Dodaj do ulubionych

Czy mi się wydaje,

17.11.15, 17:58
że żałosne skomlenie wislockiuego12 jest ostatnio rzadziej komentowane?
Napisałam tego posta by on i jego kamraci dali głos i wtedy zobaczymy go go popiera. Normalnych proszę o unikanie wpisów.
Edytor zaawansowany
  • wislocka12 17.11.15, 18:00
    Oczywiście chodzi o wislockiego12.
  • edekzgredek99 17.11.15, 18:34
    Zarazilas sie babo choroba umyslowa od lechowskiego? A moze jestes jego kolejnym bytem? Bo pitolisz jak on
  • genia50 17.11.15, 20:31
    A mi sie nie wydaje:czepiacie sie,bo zazdroscicie.
  • wislocki12 17.11.15, 20:48
    Masz rację, pozwalam sobie, zatem, zacytować klasyka:
    "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne." ;-))
    PS. Jeżeli myślisz, że interesują mnie jakiekolwiek opinie forumowiczów, to się mylisz! Ja, po prostu, robię swoje! :-))
    PS2. Czy to prawda, że Pan Prezydent uniewinnił krystalicznie niewinnego Mariusza Kamińskiego? ;-))
    PS3. Wislocki jest tylko jeden - wislocki12! :-))
  • wislocki12 17.11.15, 23:03
    A Ty? Sam! Bo przecież cały twój teatrzyk to kreacje lechowskiego51:
    - rzeszowski i americano to po prostu twoje dodatkowe nicki;
    - mar1mar1 w założeniu miał być autorytetem moralnym, ba, nawet wielebnym;
    - polak1706 - początkowo, agnostyk, ale zawsze prawy Polak;
    - palacz67 - głupią nauczycielkę (sic!) ze wsi, też prawa Polka;
    - wislocka12 (była "żona") i wislocki15 ("kolega" z SB) mają kompromitować wislockiego12;
    - pamiętamy3322 zaś, to prostacki i chamski ksenofob.
    I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że jesteś ledwie jedną z kreacji lechowskiego51, który w sposób raczej przypadkowy posługuje się różnymi nickami, a postaci z jego teatrzyku nieustannie zapominają swoje role: marmar wulgaryzuje, palacz nienawidzi migrantów, polak1706 deklaruje się jako... katolik, wisloccy wprost atakują wislockiego12 z pozycji narodowego katolicyzmu, a pamiętamy3322 proponuje forumowiczom grzeczne filmiki muzyczne z You Tube! ;-))
    PS. Mam wrażenie, że każdej z tych postaci lechowski oddał część swojej, pożal się Boże, osobowości! :-((
    PS2. Jest tylko jeden prawdziwy wislocki - wislocki12!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.