj kupić w Niemczech.

> Homoseksualizm nie jest nielegalny, < Najgorsze jest to że mniejszośc próbuje nam wcisnąc że to normalne a reszta musi udawać że tak jest a to jest choroba i trzeba ją leczyć.

>Mówiąc o Żydach masz na myśli obywateli Izraela, czy również obywateli polskich
              > pochodzenia żydowskiego? Może ich wzorem 68 wydalić?<
              I jedni i drudzy. Powiedz tylko słowo a podrzucę listę żydów przy żłobie w Polsce.

>Kasa na muzeum żydowskie? No cóż, a jak w innych krajach polskie cmentarze, czy
              > miejsca wazne dla naszej historii zarastać chwastami będą, to będzie OK? <
              Cmentarz to nie muzeum a swoja drogą o cmentarze "obcych" powinni zadbać "obcy"

>Tożsamość narodowa? Jestem ZA. Tyle, że dla mnie ta tożsamość nie oznacza odwra
              > cania się dupą do wszystkich.<
              Nie chodzi o odwracanie się dupą do wszystkich tylko o podporządkowanie się zewnętrznych nacji polskiemu prawu. Tymczasem mamy wymuszanie przez choćby Żydów określonych zachowań włącznie z przyznaniem się do mordowania żydów w polskich obozach koncentracyjnych. Następni w kolejce są Ukraińcy
              wiadomosci.onet.pl/swiat/andrij-tarasenko-rzecznik-prawego-sektora-zbrodnia-bandery-na-wolyniu-to-brednia/xjlkx
              wiadomosci.onet.pl/swiat/ukrainscy-nacjonalisci-sterroryzowali-polskich-turystow/g7ll4
              > Niewolnictwo zniesiono już dawno, więc sie go nie boję.<
              Pracujesz w budżetówce? Popracuj u prywaciarza.

>Wróg wewnątrz kraju ... uuups, zabrzmiało intrygująco.<
              Największe zagrożenie dla polski stanowią POlitycy i ich służalcza działalność wobec UNII, USA, Izraela nie licząc się z obywatelem Polski

• ja-tarzan Re: Co oznacza głos na PIS? 30.01.14, 20:05
                > Skutki awarii to skażenie terenu na dziesiątki lat.

I tego bym sie obawiał.

Jednak z drugiej strony na problem patrząc, to w wielu krajach działają i są bezpieczne. Na pewno trzeba rozsądnie i rzetelnie ocenić potrzeby, ewentualne zyski i ryzyko.

>> Spróbuj kupić w Niemczech.

Nie widzę sensu w regulacji, która pozwala Niemcom kupować polska ziemię, a Polakom zabrania kupowania niemieckiej.

A prawo zabrania / zabroni Polakowi nabywania ziemi w Niemczech?

>Najgorsze jest to że mniejszośc
                > próbuje nam wcisnąc że to normalne a reszta musi udawać że tak jest a to jest
                > choroba i trzeba ją leczyć.

Pogląd na homoseksualizm (choroba, czy preferencja) jakiegoś Kowalskiego to jedno. Zapisy prawa obowiązujące wszystkich Kowalskich to drugie. ;)

> I jedni i drudzy. Powiedz tylko słowo a podrzucę listę żydów przy żłobie w Pols
                > ce.

Skoro i jednych i drugich, to jak chcesz obywateli Rzeczpospolitej pozbawić praw?
                Rozmawiam z rozsądnym, dojrzałym człowiekiem, czy chłopcem, któremu sie marzy rozgonić szabelką swołocz? ;)

> Cmentarz to nie muzeum a swoja drogą o cmentarze "obcych" powinni zadbać "obcy"

Ponieważ niekiedy dla tych "obcych" dotarcie do takich miejsc nie jest łatwe lub choćby utrudnione na podstawie międzynarodowych umów dbamy wzajemnie o swoje groby i miejsca dla kultury ważne.

> Nie chodzi o odwracanie się dupą do wszystkich tylko o podporządkowanie się zew
                > nętrznych nacji polskiemu prawu. Tymczasem mamy wymuszanie przez choćby Żydów o
                > kreślonych zachowań włącznie z przyznaniem się do mordowania żydów w polskich o
                > bozach koncentracyjnych.

Przecież właśnie takie posiedzenie Knesetu w Polsce ma m.in. służyć temu, by nie mówiono o "polskich obozach śmierci".

To, że paru Żydów zwariowało albo akurat ich rodzinie stała się krzywda z powodu Polaka-bandyty, bo tacy niestety też się zdarzali, również podczas wojny nie oznacza, że należy na tej podstawie budować obraz narodu.

Co byś powiedział, gdyby ktoś uparcie powtarzał, że Polacy to złodzieje, pijaki i zoofile, bo akurat Mietek, który u niego na farmie pracował się uchlał skradzionym mu bimbrem i pomylił narzeczona z kozą?

mam wrażenie, że żadnego Żyda nigdy na własne oczy nie widziałeś.

Nie czytaj Bubla, to kretyn.

>> Pracujesz w budżetówce? Popracuj u prywaciarza.

Nie próbowałem zaprzeczać istnieniu nieprawidłowości w sferze zatrudnienia tu, czy tam

Protestowałem przeciwko POPULISTYCZNEMU JĘZYKOWI. ;)

> Największe zagrożenie dla polski stanowią POlitycy i ich służalcza działalność
                > wobec UNII, USA, Izraela nie licząc się z obywatelem Polski

To co chcesz z tymi wszystkimi lemingami zrobić? Zakładam, że zaraz napiszesz, żeby zagłosować na PiS, nie na POlityków.

A co biedaku zrobisz, gdy się okaże, że ten PiS będzie równie służalczy wobec USA na ten przykład? A co jeśli w kwestii stosunków wewnątrz UE nic się nie zmieni?
                Zaklniesz na pisiorków i zawołasz głosujmy na SLD?

nie wiem ile razy miałeś okazję glosować w wyborach, ja po ćwierćwieczu swoje wiem i dlatego ... nie ekscytuje się politykami, bez względem na ich maść. ;)

Pozdrawiam i spokoju ducha życzę:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka