Dodaj do ulubionych

Puk! Puk! to ja ISLAM...

28.06.15, 23:22
... pukam do waszych bram!
wiadomosci.onet.pl/religia/francja-muzulmanie-nadal-chca-przejmowac-koscioly/v4wflc
Edytor zaawansowany
  • palacz67 28.06.15, 23:32
    Nie strasz spokojnego człowieka. Rozmawiałam dziś z Teściową na ten temat. Jest przerażona tym, co się dzieje na świecie. Ja zresztą też.
  • wislocki12 28.06.15, 23:41
    Naprawdę musisz straszyć jakimiś idiotyzmami starszą kobietę, teściową, zresztą? :-((
  • wislocki12 28.06.15, 23:37
    Nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego opustoszały kościoły katolickie... Czyżby Francuzi już mieli nie wierzyć w Jezusa, Chrystusa, zresztą?
    PS. Podejrzewam, że jeśli Episkopat będzie kontynuował swoją obłędną politykę, to wkrótce Jasna Góra pójdzie pod młotek! I słusznie! ;-))
  • polak1706 29.06.15, 00:12
    wiadomosci.onet.pl/swiat/niemki-na-uslugach-islamistow/sxk7nv
    III Wojna Światowa nadchodzi nieuchronnie. Mieszanka kulturowa na kontynencie europejskim to mieszanka wybuchowa
  • wislocki12 29.06.15, 01:23
    "Niemki na usługach islamistów.
    W Niemczech aktywnie działa siatka werbująca młode kobiety do życia w kalifacie. Zjawisko to ma większą skalę i poważniejszy charakter niż do tej pory zakładano. Eksperci apelują, aby go nie lekceważyć."
    Jak rozumiem, owe młode kobiety, Niemki zresztą, wychowane zostały w kulturze europejskiej, chrześcijańskiej, zresztą! Czyżby aż tak miały mieć dość Jezusa? A może chrześcijaństwo funkcjonuje nieprawidłowo? :-))
  • rzeszowski15 29.06.15, 07:29
    To ty funkcjonujesz "nieprawidłowo"...zresztą!

--
    scontent-a-atl.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10277354_782685905083416_8858055652921001266_n.jpg
    Nie istnieje posłanka Grodzka, istnieje tylko stary komuch Ryszard Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie. Nazywam go oszustem J.Korwin Mikke
  • wislocki12 29.06.15, 11:48
    Jesteś, jak zwykle, wyjątkowo błyskotliwy! ;-))
  • ja-tarzan 30.06.15, 08:25
    >>Jak rozumiem, owe młode kobiety, Niemki zresztą, wychowane zostały w kulturze europejskiej, chrześcijańskiej, zresztą! Czyżby aż tak miały mieć dość Jezusa? A może chrześcijaństwo funkcjonuje nieprawidłowo? :-))

Gdybyś zobaczył zdjęcie owej Nermin, to byś wiedział w jakiej kulturze została wychowana ;)

Odsetek europejek przechodzących na Islam to promil, odsetek tych co walczyć chcą w ramach IS to promil promila. nie ma co panikować.

--
    © Lechowski:
    Skoro jednym z nawiększych "budowniczych III Rzeczpospolitej" jest Kuroń,to nie może być nim Dekutowski "Zapora",Lis "Mściciel" czy Kuraś"Ogień",za którymi Kuroń z pistoletem latał i których na zbiórkach komunistycznego harcerstwa opluwał.

To,że latał z pistoletem też widziało pół Warszawy
  • polak1706 30.06.15, 23:17
    >odsetek tych co walczyć chcą w ramach IS to promil promila. nie ma co panikować.<
    Hitler też był takim niewinnym promilkiem, a wymordował miliony istnień.
    Stalin też był takim niewinnym promilkiem, a ...
  • ja-tarzan 01.07.15, 08:34
    >Hitler też był takim niewinnym promilkiem, a wymordował miliony istnień.
    Stalin też był takim niewinnym promilkiem, a ...<<

>>Dzielny tarzan nas obroni,więc nie panikujcie.Odsetek promila wysadził wieże WTC,metro w Madrycie i Londynie a dzisiaj morduje tysiące niewinnych istot ludzkich<<

Drogi Lechowski Polaku,

Ja nie piszę o islamie jako takim, bo w nim fanatyków mnogość, ja pisałem o odsetku dziewcząt, które się tej "wojnie" i "bojownikom" oddają, szczególnie o dziewczętach europejskich, a więc o europejskich korzeniach, tu wychowanych, wg naszych europejskich obyczajów.
    Bo Wisłocki był zszokowany tym, że Niemka, wychowana w kulturze europejskiej, może nawet chrześcijańskiej idzie w fanatyzm islamski.

... zawsze chętnie wyjaśnię, jeśli potrzeba, ... ale chyba wystarczy czytać posty, do których się człek odnosi, można zacytować, lepiej widac co człowiek powiedział, to nie szatkowanie cudzych wypowiedzi wcale i łatwiej włąsnej pomyłki uniknąć.

--
    © Lechowski:
    Skoro jednym z nawiększych "budowniczych III Rzeczpospolitej" jest Kuroń,to nie może być nim Dekutowski "Zapora",Lis "Mściciel" czy Kuraś"Ogień",za którymi Kuroń z pistoletem latał i których na zbiórkach komunistycznego harcerstwa opluwał.

• polak1706 30.06.15, 00:28
    >Jedynym sposobem jest uszczelnienie granic i zamknięcie drzwi. Dokładnie tak jak zrobiła to Australia, która ma dwie metody postępowania wobec imigrantów: albo zawraca ich na pełnym morzu (udzielając w razie potrzeby pomocy humanitarnej), albo zamyka w obozach, z których mogą wyjść jedynie jeżeli zdecydują się wrócić do swojego kraju. Zero sentymentów. Australijska polityka jest twarda, ale brutalnie skuteczna. <
    wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lukasz-Warzecha-Islamska-agresja-to-takze-nasz-problem,wid,17668826,wiadomosc.html?ticaid=115228
  • wislocki12 30.06.15, 01:16
    A jeżeli owi emigranci okażą się chrześcijańskimi uchodźcami z Syrii, to też "zero sentymentów"? Jesteś bez serca, chyba! Myślę, ze będziesz potępiony, niestety! :-((
  • rzeszowski15 30.06.15, 07:15
    Niestety...znowu bredzisz.Zresztą!

--
    scontent-a-atl.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10277354_782685905083416_8858055652921001266_n.jpg
    Nie istnieje posłanka Grodzka, istnieje tylko stary komuch Ryszard Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie. Nazywam go oszustem J.Korwin Mikke
  • wislocki12 30.06.15, 12:13
    I tym razem przekonałeś mnie rzeczowością i żelazną logiką argumentacji, zresztą! ;-))
  • polak1706 30.06.15, 23:00
    dla ciebie krótkie, ale konkretne, filmiki abyś nie ulegała poprawności politycznej i nie litowała się nad dzikimi. Europa 2040rok
    shoebat.com/2014/03/11/muslims-conduct-real-life-ritual-human-sacrifice-video/
  • wislocki12 30.06.15, 23:22
    Dziękuję za filmiki, a w rewanżu proponuję:
    www.youtube.com/watch?v=lHJ3H6hDFXk
    PS. Myślę, że nawet nad dzikimi powinniśmy litować się!
  • polak1706 01.07.15, 01:44
    no
    shoebat.com/2014/05/06/muslims-shoot-innocent-people-behead-agony-twist-heads-completely/
  • rzeszowski15 01.07.15, 07:29
    Dzielny tarzan nas obroni,więc nie panikujcie.Odsetek promila wysadził wieże WTC,metro w Madrycie i Londynie a dzisiaj morduje tysiące niewinnych istot ludzkich a forumowe lewactwo bije na alarm bo kościół nie godzi sie na aborcje,in vitro,nie mówiąc o tak strasznym odkryciu wisłockiego,jak brak kibli dla kobiet w siedzibie Episkopatu Polski

--
  • wislocki12 01.07.15, 11:52
    A Ciebie naprawdę nie dziwi brak rzeczonych przybytków w siedzibie Episkopatu? :-))
  • ja-tarzan 01.07.15, 11:54
    >>A Ciebie naprawdę nie dziwi brak rzeczonych przybytków w siedzibie Episkopatu? :-))

Są koedukacyjne, czy oznaczone jako tylko dla mężczyzn?

--
    © Lechowski:

• polak1706 01.07.15, 23:12
    Tarzan to naiwniak bez wyobraźni i nie dostrzeże niebezpieczeństwa. Do tego jeszcze egoista. Jemu jest dobrze, reszcie nie musi. Jak pajacom z Wiejskiej.
  • ja-tarzan 02.07.15, 07:25
    >>nie dostrzeże niebezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo istnieje ze strony arabskich muzułmanów, którzy się radykalizują, a nie Europejczyków, którym coś odbija i wstępują w szeregi grup terrorystycznych.
    Słuchaj starszych dzieciaku, unikniesz blamażu ... ups, sorry pewnie za trudny wyraz, unikniesz siary ;)

>>Do tego jeszcze egoista. Jemu jest dobrze, reszcie nie musi.

Możliwości intelektualne za słabe, by zrozumieć dwa posty wyjaśniające to samo, ale wystarczająco wydajne by konfabulować?

Nie idź tą drogą...

... nowe pokolenie Lechowskich

--
    © Lechowski:

• palacz67 02.07.15, 09:53
    Jesteś zarozumiały, Tarzanku:-) Ciągle mnie czymś zaskakujesz! Pozdrawiam. Nie idź tą drogą! Prowadzi do samouwielbienia!
  • ja-tarzan 03.07.15, 08:13
    >>Jesteś zarozumiały, Tarzanku:-) Ciągle mnie czymś zaskakujesz! Pozdrawiam. Nie idź tą drogą! Prowadzi do samouwielbienia!

Oj Palaczu drogi, jak zwykle czytasz ripostę ignorując wypowiedź jej adresata.
    Radziłbym nie wchodzić w rozmowę, które nie śledzisz... ;)

--
    © Lechowski:

• palacz67 03.07.15, 08:35
    Witaj, Tarzanie, przeczytałam cały ten wątek, zanim nazwałam Cię zarozumiałym człowiekiem. Uważam, że tak się zachowujesz, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.
  • ja-tarzan 03.07.15, 10:27
    >>Uważam, że tak się zachowujesz, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.

To czemu nie bierzesz udziału w dyskusjach i konkretnym argumentem nie udowodnisz, że nie mam racji? ;)
    ... może łatwiej jest "zanalizować" człowieka niż jego wypowiedź? ;)

Równie udanego dnia życzę:)

--
    © Lechowski:

• palacz67 03.07.15, 10:41
    Za wysokie progi na moje nogi...
  • ja-tarzan 03.07.15, 18:47
    >>Za wysokie progi na moje nogi...

No jak to, jesteś w stanie przeczytać wątek ze zrozumieniem na tyle dobrym by ferować wyroki o tym, czy innym uczestniku, a tu twierdzisz, że za wysokie progi?
    Dziwne trochę, bo nie zaprzeczyłem głównej tezie wątku, zwróciłem uwagę Wisłockiemu, a odzywają się inni.

Po co? Skoro dyskusja za trudna? Chciałabyś bronić Wisłockiego, który zresztą nie czuje potrzeby obrony? Czy może kogoś, kto mnie na drzewo wysyła, czy może drwi w inny sposób?

Skoro robi to Polak albo Lechowski, to jest OK?

mam nadzieję, że w pracy przynajmniej nie stosujesz podwójnych standardów i potrafisz zachować bezstronność, bo ja z takich postów to się pośmieję, ale młodziutka istota może to przeżyć ;)

Potrafisz ignorować oczywiste chamstwo niektórych uczestników, a mnie będziesz po kątach ustawiać, bo Ci się bufonem wydaję?

Nie marnujmy przestrzeni na pierdoły droga Palacz ;) Szkoda wątku ... ... to może lepiej siedzieć cicho? ;)

--
    © Lechowski:

• palacz67 03.07.15, 19:49
    Masz rację, Tarzanie, lepiej siedzieć cicho.
  • palacz67 03.07.15, 20:42
    Ps. Siedź w kącie a znajdą Cię:-)
  • polak1706 02.07.15, 22:59
    Masz ludzi za głupków?
    www.google.pl/search?q=blama%C5%BC&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=LKOVVd7UBqGbygPMupmYAg
    nonsensopedia.wikia.com/wiki/Siara
    Niebezpieczeństwo zaczyna się w pustych łbach polityków bez wyobraźni i kierujących się poprawnością polityczną. Niebezpieczeństwo zaczyna się także w pustych łbach obywateli, którzy również próbują nie dostrzegać problemów, dlatego akceptują obcych kulturowo i zakrzyczą każdego kto im przedstawi najbardziej wiarygodne fakty/wydarzenia.
    O możliwości intelektualne nie martw się. Masz fizia na tym punkcie jak wariat wisłocki. To prawda-pierwszy stopień samouwielbienia u jednego i drugiego. GENIUSZE!
    Pójdę tą drogą a ty wracaj do buszu na drzewo.
  • ja-tarzan 03.07.15, 08:20
    >>Masz ludzi za głupków?

Nie, jedynie zwracam uwagę, że odsetek europejskich dziewcząt zwracających się w kierunku terroryzmowi jest nikły.
    Niebezpieczeństwo "islamskiej wojny" widzę w czymś innym raczej.

>>Niebezpieczeństwo zaczyna się w pustych łbach polityków bez wyobraźni i kierujących się poprawnością polityczną. Niebezpieczeństwo zaczyna się także w pustych łbach obywateli, którzy również próbują nie dostrzegać problemów, dlatego akceptują obcych kulturowo i zakrzyczą każdego kto im przedstawi najbardziej wiarygodne fakty/wydarzenia.<<

Nie prezentuję "chorej politycznej poprawności", nie akceptuję terrorystów, ktorzy niby w imie islamu chcą mordować.

Twierdze jedynie, że wśró dziewcząt, które "poślubione zostają islamskiej wojnie" to w 99% dziewczyny pochodzące z tamtej, a nie europejskiej kultury.

To niewiarygodne? Przedstaw jakieś statystyki, które pokazują,że jest inaczej, tzn. że liczba dziewcząt z rodzin niemieckich, brytyjskich itd, wychowane przez niemieckich, brytyjskich itd rodziców, wychowane w kulturze i tradycji niemieckiej i brytyjskiej itd. jest tak duży, że należy o tym grzmieć.

>>O możliwości intelektualne nie martw się. Masz fizia na tym punkcie jak wariat wisłocki. To prawda-pierwszy stopień samouwielbienia u jednego i drugiego. GENIUSZE!

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?

Nazywasz mnie egoistą, nie czytasz tego co piszę, a teraz szukasz innej możliwości byleby - zamiast wypowiedzi na temat - "analizować" rozmócę?

... to takie Lechowskie...

>>Pójdę tą drogą a ty wracaj do buszu na drzewo.

Jeśli w ramach rewanżu wyślę Cię do wariatkowa, to oczywiście będę bufonem wg Ciebie, Palacza i jeszcze kogoś ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 03.07.15, 20:00
    >byleby - zamiast wypowiedzi na temat - "analizować" rozmówcę?<
    To takie wisłockie.

>wyślę Cię do wariatkowa, to oczywiście będę bufonem wg Ciebie, Palacza i jeszcze kogoś ;)<
    Będziesz lekarzem bez umiejętności i wiedzy czyli KONOWAŁEM. Ale jeżeli już, to pójdziemy tam razem: ty, wisłocka, ja. Oczywiście ja zaraz stamtąd wychodzę. Ty i wisłocka zostajecie.

A Lechowski ma 99% racji w poruszanych tematach. Sytuacja z Lechowskim i zachowaniem wobec niego niektórych forumowiczów przypomina mi zachowania wobec Kaczyńskich kiedy ich ośmieszano, opluwano wszędzie: w mediach, na forach. Kaczyńscy mieli zawsze rację, a to co wobec nich stosowano to sprytne medialne manipulacje które były i są dość skuteczne.
    KOMUŚ (tym co chcą pociągać za sznurki-ludziom trzymającym władzę, WSIokom) na tym bardzo zależało. POlska ma służyć korporacjom, finansjerze światowej a nie szaraczkom Polaczkom. Marnie ten naród skończy gdy wygra PO po raz kolejny. Wówczas brama otwarta będzie szeroko także dla CIAPATYCH
  • wislocki12 03.07.15, 21:08
    No tak, "Kaczyńscy mieli zawsze rację..." Nie bardzo tylko rozumiem, kiedy - jak wchodzili w koalicję z LPR i Samoobroną, czy jak z niej wychodzili? ;-))
    PS. "Ale jeżeli już, to pójdziemy tam razem: ty, wisłocka, ja. Oczywiście ja zaraz stamtąd wychodzę. Ty i wisłocka zostajecie." Myślisz, że Cię wypuszczą? Nie żartuj! ;-))
  • polak1706 03.07.15, 21:18
    sam wyjdę a ciebie nie wypuszczą, niestety!
  • wislocki12 03.07.15, 21:34
    To się jeszcze zobaczy! ;-))
    PS. A tak poważnie, to jak myślisz, dlaczego w siedzibie Episkopatu nie ma toalety, że nie powiem, toalet dla pań? :-))
  • polak1706 03.07.15, 21:35
    no pisałem przecież, że ty zostajesz!
  • wislocki12 04.07.15, 20:25
    Jak to zostaję? Ja przecież nigdy tam nie bywałem i nie zamierzam, zresztą! ;-))
  • ja-tarzan 04.07.15, 08:49
    >>To takie wisłockie.

Oj nie, on nie potrafi tak jak paru innych.

>>Będziesz lekarzem bez umiejętności i wiedzy czyli KONOWAŁEM. Ale jeżeli już, to pójdziemy tam razem: ty, wisłocka, ja. Oczywiście ja zaraz stamtąd wychodzę. Ty i wisłocka zostajecie.<<

No pacjenci spędzają mniej czasu w tym miejscu od tam pracujących... skoro miałbym być lekarzem.

>>A Lechowski ma 99% racji w poruszanych tematach.

Określiłbym na mniejszy odsetek, ale zapewne nadal wysoki.

>>Sytuacja z Lechowskim i zachowaniem wobec niego niektórych forumowiczów przypomina mi zachowania wobec Kaczyńskich

POlaku nie jestes na tym forum od dawna, zapewne nikt nie grzebie w wątkach sprzed miesięcy choćby, stąd nie wiesz, że

TO NIE JEST PROBLEM ZACHOWANIA WOBEC NIEGO, ALE PROBLEM ZACHOWANIA LECHOWSKIEGO WOBEC TYCH, CO MAJĄ ODMIENNE ZDANIE.

Gdyby wszyscy ludzie pracujący na rzecz PiS prezentowali takie zachowanie jak on, to PiS miałby promil poparcia.

On się sam ośmiesza, co więcej kilkakrotnie złapany na "kłamstwie" zamiast się przyznać potrafi jeszcze obrażać, że przecież nie można od niego wymagać by wszystko czytał.
    Odnosi się chamsko do rozmówców, zwróć uwagę choćby w wątku o parabankach, przecież nie przeczytał nawet krótkiego postu, zobaczył, że "lewak" coś napisał, więc atak.
    To nienawiść ... typowa dla fanatyków ... a niegdyś ubeków.

>>KOMUŚ (tym co chcą pociągać za sznurki-ludziom trzymającym władzę, WSIokom) na tym bardzo zależało. POlska ma służyć korporacjom, finansjerze światowej a nie szaraczkom Polaczkom.

Ten świat jest tak skonstruowany, że rządzą nim ci bogaci, tak zawsze było i nigdy się nie zmieni.
    Ci wspominani przez historię "zacni królowie" dbali o poddanych ... zaraz po tym, gdy zapełnili swoje skarbce.

Czy można zmienić tę rzeczywistość? Odrobinę, tak by robiono to w białych rękawiczkach, a "poddani" byli szczęśliwi i zadowoleni ;)

>>Marnie ten naród skończy gdy wygra PO po raz kolejny.

Powinni dostać kopa w dupsko za wiele grzechów. Następcy wiele nie zmienią, popatrz na działania kolejnych rządów. Nie pamiętasz tych czasów zbyt dobrze, ale poczytaj o wygranych partiach SLD, AWS, czy później PiS i PO. Rewolucji nigdy nie było.
    I nie będzie jej tym razem, a obietnice? .... zobaczysz, że nie zostaną spełnione, bo .... jest ich za dużo, a niektóre niemożliwe do spełnienia.
    Tak więc PiS wygra, bo musi, taka kolej rzeczy. Potem znów wygra ktoś inny. W USA tak się te ich dwie partie "przerzucają" od lat. Czy Amerykanie czują rewolucje co kilka lat? Czy czują, że po kilku latach prosperity ich kraj jest w ruinie? NIe.

>>Wówczas brama otwarta będzie szeroko także dla CIAPATYCH

Porzuć pogardę dla drugiego człowieka. Odmienny kolor skóry to nie powód do braku szacunku.

--
    © Lechowski:

• wislocki12 03.07.15, 21:15
    Odnoszę wrażenie, że dzięki Tobie moje posty trafią pod strzechy! :-))
    PS. Jaki busz, jakie drzewo? Przecież "Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą.” (Księga Rodzaju 2:7) :-))
  • wislocki12 01.07.15, 20:55
    Naprawdę nie znalazłeś niczego stosownego na temat prześladowania chrześcijan w języku polskim? :-((
  • polak1706 01.07.15, 23:10
    Żartujesz sobie?
    No przecież jesteś tako m o n d r a, intele...coś tam. Poradzisz sobie z tłumaczeniem.
  • wislocki12 01.07.15, 23:15
    Parę języków znam, niestety... ;-))
    PS. Pozdrowienia od cauliflowerpl! ;-)
  • polak1706 01.07.15, 23:33
    język kaczy, byczy i indyczy!
    >PS. Pozdrowienia od cauliflowerpl! ;-)<
    nie znam jakiegoś... kaufmena!
  • wislocki12 01.07.15, 23:45
    No tak, erupcja wysublimowanego humoru na forum Tarnobrzeg trwa! ;-))
    PS. Cauliflowerpl, że kaufmenie nie wspomnę, łatwo znaleźć na forum. Choć z tym drugim możesz mieć problemy. :-(
    PS2. Macie podobną mentalność, zresztą, niestety! ;-))
  • palacz67 02.07.15, 00:28
    i dwa od butów, jest pełnia i nie mogę spać:-)
  • polak1706 02.07.15, 00:57
    spójrz na zachód. Tam na niebie świecidełka 2
  • wislocki12 02.07.15, 23:23
    Na Zachodzie bez zmian? Świecidełka jeno? :-))
  • polak1706 02.07.15, 01:03
    www.tvp.info/20683326/niezwykle-spotkanie-na-niebie-zblizenie-jowisza-i-wenus
  • wislocki12 02.07.15, 01:09
    Zbliżenie Jowisza i Wenus... To obiecujące... dla demografii! Nie rozumiem tylko, dlaczego pani Danusia nie może zasnąć?
  • palacz67 02.07.15, 07:00
    Witam, niestety nie widziałam tego, bo dopiero teraz przeczytałam a w nocy patrzyłam na księżyc z łóżka córy. Gdybym wyszła na balkon, to pewnie bym zobaczyła te cudeńka. Lubię oglądać na niebie niecodzienne zjawiska, ostatnie zaćmienie skończyło się grypą, bo wylatywałam w podkoszulku z dzieciakami na zewnątrz. Nawet mi się udało szybko zasnąć, dziękuję za zdjęcie i życzę udanego dnia:-) Pozdrawiam:-)
  • wislocki12 02.07.15, 01:06
    To nie pełnia, to sumienie! ;-)
  • wislocki12 02.07.15, 23:13
    Ot taki sobie skrót! Fajny, nieprawdaż? ;-((
  • wislocki12 03.07.15, 21:21
    Przestępców się ściga, sądzi i karze! I nie nazywa się wyznawców konkurencyjnej religii zbrodniarzami, niestety! To nie po chrześcijańsku! :-((
  • polak1706 16.07.15, 23:08
    Ekspansja ISLAMU trwa w najlepsze.
    >Arabowie zapowiadają wybudowanie w polskiej stolicy „największej inwestycji na świecie” oraz stworzenie luksusowej dzielnicy w pobliżu Stadionu Narodowego<
    niezalezna.pl/68791-w-warszawie-stanal-ogromny-meczet-teraz-szejkowie-chca-wybudowac-cala-dzielnice
    Robimy zakłady: wybudują/nie wybudują?
    Obstawiam na wybudują. Tylko ryby dzisiaj nie biorą.
  • ja-tarzan 17.07.15, 06:46
    >>>Arabowie zapowiadają wybudowanie w polskiej stolicy ?największej inwestycji na świecie? oraz stworzenie luksusowej dzielnicy w pobliżu Stadionu Narodowego<

To nie pierwsza arabska inwestycja.
    Mamy zerwać kontakty biznesowe, tak w ramach ochrony kultury chrześcijańskie? Możemy przestańmy kupować paliwo na początek ;)

--
    © Lechowski:

• wislocki12 17.07.15, 22:54
    Myślę, że rezygnacja z zakupu ropy i gazu z kierunków arabskich to bardzo dobry pomysł! Warto chyba pomyśleć również o rezygnacji z ropy i gazu rosyjskiego! Wreszcie będziemy mieć państwo katolickie! ;-))
  • polak1706 17.07.15, 23:38
    Może na POczątek wybudujmy po 3 kościoły katolickie w: Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kuwejcie w samym centrum ich stolic cooo....?

>To nie pierwsza arabska inwestycja.<
    Na pewno nie ostatnia. To dopiero początek!

• wislocki12 17.07.15, 23:51
  • wislocki12 17.07.15, 23:57
    Mam wrażenie, że nie do końca rozumiesz, co i o czym piszesz:
    "Kościół na Półwyspie Arabskim coraz większy
    Wbrew rozpowszechnianym opiniom Kościół katolicki na Półwyspie Arabskim działa i rozwija się i dziś niemal połowa ogółu katolików na Środkowym Wschodzie żyje obecnie w krajach nad Zatoką Perską. Jest ich tam ok. trzech milionów. O sytuacji wiernych, pozostających w cieniu prześladowań chrześcijan w Iraku i innych krajach tego regionu, opowiedział 30 marca w Wiedniu bp Paul Hinder, wikariusz apostolski Arabii.
    (...)
    Według biskupa obecna sytuacja na tym obszarze jest „niemal paradoksalna”. Pod wpływem rewolucji i działań wojennych chrześcijanie uciekają ze wszystkich krajów Bliskiego Wschodu, zwłaszcza z Iraku i Egiptu. Tymczasem w krajach Zatoki daje się zauważyć „systematyczny wzrost młodego, żywotnego Kościoła, ale słabego strukturalnie”. Tendencja ta, utrzymująca się od lat sześćdziesiątych XX wieku, wiąże się z napływem wielu katolików z Zachodu, poszukujących pracy w kwitnących krajach tego regionu.
    Tamtejsze wspólnoty katolickie są zatem wielonarodowe i wielojęzyczne. Prawie 80 proc. wiernych należy do obrządku łacińskiego. „Jesteśmy Kościołem obcokrajowców dla obcokrajowców” – podkreślił wikariusz apostolski. Dodał, że Kościół ten, działając w różnych warunkach społecznych i politycznych, wyrósł na znaczącą siłę, zwłaszcza w dziedzinie społecznej”. ;-))

Read more: www.pch24.pl/kosciol-na-polwyspie-arabskim-coraz-wiekszy,1356,i.html#ixzz3gBim7ey1
  • polak1706 18.07.15, 00:28
    "wykurzenie" katolików w tych krajach to tylko kwestia czasu. Nie jest tak różowo jak w artykule czytasz. Tam gdzie ISLAM tam katolik nie ma nic do powiedzenia.
  • wislocki12 18.07.15, 01:17
    A te 4 miliony katolików, że o poziomie zadowolenia bp. Paula Hindera, wikariusza apostolskiego Arabii nie wspomnę, to jakaś ściema? ;-))
    PS. Jesteś pewien, że owe 4 miliony katolików przygarnęły miejscowe minarety? ;-))
  • polak1706 18.07.15, 01:21
    wyrżną wszystkich! Może część ucieknie.
  • wislocki12 18.07.15, 01:30
    Żeby tylko o Tobie nie zapomnieli! ;-)
  • polak1706 18.07.15, 00:42
    Tam w ISLAMIE tylko jeden mały krok i...
    moto.onet.pl/niewinne-posty-na-facebooku-powodem-aresztowan-w-zjednoczonych-emiratach-arabskich/n74qks
  • wislocki12 18.07.15, 01:28
    Przyznam się, że nie bardzo rozumiem Australijkę, p. Jodi Magi. Czy ona naprawdę musi jechać do Abu Dhabi i zbawiać tam tubylców? ;-))
    PS. Do zakochania jeden krok? ;-))
  • polak1706 19.07.15, 15:43
    wiadomosci.onet.pl/kraj/hakerzy-dzihadysci-zaatakowali-strone-zwiazkow-zawodowych-polskiego-wieziennictwa/d4cc9g
    Może to i prawda dlatego.... nie drażnijcie ISLAMISTÓW!
    Za kilka dziesięcioleci Europa zaleje się krwią. Będzie SZARIAT, KALIFAT i MECZETY zamiast kościołów.
    Wisłocka! Przyjdą po ciebie! Jeżeli nie będziesz chciała chodzić w czarnym prześcieradle to.....
  • wislocki12 19.07.15, 21:13
    Wszystko przez te Klewki! ;-))
    PS. Wolę czarne prześcieradło niż czarną męska sukienkę! ;-))
    PS2. Osobiście uważam, że powinniśmy budować raczej szkoły, biblioteki, muzea, a nie meczety, że o kościołach nie wspomnę! ;-))
  • genia50 19.07.15, 21:25
    Katotaliban dla mnie straszniejszy i bardziej realny, na wyciagniecie reki(z wyborcza kartka).Krk nie moga przymusic wszystkich do swojego "ja",to chca to zrobic przy pomocy rzadu.
  • peres3 19.07.15, 21:41
    to warto poczytać bo mamy patriotyzm katolicki , a "islam to za 50 lat za murzynami" dotrze może do VI RP :
    trybeus.neon24.pl/post/116902,patriotyzm-wedlug-pis-u-a-sprawa-abp-wielgusa
  • ja-tarzan 20.07.15, 07:44
    >>trybeus.neon24.pl/post/116902,patriotyzm-wedlug-pis-u-a-sprawa-abp-wielgusa

No cóż, Kościół to instytucja, więc pełna jest polityki ... równie brudnej, co w świeckim wydaniu.

--
    © Lechowski:

• wislocki12 21.07.15, 00:21
    "No cóż, Kościół to instytucja, więc pełna jest polityki ... równie brudnej, co w świeckim wydaniu."
    Czyżby jakiś kryzys wartości? Współczuję! ;-(
  • ja-tarzan 21.07.15, 07:03
    >>Czyżby jakiś kryzys wartości? Współczuję! ;-(

Zupełnie nie rozumiem. Jaki kryzys wartości? Czemu mi współczujesz? ;)

--
    © Lechowski:

• wislocki12 21.07.15, 11:00
    Jak to nie rozumiesz? Odbierałem Cię raczej jako sympatyka Kościoła, a tu nagle: "Kościół to instytucja, więc pełna jest polityki ... równie brudnej, co w świeckim wydaniu." Nadal zatem nie rozumiesz, co znaczy wyrażenie "kryzys wartości"? :-(
  • ja-tarzan 21.07.15, 22:16
    >>Jak to nie rozumiesz? Odbierałem Cię raczej jako sympatyka Kościoła, a tu nagle: "Kościół to instytucja, więc pełna jest polityki ... równie brudnej, co w świeckim wydaniu." Nadal zatem nie rozumiesz, co znaczy wyrażenie "kryzys wartości"? :-(

Problem w tym, że bycie osobą wierzącą, czy nawet sympatykiem społeczności ludzi wierzących w Boga nie przeszkadza w krytykowaniu działań ludzi z tym Kościołem związanych.
    Nigdy nie unikałem takiej krytyki, gdy uważałem ją za konieczną.

Kościół to społeczność, to ludzie, którzy wyznają pewne zasady (które Ty sam, jako uniwersalne również uznajesz) opierając je o wiare w Boga.
    Ale Kościół to również instytucja, stworzona przez ludzi. A więc statystycznie rzecz biorąc, pewna ich cześć to niegodziwcy, nieuczciwi, czy po prostu głupi.

Nie ma absolutnie żadnego kryzysu, tym bardziej kryzysu wartości. Nie widzę też w moich wypowiedziach niczego, co by mogło to sugerować, bo piszę konsekwentnie.

--
    © Lechowski:

• wislocki12 22.07.15, 01:25
    Czyli, co byś nie zrobił to d... zawsze z tyłu! Generalnie rzecz biorąc, to dość prosta prawda, jak to w chrześcijaństwie bywa, niestety! :-((
    PS. Naprawdę uważasz, że abp Paetz, członek Episkopatu Polski, wyznaje jakieś zasady? Jak myślisz, jakie? :-((
    PS2. Wiem, "Nie ma absolutnie żadnego kryzysu, tym bardziej kryzysu wartości." To tylko rzeczywistość nie pasuje do idei, niestety! ;-))
  • ja-tarzan 22.07.15, 06:32
    >>Generalnie rzecz biorąc, to dość prosta prawda, jak to w chrześcijaństwie bywa, niestety! :-((

Niestety? Nie napisałem niczego negatywnego o chrześcijaństwie.

>>Naprawdę uważasz, że abp Paetz, członek Episkopatu Polski, wyznaje jakieś zasady? Jak myślisz, jakie? :-((

Czytałeś mój post?
    Wśród kleru - tak jak wśród innych grup społecznych/zawodowych itd - znaleźć można złodzieja, czy zboczeńca.
    Statystycznie jest ich pewnie mniej niż średnia krajowa wskazuje, ale są. Boli to mocniej bo są osobami "zaufania".

>>Wiem, "Nie ma absolutnie żadnego kryzysu, tym bardziej kryzysu wartości." To tylko rzeczywistość nie pasuje do idei, niestety! ;-))

Nie rozumiem, nie zauważam w swoim życiu żadnego niedopasowania idei do rzeczywistości.

--
    © Lechowski:

• wislocki12 22.07.15, 12:02
    Piszesz:
    "Wśród kleru - tak jak wśród innych grup społecznych/zawodowych itd - znaleźć można złodzieja, czy zboczeńca.
    Statystycznie jest ich pewnie mniej niż średnia krajowa wskazuje, ale są. Boli to mocniej bo są osobami "zaufania"."
    Ręce opadają z suchym trzaskiem... :-((
    PS. To wytłumacz mi jeszcze, dlaczego abp Paetz jest nadal członkiem Episkopatu?
  • ja-tarzan 22.07.15, 12:23
    >>Ręce opadają z suchym trzaskiem... :-((

czemu? Bo nie rozumiesz tego co napisałem? Chętnie wytłumaczę:)

>>To wytłumacz mi jeszcze, dlaczego abp Paetz jest nadal członkiem Episkopatu?

Jakiekolwiek decyzje sa w takich gremiach podejmowane, sa podejmowane przez ludzi, a ludzie są niedoskonali.
    Stąd oddzielenie wiary w Boga od działań instytucji, to nie jest to samo.

Gdyby opierać dogmat nieomylności Papieża na historii i działaniach niektórych z nich, to ... upadł by w 5 minut. ;)

Tu nie ma sprzeczności, nie ma powodu, by ręce opadały, działania niektórych księży, czy decyzje niektórych hierarchów sa krytykowane przez ... niektórych księży, zakładając pewny rodzaj dyscypliny, któy ich obowiązuje.
    Nie wszyscy bronią pedofilów, są księża, również hierarchowie, którzy Paetza nie chcą widzieć w żadnych gremiach.
    Natomiast Kościół - jako instytucja - nie dośc stanowczo rozprawia się z "czarnymi owcami".

Dlaczego? Pisałem, bo to ludzie, a ludzie bywają niedoskonali, bywają nieuczciwi, zakłamani itd.

P.S. Jaka funkcję pełni Paetz w Episkopacie?

--
    © Lechowski:

• wislocki12 23.07.15, 00:53
    Pytasz:
    "Jaką funkcję pełni Paetz w Episkopacie?"
    Pozwól, że pytanie o funkcję abp. Paetza w Episkopacie litościwie przemilczę. Bo przecież, jakie to może mieć znaczenie? A to, że jest członkiem episkopatu to mało? Szkoda tylko, że właściciel 700 pomników nie zrobił nic w tej sprawie, niestety! :-((
    PS. Ręce opadają z suchym trzaskiem...
  • ja-tarzan 23.07.15, 06:26
    >>Pozwól, że pytanie o funkcję abp. Paetza w Episkopacie litościwie przemilczę. Bo przecież, jakie to może mieć znaczenie?

Dla mnie ma, zaspokój moją ciekawość, proszę ;)

--
    © Lechowski:

• wislocki12 26.07.15, 23:08
    Skoro nalegasz. Był i... jest członkiem Episkopatu, co by to nie miało znaczyć! :-((
  • ja-tarzan 27.07.15, 06:32
    >>Skoro nalegasz. Był i... jest członkiem Episkopatu, co by to nie miało znaczyć! :-((

Ale jest członkiem Rady Stałej, cy może tylko któregoś zespołu lub komisji? Konkretnie, zakładam, że masz dobre źródło informacji. Jego nazwisko gdzieś powinno figurować, bo nie ma tajnych członków, czy współpracowników EP.

>>Prezes Kaczyński też odwołuje się do praw moralnych. Jeszcze nie nie bije...

Jakież to prawo moralne uwzględnia bicie?

--
    © Lechowski:

• wislocki12 27.07.15, 11:57
    Wikipedia:
    "W ramach prac Episkopatu Polski wszedł w skład Rady Stałej, objął funkcję przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu, a ponadto został członkiem Komisji ds. Duszpasterstwa Turystycznego, Komisji ds. KUL i Zespołu ds. Stałych Kontaktów z Episkopatem Litwy."
  • polak1706 21.07.15, 17:14
    Kobieta z brodą śpiewa piosenki, mężczyzna w burce podkłada bombki. Koniec świata!!!
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamach-w-Suruc-Turecka-policja-publikuje-zdjecie-podejrzanej-Ozlem-Yilmaz,wid,17720610,wiadomosc.html
  • wislocki12 23.07.15, 01:21
    A polak1706 udziela się na forum Tarnobrzeg! Koniec świata! ;-))
  • polak1706 26.07.15, 13:22
    To dopiero początek!
    1-wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-21-latka-pobita-przez-grupe-nastolatek-powod-opalala-sie-w-stroju-kapielowym/ptx35n

2-wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-policja-w-paryzu-otworzyla-ogien-do-samochodu/55fl91
    O zamachach we Francji pisze się coraz częściej jednak nie na głównych stronach gazet.
    NIE DRAŻNIĆ ARABÓW!
    SZARIAT, KALIFAT niebawem!
  • wislocki12 26.07.15, 23:15
    Prezes Kaczyński też odwołuje się do praw moralnych. Jeszcze nie nie bije... :-((
  • polak1706 27.07.15, 15:15
    burkę kupiłaś?
    Wojna tuż, tuż
    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/turcja-walczy-na-dwoch-frontach-nato-w-obliczu-niezwykle-trudnej-decyzji-o-pomocy/hjem0x
    Tak jest kiedy DZIKICH przyjmuje się do NATO.
    >Wojna z ISIS będzie trwała krócej - za jakieś 20 lat - po uworzeniu Francuskiej Republiki Islamskiej,Włoskiej Republiki Islamskiej, Hiszpańskiej Republiki Islamskiej i Brytyjskiej Republiki Islamskiej oraz Federalnej Republiki Nowoczesnego Islamu zapanuje Pokój Islamski! <
  • wislocki12 27.07.15, 22:39
    Od dzisiaj Burek wabi się polak1706! ;-)
  • polak1706 27.07.15, 15:19
    Mają czym walczyć:
    <wzięli do niewoli 107 wojskowych (niektóre źródła informują o 110 żołnierzach) i przejąć znaczne ilości uzbrojenia i amunicji, a także zapasy żywności.<
    Europa sama się "zawinie" III wojna światowa nadchodzi.
    www.altair.com.pl/news/view?news_id=17053
  • wislocki12 27.07.15, 22:43
    I nie cieszysz się? Przecież wzięli do niewoli islamistów! ;-))
    PS. Ja zacząłbym od razu od czwartej! ;-))
  • polak1706 27.07.15, 18:20
    Ma chłopina rację. To koniec Europy!
    wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Tomasz-TerlikowskI-barbarzyncy-u-bram,wid,17731753,wiadomosc.html?ticaid=1154c2
  • wislocki12 27.07.15, 23:09
    No tak:
    "Tomasz Terlikowski: barbarzyńcy u bram
    Europa zdycha. I to w znaczeniu dosłownym.
    W minionym tygodniu mieliśmy kolejny tego dowód. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu uznał za stosowne zmusić Włochy do wprowadzenia do systemu prawnego związków osób tej samej płci."
    To może gwoli informacji:
    "Według danych z maja 2015 prawo 21 państw uznaje małżeństwo osób tej samej płci. W liczbie tej nie bierze się pod uwagę Finlandii, Słowenii i Irlandii, gdzie prawo osób homoseksualnych do zawarcia małżeństwa nie weszło jeszcze w życie. W 5 spośród państw uznających małżeństwa jednopłciowe lub ich częściach takie małżeństwa nie są udzielane, lecz jedynie uznawane."
    Po pierwsze, Irlandczycy w maju poparli w referendum małżeństwa jednopłciowe. :-)
    Po drugie, zupełnie nie rozumiem, dlaczego T. Terlikowskiego określasz pogardliwie mianem "chłopiny"? :-(
    Po trzecie, nie rozumiem na jakiej zasadzie kojarzą Ci się islamiści ze związkami partnerskimi?
    Po czwarte, jak tak dalej pójdzie, będziemy wkrótce wyspą św. Tomasza w morzu europejskim! ;-((
    Po piąte, czy ktokolwiek kiedykolwiek zmuszał Cię, że o T. Terlikowskim nie wspomnę, do zawarcia związku partnerskiego? ;-))

• polak1706 28.07.15, 12:36
    Idź babino posprzątaj piwnicę. Znów masz masę problemów.
  • wislocki12 28.07.15, 22:58
    Chyba żartujesz? Ja o zagrożeniu islamem, a Ty... "posprzątaj piwnicę"! Chyba nie dostrzegasz wagi problemu! :-((
  • genia50 27.07.15, 23:33
    Niech sie mezczyzni zajma stanem swojej spermy,bo coraz wiecej mezczyzn cierpi na bezplodnosc z powodu za malej ilosci plemnikow w spermie.I to moze byc predzej przyczyna wyginiecia niz islamisci.Trzeba sie badac,odpowiednio odzywiac i nie zyc w stresie.
  • wislocki12 27.07.15, 23:51
    I jak tu nie żyć w stresie jak się takie posty czyta? :-(
  • edekzgredek99 28.07.15, 08:26
    Ja tam wole osobiscie aby Terlikowski mial jak najmniej plemnikow w spermie. Wyobraza sobie pani stado takich malych nawiedzonych i przemadrzalych terliciatek? Mam nadzieje ze lechowski juz nie ma plemnikow.
  • genia50 28.07.15, 09:50
    Ja nie martwie sie tym,ze nie ma przyrostu,bo wydaje mi sie,ze nie brakuje rak do pracy,a wprost przeciwnie,ale ci co podnosza larum i chca to zmienic,bo boja sie wyginiecia,niech biora wszystko pod uwage i zastanawiaja sie jak to zmienic.Straszenie naplywem "Obcych",zabranianie in vitro,brak antykoncepcji,aby ci co tylko moga nadrabiali za innych,lekcewazenie zdrowotnych przyczyn nieplodnosci to jest dziwne podejscie do demografii.
  • ja-tarzan 28.07.15, 10:37
    >>Ja nie martwie sie tym,ze nie ma przyrostu,bo wydaje mi sie,ze nie brakuje rak do pracy,a wprost przeciwnie

Sytuacja nie jest różowa, a będzie jeszcze gorzej. Państwo nie udźwignie ciężaru finansowania różnych służb i usług oraz emerytur i rent bez odpowiednich środków, a one sa zapewnione jedynie przy odpowiedniej liczbie zatrudnionych, a więc płacących podatki i składki.

--
    © Lechowski:

• genia50 28.07.15, 10:44
    Nie jestem ekonomistka (na wlasny uzytek tylko i swojego gospodarstwa),ale z czego maja byc skladki,jak teraz pracuja przewaznie ci,ktorzy nie placa skladek,bo sa z nich zwolnieni.Emeryci,rencisci,na roznych warunkach nie na etat,Nie rozumiem jak emeryci ,ktorzy pracuja na etatach moga zwiekszac wplywy do ZUS-u.
  • ja-tarzan 28.07.15, 11:54
    >>ale z czego maja byc skladki,jak teraz pracuja przewaznie ci,ktorzy nie placa skladek,bo sa z nich zwolnieni.Emeryci,rencisci,na roznych warunkach nie na etat,Nie rozumiem jak emeryci ,ktorzy pracuja na etatach moga zwiekszac wplywy do ZUS-u.

Jeśli są zatrudniani na odpowiednich umowach to składka jest odprowadzana.
    Ale ja pisałem o zatrudnieniu ogólnie, a w tym emeryci i renciści stanowią mały odsetek.

"Normalnie" składki powinni pokryć bieżące potrzeby, czyli wypłaty emerytur i rent.
    Jak w większości krajów europejskich, kwoty składek są coraz niższe w stosunku do potrzeb, w Polsce dochodzi jeszcze kwestia dekad nie funkcjonowania praktycznie sensownego systemu a utrzymywania gospodarki na podstawie politycznych decyzji.

--
    © Lechowski:

• wislocki12 28.07.15, 12:02
    A potrafisz wyobrazić sobie kraj w połowie złożony z Terlikowskich, a w drugiej - z Klechowskich? :-((
  • ja-tarzan 28.07.15, 09:20
    >>Niech sie mezczyzni zajma stanem swojej spermy,bo coraz wiecej mezczyzn cierpi na bezplodnosc z powodu za malej ilosci plemnikow w spermie.I to moze byc predzej przyczyna wyginiecia niz islamisci.

Ale Geniu, niski przyrost naturalny chyba jednak nie jest skutkiem problemów z naturalnym poczęciem, a wynika z decyzji ludzi.
    To sytuacja gospodarcza nie sprzyja powiększaniu rodziny ... prozaiczne, co?

--
    © Lechowski:

• genia50 28.07.15, 09:36
    Czesc ludzi byc moze nie ma dzieci z powodow ekonomicznych,czy z obawy,ze to za wielki obowiazek,ale coraz wiecej jest takich,ktorzy chcieliby miec,ale nie maja z powodu nieplodnosci.I dla czesci tych osob jest to krytykowane in vitro.Napisalam cos "brzydkiego",ale to uslyszalam wczoraj w tv.Tam sie nie wstydza,to ja tez.
  • ja-tarzan 28.07.15, 10:34
    >>Czesc ludzi byc moze nie ma dzieci z powodow ekonomicznych,czy z obawy,ze to za wielki obowiazek,ale coraz wiecej jest takich,ktorzy chcieliby miec,ale nie maja z powodu nieplodnosci.

Wzrost niepłodności jest zapewne faktem i pewnie styl życia, co sugerujesz, ma na to wpływ, choć statystyki rosną tez chyba ze względu na większa liczbę osób zgłaszających się z tym problemem do lekarzy.
    Myślę, że znakomitej większości tych zdolnych do prokreacji staje na przeszkodzie właśnie sytuacja ekonomiczna, bo ona wpływa na dochody, sytuacje mieszkaniową,poczucie stabilizacji.

Że są i tacy, którzy z potocznie zwanego wygodnictwa rezygnują z potomstwa to tez fakt.

>>I dla czesci tych osob jest to krytykowane in vitro.

Mogłoby być. Potrzeba pokonać dwie kontrowersyjne sprawy, tj. szczegółowe przepisy "techniczne" oraz kwestię finansowania z budżetu.
    Natomiast sprawa fundamentalna, czyli światopoglądowy stosunek do sztucznego zapłodnienia jest nie do przeskoczenia.

>>Napisalam cos "brzydkiego",ale to uslyszalam wczoraj w tv.Tam sie nie wstydza,to ja tez.

Nie sądzę, byś napisała coś "brzydkiego".

--
    © Lechowski:

• gladysek 28.07.15, 11:10
    a nie wydaje sie wam ze kosciol ma racje w sprawie in vitro. Przeciez wiekszosc rodzacych sie dzieci to schorowane cherlaki utrzymywane sztucznie przy zyciu. Wiekszosc zdrowych maluchow to pozniejsze "sku/rwy//syny" katujace rodzicow, innch wspolplemiencow, to mordercy, narkomani i zwyrodnialczy. Jest ich coraz wiecej, sa coraz zuchwalsi a przeciez to wszystko wczesniejsze wyczekiwane, obchuchiwane bobaski... Chec posiadania potomstwa nie ma nic wspolnego z zadnymi uczuciami. To tylko i wylacznie zew natury, przymus z jakiego korzysta natura by przedluzac gatunek. Natomiast homoseksualizm to wyzsza polka naturalnej selekcji.,, to droga usuniecia czlowieka z przyrody bo niby po co ta kanalia jest potrzebna skoro nie ma zadnego wplywu na nature poza jej dewastacja.
  • wislocki12 28.07.15, 12:13
    Czy mógłbyś swoje błyskotliwe wywody poprzeć stosownymi badaniami i obserwacjami? ;-)
    PS. Jak się domyślam, jesteś praktykującym katolikiem? Wskazuje na to iście święty język: "sku/rwy//syny", "mordercy, narkomani i zwyrodnialczy", "kanalia" itp. :-((
  • polak1706 28.07.15, 12:47
    Napisał to sugerując się obserwacją otoczenia i się absolutnie nie myli!
  • wislocki12 28.07.15, 13:32
    Myślę, że gladysek powinien zmienić otoczenie... ;-))
  • polak1706 28.07.15, 16:29
    gladysek ma rację! Nie musi zmieniać otoczenia
    wiadomosci.onet.pl/wroclaw/brutalne-pobicie-mezczyzny-w-centrum-legnicy/c9mh5h
  • genia50 28.07.15, 20:58
    Gladysek,na ciebie kanikula tez wplynela rozbuchująco jak widze,a na dodatek potrafisz na predce i "na oko"ocenic czlowieka pod wzgledem psychologicznym i kazdym innym.No no !
  • ja-tarzan 29.07.15, 07:09
    >>a na dodatek potrafisz na predce i "na oko"ocenic czlowieka pod wzgledem psychologicznym i kazdym innym.

No takich doktorów na forum spotyka się więcej ;)

>>Czy to aby nie mizoginizm przez niektórych przemawia?

Nie, prędzej zawód szczeniackiej miłości albo nieudany pierwszy raz. Ale to pewnie minie...

--
    © Lechowski:

• polak1706 28.07.15, 12:42
    Najpierw to kobiety muszą "dawać", a nie bronić się pod byle pretekstem, przed "numerkiem."
    Islamiści "biorą" siłą kobiety dlatego mają stada ciapatych w rodzinie, a biały człowiek (Europejczyk) łoży na te ścierwa w Europie.
    Rzeczywiście trzeba się dobrze odżywiać ale jak tego dokonać wobec żywności nafaszerowanej chemią i już często GMO?
    POnadto najważniejsze to stworzenie warunków do normalnego życia a tego w POlsce brak.
  • edekzgredek99 28.07.15, 12:58
    Rozumiem ze popierasz pan gwalt? Oj, to bardzo brzydko jest. Nie potrafisz pan w inny sposob zachecic kobiety?
  • polak1706 28.07.15, 13:18
    Ty to powiedziałeś. Skąd ci to przyszło do głowy?
  • wislocki12 28.07.15, 21:35
    Przecież sam napisałeś:
    "Islamiści "biorą" siłą kobiety dlatego mają stada ciapatych w rodzinie." ;-))
    To jest ten ideał dzietności, o który Ci chodzi? Chyba żartujesz! ;-((
  • polak1706 29.07.15, 20:29
    >To jest ten ideał dzietności, o który Ci chodzi? <
    To jest mój ideał dzietności? Żartujesz! :-(
  • ja-tarzan 28.07.15, 13:23
    >> Najpierw to kobiety [...]

czemu piszesz w tak prymitywny sposób?

--
    © Lechowski:

• wislocki12 28.07.15, 13:37
    Przebacz mu! Polak1706 inaczej nie potrafi. To kwestia obserwacji otoczenia! ;-))
  • ja-tarzan 28.07.15, 13:47
    >>Przebacz mu! Polak1706 inaczej nie potrafi. To kwestia obserwacji otoczenia! ;-))

Nie czuję potrzeby wybaczania, bo mnie nie uraził, jedynie szkoda mi ludzi, że tak zieją w poszukiwaniu ... wroga;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 28.07.15, 16:33
    >że tak zieją w poszukiwaniu ... wroga;)<
    Największy wróg człowieka: GŁÓD!
  • wislocki12 28.07.15, 21:29
    Może coś Ci wysłać? Podaj adres, chętnie pomogę. I chyba nie tylko ja! :-))
  • polak1706 29.07.15, 20:30
    www.youtube.com/watch?v=pnENr6nhRBU
  • polak1706 28.07.15, 16:31
    Dla ciebie wszystko i wszyscy są prymitywni. Jeżeli jednak myślisz że kobiety to płeć niewinna, bezbronna to
    wiadomosci.onet.pl/wroclaw/brutalne-pobicie-mezczyzny-w-centrum-legnicy/c9mh5h
    To nie jest jedyny przypadek.
    Niewinne, bezbronne tygrysice!
  • ja-tarzan 28.07.15, 16:53
    >>Dla ciebie wszystko i wszyscy są prymitywni.

Nie wszystko i nie wszyscy, nigdy tak nie napisałem.

Nawet nie Ty, tylko to co napisałeś ...
    Póki co gorączkowo piszesz, stąd wpadasz w pułapkę ... i brzmią takie słowa prymitywnie.
    Ostudź emocje, przemyśl i ... świat nabierze kolorów. ;)

>>Największy wróg człowieka: GŁÓD!

Racja. Wielkie szczęście mamy, że nie musimy żyć w czasach głodu. Nasi dziadkowie, czasem rodzice wiedzą coś na ten temat.

--
    © Lechowski:

• polak1706 29.07.15, 20:27
    >Póki co gorączkowo piszesz, stąd wpadasz w pułapkę ... i brzmią takie słowa prymitywnie.<
    To nie pułapka. Tak miało być - dosadnie!
  • ja-tarzan 29.07.15, 20:33
    >>To nie pułapka. Tak miało być - dosadnie!

Inteligencja dosadności nie wyklucza, poza rzuceniem ku_ą, czy jakimś prostackim hasełkiem istnieją inne sposoby wyrażenia nawet dość mocnych uczuć.

nie przepisuj tego dziadostwa, bo autorzy tych rewelacji maja to do siebie, że poza wykrzykiwaniem nic innego nie potrafią ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 29.07.15, 20:35
    >istnieją inne sposoby wyrażenia nawet dość mocnych uczuć.<
    Na jakim ty świecie żyjesz? Jak nie walniesz w stół pięścią....
  • ja-tarzan 29.07.15, 22:25
    >>Na jakim ty świecie żyjesz? Jak nie walniesz w stół pięścią....

Jak się wali pięścią w stół przy każdej okazji, to jakie reakcje pozostają, gdy naprawdę tragedia ma miejsce?

... wiem, wiem, tragedia się dzieje, kraj w ruinie, zgliszcza gorsze niż warszawskie w 1945, nędza gorsza niż w Kongo, więc Twoje życie właśnie legło w gruzach?

--
    © Lechowski:

• polak1706 29.07.15, 22:30
    >więc Twoje życie właśnie legło w gruzach?<
    Życie Polaków, młodych i starych :-(
  • ja-tarzan 30.07.15, 08:45
    >>>więc Twoje życie właśnie legło w gruzach?<
    Życie Polaków, młodych i starych :-(

Czyli Twoja rodzina jest na dnie? Czemu?

--
    © Lechowski:

• palacz67 30.07.15, 08:51
    Daj se spokój, Tarzanie, pozdrawiam.
  • polak1706 30.07.15, 09:36
    >Czyli Twoja rodzina jest na dnie? Czemu?<
    Napisałem że moja rodzina? Czytaj ze zrozumieniem.
  • ja-tarzan 30.07.15, 16:08
    >>Napisałem że moja rodzina? Czytaj ze zrozumieniem.

Napisałeś, o życiu Polaków, młodych i starych, więc uznałem, że masz na myśli wszystkich, a co najmniej większości. Stąd pytanie.
    Jeśli dobrze żyje sie Twojej rodzinie, czy innym, które znasz, to po co te dramatyczne hasła?

--
    © Lechowski:

• wislocki12 28.07.15, 21:25
    Nic już tego nie rozumiem. O jakie zagrożenie Ci właściwie chodzi - ze strony islamistów czy kobiet? ;-))
    PS. Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego z własnej woli zmieniłeś mi płeć! Chcesz mieć chłopca do bicia? ;-))
    PS2. Nie pieściły Cię, oj, nie pieściły! :-((
  • wislocki12 28.07.15, 21:53
    Naprawdę uważasz, że "Najpierw to kobiety muszą "dawać", a nie bronić się pod byle pretekstem, przed "numerkiem."? Naprawdę uważasz, że akt poczęcia życia to "numerek"?
    Nie jestem pewien, czy Pan Bóg jest zbudowany twoją postawą... :-((
    PS. Ja bym Tobie nie dał. Nawet jak bym był kobietą! Nigdy! :-((
  • ursi51 28.07.15, 22:08
    Czy to aby nie mizoginizm przez niektórych przemawia?
  • wislocki12 29.07.15, 00:09
    Też bym tak to nazwał, ale wolałbym nie powtarzać się... ;-))
  • polak1706 29.07.15, 20:33
    Nooo.... mizoginizm!
    Ale jesteście stuknięci! Wystarczy pokazać wam palec, a rozpisujecie się jak dzieci w przedszkolu.
  • wislocki12 29.07.15, 20:45
    Wiedziałem, że nie wiesz, o co chodzi z tym mizoginizmem! ;-))
    PS. Uwierz mi, wcale nie chodzi o palec! Mizoginizm to nie masturbacja... ;-))
  • polak1706 29.07.15, 21:00
    rozumek ci odbiera zboczona!
  • polak1706 29.07.15, 20:32
    >PS. Ja bym Tobie nie dał.<
    Nawet bym nie wziął od takiej zarazy!
  • edekzgredek99 29.07.15, 20:35
    A wygladasz na wyposzczonego co bierze sila wszystko co sie napatoczy
  • polak1706 29.07.15, 20:42
    Nie oceniaj ludzi według siebie!
  • wislocki12 29.07.15, 20:48
    Ależ skąd, ja ludzi oceniam według Ciebie! ;-))
  • polak1706 29.07.15, 21:00
    bo jesteś pusta.
  • wislocki12 29.07.15, 21:49
    No tak, za to Ty jesteś pełen... marzeń o "numerkach". Szkoda tylko, że na tzw. powodzenie skarżyć się nie możesz, niestety! I chyba stąd ten brak zachwytu dla płci odmiennej, czyli wspomniany już na tym wątku mizoginizm, niestety! :-((
  • wislocki12 29.07.15, 20:40
    Całe szczęście, bo co począć, nomen omen, z tym ewentualnie życiem poczętym? ;-))
  • wislocki12 30.07.15, 01:32
    A polak, 1706 zresztą, jak zwykle upił się i... śpi, niestety! :-((
  • polak1706 30.07.15, 09:35
    www.youtube.com/watch?v=LEv4caEMuOI
  • wislocki12 07.08.15, 00:24
    Tobie tylko jedno w głowie! :-((
  • polak1706 06.08.15, 22:58
    Europa zaleje się krwią...
    wpolityce.pl/media/261412-polak-dzihadysta-ujawnia-plany-isis-nawroccie-sie-poki-jest-jeszcze-czas-poki-nie-przyszlismy-do-waszych-domow-wywiad-gadowskiego-w-abc
  • wislocki12 06.08.15, 23:48
    Na razie puszcza filmiki, że o bąkach nie wspomnę, np. "Europa zaleje się krwią..." Jakiś nawiedzony, chyba... ;-((
  • polak1706 07.08.15, 00:03
    Burkę przygotowałaś?
  • wislocki12 07.08.15, 00:23
    Siwka-Burka
    "Na początku bajki stary ojciec każe synom przypilnować, kto w nocy depcze im pszenicę.
    Synowie po kolei spełniali prośbę ojca, jednak pierwsi dwaj zlekceważyli słowa ojca, natomiast najmłodszy z braci odniósł się do nich z pełną odpowiedzialnością. I tak Iwan upilnował winowajcę-był to silny koń Siwka-Burka. Koń zaczął służyć Iwanowi wiarą i prawdą. Wkrótce car rzucił wyzwanie po całej okolicy - ten kto zerwie pierścień z ręki księżniczki, która znajduje się na niedostępnym terenie, za tego księżniczka wyjdzie za mąż. Morał z tej bajki: nie taki Iwan głuptas był." :-))
  • ja-tarzan 07.08.15, 16:26
    >>wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,18515330,konflikt-biskupa-z-ratuszem-duchowny-chce-od-miasta-1-6-mln.html?lokale=local#BoxNewsImg

I tak przypadkowo totalnie niszowy, tygodnik tabloidowy dociera do dżihadysty i przeprowadza ekskluzywny wywiad?
    Mało tego docierają do niego w Syrii?

Pic na wodę, zmyślona postać, jak 99% rewelacji w tabloidach.
    Nie czytaj brukowców, to będziesz zdrowszy. ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 07.08.15, 18:12
    To prawda. Zawsze dzielę wszelkie wiadomości co najmniej na PÓŁ. Jak bym jednak nie dzielił zawsze wychodzi mi , że Europa zachodnia już jest TRUPEM. Czarno widzę los Europejczyków nawet gdy nie wychodzą mi ułamki czy cyferki po przecinku :-(
  • ja-tarzan 07.08.15, 19:07
    >>Jak bym jednak nie dzielił zawsze wychodzi mi , że Europa zachodnia już jest TRUPEM.

Jeśli masz na myśli Europę pod taką postacią, pod jaką istniała niegdyś, to oczywiście tak. Bo świat sie zmienia ;)
    Trupem cywilizacja zachodnia bywała średnio co kilkadziesiąt lat...

>>Czarno widzę los Europejczyków nawet gdy nie wychodzą mi ułamki czy cyferki po przecinku :-(

A ja jednak stawiam na optymizm. Umiarkowany oczywiście, bo problemów nie unikniemy, również ze względu na rosnącą rzeszę bojowników o dominację szariatu, ale armagedonu nie będzie ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 07.08.15, 22:35
    jatka w Eurolandzie się zaczyna
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prezydent-Francji-poinformowal-o-udaremnieniu-prob-zamachow-terrorystycznych,wid,17710343,wiadomosc.html
  • wislocki12 07.08.15, 22:57
    Czy Ty jesteś normalny? Jakie jatki?
    "Prezydent Francji Francois Hollande poinformował, że służby bezpieczeństwa udaremniły "w tym tygodniu zamachy terrorystyczne", których zamierzano dokonać na terytorium francuskim."
    O co Ci chodzi, przecież służby bezpieczeństwa są od tego, aby zwalczać wszelkie zagrożenia! No może z wyjątkiem polskich służb, które są chłopcami do bicia! ;-))
  • polak1706 07.08.15, 23:07
    Nie jestem normalny. Kiedy dojdzie do jakiejkolwiek wojny dostanę broń do ręki, a ty dostaniesz ode mnie kulkę między oczy i nic mi nie zrobią.
    Na razie "udaremniły".
  • wislocki12 07.08.15, 23:47
    Sam oceń, czy jesteś normalny, obiecując drugiemu człowiekowi, którego nawet nie znasz, "kulkę między oczy" i jeszcze cieszysz się, że "nic Ci nie zrobią"... Mam poważne wątpliwości... ;-))
    PS. Myślę, że odpowiednie służby powinny na Ciebie zwrócić uwagę.
  • polak1706 08.08.15, 20:57
    służby nich zwrócą lepiej na siebie uwagę i uważają z bronią, by sobie krzywdy nie zrobić.
  • wislocki12 08.08.15, 21:13
    Już taki jeden był - Münchhausen, baron, zresztą! ;-))
  • polak1706 08.08.15, 22:38
    Najpierw służby niech się nauczą rozpoznawać teren akcji bo co rusz to wywarzają nie te drzwi. Rzucają na ziemię schorowanych starców, niszczą drzwi wejściowe i ani słowa - Przepraszam.
    Zresztą tam gdzie naprawdę jest zagrożenie tam odwracają głowę, a kiedy plują na nich uliczne menele, to mówią że pada deszcz. Taką POlskę mamy :-(
  • wislocki12 08.08.15, 22:54
    Mam wrażenie, że w ogóle nie rozumiesz, o co chodzi tym z Münchhausenem... A szkoda! ;-))
  • polak1706 09.08.15, 21:48
    Piszesz jakieś bzdury a ja mam się domyśleć co w twoim durnym łbie "zaświtało". Pisz jasno i wyraźnie o co ci chodzi. Myślę że jak zwykle o jakieś brednie.
  • ja-tarzan 08.08.15, 20:21
    >>Nie jestem normalny. Kiedy dojdzie do jakiejkolwiek wojny dostanę broń do ręki, a ty dostaniesz ode mnie kulkę między oczy i nic mi nie zrobią.

Nienormalnych do armii nawet podczas wojny nie powołują. Nic z tego ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 08.08.15, 20:55
    :-((
  • wislocki12 08.08.15, 21:42
    Tarzan ma rację, nienormalnych do armii nie przyjmują... ;-))
  • genia50 08.08.15, 21:45
    Moze cie przyjma do obrony cywilnej i bedziesz kierowal kobiety i dzieci do schronu :-))
  • polak1706 08.08.15, 22:34
    Tobie Genia też przywalę!
  • genia50 08.08.15, 22:46
    1-nieladnie tak do kobiety,2-reka by ci zawisla w bezruchu,gdybys mnie zobaczyl,3-umiem sie bronic,jestem po kursach samoobrony.
  • polak1706 09.08.15, 21:49
    Domyślam się. Na pewno wyglądasz jak szafa 3-drzwiowa, taka "mała kruszynka" co to cycem jak rąbnie to zabije.
  • genia50 09.08.15, 22:17
    Boisz sie wielkich,cycatych kobiet ,jesli to jest skutkiem jakiegos zlego doswiadczenia(?)to bardzo mi przykro,ale nie usprawiedliwia twego zachowania(zwanego chamskim).
  • polak1706 09.08.15, 22:19
    większość kobiet to "ciężka artyleria" To z obserwacji a nie złego doświadczenia wynika.
  • polak1706 09.08.15, 22:21
    Kobieta ma być lekka jak piórko
    www.youtube.com/watch?v=mEmyZLaaRWc
  • wislocki12 09.08.15, 22:49
    Masz rację! A nie jest? ;-))
  • genia50 09.08.15, 23:29
    Strach byc delikatna kobieta w dzisiejszych czasach,nawet wspolzycie "po bozemu"jest ryzykowne,bo mezczyzni sa ciezcy,tyja szybciej niz kobiety.Coraz czesciej widac tylko tors i brzuch,a rzadko szyje i glowe.A wlasnie tacy maja najwieksze wymagania wobec kobiet,szukaja przeciwienstwa.
  • polak1706 09.08.15, 23:44
    >nawet wspolzycie "po bozemu"jest ryzykowne<
    Niech się stary dziad uczy dotykać tylko tą częścią która cię zadowoli. Reszta ma wisieć w powietrzu jak śmigłowiec w zawisie.
  • wislocki12 08.08.15, 23:02
    Myślę, że już nawet przebijasz Klechowskiego! :-))
    PS. Przyznam się, że z tak demonstracyjnie manifestowanym chamstwem jeszcze nie miałem w tym życiu do czynienia... :-((
    PS2. A może polak1706 to alter ego Klechowskiego? :-((
  • ja-tarzan 09.08.15, 09:08
    >>Tobie Genia też przywalę!

Freud wskazałby na nierozładowane napięcie seksualne.
    Rower, bieganie, pływanie, turystyka górska, ostatecznie samogwałt.
    Zadbaj o siebie;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 09.08.15, 21:51
    Nie oceniaj ludzi według siebie. Freud to też jakiś zboczeniec.
  • wislocki12 09.08.15, 22:46
    Nadal twierdzisz:
    "Tobie Genia też przywalę!"? A może to była tylko drobna niedyspozycja?
    PS. Freud zajmował się leczeniem takich jak Ty, właśnie! Też nie rozumiem, po co mu to było? :-((
  • polak1706 09.08.15, 22:54
    martw się o siebie i lecz nogi bo głowę za późno, stara forumowa marudo.
  • polak1706 09.08.15, 23:04
    To jest wątek o ISLAMIE i ISLAMSKICH DZIKUSACH
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Irak-dzihadysci-rozstrzelali-300-osob-z-komisji-wyborczej,wid,17765511,wiadomosc.html?ticaid=1155fe
  • genia50 09.08.15, 23:14
    Zgodnie z prawem szariatu,bo zamordowani nalezeli do innej grupy wyznaniowej.Ci zamordowani to ich rodacy.Dlatego panstwo musi byc swieckie.
  • wislocki12 09.08.15, 23:21
    Jak to dobrze, że ktoś w tym kraju zachowuje jeszcze czujność klasową. Wkrótce przecież i nas bedą wybory. Proponuję, jak pięknie piszesz, "ciapatych", a przy okazji wszystkich sympatyków PO, że o SLD i Palikocie nie wspomnę, wykluczyć z komisji wyborczych! I tak Wam dopomóż Bóg! ;-))
  • wislocki12 09.08.15, 23:09
    Puk! Puk! To ja, Klechowski... ;-))
    PS. Opowiadać kawały też trzeba umieć, a nie od razu walić puentą na odlew... ;-))
    PS2. Czy udało Ci się kiedykolwiek cokolwiek napisać na forum bez prowokacji, napastliwości, insynuacji, że o prostactwie i chamstwie nie wspomnę? :-((
  • polak1706 09.08.15, 23:46
    nie, stara marudo!
  • wislocki12 10.08.15, 00:01
    Jak nie klechowski, to kto? Książę kijowski Jarosław Mądry? Nie żartuj!;-))
  • wislocki12 10.08.15, 00:27
    Cicho, wiem! ;-))
  • ja-tarzan 10.08.15, 11:22
    >>Nie oceniaj ludzi według siebie. Freud to też jakiś zboczeniec.

Nie oceniam wg siebie, bo mnie nie przyszłoby do głowy grozić kobiecie pobiciem.

--
    © Lechowski:

• polak1706 10.08.15, 19:14
    a mnie przychodzi takie coś do głowy. Kobiety to też niezłe "bokserki"
  • wislocki12 10.08.15, 20:48
    Masz rację, już gdzieś widziałem reklamę damskich bokserek! Chyba chodziło o bieliznę... ;-))
  • ja-tarzan 10.08.15, 21:21
    >>a mnie przychodzi takie coś do głowy. Kobiety to też niezłe "bokserki"

Chyba sam nie ogarniasz tego, co Ci do głowy przychodzi ;)

--
    © Lechowski:

• polak1706 10.08.15, 19:30
    zagadka!
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szwecja-atak-nozownika-w-IKEI-2-osoby-nie-zyja,wid,17768027,wiadomosc.html?ticaid=115613
    KTO TO ZROBIŁ?
    Pst!!! nie za głośno odpowiadajcie! Poprawność polityczna!
  • wislocki12 10.08.15, 21:35
    "To był moment, gościu upadł". Nożownik zaatakował na plaży, został zatrzymany w domu.
    Wyszedł na plażę i zaatakował nożem 30-latka. Potem zabarykadował się w mieszkaniu i groził, że wysadzi budynek w powietrze. Napastnik z Głowna (woj. łódzkie) jest już w rękach policji i w najbliższym czasie ma usłyszeć zarzuty. Życie zaatakowanego przez niego mężczyzny nie jest zagrożone. - Ten facet był jakiś dziwny, chodził wcześniej po plaży z nożem. W końcu zaatakował - mówią nam świadkowie.
    Nożownik zaatakował w niedzielę po godz. 18. Plaża nad zalewem Mrożyczka w Głownie była wtedy pełna wypoczywających.
    - Mężczyzna podszedł do 30-latka i zaczął zadawać mu ciosy. Zaatakowany próbował się bronić, zasłaniał się rękoma - mówi asp. sztab. Radosław Gwis z łódzkiej policji."
    KTO TO ZROBIŁ? Pst!!! nie za głośno odpowiadajcie! Poprawność polityczna! ;-))
  • ja-tarzan 10.08.15, 21:40
    >>KTO TO ZROBIŁ? Pst!!! nie za głośno odpowiadajcie! Poprawność polityczna! ;-))

Ach, pies ganiał te poprawność, to był świr!

--
    © Lechowski:

• wislocki12 11.08.15, 00:16
    Ten to był świr, a tamten? Oczywiście, islamista... :-((
  • wislocki12 10.08.15, 21:40
    Przepraszam, zapomniałem o linku:

www.tvn24.pl/lodz,69/atak-nozownika-na-plazy-ciosy-w-glowe-i-w-klatke-piersiowa,567352.html
  • polak1706 11.08.15, 07:33
    pst! To było po lekcji u ciapatych.
  • wislocki12 11.08.15, 22:34
    Źródła o owych lekcjach, że o korepetycjach nie wspomnę, milczą, niestety... :-(
  • polak1706 13.08.15, 18:04
    "my, dzicy, jesteśmy coraz bliżej was...."
    wiadomosci.onet.pl/swiat/rekrutacja-isis-dziecko-z-karabinem-i-granatem/66hd0z
    Takie dzieciątka, tylko nieco większe, z wypranymi mózgami, przeszkolone w mordowaniu przybędą do Europy same. Jako pozbawione rodziców nie będą mogły być deportowane no i się zacznie...
    Przewiduję wielki niepokój, niepewność w Europie... na własne życzenie.
  • peres3 13.08.15, 19:36
    reklama ONR-u
    jak nas polaków katolików widzi cały świat :
    tv.se.pl/wiadomosci/sa-patrioci-skandaliczne-zachowanie-polakow-w-lond,9762/
  • wislocki12 13.08.15, 20:11
    Ciapatyzm występuje w różnej formie i pod różnymi obliczami... :-(
  • ja-tarzan 14.08.15, 14:41
    >>jak nas polaków katolików widzi cały świat :
    tv.se.pl/wiadomosci/sa-patrioci-skandaliczne-zachowanie-polakow-w-lond,9762/

Miejmy nadzieję, że większośc ludzi nie postrzega narodów przez pryzmat bydlęcego marginesu.

... "patrioci"? Przecież oni nie rozumieją 2/3 tekstu, który usiłują śpiewać...

--
    © Lechowski:

• polak1706 14.08.15, 15:30
    To akurat dresiarze, łyse pały, obszczymurki. Mogą co najwyżej wysłać między oczy "petardę" gdy się im zwróci uwagę.
    Ciapaty poderżnie gardło, wyleje kwas na twarz, żąda wręcz wysokiego socjalu i pod byle pretekstem twierdzi, że obraziłeś jego uczucia religijne i jego boga. I to już Twój koniec.
  • ja-tarzan 14.08.15, 15:45
    >>To akurat dresiarze, łyse pały, obszczymurki. Mogą co najwyżej wysłać między oczy "petardę" gdy się im zwróci uwagę.

Lub dźgnąć nożem, skopać na śmierć, czy wyrzucić z pociągu.

Fundamentaliści islamscy są zagrożeniem dla nas jedynie wyimaginowanym i długo takim pozostaną, nawet zakładając czarne scenariusze w kwestii "zalewu naszej ojczyzny" imigrantami.

To bydło jest nad wyraz realne. I trzeba je wyrywać jak chwasty, skoro chcemy być cywilizowanym społeczeństwem.

--
    © Lechowski:

• polak1706 14.08.15, 22:35
    >Fundamentaliści islamscy są zagrożeniem dla nas jedynie wyimaginowanym <
    Cały ISLAM jest dla nas zagrożeniem a nie fundamentaliści. Jeszcze piszesz: "wyimaginowanym"-żartujesz?
  • ja-tarzan 15.08.15, 07:32
    >>Cały ISLAM jest dla nas zagrożeniem a nie fundamentaliści.

Nie masz racji. Z tzw. PI walczą i muzułmańscy żołnierze. Normalni muzułmanie potępiają dżihad. Zabijać i gwałcić w imię Allaha chcą szaleńcy.

>>Jeszcze piszesz: "wyimaginowanym"-żartujesz?

Oczywiście, bo w Polsce na oczy nie widziałeś muzułmanina, a trąbisz o hordach terrorystów żądnych polskiej krwi. Jeśli chcesz coś dla Polski zrobić, to zajmij się jakimś realnym problemem.

--
    © Lechowski:

• polak1706 16.08.15, 00:47
    >Jeśli chcesz coś dla Polski zrobić, to zajmij się jakimś realnym problemem.<
    Problemy Polski:
    Bezrobocie
    Przymusowa emigracja
    Głód
    Drożyzna
    Niskie pobory
    Brak lub niskie emerytury
    Śmieciowe umowy o pracę
    Lichwa
    Kiepska służba zdrowia
    Likwidacja i niszczenie zakładów pracy
    Złodziejska sprzedaż intratnych zakładów, firm
    GMO
    Służalczość wobec Niemców, Żydów, USA
    itp, itd.
    Myślisz że przeciętny człowiek może podołać tym problemom?

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Islamistyczna-siec-siega-takze-do-Polski,wid,17776536,wiadomosc.html?ticaid=115690

• ja-tarzan 16.08.15, 12:02
    >>Myślisz że przeciętny człowiek może podołać tym problemom?

Nie ma takie Napoleona, czy innego Ceasarz, który by podołął tylu problemom.

Proponuję znaleźć sobie własną "działkę". Np. głód, czy bieda. Możesz spróbować pomagać ludziom w potrzebie, w ramach jakiejś organizacji lub nawet samemu skrzyknąć się w pare osób i zbierać żywność, czy potrzebne sprzęty.

MOżesz zając się propagandą na rzecz zdrowej żywności. Organizować imprezy, w trakcie których byś ludzi uświadamiał.

tak można w nieskończoność.
    Krok po kroku, ziarnko do ziarnka...

--
    © Lechowski:

• polak1706 16.08.15, 23:18
    >MOżesz zając się propagandą na rzecz zdrowej żywności<
    Zapewne masz na myśli żywność GMO?
    No działaj, działaj. Masz pole do popisu.
    Zapewniam cię jednak że ISLAMIZACJA Europy jest w toku.
    Gdybym to tylko ja zauważał to nie byłoby problemu. Pochlałem, chodzę na 4 łapkach i bredzę. Jednak inni też dostrzegają ten problem
    forum.gazeta.pl/forum/w,329,158458422,158458422,Zaglada_Szwecji_przez_lewakow.html
  • wislocki12 17.08.15, 01:10
    Piszesz:
    "Pochlałem, chodzę na 4 łapkach i bredzę."
    Nic to, Baśka! Jutro będzie lepiej! ;-))
  • wislocki12 17.08.15, 00:12
    Naprawdę uważasz, ze Kargule to ciapate? A Pawlaki? Niesamowite! ;-))
  • wislocki12 13.08.15, 20:19
    Masz rację, ja też "Przewiduję wielki niepokój, niepewność w Europie... na własne życzenie." :-(
    Bo przecież, niestety, nasze dzieciątka, na które chucha się, nie pozwalając im na pójście do szkoły w wieku 6 lat, nie będą miały wypranych mózgów, a nawet przeszkolić w mordowaniu sie ich nie da... :-))
  • polak1706 14.08.15, 22:26
    Niemcy budzą się z letargu czy raczej budzi ich tupot setek stóp dokonujących inwazji na Europę?
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Splonal-kolejny-osrodek-dla-uchodzcow-w-Niemczech,wid,17776890,wiadomosc.html?ticaid=115676
  • wislocki12 14.08.15, 22:53
    Czy twoja troska o bezpieczeństwo Niemiec jest autentyczna, czy tylko chcesz postraszyć Polaków? :-((
    PS. No tak: "W Niemczech trwa seria podpaleń obiektów dla uchodźców oczekujących na rozpatrzenie ich wniosku o azyl. Tym razem spłonął budynek w Niederstedem w Nadrenii-Palatynacie. Z atakami muszą się też liczyć osoby pomagające imigrantom." Coś chyba jest nie tak, skoro "Z atakami muszą się też liczyć osoby pomagające imigrantom." Niby dlaczego? :-((
  • polak1706 14.08.15, 23:12
    I tak powinno być. Nie mogą ulegać poprawności politycznej bo ich dzieci będą chodzić w burkach. A ty już kupiłaś burkę?
  • wislocki12 15.08.15, 00:14
    Naprawdę uważasz, że wszystkie dzieci, w tym chłopcy, będą nosić burki? ;-))
    PS. Jeszcze nie kupiłem, ale ciekaw jestem, gdzie można kupić twarzową burkę? W szmateksie? A w którym? ;-)
  • genia50 15.08.15, 02:17
    U osoby w burce nie widac figury i nie moglbys oceniac ,dlatego nie dziwie sie,ze jako obserwator plci pieknej(choc nie zawsze tak o niej myslisz) nie lubisz islamskich strojow ,czyli burek.
  • genia50 17.08.15, 08:29
    Wpis o burkach byl do polaka1706
  • pamietamy3322 17.08.15, 01:20
    z wislockim nie ma co dyskutowac to jest niereformowalny lewak jak ci w szwecjizabiora im wszystko domy pieniadze zgwalca zony dzieci a oni dalej beda pieprzyc cos o tolerancji,Dzieki takim beda w europie niedlugo polowac na bialych jak na zwierzyne. Europo obudz sie
  • pamietamy3322 17.08.15, 01:25
    Pora juz zeby europa przestala sie wstydzic za hitlera bylo minelo. Islamy to wykorzystuja na kazdym kroku na wszystko drac swe parchate mordy ze rasizm faszyzm.
  • pamietamy3322 17.08.15, 01:28
    I nic sie nie martwcie jak opanuja francje szwecje holandie belgie niemcy przyjda i do nas. Dlatego dziwi mnie jak ktos mowi ze to nie nasz problem.
  • pamietamy3322 17.08.15, 01:33
    ja bym wszystkich islamow, lewakow , transow , gejow. wywiozl na te wielkie pustynie w arabii saudyjskiej i niech sobie tak zyja w pokoju hehehe
  • polak1706 17.08.15, 12:41
    absolutnie podzielam Twoje zdanie. Europa zaleje się krwią. Biały człowiek w Europie będzie czmychał po kątach i ścianach aby tylko jakoś dotrzeć do celu w swoim mieście.
  • wislocki12 17.08.15, 20:45
    Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
    "Art. 256.
    § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.
    Art. 257.
    Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
    Miłego kiblowania!
  • pamietamy3322 17.08.15, 21:48
    1 nie ma zastosowania pokaz mi gdzie ja propaguje ustroj faszystowski , nawoluje do nienawisci to mzna wislocki i ciebie podciagnac bo plujesz nienawiscia do Polakow i religi katolickiej jak wsciekly pies.
    2 wcale i w ogole nie mam takich rzeczy no chyba ze ty masz
    art. 257 wislocki zniewazasz Polske ciagle jak chocby komentarzem do wpisu Lechowskiego i linkiem w tym wpisie wislocki12 16.08.15, 11:38
    Nie kopie się leżącego. Ciszej nad tą trumną! ;-)
  • polak1706 17.08.15, 23:43
    no i dlatego wisłocka biała (ogłupiała rasa) zginie przez poderżnięcie gardła!
  • polak1706 17.08.15, 23:45
    ONI nawołują tylko do jednego - Przejścia na ich wiarę. Jeżeli odmówisz to
    shoebat.com/2014/03/11/muslims-conduct-real-life-ritual-human-sacrifice-video/
  • wislocki12 17.08.15, 21:20
    Pukaj, pukaj i na pewno dopukasz się, co by to nie mogło oznaczać! ;-))
  • pamietamy3322 17.08.15, 21:56
    wislocki milego kiblowania
  • pamietamy3322 17.08.15, 22:07
    wislocki artykuly ktore zacytowalem sa ogolniedostepne w internecie podobnie jak filmy ktore podalem. O zalewie europy przez muzulmanow mowi nawet profesor Wolniewicz w wielu wywiadach. Wislocki osmieszasz sie.
  • pamietamy3322 17.08.15, 22:15
    Wislocki znowu zniewazyles tym razem Prezydenta Rzeczpospolitej
    wislocki12 09.08.15, 22:40
    A Dudy od plastiku. Przecież on nadal przemawia jak w kampanii wyborczej... :-((
    § 1. Kto dopuszcza się czynnej napaści na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,
    podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
    § 2. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,
    podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • pamietamy3322 17.08.15, 22:22
    Wislockiemu zabraklo argumentow bo z tymi faktami nie da sie dyskutowac, Chlopak sie zagotowal.
  • wislocki12 17.08.15, 23:07
    Drogi mój, Pamietamy3322! Czy Ty aby przypadkiem nie uznałeś, że jeżeli już dyskutować, to najlepiej z samym sobą? ;-))
    PS. Czekam na kolejne argumenty. Może nawet sam siebie przekonasz... ;-))
  • polak1706 17.08.15, 23:46
    Właściwy krok DUDY. Właściwy człowiek na właściwym miejscu
    wiadomosci.onet.pl/swiat/wilno-rozczarowane-ze-nie-jest-na-trasie-wizyt-prezydenta-dudy/qr0w7p
  • wislocki12 18.08.15, 00:15
    No tak, we wrześniu 1939 r. polski okręt podwodny "Orzeł" zawinął do Tallina, aby wyokrętować chorego dowódcę. Nieokupowana jeszcze wtedy przez nikogo Estonia zadecydowała o zdradzieckim internowaniu polskiego okrętu. Na szczęście, nawet bez map nawigacyjnych, udało się ujść z Tallina i przejść przez Sund do Wielkiej Brytanii.
  • wislocki12 21.08.15, 18:03
    Myślę, że w strojeniu fochów Duda nie jest gorszy od Dody, że o Lechu K. nie wspomnę! ;-))
    "Prezydent Duda wskazuje, że wśród państw bałtyckich - w kontekście obecnych wyzwań – Litwa nie jest głównym partnerem Polski - zauważył z kolei politolog, prof. Uniwersytetu Witolda Wielkiego Szarunas Liekis. Ocenił, że to brak decyzji strony litewskiej w sprawie pisowni polskich nazwisk zaważył, iż stosunki między Polską a Litwą ostatnio są chłodne."
  • polak1706 21.08.15, 16:04
    Mam dla Was milusią wiadomość! Na pewno się ucieszycie!
    Otórz dzisiaj usłyszałem w wiadomościach radiowych, że:
    "Niektóre państwa UNII nie dają sobie rady z napływem imigrantów i UNIA planuje rozmieścić ich we wszystkich krajach członkowskich! Już komisarze zajmują się tym problemem.
    SUPER!
  • wislocki12 21.08.15, 17:54
    Naprawdę myślisz, że to tak ładnie cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? :-((
    PS. Co sądzisz o Jacku S. Z Pomorza? Ciekawe, czy był ochrzczony? A rok temu podobno wakacje spędzał w Miastku na Pomorzu... ;-))
  • polak1706 21.08.15, 22:16
    >Co sądzisz o Jacku S. Z Pomorza?<
    Jacek, placek. Milusi chłopak!
  • polak1706 21.08.15, 21:44
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uzbrojony-napastnik-w-pociagu-Thalys-Trzy-osoby-ranne,wid,17791982,wiadomosc.html
    Niech zgadnę!
    Ciapaty?
  • wislocki12 21.08.15, 21:57
    W Kamiennej Górze też miał być "ciapaty", niejaki Samuel N. ;-))
    PS. Co sądzisz o Jacku S. Z Pomorza? Ciekawe, czy był ochrzczony? A rok temu podobno wakacje spędzał w Miastku na Pomorzu... ;-))
    PS2. "W Polsce wyznawców islamu jest według różnych szacunków od 15 do 25 tys., co stanowi mniej niż 0,1 proc. ludności naszego kraju." Czy Ty aby nie przesadzasz?

swiat.newsweek.pl/ilu-muzulmanow-mieszka-w-europie-i-w-polsce-mapa,artykuly,354745,1.html
  • polak1706 21.08.15, 22:15
    Jest ich ok 30tysięcy... na razie.
  • wislocki12 22.08.15, 22:42
    Naprawdę uważasz, że 30 tys. przy 38000 tys. robi jakąś różnicę? Warto znać miarę rzeczy, że o arytmetyce nie wspomnę... ;-))
  • polak1706 22.08.15, 21:44
    www.youtube.com/watch?v=TGa7j831Y0w
    >Co za bzdety !! W Niemczech w okresie ramadanu w 2012 r oficjalnie podano , ze jest tu 11,5 mln islamistow .......teraz , kiedy ich przybywa rocznie pol mln a islamskie brzuchy wypluwaja trzykrotnie wiecej .....na rok 2014 jestem przekonany , ze obrzezancow jest tu ok. 20 mln !!Ulice sa czarne , a w ubieglym roku zaczeli masowo najezdzac nas murzyni , w ciagu ubr . tylu przybylo , ze juz sa zauwazalni na ulicy . Natomiast w od 2-3 lat islam w takiej liczbie zalewa zachod , iz juz ponad 80 % dzieci w szkolach podstawowych miast (niezaleznie od wielkosci ) ......stanowia islamisci . Europa juz zginela jako cywilizacja biala . Nie moge uwierzyc , iz w ciagu 20 lat marxisci zniszczyli bezpowrotnie nasza cywilizacje !! Za 15 lat z europy bedzie bliski wschod i ...kalifat ! Europa cofnie sie do VII wieku....gdy bandyta i morderca mahomet zalozyl bande rabusiow . Gdybyscie mogli w TV zobaczyc prawde , co robia aroganckie i barbarzynskie bandy islamskie w krajach zachodu......biale glowy beda za 6-8 lat scinane na ulicy . W Polsce oni zgrywaja milych bo ich tak malo , pozatem pisze w koranie , iz ''niewiernych '' oszukiwac i zwodzic , gwalcic i mordowac ....dla osiagniecia celu . Wystarczy czytac zbojecka ksiege koranu...ktora naucza mordu na nas bialych ...czyli ''niewiernych '' . Ta oglupiala lewaczka , ktora mowi , ze za 20 lat europejska kultura nie bedzie wygladala tak jak teraz.......jezeli dla ciebie islamska dzicz to kultura .......wyjedz juz teraz do nich , bo w glowie masz nie wiecej od nich .<
    I to już koniec Europy i jej kultury.
  • wislocki12 22.08.15, 22:34
    Poczekam aż zaczniesz myśleć i... napiszesz coś własnymi słowami! ;-))
  • polak1706 22.08.15, 23:35
    bla, bla, bla, blu, blu, blu
  • palacz67 21.08.15, 22:00
    Byłam w tym tygodniu u przyjaciółki na 50 urodzinach, kolejny raz zaprosiła mnie do Paryża, obiecałam, że kiedyś przyjadę. Czekam na spokój w świecie i nie mogę się doczekać, dobranoc:-)
  • wislocki12 21.08.15, 22:11
    Chyba powinnaś dobrze zastanowić się... Myślę, ze polak nie wesprze cię, niestety! ;-(
  • polak1706 21.08.15, 22:18
    Niestety uprzedzę, że tam wokół wieży Eiffla mnóstwo takich chodzących w czarnych prześcieradłach.
  • palacz67 22.08.15, 06:53
    Witam. Nikt z domowników nie chce jechać do Francji, musiałabym jechać tam sama. Może kiedyś siostrę namówię, ma też tam serdeczną przyjaciółkę z klasy. Na razie strach tam jechać, pozdrawiam:-)
  • wislocki12 22.08.15, 22:19
    To może pogadaj z lechowskim? On, przecież taki bywały jest i nie boi się lewaków, że o ateistycznych dewotkach, nie wspomnę. ;-))
    PS. Naprawdę myślisz, że Polska jest bezpiecznym krajem? :-((
  • ja-tarzan 23.08.15, 12:41
    >>Witam. Nikt z domowników nie chce jechać do Francji, musiałabym jechać tam sama. Może kiedyś siostrę namówię, ma też tam serdeczną przyjaciółkę z klasy. Na razie strach tam jechać, pozdrawiam:-)

Nie ma sensu przesadnie reagować na takie news-y.

--
    © Lechowski:

• polak1706 23.08.15, 18:09
    We Francji jest spora ilość ataków terrorystycznych tylko media w Polsce tego nie podają.
  • palacz67 23.08.15, 18:59
    Witam, mam dużo znajomych, przyjaciół i rodzinę mieszkającą we Francji. Na tę chwilę nie mam na tyle odwagi, by tam sama jechać i zwiedzać, np. Paryż. Znam biegle j. francuski i nie miałabym problemów z dogadaniem się. Czekam jednak na spokojniejsze czasy, może kiedyś nadejdą, pozdrawiam:-)
  • wislocki12 23.08.15, 22:22
    Masz rację! Stacje informacyjne podają, ze zaczął się właśnie masowy exodus Francuzów do Polski? Na dworcach, w portach i na lotniskach dantejskie sceny! ;-))
    PS. A Polską oazą spokoju jest, jeżeli nie liczyć pisowskiej kampanii wyborczej. :-))
  • wislocki12 23.08.15, 22:17
    W Polsce to w ogóle nic nie podają! Wszystko samodzielnie trzeba zdobywać! ;-))
  • wislocki12 21.08.15, 22:57
    I co, nie miałem racji?
    Polak1706:
    "Niestety uprzedzę, że tam wokół wieży Eiffla mnóstwo takich chodzących w czarnych prześcieradłach." :-((
  • polak1706 21.08.15, 23:06
    oczywiście że miałaś rację. Uprzedzam przed niebezpieczeństwem. Czy to coś złego? Czy twój móżdżek tego nie pojmuje?
  • wislocki12 21.08.15, 23:29
    Naprawdę uważasz, ze czarne prześcieradło to sygnał o niebezpieczeństwie? Ja bym się raczej sutanny obawiał, czarnej też, zresztą! ;-))
  • polak1706 21.08.15, 23:53
    Nie rozróżniasz ziarna od plew.
  • wislocki12 22.08.15, 00:05
    I, oczywiście, ziarno to sutanna... Nie żartuj! ;-))
  • ursi51 21.08.15, 23:42
    Do czasu powstania chrześcijaństwa nie było wojen religijnych. Egipcjanie, Rzymianie, Grecy, Żydzi, Persowie... nie napadali na inne narody, żeby narzucać im swojego boga/bogów, a od czasów chrześcijaństwa wojny na tle religijnym stały się normą, którą dziś kontynuuje islam , dziś znajdujący się w epoce średniowiecznego chrześcijaństwa( o 600 lat jest młodszy). Laicyzacja ludzkości staje się nadrzędną sprawą nas wszystkich, aby skończyło się mordowanie jednych przez drugich w imieniu i dla jakiegoś boga/bogów.
  • polak1706 21.08.15, 23:54
    >aby skończyło się mordowanie jednych przez drugich <
    Nie skończy się. Natura ludzka nie pozwala nie mieć wrogów, nie wojować z innymi.
  • wislocki12 22.08.15, 00:02
    Myślę, że to darwinizm w faszystowskim wydaniu, niestety! :-((
    PS. Co Ty wiesz o naturze ludzkiej? Pewnie nawet Ewangelii nie czytałeś? Szkoda... :-((
  • polak1706 22.08.15, 16:16
    >Pewnie nawet Ewangelii nie czytałeś?< A muszę?
  • wislocki12 22.08.15, 22:10
    Oczywiście, nie musisz, ale... wartałoby. :-))
  • wislocki12 21.08.15, 23:58
    "A wiesz, że chyba masz rację", jak zwykł mawiać mój mocno niepełnoletni kuzyn w analogicznych sytuacjach! Po prostu, genialne! Gratuluję! :-))
    PS. Polski Kk, a może nawet on w szczególności, posługuje się klinicznie militarną retoryką, np. fronda.pl, naszdziennik.pl, radiomaryja.pl, tvtrwam.pl! :-((

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka