Dodaj do ulubionych

Wyzwoliciele

26.04.17, 18:55
facet.interia.pl/historia/news-jak-wygladalo-wyzwolenie-polski-poznaj-prawde,nId,2386508
Powinni to przeczytać ludzie duraczeni serialami typu "Czterej pancerni i pies", "Stawka większa niż życie" i innymi. Niektórym aktorom tego typu seriali "przyjaźń polsko-radziecka" została na całe życie co owocuje popieraniem kogoś takiego jak Bronisław K., jedynego posła głosujacego przeciwko rozwiązaniem WSI i stawianiem bolszewickiego pomnika:
wpolityce.pl/polityka/209596-pomnik-dobrego-bolszewika-czyli-prezydent-komorowski-wczoraj-i-dzis

Felieton ukazał się na Interii, która raczej nie jest pisowska.
Edytor zaawansowany
  • genia50 26.04.17, 19:20
    Znam historię z opowieści moich dziadków , oraz z tego czego nauczyłam się w szkole, z różnych żródeł ,wyciągałam wnioski i taka publikacja nie jest dla mnie odkryciem Ameryki. Dobrze, że to już przeszłość. A seriale podobały mi się ze względu na przygodowy charakter i miłosne wątki."Stawka większa niż życie " jeszcze teraz potrafi mnie zainteresować, jako dobrze zrobiony film akcji. O co Ci chodzi? O wzbudzenie wrogości, zemstę po latach? Jeśli przeszłość była zła, to dobrze, że jest przeszłością. Powinniśmy się skupić na tym co dziś, a znajomość historii powinna pomagać, a nie szkodzić. Możesz zrobić wrażenie na absolwentach "szkółek niedzielnych" i kibolach, którzy o wielu rzeczach dowiadują się (jeśli} z opóżnieniem.
  • wilanow12 27.04.17, 08:05
    Czytając ten post i niektóre inne można się domyśleć spod jakiego znaku są twoi wstępni uczący cię historii - "Sierp i Młot".
  • wislocki15 27.04.17, 08:45
    Myślę, że dziadkiem geni50 był edekzgredek99, jeśli nie rodzonym to ideowym. Ów edekzgredek, chyba ostatnio tu niewidziany, był jak sam się przyznał, partyzantem Gwardii Ludowej zbrojnego ramienia Polskiej Partii Robotniczej.
    histmag.org/Piotr-Gontarczyk-Gwardia-Ludowa-to-szkodliwy-nowotwor-a-nie-bohaterska-formacja-6523
    Kiedyś razem z wislockim12 i genią50 tworzyli tercet egzotyczny zwalczający i szkalujący ludzi kościóła katolickiego oraz PiS, obecny rząd i Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Pani Genowefa ma jeszcze dodatkową fobię polegającą na nazywaniu patriotycznie nastawionych kibiców piłki nożnej kibolami. Oczywiście swoim małym rozumkiem tego określenia nie wymyśliła tylko przejęła od gazety żydowskiej dla Polaków, która nienawidzi patriotyzmu, z wyjątkiem żydowskiego.
    Jak widać gołym okiem działalność wislockiego12 też nie robi tu furory. Większość jego wpisów jest traktowana jak na to zasługuje, olewką. Czasem poprze go genia50 w ramach duetu egzotycznego. Widocznie forumowicze zrozumieli, że zagrywki tego trolla są poniżej ich poziomu i mają go w nosie. Tak trzymać i dobrej pogody na majówkę.
  • palacz67 27.04.17, 09:01
    Dzieki, wzajemnie.
  • wislocki12 27.04.17, 12:41
    Może i masz rację, ale moim zdaniem "szkalowanie ludzi kościoła katolickiego oraz PiSu, obecnego rządu i Prezydenta RP Andrzeja Dudy" jest całkowicie zbędne. Każda z tych "firm" znakomicie dba o własną autokompromitację. Wystarczy poczytać choćby niektóre wpisy na tym forum. ;-)
    PS Warto wiedzieć, że słowo "kościół" w połączeniu "Kościół katolicki" należy pisać dużą literą.
    PPS Prawdziwy jest tylko jeden wislocki - wislocki12. Reszta to nędzne podróbki. ;-)
  • wislocki15 27.04.17, 13:14
    ...Wystarczy poczytać choćby niektóre wpisy na tym forum...
    Zapomniałeś dodać, że te wpisy to Ty i genia50, choć czasem i inne świry coś napiszą choć rzadko. Ty jednak jesteś primus inter pares wśród idiotów, którzy na białe mówią czarne.
    PS. za uwagę z ortografii dziękuję, zapamiętam.
    PS1. "Była" Cię rzuciła bo uznała, że co, gimbus?
  • wislocki12 27.04.17, 13:47
    "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (J. Kaczyński)
    PS Prawdziwy jest tylko jeden wislocki - wislocki12. Reszta to nędzne podróbki. ;-)
  • wislocki12 26.04.17, 23:10
    Moim zdaniem, to faktu wyzwolenia w ogóle nie powinniśmy przyjmować do wiadomości. ;-))
    PS Też uważam, że za mało mówimy i piszemy o prezydencie Kaczyńskim! ;-))
    PPS Byłbym Ci ogromnie wdzięczny za informację o kraju, który ujawnił żołnierzy swoich specjalnych służb informacyjnych! ;-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.