Dodaj do ulubionych

Znienawidzony prezydent

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 00:23
Im bliżej wyborów tym częściej słychać jak żle mieszkańcy mówią o obecnym prezydencie. Żle mówią na targowicy, fryzjera, w kolejce do lekarza w przychodni itp. Co ciekawe wiele z osób które głosowały na niego jadą na nim jak na psie. Bardzo ciekawe wybory szykują nam się widać na jesieni skoro tak wiele osób nienawidzi tego czlowieka
Edytor zaawansowany
 • Gość: no tak IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 01:28
  Prezydent nie jest t winien że go nienawidzą jego wyborcy, to ci powinni siebie nienawidzieć za swój głos mu oddany,,,nie chce ich głaskać po główkach? A najlepiej zrobią jak będą milczeć za zmarnowany głos, oszczędzą sobie wstydu, powinni pochować głowy w piasek.
 • Gość: Men IP: *.szybszyinternet.pl 06.07.14, 01:29
  Tu się z Tobą zgodzę, bo Dziubińskiego ktoś mógł nie lubić, mógł Go już mieć dość, ale Mastalerza faktycznie nienawidzą. Dzisiaj byłem w warsztacie samochodowym i czekając na samochód z naprawy mimowolnie przysłuchiwałem się rozmów Panów mechaników i innych klientów bo dyskusja była wspólna. Było tam chyba z 7-8 osób i wszyscy z taką pogarda i jadem jechali po Mastalerzu, że aż przykro było słuchać. Leciały epitety od najgorszy i pozwolę sobie ich nie cytować. Tak sobie pomyślałem - nie chciałbym być w jego skórze,być jego rodzicem, żoną, córką, synem bo Tarnobrzeg to małe miasto i ludzie wszędzie o tym mówią więc i oni tez muszą słyszeć co o Panu Prezydencie ludzie mówią i myślą.
  Cóż swoją władzą sobie słusznie chyba zapracował.
  Niech to będzie przestrogą dla następnego Prezydenta.
 • Gość: Janusz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 06:55
  Rządzenie miastem go przerosło.Może na wójta by się nadawał.
 • Gość: michal IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 07:54
  a może do likwidacji kopalni?

 • Gość: Wio IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 14:57
  Dla niego i jego baby, która dostała posadę dyr w banku i znajdów jego furmanka z gnojem powinna czekać z koniem i batem coby szybciej kupę tego gó...a wywiozła
 • Gość: ziomek IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 10.07.14, 15:40
  Raczej na sołtysa.
 • Gość: wyborca IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 07:43
  Ale jak będzie wybór między obecnym prezydentem a panem Kiełbem to ..........głosuję na obecnego!
 • Gość: curuś IP: *.free.aero2.net.pl 06.07.14, 07:59
  Mamy głosować na powrót Dziubinizmu w postaci Stasiaka,Kiełba ,itd,ja wybieram Mastalerza,
 • Gość: nerwowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 08:25
  Znam ich wszystkich osobiście i wg mnie żaden z nich nie nadaje sie na prezydenta, nigdy tez na nich nie głosowałem:
  Dziubiński powinien zawsze pracować w mleczarni przy dójkach,
  Mastalerz jako redaktor sportowy w Kotowej Woli,
  Stasiak mało kreatywny i raczej nadaje sie na zaopatrzeniowca w likwidowanym KiZPS,
  Kiełb podobny do Mastalerza tylko inna sitwa, jesli przyczynił sie do powrotu Lenarda do spółdzielni to jest juz u mnie spalony, poza tym człowiek bezideowy i konfliktowy

  Czekam na kandydata godnego miasta Tarnobrzega i takich ludzi widzę!!!!!
 • Gość: mieszkaniec IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 08:48
  Najlepiej jakiś bezpartyjny a nie z bandy czworga /po,pis,psl,sld + ich odłamy/
 • Gość: pifpaf IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 11:15
  Nie ma co utyskiwać nad Mastalerzem. W końcu sam sobie zasłużył na to swoją, butą, arogancją i brakiem szacunku dla drugiego człowieka. Ale narcyzm musiał być na 1 miejscu.
 • Gość: zdziwiony IP: 83.175.164.* 06.07.14, 11:22
  Jestem zdziwiony głosami ,którzy mówią ,ze nienawidzą obecnego prezydenta ale wybiorą Go jak kandydatami będą Dziubiński, Stasiak, i Kiełb. Chyba jest oczywistym ,ze taki pogląd wygłaszajaą osoby z otoczenia obecnego Prezydenta ,którzy piastują dobre funkcje i biorą wysokie wynagrodzenia i nie chcą tego stracić . Nie dajmy się nabrać jak 4 lata temu . Światełko winno sie zapalić i być zapalone do wyborów. Wyboro Tarnobrzega: NIE DAJ SIĘ ZMANIPULOWAĆ
 • Gość: Kamila IP: *.szybszyinternet.pl 06.07.14, 11:26
  Tylko Pan Kiełb na prezydenta. Utyskiwania, że jak Dziubiński, Stasiak czy Kiełb oczywistą taktyką pokoju 201 i sąsiednich z urzędu. Nie wiecie, że ludzie zagłosują nawet na Zośkę kwiaciarkę byleby na waszego Mastalerza?! niech to do Was dotrze.
 • Gość: zgred IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 22:19
  Taaa, pan Kiełb to już tylko zaora to miasto i nie będzie niczego.
 • Gość: nerwowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 11:29
  To nie takie proste, bo kazdy murzyn musi miec swoje plemię.

  Ja jako murzyn z Zielonej Wsi Tarnobrzeg plemienia Kaczu Pisu na pewno nie zagłosuję na murzynów z plemienia Platfu Picu z czarownikiem Bwana Donku na czele i ich prostytutki z Plemienia Szybka Laska.

  Czekam zatem na kandydata z plemienia Kaczu Pisu. Zdaje sobie sprawe, że nie będzie to łatwe, bo namiestnik czarownika Bwana Donku czaruje pozostałych mieszkańców wsi, obiecując im wiele rzeczy, na przykład utwardzenie leśnych traktów w wiosce asfaltową skrobanką zeskrobaną z leśnych traktów zachodniej dżungli, przekrycie dachów z trzciny na blachę falowaną z odzysku, a w ogóle to obiecał dobrobyt dla każdego murzyna we wsi i wielką rzekę szklanych paciorków mającą płynąć szerokim strumieniem od zachodniej strony dżungli.

  Hasło wyborcze czarownika Bwana Donku i jego namiestnika we wsi Tarnobrzeg jest bardzo proste..."by żyło się lepiej"...hasło to wisiało nad lepianką gdzie urzęduje namiestnik i gdzie spotyka się trzon plemienia Platfu Picu, złośliwe murzyny dopisywały co noc ..."murzynom z Platfu Picu", na to Bwana Donku kazał dopisać ..."wszystkim murzynom"...złośliwe murzyny znów dopisywały ..."wszystkim murzynom z Platfu Picu".

  Wprawdzie na ta okoliczność plemie Kaczu Pisu robi co jakis czas przemarsze przez Zieloną Wieś Plemienną uzbrojeni w dzidy i tarcze, to jednak na czarowniku Bwana Donku nie robi wrażenia, wie, że aby wyrżnąć plemię Kaczu Pisu może w każdej chwili wezwać bratnią pomoc z zachodniej części dżungli.
 • Gość: sj47 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 15:35
  Podpisałeś się "Nerwowy". Nie znam się na medycynie w ogóle a na neurologii to ani tyle. Jednak z tego co piszesz, wnoszę, że to rozległa, zastarzała i mocno rozbudowana choroba. Leczenie już nie pomoże. Skoro jednak dobrze się z tym czujesz i wydaje ci się, że jesteś błyskotliwy i oryginalny - to powodzenia wodzu ....... jakiś tam.
 • Gość: wezyr IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 11:35
  Przecież sam sobie na to zasłużył omamił ludzi w kampani wyborczej cudami jak to zwykle bywa a teraz realizuje swoje tzw.ukryte plany,wydaje mi się ale mogę się mylić iż już nie zostanie ponownie włodarzem tego miasta,ludzie w mieście są już zmęczeni takim rządzeniem na każdym kroku pojawia się sport,kolesiostwo,nepotyzm i nie wspomnę o pijarze że to wszystko dla mieszkańców-wątpię ! albo ma kiepskich doradców albo jako młody człek nie zdobył jeszcze arkanów rządzenia tym miastem może za pięć lat jak trochę mu się oczy otworzą jak zdobywać zaufanie ludzi ????
  Co do reszty żaden pis żaden dziubek czy kiełb czy inny partyjniak -czysta młoda osoba z doświadczeniem bezpartyjna i widząca potrzeby realne tego upadającego miasta,sposob jest prosty jak to zorganizować wystarczy słuchać ludzi i nie tylko no ale jak się tylko obiecuje a potem robi po swojemu to mamy efekty
 • Gość: Edmund IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 12:52
  Porównywanie Psistalerza do Kiełba to tak jak porównania spłuczki klozetowej do Wodospadu Niagara!
  Z moją rodziną stawiamy na Kiełba! byleby się nie sk...ł po wyborach jak Psistalerz!
 • Gość: anka IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 13:12
  Wątpię aby p.Kiełb chciał wejść w to gó... które mu zostawi poprzednik,to małomiasteczkowa klęska nie wiem czy będzie ktoś na tyle odważny aby zrobić porządek po rządzach dziubińskiego i mastalerza jeśli tak to przyklasnę ale już żaden stasiak bo tak słyszałam ani mastalerz bo miasto tonie w długach i żaden nie postarał się o to aby poprawić sytuację w mieście i nie generować następnych pożyczek tak można jechać mając na koncie co miesiąc kasę i mieć wszystko w dopie bo następny będzie się z tym musiał zmierzyć to taka służba miastu na przetrwanie i zarobienie kasy ech życie! i jeszcze jedno ilu jest kandydatow to jakaś tajemnica?
 • Gość: pifpaf IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 13:41
  Anka niejaki Kiełb już się zdeklarował, że będzie startował w telewizorni TVL.
 • Gość: wyborca IP: 83.175.164.* 06.07.14, 14:09
  Pan Kiełb powinien zostaćPrezydentem . Jego droga zawodowa i co najważniejsze myłenie pokazuje ,ze jemu sie chce coś osiągnąć . W przeciwieństwie do takiego młodego Kalinki. Jego zainteresowania to kasa i stołek. Otrzymał stołek w WORD to siedzi cicho i w nosie ma miasto. Boi sie przeciwstawić Mastalerzowi mimo ,ze jest szefem opozycyjnej partii. Mastalerz go kokietuje jak każdego. Tylko Kiełb sie odważył a stare skompromitowane zgredy chcą go zniszczyć. KONIEC już Mastalerza , Dziubinskiego, Stasiaka ,Wójtowicza, Gospodarczyka,Kaczmarka. Wianeckiego , Lubasa , Zycha . Bożka, Kołka ,Dybusa, Czubów i innych którzy noszą buławę w kieszeni. Postawa Kiełba jest wyjątkowa w tym zapyziałym mieście . Szkoda ,ze tego nie chcą widzieć tzw, elity .
 • Gość: O~ IP: *.szybszyinternet.pl 06.07.14, 14:38
  Pierw się dowiedz jak można ze strażnika miejskiego zostać w niedługim czasie naczelnikiem wydziału, dlaczego Kiełb wyleciał z UM i dlaczego nie wiedział , że w 2003 roku zmieniło się prawo i nie obowiązują plany zagospodarowania przestrzennego a mimo to wydawane są na ich podstawie decyzje. Zapytaj tez dlaczego będąc w radzie nadzorczej TSM-u tak hojnie z pieniędzy mieszkańców nagradza prezesa. Opłaty w TSM-ie coraz wyższe a prezes zarabia w 2013 roku ponad 213 tysięcy , to prawie drugie tyle co prezydent miasta !!! czy to jest normalne?
 • Gość: Andrzej IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 14:53
  Ludzie faktycznie nienawidzą tego co zaorał Tarnobrzeg masztuche wrednego!

  Jeżeli Redaktor Kiełb będzie startował to pójdę na wybory, jeżeli jakiś inny typu masztucha lub chcący do emerytury dorobić to zostaję w domu
 • Gość: matematyk IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 15:43
  > Opłaty w TSM-ie coraz wyższe a prezes zarabia w 2013 roku ponad 213 tysięc
  > y , to prawie drugie tyle co prezydent miasta !!! czy to jest normalne?

  213 to drugie tyle co 150? jak to liczysz?
 • Gość: anka IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 16:10
  ,,Pifpaf'' niestety albo stety nie mam tej telewizji więc skąd mogę wiedzieć a polityka interesuje mnie z doskoku jak mnie ktoś wkur..... a bardzo mnie wkurw...zaczął ten człek co widać po fotach strasznie zbiedniał na stołku i wychudł a ludziom żyje się lepiej dzięki temu tu jest właśnie sedno mojego wpisu drugie to ten pan o ktorym piszesz uznam iż się uśmiejesz nawet go nigdy nie widzialam na oczy i chętnie bym oparła swoją wiedzę teorytyczną z powiedzmy fotograficzną wtedy podejmę temat ale chyba to i tak nic nie będę wiedzieć więcej bo nie znam programu czy wartości którym ten pan się kieruje i jeśli faktycznie chce być kandydatem w tych wyborach to już dziś powinien to pokazać,czasu mało a potem wszyscy na hhuuurrraa i znowu błąd!
 • Gość: PISdek IP: *.free.aero2.net.pl 06.07.14, 17:24
  Przechodząc koło piaskownicy usłyszałem jak chłopcy umawiali się na zadźganie Mastalerza łopatkami.,bo też go nienawidzą...
 • Gość: WujekSamoZło IP: *.free.aero2.net.pl 06.07.14, 18:09
  Lubisz być w pobliżu małych chłopców?
 • Gość: Adam IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 20:11
  nie wiem co tam w piaskownicy, ale koło mojego okna młodzież siedząca na ławce nadawała: prędzej mi h..j uwiędnie niż Mastalerz ponownie zostanie prezydentem ... i wiele wiele jeszcze płynęło. Tak z Żoną żeśmy sobie rozmawiali, że jak bardzo musiał ludziom zajść za skórę, żeby tak publicznie był łojony
 • Gość: Wyborca IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 21:02
  Młodzież nie jest głupia i widzi co się dzieje w mieście, nie da się robić w bambusa tak jak dało się wydymac wielu dorosłych, mam kontakt z młodzieżą i słyszę jak złe rzeczy mówią o mastalerzu
 • Gość: PISdek IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 05:53
  Dorzuć Adamie tej wzorowej młodzieży na nalewkę.
 • Gość: pifpaf IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 20:19
  Anka tylko podaję zasłyszane osobiści z pierwszej ręki fakty ;-). Sam słyszałem jak Kiełb mówił, że nie odmówił ;-). Ale jak najbardziej masz rację i to w obydwu przypadkach:
  po pierwsze nie dziwię Ci się, że ten wychudzony pan M. Cie wkur....
  a po drugie niejaki Kiełb jak chce startować na Prezydenta to powinien sprzedać swój pomysł na to miasto. I myślę, że nie jest na to za wcześnie. A on na razie opowiada jak to program ujawni we wrześniu. Oj, żeby mu ktoś przypadkiem go nie ukradł. Zresztą jak to z każdą kampania obietnice obietnicami a potem mamy smutną rzeczywistość zdecydowanie odbiegającą od obietnic. Mastalerz jest aż za dobrym przykładem. Pierwszy ważny co podkreślał punkt z brzegu to inwestycja w naszą młodzież i jej edukację. No ale jeśli likwidacja równa się inwestycja ...
 • Gość: proboszcz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 19:21
  Bardzo dobrze. Niech jadą. Niech wie jak go jego wyborcy oceniają po 4 latach urzędowania.
 • Gość: Obserwator IP: 107.150.61.* 06.07.14, 21:34
  proboszcz napisał(a): Bardzo dobrze. Niech jadą. Niech wie jak go jego wyborcy oceniają po 4 latach u rzędowania.
  "proboszcz" cieszę się że pan prezydent Mastalerz do czekał się pokracznej opozycji wypisującej o nim >bredni<
  cieszył bym się żeby opozycja była rzeczowa i rozmowa z prezydentem była merytoryczna odnośnie poczynań i działań jego urzędu. cyt. "Koń bez bata , chodzi i ciągnie jak sam chce"
  Wyzywanie prezydenta lub lekceważenie , podnosi jego wiarygodność panie Kiełbie we łbie. Przynoszenie niebezpiecznych paliw do urzędu może być zagrożeniem dla samego siebie w razie wybuchu lub podpalenia przez takich jak pan Mlecznych , solidarnościowych i Owsikowych fanatyków ! Proszę o tym pamiętać że kij zawsze ma dwa końce !
  Zawsze władza działa poprawnie jak ma rzeczową opozycję która patrzy władzy na ręce !
  Baj baj amore rybeńko , mała ale złośliwa ......,..
 • Gość: bekalosz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 21:40
  A tam, a tam - UZIEL na Prezydenta podobno popiera Go Platforma!?
 • Gość: Petakok ulicny IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 22:42
  Sławuś Pastryka o czym Ty piszesz? czerwony od tego picia widać jesteś. O czym pisze Twoim zdaniem pokraczasta inwestycja:
  - nagrody w kopalni po 50 tys
  - loty helikopterem - raz służbowo, raz prywatnie
  - nepotyzm i kolesiostwo do kwadratu w urzędzie i jednostkach podległych
  - likwidacja szkół, przedszkoli
  - zwalnianie pracowników
  - zadłużanie miasta
  - zastraszanie pracowników
  - wyrzucanie ogrodu Św. Franciszka
  - wojna z sąsiadami
  - podwyższanie podatków
  - wyrzucanie kasy na park technologiczny w Zakrzowie ...
  to tylko część, ale Ty Sławusiu jak ślepy z dodatkowymi klepkami: Mój Norbuś i tak jest the best. Zobaczymy co będziesz mówił po przegranych przez Ciebie znienawidzonego Masztalenki

  Powiem Ci nienawidzę twojego wodza jak i większość Tarnobrzega!

  ps
  jutro rano o 5 się zrywam i za chlebem do innego miast kursować muszę z paczką moich 3 kolegów - do tego doprowadziliście Słausiu z twoją PO i Masztalenką Kolka podpartym
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 02:41
  A podobno, nawet tarnobrzeskie SLD się na niego wypięło?
 • Gość: clint IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 05:47
  Pluliście na niego,wyrzucali z radnego a on został prezydentem, róbcie tak dalej...komary też go nienawidzą,bo się wyniosły/
 • Gość: gosc IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 06:40
  fakt, prezydentem został i trwa tak od 3,5 roku, ale już bliżej końca niż dalej !!!
 • Gość: radsik IP: *.dynamic.chello.pl 07.07.14, 07:08
  Mam 3 słowa na powyższy temat:
  Mastalerz się skompromitował.
 • Gość: clint IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 07:30
  To całe MMT się kompromituje,kilka-kilkanascie osób,którym pozostało tylko ujadanie.O skali poparcia swiadczy liczba oddanych głosów na Dziubinskiego do PE,na spotkanie z Sagatowską w ubiegłym tygodniu też przyszło kilkanascie osób,mogę się założyć,że Mastalerz wygra wybory,możliwe w 1 turze.
 • Gość: Gość IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 18:24
  Obstaw u bukmachera tylko nie za dużo żeby przegrana nie była zbyt dotkliwa
 • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.14, 18:46
  Mastalerz wygra bo mieszkańcy są za nim. Zdecydowana większość wypowiada się dobrze o obecnej prezydenturze. Tych, którzy są przeciwko jest niewiele. Robią dużo krzyku, ale to tylko działa na korzyść Prezydenta.
 • Gość: Korczak IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 21:36
  Ty chyba jesteś z innej rzeczywistości pisząc w taki sposób. Chyba najbliższe otoczenie tak dobrze się wypowiada nie zapominając o zwrotach typu "ach, jak pan dzisiaj pięknie wyglada" lub "wow, jaki ma pan piękny krawat". Żenujące i śmieszne zarazem !
 • Gość: Mieszkaniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.14, 14:36
  Po przegranej NM ciekawe jak będą wiać ze stołków jego koleżanki i koledzy jak nie to im pomożemy.
 • e-ftalo 07.07.14, 19:05
  I co z pustego gadania.Zamiast narzekać,trzeba znaleźć lepszych,sprawdzonych i na nich głosować.Nie każde miasto ma szczęście do dobrego włodarza i samorządu.Innym się udało dobrze wybrać,nam nie i u władzy nie ma ludzi kompetentnych.Może to się zmieni,a może zostanie jak jest.
  Ale też zwalanie wszelkich win na prezydenta nie ma uzasadnienia.To jest cały zespół ludzi którzy są słabi i tyle.
 • Gość: siewierny IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 19:09
  Ale dlaczego są słabi?,dlaczego nic nie robiono ze strefą w l 2000-2010? Kto rozliczy mleczarza?
 • Gość: tsm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 19:34
  Dziubiński jest nie do rozliczenia
 • Gość: nudysta IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 19:35
  Wyborcy już go rozliczyli, ale z 12 lat jego prezydentury, zaledwie 5 lat przypadło na członkostwo Polski w UE i płynące z tego apanaże!! A nawet wtedy gdy nie byliśmy w UE, udało się skanalizować i zmodernizować starówkę, wybudować kanalizację i wodociągi na peryferyjnych osiedlach, nie wymienię wszystkiego, ale jest tego sporo!! Natomiast przegrał bo zamiast stawiać na uzbrajanie nowych terenów inwestycyjnych, postawił wiadukt, i stadion dla kiboli i za to zapłacił tak słono!!! A Mastalerz, no cóż, palma odbiła i kończą się kokosy władzy!!!
 • Gość: majka IP: *.dynamic.chello.pl 07.07.14, 20:40
  prawda jest taka, że jak:
  Dziubek odchodził to ludzie mówili: "wypalił się, nie ma pomysłu, trzeba dać szansę młodym...".

  teraz jak Mastalarz będzie odchodził, ludzie będą mówili: "niech ten mściwy #$%##$% #$@#$#$%, niech $#%##@!^$ do Radomia".

  niestety przykre to jest, ale w końcu oni go wybrali, a teraz wszędzie na niego klną...
 • Gość: proboszcz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 20:58
  klną bo mają do tego prawo. Sam sobie zapracował na to.
 • Gość: anty IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.07.14, 01:06
  E-ftalo ty peda-e przekonywałeś wszystkich na tym forum, że nie dasz się wciągnąć w watek polityczny. I co?
 • Gość: gizmo IP: *.play-internet.pl 07.07.14, 21:09
  Dobrze napisane j.w. sam sobie na to zapracował dziś elektorat się bardzo skurczył i jakoś nie widzę wśrod swoich znajomych takiej werwy i chęci do głosowania na tego pana ,pomimo tego że kiedyś byli skłonni i głosowali na niego,wydaje mi się że ludzie widzą co się dzieje w mieście i to nie tylko krzywdząca polityka kilku forumowiczów-to stało się faktem na ulicy w sklepie w urzędach nawet kiedyś jadąc do Sandomierza w busie facet nawiązał rozmowę i powiedział tak -,,ja tu nie mieszkam ale czytam i macie poje.... włodarza współczuję,gó...arz myślał że uratuje miasto i ten kraj ale wąsy po mleku mu zostały'' teraz robi pod siebie aby przeżyć!!!-'' w sumie mogę się z gościem zgodzić bo chcieć a móc to duża różnica
 • Gość: mieszkaniec IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 21:35
  ludzie! a zwłaszcza ty jedny czlowieku ktory ciągle to piszesz bo prawda jest taka ze tylko zmije tu ujadają i to zawsze te same - jest was garstka chcecie zrobic wiele krzyku zeby przekonac całą reszte ile to osób nienawidzi mastalerza. wasz poziom jest ponizej zero, nikt z obecnej władzy nie zniza się do takich zagrywek, niecodzienników, kłamst jak wy.I macie czelność mówic ze jesteście lepsi. Przemawia przez was tylko złosc nienawisc - boje sie was, bo wam tylko dac władze to pokazecie co potraficie. W pierwszej kolejnosci zwolnicie wszystkich co wam nie pasują i zatrudnicie swoich - bylo tak za dziubińskiego i tak będzie. Tylko ta władza nie była tak msciwa jak wy i nikt nie obrazał byłego prezydenta po to aby zamydlić ludziom oczy. Mogłoby sie tu wymieniac tysiące waszych wad m.in. to ze przez dziubinskiego miasto musialo teraz zapłacic 720 tys. niech kielb powie za co wylecial z urzedu a nie beszczelnie kłamie w tvl. Ta władza nie ma tak chorych ludzi aby siedziec i wypisywac obelgi jak wy to robicie - i darujcie sobie teraz komentarze bo cobyscie nie napisali to jest prymitywem i swiadczy tylko o waszej kulturze. Nalezy się was bac!!!!!
 • Gość: zniesmaczony IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 21:46
  Dodałbym jeszcze, że ktokolwiek wysunięty przez kołchoz TSM do fotela prezydenckiego nie ma szans, gdyż wszyscy wiedzą jak wygląda zatrudnianie w TSM, czego przykładem jest Grzegorz, który bardzo szybko znalazł pracę i utrzymanie... na kieszeni spółdzielców podczas, gdy inni mogą chodzić do TSM latami i słyszą tylko "w najbliższym czasie nie przewidujemy zatrudnienia nowych osób".
 • Gość: Nowy IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 07.07.14, 22:11
  Odezwał się pachołek z UM.. powiedział co wiedział.

  Trzeba być głuchym aby nie słyszeć zewsząd krytycznych gosów i być ślepym aby nie widzieć, że to ma pokrycie w rzeczywistości.
 • Gość: Czesiek IP: *.ip.netia.com.pl 07.07.14, 22:38
  Panie Prezydencie najwyższa pora dobrać się do d.py tym wszystkim, którzy ileś razy ( ci sami ) piszą te kalumnie, trzeba odtajnić ich maski, zobaczymy, co będą mieć do powiedzenia, czy dalej będą mieć tak dużo do powiedzenia w tej formie jakiej teraz używają. Hajda na koń, pogonić tych lisków chytrusków, zakradających się do kurnika!!!.
 • Gość: Od środka anonimow IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 23:05
  Wyżej piszący w obronie Mścitalerza to najbliżsi jego współpracownicy, głównie dohhadcy i Ci co maja obiecane umowy na stałe w UM. Taktyka przekazana od Mścitalerza jest taka: delikatnie mnie brońcie żeby wiarygodnie było i jedźcie ostro po Kiełbie bo on jest dzisiaj największym moim zagrożeniem - macie go przyklejać do Dziubińskiego, starej ekipy, łączyć go z TSM - podwyżki, wysokie wynagrodzenia zarządu itp.., i wyciągajcie mu sprawy osobiste typu: żona itp.... - na koniec dodał nie wymyślajcie nic nowego tylko to samo wałkujcie niech ludziom się to ludziom zakoduje w pamięci ...
 • Gość: Mlekopijca IP: 107.170.26.* 07.07.14, 23:06
  skarżą się Mleczni ujadacze że prezydent nie zwiększył bezrobocie , okazuje się że wzrosło zatrudnienie za sprawą zsiadłego mleka ,to on zatrudnia trollów którzy opluwają demokratycznie wybranego prezydent ! ile Mleczarze płacicie za wpisy poniżające i opluwające prezydenta ?
  jak do was dołączę to spadnie bezrobocie ? Janek zatrudnia na śmieciówkę czy na umowę zleceni ?
 • Gość: Nina IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 23:17
  Ja sama nie dawno skończyłam staż w UM, i mogę zaświadczyć, że ludzie najbliżsi władzy nie mają zielonego pojęcia o języku polskim, zwłaszcza o gramatyce i ortografii!!!
 • Gość: Lelek Kozodój IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 23:20
  Człowieku, N.M. popierasz tylko ty i część tarnobrzeskich Platfusów!!!
 • Gość: O~ IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 23:29
  Pętaku uliczny , jeśli tylko takie są twoje zarzuty wobec Mastalerza to ja będę głosował za nim.
  Cóż to za zarzuty?
  -nagrody w kopalni nie dawał Mastalerz i nie z miejskich pieniędzy , jeśli NFOś stwierdzi e, że zgodnie z prawem to nie ma co im zazdrościć.
  -Lot helikopterem bada CBŚ a raczej prokuratura i zobaczymy co z tego wyjdzie , ale jak wyżej nic nie kosztowało to mnie jako podatnika.
  -Nepotyzm? każdy prezydent ma prawo zatrudnić ludzi którym będzie ufał , bo nie jest omnibusem a decyzje trzeba wydawać w wielu dziedzinach. A czym jest zatrudnienie Dziubińskiego w TSM-ie ? nie kolesiostwem i nepotyzmem i może na to patrzeć członek rady nadzorczej niejaki pan Kiełb?
  -likwidacja szkół? a którą to szkołę zlikwidowano? likwidację to dopiero będą bo dopłaty do szkół w wysokości 20 milionów to na dłuższą metę żaden budżet miasta nie wytrzyma.
  -zwalnianie pracowników? ci co się nie nadawali albo kopali pod Mastalerzem dołki zostali zwolnieni i bardzo dobrze , bo urząd zaczął nareszcie pracować choć są jeszcze tacy , którym wypowiedzenie by się przydało.
  -Zadłużanie miasta? a kto zaciągnął 100 milionów długu? Mastalerz? Mastalerz zadłużył miasto na 18 milionów , ale sam wkład własny w inwestycje (Sikorskiego i Sienkiewicza, wiadukt, park technologiczny, zamek dzikowski i wiele mniejszych inwestycji) grubo przekracza tą kwotę.
  -Wyrzucenie ogrodu św. Franciszka? a co byś ty zrobił jakby ktoś bezprawnie w twoim domu zrobił sobie schronisko? nie mieli pozwolenia i bardzo dobrze że zrobił z tym porządek.
  -wojna z sąsiadami? wojna zaczęła się od dopłat za przedszkola i też nareszcie ktoś zrobił z tym porządek, bo niby dlaczego Tarnobrzeg miał płacić za dzieci z ościennych gmin?
  -Podwyższanie podatków? podatki rosną w takim samym tempie jak za Dziubińskiego , jakbyś się tym interesował to byś wiedział , że podatki są przyjmowane w wysokości najwyższej stawki ustalanej przez ministerstwo finansów , ale z przed dwóch lat , Tak był również za Dziubińskiego.
  -W park pieniądze nie zostały wyrzucone, on powstał za późno bo poprzednikom brakło 12 lat , aby go zbudować. Sam widziałem w Niemczech podobne parki i nareszcie ktoś o tym i u nas pomyślał. Efekty będą , ale za parę lat. W Stalowej Woli Ślęzak uzbrajał tereny pod inwestycje w pierwszej swojej kadencji zaraz po 2002 roku i dzisiaj są tego efekty.
 • Gość: Ewa IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 00:17
  O~ - tym co napisałeś dałeś świadectwo kim otacza się Mastalerz. Więcej komentować się nie da, prócz tego, że własnie przez takich jak Ty Mastalerza tak Tarnobrzeżanie nienawidzą!
 • Gość: wytrych IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 01:44
  Ale skąd ty to wszystko wiesz? masz dostęp do dokumentacji szczegółowej? Postaraj się jeszcze trochę? Ale mam dla ciebie złą wiadomość, gdyby nawet cesorz dał ci umowę, to musi być na czas określony, a jej zakończenie z pewnością będzie określone już po przegranych wyborach. także nie napinaj się tak!! I poza tym, sam kiedyś na Mastalerza głosowałem, ale byłem młody i głupi.

  P.S. Dlaczego "Echo Dna" nie opublikowało żadnego sondażu??? Toż to, dopiero znamienne!!!!
 • Gość: socjolog IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 05:06
  Jaki sondaż? jak ta pożal się Boże opozycja nie wystawiła jeszcze kandydata.Kaczynski ponoc dogadał się z Ziobrą.To i u nas Dziubinski wróci do PIS,zacznie się kopanie dołków.
 • Gość: omerta IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 07:43
  Mleczarz oficjalnie w PISie- będzie się działo.
 • Gość: pisuar IP: 83.175.169.* 08.07.14, 09:28
  Niemożliwe. Sagatowska w niedzielę nazwała go ZDRAJCĄ!
 • Gość: Aga IP: *.cheeloo.net 08.07.14, 12:45
  Pracuję w Mielcu i powiem Wa, że tutaj tez głośno o Waszym bohaterze Mistalerzu. Tutaj ma on opinię "klauna/błazna" jest po prostu pośmiewiskiem.
  Zadziwiające jest to jak się czyta wyżej, że temat jest o znienawidzonym a jego poplecznicy atakują Kiełba Grzegorza. Wnioskuję, że baaardzo a to baardzo się go boi Misatalerz i jego baardzo słabe otoczenie.
 • Gość: Edek IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 12:51
  Dla ludzi Kiełb równa się Dziubiński a Dziubiński sprawując włądzę przez 12 lat jest odpowiedzialny za zadłużenie miasta, miernotę na rynku pracy i rozsprzedanie a raczej rozdanie majątku miasta bo jak nazwać prywatyzację PEC-u gdzie umarza się udziały na 6 mln a PMKS sprzedaje za ponad 350 tys.
 • Gość: egzegeza IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 12:57
  Coś za mało tych pozytywów piszecie kochani na temat swojego boga,wiem wiem dziura budżetowa i nie ma z czego płacić bądź klepać po ramieniu,zapytam czy któryś z was mędrców i z założenia przyjaciół bądź zwoleników obecnego włodarz tak przytył jak on i tyle zarabia ,watpię aby ktokolwiek coś napisał bo sraczka jest ogólna i będzie większa,kasa i ponoć niewdzięczna praca (na ktorą się sam zdecydował) pomięszała mu we łbie ,może chciał dobrze ale zacytuję klasyka ,,wyszło jak wyszło każdy to widzi''-szkoda tylko że kosztem ludzi!
  Nie wiem już czy to jest jeszcze śmieszne,obarcza winą bylego prezydenta a sam idzie tą drogą i jak tu wierzyć w powiedzmy krówki!Były prezydent chociaż miał szacunek dla ludzi i wysłuchiwał ich problemow ten wysłuchuje i się śmieje no cóż sorry! taki klimat w mieście mamy
 • Gość: bodzio IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 13:54
  Mleczarz miał szacunek dla ludzi...jak czytam takie brednie to krew mnie zalewa.
 • Gość: Tibi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.14, 17:13
  Prywatyzacja PECU jest sukcesem. Ludzie mają pracę i dobrze zarabiają a firma działa prawidłowo. Co Masztalarz zrobił z naszym MKSM? rozp....ł i tyla! co robi z RDM? dlaczego nie prywatyzuje mediów co obiecał? bo nie miał by wpływów co?
  Faktycznie jest znienawidzony moim zdaniem przez 90% Tarnobrzeżan!
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 17:29
  Najlepszym dowodem twojej opinii, jest fakt, że od półtora roku nie przyjmuje petentów wysługując się Dybusem, ależ tam ludzie wcześniej musieli rzucać mięsem!!!!
 • Gość: brrr IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.07.14, 18:09
  Widocznie się znudził a tak się zarzekał jak to on nie wysłucha każdego tarnobrzeżanina. No ale czego to on nie obiecał ... Jak czytam tu pierdoły typu: jak to Mastalerz nie zlikwidował szkoły jednej czy drugiej ... A może ten kto pisze takie wynurzenia może odpowie nam na jedno proste pytanie. Dlaczego te szkoły nie zostały zlikwidowane i kto je chciał likwidować ???? Może Pani z kiosku ...
 • Gość: studencik IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.14, 18:55
  Naprawdę dużo ludzi słyszało o Tarnobrzegu z powodu Mastalerza.
  Wszyscy niestety w bardzo złym kontekście.

  Podobnie jak w Warszawie nabijają się z Radomia, tak teraz na Podkarpaciu nabijają się z Tarnobrzega...

  Może on po prostu przyniósł tu nam tą swoją "radomskość" parafrazując klasyka?
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 19:30
  Nie tylko "radomskość", ale i "murzyńskość", bo niby czemu innemu miałyby służyć palmy? No, chyba, że "małpiarskość' (zwłaszcza w kontekście pokoju 201 czy 204) ?
 • Gość: Berek IP: *.static.dimenoc.com 08.07.14, 19:41
  studencik napisał(a): Naprawdę dużo ludzi słyszało o Tarnobrzegu z powodu Mastalerza.
  Wszyscy niestety w bardzo złym kontekście.
  Jak ty jesteś studentem to ja profesorem ! a co dziś tytuł nadaje się z ambony .
  Stuku-puku pusto głowiu , wkleję ci co napisał ktoś w sieci :
  "skarżą się Mleczni ujadacze że prezydent nie zwiększył bezrobocie , okazuje się że wzrosło zatrudnienie za sprawą zsiadłego mleka ,to on zatrudnia trollów którzy opluwają demokratycznie wybranego prezydenta ! ile Mleczarze płacicie za wpisy poniżające i opluwające prezydenta ?
  jak do was dołączę to spadnie bezrobocie ? Janek zatrudnia na śmieciówkę czy na umowę zlecenie ?
 • Gość: O~ IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 20:25
  ------Prywatyzacja PECU jest sukcesem. Ludzie mają pracę i dobrze zarabiają a firma działa prawidłowo. Co Masztalarz zrobił z naszym MKSM? rozp....ł ------
  Dawno się tak nie uśmiałem . Prywatyzacja PEC-u sukcesem? Sprzedał Dziubiński za wartość działki , którą nowy nabywca sprzedał i dzisiaj na niej stoi LIDL. A po drodze jeszcze umorzył udziały po stronie miasta na 6 milionów co zarzucił mu NIK. Nie mogło miasto sprzedać działki a pieniądze przekazać na rozwój PEC-u. W PMKS pakiet większościowy sprzedał nikt inny tylko Dziubiński za niecałe 400 tys. i to był gwóźdź do trumny tej firmy. A dlaczego niby miasto miało finansować prywatną firmę jeżdżącą gratami? Dlaczego PMKS nie potrafił wygrać przetargów? Marzyło się im 6 złotych za wozokilometr? Dzisiaj jest też prywatna firma , tyle że autobusy o niebo lepsze i to jest niewątpliwie sukces Mastalerza, o czym mówią wszyscy korzystający z komunikacji miejskiej.
 • Gość: dera IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 20:09
  Wydaje mi się ba! nawet wiem iż wydano nieoficjalnie po pewnym spotkaniu iż należy zwalczać na wszystkich dostępnych forach w temacie prezydenta wszelkie przejawy krytyki i w peanach z zawartością rozumu wysuwać na piedestał w sumie rozmowa trzech muszkieterow ale jak ważna a ci trzej muszkieterowie to znani powiedzmy publicyści i sforowani w jedności trwania zespołu do spraw uzurpatorstwa innych,jestem rzadko ale dobitnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 20:16
  Ten zespól nawet ma oficjalną nazwę "Kancelaria Prezydenta Miasta Tarnobrzega Norberta Mastalerza", jest ich tam z 20 sztuk!!!
 • Gość: historyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 20:29
  A tak było w 2008 roku na tym forum

  Gość: komunista IP: *.gprs.plus.pl 20.11.08, 20:23

  "Konkrety proszę bardzo.Jestem członkiem tarnobrzeskiej lewicy i znam
  szczegóły odejścia Mastalerza z naszej partii.Zdradził swoich
  kolegów i przyjaciół , którzy Mu przez wiele lat ufali i uważali za
  swojego lidera wystawiając do reprezentowania partii w wyborach.
  Zdradził dla obiecanego wysokiego stanowiska w partii
  Borowskiego.Nikt w Tarnobrzegu nie ma wątpliwośći , kto zadzwonił ,
  lub stał za telefonem na Policję w sprawie Stasiaka / mimo wszysko
  takie postępowanie to zwykłe świnstwo/.Sprawa potraktowania Grześka
  Lipca , który w porę zoriętował się w co Go pakuje Mastalerz i
  grzecznie podziękował za współpracę.Knuty po cichu spisek z nie
  lepszym Kłosem w sprawie przejęcia zarządzania Klubem Siarka , tuż
  przed wyborami.Na szczęście się nie udało.I na koniec opinia jaka
  panuje o tym człowieku w Ruchu / kto ma tam znajomego niech się
  zapyta co o nim sądzą.Wejście bez wymaganych formalności do Zarządu
  rzeszowskie PZPN dla stanowiska we władzach w Warszawie ,które mu
  niby obiecał Lato. Ostatnio na swoim bloogu oceniał pracę i
  zaangażowanie swoich kolegów radnych.Kto go do tego upoważnił?To
  tylko kilka konkretów , o innych nie wspomnę , bo stanowią niejako
  tajemnicę naszej partii.Ponieważ zaczyna się już tu pisać o wyborach
  z całą stanowczością stwierdzam , a mam ku temu powody , że ten Pan
  nie dostanie , juz nigdy od lewicy w Tarnobrzegu żadnej
  rekomendacji w wyborach."
 • Gość: My się nie damy! IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 21:13
  Historyku z Lewicy! po ludzku Ci dziękuję za odwagę pisania prawdy i nie banie się zemsty Mastalerza! takich głosów musi być więcej coby przełamać strach panujący w mieście przed groźbami Mastalerza!

  To co niżej to miód na serce:

  A tak było w 2008 roku na tym forum

  Gość: komunista IP: *.gprs.plus.pl 20.11.08, 20:23

  "Konkrety proszę bardzo.Jestem członkiem tarnobrzeskiej lewicy i znam
  szczegóły odejścia Mastalerza z naszej partii.Zdradził swoich
  kolegów i przyjaciół , którzy Mu przez wiele lat ufali i uważali za
  swojego lidera wystawiając do reprezentowania partii w wyborach.
  Zdradził dla obiecanego wysokiego stanowiska w partii
  Borowskiego.Nikt w Tarnobrzegu nie ma wątpliwośći , kto zadzwonił ,
  lub stał za telefonem na Policję w sprawie Stasiaka / mimo wszysko
  takie postępowanie to zwykłe świnstwo/.Sprawa potraktowania Grześka
  Lipca , który w porę zoriętował się w co Go pakuje Mastalerz i
  grzecznie podziękował za współpracę.Knuty po cichu spisek z nie
  lepszym Kłosem w sprawie przejęcia zarządzania Klubem Siarka , tuż
  przed wyborami.Na szczęście się nie udało.I na koniec opinia jaka
  panuje o tym człowieku w Ruchu / kto ma tam znajomego niech się
  zapyta co o nim sądzą.Wejście bez wymaganych formalności do Zarządu
  rzeszowskie PZPN dla stanowiska we władzach w Warszawie ,które mu
  niby obiecał Lato. Ostatnio na swoim bloogu oceniał pracę i
  zaangażowanie swoich kolegów radnych.Kto go do tego upoważnił?To
  tylko kilka konkretów , o innych nie wspomnę , bo stanowią niejako
  tajemnicę naszej partii.Ponieważ zaczyna się już tu pisać o wyborach
  z całą stanowczością stwierdzam , a mam ku temu powody , że ten Pan
  nie dostanie , juz nigdy od lewicy w Tarnobrzegu żadnej
  rekomendacji w wyborach."
 • Gość: toot IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.07.14, 20:29
  tnij.org/pfutlnu
 • Gość: Szczupak IP: *.dedicated.codero.net 08.07.14, 20:59
  panie Kiełbie we łbie dlaczego pan wypisuje paszkwile na pana prezydenta ? wybranego przez większość mieszkańców ?
  www.facebook.com/pagesc/Norbert-Mastalerz-musi-odej%C5%9B%C4%87/876029675757872
  Dołącz do nas, pisz co Cię boli. Pisz dlaczego nie zagłosujesz na Norberta Mastalerza. Zachowaj jednak minimum przyzwoitości. Posty zawierające wulgaryzmy bądź budzące znamiona popełnienia przestępstwa najprawdopodobniej będą w miarę możliwości usuwane.
  ! koń by się uśmiał z założenia takiego wątku , jesteś (dupku) rozpoznawalny i to może cię dużo kosztować ?
 • Gość: Tarnobrzeg IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 21:08
  Panie Mestalerz i jego otoczenie: czy aż tak bardzo was strach przed przegranymi wyborami i utratą posadek przeraził, że Panu Kiełbowi grozicie i Go wyzywacie?! z drugiej strony niech faktycznie Tarnobrzeżanie widzą i wiedzą kogo wybrali na Prezydenta miasta!

  A Panu Panie Kiełb gratuluję! zainteresowanie ta mocne Panem świadczy jak jest Pan mocnym zagrożeniem dla obozu rządzącego! coraz większość Tarnobrzeżan jest z Panem! proszę się nie bać Mestalerza, niech spróbują na Pana palec podnieść to mieszkańcy wyjdą na ulicę!

  Pan Kiełb Grzegorz Prezydentem Tarnobrzega w latach 2014-219 i następnych!
 • Gość: Śmiechu warte IP: *.proxnetwork.com 08.07.14, 21:14
  bardzo "śmiesne" bardzo "śmiesne" ha ha ha !!!
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 08.07.14, 22:40
  Nie "śmiesne", tylko "strasne", sepleniacku
 • Gość: historyk IP: *.free.aero2.net.pl 09.07.14, 05:05
  Mastalerz od Dziubinskiego musi się dużo uczyć,za mleczarza taki Kiełbik wyleciał by na zbity pysk,dyscyplinarnie z wilczym biletem,, skomlał by tylko w osiedlowej knajpie.,
 • Gość: PC IP: 83.175.169.* 09.07.14, 07:18
  Z bliżej nieznanych powodów Tomasz potrafi przygarnąć mleczne sieroty. Kasa u spółdzielców zawsze się znajdzie.
 • Gość: Wiola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.14, 07:47
  Panie Kiełb dziękuję Panu, że się Pan pojawił na scenie Tarnobrzeskiej. Jeżeli Pan wystartuje ma Pan głosy naszej rodziny! co do mastalerza i kołka to nawet nienawiścią już nie pałam, oni moralnie dla mnie nie istnieją.
 • Gość: marko IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.14, 08:36
  Zagłosuję na każdego, byle nie na Mastalerza. Kiełb wydaje się rozsądnym gościem.
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 09.07.14, 14:03
  Stasiak wygra, możliwe, że już w pierwszym rozdaniu!!!
 • Gość: mia IP: *.flash-net.pl 09.07.14, 17:18
  też myślę, że Stasiak, chociaż duże szanse daję Gospodarczykowi bo wielu ludzi dla zasady nie zagłosuje na PiS. Mastalerz może nie wejść do drugiej tury.
 • Gość: nerwowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 17:46
  Stasiak nie jest tarnobrzezaninem... nalezy o tym pamiętać i nie powinien piastować funkcji takiej jak prezydent miasta Tarnobrzega, raczej niech startuje na wójta Gorzyc wszak Trześń gdzie mieszka to gmina Gorzyce, poza tym to Dziubinizm
 • Gość: nerwowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 17:31
  Dziubinizm + Lenardzizm = Kiełbizm ... absolutne veto
  Mastalerzyzm + Kołkizm = POpapranizm ... absolutnie NIE

  Tylko Józiu Motyka ma szanse tylko kto go zgłosi?
 • Gość: ocicki IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 18:36
  My mieszkańcy Ocic zgłosimy Józia, to świetny kandydat na wójta
 • Gość: iiiiiiii IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 19:37
  Ja na Motykę też bym zagłosował. Jak na razie ma u mnie kredyt zaufania. Zwłaszcza za to, że nie wchodzi w układy i nie daje się Mastalerzowi i spółce. Tak trzymać.
 • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.14, 11:06
  OPZZ którego był działaczykiem
 • Gość: "Nic nie robic nie IP: *.opera-mini.net 09.07.14, 19:39
  "Nic nie robic nie miec zmartwien ciepłe piwko -(wodke) w cieniu pic bumelowac swiat smakowac dobry Panie ..... " moze taki scenariusz wam kiedys pasowal? jebnijcie sie wyszyscy w persi- Mea Culpa . A kto winien niech pierwszy wezmie kamien czy jak to lecialo wy prawi katolicy wiecie najlepiej do kosciolka por... w niedziele a za progiem innemu dupe osrywac polska mentalonosc

  Gdy wieczorne zgasną zorze,
  zanim głowę do snu złożę,
  modlitwę moją zanoszę,
  Bogu Ojcu i Synowi.
  Dopie...ie sąsiadowi!
  Dla siebie o nic nie wnoszę,
  tylko mu dosrajcie, proszę!
  Kto ja jestem?
  Polak mały! Mały, zawistny i podły!
  Jaki znak mój? Krwawe gały!
  Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
  Zniszczcie tego sku...syna!
  Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
  Żeby mu okradli garaż,
  żeby go zdradzała stara,
  żeby mu spalili sklep,
  żeby dostał cegłą w łeb,
  żeby mu się córka z czarnym
  i w ogóle, żeby miał marnie!
  Żeby miał AIDS-a i raka,
  oto modlitwa Polaka!
 • Gość: Nie układ IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 20:36
  Hi hi. Rzeczywiście Motyka z konkursu został wice dyr. WORD. Nie nie, to nie układ!!!!!
 • Gość: Gocha IP: *.szybszyinternet.pl 23.07.14, 17:46
  Czytam wpisy na innych forach i tu również zajrzałam. taktyką Pana Prezydenta jest wypuszczanie swoich bez mózgowych pracowników/bojowników z celem pluć, wyzywać, gnoić. To jeden z powodów dla którego powoduje Mastalerz nienawiść do siebie. Tak trzymać!
 • Gość: Mirek IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.14, 18:37
  W sumie Prezydent jest mądrym i inteligentnym dorosłym facetem, ale dlaczego czasami tak się zachowuje jakby był małym chłopcem, czy nikt mu nie chce tego delikatnie dać do zrozumienia, co jest grane ? Nie wierze że on tego nie dostrzega, a może jednak nie. I jeszcze ten chrzest swojego dziecka przez biskupa Krzysztofa, no nie wiem czy to jest rozsądne, co on chce innym pokazać.
 • Gość: bekalosz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 20:59
  Dobry człowieku opanuj. Jak nie szanujesz wierzących i modlących się to milcz w tym temacie!
  Przypominam co zrobił Jaruzelski!
  Osobiście martwię się ze jak Prezydent Mastalerz przegra wybory to może się rozchorować i trzeba będzie płacić podwójnie, jak kiedyś w TSM
 • Gość: tsm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 21:17
  Jak mnie pamięć nie myli to i Dziubiński zachorował po przegranych wyborach a Wąsik ze Stowarzyszenia też dostarczał zwolnienia lekarskie. Można więc stwierdzić, że utrata władzy powoduje natychmiastową chorobę.
 • Gość: doktor IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.07.14, 21:26
  Wszyscy którzy tracili stanowiska od razu stawali się obłoznie chorzy.
 • Gość: pol IP: *.free.aero2.net.pl 10.07.14, 14:05
  Myślę, że cała Kancelarię Prezydenta opanuje epidemia!!!
 • Gość: max IP: *.szybszyinternet.pl 12.07.14, 13:56
  uwieżcie ze ludzie mają dość tego prymitywu, można startować , walczyć o władzę ale jak można tak człowieka poniewierać.Jeżeli ekipa pana kiełba posuwa się do takich czynów to wyobraźcie sobie jaki poziom będą reprezentować jak wygrają. Przez nich przemawia tylko chorobliwa mściwość, nienawiść a takie cos prowadzi tylko do dramatycznego rządzenia. Może i mastalerz ma wady ale napewno nie ma tyle msciwosci i pogardy co wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  nie karze urzednikom siedziec i klepac na forum w obronie, dlatego tych wpisów będzie mniej niz kiełbowych którzy tym żyją.Dlatego mieszkancy otwórzcie oczy bo bedzie jeszcze gorzej z nimi.
 • Gość: chichot IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.07.14, 16:49
  teraz to pojechałeś na maxa.
  koń jaki jest- każdy widzi- i nic tego nie zmieni, nawet brukowanie na gwałt i lanie asfaltu.
  za dużo narozrabiał twoj wodz przez te cztery lata, a wystarczyło nic nie robić, tzn. nie przeszkadzać inwestorom. Zobaczymy czy kolesie pomogą...
 • Gość: kici kici IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.14, 17:31
  jesteś żenująco głupi i takie coś pełni rolę dyżurnego hemoroida, rzygać się chce od takich idiotów forumowych
 • Gość: Waldemar IP: *.ip.netia.com.pl 10.07.14, 14:24
  ale ciągle tak śmieszny że aż żałosny.

  youtu.be/cRDpSREc0QM?t=6m9s
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 12.07.14, 14:00
  Rzygać się chce!!!!
 • Gość: Oliwa sprawiedliwa IP: *.szybszyinternet.pl 12.07.14, 17:48
  Ilość wpisów świadczy jak bardzo jest znienawidzony psistalerz i jego banda. Wniosek -
  zimą nie przejdzie łon i jego rodzina, kolesie nie opluci po mieście, tak bardzo ludziom zaszedł za skórę
 • Gość: ubawiony IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.07.14, 19:14
  Oliwa sprawiedliwa masz rację :)))) i niech tak się stanie :D
  Ale wpis niejakiego maxa jest głupi, czy ten matołek ogląda sesję, jak jego biedny i wrażliwy prezydencik gnoi ludzi, jak bluzga, od hemoroidów i czopków wyzywa. A on tu nad niebożątkiem łzy wylewa, ślepota i niemota jakaś. Otwórz oczy Maxiu - ten poziom schamienia w naszym mieście zawdzięczamy Twojemu biednemu i ukochanemu przez ciebie niemoto prezydentowi. Ocknij się zakutana pusta makówko.
 • Gość: kopiarz IP: *.ip-198-245-51.net 12.07.14, 20:22
  ale fajery buraczane kiełbie pusto we łbie recytują jak w teatrze kto głośniej klaszcze , ale ten teatr pana kiełbika to kto więcej zbierze pulfoci w gębie i opluje wybranego demokratycznie prezydenta ! ja wam wkleję co was bardzo ucieszy:
  Adam IP: *.ip-142-4-202.net 11.03.14, 20:19
  Tomas napisał(a): Kombinacje z miejscowymi planami.
  "Montyka zrobił sobie nowy asfalt , Rudek to sobie dla Wioli dodał kasy , a za tych wspaniałych włodarzy ciągle na kacu to im nikt nie podskoczył bo by dostał w ryja. Dziś opozycja opluwa i wylewa swoje pulfociny na swoich przeciwników. Jak Jasiek rządził nikt mu z opozycji nie pluł w zapijaczonego ryja. Dziś takie coś jak Mantyka i jemu podobni próbują sobie przed wyborami zachęcić wyborców na ich korzyść . Pytam ! gdzie byli Jurand Lubacz jak nam szpecono miasto wybudowanie koromysła na śmierdzących szaletach miejskich i np. na ul. Mickiewicza ws/ stadionu wybudować jakieś niby kamienice które nijak mają się do dawnego Tarnobrzega i do obecnej rzeczywistości , a co dziwne ten pan architekt służył wiernie Jankowi Mlecznemu i dziś szpeci wygląd miasta ! tak jest panie Kom-usięuda ! "
  I co ma prezio do tych urzędników którzy nas reprezentują w ratuszu?
  Pozostałości po zsiadłym mleku dalej są w urzędzie nietykalni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: reda IP: *.smsiarkowiec.pl 12.07.14, 21:52
  Samo hasło "znienawidzony prezydent" jest wymowne i nie wymaga komentarza. Na takie określenie trzeba sobie zapracować ! Jeżdżę często do różnych miast i wiele razy spotkałem się z ironią lub machnięciem ręki na "naszego" włodarza. Nie tylko mieszkańcy Tarnobrzega się na nim poznali.
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 12.07.14, 22:32
  Dokładnie!!!!
 • Gość: Handlara IP: *.szybszyinternet.pl 12.07.14, 23:03
  Zapraszamy masztucholcu w swojej kampanii na targowicę! ci szujo podziękujemy ojjjj stokroć ci podziękujemy
 • Gość: dupa nie handlara IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.14, 02:41
  hemoroidowi DNA już podziękujemy...niedługo....hi hi ha ha....zobaczysz co to znaczy szuja itd
 • Gość: bloomberg IP: *.free.aero2.net.pl 13.07.14, 06:20
  Burmistrz Nowego Yorku też nienawidzi Mastalerza.Kiełbiku dwie melisy przed snem.
 • Gość: Wkurzony IP: *.pulsedmedia.com 13.07.14, 12:42
  Ty się Pana radnego Motyki nie czepiaj, bo to jeden z porządniejszych radnych. Mastalerz boi sie każdej krytyki , warczy i opluwa ale to mu nie służy. Ludzie dzisiaj juz nie pozwolą nabierac sie na puste obietnice. Kopiuj dalej nie zmienisz jednak faktów. Król jest nagi to widać słychać i czuć.
 • Gość: mar IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 13.07.14, 13:21
  20 lat ludzie sie tutaj dają nabierać na obietnice bez pokrycia tak jakby nie wiedzieli że nadzieja jest matka głupich. tutaj nikt nie zagłusuje na kogoś co powie im prawde, że tu niczego nie bedzie ze wzgledu na położenie miasta, brak wykwalifikowanych rak do pracy za 1200netto i bliskość miast, które maja rozwinieta infrastrukture, pełno inwestycji od nastu lat. jeżeli wróca grabarze miasta, bedzie po prostu smutno bez imprez sportu palm
 • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.14, 08:51
  Wczoraj sobie siedziałam w knajpce i aż miło było posłuchać jak młodzi o Panu Prezydencie się wyrażają. Zapowiedzieli, że zjadą ze studiów specjalnie coby zagłosować na każdego byleby tylko Mastalerz więcej nie został wybrany!
 • Gość: mnich IP: *.free.aero2.net.pl 17.07.14, 09:06
  A do mnie dzwonił wujek z Chicago,że całe Jackowo się wybiera byle by tylko mastalerz nie został wybrany.
 • Gość: black jack IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 09:58
  ma przegwizdane !!!
 • Gość: Und IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.14, 10:26
  Straceniec na bank! miły widok będzie jak pakować się będzie cała hołota masztuchowata
 • Gość: kopiuj-wklej IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 11:49
  Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły?
 • Gość: zorientowany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.07.14, 12:20
  rumiany hejterze skazany za awantury zaśmiecający fora internetowe czy mam dodać więcej?
 • Gość: Wyborca IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.07.14, 12:12
  Do wyborów zostało 4 miesiące i nic nie zmieni prez ten czas złego postrzegania mastalerza i jego szkodliwych działań. Pijar nie pomoże w ponownym omamieniu mieszkańców. Piramida zawaliła się już dawno !!!
 • Gość: solo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 12:36
  Bardzo chętnie pójdę nad zalew, w końcu zapłaciłem za ten występ płacąc podatki. A na Mastalerza, podobnie jak wiekszość mieszkańców Tarnobrzega, nigdy już nie zagłosuje. To oczywiste ! Zaklinanie rzeczywistości w celu kreowania wizerunku „gospodarza miasta”, który ma cokolwiek do powiedzenia trwa w najlepsze.. Norbercie, nie ośmieszaj się.
 • Gość: dera IP: *.play-internet.pl 17.07.14, 18:23
  Co chcecie obrońcy swego pieska sam sobie zasłużył na te fora i brak poparcia to nie opozycja podejmowała decyzje to nie opozycja śmiała się ludziom w twarz twierdząc że nic się nie stało i nie stanie,pół kadencji przejechał na decyzjach dziubińskiego a kiedy skończyły się pozytywy zaczął jak chłopczyk z przedszkola popełniać masę błędów brakło pomysłów to wpadł na pijar i tak oto ta bajka się kończy!
 • Gość: kopiuj-wklej IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 19:22
  Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły?
 • Gość: Witek IP: *.szybszyinternet.pl 17.07.14, 19:46
  faktycznie pracowniku unrzedu za nasze pieniądze/podatników który plujesz na mieszkańców Tarnobrzega w imienia swego pana Norberta Mastalerza powinieneś się zaszczepić łącznie ze swoim mocodawcą. A Tarnobrzeżanie niech widzą kto ich reprezentuje!
 • Gość: kopiuj-wklej IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 21:31
  Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły a szczególnie matoł o ksywce hemoroidalnej DNA?
 • Gość: Zygmunt IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.07.14, 20:37
  Ja wiem że boli was że dużo się dzieje w mieście dużo się buduje dużo jest nowych projektów ale wniosek jest jeden każdy który tu pisze, że jest żle to jest osobą sfrustrowaną sytuacją że nie daje sobie rady w życiu. Czyli generalnie piszą tu nieudacznicy życiowi. Bez pracy bez pomysłu na zycie więc moja rada zamiast tracić czas na pisanie PISIorowskich tekstów to brać za łopaty i do roboty gamonie a nie narzekać na to że powietrze za żadkie a jak nie pasuje to wonth z tego miasta nieudaczniki hahhhahhaha
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 17.07.14, 21:37
  "Żadkie"? Jak widać nie masz zbyt wysokiego ilorazu inteligencji, także po przegranych wyborach, będziesz musiał odejść z Kancelarii Prezydenta Miasta Tarnobrzega i złapać za łopatę!!! Jako tarnobrzeżanin, mam tylko nadzieję, że nie zajmujesz w magistracie zbyt decyzyjnego stanowiska "żadka rzyciowo istoto"!!!!!
 • Gość: Mleczarz zWąsikiem IP: 198.204.237.* 17.07.14, 21:51
  Panie Kiełb może pan jako redaktor nie zależy i obiektywny napisał coś o prywatyzacji MKS w naszym mieście Tarnobrzeg ? ja przypomnę panu jak to było dobrze z prywatyzowane przedsiębiorstwo przez byłego prezydenta :
  www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080325/TARNOBRZEG/819612452
  po tej lekturze może pan się jakoś odniesie bez obelg i rzeczowo ?
  Mieszkaniec miasta ......
 • Gość: gruby solidaruch IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 21:53
  pie...ij jeszcze jedną ankietę hemoroidku Komunisto
 • Gość: antymleczarz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.07.14, 22:09
  Grupa Auto Orbis Bus odkupi od miasta 1058 udziałów w MKS-ie, płacąc za każdy 400 zł. W sumie PKS Tarnobrzeg nabędzie 60 procent udziałów za ponad 423 tysiące złotych.

  No tak, a stacja diagnostyczna na Zwierzynieckiej wraz z terenem warta była ze 2 miliony.
 • Gość: bol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 22:19
  A może 4 miliony? Albo 15 milionów ! Ile za to można by urządzić lat z radiem nad morzem tarnobrzeskim, ehh!
  Puknij się w pusty łeb @antymleczarz u!!

  Może podyskutujemy jakie interesy robi Mastalerz oddając za darmo na kilka lat stanice żeglarską kolesiom. Wybudowaną za kredyt który spłacą mieszkańcy Tarnobrzega a nie Mastalerz..
 • Gość: antymleczarnia IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.07.14, 23:09
  @bol
  a za ile Tomasz opchnął grunt pod intermarche? sam grunt kosztował więcej a tam był stacja diagnostyczna.
 • Gość: Komunista IP: *.free.aero2.net.pl 17.07.14, 22:59
  Tobie mogę pier...nąć ankietą, a daj jakieś namiary to chętnych będzie 2/3 miasta!!
 • Gość: filozof IP: *.free.aero2.net.pl 18.07.14, 02:37
  Czyli podsumowując ,każdy lepszy niż powrót mleczarzy,-nawet mastalerz.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 09:46
  Jak to ktoś,kiedyś na tym forum napisał,zagłosuję na kołek w płocie,tylko nie na Mastalerza....
 • Gość: Kopernik IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.07.14, 09:53
  Młodzież na Kopernika siedząca wieczorami na ławce klnie na grubasa. Dziubiński od czasu do czasu dawał im coś zarobić a ten unika wszelkich spotkań z wyborcami.
 • Gość: grzyb IP: *.play-internet.pl 18.07.14, 11:18
  Swędzi mnie łapa aby napisać prawdę o stwórcy nowego świata widowiskowym wyśmienitym niepowtarzalnym dobrym kochanym odnoszącym wszędzie gdzie nie pojedzie sukcesy człowieka szacunku dla innych,,,,,,,etc ale zaczekam na wynik wyborów,póki co musicie sami wybierać oby z głową!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: Rudy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.14, 12:49
  Ja dam moje świadectwo: gardzę masztalerzyną przeokropnie. Nie mam żadnego szacunku do tego człowieka. Mnie swoimi obietnicami i zmianami w mieście oszukał przeokropnie i u mnie jest stracony na amen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: czarny "fenomen" IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.14, 13:49
  dobry wpis dyżurny piesku hemoroidalny, jak tego nie zrobisz to cię wypie... z tego towarzystwa amen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 22:14
  No widzisz czarny fenomen , nawet przez trzy lata nauczyli cię zachowań religijnych jak amen w pacierzu , nawet opłatek łykasz - a tak nie dawno było to takie trudne !!! Można było ???
 • Gość: gość IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.07.14, 20:00
  pogonić go w listopadzie - na palmy
 • Gość: ewa IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.07.14, 21:18
  A ja sie dziwie jednej rzeczy. Dlaczego do tej pory nie zrobiono referendum skoro tak Mastalerza wszyscy nienawidza? Przeciez nawet stowarzyszenie MMT moglo cos takiego zrobic. A tu wszyscy wyklinaja na niego przez cala kandencje a nic nie zrobili. Popatrzcie na mieszkancow Lodzi czy Czestochowy. oni sobie poradzili i pogonili prezydentow. Co u nas sie nie dalo?
 • Gość: O~ IP: *.szybszyinternet.pl 18.07.14, 22:17
  Pani Ewo oni (MMT) tylko tyle potrafią. Następna "aktualność" na ich stronie: "Zaszokowani mieszkańcy obserwują dokonywany właśnie remont ulic Słomki i Warszawskiej. Dlaczego dziwią się zamiast cieszyć? Otóż obie wymienione ulice były w bardzo dobrym stanie. Nie zważając na to, wprowadzono tam ciężki sprzęt, który dobrą nawierzchnię zrył, sfrezował lub zdarł, aby położyć nową. Przy okazji po raz kolejny użytkownicy dróg przeżywają trudności komunikacyjne głównie na ruchliwej trasie do Sandomierza. Nie działa „inteligentna”, dostosowująca się do natężenia ruchu w danym kierunku sygnalizacja świetlna na ruchliwym skrzyżowaniu. Ciężkie pieniądze publiczne są wyrzucane w błoto".
  Panowie z MM Tarnobrzeg czy wy nie macie krzty przyzwoitości? Przecież to nikt inny jak Wy w lipcu 2010 roku sporządzaliście listę strat popowodziowych i to wy zakwalifikowaliście te ulice do remontów. Mało tego , wpisaliście do protokołu część ulicy Sikorskiego i wiele innych dróg na których nawet nie było centymetra wody , natomiast nie wpisaliście kilkunastu ulic w tym sławnej już Lądowisko JP II. jakby tam powodzi nie było. Teraz sugerujecie , że można za pieniądze z "powodziówek" remontować ulice w centrum miasta? Mastalerz to może tylko jeszcze raz wymienione przez was ulice wyremontować , albo oddać pieniądze marszałkowi województwa (pewnie gdyby tak zrobił to zaraz podnieśli byście larum , że można było wyremontować a on nie chciał) . Robicie z ludzi idiotów? Wiecie przecież , ze są to projekty finansowane z pieniędzy unijnych i nie ma możliwości jakichkolwiek zmian.Gubicie się już i zaczynacie pisać o swoich błędach przypisując je Mastalerzowi ! Skoro tyle ulic i chodników jest dzisiaj do remontu to co robiliście przez te naście lat jak byliście przy władzy?
  I wy chcecie wygrać wybory? z czym? Zakładaniem nowych wątków i odpowiadaniem samym sobie? Większość tych wpisów czynią osoby z MMT i udają , że Tarnobrzeg tak nienawidzi Mastalerza i to okaże się już w listopadzie i nie potrzeba zakładać durnych sond w których jedna osoba może głosować w nieskończoność.
 • Gość: zaskoczony_głupotą IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.07.14, 22:43
  To Wójtowicz z Kiełbem taki numer odstawili i wpisali do strat powodziowych ulicę Sikorskiego?
 • Gość: Antek IP: *.szybszyinternet.pl 18.07.14, 23:04
  W lipcu 2010 roku tylko oni mogli to zrobić.
 • Gość: Darko IP: *.szybszyinternet.pl 19.07.14, 00:08
  Nie znam MMT czy jakiś tam innych, ale znam Mastalerza i nie chciałbym go więcej znać. Czy go nienawidzę nie wiem, ale na pewno pałam do niego odrazą, obchodzę go jak śmierdzące g...o
 • Gość: baltazar IP: *.free.aero2.net.pl 19.07.14, 00:32
  Mam to samo!!!!!
 • Gość: czterdziestka IP: *.free.aero2.net.pl 19.07.14, 00:49
  Moja obiektywna ocena 40-latka:
  Dziubiński , czy tam mleczarz, jak wolicie, na wysprzedawał Tarnobrzeg za grosze, to prawda, ale czy nie wszystkie firmy działające w strefie Tarnobrzeg TSSE, powstały za jego rządów? I to w relacjach z SLD-owcem Indykiem? Czy to nie za jego rządów solidnie wyremontowano przelotówki Sikorskiego-Sienkiewicza? A stadion dla Kiboli?

  Natomiast Mastalerz to co:
  -Palmy, sztuczne z resztą!!!!
  - Odstraszenie Ikei (poszła do Stalowej (a to my byliśmy miastem wojewódzkim)
  - Odstraszenie Tesco!!!
  - Odstraszenie NSG group (pilkington), poszli na wieś do Ordona!!!
 • Gość: dera IP: *.play-internet.pl 19.07.14, 14:06
  A nie przyszło ci do głowy Q coś tam że to były tylko propozycje do remontow dróg mastalerz widząc błąd mógł już to odrzucić będąc prezydentem ale przyją to jako dobrą monetę (wystarczy poczytać na stronie UM o decyzjach) no ale nie bo wiele rzeczy powielil na garbie dziubińskiego i urósł do rangi herkulesa miasta i zbawcy tego miasta jaki wielki cudotwórca i człowiek widzący potrzeby mieszkańców
 • Gość: Kasia IP: *.devs.futuro.pl 19.07.14, 14:22
  i jeszcze jeden powód by nie głosować na skretyniałych hemoroidalnych po przeczytaniu takich idiotyzmów dyżurnego hemoroida
 • Gość: tsm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.07.14, 15:58
  A nie przyszło ci do głowy Q coś tam że to były tylko propozycje do remontow dróg mastalerz widząc błąd mógł już to odrzucić będąc prezydentem
  Czy to ja jestem tutaj głupi?
  Propozycja (???!!!) remontu popowodziowego ulicy Sikorskiego???!!!
  Czy Wójtowicz miał kiedyś w ręku plan miasta???
  Budowa szkoły średniej na Kopernika:
  a) na bagnach
  b) na gruncie dewelopera z Krakowa
  świadczy fatalnie o Wydziale Inwestycji i jego bossie Wójtowiczu.
 • Gość: lasero IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.14, 23:59
  Ja nie będę tak poprawny jak przedmówcy!

  Ja oświadczam: tego h...ja nienawidzę !!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: Korczak IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.07.14, 10:05
  Oszust mastalerz okłamał mnie, gardzę nim i z satysfakcja czekam końca tej kadencji, nie dajcie się ponownie omamić pustymi obietnicami
 • Gość: aligator IP: *.static.ip.netia.com.pl 23.07.14, 21:18
  znowu pie...ny łańcuszek, spadaj bucu
 • Gość: Czas odejśćPokrako IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.08.14, 14:46
  To jest fenomen, żeby po 4 lata bycia na stołku być tak znienawidzonym łojjjj....
 • Gość: Kasia IP: *.devs.futuro.pl 03.08.14, 16:00
  i jeszcze jeden powód by nie głosować na skretyniałych hemoroidalnych po przeczytaniu takich idiotyzmów dyżurnych hemoroidów
 • Gość: mama Kasi IP: *.free.aero2.net.pl 03.08.14, 16:07
  Kaśka do budy!!!
 • Gość: tata Kasi IP: *.devs.futuro.pl 03.08.14, 16:39
  cmoknij córcię w pipcię łosiołku
 • Gość: Ulka IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.08.14, 20:15
  Jarmark Dominikański i grupka Panów stojących obok straganów. Głośno rozmawiali więc słyszałam, epitety z konkretami na Mastalerza leciały niemiłosierne. Nie było tam, że politycznie tylko mówili jak jest pod jego rządami a co obiecywał. Chyba pijany, ćpun lub jego wasal na niego zagłosuje.
 • Gość: dr Żło IP: *.free.aero2.net.pl 03.08.14, 20:51
  Żadne odkrycie, ja w ostatnim miesiącu spotkałem się kilkunastokrotnie z takimi sytuacjami. Wystarczy powiedzieć, że Tarnobrzeg przed pięcioma laty liczył sobie nieco ponad 50 tys. mieszkańców, dziś z deklaracji śmieciowych wynika, że jest nas już 38 tys.!!!! Prezydent likwidator, czego ja lokalny partiota, nie jestem w stanie znieść, byłe miasto wojewódzkie, z 420-letnią historią, staje się drugim Grębowem i pośmiewiskiem dla Stalowej czy Mielca!!!
 • Gość: Farmaceuta IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 03.08.14, 23:47
  Bo president Mestalerz ma hemoroidy. Chłop o niczym innym nie myśli tylko o tym jak zlikwidować swędy w odbycie. Jak już nie może wytrzymać wyje z bólu i krzyczy hemoroidy!!!!!!!!!!!
  Przyjaciel melinacki podobno lata za nim z granulatem zwanym Kret coby w momentach krytycznych mu sypać do kanału, ból na chwile mija ...
 • Gość: cyrulik ad 2014 IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.14, 00:26
  aleś siem kiełbik lub tomcio wysilił, benzyna helikopterowa walnęła wam czachę !!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: Wiceprezydent IP: *.rzeszow.hypnet.pl 04.08.14, 00:10
  Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o Komorowskiego, że o Obamie nie wspomnę! ;-))
 • Gość: zosia IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 05.08.14, 17:52
  zapomniałeś o ciuchlandach
  teraz tam zbiera się miastowa śmietanka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka