IP: *.xdsl.centertel.pl 02.01.14, 18:08
wiecie co można zrobić aby nie dzwonili do mnie po 4 razy dziennie w sprawie internetu? nie rozumieją że nie jestem zainteresowany ich ofertą.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: 67.159.36.* 02.01.14, 18:17
    Takie cholerne czasy
    forum.gazeta.pl/forum/w,329,148740929,148740929,Avans_natarczywosc_ekspedientow.html
    sprawdż w swoim telefonie czy nie masz jakiejś blokady dla ich numerów z których dzwonią.
  • Gość: ig IP: *.tbg.edge.wdm.pl 02.01.14, 18:23
    Powiedz że jeszcze jeden taki głupi telefon i zmieniasz sieć. Co to za problem przenieść numer.
  • Gość: gość IP: *.free.aero2.net.pl 02.01.14, 18:54
    Jak się ma umowę jeszcze na 2,5 roku z nimi to też żaden problem ze zmianą operatora, hmm?
  • Gość: życzliwa IP: *.free.aero2.net.pl 02.01.14, 21:44
    telemarketer dzwoniący do ciebie dziala wg ustalonego schematu :)
    komputer mu losuje do kogo ma dzwonic.
    on ma wszystko wypisane na monitorze,co ma powiedziec...powiedziec,odpowiedziec,zapytac ,przekonac....co ma sobie tam zaznaczyc,zaznacza co ty odpowiedziales itp. :)
    Sa do tego szkoleni,rozmowa jest nagrywana i on jest potem z tego oceniany:)

Jesli powiedziales grzecznie "niee...eee,nie wiem...raczej nie,nie mam czasu" to on sobie zaznacza ciebie jako wachającego sie i zazancza opcję, ze ma zadzwonic za 3 msce :)

Jesli sie "zdenerwujesz",bedziesz niemily,stanowczy-Nie korzystam z internetu,nie mam zamiaru!!!,prosze do mnei nei dzwonic,nie zycze sobie,mam Darmowy internet AERO i jestem z niego zadowolony",albo krotko "spieprzaj dziadu" ...to zaznaczą sobie, ze mają juz do coebie NIE DZWONIC:)

• Gość: gggg IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.01.14, 06:32
    Ja w takich sytuacjachy (czy to orange, czy bank czy inne dziadostwo) nie daje dojsc do slowa i mowie "Nie jestem zainteresowany oferta, dziekuje, dowidzenia!" i odkladam sluchawke. Moze to niegrzeczne, ale nie dasz sie w ten sposob wciagnac dyskusje. Czasem jeszcze slysze w sluchawce, ze skad mam wiedziec, ze jestem niezainteresowany skoro jej jeszcze nie wysluchalem ;-)
  • Gość: ig IP: *.tbg.edge.wdm.pl 03.01.14, 15:38
    Jak proponują internet to zapytaj o sieć gdzie tak często nie dzwonią bo tam chcesz przenieść numer o ile te telefony nie ustaną, powinno podziałać
  • Gość: olpa IP: *.play-internet.pl 03.01.14, 09:50
    To w orange tak to nie działa.dzwonia codziennie po 4 razy .czekam do konca umowy i zrywam z nimi wspołprace.
  • Gość: życzliwa IP: *.free.aero2.net.pl 03.01.14, 15:40
    popatrzcie na to z innej strony....juz nie mowię o orange...Ogolnie telemarketerzy dzwoniacy z ofertą czy to sprzedaz,czy spotkanie,czy prezentacja, czy darmowe badania:)

Oni sa też ludzmi zarabiaja marne grosze...Musza siedziec w "biurze" (czesto to same biurko w malej klatce) od 8 do 16,musza wyrobić normę dzwoniac dziennie do xxx klientow...musza miec cierpliowosc i wlasnie wysluchiwac wkrwionych ludzi:)
    Pracują pod straszną presją,a za jedną namowiona osobę maja jakies 3 zł.
    (wiem, bo byla niedawni tak oferta w PUP i wyslano mi materialy szkoleniowe )
  • Gość: gggg IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.01.14, 15:49
    oczywiscie masz racje, ale ja przez to, ze zbywam ich zanim zaczna cos do mnie mowic, oszczedzam ich czas i daje szanse na wiekszy zarobek (moze nastepna osoba po mnie da sie namowic ;-))
  • Gość: gość IP: 67.159.36.* 03.01.14, 19:11
    Cała POlska taka
    wiadomosci.wp.pl/kat,1329,opage,3,title,Byly-bankowiec-zylem-z-oszukiwania-ludzi,wid,16292989,wiadomosc.html?ticaid=111f54#opinie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.