Dodaj do ulubionych

Islamizacja Europy

29.11.15, 23:55
wiadomosci.onet.pl/kraj/beata-szydlo-podejmiemy-probe-rozwiazania-problemu-z-imigrantami-poza-granicami-ue/ksgypm
>franki : oni tam pomocy nie chcą ich celem jest europa proces zalania i przejęcia europy już trwa prykład ze szwcji gdzie chcieli deportować 20 tyś emigrantów kraje skąd przybyli odmówiły przyjęcia swoich obywateli z powrotem nasza zagłada jest już nie unikniona tym bardziej że unia bedzie teraz wspierac finansowo turcje gdzie chwilowo pozostanie część emigrantów a kiedy w trybie przyspieszonym unia przyjmie turcje do unii bez problemu beda mogli zalac europe z obywatelstwem tureckim W przyszłości turcja bedzie stolica byłej europy zwiń<
Obserwuj wątek
   • wislocki12 90% zbrodni w gronie rodziny i znajomych 30.11.15, 21:58
    Ewa Tylman znała porywacza?!
    Po tygodniu od zaginięcia 26-letniej Ewy Tylman nadal nie nastąpił przełom w poszukiwaniach.
    (...)
    – To jest dosyć sztampowa sprawa. Gdybym miał próbować w jakikolwiek sposób to modelować, to w całej tej sprawie jest jeden wątek, który z punktu widzenia kryminologicznego jest banalny. Na nagraniu widać Ewę idącą z podtrzymującym ją kolegą. Z polskich statystyk zabójstw oraz przestępstw seksualnych wynika, że blisko 90% zbrodni dokonywanych jest w gronie rodziny i znajomych."

    www.fakt.pl/poznan/zaginiecie-ewy-tylman-kryminolog-ewa-znala-porywacza,artykuly,594271.html
  • wislocki12 Nazwał Polaków leniwymi 01.12.15, 21:35
   "Tak Brytyjczycy widzą Polaków? Ambasador "wstrząśnięty".
   Pieter Cleppe, szef brukselskiego oddziału think tanku Open Europe, w ostrych słowach wypowiedział się o polskich imigrantach w Wielkiej Brytanii. Cleppe, komentując żądania Wielkiej Brytanii wobec Unii Europejskiej w sprawie zmiany polityki imigracyjnej, nazwał Polaków "leniwymi". :-((

   www.fakt.pl/swiat/ostre-slowa-o-polakach-w-anglii-ambasador-zareagowal,artykuly,594546.html
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 03.12.15, 17:52
   Przeczytajcie całość by zrozumieć, że nadchodzi koniec Szwecji w postaci takiej jaką znaliście
   wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Fala-uchodzcow-zmieni-Szwecje-nie-do-poznania,wid,18012284,wiadomosc.html
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 05.12.15, 00:42
   www.defence24.pl/276662,imigranci-na-pontonach-przyplyneli-do-szwecji-brak-kontroli-nad-granicami
   stąd już prosta, bezproblemowa droga do Polski!
   Allah i tak będzie akbar... także w Polsce.
   • wislocki12 Duda z Derą i... Agata! 05.12.15, 01:16
    Nie żartuj! Kto tu przyjdzie? Nawet Polacy już tu nie chcą żyć, skoro już 2 miliony wywędrowały na Zachód. Już wkrótce w Polsce pozostanie ONR, Kaczyński i Kościół katolicki. A całym tym folwarkiem zarządzał będzie Duda z... Derą i Agatą w najnowszych kreacjach! :-((
     • palacz67 Re: Duda z Derą i... Agata! 05.12.15, 08:28
      Witam, niestety robią to, co mówią. Są na to liczne przykłady, dlatego Europa musi mówić jednym głosem i bronić naszych wartości. Posłuchajcie, w Jego głosie jest pewność siebie. Drwi, tak przynajmniej ja odebrałam tę wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu:-)
     • wislocki12 Żydowska mężatka musi zakrywać wszystkie włosy 05.12.15, 11:43
      "Zasłanianie włosów po ślubie.
      Wiele kobiet uważa, że wystarczy nosić nakrycie głowy. Nie jest to prawdą. Jedynym mężczyzną, który ma prawo do oglądania włosów kobiety jest jej mąż. Żydowska mężatka musi zakrywać wszystkie włosy (Szulchan Aruch, Orach Chaim Rozdz. 75). Są różne opinie dotyczące zasłaniania włosów okalających czoło i skroń, jednak wielu rabinów zezwala na odsłanianie tego skrawka. Jako miarę podaje się pół tefach czyli ok.5 cm (szerokość dwóch palców).
      Jest wiele sposobów zasłaniania włosów. Chustka (tichel), beret, snood (długa wersja beretu) czy peruka (szaitel). Utarło się, że perukę nosi się do pracy, na Szabes. Snood czy chustka są tańsze, bardziej codzienne. Każde z tych nakryć głowy jest odpowiednie, dopóki wszystkie włosy są zasłonięte. Rodzaj nakrycia głowy często związany jest z tradycją kobiet w danej rodzinie, społeczności."

      www.fzp.net.pl/wiecej-o/cnijut-jest-spokojem
     • wislocki12 List pasterski Episkopatu Polski 08.12.15, 23:11
      List pasterski Episkopatu Polski:
      "Antysemityzm jest grzechem.
      Pasterze Kościoła Katolickiego w Polsce.
      Antyjudaizm i antysemityzm są grzechem przeciwko miłości bliźniego, grzechem niweczącym prawdę o chrześcijańskiej tożsamości."

      wyborcza.pl/magazyn/1,149285,19218951,list-pasterski-episkopatu-polski-antysemityzm-jest-grzechem.html
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 07.12.15, 00:23
   jakie łądniunie te kobiety! Czas sprowadzić je do polski w celu Kulturowego wzbogacania kraju
   o2.pl/artykul/samobojczynie-wysadzily-sie-w-obozie-dla-uchodzcow-5936486158689409a
  • wislocki12 Imprezka w Londynie 07.12.15, 21:36
   "Wielka bijatyka Polaków w Londynie. 30 osób biło się pod polskim kościołem [WIDEO]
   Ksiądz Krzysztof Ciebień przeprosił okolicznych mieszkańców za wielką uliczną bijatykę, do której doszło po imprezie zorganizowanej na terenie parafii. Duża grupa Polaków biła się w środku nocy pod kościołem. Policja zatrzymała dwie osoby."
   Bez komentarzy! :-((

   Cały tekst:
   wyborcza.pl/1,75477,19303923,wielka-bijatyka-polakow-w-londynie-30-osob-bilo-sie-pod-polskim.html#ixzz3tfYSyqLw
  • wislocki12 Polak potrafi... 09.12.15, 21:59
   "W Polsce kwitnie handel kośćmi.
   W roku 2015 doszło do rekordowej liczby kradzieży zwłok z polskich cmentarzy. Złodzieje znali się na rzeczy: wykopywali ludzkie szczątki w stadium rozkładu, w którym kości są najwięcej warte. Odpowiednio spreparowaną czaszkę mogą na polskim czarnym rynku sprzedać nawet za kilkadziesiąt tysięcy złotych."

   www.fakt.pl/swiat/szczatki-ludzkie-na-sprzedaz-tak-zlodzieje-zwlok-handluja-koscmi,artykuly,596410.html
  • pamietamy3322 Re: Islamizacja Europy 11.12.15, 17:22
   ,,Projekt Europejskiego Korpusu Straży Granicznej jest dość niebezpieczny dla poszczególnych państw. Oznacza on, że kraje członkowskie będą musiały zrezygnować z suwerenności, gdyż UE będzie mogła wysłać swoje wojska do dowolnego kraju gdy uzna że rząd nie potrafi dobrze przypilnować uchodźców. Taka interwencja będzie możliwa nawet jeśli władze nie wyrażą na to zgody. "

   Zastanawiam sie pomijajac juz fakt ze formacja ta to dalsze dzialania w ramach utworzenia jednego panstwa Europa po unii rolnej i unii bankowej a takze tysiacach instrukcji i notyfikacji ktore maja ujednolicic panstwa unijne w jedno.
   Ale pomijajac to to ciekawy jestem czy ta europejska straz graniczna bedzie powstrzymywac ,,uchodzcow" czy pacyfikowac kraje, ktore nie beda chcialy ich wpsuzczac. Mysle ze to drugie.
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 13.12.15, 20:45
   Dla tych którzy jeszcze mają wątpliwości co do przyjęcia "UCHODŹCÓW"
   www.youtube.com/watch?v=Cn4R9y3WOTc
   >Jak wiemy, ma miejsce całkowita blokada informacji. Z telewizji nie dowiemy się, jak wielkich szkód dokonał i nadal dokonuje Islam w Europie. To doprawdy oburzające, iż media, przez tyle lat trzymały i cały czas nakładają embargo informacyjne licząc, iż my, Polacy, nieświadomi zagrożeń, wpuścimy tą zarazę do siebie. Ten scenariusz można streścić krótko: "Trzymać Polaków w ignorancji i niewiedzy tak długo, jak to możliwe. Gdy już Islam zostanie wpuszczony, rozpocznie się propaganda i urabianie społeczeństwa. Wmówimy im, iż należy nieść pomóc, iż to religia pokoju, że powinni się otworzyć na innych, należy się pochylić nad ich losem - wreszcie, iż Polacy nie powinni a nawet nie mogą być rasistami..." Czy nie jest oburzające i skandaliczne, iż aby się dowiedzieć co dzieje się choćby u naszego zachodniego sąsiada - w Niemczech - musimy przekopywać internet? Dlaczego przez te wszystkie lata jakikolwiek program publicystyczny, bądź serwis informacyjny nie podawał tych jakże istotnych faktów odnośnie rozlewającego się ucisku Islamu w Europie? Czy mamy uwierzyć, że nie były to informacje istotne? Czy fakt, że w Szwecji jest 56 stref gdzie rządzi nie prawo tego kraju a szariat, jest informacją błahą? Dlaczego nie informowano nas o całych ulicach sparaliżowanych we Francji, ilekroć Muzułmanie wraz ze swymi kocykami wychodzą na modły a jakikolwiek samochód, nawet karetka, nie ma szans na przejechanie? W tymże kraju jest - w co trudno uwierzyć - 2400 meczetów. Jak to możliwe, iż jedynie internet pozwala na zdobycie tych informacji? Dlaczego milczano o muzułmańskich patrolach nękających ludzi, którzy są przecież w swojej ojczyźnie od zawsze i mają pełne prawo do przebywania w miejscach publicznych? Dla osoby nieświadomej poznanie prawdy o islamizacji Europy jest niebywałym szokiem. Jeżeli ktokolwiek myślał, iż Islam to "religia pokoju" dopiero dziś, gdy horror islamizacji, pomimo blokady informacyjnej, z wolna przebija się do jego świadomości, zostaje brutalnie wyprowadzony z letargu, a przebudzenie jest doprawdy okropne. To jednak niezbędne.
   Czy doprawdy można przyjąć tłumaczenie, iż uświadamianie społeczeństwa nie odbiłoby się zainteresowaniem wśród odbiorców i stąd brak takowego przekazu? Każdy Polak chłonąłby tego typu informacje bynajmniej nie obojętny. Zatem co było powodem tego milczenia w mediach przez te wszystkie lata? Wniosek może być tylko jeden: pragnienie utrzymania narodu w ignorancji, nieświadomego zagrożenia.
   Gdyby obywatele Szwecji, Francji, Anglii, Niemiec, Szwajcarii czy choćby Danii znali prawdę o Islamie, społeczeństwa tych krajów nigdy, ale to nigdy nie zgodziłyby się sprowadzać Islamu do swoich ojczyzn. Niestety, ale ich odbiornik telewizyjny milczał o braku asymilacji ze strony Islamu, o jego trudnej do pojęcia agresji i bezkresnym tupecie, a skoro o czymś nie mówią w telewizji, oznacza to, iż nie istnieje. Obecnie w tych krajach ma miejsce pożar, zatem nie jest już możliwe, aby dalej tłumić prawdy, zatem kneblują społeczeństwa "polityczną poprawnością", ludzie milczą, bojąc się być oskarżonymi o "rasizm".
   Francja, Niemcy, Anglia czy Szwecja - co je łączy? Puste kościoły. Odejście od Chrystusa. Takie warunki to raj dla lewaków, którzy hasłem "multikulti" urobili te zlaicyzowane społeczeństwa. Pomimo krzywdy jaką Europie wyrządził i nadal wyrządza Islam, lewica cały czas, konsekwentnie opowiada się za dalszym przyjmowaniem islamskich imigrantów. Tupet, tupet i jeszcze raz tupet!
   Polska nie odeszła od Chrystusa. Nasze kościoły są pełne i to było i jest naszą tarczą przeciwko truciźnie lewicy. Zachód zapomniał o swych korzeniach, zdradził Chrystusa i tym samym stał się bezbronny wobec ideologii lewactwa.
   Jako katolik, winieneś znać Nowy Testament na wyrywki. Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy św. Pawła, list św. Jakuba, listy św. Piotra, listy św. Jana, list św. Judy i Apokalipsa św. Jana - jako uczeń Chrystusa Twoją powinnością jest doskonała znajomość tych świętych tekstów. Każdy dzień zaczynaj i kończ modlitwą na kolanach. Nie zaniedbuj modlitwy w ciągu dnia.
   Gdyby Europa była wierna nauczaniu Chrystusa i wypełniała je, wówczas trucizna lewicy nigdy nie mogłaby zapuścić korzeni a koszmar skutków jej ideologii nigdy nie miałby miejsca: mordowanie bezbronnych dzieci w łonach matek, zabijanie ludzi starych, gender: deprawacja niewinnych dzieci poprzez promocję zboczeń i dewiacji, epidemia wszelkiej maści chorób wenerycznych, uzależnienie od pornografii, narkotyków, samobójstwa i ocean innych nieszczęść jakie spadają na ludzi, którzy odrzucając Chrystusa zatruli tak swoje sumienia, umysły i ciała trucizną, która z każdym dniem czyni ich życie coraz to gorszym koszmarem, a islamizacja jest jakby dopełniającym akordem boleści.<
   • genia50 Re: Islamizacja Europy 13.12.15, 23:03
    A jak nazbiera sie b.duzo tych uchodzcow,przerwia kordon i wtargna wbrew woli politykow i Twoim,to co wtedy gdy staniemy przed faktem dokonanym?Lepiej moze miec jakis scenariusz i jakis plan co z nimi poczac.
    • polak1706 Re: Islamizacja Europy 19.12.15, 21:59
     >Według szefa Straży Granicznej, gen. Dominika Tracza na granicy z Białorusią polskie służby zatrzymują w ciągu miesiąca nawet 500 osób próbujących bezprawnie wkroczyć na terytorium naszego kraju.
     Generał ostrzegł, że na wiosnę sytuacja może ulec pogorszeniu.
     Wtedy nowym kanałem przerzutowym do Polski mają dotrzeć Ukraińcy.

     ?W ocenie polskich służb granicznych nowej fali imigrantów można się spodziewać na wiosnę.
     Generał Tracz poinformował, że na Wschodzie powstaje nowy kanał przerzutowy.
     Imigranci z północnej Turcji przez Morze czarne mają trafić do Odessy na Ukrainie, a stamtąd do Polski
     oraz innych krajów Unii Europejskiej?<
    • polak1706 Re: Islamizacja Europy 19.12.15, 22:02
     >Balbina : Cały czas słychać tylko gadanie o ochronie granic, a "uchodźcy" już stadami chodza po Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wczoraj widziałem wieczorem taką grupę składającą się z 15 Arabów. Zachowują sie jak chamy ostatniej kategorii i tylko łażą po zaułkach wypatrując jakiejś ofiary do gwałtu, bo mają przecież "gorące jaja". Niestety, nie widziałem żadnej feministki, która by uczyła ich kultury. <
    • polak1706 Re: Islamizacja Europy 19.12.15, 22:07
     Tak więc Genia! Europa zaleje się krwią, będzie niepokój, brak stabilności, terroryzm, wojny między gangami, arabusami, mordowanie katolików i niszczenie katolicyzmu. A teraz jest w Euroarabi likwidacja państw narodowościowych (jeno Polska, Czechy, Słowacja, Węgry pozostały w miarę normalne.) To już nadchodzący koniec względnego spokoju. Przeklniecie Euroarabię/Eurokołchoz który do tego doprowadził. Stąd w PiSie zupełnie inne myślenie niż wśród zwolenników UNII czyli PO/PSL, Nowoczesna i POdobne.
    • polak1706 Re: Islamizacja Europy 19.12.15, 22:32
     Mogę cię zapewnić, że w TBG pojawią się islamiści niebawem. Będzie to szybciej niż się spodziewają mieszkańcy miasta, chociaż każdy myśli, że to raczej jest odlagłe i niemożliwe. Granica z Ukrainą jest niemalże otwarta!
  • wislocki12 Polonizacja Polski? 14.12.15, 00:42
   "Lipusz. Zwyrodnialec najprawdopodobniej zatłukł kobietę młotkiem. Policja szuka sprawcy
   Przerażająca zbrodnia w Lipuszu (woj. pomorskie). W sobotę w centrum miasta znaleziono nieprzytomną 48-latkę. Kobiecie najprawdopodobniej zadano ciosy młotkiem. Ranną przewieziono do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować."

   www.se.pl/wiadomosci/polska/lipusz-zwyrodnialec-najprawdopodobniej-zatlukl-kobiete-mlotkiem-policja-szuka-sprawcy_748138.html
   • wislocki12 Seksualny dżihad? 15.12.15, 22:42
    "Na seksualny dżihad do Państwa Islamskiego dobrowolnie zjechało już ponad dwa tysiące kobiet z całego świata."
    Co by to nie miało oznaczać, to to może warto zaryzykować? ;-))
     • wislocki12 Chamstwo i prostactwo 15.12.15, 23:08
      Jak tak czytam twoje posty, to czasem myślę, ze warto byłoby rozejrzeć się za jakimś subtelnym i delikatnym szeikiem... Nawet muzułmaninem! Naprawdę mam dość twojego katolickiego chamstwa i prostactwa! :-((
      • polak1706 Re: Chamstwo i prostactwo 15.12.15, 23:27
       Możesz rozglądać się za muzułmaninem tylko pamiętaj: oni co innego myślą a co innego robią i nie przeskoczy ich żaden biały człowiek w tej kwestii. Powodzenia w rozglądaniu się! Weź lornetkę albo drona!
       • wislocki12 Jezuita 15.12.15, 23:40
        A jezuita?
        "Nie było już Towarzystwa Jezusowego, kiedy ta nazwa weszła w obieg, stosowana do ludzi pozornie pokornych, łagodnych, świą­tobliwych, a w istocie podstępnych, nieszczerych i mściwych. Je­zuita miał zluzować hipokrytę. Dawano jeszcze nazwę Jezuity, jeżeli kto używał niegodziwych środków dla dopięcia dobrego lub komuś dogodnego celu. Takie przywiązywano znaczenie do wyrazu Jezuita." :-((
        PS. Dron i lornetka zbędne! ;-))

        www.ultramontes.pl/wyrazy_jezuita.htm
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 19.12.15, 21:54
   z sieci:
   >have a nice day : Ani to nie jest "kryzys imigracyjny", ani to nie są żadni "uchodźcy". Oto co na ten temat powiedział pewien mądry Żyd:
   Wypowiedź rabina Davida Bar-Hayima, dyrektora instytutu Machon Shilo w Jerozolimie, zapytanego czy Izrael, a także Europa i inne kraje Zachodu powinny przyjmować syryjskich uchodźców.


   Kiedy słyszę o tzw. kryzysie syryjskich uchodźców przypomina mi się komentarz pewnego historyka dotyczący tworu państwowego zwanego Świętym Cesarstwem Rzymskim (Sacrum Imperium Romanum). Powiedział on: nie było ono ani święte, ani rzymskie, ani nie było cesarstwem. To samo można powiedzieć o kryzysie syryjskich uchodźców ? ani to kryzys, ani syryjskich, ani uchodźców.

   Kryzys to sytuacja wyjątkowa. Rzeczy idą swoim torem, nagle wydarza się coś dramatycznego i mamy kryzys. Uchodźcy to ludzie uciekający przed reżimem, dyktatorem, katastrofą naturalną albo epidemią. A Syryjczycy to rzecz jasna ludzie pochodzący z Syrii, przynajmniej teoretycznie.

   Obecnie mamy zaś do czynienia przede wszystkim z arabskimi muzułmanami, niekoniecznie Syryjczykami, wielu z nich nigdy nawet nie było w Syrii. Tak przy okazji: dzisiaj niezwykle łatwo o fałszywy paszport syryjski, można go sobie po prostu kupić i wjechać do tego czy innego kraju europejskiego. Produkcja i sprzedaż fałszywych paszportów syryjskich to dziś cały przemysł.

   Jak mówiłem, ten napływ do Europy nielegalnych, agresywnie zachowujących się imigrantów nie jest ograniczony do obywateli Syrii. Jest wśród nich wiele osób z krajów Północnej Afryki i innych krajów muzułmańskich.

   A więc nie jest to kwestia Syrii, nie mamy do czynienia z uchodźcami i nie mówimy o kryzysie, ponieważ nie jest to sytuacja wyjątkowa, tylko norma. W świecie arabskim i muzułmańskim nie jest niczym nadzwyczajnym, że muzułmanie mordują muzułmanów i to na wielką skalę. To jest całkowicie normalne, tak wyglądało społeczeństwo muzułmańskich Arabów od pierwszych dni istnienia islamu. Każdy, kto zna historię świata islamu jest świadom tego faktu. Obecnie szyici uciekają przed sunnitami albo sunnici uciekają przed szyitami lub członkowie jednego ugrupowania rebeliantów uciekają przed członkami innego ugrupowania. Ale jutro, jeśli losy bitwy potoczą się inaczej, ci, którzy wczoraj uciekali zawrócą i zaczną mordować swoich wczorajszych ciemiężców. Innymi słowy mamy tu do czynienia z endemicznym konfliktem, rzeczywistością od niepamiętnych czasów wplecioną w tkankę muzułmańsko-arabskiej kultury i cywilizacji. To nie żaden nagły kryzys, tak się dzieje w świecie arabskim przez cały czas.

   Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy pojawia się jakiś silny przywódca, brutalny dyktator, któremu udaje się przemocą i zastraszaniem kontrolować rywalizujące frakcje, ugrupowania czy plemiona ? oczywiście do momentu, kiedy sam zostanie wyeliminowany (Saddam Hussein w Iraku, Muammar Kaddafi w Libii itd.). Kiedy rządy silnej ręki się załamują, sytuacja wraca do normy, czyli jedno plemię przeciwko drugiemu, jedna masakra tu, inna tam, ci ludzie uciekają od tamtych, a potem na odwrót: prześladowani stają się prześladowcami i tak dalej.

   Dlatego nie ma tu mowy o kryzysie uchodźców. Mowa o ludziach uciekających od samych siebie, od własnej kultury i cywilizacji, od własnej religii. I jeśli kraje takie, jak Niemcy, Francja i inne chcą przyjąć ich do własnego społeczeństwa, tak naprawdę importują wojnę domową, arabsko-islamski styl życia i cywilizację przemocy, zniszczenia i nienawiści. (?)

   Kluczowa kwestia, którą musimy zrozumieć, to fakt, że naprawdę nie mamy do czynienia z uchodźcami. To kwestia cywilizacyjna. Prawdziwi uchodźcy to osoby z jednostkowymi problemami, np. te, które zostały pozbawione dachu nad głową przez trzęsienie ziemi. Taka osoba ucieka z jakiegoś obszaru, nie ma domu, pożywienia, dostępu do wody pitnej. Trzeba jej oczywiście pomóc, jeśli jesteśmy w stanie. Mówimy tu o osobie z konkretnym problemem, który powstał z przyczyn niezależnych od niej samej. Ten problem nie został stworzony przez społeczeństwo tej osoby, jej styl życia czy wartości, które sama wyznaje. Istoty ludzkie zazwyczaj współczują komuś takiemu i chcą mu pomóc. To jest bardzo cenne. Jednak w tym przypadku chodzi o coś zupełnie innego. Tutaj mamy do czynienia z kulturą, całymi plemionami zniewolonymi przez własną cywilizację i religię, która nakłania ludzi do mordowania, prześladowania, wysiedlania innych z ich domów aż do momentu, kiedy druga strona zyska przewagę i będzie robić dokładnie to samo w stosunku do swoich wcześniejszych prześladowców. Niezależnie od tego, gdzie ci ludzie się znajdą, będą kontynuowali swą wojnę domową, również w naszych krajach.

   Jeśli ktoś mi nie dowierza, powinien zobaczyć, jak w niektórych krajach europejskich, w których znaleźli się ci tak zwani uchodźcy, natychmiast zaczęli demonstrować i rzucać kamieniami w policję, ponieważ nie zapewniono im na przykład dostępu do darmowego Internetu. W innych sytuacjach wywoływali zamieszki, domagając się żywności, do jakiej przywykli we własnych krajach i wyrzucając jedzenie, które im oferowano. Taka jest owa kultura i cywilizacja. Pomysł, żeby importować takich ludzi do siebie i przejmować za nich odpowiedzialność, to czyste szaleństwo. (?) zwiń
       • wislocki12 Odlot 21.12.15, 21:20
        Esencja (SJP):
        1. «mocny napar z liści herbacianych»
        2. «wyciąg z roślin aromatycznych»
        3. «roztwór substancji zapachowych i smakowych»
        4. «najistotniejsza treść, najważniejszy składnik czegoś»
        5. filoz. «natura danej rzeczy, decydująca o tym, że jest ona właśnie tą rzeczą, a nie inną»
        PS. Ty to już chyba masz odlot... ;-))
   • genia50 Re: Islamizacja Europy 21.12.15, 21:48
    Na swieta nie bije swini,nie sprzatam szczegolowo(bardziej sie przyloze na wiosne) malo pieke i gotuje,a mimo to zbyt wiele czasu zajmuje mi czytanie takich dlugich tekstow.Wolalabym abys pisal krócej.Wole zamiast takich przydlugich wywodów czytac gazety albo ksiazki.Ale to tylko moje zdanie ,moze inni wola tak dlugo,zrobisz jak zechcesz...
  • pamietamy3322 zapowiedź 21.12.15, 14:56
   Mieszkańcy Sztokcholmu dostali listy od zwolenników ISIS, że jak nie przejda na islam to zginą. Wiadomo narazie muzułmanów mimo, że jest ich bardzo dużo to jeszcze za mało aby mogli to wykonać poza obcięciem komuś przypadkowemu głowy lub wysadzeniem bomby w jakimś miejscu publicznym, Lecz to jest zapowiedź co czeka Szwedów w niedalekiej przyszłości.

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mieszkancy-sztokholmu-otrzymali-listy-zwolennikow-isis-maja-przejsc-islam-albo-zgina
   • wislocki12 Polak też potrafi 21.12.15, 22:08
    "44-latek z Gniezna oślepił i zgwałcił sąsiadkę. Zabił też konkubinę?
    CZY TEN GWAŁCICIEL STOI ZA ZNIKNIĘCIEM SWOJEJ KONKUBINY? Ta sprawa w listopadzie wstrząsnęła Polską. Grzegorz P. (44 l.) z Gniezna (woj. wielkopolskie) z zimną krwią oślepił i zgwałcił swoją 23-letnią znajomą. Ale czy na swoim koncie ma też tajemnicze zniknięcie kochanki Wioletty Tepper (38 l.)?

    www.se.pl/wiadomosci/polska/latek-z-gniezna-oslepi-i-zgwaci-sasiadkezabi-tez-konkubine_753559.html
   • polak1706 Re: zapowiedź 22.12.15, 01:09
    A najbardziej perspektywiczne jest to:
    >Przestępstw imigrantów jest już tak wiele, że policja w spokojnej Danii, nienawykła do terroru i agresji nie reaguje już na zgłoszenia. Policjanci mają tak dużo pracy, że od teraz mają zajmować się tylko kradzieżami większymi niż 100 tysięcy koron (60 tysięcy złotych). Dodatkowo policjanci żądają wyprowadzenia Gwardii Narodowej na ulice, wojsk złożonych z rezerwistów, powoływanych na potrzeby stanów wojny, terroru i klęsk żywiołowych. Ma to zapobiec chaosowi na ulicach i powstrzymać falę przemocy i bezprawia jaką przynieśli ze sobą Arabowie i Afrykańczycy. <
    Allach w Eurokołchozie i tak będzie akbar!
    • wislocki12 Polak nie kradnie 22.12.15, 12:26
     "Młody złodziej ukradł i wysypał relikwie świętego
     Przed olsztyńskim sądem w piątek, 18 grudnia, rozpoczął się proces 18-letniego Piotra S., który w styczniu z kościoła Najświętszego Serca Jezusowego ukradł skarbonę , relikwie św. Wiktora i list biskupa z 1903 roku." :-((

     www.fakt.pl/polska/olsztyn-zlodziej-wysypal-do-smietnika-relikwie-swietego,artykuly,599161.html
    • ja-tarzan Re: Islamizacja Europy 27.12.15, 17:47
     >>Niedługo na polskiej granicy

     Takich policja powinna potraktować pałami. I deportować. nie wyglądają na tych, co to pokoju i bezpieczeństwa szukają.

     ... łatwo odróżnić, nie trzeba do jednego worka wrzucać wszystkich.

     --
     © Lechowski:
     Skoro jednym z nawiększych "budowniczych III Rzeczpospolitej" jest Kuroń,to nie może być nim Dekutowski "Zapora",Lis "Mściciel" czy Kuraś"Ogień",za którymi Kuroń z pistoletem latał i których na zbiórkach komunistycznego harcerstwa opluwał.

     To,że latał z pistoletem też widziało pół Warszawy
   • ja-tarzan Re: Islamizacja Europy 27.12.15, 17:46
    >>I wszystko jasne, jak na dłoni podane:

    No dość jasne ... ale gdyby tak imama, czy kalifa zamienić na biskupa, to tekst mógłby pozostać ten sam, nie sądzisz? ;)    --
    © Lechowski:
    Skoro jednym z nawiększych "budowniczych III Rzeczpospolitej" jest Kuroń,to nie może być nim Dekutowski "Zapora",Lis "Mściciel" czy Kuraś"Ogień",za którymi Kuroń z pistoletem latał i których na zbiórkach komunistycznego harcerstwa opluwał.

    To,że latał z pistoletem też widziało pół Warszawy
    • polak1706 Re: Islamizacja Europy 28.12.15, 19:45
     z sieci:
     >chips : Byłem dzisiaj w sklepie samoobsługowym w tle leciało radio i obok mnie stanął uchodźca ubrany w modną odzież i sobie głośno spiewał przez co zwracał na siebie uwagę. Popatrzyłem sie na niego a on nie spuszczał wzroku czuł się jakby był u siebie. Odrazu pomyślałem kto wie czy nie ma jakiejś spluwy czy bomby i szybko się oddaliłem. Czy tak ma teraz wyglądać nasze życie? zwiń<
     Tak takie będzie i sami na to pracujecie popierając UE, PO, Petru i POdobnych.
   • wislocki12 Gestapo 28.12.15, 23:27
    Mnie gestapo kojarzy się raczej z hitlerowskim Niemcami... :-(
    Czy Ty aby nie obrażasz pamięci setek tysięcy Polaków zamęczonych przez Gestapo (niem. Geheime Staatspolizei, Tajna Policja Państwowa – tajna policja utworzona w nazistowskich Niemczech 26 kwietnia 1933, która w sposób bezwzględny zwalczała wszelkie przejawy oporu, rozwiązana wraz z upadkiem III Rzeszy w 1945 roku). :-((
  • pamietamy3322 Re: Islamizacja Europy 28.12.15, 20:05
   Polska racja stanu to nie wojna z Rosja w obronie upowcow, ktorzy stawiaja pomniki takim co rozzynali Polkom brzuchy i plody rozwalali o drzewo albo wieszali martwe polskie dzieci
   na znakach drogowych Warszawa np 400 km.
  • polak1706 Re: Islamizacja Europy 07.01.16, 00:08
   Życie w Europie zaczyna być coraz ciekawsze. Ciągle będzie się coś fajnego działo... na własne życzenie.
   www.fakt.pl/swiat/terrorysci-uderza-w-monachium-ewakuowano-dworce,artykuly,601058.html
   > CZYLI kierunek obrany przez PIS jest słuszny , Polska jest Polska a UE kołchoz chciał emigrantów to niech sie martwi , tych z KOD-u tez mozna tam wysłac bo oni kochają tych islamistów <

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka