Onkologia w Tarnobrzegu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ? Mam problem i nie wiem do kogo się udać ? Pracują tam doświadczeni onkolodzy czy raczej szukać gdzie indziej pomocy?
    • Gość: apulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.14, 14:03
      opieka super, porady podejscie do pacjenta polecam, nie ma co szukać daleko jak mam dobrą fachową opieke na miejscu a jak cos trzeba zoperwać odsyłaja np. do Lublina do wspaniałych lekarzy
    • Gość: apaulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.14, 14:05
      z doświadczenia polecam Panią Drab - Mazur jest to bardzo dobrym lekarzem, zleca mnóstwo badań, ma ludzkie podejscie do pacjenta innych lekarzy nie znam wiec sie nie wypowiadam
      • Gość: zośka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.14, 14:36
        Dziękuję za podpowiedź .Zastanawiałam się którą z lekarek ewentualnie wybrać.Na razie rozmawiałam z jedną z pielęgniarek i ta była bardzo życzliwa i cierpliwa .
        • Gość: apaulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.14, 14:40
          pielegniarki są tam świetne, miłe i życzliwe
          • Gość: d IP: *.play-internet.pl 13.02.14, 15:31
            zwróć uwagę na to, że nie wszystkie przypadki leczą w tbg, nie mają sprzetu i wysyłają do brzozowa
            • Gość: bunia IP: *.free.aero2.net.pl 13.02.14, 15:55
              temat onkologow byl poruszany na forum z 5 razy...poszukaj w archiwum.
              zalezy jesszcze jaki konkretnie masz "problem"...ogolnie onkologow mamy z 8...
              faceci sa chyba chiruugami -onkologami,kobiety sa chyba od chemi? czy jakos tak.
              Odddzial chyba jest niby jeden z lepszych w regionie...wiec nie ma co szukac innego
    • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.14, 16:04
      Ja bym szukała większego ośrodka, gdzie mają większe doświadczenie np. Gliwice, Warszawa itp.
      • Gość: apaulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.14, 08:52
        szukaj szukaj a obecna Pani ordynator właśnie z Gliwic przyszła tutaj
        • Gość: mewa IP: *.flash-net.pl 16.02.14, 22:23
          szukaj szukaj a obecna Pani ordynator właśnie z Gliwic przyszła tutaj

to że z Gliwic przyszła nie znaczy o Jej superfachowości....przyszła bo ma tu męża ,bardzo miła może jest o tak zwłaszcza jak się tyle woła za prywatną wizytę,ja osobiście nie polecam Tarnobrzeskiej onkologii wogóle mam złe doświadczenia i nie chodzi o to że jestem złośliwa tylko o przestroge jeśli ktos ma mozliwość leczyć się gdzie indziej to raczej niech to zrobi...
          • Gość: mw IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 16.02.14, 23:27
            mewa nicka wziełaś sobie dwuznacznego ale to twoja sprawa.onkologia w tbgu jest bardzo dobra personel lekarski ,pielęgniarski i pomocniczy kompetentny i .bardzo ludzki a to przy chorobach onkologicznych jest naprawde ważne dla pacjentow.wieżę onkologom z oddziałów chemioterapi i chirurgi w tarnobrzeskim szpitalu i nikogo nie wysyłalbym w inne regiony polski.wiem co mowię bo sam byłem i mnie wyleczyli .acha byłbym zapomnial bez łapówek
            • Gość: mewa IP: *.flash-net.pl 17.02.14, 11:55
              Każdy ma tutaj prawo wyrażac swoje opinie czy to na temat onkologii,czy w innej kwesti,tak też uczyniłam wyrazając swoją opinię...ja mam złe doświadczenia ,ktoś mi bliski pomimo wizyt prywatnych u Pani Doktor(to nie łapówka tylko prywatna wizyta)! nie został właściwie zdiagnozowany,sprawa była oczywista czego dowiedzieliśmy się dopiero na Chopina w Rzeszowie i tam też było kontynuowane dalsze leczenie...jeśli chodzi o Panie Pielęgniarki z Tarnobrzeskiej Onkologii to brak mi słów aby je określić,są CUDOWNE...z doskonałym podejściem do pacjenta oraz Jego rodziny w tej trudnej sytuacji,pielęgniarki z innych oddziałów powinny się od Nich uczyć zwłaszcza z Oddziału Wewnętrznego!
              • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 14:42
                To prawda, Panie Pielęgniarki bardzo wspierające!!!!! Jedyny oddział w Tbg z tak miłymi pielęgniarkami. Co do większych ośrodków moje doświadczenie też wskazuje na poszukiwanie fachowców w danej dziedzinie poza Tbg... Chemię można tutaj ale poza tym szukać szukać....
      • Gość: loko IP: *.cm.umk.pl 16.02.14, 20:40
        Specjaliści z onkologii klinicznej specjalizują się zazwyczaj w większych ośrodkach właśnie.
        Co do Tarnobrzeskiego oddziału bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobił. Kameralny jak do tej pory, warunki jak na szpitale bardzo dobre, personel przyjazny. Duży pozytyw w porównaniu do wielkich ośrodków onkologicznych gdzie pacjenta traktuje się bardziej jak kolejny numer na taśmie.
    • Gość: apaulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.14, 08:56
      ja uwazam jedno jak maja pomóc to w Tbg pomogą a jak juz nic sie nie da zrobic to i Paryżu nie pomogą

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.